Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28601) smisa válasza Met (#28600) üzenetére


smisa
őstag

Igen én vásároltam nála - nekem minden korrekt volt.

(#28602) Met válasza smisa (#28601) üzenetére


Met
nagyúr

ok, köszi

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28603) joker1220


joker1220
őstag

A legfrissebb PC Guru ba is van kód?

Vagy csak abban a számban volt?!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28604) marked one94


marked one94
őstag

Aki használ Patton-t az mondja már meg kérem, hogy mennyire baj, hogy csak 48 a végsebessége? Nem rossz ez egy kicsit a többi med-hez képest? Mert a Pershing-et imádom, de néha zavar hogy csak 47el tud menni.

Szívesen kipróbálnék egy M46-ot :B

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#28605) Rém


Rém
tag

Az utálat következő tárgya:

Type 62
Tier 6-os könnyű tank.

HP: 690
Átütés: 163mm
Sebzés: 200
ROF: 12
Max. páncélzat: 50mm
Sebességlimit: 50 km / óra

1963-ból

(#28606) vhw válasza Rém (#28605) üzenetére


vhw
addikt

Így adatok alapján nincs benne semmi kiugró (bár hogy ilyen hulladék tankokkal szórják tele a gamet az tényleg adhat okot az utálatra... tényleg nem lehet találni az európai-amerikai arzenálban valami egzotikus tankot, amit be lehet tenni?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28607) -vitya- válasza vhw (#28606) üzenetére


-vitya-
őstag

na hülyülj már, Te is tudod, hogy ennek piaci okai vannak!

nincs kínai tech tree, viszont van 200 ezer kínai játékos. Ezek már csak nemzeti büszkeségből is megveszik. ARANYBÁNYA.

-=Витя=-

(#28608) Iron Funeral válasza Rém (#28605) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Y NO Sherman Firefly???

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28609) joker1220 válasza Rém (#28605) üzenetére


joker1220
őstag

Ezt hol olvastad hogy lesz?

A másik kérdésem továbbra is az:

PC Guru ba továbbra is van WOT kód vagy csak a tavaly júniusiba volt?!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28610) ollie válasza _seth_ (#28574) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak 1,5 a szorzó a prémiumhoz, nem 2. Mennyi XP-t kaptál amúgy?

(#28609) joker1220: nem tudok semmilyen új, PC Guru-s kódról, de amúgy mindig írják az oldalukon, ha van benne

(#28605) Rém: hoppá, a tierjéhez képest durva ágyúja lesz, bár a KV-3-nak még jobb van (175 mm átütés)

[ Szerkesztve ]

***

(#28611) joker1220 válasza ollie (#28610) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi szépen! :R

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28612) echterion válasza Met (#28600) üzenetére


echterion
nagyúr

Én még csak a telszámig jutottam el, azt megadta levélben, ma hívom majd fel.

**********

(#28613) Rém válasza joker1220 (#28609) üzenetére


Rém
tag

Egy masik forumon olvastam, képet is linkeltek hozzá. Állítolag van infó róla a hivatalos honlapon is.
A legdurvább nem a paramétereiben van, hanem kinézetre egy kissebb Type 59 aminél a legnagyobb gondot a sok lepattanó lövés okozza.

(#28614) Eagle16 válasza joker1220 (#28609) üzenetére


Eagle16
addikt

Itt vannak róla infók: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#28615) marked one94 válasza Eagle16 (#28614) üzenetére


marked one94
őstag

Jól néz ki ha olyan 4500 arany körül lesz szerintem veszek egyet :)

You'll Never Walk Alone

(#28616) vhw válasza -vitya- (#28607) üzenetére


vhw
addikt

Ezt a részét én értem (kicsit túlzásba is viszik náluk; golden type). Felőlem belerakhatnak kismillió hulladék kínai tankot, de az maradjon is a kínaiaknak.
Itt Európában mi a francért erőltetik ezeket? Elhiszem, hogy Kínában rá lehet játszani a nemzeti büszkeségre, de akkor nálunk miért nem csinálják ezt? Csak egy normális angol prem tankot tennének be, brit zászló alatt, mennyien mozdulnának rá? Esetleg valami finn zászlós zsákmányolt szovjet prem tank? Lengyel felségjelzés alatt valami sherman variáns? (hogy csak ne vegyük ide magunkat, magyar felségjelzéssel Pz4 netán egy tigris?)
De nem... ezeket a csatatér-idegen vöröscsillagos vackokat nyomják nekünk is, itt meg az ember megveszi, mert nincs más az adott kategóriában.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28617) Arpee78 válasza Rém (#28613) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ez könnyű tank, az AMX 13 75 kínai megfelelője. Páncélzat ahhoz az MM-hez nem sok, ráadásul viszonylag lassú. 6-7-es med-ek és a 7-es heavyk fogják sokat látni és ölni, kioszt némi sérülést nekik a jóféle ágyújával és hamar el is pusztul.

(#28618) MCGaiwer válasza GrooveHero (#28578) üzenetére


MCGaiwer
addikt

eddig összesen folyt be nekik 600.000, nem naponta :D napi kb 10-15 ezret kapnak max.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28619) belaazallat válasza Eagle16 (#28614) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Még jó hogy nem a tényleges tulajdonságaival kerül be a játékba. Csúnya lenne!

Szerk:
(#28620) ollie
Általában a jobb/magasabb tier-ben lévő tank lassabb lesz az előzőnél. Gondolom ezt követik a prémiumoknál is.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28620) ollie válasza Eagle16 (#28614) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az azért érdekes, hogy lassabb lesz, mint a type 59.

belaazallat: az nem az a tank, itt a wiki oldala

[ Szerkesztve ]

***

(#28621) marked one94 válasza Arpee78 (#28617) üzenetére


marked one94
őstag

Csak az a baj hogy a prem tankoknak sokkal jobb az MM-jük és gondolom max t8as csatákba raknák az amx 13 75t meg lazán berakja t10be.

You'll Never Walk Alone

(#28622) belaazallat válasza ollie (#28620) üzenetére


belaazallat
addikt

Jah, már látom. Csak a T-ig jutottam olvasásban. :B

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#28623) grunge válasza belaazallat (#28619) üzenetére


grunge
addikt

Az a T-62, az más tészta. Ahogy (#28620) ollie is irja :) Bár szterintem csi idő kérdése mire belepakolják a modern ruszki csodákat aka T-72 és társai.

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#28624) Arpee78 válasza marked one94 (#28621) üzenetére


Arpee78
senior tag

Szerintem T8-T11 közötti csatákba kerül, de a Type59 esete alapján a T12 sem kizárt. A prem tankoknak azért jobb az MM-jük mert rendszerint gyengébbek a fullos nem prem tankoknál. Ha ezt az új Typeot olyan erősnek találják mint a fullos AMX 13 75-öt akkor az MM-je is olyan lesz.

Elég széles a T6 light tankok MM spreadje, így nem lesz 6-8 egy oldalon, mint a Type59-nél volt. Biztos ez lehetett a T59-T62 váltás oka.

(#28625) Eagle16 De az is lehet, hogy olyan lesz mint az AMX40. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28625) Eagle16 válasza ollie (#28620) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem biztos hogy lassabb lesz, a végsebessége kisebb, igen, de lehet hogy erős motort kap, amivel majd jobban gyorsul mint a Type 59, jobban tudja majd tartani a max. sebességét.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#28626) joker1220 válasza grunge (#28623) üzenetére


joker1220
őstag

Ha a T-72 belekerül a reaktiv páncéllal akkor szinte verhetetlen lesz nagyjából ;]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28627) vhw válasza Arpee78 (#28624) üzenetére


vhw
addikt

Az lehet, hogy megemelik az MM beosztást, de addigra eltelik jó pár hónap... Ha meg eddig sokaknak drága volt az 59es, akkor ez 4-5k goldos áron, még beleférhet sok embernek. Jobb körönként hozna 30-40ezret tisztán, és megint azon veszük észre magunkat, hogy tele van velük minden csata.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28628) Fandango válasza Arpee78 (#28624) üzenetére


Fandango
veterán

T8-T11 es a T12 sem kizart, te meg mirol beszelsz? :F :Y

(#28629) MCGaiwer válasza Fandango (#28628) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha megnézel egy nagyobb csatát, akkor van hogy csak 1 db t10es tank van, van hogy 6.

pontosan nem tudom hogy számolják, de van t12es csata is, gondolom a benne lévő tankok össz-tier pontjából adódik.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28630) Rém válasza Arpee78 (#28617) üzenetére


Rém
tag

A type 59 sem túl jó a saját tierjében az adatok alapján, mégis felborította az amúgy is szar MM-et annyira, hogy ki is vették a további vásárlási lehetőséget. Persze a kreditgyüjtés is lehet erre egy indok, de ha megnézel még most is egy t8-9 es csatát rohadt sok van belőlök és bár sok tier 8-as tank jobb nála azért nem lehet leírni egy typet sem, egy jó játékos gyakorlatilag mindent meg tud enni vele! Nagyon jó a mázlifaktora!

(#28631) Arpee78 válasza Fandango (#28628) üzenetére


Arpee78
senior tag

Erről Jelenleg, Tier1 és Tier13 közötti csatákban játszhatunk. Ha jól tévedek Vhw is félreértette.

(#28630) Rém A magas darabszám volt a baj egy oldalon, ezt akarják megoldani(mérsékelni).

A Type59 3 szinten(9-10-11) a Type62 5-ön fog létezni (8-12), remélem.

[ Szerkesztve ]

(#28632) vhw válasza Arpee78 (#28631) üzenetére


vhw
addikt

Félre? Mondtam volna bármi olyat, ami ezt sugalta?

Én arra utaltam, hogy a 59nél is mennyi időnek el kellett telnie, míg csináltak valamit az MM beosztásával, szerintem a 62-nél sem lesz másképp. Vegyék meg jó sokan, mert hát úgyis csak kis tankokkal dobálja össze, aztán mikor már jól összsz*rták vele a balance-t, akkor emelnek rajta.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28633) Rém válasza Arpee78 (#28631) üzenetére


Rém
tag

Legalább ennyire volt indok szerintem, hogy egy type-val fennt lehet tartani prémium nélkül is egy accountot amin vannak 9 es 10 es pénznyelők!

(#28634) Fandango válasza Arpee78 (#28631) üzenetére


Fandango
veterán

Ja, hogy az battle tier, nem tank tier, igy mar vilagos, thx! :R

(#28635) ollie válasza Rém (#28630) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hónapoknak kell eltelnie, hogy a type 59-ek száma érdemben lecsökkenjen, ugyanis akinek van, biztosan továbbra is fogja használni kreditfarmolásra. Vagyis a játékosok kihalásával (persze nem szó szerint) fog csökkenni a számuk.

(#28633) Rém: akkor a Löwe-t meg a KV-5-öt is kivették volna

[ Szerkesztve ]

***

(#28636) grunge válasza ollie (#28635) üzenetére


grunge
addikt

Ez egyszerübb megoldás nekik mint pl átdolgozni a MM rendszert...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#28637) Rém válasza ollie (#28635) üzenetére


Rém
tag

A loewe dupla annyiba kerül mint egy type, a KV val meg gondolom nehezebb jól kereső kört menni, lévén lassú és kicsit sebez az ágyuja. Bár nekem nincs, ha nem toptank akkor nem láttam, hogy nagyot alkotnának vele, és kisebb tierben pedig kevesebb a bevétel is. A loewe bár jól sebez lassú, ha nem tudod jól használni akkor kevés esélyed van egy jó körre. Valószínű ez is közrejátszik az ár mellett abban, hogy nem olyan elterjedt mint a hülyebiztos közepes tank!

(#28638) L-e-f-i-e válasza Rém (#28637) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én nem tudom ti, hogy vagytok vele de én azért eléggé sok Lövve-vel találkozok, nyilván nem annyival mint az újdonsággal, de ez mindig így is marad, ami a legújabb abból több lesz. Gondolom amikor még csak Lövve létezett abból volt rengeteg, és régen az volt a fő mumus, mindenki azért sírt, hogy ha juj Lövve van a csapatban akkor tuti bukás stb. most, hogy van újabb a Lövve szinte el is lett felejtve, egy idő után bele is tanulnak a tankjukba hogyan kell használni, főleg a prémekbe mert azokkal általában amúgy is sokat megy az ember. Minél tovább használsz egy tankot annál jobb leszel vele.

=^-^=

(#28639) Arpee78 válasza vhw (#28632) üzenetére


Arpee78
senior tag

A Type59-et az erejének megfelelő MM beosztásba tették a bevezetésekor, legalábbis úgy gondolhatták. Eladtak belőle sokat, lett sok Type59, akár 6-8 db egy csatában, ráadásul jött a Type59 OP sírás. Erre volt reakció az MM beosztás növelése a WG részéről. De még ez sem volt elég, így módosítják a Type59-et Type62-re.

Ha a WG célja a tankok változatossága a csatákban – azaz ne legyen 6-8db egy csatában – akkor a Type62 erre pont jó egy széles MM spreadel és gyors halálozással. Ezt a reinkarnációt meghagyják a legjobb kredit farmolónak(viszonylag drágán, ~6k gold). Az új prémium T34-et – amit ingyen kap a nép – pedig szétnerfelik, a Löwe/KV-5 tankoknál gyengébbre, ehhez nem is kell sokat rontani rajt, csak a 120-as ágyút.

A WG fejlesztők fejével próbálok gondolkodni, ez lehet halott ötlet. :)

(#28640) Rém válasza Arpee78 (#28639) üzenetére


Rém
tag

Tier 6 osként elvileg kevesebbet kereshet, mint a tier 8-as. Mint ahogy a mostani prem tankokból nem nagyon érdemes venni a tier 8 alattiakat farmolásra (max fun és stat javítás)
lehet, hogy ez sem lesz arra alkalmas. Bár igazad van, nem tudunk a fejlesztők fejével gondolkozni.

(#28641) Paul119 válasza Arpee78 (#28639) üzenetére


Paul119
addikt

ha fizetsz valamiért akkor te sem örlnél ha utólag szét butítanák :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28642) Arpee78 válasza Rém (#28640) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ez ugye light tank. Diegho rádcáfolhat, igaz diegho jobban játszik az átlagnál, de akkor is. Link

(#28641) Paul119 Ha a T34-re gondolsz, nagyon legyengítve lesz prémium várakozásom szerint. Az ágyú, ha marad is 120, biztosan gyengébb lesz, a többi meg marad változatlanul a tankon, max a motort is gyengébbre cserélik. Akinek a garázsában van, ingyen kapja.

Vagy mit butítottak szét utólag? A Type59-et biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#28643) Rém válasza Arpee78 (#28642) üzenetére


Rém
tag

Nem szereti ha jókat mondanak róla! :N De azért annyit, hogy ennyi bevételt egy átlaguser soha nem fog látni és Diegho prémmel nyomja! :R

(#28644) Iron Funeral válasza Arpee78 (#28639) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem meg nem volt fair az, hogy könnyebb meccsekbe került a type mint a többi 8as med, pedig nem rosszabb semmivel sem mint a többi.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28645) szalai56 válasza _seth_ (#28563) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez egy gyenge kör volt.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28646) KaLeun válasza marked one94 (#28604) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem elég agilis a sebességéhez képest, de amúgy a 400+ sebzés kompenzál.

Cila

(#28648) joker1220


joker1220
őstag

Nem lesz itt semmi gond:)

Majd beraknak egy ilyet;

T58

French style oscillating turret, auto loader!!

-gun: 155mm T180 T170 mounted in the bed in the tower
-Rate of fire: 23 rpm ​​(in theory)

Aztán vakarhatja mindenki a fejét hogy akkor mit is lehet ez ellen kezdeni.

Ha a T34 prem lesz és a T30 átkerül a TD vonalra, akkor kénytelenek lesznek
valami csúcs amcsi heavy vel előállni:)

Én a hiszem ha látom elven működök, majd elválik a dolog, mindenesetre
nem nagyon hangoztatják a T34 et premiumként a legutóbbi tervek óta.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28649) ollie válasza joker1220 (#28648) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az úja amerikai t10-zel már rég előrukkoltak: T110

***

(#28650) KaLeun válasza joker1220 (#28648) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez a T30 egy auto loaderes változata. Wikipédián is megemlítik.

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.