Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28051) D.Orion válasza vhw (#28050) üzenetére


D.Orion
veterán

Látom, akkor nem csak én nem találkoztam olyannal amit a kolléga említ. Valamit szerintem vagy nagyon félre írt vagy csak simán benézte a játék folyamán.

16:00
[PHE] Prohardver Harckocsi Ezred (only HU) T4

Francia és egyéb tank húzószázad. 17:35ig leszek itthon, addig tudom hostolni.

[ Szerkesztve ]

(#28052) stark4


stark4
tag

Üdv
ha kilépek egy klánból mennyi idő mulva csatlakozhatok egy újhoz?

(#28053) Fel


Fel
addikt

Eddigi legjobb köröm AMX M4 '45-tel:

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. január 17. 15:12:58
Vehicle: AMX M4(1945)
Experience received: 1 923
Credits received: 45 843
Battle Achievements: Steel Wall

Az acélfalat egy stock KV hozta össze :)

--------------------

Lánctalp lelövéssel kapcs. van nekem is olyan tapasztalatom, h 2-3 percig áltam mozdulatlan, mert az okos ellen csak azt lőtte... ARL 44 előrelógó lánctalpa ugye...

Viszont egyszer történt egy olyan, hogy T34-gyel robogva lelőtte mindkét(!) lánctalpam egy T30.. Oldalról jött a lövés, és kiütötte mindkét első lánckerket, én meg csúsztam előre egy kicsit :)

(#28054) đe$|re válasza vhw (#28050) üzenetére


đe$|re
senior tag

Pedig velem is előfordult már. Nem kell, ahhoz folyamatosan lőniük a láncod. Ellőtték a láncod, próbálják visszarakni, majd közben kapsz még egy találatot láncra, megszólal a hang, hogy a lánc visszakerült, mégsem tudsz menni, mert piros.

(#28055) ollie válasza Fel (#28053) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, lánctalp javításnál az lehet a félreértések oka, hogy csak 1 lánctalpat javít meg a készlet. Vagyis ha mindkettő el van lőve, a javítás után sem lehet mozogni. Ez dupla szívás akkor, ha az egyik csak narancssárga (vagyis működik, de ugye nem 100%-os), a másik piros, mert ilyenkor is van, hogy a narancssárgát javítja meg, ami szívás.

***

(#28056) fsb1000 válasza stark4 (#28052) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kb 2 nap. A 2. napon írja ki mikor csatlakozhatsz. (ott ahol felvételt kérsz)

(#28057) D.Orion válasza đe$|re (#28054) üzenetére


D.Orion
veterán

Nos amiről te beszélsz az nem bug. A javítás elkészülte és a bemondás közt eltelik egy bizonyos idő. Mint ahogy a lövés leadása, találat bevitele és talállat szóban megerősítése között is.

Az nem bug, hogy visszakerül a lánctalp és azonnal kapsz egy másik lövést. Közben meg bemondják, hogy lánc megjavítva. Mert tényleg megjavították, csak közben újra lelőtték. Ez nem bug. Mellesleg ilyenkor utána közli a játék, hogy ismét széjjellőtték a láncot és nem megyünk sehova.

(#28058) fsb1000 válasza D.Orion (#28057) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem egyszerű tesztelni...

1. Lelövik a lánctalpat
2. 3x R betű (automatán indulnia kéne)
3. Lánctalp javítás.

Ha a javítás bemondása elött/után meg sem moccan a tank, akkor javítás alatt is le volt lőve mégegyszer. Egyébként ki is írja... ha minden igaz.

Folyamatos lánctalp lelövés van, mert én is szoktam néha álldogállni hosszabb ideig, de javítgatni nem szoktam a lánctalpat, mert másra tartogatom a jav készletet.
Ált ilyenkor biztos jön még valami kritikal... motor vagy löveg/lőszer.

(#28059) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Olyat tapasztalt már valaki, hogy tünt el némi arany az acc-ról?

Amd - Radeon - Ryzen

(#28060) diegho


diegho
nagyúr

Ma ilyen BL-10 szerető nap van
Victory!
Battle: Malinovka 2012. január 17. 16:13:40
Vehicle: ISU-152
Experience received: 4 272 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 84 465
Battle Achievements: Confederate

Így is volt 3 pattanásom! Első T-44 torony, második T-44 oldala, harmadik IS torony a végére maradt 2 HE töltényem, többit ellőttem.

(#28061) đe$|re válasza D.Orion (#28057) üzenetére


đe$|re
senior tag

"visszakerül a lánctalp és azonnal kapsz egy másik lövést" De, nem ez történik.
Pont, hogy mikor még piros a lánctalpad, eltalálják még egyszer, majd jóval utána megszólal a hang, hogy felkerült, de nem tudsz megindulni. (én úgy érzékeltem, hogy hosszabb idő telt el ezekben az esetekben a bemondásig) Az előbb is ezt írtam. Van még egy hang, mikor visszakerül a lánctalp, na azt nem hallottam, csak a bemondó emberét.

[ Szerkesztve ]

(#28062) ollie válasza Gyuri27 (#28059) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem rendszeresen amikor új garázshelyet veszek. De egyszer figyelmetlen voltam, és veletlenül gold ammot tettem a tankba, akkor is tűnt el némi arany. :)

***

(#28063) Paul119


Paul119
addikt

[link]

i love you jagdtiger :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28064) fsb1000 válasza Paul119 (#28063) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Amcsi szerveren még a 3x szorzó megy?

(#28065) Paul119 válasza fsb1000 (#28064) üzenetére


Paul119
addikt

idő csuszás miatt igen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28066) psycroptic


psycroptic
őstag

kép

Én is szeretem a Jagdtigert... :DDD

Prémium nélkül nem sok plussz de plussz. Ha nem döglök meg, akkor sokkal jobb... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#28067) Paul119 válasza psycroptic (#28066) üzenetére


Paul119
addikt

elköltöttél kredit :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28068) psycroptic válasza Paul119 (#28067) üzenetére


psycroptic
őstag

Jó mádzsáros a nyelv! Mi a baj vele? :D

PSNID: Tomy83PS

(#28069) Paul119 válasza psycroptic (#28068) üzenetére


Paul119
addikt

csak vicces megfogalmazásban írja ki mennyi kreditet költöttél :DD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28070) Antonius1978 válasza Paul119 (#28063) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem rossz, a JTvel siman tudod sebezni az IS7-et is ? azaz az esetek tobbsegeben keresztul tudja loni ?
En egyetlen egyszer lottem ki IS7-et raadasul Jagdpantherrel a hosszu 88assal.
Igaz hogy massal harcolt en pedig tole nem messzire fedezekbol kenyelmesen lovoldoztem ra.Asszem vagy 20 lovedeket lottem el ra kb.Es kb 50-70% en sebeztem rajta.

(#28071) Antonius1978 válasza psycroptic (#28066) üzenetére


Antonius1978
addikt

Latom van T-50-esed.Ha gondolod, mehetunk egyutt par kort vele.
Gondoltam jo lesz ragyurni a T-50/2-re mert kurvagyors tank es gondolom szepen fedezel fel vele ellenseges jarmuvet, ugyhogy penzt is eleg szepen ad.Es nem kell szarakodj 10-20 perceket +5 esetleg 10 ezerert, ha ezzel a tankkal ugyanannyit tudsz termelni 2-3 vagy 5 perc alatt :)
Mondjuk nem tudom mennyit hoz a konyhara pontosan.

A multkor sokat vesztettem sorozatban es merges voltam, mar nem volt kedvem jatszani, de mar megnyomtam a csata gombot a T-34/85-ttel.
Untam szarakodni, na gondoltam, elore :)
Atvagok a mezon, igaz sokan lottek ram, de nem fingtam ki, beertem a hazakig, es ott lottek ki.
De megkaptam a Felfdezo plecsnit erte :)

(#28072) Dictator^ válasza Paul119 (#28067) üzenetére


Dictator^
veterán

:D :D :D

csak Én vagyok úgy vele, hogy ez gusztustalan így? akár egy googletranslate.. inkább angolra fordíttatom, mert egyszerűen hányinger, amiket magyarra fordítva kiad :)

Elköltöttél KREDIT: (kb így képzelem el ezt a szövegrészt, mintha egy ilyen droid mondaná)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#28073) CactuS válasza Antonius1978 (#28071) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tévedés. Elég drága a tank javítása (valahol 10k körül van), ahhoz képest egy meg ennyit hoz - azért nem ölsz minden körben 3-4et vele - kb: [link]

De van itt ilyen is T-50-el: [link]

[ Módosította: 7 ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28074) Paul119 válasza Antonius1978 (#28070) üzenetére


Paul119
addikt

hasát kell lőni vagy a tornyát azt 5ből 3x át szokta vinni vagy az oldalát ott kevés esetben de sikerül fel gyújtani a delikvenst

Dictator^: igen én is rosszul vagyok az ilyenektől, oda írhatnák hogy powered by google :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28075) fsb1000 válasza Dictator^ (#28072) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De.. engem is zavar.
Csata kezdéskor a betöltő képernyő felső szövege is magyartalan.
Nem tudom ki fordította de borzasztó...

Egyszer résztvettem egy játék magyarosításában, annak ellenére, hogy nem tudok jól angolul... mondhatni nagyon nem.
De az angol perfekt gyerekek olyanokat fordítottak, hogy az valami rémes... egyszerűen fogalmuk sem volt a szöveg vagy a kifejezések kontextusáról, sem pedig a magyar nyelvről.
---

Ez nem onna van, de nagyon jellemző példa arra, hogy ifjú titánok mire képesek:
"Fire in the hole!" = "Tűz a lyukban!"

(#28076) emre


emre
veterán

Régen volt ennyi retardált csapathoz szerencsém mint ma. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28077) Paul119 válasza emre (#28076) üzenetére


Paul119
addikt

ja én is barmokba futok... t34 jön fel velük hegyre és ilyen barmok, aztán csodálkozik ha 3 type lerágja a picsába mire felér

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28078) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. január 17. 19:28:25
Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)
Experience received: 2 298
Credits received: 61 525
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28079) Murder3 válasza vhw (#28050) üzenetére


Murder3
addikt

miután ellövik, kifordul a tank, ugyan onnan kapom a lövést nem tudják a másik oldalt lelőni.
meg látni is h csak 1 oldal van lerombolva.

egyszerűen kétszer adja be a critet és felhalmozza így hiába javítja meg a legénység vagy javítod meg várni kell amíg újra megjavítsák.
és ez minden másnál is előfordul,lövegnél,kukiucskálónál,motornál...
annyi h lánctalp a leggyakoribb eset....

(#28080) ollie válasza Antonius1978 (#28071) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T-50-2 prémium nélkül szinte mindig veszteséges lesz. Prémiummal is általában akkor nyereséges, ha kilövök vagy sebzek pár tankot, illetve ha úgy spot-olok, hogy sok ellenfelet sebeznek a spot-olásom miatt.

***

(#28081) Murder3 válasza D.Orion (#28057) üzenetére


Murder3
addikt

javítócsomaggal se javítja meg,legutóbb ez volt ráhasználtam és ugyan úgy piros maradt.
de mint írtam löveggel is,motorral is előfordul.

(#28082) Gyuri27 válasza ollie (#28080) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vk28 dettó. Alap 10k a javitás.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28083) D.Orion


D.Orion
veterán

Akárki akármit mond a statom bizonyítja, hogy igazam van és ez a játék úgy van megírva, hogy egyes embereket direkt rak szopóágra napokra, hetekre. És csak és kizárólag gyökér csapattársakat rak be melléje. Ellenfélnek pedig besorsolja a közepes vagy annál erősebb stattal rendelkező játékosokat. Nekem ne magyarázza meg senki, hogy ha top tankként megölök 4-7 ellen tankot és mégis veszítünk, mert az összes noob csapattársam meghal úgy, hogy még sebezni sem sebbzet, nemhogy ölt volna, akkor én vagyok a noob.

Hiába mondok taktikát, hiába villogok a térképen. Az idióta barmok, mint a lemmingek elmennek egy irányba(ráadásul a rossz irányba) és meghalnak mindig 2-3 közepes tanktól!!!

Én meg ölöm az ellent, kapok a topgun & steel wall medálokat sorban és az elmúlt két napban a duplázó/triplázó győztes csatáimon kívűl a többi csata 80%-a vereséggel zárult. Már van olyan tankom amire ha ránéz valaki azt hiszi nem tudok játszani... :W Panther-el is alig nyerek, pedig 2 kill minden csatában megvan.

Holnap indulok funcup-on és szét fogok lőni mindenkit a PZ III-al.

[ Szerkesztve ]

(#28084) Gyuri27 válasza D.Orion (#28083) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szintén.
Nincs premed ugye?

Amd - Radeon - Ryzen

(#28085) D.Orion válasza Gyuri27 (#28084) üzenetére


D.Orion
veterán

De van, azzal nem lehet indulni? :F

(#28086) Gyuri27 válasza D.Orion (#28085) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak mondom hátha azért szopat. A csaták háromnegyedét 15:6/4-re bukjuk. Fingani nincs időm. Bespotolnak és szétlőnek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28087) bullseye


bullseye
addikt

ma sikerült E100-at ölnöm, vakon :)
Löwe-ben ültem e100 szemközti hegyen legénykedett, pattantam róla innen is, onnan is, mások viszont osztották rendesen, én betöltöttem a HE-t, valamire csak jó nerf után is felkiáltással, közben E-100 rájött, hogy nem sérthetetlen elkezdett visszavonulni, addigra kb 10-HP-je maradt, de eltűnt... nézem dől egy fa a mozgási vektorán, kicsit mögé lőttem lemondóan. Legénység ugye ilyenkor kussol, de jött a felirat...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28088) Chris0321


Chris0321
addikt

Még csak a 990mm-es van fenn, 6-ot öltem. :D

 
Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. január 17. 20:16:13
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 930
Szerzett kredit: 23 989
Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész

Prém nélkül. Sajna. :(

(#28089) vhw válasza Murder3 (#28079) üzenetére


vhw
addikt

Marha érdekes, mert eddig közel 10ezer csata alatt sosem találkoztam ilyesmivel, ami le van lőve, az le van lőve, mi ez a "duplán adja be a critet"? Amit egyszer megjavít a csomag az meg van javítva, és működik, míg újra szét nem lövik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28090) Iron Funeral válasza Chris0321 (#28088) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hogy mid van azon a tankon? :Y

:P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28091) kriso


kriso
tag

Én eddig, még csak olyannal találkoztam, hogy 1 lövésből mindkét oldali lánc elszáll, és abban a pillanatban, hogy az egyiket javítják, kapom a másik lövést bele újra detrack, de közben a másik lánchoz nem kezd hozzá a legénység.

(#28092) kriso válasza Iron Funeral (#28090) üzenetére


kriso
tag

A Kövér Berta fejlesztett változata.

(#28093) D.Orion válasza Gyuri27 (#28086) üzenetére


D.Orion
veterán

Majd holnap regelek ha hazaérek, de így lenen egy olyan kérdésem, hogy itt tiltva van valami? Vagy mindenki azzal a felszereléssel jön amivel csak akar? :F

(#28094) Murder3 válasza vhw (#28089) üzenetére


Murder3
addikt

mit nem értesz ezen?
bestack-olja a critet úgy érthetőbb?

lelövik a láncot vagy ágyút...mondja h ellőtték,majd utánna pár mp-vel később megint benyögik, h ellőték.(ugye emgint ellövik)
láncnál is látahtó h ugyan azt a láncot, de ágyúnál már nem is lehet összekeverni...

szóval innentől kezdve neked 2X-esen van ellőve a modulod.
ha elhasználsz rá 1 repair kitet nem fog megjaviulni mert csak 1 critet javít.
ha javítják akkor is kétszer kell egymás után megcsinálniuk.

Nálam így 39xx csata alatt viszonylag gyakran fordult ez elő...
Ez pedig bug.
mégpedig azért mert egyrészt hogy tudnak egy már kilőtt modult újra kilőni amíg nincs megjavítva...stackolódás van akkor igen, de itt elvileg nincs olyan.
másrészt nem jelzi külön...

(#28095) D.Orion


D.Orion
veterán

Mai napot ezzel koronázom meg:

Victory! 8 kill!
Battle: Lakeville 2012. január 17. 20:34:03
Vehicle: PzKpfw IV
Experience received: 3 108 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 37 059
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

Lett volna ez 9 kill is, csak a Bison-t kilőtték előlem. Pedig már 52hp-ra lelőttem. ;] Ilyen az mikor nincs KV és érzem azt, hogy a Wehrmacht szelleme vezeti a tankot. ;]

1 2 3

:Y Pz IV-el 103 csata alatt 91tankot öltem. Azért az már valami. :U

[ Szerkesztve ]

(#28096) fsb1000 válasza Murder3 (#28094) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én úgy fogom fel, mintha X-et sérülne a löveg... és X-et tudnak egyszerre javítani rajta kis csomaggal. Ha közben megint meglövik, akkor már 2X sebződés van rajta, amit 2 csomaggal kéne javítani.

De az is lehet hogy mikor a másodikat bekapjuk, akkor elöről indul a jav. idő, nem pedig hozzáadódik. Ezt sajnos nem tudtam megfigyelni, mert a jav időt sem tudom megbecsülni, minden tankomon más és a legénységnek is más a skillje.

(#28097) Chris0321 válasza Iron Funeral (#28090) üzenetére


Chris0321
addikt

Egy 9-essel több sikerült. :D
Bár jól jönne. :D

(#28098) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Is-3 kifejlesztve. Kredit nyema. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#28099) emre válasza Gyuri27 (#28098) üzenetére


emre
veterán

Nálam az IS4 kifejlesztve, és még kb. fél milla kell hozzá.

Talán a hétvégére meglesz.
Ha nem olyan napot fogok ki mint a mai délután akkor a random duplázásokkal napi 200k összejöhet. :U (oh beh szép is lenne :U )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28100) Murder3 válasza fsb1000 (#28096) üzenetére


Murder3
addikt

hát ki kéne azt próbálni, hogy ha folyamatosan lőjük egy tank láncát a critical helyen akkor nem lenne szabad h újra feltegyék neki a láncot.
sőt akkor már elvileg 3-4 és többszörösen is be kéne adnia a critet.

elvileg ugye úgy van h van x élete a modulnak és ha ez elfogy akkor döglik ki.
utánna javítsák fel de nem teljes életre, kivéve a javítócsomag.

na de ha több sebzést is számol ez csak úgy lehetséges,hogy le megy mínuszba nem?
ezt pedig nem szabadna neki.

ez sztem tuti bug, mert lelövés után adja be a critet megint vagy miután kilőtték a modult.
akkor meg nem szabadna beadnia.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.