Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28451) Paul119 válasza virkir (#28449) üzenetére


Paul119
addikt

:D

más, én érzem csak néha bugosnak egyes tankok hitboxát? multkor lőttem egyet jtvel t54 tornyára szemből, és 2 helyen lett lukas a t54 egy luk figyelt a tank orrán 1 meg a tornyán :F ( más nem lehetett mert 1v1eztünk

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28452) vhw válasza virkir (#28449) üzenetére


vhw
addikt

Nem igazan ertem mit akarsz :D miert lenne ez jo neked, hogy ennyire szeretnel erte meg egy WG-st is?:D
"veletlenul" eladtad az E100-at most meg hianyzik?:D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28453) Arpee78 válasza fsb1000 (#28432) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egy hónapja kérdezted, ehh... IS-7-re hol kell lőni? Virkir egy linkel megadta a választ.
Egy hete részletes tesztet közöltek a nagy tankok lövöldözhetőségéről. Ez szintén válasz.
Tegnap este 28301-ben kérdezed: Ugye ezek a gyenge pontok még mindig aktuálisak? (IS-7)

Ezen akadt fenn Virkir szemöldöke és indult el a lavina. Mi a túróért linkeltem azt az oldalt és mi a túróért volt az a teszt? Gondolhatta magában és káromkodhatott egy sort (nem vagyok gondolatolvasó).

Ha egy most kezdő épp most beírja a fenti kérdést, akkor belinkelik a válaszokat, max egy használd a keresőt megjegyzés kíséretében. De neked már megválaszolták ezt. Mivel rendszeres fórumozó vagy feltételezhetően a tesztet is láttad. Szóval én sem egészen értem mi állhat a 28301-es hsz-ed mögött.

Majdnem teljesen off. Néhány pozitív emberi vonás: –jó reflex –jó taktikai érzék –türelmes, kulturált és konstruktív reakció az értetlen, idióta, agresszív arcok felé –jó felfogóképesség

Hogy ne csak az off legyen:
Az IS-7 döntött páncélzatáról ne legyen meglepetés a pattogás. Itt, a táblázatból kiszámolható pl, 45 fokban csapódik be a lövedék a páncél effektív vastagsága nagyjából 234(150x~1,56) lesz azaz ennyi vason kell átrágnia magát a lőszerednek. Tehát az AP lőszered (E100-nál 185-308 közötti pen) esélyes a lepattanásra még közvetlen közelről is. Továbbá a megadott pen érték 100 méteren belülre érvényes, ha a célpont távolabb van egyre kevesebb. Ugye lassul a lőszer a légellenállás miatt.

Javítsatok ki ha összevissza irkálok, köszi.

(#28454) ollie válasza vhw (#28452) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem az E100 vásárlást akarja sztornózni.

***

(#28455) Gyuri27 válasza Arpee78 (#28453) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden tankkal és/vagy ágyúval máshol kell lőni.
Az offot meg fejezzük be.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28456) Arpee78 válasza Gyuri27 (#28455) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egy ágyú+lőszer 250 pen-je miben különbözik egy másik ágyú+lőszer 250 pen-jétől. Kétlem, hogy a WG egyedi modellt készít minden ágyúhoz, leszámítva persze a nyilvános adatait. Szóval a 250 pen ugyanannyi egy francia ágyún mint egy oroszon, vagy nem?

(#28457) virkir válasza ollie (#28454) üzenetére


virkir
veterán

_seth_ vhw
Nem eladtam, vettem, hogy rohadna meg, nem az E-100 bár azt se bánnám ha el lehetne adni teljes áron. :D
Meg az elpocsékolt/váltott free xp-m ha visszajönne az lenne a jó.
Ez a k... ARL veri ki a biztosítékot amennyire szívat. Ha a med ágon indultam volna ott már az ötös élvezhető lenne itt meg nyolcasig totál szívás amilyen a MM meg a kedves csapattársak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28458) _seth_ válasza virkir (#28457) üzenetére


_seth_
veterán

Az AMX12t egészen jó tank :) A 13 75 már ki van fejlesztve de előtte a T32 és a KT-t meg akarom venni ellenben most van 800e kredit tehát még nagyon messze van minden :( Lassan gyűlik sajnos :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#28459) hemaka válasza Arpee78 (#28456) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én nem tudom, hogy egyedi modell, vagy mi a p*csa, de ARL 130-as pen-nel rendelkező pukilövege, nem üti át a KV-3 oldalát... :C
Szerencsére mindjárt meglesz a 175-ös pen, de ahhoz sem fűzök nagy reményeket... :U

(#28460) Met válasza _seth_ (#28450) üzenetére


Met
nagyúr

Én bétában rengetegszer csináltam, meg rajta felejtettem a felszereléseket is, most már figyelek :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28461) MCGaiwer válasza Sixkiller6 (#28440) üzenetére


MCGaiwer
addikt

csak szólok, hogy jagdtigeren (és úgy általánosan minden TD-n) a camo a legfontosabb skill. repair csak másodlagos

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#28462) Gyuri27 válasza Arpee78 (#28456) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Nézd meg pl a 107 zis változatait.
Másrészről a kv-n pl magasan van ez az ágyú, mig a td-n alacsonyan. Így ha ugyanott lövöd is meg más szögben érkezik a lövedék.
Meg ugye van az elvileg random faktor. Mely érdekes módon egyes tankokat súlyt, másokat meg előnyben részesít. Azaz ugyanazzal az ágyúval egyik tank a max közeli dmg-t lövi, míg a másik a minimumot.
Azért is kérdez az ember. Mert a leírt adatok világosak ugyan, de a játékban máshogy müködik.
Azt hiszem az öreg rókák ebben csak megerősíteni tudnak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28463) echterion válasza smisa (#28441) üzenetére


echterion
nagyúr

Ment privi. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#28464) -vitya- válasza virkir (#28457) üzenetére


-vitya-
őstag

nincs rá lehetőséged.

A saját accoddal felelősséggel Te tartozol, és ha próbálkozol, elküld a WG a fenébe. Teszteltem :-(

-=Витя=-

(#28465) Timyyy


Timyyy
őstag

Megint van a PC guruhoz kód, vagy ez a tavalyi?

(#28466) fsb1000 válasza Arpee78 (#28453) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na... látod rávilágítottál a lényegre.

Én nem azt kérdeztem hogy mik az IS-7gyenge pontjai, hanem azt hogy változtak-e.
Még a közismert képet is linkeltem. (emészthető formában) Szerintem ez nagy különbség.
Tehát nem elfelejtettem 1 hét vagy 1 hónap alatt, csupán kiváncsi voltam egy információra, mások véleményére. Ilyen egyszerű.

Az áll a 28301-es hsz-em mögött hogy új tankot vásároltam, és a kezdeti sikerek után volt egy időszak amikor nehézséget okozott az IS-7-et megsebezni vagy kilöni.
De aztán megfejtettem a problémát, ebben segített volna egy meg erősítő válasz, hogy pl:
"Tudomásom még mindig ezek az aktuális pontok"

Ennyi.
Volt is egy megerősítő válasz.... Köszi!

(#28467) fsb1000 válasza smisa (#28441) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valóban annyi, én is kinyomoztam, de szerintem 1500-ért megéri megvenni a PH-n hírdetőtől.
Az adás-vétel korrekt volt és időt/benzint sporóltam vele.
Sajnos alkudni nem tudtam, de mikor a beszerzési árát megtaláltam, akkor rájöttem, hogy nem is lehet. Én is 1500-ért adnám, ha ezzel kereskednék.
Még igy is jóval kedvezőbb mint a WG-től megvenni.

Ha valaki tud 1000 Ft-nál olcsóbban szerezni bontatlan PC-Guru-t WoT kóddal, akkor szóljón és nagy tételben megvehetjük.

(#28468) GrooveHero válasza fsb1000 (#28467) üzenetére


GrooveHero
addikt

Vmikor október-november környékn vettem 4 darabot 1200 forint volt darabja. Sztem az sem volt egy rossz ár érte.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#28469) virkir válasza -vitya- (#28464) üzenetére


virkir
veterán

Tudom csak álmodozok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28470) smisa válasza fsb1000 (#28467) üzenetére


smisa
őstag

Hát látod biztos sok benzint sporoltál időt is mert az eredeti ember számla beérkezése utén 10 másodperc múlva küldi a kódot ha kell az újságis akkor persze személyes de ha gondolod én is adok neked :)

Csak azért irtam a témában mert ezért én pofátlanságnak tartom a +50% haszont .....
Ez hasonló mint aki a free kódót árulta 500 Hufért

Téma részemről lezárva

(#28471) Paul119


Paul119
addikt

kicsit off kérdés: ki a aki tolja 5650m el? nativon elbirá a játékot i5ös procival, mostani gt550mes notit soknak érzem ehez a játékhoz:B

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28472) fsb1000 válasza smisa (#28470) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, légyszi küldj 10 db-ot 1000 Ft/db áron.
Azonnal utalom.

De az is jó ha közzéteszed az emberke nevét aki szerinted azonal küldi a kódot 1000 FT-ért,
Sokan rendelnénk Tőle ennyiért, mert megéri.
Újság nem kell, gázzal fütünk.

(#28473) Paul119 válasza fsb1000 (#28472) üzenetére


Paul119
addikt

"Újság nem kell, gázzal fütünk." :DDD :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28474) fsb1000 válasza virkir (#28457) üzenetére


fsb1000
nagyúr

virkir: Szerintem olvasd el diegho idevágó hsz-ét: [link]

"Minden tank, csak annyira erős, amennyire tudsz vele játszani. "

----

Az E100-at meg elővehetnéd ismét, mert állítólag a nagy pecs óta jobb lett.
Ha én tudok vele értékelhető statot produkálni 100 csata alatt, akkor neked is menni fog.

Max 2-3-szor gyulladtam be, robbanásra nem emléxem és a 150-es ágyú szépen muzsikál.

(#28477) szalai56 válasza virkir (#28457) üzenetére


szalai56
senior tag

Hu ha !!! Akkor ezért szívok ezzel az ággal ennyire. Talán a legrosszabb statom ezzel az BDR G1B-vel van, mennyi lesz ha áttérek az ARL-re :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28478) szalai56 válasza szalai56 (#28477) üzenetére


szalai56
senior tag

Lejárt szerk. Megnéztem: 20% a statom :O
Ráadásként mindig alulra rak a wot, ahol 0 az esély.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28483) Iron Funeral válasza fsb1000 (#28474) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi az az értékelhető stat?
Amikor én megvetettem az E-100at akkor úgy gondoltam, hogy a 15cm ágyúval damage dealerként fog működni némi páncéllal és egész sok hp-val. Célkitűzés volt a 3000 átlagsebzés vele ( T30-al ez most 3290 körül van, de pár napja még 3400 fölött volt, majd beáll egy ~3350re szvsz), de ezt nem tudta hozni, 2900 és 2600 között ingázott a sebzés majd beállt 2700ra (amikor eladtam akkor 2686 volt). Szerintem a 15cm ágyú nem elég jó erre a feladatra, lótúró pontossággal és kicsi átütéssel (bár az a ~235 még az elmegy kategória, csak éppen más tankok 260-276al operálhatnak...), volt egy olyan meccs ahol 12(!) lövésem volt egy T95 parancsnoki kupolájára irányozva, mindegyik lepattant, a kupola meg fém színű volt nem az a rondabarna, tehát nem ment egy lövésem se mellé(plusz kaptam sniper plecsnit is... kösz), mindezt 20-50 méterről. vhw írta, hogy miért nem használom a 12,8cm ágyút mert az is jó, stb stb, amiben ugyan van logika, de kérdem én; ha azt használom akkor minek cseréltem le a 75öt? Ráadásnak ehhez a fegyverhez mint platform már ott a Maus ami... Maus. Legjobb esetben is Maus-400hp=E-100, de a páncélzatban jobb a Maus, még ha nem is feltétlen klasszisokkal.
Ha nem veszed piszkának beírod az átlagsebzésedet? Kíváncsi vagyok, hogy más tulajok mit tartanak "értékelhetőnek". :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28484) fsb1000 válasza Iron Funeral (#28483) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Értékelhető stat = a saját átlagnál jobb.
Igy nem másokhoz, hanem csak magához kell viszonyítania.

Nekem E100-al van a legjobb statom. (nem számítva az artykat... de az más kategória)

(#28485) Eagle16 válasza Iron Funeral (#28483) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem tőlem kérdezted, de nekem pl. 3038 dmg / csata most vele az átlagom úgy, hogy alig 15-20 csata óta használom a 150-est, tehát ez még fog fentebb menni szerintem.

150-es ágyú nélkül egy közepes tank volt, 150-es ágyúval már jobb mint közepes, de még messze nem jó.

Ahhoz képest hogy úgy voltam vele mikor 128-as volt rajta hogy eladom ezt a szart és nem kell a 150-es...azért most már megvagyok vele :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#28487) Iron Funeral válasza Eagle16 (#28485) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem miután meglett a 15cm folyamatosan ment le, 2999-en volt amikor utoljára használtam a 12,8cm ágyút.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28488) D.Orion


D.Orion
veterán

88-al felszerelt Tiger P-m csatáim az elmúlt 2 órában, csak azért, hogy más is tudja milyen jó ez a tank:

Top Tank: Win: 3, Lose: 2/2(D)
Med Tank: Win 4/2(D)
Low tank: Win 1 Lose: 2/1(D, saját arty poénból kilőtt)

Jelmagyarázat:
D = meghaltam a csatában
Top: Max Tier vagyok
M: Maximum T8 van jelen
L: T9 vagy T10

Azért raktam már a mednek is T8 határt, mert a T9 azért nagyságrendekkel erősebb, mint a T7.

Nettó kereset: 210.358Credit
Netto XP ami csak is a tankra ment rá: 14.218xp
Medálok: Sniper 4, Steel Wall 1, Master Gunner 3. Kétszer is egyszerre kaptam meg a Master Gunner-t és a Sniper-t.

Legtöbb győztes csatában 30-40K credit, de ezekből lejött a javítás és újratöltések.

Szerintem ez egy nagyon jó tank a 88as ágyúval, nem most lett meg, csak most írtam össze mit tud. Prémmel rendelkezem. Tankon: Venti + töltésgyorsító + binocular telescope van(!). Nekem nagyon is bevált, persze mindig előre megyek ha top vagyok, de mivel a kritikus helyek előtt megállok így a plusz látótáv miatt akár 2 lövést is leadok mielőtt az ellen meglátna. Nagyon sokan a testét lövik amiről pattognak sorban.

[ Szerkesztve ]

(#28489) Iron Funeral válasza Eagle16 (#28485) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ja, az kimaradt, hogy milyen tankokkal találkozol általában... nekem mindig sikerült megtalálni az ellen Maust (akik persze tökéletesen tudták forgatni a tankjukat.... :W ), IS-7 pedig olyan buzgó lett, hogy egyből belejött az arcomba, aztán öld meg HE-vel miközben ő szétszúrkodja a tornyodat meg az oldaladat... Nincsenek jó emlékeim erről a tankról :/

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28490) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Jól érzem, hogy KV-3 esetében a 107mm Zis-6 ágyúcső a leginkább használható? Néztem, hogy van-e értelme kifejleszteni a két "nagy" cső közül valamelyiket, de az adataik alapján nekem valahogy a sima KV-n már kifejlesztett (ezért itt is rögtön elérhető) 107mm-es cső tűnik a legjobb kompromisszumnak.

A 100mm-es csőnek van a legnagyobb penje, de ez sebez a legkevesebbet, a 122mm-es csőnek alacsonyabb pen értéke van, de potenciálisan ez sebez a legjobban, viszont viszonylag pontatlan és alacsony a tűzgyorsaság. Most a 107mm-es csővel megyek és ugyan nem győzött meg arról, hogy jobban darálok vele, mint a teljesen kifejlesztett KV-val... de hát ez van.

Csak azért kérdezem, mert akkor nem költök feleslegesen XP-t a "fejlettebb" ágyúkra, hanem megpróbálom a leghamarabb átlépni a KV3-at, hogy mielőbb meglegyen az IS.

(#28491) fsb1000 válasza Iron Funeral (#28483) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tartom piszkának a kérdésed átlagsebzésre, bár a renccerből is könnyedén kinézheted.
Úgy gondolom ezzel a tankkal is átlagos a statom, és a jó játékosok 30-50%-al jobbat produkálnak. AZ én célom a 2400 dmg/kör volt, ami kezdetben elérhetőnek tűnt, de mostanra eltávolodtam tőle.

Tudatosan 10 köröket futottam kb azonos stilussal. Minden eredményt Excelben rögzítettem. Csak annyit tudtam levonni következtetésként, hogy valamitől folyamatosan romlik a statom, és hajnalban vagyok leggyengébb. (erre is van tippem miért)
-----

"Nekem miután meglett a 15cm folyamatosan ment le, "
Bizony én is így voltam vele....

[ Szerkesztve ]

(#28492) Iron Funeral válasza Stauffenberg (#28490) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Fejlessz ki MINDEN fegyvert a KV-3al, nincs szánalmasabb annál amikor egy IS az alap 85mm fogpiszkálójával hadonászik :(((

Egyébként meg a 100 és 122mm fegyvereknek ugyanannyi (175) átütésük van, viszont sebzés/kredit arányban a 107es a legjobb, igen.

(#28491) fsb1000: kösz a csini táblázatot.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28493) Stauffenberg válasza Iron Funeral (#28492) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hoppá, nem is néztem, hogy ezek tovább vihetők az IS-re. Akkor kifejlesztem őket... de így meg nehéz lesz átlépni a KV3-at... vagy inkább időigényesebb. Nem olyan rossz amúgy, de durva, hogy az elődjének (KV) sokkal nagyobb tűzereje van, ráadásul sűrűn rakja olyan csatába ahol abszolút pusztító és mindent eltakarít az útból többnyire egyetlen lövéssel (így sikerült múltkor megszerezni a Top Gun kitűzőt).

(#28495) Iron Funeral válasza Stauffenberg (#28493) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hogyan lenne már jobb tűzereje? A 122mm úgy OP azon a szinten ahogy van, de még a 107mm sem az a rossz kategória.

KV-3 meg egy tier VI Maus, csak ritkán kerül legfelülre.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28496) fsb1000 válasza Iron Funeral (#28492) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az még hozzátartozik, hogy 20 kör alatt 8db IS7-et löttem ki, de amig a 150-es volt fen 80 körig csak 2-öt. Próbáltam váltani HE lőszerre, de az csak egy lassított útja a meghalásnak, mert max 300-400-at sebez, de leggyakrabban csak 100-200-at.

-----

(#28494) smisa: Köszi!

(#28497) Chris0321 válasza Stauffenberg (#28493) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a 122mm-est használom a KV3-on, bár elég lassú de ha nagyok közé tett be is szépen helyt tudtam állni. Persze nem elől mentem, de mindíg sikerült összehozni pár kill-t. TigrisII-őt is lőttem ki vele és ha okosan csináltam szépen kerestem vele.

(#28498) Arpee78 válasza Chris0321 (#28497) üzenetére


Arpee78
senior tag

Kicsik ellen nem jobb a 107-es a KV3-ra? Tehát ha az MM a lista tetejére tesz, 122 v. 107 a jobb?

(#28499) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na... most meg szembe kerülök egy T29-el a KV3-al. Egyetlen lövéssel elintézte a TELJES személyzetet, felrobbant a lőszerkészlet így rögtön levett 10%-ra és azt is lekapta pillanatok alatt a tűz ami emiatt keletkezett. Szép kis one shot... mindezt alig 30 másodperccel a kör kezdete után. :C

Ilyen még az E8-as Shermannal sem volt soha... :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.