Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28101) Gyuri27 válasza emre (#28099) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ma szoptam. Sokat kaptunk ki és csúnyán.
Van 400k + az is félára. Szóval kell még az is3-hoz. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#28102) Murder3 válasza D.Orion (#28095) üzenetére


Murder3
addikt

nekem asszem közel 500 csata alatt még ilyen 10 kill hiányzik az 1-es arányhoz:D
vk36-al már megelőztem magam:D
de leginkább az ideiglenes farm tankok meg a kis tankok húzzák le a stattom..én annó sokat mentem pz2,35t,hetzerrel.

(#28103) Murder3 válasza Gyuri27 (#28101) üzenetére


Murder3
addikt

én nagyba gyűjtöm a freexp-t a Jagdpantherre még 10-15k kell még.
panther meg kt-vel még jó messze vagyok bár kt-val már csak 110k kell:D
közbe tigrisp-vel az ausf a-ra is megyek nagyba és a francia mellék vonalon emg hébe-hóba megy a amcsi is.
orosz vonallal meg nem nagyon játszok.
kv-val elvelg az 1s-re jó lenen de úgyse veszem meg a kv-3-al meg már megvan a legnagyobbik ágyúból az eggyikre az xp.
de azt csak századba játszom szinte.
közbe kidobtam 800k-t a hummelre...már sajnálom mert nekem nincs türelmem artyzni, bár 10k-t hoz körönként de nem az én stílusom.
bár már ezzel jöttek killek:D
wespevel nem nagyon tudtam arty módból ölni.
fps-miatt meg nagyon nehéz nekem artyzni..
így is alig találnak meg kicsiket sebez az ágyú.
bár nyilván full felszerelés nem legénység után lesz jó..de az még sok tankomra kell és irtó sok creditet ölel fel..:D
farmolni meg én nem szeretek....pedig most úgy vagyok h lehetne creditet farmolni meg tankokat feltölteni, mert nem vagyok új tank közelbe.

(#28104) emre válasza Gyuri27 (#28101) üzenetére


emre
veterán

Mondjuk én az IS-t eladtam hogy az IS3-at meg tudjam venni.
Azzal 200, az IS3-al 266 meccs alatt volt meg a következő szint.
Viszont az IS3-at illene megtartani. :U

Pedig azt a gépet igazán szerettem.
Az új tech tree miatt szerintem nem lesz fontos hogy a garázsban legyen.
De ha lesz valamikor akciósan tuti visszaveszem ezt is meg a SU-100-at is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28105) vhw válasza Murder3 (#28100) üzenetére


vhw
addikt

Ha egy láncot folyamatosan lőnek, akkor persze, hogy nem teszi fel gyorsan a legénység, mindig újra nulláza a modul HP-ját a lövés, mindig újra kezdik. De amint benyomsz egy javítócsomagot bármilyen modulsérülést azonnal 100%-osan kijavít.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28106) fsb1000 válasza Murder3 (#28100) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kipróbázhatjuk, a Panther ideális lanctalplelövő.
-----

A Francia T9 Havy-k fantasztikusak.
Most voltam 4 (négy!) darabbal egy csapatban Westfielden.

Kicsit gyengén kezdődött a csata, mert egyedül mentem be a városba, ahol IS-7, E-75, meg egy IS-3 várt, közben az artyjuk is lötte az E-100-amat.
Nem nagyon tudtam figyelni az franciákat, mert már balra a dombon is megjelent két Királytigris, egy Tigris meg jobról került. Löttek mindenhonnan.

Már épp lkezdtem szidni a gyáva franciákat, de egyszercsak a dombon eltüntek az ellenséges KT-k, majd kb 10 másodperc múlva lezudolt a négy AMX a városba
A lesebbzett IS-7-t és E-75-öt egyből kilötték, nekem csak az IS-3 maradt.
Mentek tovább újabb 10 sec múlva tiszta volt a város a TD-k is elhullottak a mezőn...és már robogtak is az ellen bázisa felé. Még a lejtő szélére sem értem már kinyírták a maradék artyt meg az őt védő E-50-et. Vége is volt.... Összesen 9 lövésem volt, ebből 8 talált és csak 4 sebzés volt.

(#28107) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Victory!
Battle: Abbey 2012. január 17. 21:22:58
Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)
Experience received: 1 834
Credits received: 41 005
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal, Invader, Sniper

8 kill.
Holy shitfuck.

Nem semmi ez a tank :R

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28108) Gyuri27 válasza Murder3 (#28103) üzenetére


Gyuri27
félisten

Xp bajom nincs. Kredit az ami hiánycikk.
Kv3-t a free tank miatt és a század miatt meg kell venni.
Az a baj sok felé haladok.
Német med, ruszki td, amcsi heavy, orosz heavy. T59 vagy prem nélkül meg nehéz. Főleg olyan napokon mikor több a zakó mint kéne.

emre: az is3 itt is martad. Valamivel menni kell t8 századba. Meg kell egy t8 heavy. T7-n a t29 is alakul. Csak ugye ott is a nagy gun 158k + lőszer. Több mint 200k.
A párducII-t meg az e50-t kellene még majd megtartani. Jó lenne egy su 100 is.

Nem lett volna szabad ennyi fele hajtani. Mert így kevés a kredit. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#28109) Stauffenberg válasza Gyuri27 (#28098) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Orosz vonalon még csak tegnap léptem a T6 szintre egy KV-3-al... :D Hát ez így stock módon lófing a teljesen kifejlesztett KV-hoz képest.

Viszont én is nulláztam a kredit mennyiségem, 60k maradt a végén. Pedig lassan jön USA vonalon a T20 és az sem lesz olcsó.

Szerk: Egy kis free xp is jól jönne... nem bírom már a szenvedést a francia tankokkal, pedig jó lenne már T5-6 körül járni...

[ Szerkesztve ]

(#28110) Memphis79 válasza Paul119 (#28063) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Jó verda lehet- kipróbáznám :DDD csak az a baj,hogy a jpz4-et pöttyet megutáltam azóta meg nincs kedvem tolni a TD-t :(

Origin:Memphis79HUN

(#28111) Murder3 válasza vhw (#28105) üzenetére


Murder3
addikt

emlékszel írtam, hogy javítócsoamg se hozta rendbe..?

meg nem a javító időről beszélek.
hanem arról, hogy mikor le van sérülve a modul a.k.a ki van ütve akkor újra bekap egy critet és így hiába csinálják meg ,hiába javítasz rá nem fog megjavulni.

(#28112) Stauffenberg válasza Memphis79 (#28110) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én már a Hetzernél feladtam a TD vonalat... :D Annyira nem az én stílusom, hogy nagyon. Ha az arcvonalban vagyok akkor az idióta csapattársak fedezete nélkül rögtön a hátamba lövik az ólmot, ha meg lemaradok támogatni akkor meg csak a roncsokra lőhetek célba, mert mindent eloroznak előlem. Védekezni meg tényleg csak akkor lehet ha a csapattársak nem totális idióták és nem eresztik át az ellenségeket 5-6-os csoportokban.

A dinamikusabb, gyorsabb, oldalba támadós medium és a komótosabb, lassú vagyok de rohadt nagyokat durrantok heavy harcmodor sokkal közelebb áll hozzám.

(#28113) Memphis79 válasza Stauffenberg (#28112) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Jah!hogy utáltam a Hetzert alig vártam a stugIII-at aztán kiderült,hogy a Hetzer "sokkal"
pattogósabb :DDD
Az a baj,hogy k*rva sok lenne a JT-ig addig- csinálja meg vki ;]

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#28114) Tüzi

új player jelen :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#28115) Stauffenberg válasza Memphis79 (#28113) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hát én már a StuGIII-ig is lusta vagyok eljutni. Most ki van fejlesztve a Hetzer teljesen (de nem az az otromba rövid csövű cucc van felrakva amivel lövök 10-et és kifogytam, hanem az a cső amivel azért el lehet találni 5 méternél távolabbi célpontokat is), de állandóan olyan csatákba tesz ahol nem sok beleszólásom van a dolgokba. Vagy megyek előre és kiteszem magam a one-shot-die mennyei érzésének, vagy maradok hátul és homokozok a kör végéig.

Jönnek velem szembe a tier6-7 szintű dögök és szinte imádkoznom kell, hogy ami elém kerül az ne legyen tier5-nél nagyobb. De ha KV jön akkor tudom, hogy amint meglövöm jó eséllyel nekem szegezi az ágyút és egyetlen lövéssel a túlvilágra küld. TD-vel pedig nem lehet olyan jól bújócskázni, mint egy lövegtornyos harckocsival.

Kéne még kb 10k xp (a napi dupla is csak 500 xp körül van, egy szimpla nyertes kör 250-300 xp), szóval érthető, hogy nincs kedvem 40-50 csatát merő szenvedéssel tölteni. Aztán gondolom a StuGIII-al is ez lenne... így meg végleg elvesztettem a TD-k iránti érdeklődésem.

Mellesleg a PzIII sokkal élvezetesebb. Fel van rakva a legnagyobb kaliberű cső, HE-vel meg van töltve, 800m-es a rádió és kellően fürge a scouthoz, de ha kell akkor a Tigris lánctalpát is lebontom és az artykat is 1-2 lövésből elpárologtatom. Nekem ez jobban tetszik, mint egy TD-vel cumizni a bokorban.

[ Szerkesztve ]

(#28116) jahrn válasza Stauffenberg (#28115) üzenetére


jahrn
senior tag

A Hetzer vhogy nekem sem fekszik. Az atlag xp-m vele 290, mig a tier 3 Marder-el 450...
Kirpobaltam minden agyuval, nekem a 10.5 valt be - ezzel meg T7 tankokon is sebzek egy keveset.

(#28117) Tüzi válasza Stauffenberg (#28115) üzenetére

AMX 12t ami nagyon jó scouthoz amint észrevettem. Pici távirányítós tank, megy mint a veszedelem, meg azért lő is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#28118) Memphis79 válasza Stauffenberg (#28115) üzenetére


Memphis79
aktív tag

A Stug már jobb azért-mozgékonyabb,használhatóbb jóval,meghagytam 1-nek a garázsba.Nekem közepes bringából a PZIV a kedvenc!mikor event volt pont megkerestem vele a KT-t vagy az E-75 nagyját már passzolom de hozott bőven.

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#28119) KaLeun


KaLeun
senior tag

Napról-napra kevesebbet játszom, igaz koncentrálni sem nagyon tudok (meló miatt). Habár lehet, hogy csütörtöktől már újra bőven lesz időm rá... :(

Viszont gyönyörűséges idiótákkal találkozni, Vorsah v vmi hasonló nevű tag amit T20-szal alakított a Sigfried Line-on :W , kempelt a bunkereknél nem segített a nekünk többi mednek. Végén bement a városba, hátulról távolról rálőtt egy T-44, kigyulladt és elkezdte forgatni jobbra-balra nagy bőszen forgatni a tornyát. Már csak ő élt, T-44 még belelőtt egyet oszt csók.. Szerintem fogalma sincs, hogy wtf a minimap, de még a találat jelző nyilacskát sem ismeri... :U Bazz, hát ez ezer+1 éve bent van minden játékban... omg

Rájöttem, hogy miért veszítem el olyan gyakran a párbajokat, ahol alig van életünk (pár %, 1 lövés), 1 lövésre van idő és pontosan ua. pillanatban lövünk. Hát előjött az egeremnél a típushiba, ez az MS Intellimouse Exploler 3.0 v2.0-nál a LMB kifekvése. Már csak elő kell kotornom vhonnan a v1.0-át.

Cila

(#28120) D.Orion válasza KaLeun (#28119) üzenetére


D.Orion
veterán

No nálad is? :F Nekem is volt, aztán eladtam.

(#28121) KaLeun válasza fsb1000 (#28106) üzenetére


KaLeun
senior tag

Francia témában az a véleményem, hogy lesz itt még sírás amikor már a játékosok zöme eléri a felsőbb osztályokat. Jelenleg csak pár überkocka és anyagilag jól eleresztett fazon járkál ilyen dögökkel.

Az ilyen adok-kapokba még lehet esélye az embernek egy normál tank ellen, de egy francia ellen már nem. Normál esetben mindkét fél lő egyet és visszahúzódik, itt mi meg a vigyorgó tornyú francia már vissza se megy... Na, ez fogja csak még dühíteni az embereket. :K

Cila

(#28122) hemaka


hemaka
nagyúr

(#28123) Murder3


Murder3
addikt

most kipróbáltuk fsb-vel ezt a láncos dolgot 74 lövésből nem adta be...
az tuti úgyvan, hogy mikor lövik folyamatosan akkor lassítja a javítást, de nem tudta folyamatosan lent tartani.

több ember kéne, h egyszerre lőjje a láncot nyílván úgy nagyobb valószinüséggel adná be.

de mivel nem történt meg egyszer se, így lehet következtetni, h bug.
mivel, ha 2 critical jön a lánctalpra akkor már ennek kellett volna történnie.
a lényege az, h mikor ellövik a modult utánna kap még egy criticalt uygan az a modul és nekem már volt ilyen ágyúval és kukucskálóval is azokból meg csak egy van.

(#28124) szalai56 válasza KaLeun (#28119) üzenetére


szalai56
senior tag

Én 3 nap óta kínlódom az egeremmel, elkezdi pörgetni a tankot, és néha még lő is. Ma 3 társamba sikerült belelőnöm így. :W (IBM egér)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28125) _seth_ válasza szalai56 (#28124) üzenetére


_seth_
veterán

Én notiról játszom 99%-ban touchpadról, néha nekem is elsül bár többnyire csak magam elé lövök, heti 1-2 alkalommal de belefér :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#28126) KaLeun válasza KaLeun (#28121) üzenetére


KaLeun
senior tag

Pontosítás, javítás:

zöme = szép számmal

adok-kapok = amikor már kb. erősen sérül az ember, max. 1-2 lövés

Cila

(#28127) Paul119 válasza _seth_ (#28125) üzenetére


Paul119
addikt

notinál én is néha megnyomom a touch padot

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28128) Murder3


Murder3
addikt

Hummelre milyen kiegeket kell rakni?

(#28129) Eagle16 válasza Murder3 (#28128) üzenetére


Eagle16
addikt

Álcaháló, célzásgyorsító (GLD) és rammer.

Szerintem SPG-re mindenki ezeket rakja.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#28130) KaLeun


KaLeun
senior tag

Skill úgyben 2 kérdés:

- Mikor jönnek az újak?
- Ha nem fejlesztem ki egyből a 3. skillt, akkor a + "skill xp" az megmarad és átvihető az új skillre?

Cila

(#28131) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Kéremszépen az ELIT klán landolt Horvátországban:DD :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#28132) KaLeun válasza GrooveHero (#28131) üzenetére


KaLeun
senior tag

Grat. :R :R

Cila

(#28133) fsb1000 válasza GrooveHero (#28131) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagy Grat!
Majd beszámolhatnál arról, hogy egy ilyen siker mennyit hoz a konyhára.

(#28134) Jani09 válasza GrooveHero (#28131) üzenetére


Jani09
tag

Gratulálok a P-H-D klán nevében :)

További sok sikereket.

[ Szerkesztve ]

(#28135) Paul119


Paul119
addikt

valamit hozzá piszkáltak a typehoz.... amit eddig átlőttem arról 5ből 4 sikerül pattanni, mint a kv5 hátulja direkt a seggét céloztam és le pattogok folyamat :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28136) MCGaiwer válasza fsb1000 (#28133) üzenetére


MCGaiwer
addikt

horváthországi landing zone kemény 240 goldot / nap / klán

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28137) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Nos... ez lett az eredménye a sunnyogásnak, és hogy nem mentem be a félszigetre (lásd multkori eszmecsere) és velem együtt 4 TOP tank sem. Ezért az ellenfél uralta.
Vereség
Csata: Komarin 2012. január 18. 0:22:22
Jármű: E-100
Szerzett tapasztalat: 70
Szerzett kredit: 7 140

Bázis elfogkalva, 1 lővésem volt 0 sebzéssel, 15%-ot sérültem, és a csapat fele is megmaradt.
Kreditben a csata bukta... nem számít, viszont jelentősen rontotta a statom.
Ettől már az is jobb ha kilőnek, de legalább leosztok előtte 4-5 telitalálatot.

Mostanában 10 körönként nézem E-100-nál a statot, mert nem értem mitől romlik folyamatosan.

------

MCGaiwer: na... az 20 GOLD lőszerre elég!

[ Szerkesztve ]

(#28138) Murder3


Murder3
addikt

Komarin is egy balfax kemper pálya mint a többi ilyen swamp meg hasonló fos.

(#28139) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na asszem eddig ez a rekordom a Type-pal:

Victory!
Battle: Cliff 2012. január 18. 0:34:49
Vehicle: Type 59
Experience received: 2 235
Credits received: 126 328

4 kill: IS-3, T34, Type 59, T-44

Bár az IS-3-nak már csak 1 lövés kellett, a T34-nek meg a fele élete volt csak meg, amikor rászálltam.

***

(#28140) Fandango


Fandango
veterán

Vegre megvettem a Jagdtigert! :DD

[ Szerkesztve ]

(#28141) ollie válasza Fandango (#28140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én meg a Panther 2-t. Jó nagy szopás volt az első meccs. :)

***

(#28142) MCGaiwer válasza fsb1000 (#28137) üzenetére


MCGaiwer
addikt

hát, 15 főre számolva mindenki kap kb 1 darabot

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28143) fsb1000 válasza ollie (#28139) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat ez szép eredmény.
Sajnos én még nem tudtam átlépni a 100K-s határt Type59-el

(#28144) bandiras2 válasza Stauffenberg (#28115) üzenetére


bandiras2
senior tag

A hetzert én még a robbanólövedék nerfelése előtt csináltam végig a 105 rövidcsövűvel, és akkor nagyon élvezetes volt, bármit szétszedett, T1-et is simán facehuggoltam vele, és még azzal a 20 lövéses rémágyúval is lehetett célozni pontosan a pálya másik végébe ha rászánta az ember az időt. Manapság mintha erősen romlott volna a pontossága is a lövegnek. Nekem szép emlékeim vannak, de a nerf után elhiszem h szopás.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28145) balintka válasza Gyuri27 (#28098) üzenetére


balintka
addikt

Én most vettem meg, elment az összes pénzem, még csak a lassabb, alap 122-es van rajta. Mikor lesz ezen BL-9...

Eddig még nem túl rózsás, de majd alakul remélem.

(#28146) balintka válasza emre (#28104) üzenetére


balintka
addikt

Azt mondod, érdemes megtartani az IS3-at?
IS-4 sokkal jobb, mint a 3-as?

(#28147) balintka válasza Gyuri27 (#28108) üzenetére


balintka
addikt

Dettó, az XP megvan a T29-re, de nem tudom megvenni, mert az IS-3-at vettem meg.

Plusz, ha lenne kredit, venni franciát (T4), Grillét, VK3001P-t, T-50-2-t, Leopard-ot, SU-85-öt, stb., de semmire se kerül, mert az IS-re kuporgattam.

Akkor megtartottad az IS-3-adat?

[ Szerkesztve ]

(#28148) emre válasza Gyuri27 (#28108) üzenetére


emre
veterán

Én ezért álltam le a német TD vonallal. Másik német US FR vonalat el sem kezdtem.
A ferdi is ki van fejlesztve, de nem tudom megvenni.

Megy még az orosz med, jelenleg T34/85-nél tartok, de most hogy az orosz TD-vel végeztem az orosz Heavy a fő csapásirány.
Szerintem prémium nélkül max 2 szál amin normális tempóban lehet haladni.

balintka
Az új tech tree szerint az orosz heavy vonal kettéválik. Nem azonos sorban lesz az IS3 és az IS4. Az IS4 T10-es tank lesz, mint most az IS7. Az IS3 meg felkerül az IS4 helyére.
Szóval az IS3 kelleni fog az IS7 eléréséhez.

FULL RUS TECH TREE

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28149) emre válasza KaLeun (#28130) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek akkor igen, átvihető.
De hogy mikor jönnek az újak azt nem tudom.

A kv féle váltást is először a múlt év végére ígérték, és még most sem áll sehogy.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28150) vhw válasza Murder3 (#28111) üzenetére


vhw
addikt

Leírom mégegyszer:
"Small Repair Kit
Repairs one chosen damaged module until the end of the match when activated by the respective button. The repaired module can still be damaged again after the repair. Only one track of two can be repaired."

Nincs olyan, hogy nem javítja meg, ha valamit pirosra lőnek, kaphat 200 lövést is, ha benyomod a csomagot azonnal megjavítja! Azért csak észrevettem volna 10k csata után, ha egy pirosra lőtt modulra benyomott csomag nem javította volna meg egyből az adott sérülést. És mivel minden egyes tankomon van poroltó+javítócsomag+elsősegély csomag, még a legkisebb vackon is, így elég gyakran használom őket.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.