Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28201) ollie válasza Simulacrum (#28193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én mindig bennhagyom a régi tankokban a legénységet, az újakban meg 75%-osokkal kezdek. Ebből persze következik az is, hogy nyilván jobb is lehetne a teljesítményem, ha mindig továbbvinném a régit, ugyanis érezhetően nagy a különbség a 75% meg a 90% között.

Vagyis ha számít neked a stat, akkor vidd tovább a legénységet, ha nem, akkor nyugodtan kezdjél 75%-on.

***

(#28202) psycroptic válasza joker1220 (#28188) üzenetére


psycroptic
őstag

Egy szóval nem mondtam, hogy baj van a type-al.
Szimplán érdeklődtem, hogy akinek baja van vele annak mióta csinálja, mióta érzi, hogy gond van vele.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#28203) vhw válasza Simulacrum (#28193) üzenetére


vhw
addikt

Én általában tovább szoktam vinni, mondjuk kevés kis tankot hagyok meg, csak pár kedvenc típust, azokba vagy 75%ost veszek, vagy marad 50en és szép lassan fejlődik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28204) donpe válasza ollie (#28197) üzenetére


donpe
aktív tag

A szovjetek a szívemhez közel állnak :B , a német technikát tisztelem :R és elsősorban lerohanós típus vagyok FPS-ekben is. ;]

(#28205) vhw válasza Paul119 (#28199) üzenetére


vhw
addikt

Elmondod, hogy miért nevezel te engem campernek? Legyél szíves!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28206) emre válasza Simulacrum (#28193) üzenetére


emre
veterán

Csak minimum 100%-os legénységet érdemes továbbvinni.
Illetve T6-tól érdemes ugyanazt a legénységet használni, hogy T8-ra legalább az első skill 100%-os legyen.

Én a régi 100-as legénységet képzem át az új tankra, a régi tank meg megkapja az új tanknak a legénységét, ingyenes képzéssel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28207) Iron Funeral válasza donpe (#28196) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak jó tanács, tapasztalat alapján, fejből mondok pár rossz tankot amivel nem fogsz szeretni játszani; VK3001(P), A-20, Jagdpanzer IV, Pz35-38 széria, M3 Lee. Ha ezeket kikerülöd akkor nem fog sok hajad hullani, ellenkező esetben indul a kopaszodás :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28208) fsb1000 válasza Simulacrum (#28193) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Majdnem mindig újjat veszek, ha van GOLD, akkor 100%-osat.

Viszont... ha már van 100% körüli skill (pl. javítás), akkor érdemes átrakni a legénységet, ha az a tank már nem nagyon lesz használva..
De fontos tudni ,hogy XP-től függ a skillesedés. Nálkam a Király Tigrisen 2 legenység is felment 100%-ra és azt tudtam átrakni, de kisebb tankoknál lassúnak találtam a folyamatot.
A KT-val szeretek menni és könnyű rajta legénységet nevelni.

Szóval attól is függ mennyire XP termelő a régi/új tank és mennyire akarsz még a régivel játszani.

(#28209) donpe válasza Iron Funeral (#28207) üzenetére


donpe
aktív tag

Köszi, ez már hasznos! :R

(#28210) diegho válasza Paul119 (#28192) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van, hanem azért, mert több számjegyű a bankszámlám, mint az átlag magyarnak ;)

(#28211) ollie válasza donpe (#28204) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor orosz heavy vagy med ágon menj, bár akkor már célszerű mindkettőn. A heavy és a med teljesen más játékstílust igényel, de semelyik sem az "a többiek háta mögül osztom az áldást" típusú.

(#28207) r1E3S3E7T: érdekes, hogy orosz tankot nem említettél :) Ja de, az A-20-at.

[ Szerkesztve ]

***

(#28212) babferi válasza Paul119 (#28192) üzenetére


babferi
tag

Szerintem most csak a jatek bizonyos random tenyezoi szivatnak most teged , velem az elmut 2 napban Hummellel van hasonlo. Az oke , hogy nem egy pontos az agyuja az teny , de parszaz kort mar lementem vele , de most szinte vicc , hogy kb 10-15 lovesem is van egy meccs alatt ugy , hogy meg kozvetve sem sebzek , meg relative kozelre sem talalok el semmit.

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#28213) donpe válasza ollie (#28211) üzenetére


donpe
aktív tag

:DDD Köszi!!!

Egyébként melyik a kifizetődő taktika? Nagyon úgy tűnik, hogy az emberek nagy része csak rejtőzködik és vár a játékban...

(#28214) Iron Funeral válasza ollie (#28211) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az A-20 mi ha nem Szovjet :))

(#28212) babferi: na nekem is ez megy GW Pantherrel, tök mindegy hova célzok tuti mellé megy, ha meg eltalálok valamit akkor vagy lepattan vagy 0% crit. LoL. Pedig már 100% a legénység benne, ehhez képest 90%-on sebészi precizitással dolgozott...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28215) Met


Met
nagyúr

Én úgy tudom hogy számít mennyi csatát ment a legénység, tehát érdemes a továbbvinni a legénységet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28216) Gyuri27 válasza ollie (#28211) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert van ágyú. Az meg sokat számít. Panther is azért idegesítő mert festék és rozsda kaparásra jó.

Tegnap malinkován kempelek is-l. I-s kezdő jobbra lent.
Mozog t32 a házban. T50 ment scoutnak. A tornyáról vagy 8x pattantam. Máshol nem tudtam lőni.
Nagy bátran jön egy vk3601 ha jól emlékszem. Kidugta az orrát. Lőttem rá hirtelen. Oneshot. Na mondom ez ammo volt.
Erre az ember írja, hogy reportolni fog. Jót röhögött mindenki. Írtam neki hamár úgy is ott van, vegyen nekem a giftshopba egy kv5-t. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#28217) Rém válasza Met (#28215) üzenetére


Rém
tag

Bár azt nem tudom, hogy számít-e a legénység szempontjából a lejátszott csaták száma, az elért kitüntetéseket viszik magukkal! Úgyhogy ha valakinél ez számít akkor érdemes továbbvinni őket tankról tankra és a régi esetleg megtartandó tankba meg újat venni.

(#28218) fsb1000 válasza donpe (#28204) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a lerohanos stilus nem mindig műxik, pedig én is kedvelem... sajna el kell jutni valami nagyobb tankig. A TD vonal nyilván nem lerohanos, kihagyhatod.

(#28219) ollie válasza donpe (#28213) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért bujdosik mindenki, mert az van előnyben, aki előbb sebzi az ellenfelet, és annak van erre esélye, aki kivár arra, hogy az ellenfél mutassa meg magát előbb.

Mert ugye ha van 2 tank, teljesen ugyanakkora sebzéssel (rof is ugyanaz), akkor az marad életben, amelyik előbb sebzett. A játékban persze ez azért bonyolultabb, mert lehet pl. critical sebzés, lepattanó, na meg nagyon ritkán találkozik 2 ugyanolyan tank, melyeknek ráadásul a legénysége is ugyanúgy képzett, valamint ugyanaz a felszerelésük is.

***

(#28220) fsb1000 válasza diegho (#28210) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na.. akkor te 10x vagy 100x gazdagabb lehetsz mint az átlag magyar.

Ilyen jól fizetnek a közszférában? Mert akkor megyek, csak akad még hely nálatok... makróban perfekt vagyok.

(#28221) Paul119 válasza diegho (#28210) üzenetére


Paul119
addikt

elmondom, nekem sem kell aggódjak attól mit eszek másnap ;) az meg hogy miből van ennyi maradjon az én titkom ;)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28222) Murder3 válasza babferi (#28166) üzenetére


Murder3
addikt

öööö ágyú miatt nagyon sokszor inkább utálni fogod, amúgy jó med lenne, viszont lassú és komótos...
jó nem párduc szinten, de fordulás közbe nagyon lassú.
meg ugye jó sokszor kibaxik veled az mm és te leszel egyszem med a t59-es csordák vagy t8-as medekkel szembe.
na akkor érzed majd magad szopatva mert ha nincs med akivel mennél hát nem sokmindenre jó.

(#28223) Murder3 válasza Rém (#28167) üzenetére


Murder3
addikt

ha nem lenne a hosszú 75-ös akkor a 88-as lenne rajta....
különben meg jó tank a párduc.
csak amúgy UP a többihez képest t7-en.

(#28224) Murder3 válasza marked one94 (#28168) üzenetére


Murder3
addikt

az kill stealer tank igazából:D

(#28225) diegho válasza fsb1000 (#28220) üzenetére


diegho
nagyúr

Eszméletlen jól fizetnek. Akik jól ismernek meg is kérdezték minek dolgozok ennyiért, de meg van rá a jó okom, a bankszámla meg teljesen független attól, hogy ki mennyit keres - szerintem.

Paul119: azt látjuk, hogy van pénzed Type-ra, de skill-t már nem adtak mellé a szemetek ugye?

[ Szerkesztve ]

(#28226) Dictator^


Dictator^
veterán

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#28227) Murder3 válasza Simulacrum (#28193) üzenetére


Murder3
addikt

amit megtartok abba benne marad minden...
újtanknál meg szenvedek a 75-ös legényekkel:D
mondjuk német vonalon én kb t5-től felefel mindent megtartottam:D
már a pz3/4-et is visszavettem őket a depóba tartottam a lőszerek mellett.
meg van még a stugosok is azok a wc-be lapulnak:D
de stug most epr pill nicns meg, majd később még jól jöhet ha jön az új td ág.
vagy lehet lexarom és mégis benevezem őket a jpz4-es menetre.....:S

(#28228) Murder3 válasza Iron Funeral (#28207) üzenetére


Murder3
addikt

speciel nekem pz35t-volt a kedvencem...
38t-már szar besorolást kapott, de nem tudom mi bajod van velük.....
a vk3001P is stock állapotba sazr ha kifejleszted fullra nem különb a többi vk-tól.

nekem a P-vel lett meg a 8 kill és nem a vk36-al:Dvk36-al csak 6-ig jutottam....

(#28229) Murder3 válasza fsb1000 (#28208) üzenetére


Murder3
addikt

1000 goldot te kiszoktál dobni a 100%-os legénységre? :Y
teljesen felesleges.meg sem éri...
50 csata alat kb felhozató egy t8-as tankja normális szintre prem nélkül.
nekem a panther 2 92-95%-körül van 50 csata alatt kb ott meg már viszonylag normálisak.

(#28230) Iron Funeral válasza Murder3 (#28228) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Végül is annyi a bajom vele, hogy; gyengébb páncélzat mint a PZ IV-en, ugyanolyan tűzerő, lomhább, sokkal rosszabb leosztásokba kerül a magasabb tierje miatt, kevés HP, gyenge traverse. Konkrétan nem jó semmire, más bajom nincs vele.

A kis tankokat meg mindet utálom, de a 35-38 alul múlták az egyébként kicsi elvárásaimat is.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28231) diegho válasza Murder3 (#28229) üzenetére


diegho
nagyúr

Én sem vettem még soha 100%-os legénységet. Pl 13 75-el 4-5 csata alatt 84% lett 75ről, jó persze ezek egyike sem volt 4000xp alatti csata.

(#28232) drevil33 válasza donpe (#28190) üzenetére


drevil33
csendes tag

Hi. Szerintem orosz heavy vonal felé indulj el újoncként. Orosz fejlesztésű a játék, és ez a tankokon is érezhető. Sokkal kevesebb gondod lesz az elején azon a vonalon, ráadásul a KV meg a KV3 szét lesz bontva, és mindkettőből 2 tank lesz, amit megkapsz majd. A KV az egyik legdurvább tank a játékban, de a tierjében (a szintjén) biztosan az.
Én német vonallal kezdtem és ott van pár igen rossz... "jajj de eladnám már" típusú jármű.
Szerintem érdemes minden tankon mindent kifejleszteni, mert az, hogy neked melyik stílus fexik igazán, csak akkor fog kiderülni, ha kipróbálod. Értem ezalatt: Heavy, Medium, TD, SPG...
Az orosz tankokat brutál sebzés, jó páncélozottság, űber rejtőzködés, jó HP, normál manőverező képesség, nem túl jó pontosság jellemzi.
A német tankoknak nagyon jó HP-ja szokott lenni, és általában nagyon pontos ágyúja, jó páncélozottsága (de sok gyenge ponttal), és nem túl nagy sebzése. Sok ágon van nagyon jó német tank, de előtte sok sok szenvedős tankon kell magad átverekedned hozzá.
Az amerikai tankok általában mind szarok... szokták ezt mondani. Én is így voltam vele. Most azt mondom, hogy nekem pl a US Heavy vonal fexik a legjobban.
Usa tankoknak szerintem nagy előnye, hogy nagyon jól tudják az ágyúcsövet forgatni... le-fel billenteni.
A csigaevők tankjait még nem nagyon ismerem, mert 4. szinten vagyok velük, de nem tűnnek valami hűdejónak... báe magas tier-ben vicces lehet a sorozatlövő.
Ha rám hallgatsz, nem egy tankot húzol egyszerre, hanem többet, akár kezd el mind a 3-4 nép tankjait, és amelyik nem nagyon megy, arról csak a csillagokat szedd le (minden nap minden tankkal az első csatában dupla xp-t kapsz). Úgy is lehet haladni.
Remélem tudtam segíteni. Jó tankozást.

(#28233) ollie válasza Iron Funeral (#28230) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Pz 35 és 38 tényleg valami eszméletlen ótvar lett. Utóbbit előszeretettel teszi be az mm t9-esek közé is scoutnak, holott lassabban gyorsul, mint egy átlag heavy.

***

(#28234) Murder3 válasza Iron Funeral (#28230) üzenetére


Murder3
addikt

végül is ha vk36-al vagy 3001h-val kerülsz be magas leosztásba ugyan midn1 eggyikbe se nagyon veszik hasznod az ágyúd miatt.
meg amúgyis mindenki átfog lőni.
jó vk36 talán pattitn 1-2 de az se számít sokat.
érdembe eggyik se rosszabb mint a többi vk csak értelmetlen a P verzió.
de ugyan úgy el lehet vele játszani, mint a többi vk-val.
én spec ugyan úgy játszok vele mint a 36-al.
jó a 36 erősebb a több páncél miatt...de a németeknél a szarhoz hozzá lehet könnyne szokni.
úgy kell felfogni, h egy gyengébb páncélzatú vk36...

l/48,l/56,l/28,l/70...ezek mindent elmondanak a német t5-t6-ról.
megannyi kérdés és megannyi érthetelen dolog.

mért mit vártál tőlük?:D
németektől ne várj semmit, láthatod mennyire fair ágyúakt kapnak a ruszkikkal szembe..td vonalon is érdekes ez ám...

[ Szerkesztve ]

(#28235) stork13 válasza drevil33 (#28232) üzenetére


stork13
aktív tag

Egy kis javítás:
"minden nap minden tankkal az első csatában dupla xp-t kapsz"
első nyertes csatában.

Illetve szerintem 2 vagy max 3 ágat célszerű elkezdeni. Ha sokba vág bele akkor T5 felett nagyon belassul a fejlődés.
Persze attól függ mi a célja.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#28236) Paul119 válasza stork13 (#28235) üzenetére


Paul119
addikt

így van én is megjártam hogy elkezdtem medium ,heavy, td, másik nemzet heavy stb ágat húzni,el is kellett adogassak ezt azt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28237) Iron Funeral válasza Murder3 (#28234) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezért van az, hogy fogom és eladom az összes hulladékot, ami jó az marad a garázsba, de sajnos(?) ezek közül egyik sem tier VI VK, bár a 36-ban lenne potenciál.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28238) drevil33 válasza stork13 (#28235) üzenetére


drevil33
csendes tag

Köszi a javítást... való igaz, első nyertes csata....
Igen, 2-3 ág az elején bőven elég. De érdemes, hogy megismerje pl a tank és a td közti különbséget.
Én, hogy már van 10-es tankom 6 ágat húzok, és 4-re nincs creditem, hogy megvegyem a következőt, és azt is húzzam :) de én beteg vagyok :DDD

(#28239) Murder3 válasza Iron Funeral (#28237) üzenetére


Murder3
addikt

a többibe is ha lenne rájuk külön normális ágyú.
meg t5-re is....
én csak német tankokkal játszok komolyan.
jó vna a kv,kv-3(meg majd a +2akármi) a garázsba meg a fejlődő amx40 és m2.
de kv-3-at is szinte csak századba játszom kv-t emg csak a kv-3 miatt játszottam olyan sokszor.
eleve a +tankokért kezdtem beléjük.
us heavy ág jónak néz ki, de elég unalmas tankok sajnos.t29,t32 jó lenne, de szinte ua a kettő...
t29-után semmi újat nem ad.
de nem hiszem h lesznek azok mert nem nagyon akaródzik az m2-vel menni a lee-vel meg méginkább nem fog szal ezt befejezem és felszabadítom az usa ágat és megy a td ágra.
marder2-t akarom még kifejleszteni gyorsan h meglegyen ne legyen az a lyuk ott:D
így is volt most 2 be ne kalkulált tank ami kb 2milkát felemésztett a pz3/4(rádöbbentem h mégiscsak akarom a garázsba, hiába ki nem állhattam) és a hummelt amit már bánok mert közel 1 milliót emésztett fel és nem elég h halál nálams artyzni még a 5 fps-es szenvedést kell "élveznem"..de már nem adom el ha enynit kidobtam rá..kreditet legalább szépen hozza mint a pz4:D
csak már sok a t5-ös tank a garázsomba....
pz4,pz3/4,kv,hummel....(eredetielg még a kv és pz4 párost is sokalltam:D)
aztán JP-t tartani fogom,ausf a-t is az már 2 hely.
jó amx40-es franc vonal nem maradandó csak próba a t5-ös franc light és azon kívül még
van 3 helyem vagy 2 nem tudom..ez sehogy se elég.
de e-50,r-75,ausf B ezektől asszem nem kell tartsak:D
pedig a 2 free ruszki tankot nem akarom eladni.
így russa t7-en a kv-3a- tudok haladni és akár t8-is lehget belőle.
ha valamit majd a kv1-etadom el de csak miután elit lett.
kv-2t se tartanám meg de ha azon lesz a jobb fegyver inkább az egyet adom el.

full t7 ál a garázsomba:D(jó arty az nem de azt nem is akarom...jp meg útban van:D)
full t8-ra már csak az ausf a meg a ferdi hiánmyzik(de majd a jagdpanther -re leszek kiváncsi.)
az a baj a német td ággal h a JT egy rakás fos ahogy nézem és gondolom/remélem a stug e-100 vagy krokodil(ez jobban néz ki inkább ez legyen) jobb lesz.

JT jó az ágyú..de miután kempinovkán 88/l71-el bázisról-bázisig szemből fronton átlőttem simán többször valahogy nem nagyon tetszik(ferdit még közelről is nehezebb átlőni...)

[ Szerkesztve ]

(#28240) L-e-f-i-e válasza Paul119 (#28236) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egy ideig nem Wotoztam most futottam pár kört typeal és legkisebb sebzésem 198 volt egyszer, szinte mindig 205, 250, párszor 280-at adott :)

ui: Remélem hozzám vándorolt aza plusz sebzés amit hiányolsz :D

=^-^=

(#28241) Stauffenberg válasza ollie (#28233) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én hagytam is azt a vonalat. Most a PzIII/IV irányában vagyok a tech tree-n. A Pz35-öt csípem egyébként, nekem azzal voltak az első igazán jó darálásaim (majdnem összejött vele a Top Gun is). Aztán jött a Pz38 ami hozzá képest szinte a merő kínszenvedés kategória volt.

Pont amiatt amit te is mondasz... túl nagy kaliberű ellenfelek közé sorsolja be a játék, ráadásul a rendszer annyira rugalmatlan, hogy meg sem várja míg raksz egy rendes felfüggesztést meg motort a vasba... bár az sem sokat segít rajta. Scoutra alkalmatlan na. Akkor már inkább a PzIIIA... na az szépen pörög-forog és egész kellemes sebességgel halad ha ki van fejlesztve. Ahogy a PzIII is aminek ráadásul a legnagyobb kaliberű csövéből olyan HE-t lehet köpni ami a Tier6-ot is simán sebzi.

(#28242) Blom


Blom
aktív tag

visszatértem a játékhoz, jó pár hónapot hagytam ki.
kíváncsi leszek, hogy fog menni a játék ennyi kihagyás után.
igaz nem voltam egy nagy ász sohasem.

(#28243) Rém válasza Murder3 (#28223) üzenetére


Rém
tag

Ha nem lenne a párducon a hosszú 75-ös, akkor a rövid 88-ast kellene feltenni. Azzal közel kell menni ugye az ellenhez, amire a nagy és lusta papírpáncélos párduc nem alkalmas. Elég, ha csak valaki rátüsszent folyik bent a patakvér és modulsérülés mindenfelé!
Se nem gyors se nem erős, az egy előnye a pontos löveg amivel messziről lehet irtani. Tartom a véleményemet, a párduc a mostani formájában egy szar tank! :K
Ennél a tanknál találkoztam egyedül olyannal, hogy bár a tank alig sérült az összes bennülő kihalt. Olyan volt, mint egy emlékmű, csak nézni lehetett.

(#28244) D.Orion


D.Orion
veterán

:W Remek kezdődik!!! Este funcup és látom állítani kellett, nehogy a Pz III-al nyerjenek az emberek. Jelenleg a Pz III max ágyúja közvetlen közelről 1-2 méterről sem képes átütni sehol a buditornyos KV-t. 11 lövést adtam le rá miközben körbetáncoltam, mind lepattant! MIND!

Wargaming GG! :W

(#28245) sutemeny válasza Rém (#28243) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Osztom a véleményed, úgy, hogy nincs meg még rá az l100as nekem... Milyen pocsék tankot csináltak az amúgy rettegett párducból, szégyen!

(#28246) ollie válasza D.Orion (#28244) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Pz3 tier 3-as, ha jól tudom. Nem csodálkozok rajta nagyon, hogy lepattan a KV-ról.

A Pantherhez: szerintem a legjobb tier 7-es med tank, azzal élveztem a legjobban a csatákat a tierjében.

[ Szerkesztve ]

***

(#28247) Murder3 válasza Rém (#28243) üzenetére


Murder3
addikt

ha nem lenen rajta a 75-ös akkor a 88-as l/71 lenne rajta.

ennyi erővel ha a vk3002db-n nem lenen a 88-as akkor l/70 el kellene puffogtatnod.

(#28248) Murder3 válasza ollie (#28246) üzenetére


Murder3
addikt

t4....
és orosz vonalon van olyan ágyú t4-en ami nem igazán pattog a kv-ról...
ugye rémlik a t-28...
sőt td vonalon se akármit kapnak a ruszkik...hetzer ehhez képest elég lepkefinget.

áá az nem med egy elcseszett heavy.
ágyú jó, de a sebzése t7-en vicc.
csak stellelni tudsz igazán mert míg te lősz 4-et addig más 2 lövésből többet sebez...

(#28249) D.Orion válasza ollie (#28246) üzenetére


D.Orion
veterán

Rosszul tudod...

Pz III Tier 4 tank!
Lövege pedig 43-mas pen-el rendelkezik, magyarul 2 méterről orrba szájba át kéne lőnie a KV-t. Igen tudom mennyi a KV armor értéke, de azzal is tisztában van mindenki, hogy a kritikus helyeken közel se annyi az a páncél. Tegnap még át is lőtte, ma már nem, valami rejtélyes oknál fogva. Továbbá már a Stug-ot se sebzi szemből, tegnap még azt is simán lőttem...

Panther-hez én is hozzászólnék: Az a tank egy nagy TNT doboz. Amíg nincs meg az L/100 addig semmit nem ér. A páncélzata utána is semmi természetesen, de legalább képes vagy messziről csipegetni. Ahol nem tud vele az ember 400 méter tartani egy másik T7-től, ott halott a Panther. Ennyi a nagy Panther...

[ Szerkesztve ]

(#28250) Murder3 válasza D.Orion (#28249) üzenetére


Murder3
addikt

l/70 138 pen valahogy nem lövi orrba suzájba át a kv-t..
l/48 106 pen ez mégúgyse....

msot akkor egy 70-es ágyútól mit vársz?:D
örülj ha 1x átlövöd:D
stug3-nak 80 a frontja elől elvielg nem ütöd át csak ha neked dob a gép szemből.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.