Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28801) balintka válasza CactuS (#28799) üzenetére


balintka
addikt

Nem hiszitek el, NYERTEM EGYET az IS-3-al!!!!

Kilőttem 4-et, köztük egy Löwét, majdnem teljesen én szedtem le az életét, oldalról. HIHETETLEN!!! :W :Y :C

(#28802) hemaka válasza balintka (#28798) üzenetére


hemaka
nagyúr

Valamit nagyon rosszul csinálsz akkor.
IS-3-mal csak randomban mentem, töltésgyorsító, célzásbigyó, meg a három alapvető dolog, aztán simán 47%-al adtam el anno.
Igaz én még a 7.0 előtt játszottam vele, az igazsághoz ez is hozzátartozik.

(#28803) emre válasza balintka (#28801) üzenetére


emre
veterán

akkor mégsem a tank volt eddig rossz? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28804) balintka válasza emre (#28803) üzenetére


balintka
addikt

Ez csak egyedi eset sajnos, nem hiszem h bennem van a hiba.

A f*s csapatokról, amikbe berak, nem is beszélve.

(#28805) belaazallat


belaazallat
addikt

Na most lett elegem a játékból!

T-50-2 mikor még játékosra vár felirat van, el kezdi az összes kockát jelölgetni a kis térképen. Többen kértük hagyja abba. Persze tovább csinálta. Beírtam, ha nem hagyja abba a spam-t, kilövöm. erre már az előttem lévő VK2801 rám fordítja a csövét és ő is el kezdi. Kilőttem, erre csönd lett. A T-50-2 messziről el kezd lőni, írtam neki hagyja abba, nem hatotta meg, mivel el kezdett sebezni, ki kellett lőnöm. Erre egy Tiger kezdett el lőni, még nem voltam kék. Őt is kértem hagyja abba,természetesen nem tette, ő is meghalt, ezek után kiléptem. Valszeg le is tiltottak 2 napra.
Sok barom. Ha nem ISU-val lettem volna, már az elején kilépek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28806) Paul119 válasza GrooveHero (#28775) üzenetére


Paul119
addikt

hova akarod erősíteni az s70est? legjobb tier x es heavy tank löveg, ne egy td lövegéhez hasonlítsd

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28807) L-e-f-i-e válasza Paul119 (#28806) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szinte biztos, legalábbis én úgy gondolom, hogy az Is4- kapni fog egy "erősebb" löveget, hasonlóan a Maus-E100 viszonyhoz csak itt fordítva lesz a lassabb, Is4 kap erősebb löveget, az is7-nek meg megmarad az s70.

Nyilván nem kap BL10-et pont amiatt amiért az e-100 sem kaphat erősebb ágyút, szerintem hasonló löveg fog rajta lenni vagy választhatóként mint az e100-on. Nagyobb damage, de kisebb pen.

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#28808) Iron Funeral válasza L-e-f-i-e (#28807) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Már meg lett mondval' nem egyszer, hogy az IS-4 egy 122mm löveget fog kapni, és nem, nem lesz erősebb mint az IS-7 lövege.
Az IS-4 lesz a "Szovjet Maus", nem a "Szovjet E-100".

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28809) L-e-f-i-e válasza Iron Funeral (#28808) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ha ez igaz akkor átsiklottam felette, ettől függetlenül a pontos értékeit gondolom még nem lehet tudni.

=^-^=

(#28810) vhw válasza belaazallat (#28805) üzenetére


vhw
addikt

Miért nem írtad be chatbe, hogy reportoljátok azt a szerencsétlen hülyét már az elején. kapott volna 5-6 reportot, biztos utána néztek volna. Nem vezet semmi jóra, ha az ilyen hülyéket kilövöd. 3 tank kilövéséért több minuszt kaptál, mintha egyből kiléptél volna (ők meg kompenzációt mert csapattárs lőtte ki őket)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28811) belaazallat válasza vhw (#28810) üzenetére


belaazallat
addikt

A 3ből kettő folyamatosan lőtt, amíg a T-50-2 pattogott rólam, addig nem bántottam. Csak mikor már 300HP-t leszedett, akkor kapott egyet, addig a Tiger-t próbáltam meggyőzni, ne lövöldözzön.

Egyébként nem tudok angolul, azért nem írtam be.

Vicces dolog, többen játszanak arra, hogy kis tankkal bevágnak elém, hogy nekik menjek és kapják a zsét. Meg direkt arra játszanak, hogy kilőjék őket. Az ilyet sajna nem lehet bizonyítani. Hiába küldtem egyszer reportot, képekkel illusztrálva, nem történt semmi. Másnap ugyan úgy összeakadtam a hülyével, de másnak a bögyében is benne lehetett, mert mielőtt rálőhettem volna 3 lőttek rá szinte egyszerre... Az ilyen elgondolkodtató.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28812) Murder3


Murder3
addikt

ezt csak úgy van értelme játszani h napi dupla és ennyi.

(#28813) Paul119 válasza Iron Funeral (#28808) üzenetére


Paul119
addikt

tőlem lehet szovjet maus jtvel igy is átlövöm ;] imádom ezt a löveget gyors pontos mecsenként lövök 15öt abból 13 biztos talál :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28814) vhw


vhw
addikt

Egy újabb "teljesítmény-kiértékelő" oldal.
Ha valakit érdekelnek az ilyen statos dolgok.
[link]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28815) balintka


balintka
addikt

A Valentine prémium tank jól farmol?

(#28816) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Előre elnézést, ha nagyon "győkér" a kérdésem. Nem vagyok nagyon rutinos játékos, de eljutottam az orosz T-28-as tankig, amin mindent kifejlesztettem. Nagyon örültem, de nem sokáig. Ezzel a tankkal gyakorlatilag free kill vagyok, IS és egyéb "szörnyek" jönnek velem szembe, ha nem a lista alján vagyok, hanem már 3.-ik akkor örülhettek. Mi a fene a "jó" harcmodor ezzel a tankkal? Ha scoutolni szeretnék, 2percen belül hallott vagyok, egy lövéstől. Ha kísérek egy erősebb, de lassabb tankot, akkor annyival vagyok később hallott, ameddig az a harchoz ér, az ellen rögtön rámfordul és el is intézz, vagy legalább a láncot lelővi, és utána intézz el. KV-t szerettem volna, de hát itt elakadtam. A franszia D1-D2 kisebb szenvedés volt, pedig, hát ritka szar tank mindkettő szerintem. Mi a fenét csinálhatok rosszul?

(Van pár Tier 3 tankom még full-os kivitelben, jelenleg azzal farmolgatok, kínomban Marader II.-vel gyűjtőm a zsetont, de nem tudom minnek.)

[ Szerkesztve ]

(#28817) BoB válasza Stirlitz (#28816) üzenetére


BoB
veterán

A T-28-on kategóriája legerősebb lövege van. Ha nagyon alul vagy, ne kísérj valakit, hanem messzebbről támogasd, azaz távolról lődd az ellent úgy, hogy lehetőleg ne vegyenek észre. Maradj bokor mögött és ne mozogj mert iloyenkor jobban látható a tank. Maradj ház/szikla mögött és csak akkor gyere ki amikor lősz aztán menj is vissza, de csak annyira amennyire feltétlen szükséges.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#28818) balintka válasza Stirlitz (#28816) üzenetére


balintka
addikt

Bob leírta a taktikát, és használj robbanó lövedéket (HE). A 3-as gombbal válthatsz át rá, előtte a szervízben kell feltöltened vele a tankot (elég egyszer beállítani a lőszerek arányát).

Anno mikor én mentem a T28-al, érdekes, csak KV-ig bezárólag rakott be. Szemét lett ez a MM.

(#28819) L-e-f-i-e válasza Stirlitz (#28816) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A 85-ös csővel elég jól használható, egy tuti, ne scoutolj mert nem arra való, jól kell vele helyezkedni, támogatni a nagyokat. Sajnos igazán med tankként sem használható mert hosszú, könnyen lőhető stb, de a 85 -ös ágyú viszonylag pontos és elég jól lehet vele messziről csipegetni, ne az első vonalban "segítsd" a nagyokat, kivéve ha top tank vagy.

szerk: én inkább az AP-t javallanám..a HE főleg most, messziről édes kevés lesz bármihez a maga avg40 pennel...és olyan sokkal többet nemis durrant oda, persz ha 1-2%-on van az ellen értelemszerű, de az AP lövedék hatásosabb ha át is akarsz ütni valamit.

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#28820) CactuS válasza vhw (#28814) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezzel kapcsolatban gondolkoztam:

Mi van akkor ha én artyval játszom? Bukom a következő statokat a lista szerint:

- Average spotted in the battle
- Average captured points in the battle ( nem jellemző artyként)
- Average defense points in the battle ( jobb esetben ez sem, bár erre azért gyakoribb a példa)
- Plusz kis artyként általában betesz egy nagyobb mellé, olyankor inkább counter-artyzni szoktam, ami - néha - sokáig tart, plusz ha ügyes az ellen, akkor rontja a hit-ratio-t+ az összes többi statot, mert mindig elmászik.

Bár lehet, hogy rosszul látom a dolgot.

bob.zxr: Afaik bokorban állva, ha nem TD, akkor lövés után felvillan, így látható lesz. Jobban jár, ha valami szilárd dolog mögé áll be.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28821) vhw válasza balintka (#28815) üzenetére


vhw
addikt

Hát ha jól ráérzel a játékra vele, akkor premium nélkül 10-20k között jön. Ha igen szar a csata - kilőnek 2 perc alatt és semmit se csináltál - akkor is hoz 6-7ezret.
Ha nagyon beindulsz, akkor 25öt is hozhat, de ez már igen extrém eset. :) (amúgy lőszer-javítás legrosszabb esetben is 2k-ból kijön)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28822) balintka válasza vhw (#28821) üzenetére


balintka
addikt

Veszek ma egyet valószínűleg, az a 10-20 ezer jól hangzik, eléggé kredithiányban vagyok, ezért fontos lenne.
Még hát Bálintnak is hívnak, pont ilyen tankom ne legyen :)

(#28823) szalai56 válasza vhw (#28814) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem 5.87 :F Ez vajon mit jelent?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28824) CactuS válasza szalai56 (#28823) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alatt van egy gomb: calculate efficiency. És jobbra mellette ott a magyarázat, hogy a program szerint hova tartozol.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28825) Murder3 válasza vhw (#28814) üzenetére


Murder3
addikt

Efficiency rating
1032.49

átlagos játékos...

less than 600 Bad players (~ 6%)
600 - 900 Players below average (-25%)
900-1200 Average players (~ 43%)
1200-1500 Good players (~ 22%)
1500-1800 Great players (~ 3%)
more 1800 Unicums (~ 0,5%)

(#28826) vhw válasza CactuS (#28820) üzenetére


vhw
addikt

Ezek mind igazak, amiket írsz. De ha te csak kifejezetten artyval játszol, akkor előbb-utóbb gyakorlott leszel, elérsz magasabb szintű artyt, ahol már igen magas átlagos dmg-t oszthatsz ki csatánként. Egy t5 artyval csatánként mennyit lehet kiosztani? (saját M41es átlag dmg 1391, ez vagy 3-4 telitalálat csatánként) Jobb legénységgel, több felszereléssel, jobb artys skillel simán lehet ettől magasabbat is.

De igazából ez is csak amolyan jelzés értékű adat. Részemről inkább az hibádzik benne, hogy nem veszi figyelembe azt, h mennyi csatája van valakinek kisebb tankokkal, amik lényegesen alacsonyabb átlagsebzést adnak, mintha T9-T10esek.

Ezt a linket amúgy a hivatalos forum egyik topikjában találtam, oda is írogatták be emberek, kinek mekkora pont jött ki. Volt egy srác akinek ingame statja igen hasonlóak voltak az enyémhez (kill,sebzés,találati arány,csaták száma, medálok... stb) Neki 1700 pont jött ki, nekem 1400, neki az első 10 legtöbbet játszott tankjai között a legkisebb 8as volt, nekem 4-5ös is van.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28827) BoB válasza CactuS (#28820) üzenetére


BoB
veterán

"Afaik bokorban állva, ha nem TD, akkor lövés után felvillan, így látható lesz. Jobban jár, ha valami szilárd dolog mögé áll be."

Az hogy TD-e vagy nem mind1, viszont ha 15 méterrel a bokor mögött áll akkor nem.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#28828) Murder3 válasza vhw (#28826) üzenetére


Murder3
addikt

na igen aki többet játszik kis tankokkal az eleve hátrányba számolja így a program.
én sokat játszottam t2-es tankokkal is meg főleg t6,t5-el játszok.
t7-el van még több csatám, de t8-al kb 300 max kt-vel van 210-20 panther 2-vel meg 60-70 körül.

(#28829) vhw válasza balintka (#28822) üzenetére


vhw
addikt

Csak nehogy csalódj benne :D elég gyengécske ágyúja van. Olyan vele a játék mintha folyamatosan 4es csatába (top tanknak) rakna a B1 heavyvel egy 50 penes ágyúval (a páncélzatuk kb hasonló)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28830) fsb1000 válasza fsb1000 (#27017) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ismét van tagfelvétel a PHE-be, mert a taglétszámunk 65-re csökkent.
A csőkkenés fő oka, hogy a hét elején egy 7-8 fős baráti társaság kivált az Ezredből, hogy saját klánt alapítson.
Ha jól értelmeztem, akkor leginkább a T8 századokat hiányolták, illetve T6 században nem volt mindig összhang és a tapasztalt játékos írányítását néha felülbírálták tagjaink.

75-ös létszámtól ismét szigorodik majd a felvétel, amelyet Timyyy21 koordinál.
Részben tanulva a történtekből, részben bízva abban, hogy a PHE harckocsi állománya is fejlődött vagy fejlődni fog, célul tűzöm ki, hogy képesek legyünk ütőképes T8 századokat is indítani, ahol törekszünk a fegyelmezettebb csapatmunkára.
Természetesen nem hanyagoljuk el a funny T4 és a farmoló T6 századokat sem.

Minden tagunknak és fórum olvasónak jó játékot,
kreditben gazdag századozást, és gyors fejlődést kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#28831) Paul119 válasza vhw (#28814) üzenetére


Paul119
addikt

Efficiency rating
1217.76

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28832) BoB válasza fsb1000 (#28830) üzenetére


BoB
veterán

Van saját fórumotok? Mert csak ez a PH-s... így elég gáz.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#28833) fsb1000 válasza BoB (#28832) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem tartom "gáz"-nak a PH-s fórumot.

Amúgy meg nem az ezrednek van fóruma, hanem a fórumnak van Ezrede.

[ Szerkesztve ]

(#28834) Murder3 válasza fsb1000 (#28830) üzenetére


Murder3
addikt

az tényleg nem ártana mert t6 elég unalmas egy idő után már:D

meg század vezetők akik mondják a taktikát meg ilyesmik se ártanának.
mert úgy, hogy mindenki csinálja a dolgát azt majd lesz valami úgy annak nincs sok értelme.
t4-en lehet ezt csináln, de t6-on már nem emrt azzal csak a folyamatos vereséget vonzza maga után és azzal rosszabbul jár mindenki mintha menne egy afk random kört.

(#28835) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Köszönöm a jó tanácsokat, a 85-ös fenn van, de nem emiatt tesz a "dögök" közé állandóan, már erre is gondoltam. :F A javasolt taktikát megpróbálom, remélem így jobb lesz. :R

[ Szerkesztve ]

(#28836) fsb1000 válasza Murder3 (#28834) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A kompetens századvezetők fele távozott. Abból kell gazdálkodni amink van.
Ennek ellenére - ha jól tudom - szinte minden T6 századunk nyereséges, és szignifikánsan több a győzelem, mint a vereség.
Kb 220 alkalommal voltam T6 században és 64%-os a nyert csaták és 33% az elveszett csaták aránya.

(#28837) Iron Funeral válasza Stirlitz (#28835) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem meg használd az 57milis löveget... jobb azzal játszani.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28838) emre válasza balintka (#28822) üzenetére


emre
veterán

Ennyit a su-85-el is lehet keresni, meg a KV-val is.

mod:

Ezek szerint jó játékos lennék? :U
Efficiency rating: 1277.44

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28839) Murder3 válasza fsb1000 (#28836) üzenetére


Murder3
addikt

utóbbi napokba ahányszor voltam t6 századba elég vereség özönbe volt részem csak.

kik azok akik éreznek magukban kéztetést h egy századot próbáljanak vezetni?

Mert össze kellene szedni valahogy, mert századozás így lenne jó.

(#28840) vhw


vhw
addikt

Érdekes lenne tudni, hogy ez a srác hogy hozta össze ezt a statot; emu87

Nem is igazán a harci teljesítménye érdekel, hanem, hogy ennyi high tier és top tankja van, pedig egy csomó hozzá vezető alacsony szintű tank teljesen hiányzik a listájából (és az egyetlen T8 premjével, Löwevel is csak 40 csatája van)
Ordít róla, hogy gold -> free xp a titka, de hogy? mivel gyűjtötte össze a váltható xp-t? :F

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28841) CactuS válasza vhw (#28826) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, egyszer elkezdtem az oroszokat arty ágon, amit (S51nél elegem lett), aztán most az amcsikat viszem Priestnél járok. Átlagos sebzés csatánként ~444.98, de úgy, hogy ilyen körök is akadnak: [link] Sok "puha", béna arty + TD mód. :)

Az átlagos sebzés lövésenként 0-100 között van HT-kra.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28842) jahrn válasza vhw (#28814) üzenetére


jahrn
senior tag

huhh,
Efficiency rating 1333.71
De ami tenyleg jo a cuccban az az h latom min kellene javitani. Spot+def base(mondjuk ezen nem tudom hogyan lehetne...)

(#28840) vhw Szerintem az E-50 sorral kezdte, az neki teljes. Utana meg ott a Patton, asszem annak a legjobb a csata/xp atlaga az eu szerveren.

[ Szerkesztve ]

(#28843) vhw válasza CactuS (#28841) üzenetére


vhw
addikt

Hát az M7 pont egy igen rossz példa :D írtó gyenge ágyúja van, hiába lő gyorsan. T5től van már olyan erős ágyú az artykon, hogy lehessen magas dmg/battle arányt alkotni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28844) Murder3 válasza vhw (#28840) üzenetére


Murder3
addikt

belkegyelt,belsős.....

(#28845) hemaka válasza Murder3 (#28839) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mostanában már nem olyan jó, mert nincsenek azok az emberek mindig fent, akik decemberben voltak. Akkor volt pár külsős is, de zsinórba 17-szer elpicsáztunk mindenkit... Pedig a csapat ránézésre teljesen átlagos volt, semmi nagy KV-3 csorda nem volt benne.

(#28846) emre válasza jahrn (#28842) üzenetére


emre
veterán

Hát nem kell kilőni mindenkit, hanem vagy foglalni, vagy védeni.

Én mondjuk magasról leszarom, amíg van ellenfél addig lövök, és nem érdekel sem a foglalás, sem a védekezés. :N (a felderítésről ne is beszéljünk :DDD )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28847) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Efficiency rating
1533.94

De, hogy mi alapján :F Én nem tartom magamat különösebben jó játékosnak...

(#28848) Eagle16 válasza vhw (#28840) üzenetére


Eagle16
addikt

Patton-nal majd' 1000 csatát ment...annyi idő alatt hihetetlenül sok xp-t szed vele össze.

Én 200 csatát mentem T-54-el és össze is jött 160-170 ezer átváltható xp.

Na most ezt szorozd meg 5-tel, és akkor ott van hogy mit váltotta át.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#28849) vhw válasza jahrn (#28842) üzenetére


vhw
addikt

A spoton, úgy hogy elkezdesz komolyabban játszani scout tankokkal.

A base def igen szituáció függő, leginkább úgy lehet javítani rajta, hogy időben észreveszed, hogy mikor van szükség visszamenni a bázist védeni. Ehhez jól kell felmérni a csata állását. Rengetegszer látom, hogy olyan medek, erősebb light tankok, gyors TD-k nem hajlandóak visszamenni megszakítani a foglalást, amik könnyedén visszaérnének időben.

Ehelyett inkább egyre nagyobb lelkesedéssel rohannak az ellenség bázisa felé, és kezdik támadni azt az ellenséget, ami eddig hosszú percekig feltartotta őket. Aminek vagy az az eredménye, hogy sorra halnak, vagy tényleg jelentősebb veszteség nélkül átmennek rajtuk, de akkor már régen késő, mert a saját bázis már elveszett.

És hiába írod nekik szép szóval, nem mennek vissza... Pedig olyankor nem az a cél, hogy menjen és nyírja ki őket mind, csak lőjjön rájuk 1-2 HE lövedéket, lenullázva a foglalást, esélyt adni a saját támadóknak a foglalásra, vagy hogy visszaérjenek a többiek is segíteni. Igen ez legtöbbször öngyilkos küldetés, dehát a csapat érdekét kéne szem előtt tartani, nem azt, hogy a saját tank egyben maradjon...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28850) jahrn válasza emre (#28846) üzenetére


jahrn
senior tag

A capture pont ertekem jobb mint a megkezdett csatak eredmenyem (38 313 vs 47289) szal azzal nincs gond.

Jah, most latom h a defense points is 34 890, szal az sem rossz. Akkor csak a (trans)spottingon kene de nem erdekelnek a scoutok, szal a coated optics-os M4-emen all vagy bukik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.