Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28951) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma pontosan a fordítottja van mint tegnap, kopp-kopp.... Csak 1x haltam meg akkor is a jó öreg átlőhető szikla miatt, plusz a szokásos bucka fölötti lövés elnyelő fekete lyuk és ráadásként a "nem ment át" szöveg amikor átütés textúra jelenik meg.

Cila

(#28952) Murder3


Murder3
addikt

Vereség
Csata: Steppes 2012. január 22. 11:05:59
Jármű: VK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 618
Szerzett kredit: 26 041
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

kv-3-al nem jönne így bezzeg meg az amx 40-el...
legalább tigrisp-vel lehet normálisan játszani.

az a lol ha belőlem lett volna még 1 darab megnyertük volna..

[ Szerkesztve ]

(#28953) Murder3


Murder3
addikt

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. január 22. 11:14:35
Jármű: VK 3001 (P)
Szerzett tapasztalat: 712
Szerzett kredit: 19 965

no mai nap egész normális a balance.

(#28954) csaabz válasza GrooveHero (#28908) üzenetére


csaabz
őstag

Igaz, de azt vegyük figyelembe, hogy artyval leginkább sebzést lehet bevinni, de a "spotting, defense points, capture points" kimarad. Nekem a destroy se számottevő...

Szerintem a magas pontszámot a KV-nak köszönhetem. 107 mm rulez. :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#28955) Chris0321


Chris0321
addikt

Kezdem egyre jobban szeretni ezt a tankot. :DD

Győzelem!
Csata: Cliff 2012. január 22. 11:25:14
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 1 468
Szerzett kredit: 37 739
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés, Kolobanov Kitüntetés, Pusztító

8 kill. :))

A végén egyedül maradtam 5 tank ellen. A legnagyobb egy T-43 volt amit közelharcban sikerült legyőznöm a többi már kisebb tank volt, PzIV, T-50, M3Lee, M7Priest.
Ha jól emlékszem 34 lövést kaptam. :DD

(#28956) Murder3


Murder3
addikt

Győzelem!
Csata: Karelia 2012. január 22. 11:41:47
Jármű: PzKpfw VI Tiger (P)
Szerzett tapasztalat: 706
Szerzett kredit: 24 197
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

amx100,t29,t20,vk45a,löewe
ezek birkóztak velem és egy IS-el mondhatom h rólam legtöbb lövés patant.

a hülyék nem indultak volna el eggyszerre ránk korábban még t59-volt de azt is kilőtték
másik oldalt meg mire rajtunk átjutottak befoglaltuk a bázist.

sajnos killem nem volt utolsó 2 lövésem már nagyon félve dugdostak az orrom ki 2X pattantam a vk34a-ról pont nem jól kaptam el.89 életem volt már csak.

(#28957) D.Orion válasza Murder3 (#28956) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez prémium nélküli acc?

(#28958) KaLeun


KaLeun
senior tag

Bazz, néha nem is kell ellenfél, mert a saját csapatom tagjai sokkal veszélyesebbek... :U

VKP és egy Ferdi mögöttem szarakodik, -1800hp. Type a kezdő összecsapásnál mögém áll, -1300hp. Buktuk is mindkettőt.

Cila

(#28959) Murder3 válasza D.Orion (#28957) üzenetére


Murder3
addikt

igen én nekem eddig csak az az 1 hét promó kódos mizériás premiumom volt:D

(#28960) fsb1000 válasza Gyuri27 (#28922) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, egyetértek.
Sajnos (vagy nem sajnos) más klánok is felismerték a században rejlő lehetőséget, és mióta szintekre bontották rendszert egyre nagyobb számban jelennek meg századozni.
Ezért valószinű hogy században is klánokkal találkozunk - talán nem TOP klánokkal - de a követelmények biztosan nöttek, és bizony sokat számít milyen tankkal megyünk.

Gyengébb összeállítással, már csak random századok ellen van esély...
Szerintem ez a dolog is kiforrja magát és minden korlátozás és belső szabály nélkül a játékosok saját maguk kényszerítik ki egymástól, hogy a század szintjének megfelelő tankok legyenek bevéálogatva.
(remélem konfliktusok nélkül)
----

emre:
Ezzel is egyetértek, sőt támogatom, hogy ne randomba hanem szakaszba menjen mindenki.
Késöbb ez felgyűrüzhet század szintre (mármint az összeszokott játékosok)

De.. azt már Murdernek is akartam múltkor írni, hogy lehet elképzelésünk az ideális működésről, de az élet a valóság mást hoz. CSak egy példa: nem tudunk egy időben játszani, és nem is szeretném, ha kötelező időpontok alakulnának ki.
Ezért a szakaszok, de főleg a századok szervezése elég kaotikus marad mindaddig, amig nem szabályozunk.
De a klán olyaan keveset nyújt, hogy cserébe nem lehet elvárni, hogy a játékosok kötelezettséget vállaljanak.

[ Szerkesztve ]

(#28961) fsb1000 válasza marked one94 (#28941) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Milyen harcmodort használsz? Tényleg érdekelne pár szóban
Most fogom elérni az AMX 13 90-et és amit a kistesójával csináltam az már nem tartható.
(passzióból artykra vadásztam vele, vagy sunyi módon oldalról szedegettem a közelharcolókat, ha nem volt arty - mindkettőnek korai halál volt a következménye)

(#28962) CactuS válasza marked one94 (#28941) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Feldobhatnál egy replayt egy jobb körről, engem is érdekelne. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28963) Paul119 válasza fsb1000 (#28961) üzenetére


Paul119
addikt

röhögni fogsz de egyik klán társammal a 13-70et csalinak használtuk, elbújtam jtvel egy bokorban és a klán társam pedig oda hozta őket utána ő is ráájuk szállt, 3x tudtuk eljátszani de nagyon kemény volt :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28964) marked one94


marked one94
őstag

Mindjárt feltöltök néhány visszajátszást csak több mint 1000 van már, keresek párat;)

You'll Never Walk Alone

(#28965) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most voltam randomban először olyan csatában ahol oldalanként 5 db. t10 volt. Nálunk 3 E-100, 1 IS-7 és én (T-30), ellenfél: 4 db IS-7 és 1 T30. Lendületből lenyomtuk őket, igaz rohadt jó volt a tüzérségünk. A "völgyben" öten (IS-7, Patton, KT, Löwe és én), menetből lenyomtuk a védelmet... :))

Cila

(#28966) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Írtam körüzenetet a WoT oldalán a PHE tagoknak, de 2x hibával visszadobta.
Valószinűleg csak kevesen kapták meg, ezért ide is belinkelem:

[]

(#28967) Sixkiller6 válasza fsb1000 (#28961) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ha gondolod én is osztok ész, amx 13 90-nel 50 meccs fölött vagyok már, 67% win, 925 átlag xp (prem), és még jól is fizet

- no es importante -

(#28968) Paul119


Paul119
addikt

találtam egy egész jó skint jagdtigerra :))[link]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28969) MCGaiwer válasza Sixkiller6 (#28967) üzenetére


MCGaiwer
addikt

13 90 kiemelkedő tank tierjében, a 8as med meg hatalmas csalódás, szinte használhatatlan mielőtt beleölsz 160.000 xpt...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28970) Sixkiller6 válasza MCGaiwer (#28969) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem terveztem megvenni a lórit
szerk: de amúgy csak 114e xp, másra úgy sem tudom költeni, szóval ha összejön, nyilván kifejlesztem

másnak sem működik a wot clan info progi?

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#28971) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Napi első KV egész jó lett - bár ehhez az kellett, hogy végre top tier legyek, ne a 8asok között cikázzak a buditoronnyal -:

Győzelem!
Csata: Fjords 2012. január 22. 13:05:00
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 2 766
(2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 31 555
Csatában elért Achievement:
Acélfal, Top Gun

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28972) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#28967) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tanácsokra mindig szükség van, én szívesen olvasom.
Néha jobb mint a csatát végignézni.. de az is ok.

(#28973) Timyyy


Timyyy
őstag

Ha már úgyis annyiszor ment itt a vita meg minden egyéb a klánról és a századról, akkor leírom az én álláspontomat:

Klán és klántagok:
Tiszta sor, hogy 4-5 játékoson kívül senki sem áll úgy, hogy CW-ről beszélni lehessen, ezért ez teljesen tárgytalan, nálunk ilyen valószínűleg nem lesz.
A tagok... jelenleg 66-an vagyunk, amiből jópáran olyan emberek (az előzetes szűrés hiányának köszönhetően), akik a játék lényegét sem fogták még fel, vagy csak azt hiszik, de mindenki más látja, hogy ezt nem kellene erőltetni. Ebből adódik az is, hogy az utóbbi időben, ahogy már ilyen sokan lettünk, egyre több olyat lehetett itt olvasni, hogy a századok nem olyan sikeresek. Az előbb említett egyének bár lelkesek és ott ugrálnak a századba kezdésnél, hogy az érkezési sorrend miatt bejussanak, de hülyék a játékhoz, és direkt mást csinálnak, mint az esetleges kiosztott nyerő taktika. De lényegébe 1-2 sebző lövésnél többre nem képesek, még ha meg is próbálnák az utasítást teljesíteni.
Gondolok én itt pl az ilyen játékosokra, akiknek vagy alig van még csatájuk, vagy röhejesen kicsi találati aránnyal bírnak: link1, link2, link3, link4, link5.
Ezeket szívem szerint kiszórnám, ha már én felelek a tagfelvételért és a tagokért, mert az ilyenek csak rontják a többiek élményét. Meg kellene szabni egy minimum csataszámot, ahhoz nagyjából illő KILL számot, illetve minimum 50% találati arány, de még ez is kevés, így is elég tágra van hagyva a követelmény. De a haverom haverjának a haverja ne legyen klántag csak azért, mert én az vagyok, de ő amúgy hozzá se tud szagolni se a játékhoz, a taktikához meg főleg nem.

Hogy miért nem működik az utóbbi 1-2 hétben a századozás?
A fent említett dolgokon kívül azért, mert a tapasztaltabb és ügyesebb játékosok is észrevették ezt, amit én, és már nem is foglalkozok azzal ha valaki századot csinál, ha ilyen "noname" tehetségekkel van tele, pedig amúgy szívesen játszanék, jó csapattal, ahogy az elején 3-4 alkalommal meg is történt, és 3-400 ezreket hozott kreditbe 1-2 óra játék, mert csak nyertünk sorba. De ezek a kis szerencsétlen júzerek minden 2. percbe ugrálnak hogy század század legyen má legyen má, és mindenféle szedett-vedett tankokkal jönnek, amivel tök esélytelen az egész.
Ez ugye a másik fő kérdés, századba milyen tankokkal megyünk. Az imént említett szerencsecsomagok M3 Lee, pz4 és társai szutykokkal villognának T6 századba, aminek megint csak bukás a vége. És még 1 ok, amiért a tehetséges játékosoknak elmegy a kedve a századozástól, és inkább mennek szakaszban, vagy egyedül random meccsekre.
Nagyon sokszor feleslegesen ugráltam én is át szakaszból századba egy jó játék és farmolás reményében, de fél perc után ahogy megláttam az IQ szintet, meg a tankállományt, már ott is hagytam, és folytattuk tovább a játékot ketten.

És végül a legfontosabb dolog: a játékbeli fórumon sokszor felesleges századot szervezni, mert aki játszik, az nem olvasgatja ott ki mit szervezkedik éppen, meg ha társsal játszik, nem biztos, hogy át fog ugrálni egy századba, pláne ilyen játékosok közé. Vagy csak simán nem fut mindenkinek állandóan a játék, hiába játszana a többiekkel együtt, mivel épp nincs bekapcsolva, nem szerez róla tudomást.
Szóval folytatni kéne a jól bevált dolgot, fórumon előre meghatározott időpontra bejelenteni a századot, a tank követelményekkel együtt, és addigra mindenki le tud ülni gép elé, ahol aztán lehet válogatni befelé a tagokat.

Szóltam. :U

(#28974) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Nemrég találkoztam egy egoista KV-val.Benyögte a meccs elején,hogy előre bocsánatot kér,egy PanzerIII Ausf.tól,ugyanis a trollgun-al ő IS-eket szedeget,nem T3asokat.Kapott kb 2-3 megjegyzést. :C

I Löwe Tank Destroyers!

(#28975) MCGaiwer válasza Sixkiller6 (#28967) üzenetére


MCGaiwer
addikt

dupla, törlendő

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28976) Paul119


Paul119
addikt

aki látja a képen a bibit az kap egy sört :D [link]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28977) ZerocokeX válasza Paul119 (#28976) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Hogy a T7es franszia előbb van,mint a T8as T59?

I Löwe Tank Destroyers!

(#28978) D.Orion


D.Orion
veterán

B1-el is lehet jó kört menni. Főleg ha az ember oldalán van egy platoon társ. :R Azért nagy szám ez a kör, mert a végén ketten védtük meg a bázist a 8 támadó tanktól, így a draw nagyon jó volt. Replay

Top Gun + Steel Wall. Érdemes meglesni, hogy a repair-t sem kellett elhasználnom, mert bízhattam Plokijuma-ban. :R

Remélem Plokijuma is berakja majd azt a nagyon jó BDR-s körét, 300hp-t szedett le egy lövésből T32-ről. ;] További IS és hasonló kaliberű tankokat is kiosztotta. Hírét vittük a PHE-nek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28979) Paul119 válasza ZerocokeX (#28977) üzenetére


Paul119
addikt

nem nyert :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28980) CactuS válasza Timyyy (#28973) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár már nem vagyok PHE tag, és valszeg nem is tartozom a tehetséges játékosok közé, de osztom a véleményed. Két apró gyöngyszem, ami anno bökte a csőrünket egy kicsit:

Anno volt olyan, hogy T6 századba valaki bejött, hogy ő most egy T4essel jön. Kérdeztük, hogy nincs 6osod? A válasz: van, de ezt most vette meg és ennek kéne az xp.

A másik apróság amikor valaki veszi a fáradságot és taktikát mond akkor ne legyen olyan, hogy a start után 35 seccel már homlokegyenest ellentétes dolgot csinál, mert ő arra szokott menni/azt szokta csinálni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28981) Murder3 válasza Paul119 (#28976) üzenetére


Murder3
addikt

körön kívül kezdesz:D

(#28982) Paul119 válasza Murder3 (#28981) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD ,8 type a bibi, hogy a tökömbe lehet ennyire fail az mm? :D ez már to much

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28983) ZerocokeX válasza Murder3 (#28981) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Komarin-on is körön kívül kezdesz,egy külön kezdőponton. :)

I Löwe Tank Destroyers!

(#28984) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

egyébként tök állat, hogy itt mindenki write-only üzemmódban van...

- no es importante -

(#28985) Murder3 válasza ZerocokeX (#28983) üzenetére


Murder3
addikt

de steppen én úgy emlékszem midnig körben voltam.

(#28986) echterion


echterion
nagyúr

Na, kezdek belejönni, meg a csapattársaim is jók mostanában: 6-ból 6 győzelem, meg 5000 xp. :))

**********

(#28987) ZerocokeX válasza echterion (#28986) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Nálam most golyózott be az MM. :Y

I Löwe Tank Destroyers!

(#28988) smisa


smisa
őstag

Ha van itt HAC-R ember elmagyarázhatná a klánba Janca-nak mi faszért nem foglalunk és nyerünk kill nélkül :W
 
Győzelem!
Csata: Komarin 2012. január 22. 14:08:31
Jármű: T-44
Szerzett tapasztalat: 290 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 10 057

és én még sebezte is VK45 3 lővéssel aztán vége lett a mecsnek hogy lehet valaki iylen egyszerű T8 szinten :W :W :W

(#28989) MCGaiwer válasza smisa (#28988) üzenetére


MCGaiwer
addikt

simán ki kell lőni a francba...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28990) fsb1000 válasza Timyyy (#28973) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem akarom kommentálni részletesen, mert néhol ütközik az elveimmel az írásod, annak ellenére, hogy nem tudnám cáfolni az állításaid.

De..
Továbbra is úgy gondolom, hogy 75-ös (vagy legyen 70?) létszámig marad a nagyjából szabad felvétel, onnatól indul a komolyabb szűrés, ami a Te feladatod. A meglévő tagokat nem szeretném kirugni csak azért mert gyengék, vagy nem veszik fel a fonalat vagy nincs megfelelő tankjuk.

Lassú változások megindulnak, épp azért, hogy a jobb játékosok ismét részt vegyenek a századozásban. Mindig a század létrehozójának feladata, hogy a megfelelő embereket és tankokat beválogassa. Ez a saját és a csapatársak érdeke is.

Még nem kristályosodott ki, de lehet hogy hétvégeken majd én indítok II vagy III századot, ahova kisebb tankokkal is lehet jönni. Hétközben erősebbnek tünik a mezőny, akkor csak tuti buko lenne egy ilyen vállalkozás.

Nagyon nehéz fenntartani az egyensúlyt egy közösságben, mert az természetes, hogy a mi szintünkön is vannak gyengébb, jobb és még jobb játékosok, de az biztos, hogy én el akarom kerülni az ebből származó konfliktusokat és az egymásra mutogatást, meg egyebeket.

Szóval türelem..... a változások elindultak, reméljük pár hét múlva eredmények is lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#28991) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

!!! Felhívás !!!

nem lehetne megoldani, hogy ezt a topicot végre ne élménybeszámolókra használjuk?
mert értem én hogy nagyon szép ha valaki egy KV-vel 771 xp-t csinál, de ez ***vára nem való ide.
nem azt mondom, h ha vki 2500 xp-t csinál, azt ne verhesse nagydobra, de azért húzzunk már egy határt.
10 hsz-ként van egy olyan, ami tényleg hasznos és értelmes.
remélem értitek h mit akarok mondani.

köszönöm ha velem tartotok

- no es importante -

(#28992) echterion válasza Sixkiller6 (#28991) üzenetére


echterion
nagyúr

Igaz, alig lehet nyomon követni a topikot, ez tény. De ennyi fórumozót nem fogsz tudni megregulázni, ez is tuti.

**********

(#28993) Snooker válasza fsb1000 (#28966) üzenetére


Snooker
senior tag

T8 századra szerinted melyik a legmegfelelőbb tank, esetleg TD?

(#28994) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#28991) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a fórumnak fontos szerepe van a közösségmegtartásban és ennek része az élménybeszámoló közreadása. (én szoktam olvasni is)

A fiam sokat játszik, online... néha nézem, vagy hallgatom mit csinál tanulás helyett.
Döbbentem vettem észre, hogy esetenként 8-10-en skájpolnak, és nem ugyanazzal a játékkkal játszanak, mégis bemondják a történéseket, vagy csak felkiáltanak: Jaj kilöttek, Ennyi, Kinyírtam a ... és így tovább.
Az embernek késztetése van a kommunikációra és hogy élményeit megossza másokkal.
Ami elsőre fura vagy elfogadhatatalan, belülről megélve már nem is olyan ciki.
---

Többször előfordult már, hogy beleolvastam a fórumba és bár nem volt tervbe véve mégis el kezdtem játszani az olvasottak alapján.

(#28995) fsb1000 válasza Snooker (#28993) üzenetére


fsb1000
nagyúr

IS-3

(#28996) Snooker válasza fsb1000 (#28995) üzenetére


Snooker
senior tag

Hát akkor egy darabig kimaradok a jóból, még csak tegnap lett meg az IS :) Bár a KV3 már fullos, tehát az T6 században bevethető

(#28997) L-e-f-i-e válasza Paul119 (#28982) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az még hagyján...a legjobb amikor kb ugyanennyi valahogy bepréselődik a másik oldalra is :D

=^-^=

(#28998) MCGaiwer válasza Snooker (#28993) üzenetére


MCGaiwer
addikt

t32 a legjobb, tdnek meg isu bl10el. arty s51, ha az nincs gwpanther.

2 isu 2 s51 és a maradék t32 a legjobb.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28999) hemaka válasza Timyyy (#28973) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem tisztem senkit védeni, de ezek tények:
Maxi mindig is scout szerepet(A-20) töltött be a században, ezért az ő statját úgy kell kezelni. Csak el kezdtek rinyálni az emberek, hogy miért nem jön jobb(nagyobb) tankkal, akkor hozta a KV-t, de az meg T6-ban nyílván nem ér túl sokat.
Anno amikor ő volt a scout, Schulz(Grille) meg az arty-s, mi meg heavy + med tankokkal voltunk, nagyon sikeres volt a század. Bucira vertünk mindenkit, erről gondolom pHeetR-nek vannak is visszajátszásai, hiszen ő irányított akkoriban.

Viszont tény, hogy gyenge tankokkal, irányító nélkül eleve kudarcra van ítélve a századozás. Az meg, hogy valaki a században akarja húzni a tankját, nincs vele semmi gond, csak ne egy stock sz*rt akarjon húzni, mert annak sok hasznát nem vesszük, max. golyófogónak jó.
Azzal megint nincs gond, ha csak motor, rádió, ilyesmik hiányoznak, vagy a következő tankra gyúr, esetleg creditet farmol, mert úgy tényleg hasznát is vehetjük a csaták közben.

Aztán majd meglátjuk, mi lesz a továbbiakban...

(#29000) BinLaden válasza Sixkiller6 (#28991) üzenetére


BinLaden
tag

!!! Felhívás !!!

Itt nem te vagy a főnök :N :N , úgyhogy.......

:C :C

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.