Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28651) Fel válasza joker1220 (#28648) üzenetére


Fel
addikt

Hmm... 155mm-es hatlövetű... Egy ilyet elfogadnék a T30 helyett! :) Csak kár, hogy nem lesz...

-----------------------

Eddig kétszer lőttem nyolcast a Ferdivel. Egyik sem lett győzelem... [link]
Szánalom, h egyesek top heavyvel nem tudják, hogy mi lenne a dolguk. Nyamvadt T32 ott kempelt a bázis meletti dombon, a ház mellett. Majd mikor elfogytak a támadóink a DNy-i sarokban, akkor bátran beszaladt középre, a domboldalra, hogy hármas kereszttűzben xarrálövesse magát...

(#28652) marked one94 válasza Fel (#28651) üzenetére


marked one94
őstag

Előbb engem egy T30as le noob-ozot (csapat társ) mert Panther2 kilőttem egy 700hp-s AMX50B és nem vártam meg hogy ő ölje meg. Erre elkezd piszkált hogy-hogy lehettem ilyen szemét meg béna mikor ő írta hogy ő akarja megölni. Írtam neki hogy bocs már hogy nem vártam 3 percet mire ő oda ér... Utána beraktam Ignore listára:)

You'll Never Walk Alone

(#28653) hemaka válasza marked one94 (#28652) üzenetére


hemaka
nagyúr

randomban: aki kapja, marja szabály van Szóval noob T30 :D

(#28654) Met


Met
nagyúr

Nekem azt szokott tetszeni amikor az 5 killes írja be, hogy Ő akarja kinyírni az utolsó ellent és a map másik végén van :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28655) marked one94 válasza hemaka (#28653) üzenetére


marked one94
őstag

Így van:)

Az volt a vicc hogy csak 2 killje volt. Ha mondjuk 5 lett volna neki, na akkor azt mondom okés örülj legyen egy top gun-od de így?

You'll Never Walk Alone

(#28656) Gyuri27 válasza Fel (#28651) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg az is szégyen, hogy top heavy vagy. Mész ahova kell. Körbenézel és az ellentől ott a fél csapat, neked meg semmi support nincs.

Type 62 érdekesen hangzik. Bár a jövetelét megjósoltam. Lesz majd t10 prem is. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#28657) ollie válasza Gyuri27 (#28656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

t10 prém? Annak mi értelme lenne?

***

(#28658) Gyuri27 válasza ollie (#28657) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mit a többinek. Kredit keresés, nem lenne full deficites a random meccs. Valamint a gyenge de pénzes játékosok mehetnének t10-re anélkül, hogy egy komplett tree-t végig szenvednének.

[link] ez pl jó lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#28659) Paul119 válasza ollie (#28649) üzenetére


Paul119
addikt

tetszik, lehet neki ugrok az amcsi ágnak:B,elég icsinek tűnik lehet majd vele sunnyogni

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28660) ollie válasza Gyuri27 (#28658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem értem minek. Löwe-vel sem deficites a random meccs, minek tennének be tier 10-es prémium tankot?

***

(#28661) -vitya- válasza Met (#28654) üzenetére


-vitya-
őstag

hát nemtom, de mikor Zsolti-nak 5 killje volt, mi megkértük a maradék két élőt, hogy hagy lője ő ki, pedig a map másik oldalán volt.

5 killnél ez nem gáz, hanem jófejség hagyni.

nekem ez természetes. Sőt, néha kérés nélkül teszem.

(2 killnél meg picsogás..., xarni bele ;-) )

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#28662) vhw válasza Gyuri27 (#28656) üzenetére


vhw
addikt

Már jó pár helyen leírták, hogy nem lesz top tier prem tank, egyik ágon sem. Főleg nem T10es heavy.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28663) jahrn válasza Arpee78 (#28642) üzenetére


jahrn
senior tag

A devek allitasa szerint a T34 megtartja a 120mm-es agyut, es a penhez sem akarnak nyulni mivel IRL is 248mm volt.
Az meg hogy sok embernek kene odaadniuk ingyen a fejlesztok hibaja, hiszen mult nyar ota huzzak a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#28664) Gyuri27 válasza vhw (#28662) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha meg lesz bepereled a wg-t? LOL

ollie: hogy a noobok meg tudják venni 20k kreditért. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#28665) vhw válasza Gyuri27 (#28664) üzenetére


vhw
addikt

Neked meg személyes érdeked fűződik hozzá, hogy legyen?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28666) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mentem 5-6 kört a T30-cal de csak felidegesítettem magam.. :W :W :W :W :((( :((( :(((

Cila

(#28667) Gyuri27 válasza vhw (#28665) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem a type59-hez se fűződött semmi érdekem. Ehhez se fűződik. De ahogy megmondtam a t6 prem érkezését így ezt is megjósolom. Még ürülhet is mindenki, hogy nem medet raktak be.
Lesznek itt még prem td-k és arty-k is. Tudod a pénz ize.
Amúgy ha kitolják és lesz t11-12 simán belefér a t10 prem is (szerintem anélkül is).

Amd - Radeon - Ryzen

(#28668) vhw válasza Gyuri27 (#28667) üzenetére


vhw
addikt

Ezt, hogy lesznek T6 premek egyáltalán nem kellett megjósolni. Én április óta várom, hogy kijöjjön a T8asoktól szolidabb árú, de a T5ös normál tankoktól jobban farmoló tank.
Az előzetes tech treeken már anno lehetett tudni az elkövetkező prem tankokat, amik besorolását nagyjából belehetett lőni.
T10 prem tank nincs sehol.
T11-T12 úgyszint.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28669) Gyuri27 válasza vhw (#28668) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd az idő eldönti. Szerintem lesz t8-tól magasabb prem. Ennyi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28670) Paul119 válasza Gyuri27 (#28669) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem is, elég jól megtudnák tömni vele a pénzárcájukat

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28671) D.Orion


D.Orion
veterán

T6 tankommal azért szívesebben fogok összefutni egy ilyen Type-62-vel, mint az 59el. :U
Azoknak akik lusták voltam megnézni a korábban linkelt infót:

Frontpáncélja a döntés miatt 85mm.
Haspáncél lőhető a maga 25mm-ével.
Hátsó rész páncél 16mm. Bár ezt sose fogod látni.
Torony szemből 50, hátulról nagyjából 35.

Ui.: Jut is eszembe T6 században vajon mennyi lesz belőlük? ;]

[ Szerkesztve ]

(#28672) Arpee78 válasza D.Orion (#28671) üzenetére


Arpee78
senior tag

"Ui.: Jut is eszembe T6 században vajon mennyi lesz belőlük?" Egy sem, mert T6 light nem lehet T6 században.

[ Szerkesztve ]

(#28673) MCGaiwer válasza Arpee78 (#28672) üzenetére


MCGaiwer
addikt

sőt, premium sem...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28674) Gyuri27 válasza D.Orion (#28671) üzenetére


Gyuri27
félisten

T6-s tankal te ezt nem fogod átlőni. Az ok egyszerű. Pattogni fog.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28675) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#28674) üzenetére


MCGaiwer
addikt

már bocs, de a nem fogod átlőni = pattogni fog. ugyan azzal nem indokolhatod...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28676) D.Orion válasza Gyuri27 (#28674) üzenetére


D.Orion
veterán

Több esélyem lesz ellene, mint a Type59 ellen. :U Ironikus voltam az előbb, csak nem érződött belőle, mert nem jól fogalmaztam. Bocsi. 1vs1-ben tuti, hogy nem lesz olyan német vagy amcsi T6 Heavy/medium ami megnyerni a csatát ellene. Esetleg a KV-3nak lesz még rá esélye, ha addig nem kerül fel T7-be.

(#28672) Arpee78: Igaz, ezt el is felejtettem.

[ Szerkesztve ]

(#28677) CactuS válasza marked one94 (#28652) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ne cikizd, végre örült, hogy talált valamit amit gond nélkül át tud lőni. :DDD

Tegnap este azért kapartam a falat, mert egy fullos Wolverine-nel sikerült 4x lepattanni egymás után egy AMX 40-ről (T4 light, de a nevére nem emlékszem). Kicsit magasabban volt mint én, de bárhova lőttem (hasa, eleje, torony, feje búbja) csak pattant. Pedig jó kis TD ez, bár szokni kell, hogy inkább gyorsan lő, mint erőset. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28678) Paul119 válasza CactuS (#28677) üzenetére


Paul119
addikt

e8as shermanban is az a jó hogy köpködi a lőszert mint az állat :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28679) Stauffenberg válasza Paul119 (#28678) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja... de ez azért át is visz jópár lemezt! :D Mondjuk most mérgelődtem, mert hiába voltam a lista kb közepe körül, túl nagy volt az átmenet a tierekben és Tier9-10-es tankok voltak a lista elején.

Pont belefutottunk egy IS4 és egy TigerII tárásaságában az ellenséges csapat legerősebb dögjeibe. Az AP-t el is pakoltam, jött a HE amiből 32 darabot vittem magammal. A kör végén összesen 2 HE petárdám maradt... és az eldurrantott 34 lövésből (mert lőttem még négy AP-t) összesen csak KETTŐ... az az 2 lövés volt ami hajlandó volt sebezni. Mindenhol próbáltam lőni... lánctalp, haslemez, cső... legalább modul sebzést érjek el. De semmi... két találatom sebzett, mindkettő lánctalp volt, de egyik sem tépte le.

Ilyen sem volt még a jó öreg M4AE8-al... megszoktam, hogy olyan csatákba tesz ahol ha mást nem legalább a HE tud egy kicsit acélt szaggatni.

(#28680) Paul119 válasza Stauffenberg (#28679) üzenetére


Paul119
addikt

én ezért használom a 105ös löveggel, is3ról 10-15%ot csipeget :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28681) ollie válasza Stauffenberg (#28679) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

7.0 óta a kis kaliberű HE ugyanúgy pattog a nagy dögökről, mit az AP.

***

(#28682) KaLeun


KaLeun
senior tag

Fasza. A T-Home-nak sikerült úgy megoldania a hűségidő hosszabbítást, hogy a szaros kis 1 megabitemből csak 0,5 lett. :U Mondja a csávó, hogy a garantált az 176kbit, nekem meg van 0,5 megabitem. Értem én, csak 2 órája még stabil 1 volt...

Két éve az 5-ből sikerült 1-et gyártani és azt is csak 1,5 hónap után kaptam vissza.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#28683) Johnny001 válasza KaLeun (#28682) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

T-Home-éknál nem 5 mbit a legkisebb csomag és a garantált 1? Érdemes lenne egy kicsit körülnézni az oldalukon. Annak idején nekem is 1 volt aztán ránéztem az ajánlatukra és rögtön 5 lett ugyanazért a pénzért. Ja vonalas adsl.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#28684) GrooveHero válasza KaLeun (#28682) üzenetére


GrooveHero
addikt

ez a Tré home egy érdekes dolog, nekünk is az van otthon, mondanom sem kell, hogy szakadozik állandóan kb óránként, és akkor még jóindulatú voltam. Anno még nekünk is 5 megabit volt, aztán volt az már 8 is, most meg kijelentették, hogy azért szakadozik, mert nem bírja el a hálózat az 5 megabitet, cask 4-et, ezért áttették 4 megabitre. Persze az is ugyanúgy szakadozott, szal én már tényleg nem tudom, hogy mi van itt, és hogy miért szakadozik, és hogy mi lenne rá a megoldás. Van vkinek ezzel kapcsolatba esetleg ötlete?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#28685) Paul119 válasza GrooveHero (#28684) üzenetére


Paul119
addikt

nekem nincs ilyen bajom :F ip tvs féle van és abszolute nem lassulok be stabil 19 ms pl wowban

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28686) Gyuri27 válasza GrooveHero (#28684) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindenesetre nevetséges amit csinálnak. Érden lakom, nem az isten háza mögött. 15 le, 1 fel. Vicc ez 2012-ben!

Amd - Radeon - Ryzen

(#28687) _seth_ válasza CactuS (#28677) üzenetére


_seth_
veterán

AMX40-ről 2 lövés az oldalába kb 200 méterről, Critical damage leesik a lánc, we hit them hard: leesik a túloldali lánc és még mindig 100% hp... jah: T29 fullra fejlesztve...vicc az a tank a maga holdjáró stílusában, amikor nekem volt meg senkit sem tudtam megsebezni vele engem meg leszedtek gyorsan kis tankok is...

Prém tankok: lesz itt még sok, a pénz nagy úr... sőt a legnagyobb! Biztosan lesz még itt T11-12 is előbb utóbb ezzel is kitolva és bővítve a játékot, újabb megvehető extrák mint most az álca ami még jelenleg ugyan csak dísz de majd éles is lesz idővel...

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#28688) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Szakaszba meghívás funkcióval mi történhetett? Elküldöm a teljes barátlistámnak a meghívást, erre van olyan, aki nem kapja meg, és ha ő próbál engem, szintén nem látom......sem relog, sem off/on nem segít, vkinek hasonló tapasztalata vagy gyógyíre van a problémára?

(#28689) KaLeun válasza Johnny001 (#28683) üzenetére


KaLeun
senior tag

Vas megyében olyan 2007 elejétől nincs szabad kapacitás, nagyobb városokban lehet, hogy volt bővítés és az optikait is behúzták, de a falvakban.... 2010 elején amikor az 5 megabitem elcseszték kb. fél évembe telt mire minden helyreállt. Arra, hogy hova lett az 5 senki nem tudott választ adni.

Azóta 1 megabitesem volt, stabil és mindig tartotta a teljes sebességet (megelőzően az 5 is).

Ezt a 176 kbitet a üfsz. mondta.

Cila

(#28690) Johnny001 válasza GrooveHero (#28684) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Én addig csesztettem őket, hogy kicserélték a modemet, valami újabbra. Akkor már kellett vennem egy új routert is, mert az előző egyben volt a modemmel. Most ajánlott belépőszintű Tplink van ->routeres topic. Szóval ez a negyedik modem összesen.

1412: jó mulatást :) Elég kitartással, azért lehet eredményt elérni. Most nem szakadozik, de néha azért belassul.

Mindig kell nézni az oldalukat, hogy éppen milyen csomagjaik vannak!

UZSGYI TANKOZNI

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#28691) Paul119


Paul119
addikt

nya vissza vettem a t32őt, kicsit pontatlanabb lövegre emlékeztem, egész jó a frontja bár kt , meg is3 sajna igy is átlövi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28692) virkir válasza Gyuri27 (#28674) üzenetére


virkir
veterán

Ezt ugye nem gondolod komolyan?
Már a type sem túl nagy kihívás szemből egy 175-ös pen-nek akkor a 80mm frontpáncél mitől lenne az?
A weakspot-ok meg szvsz ugyan azok lesznek mint a type-on meg a T-54-en.
Ehhez jön még, hogy ezt meg leginkább a szopóágon lévő friss user-ek fogják elsősorban megvenni akik a jó walletwarrior stilusban vagy az oldalát vagy a seggét fogják mutatni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28693) Paul119 válasza virkir (#28692) üzenetére


Paul119
addikt

mindig jót vigyorgok mikor elkezdik mutogatni a typeok meg lövvék a seggüket a jt felé :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28694) Gyuri27 válasza virkir (#28692) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért ne gondolnám komolyan?
Majd meglátjuk a wg mennyire csinál belőle csoda tankot.
Az, hogy ki veszi meg tészta. De régi, régebbi játékosok mint pl én. Aki 7500 goldot nem ad egy tankért de mondjuk 4500-t igen. Ha csak 60% kreditet termel a t59-hez képest már megéri.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28695) psycroptic


psycroptic
őstag

A www.esl.eu-n a versus az hogyan működik? Valaki eltudná magyarázni? Elolvastam a szabályokat de nem vágom. Csak tippelni kell, hogy ki nyer és kész?

PSNID: Tomy83PS

(#28696) ollie válasza Paul119 (#28693) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A jt felé tök mindegy melyik oldalukat mutatják szerintem.

(#28694) Gyuri27: ha annyira lesz "csodatank", mint a type, akkor könnyű préda lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#28697) Gyuri27 válasza ollie (#28696) üzenetére


Gyuri27
félisten

Attól függ miben ülsz. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#28698) KaLeun


KaLeun
senior tag

Van egy kis akadozás, ez a 0,5 megabit nem frankó.

Vigasztaló:
Victory!
Battle: Malinovka 2012. január 20. 18:34:18
Vehicle: T-44
Experience received: 4 272 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 66 819
Battle Achievements: Sniper (22/19)

Cila

(#28699) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Mindig ilyen szituációkban jövök rá, hogy mennyire imádom az M4A3E8-at! :D :DD :C

Városi terep, párharc egy Tiger II és köztem. A bemutatkozás úgy sikerült, hogy szétlőttem egy KV-t, erre oldalról nekem jön és belém lőtt egyet. Na mondom itt a vége a mesének, nekem annyi, még 1-2 lövést bekapok és kész.

Na betöltöttem a HE-t és elkezdtem körülötte cikázni, mire feltűnt, hogy gyorsabban körözök körülötte, mint ahogy a tornya forog. Közben direkt ellőttem lánctalpát, hogy a tank mozgatásával nehogy rásegítsen, vagy próbálja elbújtatni a fenekét. Míg megkerültem egyszer kb 2 lövést tudtam beleereszteni. Egyet a lánctalpba, egyet meg a seggébe. De aztán majdnem elkapott az egyik lövése, mert ráfutottam egy autóra ami lelassított.

Na ekkor kezdtem a kis épületek között bujkálva rá vadászni. Még mindig volt rajta 36%, de azt is sikerült lekapnom! :D

Látszott, hogy próbálkozik, nem volt ő sem hülye, de ezen a terepen az én gyorsaságom jobban kifizetődött. Azért nem semmi! Egy Tier6-os medium egyedül legyőz párharcban egy két tierrel nagyobb szintű heavy-t! :) Ilyen sem volt még velem az elmúlt majdnem egy év alatt amióta játszom! :D

(#28700) Paul119 válasza ollie (#28696) üzenetére


Paul119
addikt

van amikor köcsög a játék és le pattanok a tornyáról van amikor át megy rajta és 600-700 at sebez

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.