Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28401) ollie válasza joker1220 (#28380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy kamu, szerintem csak accountok lopására használják, vagy egyéb adatlopásra.

***

(#28402) diegho


diegho
nagyúr

Most pattantam le 5x VK3601H-ról 212pen-el egymás után 3m-ről. Ez a lehetetlen kategória, ennyire kicsi átütést nem sorsolhat az ágyúnak a gép, mégis pattog, lehet van valami abban, hogy bugos ez az ágyú, hivatalos fórumon sokan mondják, hogy sokkal kisebbet sebez néha, meg nem üt át dolgokat.

(#28403) -vitya- válasza diegho (#28402) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem tegnap a tiger2-vel egymás után a következő sebzéseket adta be:
88, 134, 188, 112

AP-vel, sima átütésnél, a legjobb 105-ös ágyúval.

magyarázat?

ez 4 volt ilyen, utána rendesen adta a 300-400-akat

-=Витя=-

(#28404) fsb1000 válasza diegho (#28402) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mivel lőtted?

(egyébként ilyenkor az adekvát válasz az lenne, hogy meg kell vele tanulni játszani...)

(#28405) Zeratul válasza diegho (#28402) üzenetére


Zeratul
addikt

Diegho: ez a francia ágyú faktor, minden békaevő ágyúnál tapasztaltam eddig hogy valamikor a képességeit meghazudtoló módon működik, van amikor meg a köpőcső színvonalán.

(#28406) szalai56 válasza diegho (#28398) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez a különbség, én ilyenkor szépen csendben kilépek és szidom magam milyen b@lfasz vagyok. Nem szoktam másra kenni a hülyeségemet. Most léptem ki a wot-ból, mert a mai nap idáig 5-ből 5 vesztes csata. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28407) diegho válasza fsb1000 (#28404) üzenetére


diegho
nagyúr

Neked meg kéne már tényleg, egyetértünk. :R

ps.: de mint tudjuk sose fogsz ;) - ezért is lehet szidni.

Zeratul: az az érdekes, hogy a kupoláját lőttem 2szer és "We didnt even scratch them", ugyanazt a VK-t lőtte egy SU-85 107mm-el és 3ból 1szer ütötte át. Érdekes volt, a KV-3ak nem sebeztek rá szintén, túl is élte a csatát.

[ Szerkesztve ]

(#28408) fsb1000 válasza diegho (#28407) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyilván igazad van, de én csak a kettőségre próbáltam rávilágítani

Amikor "átlag" fórumozó panaszkodik a pattogásra egyebekre, akkor rögtön megkapja az arcába hogy tanuljon meg játszani, menjen gyakorlóba gyenge és G pontokat keresni, meg hasonlók.

Amikor okosmondó jó statú panaszolja, akkor nyilván a gaméval van a gond.

--

"s.: de mint tudjuk sose fogsz - ezért is lehet szidni."

Természetesen elismerem, hogy jobban játszol mint én, és könnyen meglehet sosem tanulok meg rendesen játszani ezzel a játékkal, de más képességeim lehetővé teszik, hogy meglássam azokat a dolgokat amik a lélek redőiben lerakódnak egyeseknél.

[ Szerkesztve ]

(#28409) psycroptic válasza diegho (#28402) üzenetére


psycroptic
őstag

A VK-ról már pattantam én is de csak egyszer a SU-152 alap ágyújával és HE-t használtam. Szóval lehet, hogy nem az ágyúban van a hiba/bug hanem lehet, hogy a VK-ban.

És ki is derült, hogy van a németeknek OP tankja... ;]

(#28408) fsb1000: én is tettem már fel csillámfaszláma kérdést és röhögni fogsz, de diegho-tól kaptam választ totál normális hangnemben és építőjelleggel. Le merem fogadni, hogy a kérdésedre amit legelőször tettél fel nem az volt a válasz, hogy meg kellenne tanulnod játszani. Esetleg ha már többször ugyanazt, akkor már igen.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#28410) Johnny001 válasza joker1220 (#28380) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

kamu Szerencsére minden a szerveren van :))

Vírust azért be lehet kapni, akinek ilyen kell az kapja is be :K

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#28411) diegho válasza fsb1000 (#28408) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy tudatlanságod miatt írsz hülyeségeket. Ha egy kicsit is olvasnád a külföldi fórumot, látnád, hogy nagyon sokan panaszkodnak erre a lövegre, mert akár egy PZIV-ről is képes pattogni szemből a hull-on, holott a minimum pen-je 159. Tény lőttem már 0dmg-t vele PZIV-re is, de akkor csak 1 volt ilyen, viszont a 6-ból 5 már kicsit sok. Lehet kötözködni, de olyannal próbáld aki nem tájékozottabb nálad a témában, úgy egyszerűbb lesz sikereket elkönyvelni.

psycroptic mondom szidni kell ember!!! :R

vitya nemrég árultak apronet-en, mármint csillámfaszlámát, lehet még van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#28412) -vitya- válasza psycroptic (#28409) üzenetére


-vitya-
őstag

you made my day!

"csillámfaszláma" ez mindent visz, köszönöm. :D

-=Витя=-

(#28413) Zeratul válasza diegho (#28407) üzenetére


Zeratul
addikt

VK3601H iszonyat pattogós lett, addig is egy pitbull volt a kategóriájában, de most a 122 millis D-2-5-T simán lepattan róla. Viszont tegnap a békaevő 130 penes 90 millissel is sikerül sebezni, utána KV3mal meg pattogtam róluk. Valamelyik nap mentem a VK3601H úgy 4 killt hogy gyakorlatilag 4 oldalról lőttek rám és pattogtak csak, majd utána egy sunyi bokorban bujkáló kilőtt.

(#28414) psycroptic válasza -vitya- (#28412) üzenetére


psycroptic
őstag

nincsmit, ha kell képet is küldök hozzá... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#28415) Fel válasza diegho (#28402) üzenetére


Fel
addikt

Szokj hozzá, a DCA 45 ilyen... Tiger I., 3601 frontjáról/tornyáról rendszerint pattan. Legnagyobb vicc számomra eddig az volt, mikor a Tigris hasára célozva mondta azt, hogy "ding". Szemből, merőlegesen lőve...

(#28416) fsb1000 válasza diegho (#28411) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Az a baj, hogy tudatlanságod miatt írsz hülyeségeket"

Miért mit írtam, amit a külföldi fórumokban benne van?
Rólad írnak? Vagy ebben a fórumban uralkodó hangnemről?

Kétlem... de mondj már egy konkrétumot légyszi, amit írtam, és arról mást állítanak a külföldi forumokon, mert így nem értelmezhető a minősítéssed. Csak mellébeszélés.
Segítek: én nem szoktam penekről írni....

--
psycroptic:
nem ő írta... hanem virkir, mikor a VK2801-ről volt szó, amit Ő a bétában kitapasztalt
Azóta többször elhangzott ez a kijelentés (nem rám vonatkoztatva), hogy meg kell tanulni játszani, nem pedig panaszkodni

Csak olvasd diegho hsz-eit... téged nem zavar ez a pökhendi leminősítő hangnem?
Engem igen, akkor is ha nekem, írja, akkor is ha másnak.
És szóvá is teszem. Most is, máskor is. Neki is másnak is.
Lehet máshol nincs erre a stilusra lehetőségük, de szerintem itt se legyen.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#28417) diegho válasza Fel (#28415) üzenetére


diegho
nagyúr

Előfordul tudom, nem is az a baj, hogy lepattan 1, vagy 2, hanem a 6-os tárból 5. Na ez a vicc, következő körben meg 4 töltényből öltem a Tiger2-t frontból vele: első lövés ég (900hp körül aludt el - direkt megvártam amíg elalszik, hátha pukkan tőle), második lövés sebzés, harmadik lövés ég, negyedik lövésnél meg már csak 11%-on volt.

Kedves FSB!

Arról nem tudsz, hogy a 212 pen melyik ágyú, amiből 1db van a játékban, utána jött az okoskodásod, pedig direkt leírtam, hogy a wot fórumon szidják, mert az átlag alatt teljesít pen és dmg-ben is. No ez a tudatlanság. Remélem elégedett vagy. A stílusom meg ilyen, nem tetszik nem olvasod, már írtam többször, de csak folyamatosan próbálsz kötözködni, ráadásul annyira szánalmasan, hogy már a mumble-n is csak röhögés van, amikor valaki beidézi egyik hozzászólásod, de mi azért így szeretünk. Ja és illene észrevenni, hogy csak 2-3 emberrel beszélek így, nem ok nélkül, de ehhez már a vitya-féle kimagasló intelligencia szükségeltetik.

[ Szerkesztve ]

(#28418) marked one94


marked one94
őstag

Én a fentiekhez csak annyit mondok ha valamit gyorsan megakarsz tudni van egy PROHARDVER csatorna a játékban.(Én vagy virkir szokta csinálni) Délután 1-2 ember mindig van fent (este többen) és egyik se kezdő játékos. Ja és még platoon is lehet itt szervezni, talán ha többen feljárnának akkor századot is ;)

Én Diegho-val elég sokat szoktam menni szakaszba és néha engem is leb*sz játékba ha hülyeséget csinálokm de ebből tanulok és jönnek a jó eredmények. :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#28419) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ugye abbahagyjátok a vitát? :U

***

(#28420) fsb1000 válasza diegho (#28417) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Direkt leírtad, hogy a WoT fórumon szidják a 212 penes ágyút? És akkor mi van?

Annak semmi köze ahhoz, hogy ebben a fórumban milyen losztások mennek.
Én nem penekről beszélek, hanem normális kommunikációról, vagy annak hiányáról.
Próbálj meg elvonatkoztatni a konkrétumtól, és megérteni miért kifogásolom a hsz-id egy részét.

Szerintem lehetnél megbecsült és elismert játékos ezek nélkül is.

(#28421) fsb1000 válasza ollie (#28419) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Abba....

(#28422) Levin01


Levin01
őstag

Volt ma egy nagyon vicces meccsem egy VK3002-essel.
Én voltam majdnem legalul a listán, úgy voltam, hogy hamar kilőnek.
Ehhez képest face to face legyűrtem egy PATTONT úgy, hogy senki nem segített be :)
Egy másikat 25%-ról lőttem ki oldalról egy lövéssel :)
Még a végére egy arty is meglett.
Ahhoz képest, hogy Tier 8-9 volt 90%-ban a pályán és még túl is éltem a csatát és nyertünk :)

(#28423) vhw válasza fsb1000 (#28416) üzenetére


vhw
addikt

Csak ugy altalaban:
Par napja volt itt 1-2 teljesen uj ember, aki segitseget kert, mit hogyan kezdjen el,milyen iranyban, milyen kodot tud bevaltani stb. Vege-hossza nem volt a segito-tanacsolo posztoknak, ki eppen melyik iranyt jarta vegig, mi elvezetes. A sracok kaptak egy halom tanacsot,megkoszontek es tan mar el is indultak a fejlesztes/fejlodes utjan. Senki nem noobozott, senki nem okoskodott,h "elso hsz", "olvass wikit gyoker".
Es mi van veled? 4000 csata felett jarsz es olyanokat tudsz kerdezni-mondani hogy csak nezunk egymasra fejvakarva, kozben elvarod, hogy a tenyeren hordozzon mindenki. Na ez a baj, semmi gond a kezdo,tapasztalatlan jatekosokkal, de a nehez fejuekkel annal inkabb.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28424) -vitya-


-vitya-
őstag

a platoon előnyeiről;-)

itt a link, angolul

nem rossz elemzés, főleg úgy nem rossz, hogy egy elég béna valaki írta :D

-=Витя=-

(#28425) bullseye válasza joker1220 (#28394) üzenetére


bullseye
addikt

szerintem van valami minibot szerűség, amitől a tank néha kicsit előregurul, esetleg lő egyet... így lehet AFK grindelni, és nem lebukni talán. na az ilyet érdemes jelenteni. hátha kilövik az accountját.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28426) Dictator^ válasza joker1220 (#28394) üzenetére


Dictator^
veterán

Bot, makró másfajta dolog. Inkább ez legyen, mint speedhack, meg falonátlátás, meg ilyesmi.
Bot annyi, hogy gép irányít, gyakorlatilag, credit/xp farm. Makró ugyancsak.
Más kategória..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#28427) fsb1000 válasza vhw (#28423) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"4000 csata felett jarsz es olyanokat tudsz kerdezni-mondani hogy csak nezunk egymasra fejvakarva"

Nem vitázni akarok, de tudnál konkrétan idézni tőlem ilyen kérdést vagy kijelentést?
És akkor legközelebb tudok vigyázni, hogy ne írjak ilyet.

Köszi!

(#28428) vhw válasza fsb1000 (#28427) üzenetére


vhw
addikt

Komolyan peldat kell irnom erre? Parancsolj:
Mikor diegho leirta roviden, hogy 75%os legenyseget felhuzott 84re 4 csata alatt, csatankent ~4k xp-vel. Azt hiszem mindenkinek sikerult felfognia mindenfele hatterinfo nelkul, neked nem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28429) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Komolyan azon megy a vita oldalakon keresztül hogy ki a hülye? - Annak sose lesz vége, előre megmondom :D A hülye úgyse ismeri be hogy az..inkább játszatok, a fórumra meg mindenki úgyis azt ír amit akar, azt kérdez amit akar, attól, hogy valakinek nem tetszik nincs joga bíráskodni az meg hogy mit bele"vau" kit érdekel? :D Sokszor én is csak átpörgetem a hülye hozzászólásokat de nem sírok naphosszat, hogy nah ez a tökkelütött megint alakít. Ez egy játék élvezni kellene, és ennyi, persze tudom hogy itt vannak akiknek ez az élete, és számít a külsőség a stat stb, de ez akkor is csak játék marad. :)

Peace & fight ;)

=^-^=

(#28430) fsb1000 válasza vhw (#28428) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt bevállalom, úgyanis új tank vásárlása kapcsán volt szó legénység vásárlásáról és ő sehol sem írta elötte, hogy a legénységet átvitte másikra és úgy vett újat, valamint már csak duplázós köröket megy vele, azt is zsinórban 4000 TP felett.

Lehet csak én nem értettem meg, ez van.
Ha csak ennyi akkor ok. Más?

----

(#28429) L-e-f-i-e: Egyetértek, sőt pont ennek érdekében nyomom a postokat mai napon.

[ Szerkesztve ]

(#28431) sutemeny válasza fsb1000 (#28430) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Próbáld ki, hogy nem reagálsz (ezt nem bántásból mondom), hátha bejön és abbamarad az offáradat! :)

(#28432) fsb1000 válasza sutemeny (#28431) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Teljesen igazad van, de azért szerintem célszerű megtudni, konkrétan mi minősül hülyeségnek egyesek szerint amit a játékkal kapcsolatban kérdezek/állítok.

(#28433) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

esetleg valaki van olyan jó angolos hogy egy 2 soros szöveg angolságát megnézze? tényleg jól kell tudni hozzá, mert nem érthetőségre vagyok kíváncsi, hanem hogy jól van-e írva

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28434) sutemeny válasza fsb1000 (#28432) üzenetére


sutemeny
csendes tag

A vélemény olyan mint a se**lyuk... mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra, tehát, mert valaki hülyeségnek tartja a kérdést, attól még nem lesz a kérdés hülyeség.. szerintem! :) Megvan mindenkinek a joga és lehetősége arra, hogy bárkit, bármit hülyének(hülyeségnek) nyilvánítson, neked (és mindenkinek) pedig arra, hogy ezt figyelmen kívül hagyja(d). Attól, hogy felhúzod magad vélt vagy valós sérelmeken, az csak neked lesz baj, a másik felet ez pont hidegen hagyja! :) SZERINTEM! :)

(#28435) psycroptic válasza MCGaiwer (#28433) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem próbáld meg itt is.

PSNID: Tomy83PS

(#28436) ollie válasza MCGaiwer (#28433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legegyszerűbb, ha ideírod azt a 2 sort.

***

(#28437) MCGaiwer válasza ollie (#28436) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Admitted basis points in the Faculties of Business of the Corvinus University of Budapest, where I am currently pursuing studies in the form of correspondence.

ez akarna lenni:
Pontjaim alapján felvételt nyertem a Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi karára, ahol jelenlegi tanulmányaimat folytatom levelező formában.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28438) Gyuri27 válasza ollie (#28436) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mester az a 10 dodós kód müködik?
Elég jó áron van az a cucc.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28439) ollie válasza Gyuri27 (#28438) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, még nem ért ide az újság. Talán valamikor jövő héten.

(#28437) MCGaiwer: nekem jónak tűnik, viszont csak középfokú vizsgám van angolból

[ Szerkesztve ]

***

(#28440) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

van arra vmi módszer, hogy egy skill-t nullázzak és másikat fejlesszek helyette?
mert véletlenül a JagdTigeremen a camo-t nyomtam be nem a repairt...

- no es importante -

(#28441) smisa


smisa
őstag

Csak szólók srácok a PC gurus kód 1000 HUF még mindig az eredeti (nem én vagyok az) terjesztőnél :D

De lehet én is veszek és felrakom 1400 ért hátha veszi a sok újonc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28442) ollie válasza Sixkiller6 (#28440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jelenleg nem, elvileg az egyik következő patchben lesz ilyen lehetőség is, goldért.

***

(#28443) vhw válasza Sixkiller6 (#28440) üzenetére


vhw
addikt

Allitolag annal a patchnel lesz lehetoseg nullazasra, amivel az uj skillek jonnek. De egyebkent nincs...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28444) diegho válasza Sixkiller6 (#28440) üzenetére


diegho
nagyúr

Törölni tudod és 0-ról kezded újra.

(#28445) joker1220


joker1220
őstag

Csak mint külső szemlélő, szeretném jelezni hogy érdekes módon én mindenkivel eddig normális, kultúrált módon tudtam eszmecserét folytatni, nem tartom valószínűnek hogy
az emberekkel lenne a baj, csak sokan nem bírják az okoskodást.

Szerintem ha valamit váltig állítok hogy úgy van és tizen mondják rá hogy nem úgy van,
akkor valószínűleg nem alaptalanul teszik, ebből következik hogy célravezetőbb lenne
elismerni az ember saját hülye állítását és jobb belátásra térni, mint tovább okoskodni
és mereven ragaszkodni a saját ''igazsághoz''.

Sajnos van pár kolléga aki nem igazán honorálja az eröltetett okoskodást és ugyancsak
van pár aki meg képtelen beismerni ha baromságot mond.

Ez itt a probléma eredője, tessék egymással toleránsabban viselkedni és belátni ha hülyeséget beszélünk, ennyi az egész.

Elég régóta fórumozok már és sehol sem különb a helyzet:)

Saját tapasztalat szerint eddig minden kérdésemre kultúrált választ kaptam, pedig
nem vagyok top játékos, nincs kimagasló statom és nincs semmilyen helyem
semmilyen ranglistán:) :R

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28446) Met válasza smisa (#28441) üzenetére


Met
nagyúr

Ki az eredeti terjesztő?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28447) virkir válasza smisa (#28441) üzenetére


virkir
veterán

Namost ezzel mi a gond?
Tudsz olcsóbban?
Ha meg működik ahogy leírta akkor azért nem rossz bolt még annyiért sem. Ha minden igaz FSB vett és neki ment a +850 gold-al.

Met
Mondjuk ez nem lenne baj ha kiderülne de leginkább privátba kéne annak akit érdekel.
Mert amit én tudok az is 1,2k.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28448) paleinho válasza Met (#28446) üzenetére


paleinho
senior tag

szerintem sokunkat érdekelne, mert az bizony több mint 30% discount

(#28449) virkir válasza vhw (#28443) üzenetére


virkir
veterán

És azt tudjátok-e kit kell a WG-nél térdelve szeretni, hogy visszaállítsanak egy acc-ot régebbi időpontra :B
Igen sok mindenre hajlandó lennék egy ilyen akcióért. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28450) _seth_ válasza virkir (#28449) üzenetére


_seth_
veterán

Hogyhogy? Csak nem eladtál egy tankot amit nem kellett volna? Én legénységgel jártam már így sajnos.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.