Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28251) D.Orion válasza Murder3 (#28250) üzenetére


D.Orion
veterán

Te milyen tankról beszélsz? Ha ennyire nem vagy képben akkor nézd meg a tech tree-t. :U

(#28252) Murder3 válasza D.Orion (#28251) üzenetére


Murder3
addikt

hogy-hogy melyikről?
pz3-at te artad h 70-es penes ágyú vagy elnéztem mind1 orrsba szájba még az l/70-el se viszed át.
egy t4-es tank meg nem tudom pontosan lőni.

(#28253) D.Orion válasza D.Orion (#28249) üzenetére


D.Orion
veterán

:Y LOL ez mi a rosebb.. most nézem a PZ III tankomat... Stock cuccok vannak rajta! Mindenből a legkisebb én meg elindultam így a harcba persze, hogy pattogok. Hogy a viharba került ez rá??? :W

(#28254) D.Orion válasza Murder3 (#28252) üzenetére


D.Orion
veterán

Kit érdekel, hogy mit tud az L/70? :U Köze nincs ahhoz amiről beszélek. De már megvan miért pattogtam. Arra meg, hogy nem tud pontosan lőni... körbetáncoltam, magyarul nem több száz méterről akartam lőni és a 0.33 acc egyébként sem szar. 100%-os a tankom legénysége mellesleg...

A 70es pen az nem L/70....

(#28255) Murder3 válasza D.Orion (#28254) üzenetére


Murder3
addikt

és azt ki írta h a 70-es pen l/70?
pz3- ágyúnevét nem tudom azt nem jegyeztem meg.
de arra elvielg már a 98 penes vmi rámegy ami a pz3/4-en van alapból nem tudom.

amúgy úgy jön ide, hogy egy 138-as pen is össze-vissza tud pattogni a kv-ról.
körbetáncolásnál meg pont h nem lősz pontosan mert a legtöbb lövés random mivel mozog a tankod.
nem oda megy ahova eredetielg szánod csak kb oda vagy mellé vagy nagyon máshova...
pont körbetáncnál szoktak jobban pattogni...

(#28256) D.Orion válasza Murder3 (#28255) üzenetére


D.Orion
veterán

Jól van, teljesen elbeszélünk egymás mellett. Inkább nem vitázok se veled se mással. Aki valamit nem tud az meg ne beszéljen róla.

(#28257) Simulacrum válasza Fel (#28154) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Látom van egészségcsomagod. Ha mindenki meghal, akkor már nem működik, tehát nem tudsz egy embert meggyógyítani vele? Mondjuk az érdekes lenne, hogy feléled a tank. :)

Köszi a véleményeket a legénységgel kapcsolatban. Igazából egyre fentebb lépkedek, tehát egyre több xp-t kapok meccsenként, ebből az következik, hogy az újabb tankkal gyorsabban fognak fejlődni a legények. Lehet inkább meghagyom a jó embereket és 75%-osokkal kezdek az újakban.

(#28258) fsb1000 válasza Murder3 (#28229) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem mindegyik tankra és nem mindig 5 fős a legénység, de amúgy igen.
Legfeljebb aznap kimarad mekdonác... az több mint 1000Ft.

Amúgy nem dohányzom, nem szipuzok, nem alkoholizálok, nem lottózok, csajokra se költök már, a lovit sajna bezárták, éjjeli bárokban anyukák lettek a régi pillangók és a félkarú rablók unalmasak. Buliba évente 3x megyek, moziba se soxor, szinház kezd kikopni, a jó könyveket már megvettem, gyógyszert nem nagyon szedek és még extrém sportot sem üzők.
.
Na... hadd költsek már kicsit a WoT-ra.
Talán így nem jutok el oda ahova az "Amerikai szépség" főhőse a 40-en tuli nihilbe...
Így narrálja a filmet az elején:
"Bizonyos értelemben már most halott vagyok. Nézzetek rám. Rejszolok a zuhany alatt. Ez a napom fénypontja. Innen már csak rosszabb lesz. "

[ Szerkesztve ]

(#28259) emre válasza fsb1000 (#28258) üzenetére


emre
veterán

vegyél egy motort :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28260) szalai56 válasza emre (#28259) üzenetére


szalai56
senior tag

De csak Harley-Davidson lehet
Bocs a kötőjel lemaradt.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28261) Gyuri27


Gyuri27
félisten

12:8-ra vezetünk és befoglalja az ellen a bázist. Mert senki nem megy vissza. Persze engem kilőnek. A többiek lemingeznek egy medet és artyt kergetnek. Csak közbe meg elfoglalták a bázist. Tudnám az ilyen gyökerek minek játszanak.
Aztán ha meg tk van felvan háborodva a birkája.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28262) fsb1000 válasza emre (#28259) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem talált... több km van bennem, mint a... mittudom én... fiatal titánokban, akik hétvégén járnak ki meghalni a flaszterra.
Motorozás.. az is falkában jó, és már nem megyek ki a hidegbe.

Szóval ne izélgessetek a 100%-os legénységgel, mert nekem nem jönnek sorba a 4000 XP-s körök.... A GOLD leginkább arra jó, hogy ki lehessen hagyni pár tankot, vagy helyből fullos legyen a kedvenc és áhított tank.

(#28263) Murder3 válasza fsb1000 (#28258) üzenetére


Murder3
addikt

én elhiszem, hogy teli rá, de sztem ez akkor is pocséklás.
én ha megtehetném h veszek goldot hetente akkor se költenék legénységbe 1000-ért.
inkább vennék belőle prmet ha van premem meg inkább vennék belőle pár adag gold ammot.
mondjuk ha heti 10k goldot tudnék venni akkor tuti h minden szar tankra aranyért vennék legénységet:D
meg mindig gold ammoval mennékXD

(#28264) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Karelia 2012. január 18. 17:20:44
Vehicle: PzKpfw IV
Experience received: 3 090 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 37 084
Battle Achievements: Top Gun
25lövés/20találat

Ilyen jó csapatmunkában rég volt részem. Vagyis kokrétan 2 emberrel tudtam random együttműködni. :R

5-10 másodperccel a vége előtt sikerült az arty-nak kilőni az utolsót, mert én 9hp-val már csak spottolni tudtam neki. Melleslge a saját bázisán campelt. :DDD Eszméletlen jó csata volt. Konkrétan enemy T14ig arattam, ott kicsit hülye voltam és vesztettem hp-t.

(#28265) aginor válasza aginor (#27943) üzenetére


aginor
addikt

Erre valaki?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#28266) emre válasza fsb1000 (#28262) üzenetére


emre
veterán

én spec utálok falkázni :N
a jó hosszú kirándulásokat viszont nagyon szeretem :K de ilyenkor én sem megyek vele
lesz még jó idő, meg olcsó benzin

aginor: jan 31.-ig lehet aktiválni, de oda van írva :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28267) MCGaiwer válasza aginor (#28265) üzenetére


MCGaiwer
addikt

lusta vagyok kikeresni, de ha jól emlékszek az a T-124-es kódra vonatkozott. azt fel tudod használni 1x. azt hogy meddig jó nem tudom, de írd be a kódot, és ha működik jó még, ha nem akkor meg nem.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28268) fsb1000 válasza diegho (#28231) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ehh.. izé....
Egyébként ez a 4.000+ XP csatánként hogy jön össze?
A statodban az van hogy 2640Xp a maxod ezzel a tankkal.

Ha beszorzom 1,5x akkor sem éri el a 4000-et.

-------------

Murder:Nekem nincs az átlag magyarnál 10x vagy 100x több pénzem a bankszámlámom, mint ahogy giegho állítja magáról.
Azt viszont átlagosnak és elvárhatónak tartom, még magyar viszonylatban is hogy egy jól képzett középkorú férfi 20-25 évnyi munkaviszony után képes legyen a hobbyyjára költeni havonta X összeget, legyen az teremfoci, motorozás, bélyeggyűjtés, vagy szimplán egy MMO.

Mindenkinek más preferenciái vannak, én is találnék felesleges tételt a költségvetésedben a saját szemszögemből nézve.
De szálljunk le erről a GOLD témáról, mert tudom kényes téma.
A fiam ezért (is) nem játszik velem, mert én GOLD-ozok, és lehagytam a techtreen.

(#28269) aginor válasza MCGaiwer (#28267) üzenetére


aginor
addikt

Köszi! :R
Kicsit gyenge a németem, mit is kell pontosan csinálni? Jó olvasom, hogy valami mailt kell küldeni?

emre: köszi! :R

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#28270) szalai56 válasza fsb1000 (#28268) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem meg azért játszik velem a fiam, mert goldozom, neki viszont nincs. (fukar a fater :P )

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28271) virkir válasza emre (#28266) üzenetére


virkir
veterán

lesz még jó idő, meg olcsó benzin
Te melyik galaxisban élsz? Mert még a naprendszerben sem az tuti. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28272) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

legénységet nézve én ha tehetem mindig viszem tovább, már csak azért is mert szeretem ha minél nagyobb rangú srácok ülnek a tankokba (persze gyakorlati haszna nincs, de jó ránézni a 3 major fokozatú emberre az is4ben)

egyedül akkor nem viszem tovább, ha a következő jármű üzemeltetése eltérő számú legénységet kíván, ugyanis utálom ha a legénység összes tagja nem azonos %on áll minden fejlődési fokozaton. éppen ezért ha a csata végén kilövik pl a drivert, akkor is meggyógyítom ha amúgy nem lenne rá szükség, mert különben lemaradna a fejlődésben :D

persze ennek sincs semmi érdemi haszna, csak az én saját hülyeségeim, de így szeretem és kész.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28273) emre válasza aginor (#28269) üzenetére


emre
veterán

A képre kattintás után ez jön be szerintem innét menni fog a dolog. Ha nem kapod meg egyből a kódot vagy hibaüzit kapsz ne ess kétségbe, próbálkozz tovább.

virkir: vazze lebuktam :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28274) MCGaiwer válasza fsb1000 (#28268) üzenetére


MCGaiwer
addikt

napi egyet játszott duplázva, vagy triplázva? amúgy nem jön össze.

5 4000es csatával is csak éppen hogy összejön a 75-84%

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28275) D.Orion


D.Orion
veterán

Egy csatában hányszor lehet kigyulladni? Végtelenszer? Ugyanis engem most háromszor gyújtottak fel ketten, 4 lövésből. Első lövéskor kigyulladok, eloltom azonnal. Második lövés szintén kigyulladok. Bekapom a harmadikat, ekkor még égek, legénység eloltja a végén. Kapom a negyedik lövést ismét felgyulladok és ebben már leégtem. Végigégett minden, ammo nem robbant először csak sérült, de aztán 400hp-nál felrobbant.

(#28276) Paul119 válasza emre (#28273) üzenetére


Paul119
addikt

amig megkapod a kódot addig el telhet pár óra asszem

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28277) diegho válasza fsb1000 (#28268) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak duplázom, nagyon egyszerű és a triplák alatt toltam csak vele, no meg ma.

(#28278) kedvesgabor válasza Rém (#28243) üzenetére


kedvesgabor
tag

Nekem az emlékmű dolog eddig az AMX40-el jött össze...arty szemből meglőtt vesztettem kb 60hp-t meg mindenki meghalt....
....utána még egy csapattárs 2-t belelőtt a tankomba így végeztem 120hp körül...érdekes volt.

[ Szerkesztve ]

(#28279) emre válasza Paul119 (#28276) üzenetére


emre
veterán

nálam volt olyan hogy pillanatok alatt megjött a kód
de olyan is, hogy kb fél órán keresztül csak a hibaüzeneteket olvastam

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28280) fsb1000 válasza MCGaiwer (#28274) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Napi egy csata.....amikor megvette a tankot. Ne viccelj már.

Fogjuk fel a költői munkásságának azt a zsinorban 4000+ XP-s csatákat
(elismerve hogy a fórum egyik legjobb tankosa diegho, csak gondolom nem állt le benne dagobert bácsi a bankszámla bedomborítása után)

Egyébként most néztem: csak 1,5x jobb az átlag XP-je a francia tankon, úgyhogy elértem a célom...

(#28281) fsb1000 válasza diegho (#28277) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Csak duplázom, nagyon egyszerű és a triplák alatt toltam csak vele,"

ahamm... és ennek örömére vettél bele ismét 50%-os legénységet?
Vagy én értettem félre amit a tank megvásárlása után írtál ebbe a fórumba?
Mintha nem csak 1 kört mentél volna vele naponta.

de hagyjuk... nem kell magad fényezd, annélkül elismerést érdemlő a statod.

(#28282) diegho válasza fsb1000 (#28280) üzenetére


diegho
nagyúr

Na jó nem leszek gonosz. Igen minden nap beduplázok minden tankot és 75%ról indultam pénteken.

[ Szerkesztve ]

(#28283) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#28281) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez jó volt "owned" :DDD

=^-^=

(#28284) virkir válasza fsb1000 (#28281) üzenetére


virkir
veterán

Bocs, hogy belevau de néha egy öt éves gyerek értelmi szintjét produkálod.
Mit nem lehet érteni azon amit leírt.
Az AMX 13 75-ról van szó amin kb egy-két hete túl van mivel a Lorraine-nél tart ha jól tudom.
Tehát a 75-ösbe vett valamikor 75%-os új legénységet mivel az eredetik mentek mindig tovább és azt húzogatja a napi duplázókkal amikben lazán lehetett 4k-s kör bőven.
Érted?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28285) Fel válasza Simulacrum (#28257) üzenetére


Fel
addikt

Igen, ha kihalt mindenki, akkor nem segít a gyógycsoag; nincs aki gyógyítson.

-----------------------------------------

Számomra az a legérthetetlenebb az egészben, hogy mindenzt egy B1 művelte... Nem valami nagy HE maflást kaptam, hanem a vezető kukucskálójánál belőtt a B1 és kaputt mindenki. Hogy? Sorbaálltak odabent, egymás mögött?

(#28286) Murder3 válasza fsb1000 (#28268) üzenetére


Murder3
addikt

félre értesz én itt az mondom, hogy szerintem a legénység sehogy se ér 1000 goldot én így pazarlásnak gondolom kifizetni rá 1000goldot h rögötn 100%-osak legyenek, legalábbis én nem fizetnék értük ennyit sehogy se.

(#28287) Murder3


Murder3
addikt

klánon belül lehetséges küldeni goldot egymásak nem?
ha igen akkor hogy lehetne megoldani azt h új regre aktiválsz egy ilyen kódot ami ad goldot is és azt átküldöm magamnak vagy valakinek aki majd nekem?

[ Szerkesztve ]

(#28288) fsb1000 válasza virkir (#28284) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, értem. Biztos csak az irigység szólt belőlem, hogy valakinek zsinorban mennek a 4000+ XP-s csaták, ezért nem volt világos, hogy nem az első legénységével csinálta ezt a bravúrt.
Szerencsére itt vagy te - öt éves gyerek szintjénél magasabban - és háttér infók nélkül is meg tudtad fejteni a feladványt csupán ebből:
Én sem vettem még soha 100%-os legénységet. Pl 13 75-el 4-5 csata alatt 84% lett 75ről, jó persze ezek egyike sem volt 4000xp alatti csata.

Természetesen új tank vásárlásról szólt elötte a csevely így a szövegkörnyezet sem homályosíttotta el a tisztánlátásod.
----------

Más: Legutolsó E-100-as csatámban 2 db IS4 szupportált, vagy legalábbis jött mögöttem.

Kicsit felbátorodva mentem előre Cliff hegyet megkerülve, és valahogy egyesével jöttek elő az ellenfelek, löttem bele egyet (érdekes... célzás nélkül, ahol értem, de mindnek ~800HP bánta) a két IS4 meg mögülem durr-durr kinyírta.
Ma valahogy minden jól megy.

Tegnap éjjel viszont 10 olyan nobos csatát mentem hogy csak na... az addigi statom 2/3-át sem értem el. és kb 150.000-et buktam.
Most se lehet farmnak nevezni... de körönként 10-20K kredit összejön E-100-al.

(#28289) echterion válasza ollie (#27798) üzenetére


echterion
nagyúr

Megjött a válasz a Wargaming-től:

"Dear Player,

normally the bonuses from the DVDs produced for the USA can't be used for the EU accounts and vice versa.
You should buy DVD produced for Europe.

Best regards,
Michael Swan

World of Tanks Support Service
http://support.worldoftanks.eu"

**********

(#28290) Paul119 válasza echterion (#28289) üzenetére


Paul119
addikt

zsir akkor meg is rendelem :C

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28291) -vitya-


-vitya-
őstag

nem mondom, hogy érdekes, de azért valahol kicsit az:

egy ideje nem volt időm ide benézni (meg a wot-ba sem), itt 420 új hozzászólás volt ;-) wazzzz, a wot-ban meg azt hittem már elfelejtettem játszani;-) 5ből azért lett 5 victory, most igazán nem kell több, még a végén telhetetlennek tűnnék.

De ez a sok hozzászólás itt, ráadásul mennyi sok marhaság ;-) megdöbbenek. :P

-=Витя=-

(#28292) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Megértem, hogy szar volt a felállásunk a másik csatánk miatt, de azért ennyire (visszajátszás) nem kéne elbíznia magát egy csapatnak sem.

(#28293) CactuS válasza Paul119 (#28290) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mármint neked jó az amcsi szerverhez az újságból a kód? :)

Ha jól értettem, akkor általában nem működik az US kód EUhoz és az EU sem az UShez.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28294) Paul119 válasza CactuS (#28293) üzenetére


Paul119
addikt

usa accounton vagyok,de pl a némit izés, ment,meg a többi ilyesmi is csak ez a newyearos szar nem megy valamiért:))

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28295) MCGaiwer válasza Paul119 (#28294) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem értem a logikát. két lehetséges kimenetele volt a dolognak: vagy működik EU accon IS , vagy csak US-en. mivel te us accon vagy, neked mindkettő megfelelt, felesleges volt erre várnod...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28296) diegho válasza Paul119 (#28294) üzenetére


diegho
nagyúr

milyen kódot próbáltál?

(#28297) Paul119 válasza diegho (#28296) üzenetére


Paul119
addikt

amit itt többen is linkeltek ,amiért kaptam pl t127 vagy milyen ruszki csodát és egyebek

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28298) balintka


balintka
addikt

Ma megint nem tudok nyerni egyet sem, idióta balfékekkel rak állandóan össze ez a k*csög játék.

(#28299) diegho válasza Paul119 (#28297) üzenetére


diegho
nagyúr

az újévesből, ami nem ment, arra gondoltam

(#28300) Paul119 válasza diegho (#28299) üzenetére


Paul119
addikt

NEWYEARU t próbáltam

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.