Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17401) hemaka válasza marked one94 (#17400) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak nem tudom mikor lesz pontosan, aztán nem akarok lemaradni róla. Csak nem tudom mitől szabaduljak meg, hogy legyen hely neki... :U
Van KV-5-öm, azzal szoktam farmolni.

(#17402) Dictator^


Dictator^
veterán

IS-7 alját 12.8cm-es E75gunnal nem lövöm át, mindegyik ricochet.
Eddig BL9 átvitte, most semmivel nem ütöm át, hol kell az IS-7et lőni? Mert eddig még a 8as tankkal is átlöttem, ez a gun meg nem viszi.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17403) balintka válasza marked one94 (#17400) üzenetére


balintka
addikt

Most a 152 mm-es van fent, gyűjtök xp-t a 107-esre. Másik:
milyen tuningokat érdemes megvenni a KV-ra? Most megvettem 100.000-ért az álcahálót. A másik 2 helyre mik a legérdemesebbek a tapasztalatok szerint?

(#17404) marked one94 válasza balintka (#17403) üzenetére


marked one94
őstag

álcaháló azon a tankok szerintem sz@rt se ér :) mondjuk azt később áttudok rakni másra. Nekem csak egy töltés gyorsító van rajta. De ha neked meglesz rá a 107mm ágyú akkor még vehetsz rá egy kiegészítőt ami növeli a látótávot.

You'll Never Walk Alone

(#17405) Timyyy válasza balintka (#17403) üzenetére


Timyyy
őstag

Álca hálót egy felhőkarcolóra? :DDD

(#17406) balintka válasza marked one94 (#17404) üzenetére


balintka
addikt

Azért vettem mert olcsó volt :) A páncélzat tuning ér vmit?

(#17407) Iron Funeral válasza Dictator^ (#17402) üzenetére


Iron Funeral
őstag

http://www.youtube.com/user/stormscion?ob=5

Persze ha nem ilyen pontos a stukker akkor nem feltétlen fog így összejönni, egyébként kis szerencsével szemből is átlövöd a lámpák körül, csak próbáld meg semlegesíteni a V alakot.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17408) RaZroX válasza Gyuri27 (#17390) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát akkor nem érdekel :DDD

This is the way

(#17409) Gyuri27 válasza balintka (#17403) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sorban. Hogy jó xp-t és kreditet kapj kell a venti. Mese nincs Andersen halott.
Kell a töltés gyorsító. 107 zissel a nagyokra kettőt ráversz mire újra tölt.
Mivel a kv support tank (ritkán top). Kell rá egy távcső. Mert a látótávolsága irgalmatlan szar.

RaZroX: akadémiát javaslok. Megismered a klánt. Fejlödsz, tanulsz. Nem rossz az ha van időd és egy pici érzéked a játékhoz.

r1E3S3E7T: baró ez a célkereszt. Honnan van?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17410) RaZroX válasza Gyuri27 (#17409) üzenetére


RaZroX
addikt

Oké, és akadémiába hogyan lehet belépni ?

This is the way

(#17411) Chris0321 válasza RaZroX (#17389) üzenetére


Chris0321
addikt

Szeva.

Én nemég még klántag voltam és elmondhatom neked, hogy ugyanolyan klánban játszani mint a nélkül. Annyi a különbség, hogy van egy belső fórum a játékban amibe tudsz írni. Ilyen még relative kis tankokkal pedig a kláncsatákban sem valószínű, hogy be tudsz kerülni. Én sem kerültem a TigrisII-emmel.
De ezt nem azért írtam, hogy lebeszéljelek a dologról.

Biztos vannak többen is itt akik valamelyik szövetség tagjai. Ők be tudnak juttatni.

[ Szerkesztve ]

(#17412) ollie válasza hemaka (#17401) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És milyen a KV-5? Mennyire hozza a creditet? Nekem type59 van, de lehet, hogy vennék egy KV5-öt is. Vagy ahhoz képest visszalépés lenne?

***

(#17413) ollie válasza balintka (#17403) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

venti + gun rammer

***

(#17414) hemaka válasza ollie (#17412) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem érdemes venni mellé kv-5-öt.

(#17415) Iron Funeral válasza ollie (#17412) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem a D10 könnyebben sebi a tankokat mint a 107mm stukker, + azon a szinten talán jobban is páncélozott a type mivel a KV-5 elején ott vannak a kis dobozkák, olaldról meg mindegyik lőhető.

Gyuri: ott van a videó alatt a link, azon belül nem tudom hol van, én is keresem :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17416) diegho válasza ollie (#17412) üzenetére


diegho
nagyúr

Nehogy azt mond, hogy kredit hiányod van és azért kell 2 prémium tank. Egy is totál felesleges, mert egy idő után már annyi kredited lesz, hogy nem tudsz vele mit csinálni.

(#17417) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#17415) üzenetére


Iron Funeral
őstag

[link]
mintha ez lenne az

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17418) OgreImre válasza marked one94 (#17404) üzenetére


OgreImre
senior tag

Azért velem volt olyan, hogy T-34-85-el robogtam Malinovkán a mocsár és a hegy között és hirtelen a semmiből kaptam 1-2 pofont láncom pottyant. Erre megjelent előttem egy bokorban egy KV és még valami. Viszont, amíg dekkoltam a KV újra eltűnt a tőlem max 50m-re lévő bokorban! Csak akkor jelent meg újra mikor kivégzett. Azért vannak érdekes dolgok a játékban.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#17419) Chris0321 válasza OgreImre (#17418) üzenetére


Chris0321
addikt

Én olyannal találkoztam, hogy a hegyoldalba mentem felfele, sehol semmi takarás bokor még fű sem. PzIV-el voltam és PzIV-et támadtam. Szóval mentem fel a kopár hegyoldalban és egyszer csak összeütköztem a másik PzIV-essel aki elindult lefele. Ő em látott engem addig mert csak az ütközés után lőtt rám.

(#17420) ollie válasza diegho (#17416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs kredit hiányom, csak néha jól jön a változatosság.

***

(#17421) RaZroX válasza Chris0321 (#17411) üzenetére


RaZroX
addikt

Értem, köszi az infót :D

This is the way

(#17422) vhw válasza diegho (#17416) üzenetére


vhw
addikt

Kizárólag egy tech tree-n haladva nem csoda, hogy nincs mire költeni a zsetont... :U
Nekem most is két T8 meg két T7 vár megvételre, nem beszélve az equipmentekről :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17423) Chris0321 válasza RaZroX (#17421) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen.

Szeretem a Hummelt, ez már a második Top Gunom vele.

 
Vereség
Csata: Mines 2011. november 12. 14:57:34
Jármű: Hummel
Szerzett tapasztalat: 428
Szerzett kredit: 17 840
Csatában elért Achievement: Top Gun, Pusztító

6 tank 1 lövésből. Kezdtem az ellenség artyaival, az egyiket csak kb. emlékeztem hol van, de sikerült elsőre kilőnöm. Mindezek ellenére simán vesztettünk, a többiek nem sok mindent tettek. :(

(#17424) diegho válasza vhw (#17422) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értem, ha 2 tree-n haladsz, akkor tegyük fel 4 tank helyett 8 fossa a kreditet, sokkal több lesz, mint egy tree-n. Tudom a felszerelés és a tank ára is beleszámítódik, de akkor is jóval többet szedsz össze 2 ággal, hiszen egy átlagos 20-25k keresettel 100 csata alatt kifarmolsz egy 8-as tankot is. Természetesen a nem prémiumos dologról ne beszéljünk, számomra alapvető dolog a prémium.

(#17425) vhw válasza diegho (#17424) üzenetére


vhw
addikt

4 helyett 8? Ugye még mindenkinek 2 keze van játszani, és egy napban 24 óra?:D

Én úgy játszok, hogy amíg kifejlesztem az adott tank utódját, addig megyek vele. Általábn T7 környékére nem jön össze a csaták alatt a szükséges kredit a következő tankra mire feloldom. Ekkor átülök egy másik ág hasonló alacsonyabb 4-5-6-os szintű tankjába és míg azzal gyűjtöm az xp-t, összejön a kredit a már kifejlesztett nagyobbra. Így sok ágam van megnyitva-fejlesztve, én tudnám hová szórni a pénzt, szerintem a prem se sokat változtatna ezen, akkor 4 tank helyett mondjuk csak kettő várna megvételre.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17426) vbbb válasza balintka (#17398) üzenetére


vbbb
őstag

Én is beválasztottam a 107mm előtt a 152mm-est. Szépen adja a kreditet! Maradj hátul és védd a bázist, vagy olyan csapathoz verődj akik meg tudnak védeni amikor újratölt. Én ha elöl vagyok a listán akkor mindenképpen a bázison szoktam maradni.

(#17427) vbbb válasza marked one94 (#17404) üzenetére


vbbb
őstag

Ezt cáfolnám, mert majd' minden pályán van olyan bokor ami teljesen eltakarja a tankot még a buditoronnyal is...

(#17428) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most már csak egy hajszál válasz el az unistalltól. :(

Cila

(#17429) vbbb válasza KaLeun (#17428) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem sem ment túl jól tegnap kora délután, este fel viszont valamiért jobb meccseket kezdtem kapni...tedd félre, nézz egy filmet és térj vissza a mátrixba később. :)

(#17430) diegho válasza vhw (#17425) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is úgy játszok, hogy beduplázok minden tankot és utána tolom azt, amire kell az XP, végig így toltam a játékot, nem véletlenül van az IS-4el ilyen sok csatám, pl az IS-7re azzal szedtem össze az összes kreditet. Ennyire adja a prémium. Mit változtatna ezen az, ha elkezdenék mondjuk egy amcsi heavy ágat? Semmit, ugyanúgy a napi duplákból összejönne 300k, mint most és az arra az egy tankra csak 2-4k xp, mire mondjuk egy tankon összeszedek 100k xp-t, addigra lazán összeszedek 5M kreditet, lásd SU-152 megvételekor volt 9M-em, most meg itt az ISU, a SU-152 is megvan, az ISU-ra is vettem fullos felszerelést teljes áron és láthatod mennyi kredit van.

(#17431) balintka válasza Gyuri27 (#17409) üzenetére


balintka
addikt

Köszi a tippet, akkor ezeket teszem rá, az álcahálót átviszem más tankra.

Távcsőből a simát v a periszkópost érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#17432) person


person
senior tag

Megvettem IS3-at. Hmm BL9 nélkül nem sokat érő. Remélem lesz szíves majd azzal is top tanknak pakolni folyamatosan.

(#17433) vhw válasza diegho (#17430) üzenetére


vhw
addikt

Akkor nem voltam érthető, tehát; például a T32-re összeszedtem a kívánt xp-t a T29-el, ezután bevágtam a garázs sarkába és rá se néztem, a kredittel még sehol se tartottam, átültem az Pz III/IV-be, kifejlesztettem vele az VK(p)-t, ezalatt meglett a credit a T32-re. Tehát nem a T29-el farmoltam, mert nem gyűjtöttem "feleslegesen" rá az xp-t.

Mire feloldottam a T34-et, a T32 újra a sarokba, megvettem az M4-et kihúztam az E8-at, mellette a VK(p)-vel meglett a VK3002, mikor kijött a Tiger P azt is kifejlesztettem vele. (ezek mellett hangulattól függően mentem hol az M12-vel, JgPz4-el) Folyamatosan újabb tankokat oldottam fel az épp aktuális credit farmoló tankommal, nem álltam rá csak KV-val vagy M4-el farmolni 500-600 csatáig. Pár kedvenctől eltekintve az elitté vált takjaim felesleges kacatokká válnak a szememben, egy felesleges kört se megyek velük.

Míg ahogy te is játszol, egy-egy feloldás után nem új tankba megy a szerzett xp-d, csak a legénységet húzza, így a kredited ugyanúgy gyűlik mint mondjuk nekem ha lenne premiumom, de csak kevés tankra költesz. (nekem a folyamatos farmtank váltogatással, az eladásnál megy le az 50% az árból + modulok + legénység képzés)
Neked tonna számra áll a kredit, viszonylag kevés tank mellett, nekem 7-8 ágam fejlődik folyamatosan, de nincs sose egy vasam se, kinek melyik tetszik :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17434) diegho válasza vhw (#17433) üzenetére


diegho
nagyúr

Te se vágod mit mondok. Úgy mentem el IS-7-ig, hogy egyetlen kört sem kellett mennem egy farmtankkal sem a kreditért, ahogy kifejlesztettem a következő tankot, az előző eladása nélkül is meg tudtam venni úgy, hogy a többi tankommal a garázsban csak a napi első duplákat toltam be. Magyarán pl IS-3al mire kifejlesztettem az IS-4et, megvolt rá a pénz és így tovább. Nekem jelenleg 12 tank van a garázsomban, ez bőven elég, nem tudom neked mennyi van, de én nem nevezném kevésnek. Van köztük olyan, amit utálok, pl az IS, de nem ok nélkül játszok vele, ahogy megjönnek az új orosz tankok, mindegyikbe fullos legénységet akarok tenni, ezért van az IS és az IS-3, IS-3 hamarosan új legénységet kap, mert már megvan a 100% repair, pl ezen okokból van az, hogy az ilyen legénységnövelő tankokon ingázik a win ratiom folyamatosan, ahogy leveszem róla a fullos legénységet tuti esik 2-3%-ot, mire lesz rá egy normális. IS-4et meg azért toltam olyan sokat, mert az IS-7 eleinte nagy csalódás volt, most már teljesen máshogy látom a dolgot vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#17435) virkir válasza diegho (#17430) üzenetére


virkir
veterán

Az érvelésed már ott vérzik el felénk, hogy nem prémiummal toljuk, én jelenleg, vhw meg a kezdetek óta mindent prém nélkül húzott ki.
Azt meg néztem volna, hogy az IS-3 mennyire hozta volna a kreditet prém nélkül nálad.
Még egy ekkora hulladékom nem volt kredit szempontból, tegnap is előfordult nyert kör amikor még lőttem is, kijött lazán 1-2k mínuszba.
Ráadásul mint látszik a statodon te mindig az adott tankkal farmolsz mi meg gyorsan lépünk tovább, KV-3 nekem 176 neked 514 kör IS nekem 160 neked 349.
Ráadásként én kihúztam ez idő alatt 1 T10-et a második meg már majdnem megvan tehát vehetjük akár 2 T10-nek, egy T7-es arty-t amin van 100k xp, plusz a második ág heavy-n is mindjárt megvan a 9-es tank az orosz TD-ből T6-nál tarok és light scout is fut már.
Ez alatt te kihúztál 1 T10-et meg egy T9-es med-et.
Lényegesen könnyebb dolgod volt kreditszempontból.
Ja és azt el is felejtette, hogy mindezt te 1k körrel többel hoztad össze mint én. amit ha csak körönként 15k kredittel számolok akkor is 15millió pluszod van velem szemben.
Majd ennyivel több körrel már én sem leszek kredithiányos.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17436) diegho válasza virkir (#17435) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha farmolásnak számít az, hogy Vityáékkal minden nap beduplázunk minden tankot, akkor tényleg farmolok a kis tankokkal, volt, hogy egy nap a duplázáson felül még 3-4 csatát mentem a kis tankjaimmal velük, mert nekik sok kis tankjuk volt duplázásra. Tény, hogy ezekből nagyon sok kredit jön, de free xp is és ez jobban érdekel, mint a kredit
Én nem is akarok 2db 10-es tankot, bár így is lesz majd az IS-4 révén, nem akarok 2db 9-es medet, sem pedig 2db 9-es TD-t, egy bőven elég nekem mindegyikből és totál felesleges több. Nekem az a célom, hogy az orosz ágon minden top tank meglegyen, a többi egy kicsit sem érdekel. Nem tudom milyen dolog prémium nélkül játszani, nem is fogom megtudni, de mivel ez része a játéknak, ezért teljesen felesleges azon lovagolni, hogy prémiummal, vagy anélkül játszik valaki, akárcsak azon, hogy gold ammo-val lő folyamatosan, vagy nem. Aki megteheti tegye meg.

(#17437) virkir válasza virkir (#17435) üzenetére


virkir
veterán

Ja azt el is felejtettem, hogy nálam is nem kevés tank áll a garázsban meg 3,3M kredit.
Német : Leopard, Tigris, TigrisII, E-75, Maus, Hummel
Orosz: KV, KV-3, IS-3, SU-85, SU-100
Ez ha jól számolom 11 :D

#17434
Azért nagyon nem mid1 kreditszempontból, hogy prémiummal vagy nélküle játszik valaki

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17438) virkir válasza diegho (#17436) üzenetére


virkir
veterán

Lejárt a szerkesztés.
Azt látom, hogy még mindig nem jött le, hogy 1k körrel többet mentél és csak két ágat húztál ki hozzánk képest akik több irányba fejlesztünk.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17439) diegho válasza virkir (#17437) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze, hogy nem mindegy, de ha pl választanod kell, hogy prémium vagy nélküle és ez neked semmibe nem kerül, akkor melyiket választod? Na ugye.

Igen csak 1 ágat húztam ki, de ha 2 ágat húzok ki, akkor ugyanúgy végigmegyek minden olyan tankon ami nagyon adja a kreditet, ugyanannyi tankot kellene felszerelnem kiegészítőkkel, hiszen tankról tankra pakolhatom át őket és, ha úgy játszok, hogy eldobom az előző tankot, akkor ez ugye semmibe nem kerül, csak a tankok ára az, amiben különbözne a dolog, de azt meg a prémium miatt úgyis kifarmolom az előző tankkal és mivel ti az előző tankot szinte mindig dobjátok a kukába, így onnan is visszajön az árának a fele. Lehet nem 13M kreditem lenne, hanem csak 8, de a lényegen nem változtatna, ugyanúgy nem tudnám mire költeni.

De ott van amúgy Vitya, aki 3 ágat húz, nem nagyon hallottam kreditre panaszkodni.

[ Szerkesztve ]

(#17440) virkir válasza diegho (#17439) üzenetére


virkir
veterán

Na bazz akkor privátba ezt elárulhatnád hogyan :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17441) diegho válasza virkir (#17440) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogyan van semmiért prémiumom?

(#17442) Gyuri27 válasza diegho (#17439) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ingyen van a prémium? :DDD

Én értem mit mond a kolléga. Ha az ember több fele indul el nem halad annyira.
Nálam t1 go füles. Párduc go e50. Kv3 go is7. Leopard go vk28.
2 tankom van amivel csak játszom az a kv és a vk30.
Amúgy meg igen. Prem nélkül nehezen jön a kredit. Prem nélkül a ventire se futja egy heavy esetében. Márpedig venti + 100% pk = 93% xp-kredit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17443) virkir válasza diegho (#17441) üzenetére


virkir
veterán

Pontosan :F
Én tehetségtelen csak 2 hónapnyit tudtam összekoldulni promó kódból.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17444) -vitya- válasza diegho (#17439) üzenetére


-vitya-
őstag

igazából már csak 2 ág meg egy kicsi... az amcsi med -et kidobtam, a jumbo oriási csalódás volt...

de mostanában nekem sincs credit gondom, mondjuk tény, hogy én is prémiummal tolom, még 150 napnyi prémium van az acc-on;-)

-=Витя=-

(#17445) diegho válasza virkir (#17443) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem koldultam promo kódot, egy nyamvadt PC Guru-t nem tudtam szerezni, persze Gamestar jár minden hozzánk tartozó településhez, de az csak új acchoz lenne jó, abból volt 14db, de minek?

(#17446) virkir válasza diegho (#17445) üzenetére


virkir
veterán

Kaptam ötletet, hogy volt a fészbúkon gurus kérdőív ki használta vagy nem.
Elküldtem vagy 80 üzenetet a gyökereknek ebből valami tizenpár normális válaszolt és hat küldött mert nem kellett nekik (ezúton is köszönet), egyet elajándékoztam, egy elment xp váltásra maradt négy az meg most is ott van a profilomon.
Ha lenne arany küldés ingame már el is adtam volna.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17447) vhw válasza diegho (#17436) üzenetére


vhw
addikt

Premium nélkül ilyen játszani; ~4700 csata után ez van a garázsban; T34, T30, M40/43, T40, Leo, Tiger P, nem számolva a 3 kis prem tankom.
És ki van fejlesztve; T20, Grille, VK3002, Ferdi, 9k xp kell a VK4502A-hoz.

És van 500k kreditem.
~2 millió szerzett xp,
~430 átlag.

Egyáltalán nem felesleges egy 8-as prem tank sima accounthoz, Isten kegyelméből talán meg is dobnak eggyel még az éven. Mellesleg, szerintem a prem acc leginkább kredit oldalról nyújt lényegesen többet, mint a normál, mert az xp-ből nincs levonás, lassabban jön, de mindig jön. Csak a tankjavítást kell megfizetni, és számít, hogy a csata végén pluszban maradsz-e -> tehát még mindig jobb szerintem egy egyszeri ~10k ft-os kiadás egy 8as prem tankért, ami hozza a kreditet, mint minden hónapban csengetni a zsetont április óta.

Ez mondjuk már a saját problémám, de én még mindig semmi értelmét nem látom annak, hogy 50% xp-t és creditet vegyek magamnak pénzért. Elvileg azért játszik valaki ezzel a játékkal mert szereti a tankokat, miért rövidíteném le kp-vel a játékidőmet egy-egy tankkal?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17448) diegho válasza vhw (#17447) üzenetére


diegho
nagyúr

Elvileg azért játszik valaki ezzel a játékkal mert szereti a tankokat, miért rövidíteném le kp-vel a játékidőmet egy-egy tankkal? No látod, én ezért húzok egy ágat, szeretem az orosz tankokat és szeretek velük játszani, ezért is tartom meg őket és nem adom el, ahogy kifejlesztek egy nagyobbat. Persze néha belegondolok, hogy milyen jó lenne Himmelsdorfon szakaszban T95ökkel aratni, aztán jön egy nem városi pálya és látom mit szenvednek szegények, így rögtön elmegy a kedvem attól, hogy húzzak egyet.

(#17449) vhw válasza diegho (#17448) üzenetére


vhw
addikt

Húzhatsz egy ágat, semmi baj vele. De a mondandóm lényege az volt, hogy ezért miért kellene havonta kifizetni x Ft-ot a WG-nek, mikor nélküle is lehet? Sőt, nagyobb kihívás. :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17450) diegho válasza vhw (#17449) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem mondtam, hogy fizess nekik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.