Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28851) balintka válasza vhw (#28829) üzenetére


balintka
addikt

Remélem nem fogok csalódni. A Valentine-t gyakran berakja top tanknak?
B1 heavym még nincs :)

(#28852) virkir válasza vhw (#28840) üzenetére


virkir
veterán

Talán a majd 1k kör Patton-al is segített azzal a 72%-os win-el. Gyorsba számoltam passzol nagyjából a megtermelt xp az elhasználtal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28853) CactuS válasza vhw (#28829) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát pedig az nem egy csodatank. Alig vártam, hogy elite legyen, így végre kikukázhattam. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28854) hemaka


hemaka
nagyúr

ez az efficiency sok mindent nem ér, mivel a sok random csata szétb*sza az egészet, arról nem is beszélve, hogy sokan, mint én is, elég nagy ívben lesz*rom a statom, a T-50-2-vel mentem talán a legtöbbet asszem, mert fun. :D
Sajnos kellett a zsé, így eladtam, de vissza fogom venni, mert kezdem unni a játékot a nagy tankokkal... :U

(#28855) vhw válasza balintka (#28851) üzenetére


vhw
addikt

Csak olyan csatákba rakja amiben top tank. Legroszabb esetben is csak 4es tankokkal találkozhatsz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28856) vhw válasza virkir (#28852) üzenetére


vhw
addikt

Ez oké, de a Pattont is el kellett érni valamiből, azt mivel szedte össze?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28857) Murder3 válasza vhw (#28849) üzenetére


Murder3
addikt

inkább az a baj, h a medek meg amik gyorsak nem hajlandóak vagy vakok észrevenni h nekik kéne visszamenni.
de amikor beálanak kempelni vagy megyünk w-en előre de a többi ahelyett, h felmérné a szitut és jönne inkább hátul marad..oszt ha minket lepusztít a túlerő akkor már felesleges mert ott bukták az oldalt.és főleg akkor idegesítő mikor csak úgy erősebbek tőlünk, h magasabb tier..de ha többi hátulmaradt előre jönne meg rögtön érvényesülne a túlerő és ha ott áttörünk meg is nyertük az oldal nagy eséllye.
meg mikor 1-2 emd van a sok heavy közt pl én megyek vk3002-vel meg van még egy t-43 vagy akármilyen med nem az h jönne velem falkába hanem inkább hátulmarad vagy megy a heavyk után.
persze ha az ellenehz több medet dob már baszhatjuk és ha elég okos a csapat még át is engedik őket a med helyeken.
én magamba 1 medként meg nem sok jelenőséget képviselek ott.
azt is utálom, mikor szemből messziről elkezdik lövöldözni a heavyket amiket amúgy közelről is nagy nehezen vagy sehogy nem vinne át.bőven lenne ideje megkerülni, de inkább nem hasznosítsa magát.
és hiába írsz nekik h ide gyertek-oda menjetek segítsetek..akármi legtöbb esetbe süket szemekre talál.

(#28858) balintka válasza vhw (#28855) üzenetére


balintka
addikt

Ez nagyon jó, örülök neki, akkor elszórakozok vele majd. Meg is veszem ma este.

Kifejlesztettem a JagdPz 4-est teljesen, belőle a JgPanthert is, el is adtam. Így nemsokára meglesz a kredit a T29-re.

[ Szerkesztve ]

(#28859) fsb1000 válasza Murder3 (#28839) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már elmondtam erről a véleményem:
Ha a század nem megy, akkor fel kell oszlatni és késöbb újra próbálni.
Ha nincs kijelölt vagy önkéntes századparancsnok / taktika adó, akkor mindenki cselekszik a legjobb belátása szerint - vagy pár szóban lerendeződik az elején ki hova megy és mit csinál (nem zöldfülűek századoznak)
Ha van írányító, akkor illik a taktikáját követni.
Bárki jelentkezhet századparancsnoknak, ha kéri rangot is kap hozzá, de a legtöbb esetben helyben dől el, hogy az adott csapatból ki az akinek van taktikai érzéke és az elképzelését érthetően elő is tudja adni.
---

Én továbbra is szívesen kipróbálnám, hogy a századot szakaszokra bontjuk, és a szakaszok kapnának feladatokat egy-egy csatában.

Tipizálható esetekben egy elképzelhető felosztás
I. Szakasz [Halálbrigád]
- kis létszámmal tartja a kijelölt harcálláspontot (ütközőzónát), ha életben marad, akkor előrenyomul és támogatja a I.szakaszt vagy segití a védelmet
II. Szakasz [Támadók]
- a kijelölt útvonalon előrehaladva felszámolja az ellenséges egységeket és megkezdi a Bázis foglalását, vagy az összes ellenfél megsemmísítését.
III.: Szakasz [Védők]
- A bázist és az önjáró lövege(ke)t védi, felderít (ha van ilyen egysége) és ha szükséges támogatja a II. szakaszt.

Harcjárművek:
I. Szakasz [Halálbrigád] 1-2 Heavy, 0-1 Med
II. Szakasz [Támadók] 2-5 Heavy, 0-2 Med
III. Szakasz [Védők] 0-2 Heavy, 0-2 TD, 1 Arty és ha befér: 1 scout vagy Med vagy Arty

(#28860) Stirlitz válasza Iron Funeral (#28837) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Kiprobáltam, :R most 3 csata átlaga nem mérvadó, így kissebb Tier-ű tankok közé tesz be, de nem is tudok sebezni anyit :) Hát nem ez lesz a kedvenc tankom, sőt lassan a legundorítóbbnak tartom. :) Na, fogam összeszorítom és küzdök. Csak az a 13000 xp a KV-ra de lassan lesz meg így...

(#28861) D.Orion


D.Orion
veterán

World of Warplanes-ről itt olvashattok el mindent magyarul.

Ui.: Továbbiakban aki erről akar társalogni az szerintem a játék már régóta kész topikjában tegye. Én is oda írok majd, ha meglátok új infókat.

[ Szerkesztve ]

(#28862) Murder3 válasza fsb1000 (#28859) üzenetére


Murder3
addikt

medeket nincs értelme védelmi feladatra fogni.
rohamozó,támogató vagy elterő szerepre van értelmük..
persze ha nem csak 2 van hanem van 3-4 akkor lehet komolyabban taktikázni rájuk...de akkor minden mapra kell egy alapvető taktika amivel az egész század tisztába van.
aztán lehet helyzethez igazítani a taktikát.
és akkor nem ártana már minden heavy egy kv-3 legyen...

és akkor ehhez az is igen elengedhetetlen lenne, h tudjon mindenki szóba kommunikálni egymással.

az a baj az egész századozással, h még mindig nagyon beszűkült az egész.
arl44,kv-3 kb ezek amik eldönthetik a csatát.
medek sokszor feleslegesek, lehet több med csak oda meg sokkal kidolgozotabb és pontosabb taktika kell.
és akkor már jól jönne egy scout is ami tud vmi helyzetjelentéssel szolgálni, h hol lehet áttörni a falat az ellenféltél.

(#28863) fsb1000 válasza Murder3 (#28862) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sehol nem írtam, hogy a med-nek védelmi szerepe lenne.

(#28864) Iron Funeral válasza Stirlitz (#28860) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem az volt a legnagyobb bajom azzal a 85ös ágyúval, hogy kb. közvetlen közelről nem talált el senkit, az 57mm megy eléggé flexibilissé teszi a tankot, tudsz sznájperkedni is vele meg minden.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28865) Arpee78 válasza Iron Funeral (#28864) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ha nem túl nagy kérés és be van kapcsolva nálad a replay, megosztanád a felvett csatáid? Érdekelne hogyan játszol. Pl T34 főleg. Vagy akár - pofátlanság csúcsa:) - véleményeznél egy-kettőt az enyémekből?

[ Szerkesztve ]

(#28866) belaazallat válasza emre (#28838) üzenetére


belaazallat
addikt

Gyengébb, mint én! :P

Efficiency rating
1350.29

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28867) Stirlitz válasza Iron Funeral (#28864) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Valami van benne, igen! 85-el alig találtam el valamit. Most is kilőnek egy pillanat alatt, ha megtalálnak, de legalább beléjük tudok rúgni egyet. Igaz, nem nagyot, de legalább mégis. :)

(#28868) sutemeny válasza Murder3 (#28825) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Efficiency rating
964.82

én is átlagos vagyok! :( :)

(#28869) KaLeun


KaLeun
senior tag

No, megpróbáltam most este is a dolgot, kb. ua. pár percen belül halott az egész csapat. Ilyenkor egyedül szart semmit se tudok csinálni.

Mai eredményem: ~30 vesztes (0-200xp), 4 nyertes és 2 döntetlen "csata".

[ Szerkesztve ]

Cila

(#28870) sutemeny válasza Stirlitz (#28860) üzenetére


sutemeny
csendes tag

és hogy fogod utálni majd a stock KV-t.... :)

(#28871) Stirlitz válasza sutemeny (#28870) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Lehet! :) Csak az volt célom, hogy azt elérjem, nem hinném, hogy sokkal tovább jutok majd ebben a játékban, de elégé megakadtam. Illetve, most haladok, csak lassan a prémium ellenére is.

(#28872) Chris0321


Chris0321
addikt

 
Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. január 21. 19:23:32
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 1 185
Szerzett kredit: 33 324
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész

Prém nélkül.
A középmezőnyben voltam.
Kilőttem egy másik T29-est.
Megsebesítettem 5 tankot.
Felderítettem (mert pont arra jöttek ahol védekeztem) 7 tankot.
Kaptam 13 találatot és mivel igyekeztek a számba mászni minden lövésem talált. :DD
Úgy 15 óra óta játszom mert hajtok a T34-re és vagy 15.000 Tp-t szedtem össze. :DD

(#28873) emre válasza belaazallat (#28866) üzenetére


emre
veterán

hmm (vállvonogató szmájli)

Ezek szerint rosszul értelmezted
Nem nagyon érdekel, továbbra sem hogy többet spotoljak, védekezzek, vagy foglaljak.
(Kicsivel feljebb már írtam)

Kezd el variálni a számokkal az oldalon és meglátod hogy miért fals kicsit ez a számítás.

Ami nekem számít az a csatánkénti jó sok bevitt sebzés, és a győzelem. (ha gondolod összehasonlíthatod ezek alapján is)
Valamint nagyon lényeges, hogy igazán jó élvezetes csatáim legyenek.
Természetesen valahol a kill is számít, de amíg ilyen vesztes meccseim vannak nem nagyon érdekel. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28874) erikke17


erikke17
őstag

Na ma délután én is elkezdtem vele játszani [Erixx93]néven, bár látom kicsit lassan frissül a statisztika..., egyenlőre kevesebb sikerrel játszom.. :D Nagyon jó játék.
Úgy döntöttem oroszok irányába megyek. IS tankok felé.
Egy buta kérdés: Telepités előtt kicsomagolja magát a játék, azt telepités befejezte után törli?
Irtátok hogy van TGF PHE klánba, oda van lehetőségem bekerülni vagy még ilyen kicsiként nem? :)
Előre is köszönöm.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#28875) fsb1000 válasza erikke17 (#28874) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Párral lejjebb írtam, hogy 75-ös taglétszámig nincs szűrés, elég ha itt a fórumon tag vagy. Szivesen látunk. [link]
De... a Klán/Ezred fő "tevékenysége" jelenleg a századozás, ezért haladnod kell legalább a KV-ig hogy a t6 századba beférj.
T4 század is szokott alakulni, de ott főleg francia ágat húznak, gondolom mással is lehet menni, de azt a szintet is el kell érni járművel, hogy a többiek esélyét ne rontsd.

Mindig a század létrehozója (csak prém.accos lehet) határozza meg kit rak be a várólistáról, ahol látja milyen tankkal szeretne jönni.
A játékon belül a PHE chat ablaka mindig aktív a tagoknak, itt szakaszhoz is kereshetsz társat, pl olyat akinek épp kicsi francia tankja van. Ketten vagy hárman eredményesebbek lehettek, ha random csatában támogatjátok egymást.

[ Szerkesztve ]

(#28876) belaazallat válasza emre (#28873) üzenetére


belaazallat
addikt

IS-4-gyel nem nehéz ilyet csinálni! Én még mindig TD vonalon megyek, kisebb tier-ben. Hasonló eredményeim vannak Jagdtpanther-rel, ISU-val. Napi szinten 100000 kredit gyűlik össze, csak abból, hogy megcsinálom a duplázókat. Ebben benne van a Ferdinánd, T28, ISU-152 is. Ismered őket, tudod, hogy ha rosszul jön ki a lépés sok-sok kreditet elvisznek.

Arról nem is beszélve, hogy más stratégia szerint játszunk.

Egyébként már kötekedni sem lehet??

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28877) balintka


balintka
addikt

A korábban linkelt 1500 Ft/ PC Gurus kód működik!
Kértem én is egyet, minden okés, megy!!

(#28878) emre válasza belaazallat (#28876) üzenetére


emre
veterán

1, Mi köze van ennek az IS-4-hez? :F
2, De lehet, csak nem érdemes ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28879) xedos


xedos
addikt

Lehidaltam!
Jgpz IV-el kicsinek számítottam a csatában...
ARL44-ről pattogtam :-( IS-3-akról pattogtam...
Végül oda jött 64%-osan elém... 50m-ről már sikerült 50% alá vinnem...
Közvetlen közelről - egymásra dapadva lőrrünk... 8%-a volt és elfogyott a lövedékem - PEDIG KINYÍRTAM volna ! Brühühü...

(#28880) szalai56 válasza balintka (#28877) üzenetére


szalai56
senior tag

Hogy utaltál? Állítólag a csütörtökön feladott -ebankon keresztül- pénzt még nem kapta meg.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28881) vhw válasza xedos (#28879) üzenetére


vhw
addikt

Ha valamiről pattog a lövedéked (márpedig a Jpz4-nél ez elég esélyes) akkor arra miért lövöd feleslegesen a lőszert? Párat rá lőhetsz, látod, hogy nem megy, utána miért tovább dobálni a creditet? Csak akkor lőjj rá, ha biztos vagy benne, h átviszi, Vagy esetleg láncolni, hogy a társak tovább tudják lőni.
Vagy a 105ös HE ágyút használod?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28882) balintka válasza szalai56 (#28880) üzenetére


balintka
addikt

Nekem átment a pénz péntekre, ebankból.

(#28883) echterion válasza balintka (#28877) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is most vettem 3 ilyen kódot, de csak 1200-ért. Megjött a tank meg a gold is.

[ Szerkesztve ]

**********

(#28884) kriso


kriso
tag

Csak szerintem kapott nerfet a Jumbo frontpáncélja?
Mert eddig, a rövid 88-as lazán pattogott róla, mostmeg simán átviszi.
(A patch óta)

(#28885) sptkyle válasza kriso (#28884) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én nem nagyon vettem észre változást...

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#28886) smisa


smisa
őstag

Efficiency rating
1342.19

Most ez jó vagy nem?

(#28887) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah ezzel a csatával meg is lett az elite priest: [link]

Sajna volt egy baráti tűz is, facehug közben kicsit beleért a csapattárs is. :(

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. január 21. 20:26:59
Jármű: M7 Priest
Szerzett tapasztalat: 1 146
(Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 12)
Szerzett kredit: 26 367
Csatában elért Achievement: Top Gun

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28888) erikke17 válasza fsb1000 (#28875) üzenetére


erikke17
őstag

Okés rendben, akkor majd ha nagyobb leszek... Egyenlőre akkor még mellőzöm :)
Esetleg arra valaki hogy telepités előtt amit kibontott azt törli e miután végzett a telepitő?? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#28889) Paul119


Paul119
addikt

tudom nem ide tartozik de ez :Y [link]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28890) Arpee78 válasza Paul119 (#28889) üzenetére


Arpee78
senior tag

Erről ez a játék jut eszembe: link link link

TDU, azok a régi szép idők, milyen jó meccseket nyomtunk vele. :) Néha még ma is benézek, de max 2-3 versenyző akad. :(

(#28891) belaazallat válasza emre (#28878) üzenetére


belaazallat
addikt

Pontatlanul fogalmaztam. AZ IS-4-gyel ment 63000 kredites körödre céloztam, hogy azzal nem nehéz ilyet csinálni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28892) Iron Funeral válasza belaazallat (#28891) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az egy Object :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28893) belaazallat válasza Iron Funeral (#28892) üzenetére


belaazallat
addikt

IS-4 lőtte ki! :W :W Nincs több kérdésem!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28894) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Su-85b-vel oneshottoltam egy nagy tornyos kv-t! :Y

Amd - Radeon - Ryzen

(#28895) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A Wolverine-em elitté válása: [link] 39 lövés, tiszta gyorstüzelő. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28896) fagylalt válasza CactuS (#28895) üzenetére


fagylalt
senior tag

Ilyen extrákat, mint ami a csatában lévő neveknél van neked, azt honnan lehet leszedni? :U

[ Szerkesztve ]

(#28897) CptMisi


CptMisi
őstag

Partraszálltunk mi is a Baleár-szigeteken! :C

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28898) fsb1000 válasza CptMisi (#28897) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Hódítsanak a Magyarok!

(#28899) CactuS válasza fagylalt (#28896) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

PogS ikon pack.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28900) marked one94


marked one94
őstag

Imádom az új tankomat:

Defeat
Battle: Mountain Pass 2012. január 21. 22:51:29
Vehicle: AMX 13 75
Experience received: 927
Credits received: 29 809
Battle Achievements: Defender

Defeat
Battle: Cliff 2012. január 21. 22:26:10
Vehicle: AMX 13 75
Experience received: 942
Credits received: 31 751
Battle Achievements: Sniper

Ja és még volt egy csata ahol utolsó voltam és 3 t9es tankba eresztettem el egy tárat :D
Kaptam is valami Orlik's medalt-t

Egy baj van vele, hogy sokszor hülyék közé rak be(mint pl fent). Ezért kell vele platoonba menni:)

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.