Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17901) Murder3 válasza ollie (#17898) üzenetére


Murder3
addikt

pont az is-3 az ami a legpatogósabb.
vk45 a-t oldalt,hátul l/70-el átlövöd még messziről is, kt talán picit jobban pattog, de ott is.
is-3 meg nagybb eséllyel fog pattogni.

(#17902) L-e-f-i-e válasza person (#17897) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Milyen mesze volt, ha nem 10m-re attól hogy oda célzol még simán mehet a lövedék alá, fölé

Murder3: Ezt azért nem mondanám..kb az Is3 az amit ott lősz át ahol nem szégyelled...

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#17903) diegho válasza Murder3 (#17899) üzenetére


diegho
nagyúr

122mm ágyúval simán át lehet lőni, ha nem tudod, az csak téged érint. Kv3al is átlövöm, nem tudom már kivel voltam szakaszban, mikor 400hpval 200ra lőttem egyet aminek 1300 volt totál egyedül.

(#17904) person válasza L-e-f-i-e (#17902) üzenetére


person
senior tag

Igen mehet ez is benne van, és ha T59-re lősz akkor bizony benne is lesz jó eséllyel. Amúgy 2x lőttem és az nem mehetett volna mellé közel volt. Csak röhögtem egyet már megszoktam ha T59-ről van szó.

ollie: Az ágyúja lehet gyenge de felettébb szerencsés.

(#17905) Murder3 válasza diegho (#17903) üzenetére


Murder3
addikt

mert beadta a luckot a játék ennyi.
akkor 10 m-ről miért immunis a lower hullja mondjuk egy 200m-es ágyúval szembe vagy bárhol máshol?
van egy része oldalt ahol a lánctalp van kb ott ahol az is-4-et is át lehet lőni, na ott 10-ről egyszer átlövi egyszer nem multkor 3X ment oda 1 se vitte át.
máskor meg átvitte egyszer egy 88 L/56..

(#17906) vbbb


vbbb
őstag

Elágazáshoz értem ismét....VK 3601 vagy VK 3001? Melyiket szeressem?

(#17907) Murder3 válasza L-e-f-i-e (#17902) üzenetére


Murder3
addikt

nyilván te más játékkal játszol...

(#17908) Murder3 válasza vbbb (#17906) üzenetére


Murder3
addikt

VK36, de attól függ mire mész mert sokkal többoldalúbb a vk3001h a vk36 csak lomha xar amire az l56-tól mást nem is érdemes rakni.

vk3001h-ra viszon mehet az l/70 ultra sniperkedni vagy a derp gunnal farmolni, de még a sazr l/56-al is játszhatsz és gyors nem olyan lomha mint a vk36.

(#17909) Iron Funeral válasza bullseye (#17900) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért van úgy is, hogy vezeted néhány tucat csata után és nem változik a véleményed, aka béta T-54 :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17910) vbbb válasza Murder3 (#17908) üzenetére


vbbb
őstag

Ahha...ok! Szóval akkor az utóbbi! köszi

(#17911) hemaka


hemaka
nagyúr

5%-os Typ59-ről éppen most pattantam le szemből jagdpárcuccal, a legjobb löveggel. wtf :F
Utána meg sehol senki, beparkolok egy bokorba, bumm arty kiszedett. :U

Már "csak" 50k XP a Ferdi-ig.

[ Szerkesztve ]

(#17912) L-e-f-i-e válasza Murder3 (#17907) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Volt Is3-am, kb minden átlövi, nyilván te csak német tankokkal játszol...:)

=^-^=

(#17913) CPT.Pirk válasza Murder3 (#17899) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megerősítem Vikirt, a KV3 D10T-je átüti a hasát Type59-nek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17914) bandiras2


bandiras2
senior tag

Ez a Trollgun a KV-n nagyon odaver! Persze töltésgyorsítóval is rémálom a töltésideje, de amikor betalál... :DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17915) Murder3


Murder3
addikt

t29 frontjáról hogy a fenébe lehetséges lepattani a 75 l/100-nak?
még ha a min pent adja be akkor is bőven át kell ütnie...

(#17916) Murder3 válasza CPT.Pirk (#17913) üzenetére


Murder3
addikt

akkor a kt 200-as penes ágyúja meg nem hát na...

(#17917) Murder3 válasza L-e-f-i-e (#17912) üzenetére


Murder3
addikt

ugyan midn1 van-e mivel abból, hogy elém kerül ellenfélnek is-3,kt meg vk 45 a emg minden így van összehsonlítási és reális alapom.

(#17918) CPT.Pirk válasza Murder3 (#17916) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Figyelj, mikor a trollcanon lepattan, ott bármi megtörténhet. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17919) Murder3 válasza CPT.Pirk (#17918) üzenetére


Murder3
addikt

na látod én meg ezt nem értem nekem még nem pattant derp gun semmiről...

[ Szerkesztve ]

(#17920) Fel válasza CPT.Pirk (#17913) üzenetére


Fel
addikt

Simán.. A T44-en én a D5T-85BM löveget használom, aminek 164mm az átlag pen-je (ha jól emlékszem), és érdekes módon azzal is sikerül kilyuggatni szemből... Persze nem a frontpáncél felső részén, sem a torony frontján..
Tele van lőhető weakspotokkal az a tank is, csak ki kell tapasztalni hol érdemes lőni. És ott van még a nem is túl nehezen kivitelezhető oneshot ammorack kill, amit kis sebzésű ágyúval is meg lehet oldani... Nem egy Type 59-et lőttem már ki Type 59-el, egy lövéssel.

(#17921) person válasza CPT.Pirk (#17913) üzenetére


person
senior tag

Itt nem is ez a kérdés szerintem. Gyakorlón a frontját is átlőttem D10-el 3-ból 2x. Sőt KV 107mm-e is olykor átviszi ha olyan kedve van. De még ammoracket is lőttem a 107-el majdnem szemből torony alá kicsit oldalra. Az a nem mindegy, hogy X lövésből hányszor pattanok.

(#17922) L-e-f-i-e válasza Murder3 (#17917) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én német tankokról gyakrabban pattanok, mivel tudom az orosz tankok gyengéit...mégse mondom hogy Op az összes német tank...(talán az E-75 ...csöppet ;] )

=^-^=

(#17923) Arpee78 válasza hemaka (#17911) üzenetére


Arpee78
senior tag

Néhány másodpercig még látható vagy miután eltűnik az ellenfél spottere, legalábbis én ezt tapasztaltam. Aztán a mozgásodból kitalálhatta az arty a szándékod, ha nem is látott sejthette hol vagy. Feltételezte elbújsz abban a bokorban és bepóbálkozott.

(#17924) vbbb válasza hemaka (#17911) üzenetére


vbbb
őstag

Én is szoktam blind fire-t csinálni arty-val és tankkal is. 10ből 1x-2x bejön. Volt olyan meccs ahol egymás után sikerült megcsinálni sorjában.

(#17925) virkir


virkir
veterán

Mivel sok hsz született inkább összefoglalom.
Mivel a Type59 gyak egy T-54 és a fejlesztők nem vették a fáradtságot, hogy nagyon alakítsanak rajta ugyan azok a weakspot-jai mint annak.
Egy kép még a bétából.

A baloldali biztos gastank a jobboldali meg a sofőrt üti ki a sebzés mellett de gyakorlatilag a hullámtörő felett simán átlőhető.

Murder3

A KT "200 pen-es ágyúja" meg konkrétan egy szar tedd vissza a 88/L71-et amíg nincs meg a 105/L68 mert csak a pénzt viszi. Az az ágyú mindenről képes pattogni még egy loltrakiról is ha derékszögben meglövöd.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17926) -vitya- válasza virkir (#17925) üzenetére


-vitya-
őstag

hehe, minek alakítottak volna? ez egy kínai klónja a T-54/55-nek;-) csak szarabb (kínai) acélból;-)

-=Витя=-

(#17927) Iron Funeral válasza virkir (#17925) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én úgy tudom, hogy a tank jobb eleje egy nagy ammo rack.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17928) virkir válasza Iron Funeral (#17927) üzenetére


virkir
veterán

Az igaz de most a szemből ki tudja átlőni kérdés miatt raktam be azt a képet.
A narancs az ammorack.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17929) Paul119 válasza virkir (#17928) üzenetére


Paul119
addikt

valaki egy kis esti tier6 os puffogtatás?:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17930) fsb1000 válasza virkir (#17928) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Múltkor mutatattál egy linket (vagy más?) ahol ilyen képek voltak, de az első után a többit nem sikerült előcsalnom.
Ez honnan van?

Lehet hogy xar a játék, lehet hogy a közösségi terüket nem demokratikusan vezetik, de ezekből a rajzokból is látszik, hogy nem felületesen készítették a program alapjait.
Volt háttéranyag... bár a sok tervrajzos (prototipusos) tank szerintem is túlzás kicsit.

Egyébként a lepattanás teljesen természetes dolog és emlékeim szerint nem csak a becsapódási szögön múlik.
Mikor ezeket oktatták nem nagyon érdekelt, most meg játék szintjén randomknt megélni nem tragédia.
Viszont mióta a láthatóságról beszéltetek kicsit engem is bosszant.

Példa:
Arty bújik a bokorban, kb. 120 méterre állok tőle, mert ő az utolsó ellenfél és láttam bemegy oda. Egyszercsak felbukan, de bokortól legalább 20 méterre, mintha láthatatlanul tette volna meg az utat.
Úgy tünt ő sem látot meg mert simán kilöttem... ez tényleg valami elcseszés lehet vagy bug.

(#17931) Iron Funeral válasza fsb1000 (#17930) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Persze, hogy volt/van háttéranyag, éppen most cáfolták meg magukat az E-75/E-50 váltójával kapcsolatban annyira pontosan dolgoznak. (Az egyes ágyúk statjait ne is említsem...) :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17932) fsb1000 válasza Iron Funeral (#17931) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A statok hogy jönnek a technikai modellezés valóság közelítéséhez?

Biztos nagyon xar ez a program (én még nem untam meg), de ha mutatsz jobbat becsszó kipróbálom és akkor megvitathatjuk, mert lesz összehasonlítási alap.

Ezernyi PC-s játék van amit ki se próbálunk, vagy 10 perc után töröljük.
Ez a WOT egy szük réteget érdekelhet. Napközben 30-40.000 játékost jelez a listában.
---

Egyébként a beszólásaid arra hasonlítanak amikor az emberek a Matávot szidták a rossz telefonok, meg a szakadozó net miatt annó, vagy hogy milyen rossz az egészségyügy, mert amalgánnal tömnek, a szemetes is csak hetente jár, a vizet meg túlklórózák a patkányok miatt. Csak annyi a tévedés, hogy ez nem egy kommunális szolgáltatás, ami alanyi jogon járna garantált minőségben. Te döntesz, hogy használod vagy sem, igazából elvárásaid nem nagyon lehetnek.

A beszólásaid biztos hasznosak és tájékozottságra utalnak (én spec. azt sem tudtam hogy van modelezett váltó a tankokban, ami a játékot befolyásolná), de lehet pár embernek elveszik a maradék kedvét is a játéktól. A rossz hangulat nagyon ragadós...

(#17933) virkir válasza Paul119 (#17929) üzenetére


virkir
veterán

Jókor jut eszedbe mentem volna a SU-100-al.

fsb1000
Innen csak türelem kell hozzá néha kissé nyögve adja be.
A 17932-höz meg pár gondolat.
Majd ha lenyomtál 4-6k kört eljutottál néhány ágon legalább T9-ig te is rá fogsz jönni mekkora ótvar ez a játék.
És igen ennek ellenére játszunk vele mert jelenleg hasonló sincs nemhogy amivel le lehetne cserélni.
Ha meglesz a kellő tapasztalatod téged is fog zavarni a készítők hozzáállása a rejtett nem bevallott nerfek, a leszarják a közösség igényeit, a felesleges ficsőrökre fordított idejük amit a tényleges problémák megoldására fordíthatnának, és még lehetne sorolni sokáig.
Azt mondod nem felületes akkor az mi, hogy nem képesek a motor hitbox-át pl. szétszedni a váltótól? Lásd a német tankok elölről meglőnek majd por és hamu vogymuk.
Nem felületesek? Az új MM-ben arról volt szó finomítanak rajta, azóta van napi rendszerességgel olyan kör ahol nem a tank besorolás de a tier szembeállítás is egy oldalnak kedvez. Vagy az arty probléma amit ahelyett, hogy megoldanák folyamatosan elhazudják.
Ja azt ki ne felejtsem, hogy én is mint sokan már kifizettem egy A kategóriás játék árát ezeknek de már egy petákot nem vagyok hajlandó többet áldozni rá.
Nem véletlen az sem, hogy kivették az aranyküldést a játékból de ha véletlenül visszahozzák lesz eladó gold-om 1HUF/gold áron ha ez így megy.
S legvégül, írod, hogy napközben 30-40k játékos van fent mert ez egy szűk réteg játéka ami nem igaz mert az orosz szerveren ugyan akkor van 200k játékos csak az EU játékosok lehet igényesebbek és inkább nem idegesítik magukat.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17934) fsb1000 válasza virkir (#17933) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet igazad van és ez is egy otvar játék... de ahogy írod mégis játszunk vele.
Ennek biztos van valami oka...
Annak ellenére, hogy lassan 7 éve COD-ozok, az új FPS cuccok nem hoznak lázba, kukázom.
A CIV legnagyobb rajongója voltam 10 évig, de az 5. résznél megbicsaklott dolog.
Ennek is van oka, meg annak is ha 1-2 hét/hónap múlva abbahagyom a WOT-ot.
De addig minek halgassam hogy mennyire szar, mikor nekem (még) nem az.
Ti meguntátok... kiismertétek... el kell engedni, mint egy hisztis csajt aki azt hiszi feleségként is folytathatja amit most csinál.

----

Más: Úgy érzem kezdem kinőni/nemszeretni a Pz 38nA-t és kéne helyette egy másik száguldó spottolós tank.
Német vonalon melyik lenne jobb nála?
És Orosz/Usa vonalon? Ami a legjobb? de még könnyen megszerezhető.

Most a VK3601 (H)-nál tartok.

(#17935) Iron Funeral válasza fsb1000 (#17932) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Úgy jönnek, hogy valamilyen ?mérnök?/tudós/jósoló/történész brigád által van megálmodva a játékban levő összes tank illetve a háttéranyag amiből lemodellezik a tankokat meg beállítják az egyéb statokat. Amik persze nem mindig helytállóak, pl.: x nem szovjet tank azért kap z értékeket mert történelmileg így hű. y szovjet tank azért kap ilyen meg olyan w értékeket mert így lehet megoldani a játékbeli egyensúlyt, amiről persze lerí, hogy baromság mert annyira durva a tank a többihez képest (béta T-54, IS-4).
Ha a playerek észrevesznek valami bugot, akkor nem, hogy ugranának javítani hanem kell egy pár hónap átfutási idő, hogy egyáltalán elismerjék, hogy valami bug van a játékban (béta Maus és a sárvédői, E-75/E-50 sárvédők, érdekes ugye, hogy egyik sem szovjet tank :) ), mondják a játékosok, hogy kellene valami T34 buff mert ez így nem jó, hogy mind a VKB mind az IS-4 jobb, kapott is 110(!) extra hp-t(T34 amerikai tank), váratlan pillanatban lehúzzák a T32 ágyújának negatív kitéríthetőségét(ami így ténylegesen a leggyengébb tier VIII heavy lesz) pedig az ég egy világon senki nem mondta nekik, hogy csinálják. De lehetne ezt itt sorolni csak kedvem nincs hozzá :) Számomra elfogadhatatlan a kettős mérce amit a játék hoz sok esetben, de ez csak a kisebbik baj, úgy gondolom, hogy mára a német és a szovjet(naná) tree rendben van már csak az amcsival kell kezdeniük valamit, viszont az, hogy ugyan azok a bugok vannak jelen a játékban mint cirka egy évvel ezelőtt az röhejes. Ahhoz képest, hogy mennyi bevételt hozott nekik a játék amióta kiadták(valahol volt egy kellemes számadat arról, hogy csak a Löwe mennyit hozott nekik a konyhára) még mindig ugyanolyan állapotban van mint amikor "beta" volt a cím mögé biggyesztve. Én benne vagyok abban a szűk rétegben akit érdekel a dolog, mégis elegem van a hibáiból.
--
Félre ne érts, nekem nincs rossz kedvem (miért lenne lol?) de leírom a dolgokat (a fórum meg erre van) mert sokszor a tököm ki van a játékkal , illetve leginkább a fejlesztőivel, normális dev. csapat már rég gatyába rázta volna ezt a játékot. Az is lehet, hogy pár hónap múlva elfelejtem ezt a sok sz ami összegyűlt így egy fél évnyi intenzívebb játék után és megint "boldogan" fogom pusztítani az ellent de jelenleg úgy vagyok vele, hogy legszívesebben kitörölném magam a pénzt meg visszakérném amit beleraktam.
--
Leopard meg a Vk2801 a futrinkák amiket keresel.

A hitboxos weboldalt pedig google chromeban célszerű megnyitni, legalábbis nekem ff alatt ledöglik szerencsétlen.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17936) fsb1000 válasza Iron Funeral (#17935) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt hiszem én megpróbálok egy alacsonyabb igényszinten játszani ezzel a játékkal és próbálom élvezni amig lehet.

Elfogadva a hiányosságait, ahogy az életben rengeteg más korántsem tökéletes dolgot elfogadok a koreai kocsitól a párizsi romló izéig.
A nőismerőseim meg velem együtt híznak... szóval már ez sem vigasztalhat.

(#17937) bandiras2 válasza fsb1000 (#17934) üzenetére


bandiras2
senior tag

Egyserű felderítőnek oroszoknál a T50 ZIS4 ágyúval, döbbenetes mire képes. Ezt javasolnám, illetve ha nem unod meg, akkor a T50-2, ami belőle jön RENGETEG XP-ért.
Németnél a leopard használható hasonlóan, illetve az előtte levő luchs.
Yenkikről nem tok nyilatkozni

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17938) Cooper911 válasza fsb1000 (#17934) üzenetére


Cooper911
senior tag

Lusch/Leopárd mindkettő csak full motor+lánc kifejlesztésnél lesz élvezetes. Majd a VK2801.
Oroszoknál T50 majd T50-2
Amcsiknál a Chafee vagy a premium T2.

Az, hogy ez egy ingyenes játék és nem lehetnek nagy elvárásaink addig oké amig nem kérnek pénzt bizonyos dolgokért. Komolyan nem értem, hogy pl a tracert miért nem hozzák vissza? IRL is ha egy tank/arty lő akkor elég jól ki lehet szúrni messziről.

Én bevezetném azt is, hogy bizonyos távról már látszódjon a kipfogó füst is. Persze leállithatod a motort, de x idő mire beinditod.

Mellesleg én nagyon élvezem a játékot. cw-re összekalapálok 1-2 nagy tankot, de asszem azon kivül. maradok 4-5-6 környékén.

Tegnap Shermivel 2 kill +2 damage-el 20k creditet szedtem össze :) Jó kis farmer.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17939) hemaka válasza fsb1000 (#17934) üzenetére


hemaka
nagyúr

T-50-2-őt csak ajánlani tudom. Megy, mint a golyó még irányváltáskor is(elit). Nagyon szórakoztató, a free XP is gyűlik vele szépen.

(#17940) Cooper911


Cooper911
senior tag

Az jutott eszembe, hogyha lesz fizika akkor az ágyucső is be fog akadni a házakba? Akár a fákba is? Az lesz ám a móka a 6-8 méteres csövekkel :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17941) Murder3 válasza virkir (#17925) üzenetére


Murder3
addikt

persze és mit kezdjek én azzal?
különben meg ugyan olyan szar mind2 mert a l/71-el ugyan úgy nem lehet szinte semmi komolyt átütni.
tigrissel eleget tapasztaltam, hogy nagy t8-akat se tudom már komolyabban karcolni és az a sebzés meg még az amúgyis kis sebzéstől is gyengébb.

de így is vicc mert nem h stabil 300+ sebzésem nem lesz meg egy t9-es ágyúval amire kell megint 50k xp, de még a rof is romlik.
az a vic, hogy az ruszki oldalon meg már az is-nek ott a stabil 300+ a maga 390-es sebzésével...

vicc a német t8 ág, mert míg a kt legalább végülis kap egy jobb átütő ágyút meg erős szemből addig a vk45a-nak nincs semmije hatalmas tigris szintű pácéllal elől meg jóval gyengébb a kt-től.

(#17942) -vitya- válasza Cooper911 (#17940) üzenetére


-vitya-
őstag

erre rákérdeztek a múltkor, és azt válaszolták, hoyg nem, az ágyúcső beakadása a játékot játszhatatlanná tenné, szóval nem lesz ilyen...

-=Витя=-

(#17943) ollie válasza Murder3 (#17941) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még ugyan nincsenek német heavyjeim, de a T29-nél is több mint 40k XP a legjobb ágyú, kicsi ROF-fal és nagy sebzéssel. És az IS-t megeszem vele reggelire, egyáltalán nem érzem OP-nak azt az orosz tankot.

***

(#17944) CPT.Pirk válasza ollie (#17943) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az a vicc, hogy KV3-al sem kell félnem IS-től. Már több IS facehungolt engem, de valahogy nem igen bírtak a KV3 páncéljával, ált. a végére ők jártak rosszabbul. Valamint kb. bárhonnan átlőhetőek.

Murder3: a trollcanon 1x lepattant a pz38t-ről is. Meg ugye szemből papír páncélú tankra is csinált már 0 sebzést. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17945) Murder3 válasza CPT.Pirk (#17944) üzenetére


Murder3
addikt

kv-3-al ne csodálkozz mert az meg jelen állapotába sem t6 tank...

(#17946) virkir válasza Murder3 (#17941) üzenetére


virkir
veterán

Azt kezded vele, hogy legalább nem viszi a kreditet xp-ből meg ugyan annyit hoz mit az L/52 és azzal legalább eltalálod amit akarsz és ha eltalálod akkor át is ütöd.
Úgy látom még nem volt meg a KT neked de orosz vonalon se jutottál messzire.
Akkor elmondom, hogy jelenleg a német ág az ahol minden tankra folyamatosan kapsz jobbnál jobb ágyúkat.
Nem tudom te mit nézel de orosz vonalon egész a BL-9-ig 3tier-en keresztül kapsz egy 175-ös pent-t amivel konkrétan a hajadra kenheted a 390-es sebzést és akkor arról még nem is beszéltem hogy ha egyáltalán eltalálsz vele valamit 100+ méterről.
A Maus ágban tény, hogy szívás az ausfA mert nem tudod kifejleszteni az L/68-at ami oda meg a B-re már nagyon kéne.
Vagy írhatnám az orosz med ágat ahol meg a D10-et viszed egészen a T-54-ig 4 tieren keresztül.
Hidd el jelenleg 7-9-ig a németeknek vannak a legjobb ágyúik hiába alacsonyabb a sebzésük mert azt legalább be is viszik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17947) Murder3 válasza ollie (#17943) üzenetére


Murder3
addikt

arról van szó h egy 320-as ágyú nem biztosít 300+ sebzést legalább, ami azért lol t9 ágyútól, míg az is-nek már t7-en ott van a 300+ átlagsebzés.

kt-n ez meg olyan h először ki kell a szarabb ágyút farmolni 16k-ért asszem majd 46k-ért a másikat ami kap +25 pent és még mindig nem sebez átlagosan 300 felett.

(#17948) Rém


Rém
tag

Az IS szerintem sem OP tank. Lehet, hogy sokat sebez elméletileg az ágyúja, de iszonyat pontatlan, és ha talál is akkor sokszor csak lepattan vagy critical hit. Ha meglátom, hogy jön egy szerintem amúgy nagyon OP type akkor már keresem is a Esc-t a kilépéshez, mert csak akkor van esélyem, ha nem vagyok egyedül. Hiába béna a type sofőrje, egyszerüen sokkal jobb az a tank. Volt hogy 5x rálöttem, mindegyik talált, és kb 30 méteren belüli távolságon, és nem torony meg a jól védett részek, hanem oldalt és hátúlról, az ötből kettő lepattant és még mindig maradt neki annyi élete, hogy kisimítson.

(#17949) ollie válasza CPT.Pirk (#17944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A pz38t egy csodatank. Én is pattantam le róla számtalanszor. Volt amikor egy helyben állt tőlem 50m-re, én szépen becéloztam a T29-es 105-ösével, megvártam amíg teljesen összeszűkül a célzókör (teljesen kitöltötte a tank). A vigyor már előre szétfolyt az arcomon, majd tüzelés után rá is fagyott, amikor pattantam...

(#17948) Rém: na azért van 1 tier különbség, ami rengeteget számít. Az IS-t bármelyik t8-as meg meg tudja enni, ez nem a type 59 sajátossága.

[ Szerkesztve ]

***

(#17950) Murder3 válasza virkir (#17946) üzenetére


Murder3
addikt

hogy-hogy eltalálom?
mind2 kb ugyan olyan pontosságú.
átütöm?
mit ütök át amit mondjuk az l/52 ne amit azzal nem ütök át azt az l/71-el se fogom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.