Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17201) ollie válasza belaazallat (#17196) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyugi, nem kell mindjárt támadni. Sagal teljesen normális hangnemben írt, szerintem elvárható, hogy te is úgy tegyél. Ezt mint moderátor mondom.

***

(#17202) -vitya- válasza joker1220 (#17199) üzenetére


-vitya-
őstag

próbáld már ki légy szíves, játszol, és közben egyszer csak úgy, hapening jelleggel megnyomod a print-screen gombot... aztán nézd meg a játék könyvtárát, ahova telepítetted, nem jelent meg ott egy .jpg?????

ez 100% , hogy működik

-=Витя=-

(#17203) belaazallat válasza ollie (#17201) üzenetére


belaazallat
addikt

Szia!

Egyáltalán nem támadásnak szántam, egyszerű tényközlés.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17204) loctite23


loctite23
csendes tag

Sziasztok!

Látom már esett szó a klánunkról:)
Szeretném felajánlani bárkinek, hogy csatlakozzon a klánunkhoz, hosszabb időre, vagy csak 1-2 szakasz meccsre. Mindenkit szívesen látunk, így szerintem könnyebb eldönteni, hogy milyen klán vagyunk. Gondolom van olyan ember is, aki a saját tapasztalata helyett, inkább egy másik ember (HAC-S "alsó" divizió) tapasztalata alapján választ klán, szerintem az ilyen emberre nincs szükség egy jó klánba!

üdvözlettel

Loctite23

(#17205) bozont


bozont
veterán

Persze azért néha tényleg össze lehet hozni szép köröket is. Tegnapi termés:

Szegény Löwe kapott egy -1000hp találatot tőlem plusz leégett még 400, arra a körre már ezzel is elégedett lettem volna, de a többit is sikerült leépíteni azért. :D

Ez meg egy régebbi menet, azért is volt szép mert az ellenfél túlerőben volt velünk szemben a végére, de sikerült megfordítani. Hárman maradtunk (egy JgPanther és 2 SU-85) egy Tiger, VK3601, Hummel, Wespe és 2db JgPanter ellen.

Persze duplázós körnél sosem sikerül ilyet összehozni, 800-1000xp átlagban (már duplázva) :( .

Ez meg csak poénból:

A másik oldalamon is volt volt egy ilyen "gruppen party", szerencséjük hogy az ellenfélnek nem volt jó scoutja, különben jó napja lett volna az ellenséges artynak.

[ Szerkesztve ]

(#17206) virkir válasza loctite23 (#17204) üzenetére


virkir
veterán

1. Ezért teljesen felesleges volt regisztrálnod.
2. Inkább hiszek egy másik ember (HAC-S "alsó" divizió)-ból akivel már a bétában is együtt játszottam mint egy tök idegennek aki azt mond amit akar és úgy fényezi magát ahogy akarja.
3. Nekem a HAC csoportról is megvan a véleményem mielőtt megkapnám, hogy őket védem.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17207) emre válasza emre (#17178) üzenetére


emre
veterán

Ha legközelebb felhozom a klán témát lőjetek le pls. :W

ui.: nem állok be sehova :N

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17208) belaazallat válasza emre (#17207) üzenetére


belaazallat
addikt

Oké!

Te választod a fegyvernemet! De nekem csak TD-m van! :P

Egyébként megjelent a torony forgatós haverom! :D

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17209) vhw válasza loctite23 (#17204) üzenetére


vhw
addikt

Ennyire szó érte a ház elejét?
Egy ember leírta a személyes tapasztalátát, arról, hogy látott eddig 3 embert, akik közül kettő nem volt valami ász?
A magyar klánokat ismerve mindenhol akad olyan ember aki nincs éppen a helyzet magaslatán.
Miért van ennyire bizonyítási kényszeretek?
Itt PH-n legtöbben már mind klántagok, vagy megrögzött függetlenek, kétlem, hogy ez a poszt sok embert térít el tőletek (egy hét múlva már meg se tudnánk találni, ismerve az aktívitást :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17210) Gyuri27 válasza emre (#17207) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csinálni kell egy ph-s laza klánt. Itt mindenki ismeri egymást. Fórumon is emlegethetnénk egymás szüleit.
Viszont keresnénk egy kis goldot. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17211) bandiras2 válasza Gyuri27 (#17210) üzenetére


bandiras2
senior tag

benne lennék, de most vergődök pz4-stug, JPZ-VK3001p vonalon, oroszul t50 full, t34 stock illetve KV1 napokon belül lesz. Ha így is kellek...

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17212) virkir válasza Gyuri27 (#17210) üzenetére


virkir
veterán

Egy a baj. Az első mondattal ütöd az utolsót.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17213) Gyuri27 válasza virkir (#17212) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nálam ez nem akadály. :DDD
Ezért lenne laza a dolog. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#17214) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#17210) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez nemhülyeség...de ismerve a magyar széthúzást csak támadás érné, bár funnak jó lehet.

=^-^=

(#17215) emre válasza Gyuri27 (#17210) üzenetére


emre
veterán

haha, azt hiszed :DDD :N

szerintem kizárt hogy működjön

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17216) vhw válasza Gyuri27 (#17210) üzenetére


vhw
addikt

Ahogy rá is világított a kolléga; laza klánnal az életben nem fogsz aranyat keresni.
Egy jól szervezettel is kihívás, a zsíros provinciák már mind elit klánok, és klánszövetségeké, nem lehet mellettük labdábarúgni...
A soványka afrikai provinciák napi bevétele egy embernek is kevés, nemhogy 15+-nak

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17217) GrooveHero válasza vhw (#17216) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pedig mennyi éhező gyerek van ott:DD
Nekik kéne adni az aranyat:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17218) Gyuri27 válasza vhw (#17216) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor majd megyünk századba gyilkolni. Szigorúan t6-ig. :)

Amd - Radeon - Ryzen

(#17219) Chris0321


Chris0321
addikt

Azért nem olyan rossz a 88-as. :D

 
Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2011. november 10. 19:26:23
Jármű: JagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 747
Szerzett kredit: 20 275
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mester Lövész, Mesterlövész

(#17220) Arpee78


Arpee78
senior tag

Beszereztem egy KV-t, egyenlőre stock. Nem kívánok tartósan játszani vele, a KV-1S-re akarnék gyorsan továbblépni róla. Ehhez mi az ajánlott fejlesztési sorrend a moduloknál?

(#17221) Arpee78 válasza Arpee78 (#17220) üzenetére


Arpee78
senior tag

KV3 és nem KV-1S.

(#17222) Gyuri27 válasza Arpee78 (#17220) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát pedig jobb ha megbarátkozol vele.
Egyrészt nemsokára kapsz egy + tankot és egy slotot (akkor ha megvan a tank a garázsba és kifejlesztve a budi torony).
Másrészt ha nem vagy premiumos vagy nincs egy type59-d akkor nem lesz kredited sem. Ez a tank fogja finaszirozni a továbbiakat. Mind kreditből mind free xp-ből.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17223) bandiras2 válasza Gyuri27 (#17222) üzenetére


bandiras2
senior tag

Majd szólj ha lehet jelentkezni a klánodba.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17224) Arpee78 válasza Gyuri27 (#17222) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az amerikai vonalat tolom, azért azt választottam mert ők voltak a jófiúk a háborúban, relative. :) Az oroszok kegyetlenek voltak, velük nem játszom.

Eddig M4 Shermannal gyüjtöttem a creditet(prémium acc nélkül), de az amerikai T34 elérésével lesz helyette egy prémium T34-em.

Csak a free slotok miatt viszem most az orosz vonalat, amit a KV és KV3 tankoknál be is fejezek.

Mi van ha semmit nem fejlesztek a KV-n, csak a tornyot ami kell a slothoz és persze a motorokat a KV3 felé? Ez járható? Elég izé a stock KV, de talán hamarabb túlesek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#17225) balintka válasza Gyuri27 (#17222) üzenetére


balintka
addikt

Mikor adja a játék ezt a plusz tankot és slotot? Nekem van rajta nagy torony már és nem adott.

(#17226) bandiras2 válasza balintka (#17225) üzenetére


bandiras2
senior tag

MAjd a köv frissítésnél elveszik, és kárpótlásul kapsz egy másikat 100% legénységgel és egy free slotot

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17227) balintka válasza bandiras2 (#17226) üzenetére


balintka
addikt

A 7.0-s verzió bevezetésénél lesz ez? Most vettem meg az 1. plusz slotot, 6 van most.

(#17228) bandiras2 válasza balintka (#17227) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nekem meg 8, és 10et akarok, szóval vadulok a KV-ra, még ma vagy holnap meglesz, aztán fexek rá a KV3 vonalra. KV-n fenn kell lenni a buditoronynak ha helyet akarsz érte, és minden érintett tanknak a garázsban kell állnia. Szerencsém volt, pont volt némi aranyam amikor barakkbővítés volt féláron. Most már nagyon szűken vagyok, mi lenne ha nem bővítettem volna...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17229) Fel válasza balintka (#17227) üzenetére


Fel
addikt

Nem, nem a kövi peccsben lesznek a nagy változások, hanem majd később...
Csak önmagam tudom ismételni: [link]

(#17230) CptMisi válasza balintka (#17227) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem idén...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17231) marked one94 válasza Fel (#17229) üzenetére


marked one94
őstag

Én szerintem ezt simán belehetne rakni az 1. hozzászólásba :U Meg meg is lehetne csinálni egy kicsit csinosabbra is az egészet :P :B

You'll Never Walk Alone

(#17232) Gyuri27 válasza Fel (#17229) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 18 francia tank elég nagy változás lesz. Főleg az amx széria. Ha picit erősre sikerednek, hogy jöjjenek a csigaevők is játszani az ég kegyelmezzen nekünk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17233) balintka


balintka
addikt

Érdemes a KV-1re megvenni a 122 mm-es löveget, vagy gyűjtsek még a 152-esre (107 csak soká lesz még)? Köszi

(#17234) bandiras2 válasza Gyuri27 (#17232) üzenetére


bandiras2
senior tag

[inkább ezeket látnám szivesen.] Nem a francos francőzise tankokat.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17235) Iron Funeral válasza bandiras2 (#17234) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Úgy érted, az Angol tankokat látnád szívesen :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17236) bandiras2 válasza Iron Funeral (#17235) üzenetére


bandiras2
senior tag

német ágba simán beleférnének.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17237) CPT.Pirk válasza balintka (#17233) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát izé, mikor a 122-es volt rajta, akkor a T1-HT lenyomott közelharcban. Ettől független kicsit jobb szerintem, mint az alap ágyú.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17238) Arpee78 válasza Arpee78 (#17224) üzenetére


Arpee78
senior tag

Függetlenül a mikortól: Mi van ha semmit nem fejlesztek a KV-n, csak a tornyot ami kell a slothoz és persze a motorokat a KV3 felé? Ez járható? Elég izé a stock KV, de talán hamarabb túlesek rajta.

(#17239) CPT.Pirk válasza Arpee78 (#17238) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor lemaradsz a trollcanon funról! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17240) GrooveHero válasza bandiras2 (#17236) üzenetére


GrooveHero
addikt

és hova?
Amikor már megvana full német tech-tree?
Biztos voltak olyan híresek mint akármelyik német tank,mi?
Naneeee

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17241) ollie válasza Arpee78 (#17238) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az alap fegyóval olyan gagyi a KV, hogy nem fogsz tudni vele XP-t gyűjteni, mert elég gyakran tier 7-8-9 közé fog tenni vele. Sőt, azzal még akkor is örülhetsz, ha más tier 5-ös tankot meg tudsz majd egyáltalán karcolni. A magasabb tier-ekhez meg vagy 152, vagy 107 mm gun kell. Persze ha 100 XP-ként akarod összegyűjteni azt a 21.333 XP-t, ami a KV-3-hoz kell, akkor hajrá...

***

(#17242) L-e-f-i-e válasza Arpee78 (#17238) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A KV pont az a tank a játékban amin nem érdemes "átszaladni"...

=^-^=

(#17243) Dictator^


Dictator^
veterán

Egy újabb nap amit érdemes volt az első 2 gamebe eltölteni ma.
Foglalunk, Is3 a kör mellett kempel, a mienk.. 89% foglalás, megölnek engem, erre az Is3 beirja, hogy noob.. érted, ha foglalja 3 mp-ig velünk, nyerünk..
Ment tiltólistára, ha meglátom a közeljövöben, instashot a játék elejénél, és még csak el sem mondom majd , hogy miért.
Már kb 30 ember rajta van :) És azóta csak 2x találkoztam ilyennel, akkor is pont a duplázásnál, tehát nem löttem rájuk..:(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17244) OgreImre


OgreImre
senior tag

8 meccs 8 vereség, 30 perc, az élmény megfizethetetlen. Olyan laggom van, lehetetlen normálisan játszani.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#17245) virkir válasza OgreImre (#17244) üzenetére


virkir
veterán

Ne törődj a laggal nekem anélkül is hasonló a napom.
Egyszerűen nem értem ma bármivel megyek csak bukó pedig minden körben van 2-5 kill-em a csapat többi része meg 3 perc alatt füstölgő roncs.
Mondjuk az E-75 a héten bukott 2%-ot a többit nem néztem tehát nem csak a mai napom ilyen vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17246) -vitya-


-vitya-
őstag

a rammstein koncert jó volt, előtte utána a tömény+sör is rendben volt - most a játék elég kermény - mondhatnám, harcos ;-)

-=Витя=-

(#17247) Iron Funeral válasza virkir (#17245) üzenetére


Iron Funeral
őstag

És melyik tankot szereted jobban, VK45 vagy E-75? :D

még 500xp és elite lesz a KV-m! :C

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17248) virkir válasza Iron Funeral (#17247) üzenetére


virkir
veterán

Kb. egyforma, ha lesz sok felesleges kreditem visszaveszem azt is :D tetszik a hátsó torony bár nem a legszerencsésebb az igaz.
Ezzel is szarrá lőnek ha a WG úgy akarja meg arról is pattog ha jól jön ki a lépés.
Nem akartam elhinni de valóban pontatlanabb az E-75-ön a 128-as valami 4%-al rosszabb a találati arányom, és érzésre is mintha nem úgy lőne mint a VK-n.
Már csak 30k kell és kész az E-100 csak némi korpa kéne hozzá aztán nyomom a Leo-t az nagyon bejön, nem is értem a bétában miért nem mentem vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17249) -vitya- válasza virkir (#17248) üzenetére


-vitya-
őstag

inkább gyertek platoonozni;-) mint itt beszélgettek feleslegesen :P

-=Витя=-

(#17250) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kis kérdés-felelet játék volt a fejlesztőkkel, hasznos infók vannak benne.

Amúgy nekem az este nem volt olyan rossz a játék, 18 csatából 11 végződött nyeréssel, és egy döntetlennel (vagyis pont a harmada lett vereség). A döntetlen is nagyon jó volt, ha nem járt volna le az idő, nyertünk volna. Én IS-sel voltam, egy t7-t10 csatában, és már tőlünk csak 2 IS és 1 arty volt, az ellenféltől pedig 1 Ferdinand, 1 E75 és egy arty. Sikerült megölnünk az E75-öt, majd épp bekerítettük a Ferdinandot úgy hogy már blokkoltuk a tankjainkkal, hogy ne tudjon ránk fordulni, amikor lejárt az idő. Kár, hogy nem maradt még 1 perc, mert annyi elég lett volna a nyeréshez (a maradék artyjuk is a közelben volt).

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.