Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17003) GrooveHero válasza BloodRay (#16998) üzenetére


GrooveHero
addikt

A Szmájli azt akarta jelenteni, hogy nem gondoltam komolyan:DD
Ugyanis vele nem fogol tudni platoonozni, mert ő az USA szerón van

Amúgy KV:

Nos ez egy nagyon érdekes kis gép, nekem jelenleg 1600 csatám van vele, egyszerűen imádom azt a gépet, kb 1200 csatáig a 107-es volt fent, azzal 8 kill volt a rekordom, de 152-essel is lehet összeszedni 6-ot, azaz Topgunt. Alapon persze nem olyan jó, mert lassan fordul, meg lassan megy stb. Ez fullosan sem sokat változik, persze azért jobb valamivel.
Az igazi 152-es KV-2 a buditoronnyal volt szerelve osztott lőszerrel, ezért eszméletlen lassú a töltési ideje, mire betuszkolnak a srácok egy 152-es lövedéket. De ha azzal egyszer eltalálsz valamit, az el van találva:DD
Gyakori vele a 4-5 kill is, mert eszméletlenül jól sebez még akár tier10-ben is, még akkor is ha nem üti át a páncélt.
Azért egy Tier5-ös géppel 400-akat lecsapni egy tier10-esből tök jó eredmény. Persz hp-ja meg páncélzata sincs már olyan szinten, meg persze lejjebb se, szóval hamar szétkapják.
Nekem jelenleg 21.92 sec a töltési idő a 152-essel, ez töltésgyorsítóval meg 100%-os legénységgel érhető el.
Lehet ezt még kicsit javítani az aktív szellőzéssel, ami 5%-kal növeli a legénység teljesítményét.
Ha meg esetleg még célzásgyorsító is van rajta, mint nekem, akkor már tényleg eszméletlen jó gép, alapból lassan zoomol, de ezzel meg sem kell várni, hogy teljesen rázoomoljon, mégis mindent eltalál.
Az ágyú ponotssága 0.6, mondjuk sztem ez inkább 0.26, vagy nem tudom, néha nagyokat csodálkozom, hogy 5-600 méterre olyan ponotsan lő, hogy eszméletlen.
Jó persze az is előfordul, hogy közelre is pontatlan, de ez kb olyan 10 lövésből 2, max 3 lövés.
Azért tartottam meg, mert nagyon jó pénz és xp farmoló tank, főleg ha fent a 152-es.
Ha betolsz egy olyan 900!!!-as sebzést a kko már 1000 xp fölött kapsz, creditet pedig olyan 40k körül, amiből azértt marad rendesen, mert a javítás sem drága.
Egy két jól eltalált lövés:

Karelián Panther 950hp-ról meghalt, jött a a haverja, úgyszintén Panther 920-ról halt meg:DD
Komarinon Tigris oldalába 1104hp
Campinovkán IS seggébe 960hp
Steppesen Panthert full hp-ról lőtem oldalba, kapott egy 900-asat és kigyújtottam, maradt neki 17hp-ja:DD
És még sorolhatnám a dolgokat.
Ha van kérdésed KV-val kapcsolatban szólj, nyugodtan segítek.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.