Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16501) smisa válasza bozont (#16495) üzenetére


smisa
őstag

A másodiktorny viszont könnyebb pont anyival amenyivel alánctalp kifejlesztése kell azaz lehet választani ha még egyik sincs kifejlesztve :DDD

(#16502) diegho válasza -vitya- (#16497) üzenetére


diegho
nagyúr

Kiegészítem:

T-34: ha jó tierbe rak, akkor az 57mm ágyúval úgy aratsz, mint a fene, ha nem vagy a top5-ben, akkor kapáltak

T-34-85: szuper tank, van rá 2 nagyon jó ágyú, mindkettővel használható, nagy tankokat is tudod vele sebezni, páncél nincs, szóval gerilla harcmodort kedvelők előnyben

T-44: ide még annyit, hogy ez számomra a legjobb tank a játékban, LB-1et várom már (nem 10-es rof-ja lesz, hanem kevesebb, de akkor is nagyon pontos lesz és gyors)

T-54: stock kb olyan, mint egy T-43, nem gyorsul, nem forog, sőt ez nem is sebez. LB-1el már jó, fullosan meg nagyon szuper. Mindent meg tudsz vele ölni 1v1-ben, tényleg mindent, csak hely kell hozzá. Vannak azért nem olyan jó dolgai is, mint pl az 1200-ba kerülő töltény, amiből sokszor ellövök 30-40et egy csatában és ide kapcsolódik a másik nem túl jó tulajdonsága, a D-54 löveg nagyon sokszor okoz 0dmg criticalt, főleg a tankok oldalán és mindezt úgy, hogy még a láncot se kapja le. Bosszantó dolog.

IS-7: ha nem szakaszban vagy, akkor kis szőnyeg, letérdel, imádkozik, hogy kapj legalább 2 tier8+ értelmes embert a csapatba, aki tudja, hogy neked szükséged van supportra, a legjobb, ha 2 vagy több 9-es med támogat. Én szeretem ezt a tankot, sok helyzetben jobb, mint az IS-4 és ezzel van eddig a rekord kapott találatom: 64db és túléltem a csatát.

(#16503) psycroptic válasza Dictator^ (#16500) üzenetére


psycroptic
őstag

Végülis jogos a felvetés. Akkor mégsem faszántos, inkább csak fürge egy heavy-hez képest.

PSNID: Tomy83PS

(#16504) ollie válasza -vitya- (#16497) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KV-3 nagyon OP a tierjében, én imádom. A 107-es löveggel is szuper, bármelyik tier7-esnek neki lehet menni vele, persze csak óvatosan.

***

(#16505) bozont válasza diegho (#16496) üzenetére


bozont
veterán

Akkor majd teszek egy próbát vele, kicsit játszok az alap toronnyal, aztán kipróbálom a másikat és kiderül melyik válik be jobban. Az XP-t nem sajnálom rá, az IS4 úgyis messze van prémium nélkül, nem kaparok érte úgy.

(#16506) kalandlovesz


kalandlovesz
csendes tag

Igény esetén átadó egy megunt WoT account.

A garázsban van 3 prémium tank: Type 59, T-25, RAM II, és egy KV 107-es ágyúval, M5 Stuart.

Egyenleg: 4300 free XP, 33000 átváltható XP, 12000 kredit.

Kifejlesztve: T-50, T-34, SU-26, Pz III/IV, Pz IV, Leopard, M3 Lee, Wolverine

Részletek privátban.

[ Szerkesztve ]

www.kalandloveszet.hu

(#16507) jahrn válasza psycroptic (#16498) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert a Bl-9-el is celozni kell, nem csak ugy "ott az ellen sziluettje jol megkuldjuk" jatekos..

Masik, a T-10 torony nagyobb latotav, jobban fordul ES oldalrol jobban vedett (frontnal meg csak 9mm az elteres)

(#16508) ktg3


ktg3
őstag

tippre mennyiért mennek az olyan accoc amin mondjuk 4 line-on van top tier??
nagyságrendileg???

[ Szerkesztve ]

(#16509) psycroptic válasza jahrn (#16507) üzenetére


psycroptic
őstag

Értem én, hogy célozni kell csak azt nem értem, mikor egy ellőtt lánctalpú pz38na nekem oldalt áll és becélzom a picsányi torony meg a lánctalp közé a BL-9-et ééés mi történik? Lepattan. Mindezt 150 méteren belül.

PSNID: Tomy83PS

(#16510) -vitya- válasza psycroptic (#16509) üzenetére


-vitya-
őstag

Nem tudom ti milyen IS-3-al mentetek, de szvsz nagyon jó tank.
Főleg mikor 3 IS-3 ment egymás mellett platoonban, huhh, azok a régi szép idők...;-)

Majdnem olyan OP érzés volt, mint mostanában a 3 IS-4-el;-)

-=Витя=-

(#16511) jahrn válasza psycroptic (#16509) üzenetére


jahrn
senior tag

A Pz38nA nem szamit, arrol a Ferdi is lepattan idonkent :D . Mondjuk nekem a Bl-9 nem pattog mert inkabb igyekszem pontosan celozni es gyenge pontra megyek.

(#16512) psycroptic válasza jahrn (#16511) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem vagyok hülye, asszem, még... :DDD
Én is célzok nem vaktában lövöldözök de akkor is az a véleményem, hogy sűrűbben pattog, mint a vele egyszintű tankok. Persze vannak extrém esetek, mint amikor a GW Pantherral pattantam a Tiger II tornyának oldaláról 30 méterről, de ez ritka.

PSNID: Tomy83PS

(#16513) jahrn válasza psycroptic (#16512) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem arra celoztam h hulye/bena/etc vagy. Azt probaltam kifejteni (csak nem tettem meg szal majd most) h altalaban a parancsnoki kupolat celzom kb mindenen (aminek van), azt eleg nehez elrejteni es mindig atmegy. Vagy lower hull, ugyanaz a hatas. Esetleg a loszer ki-be rakodo nyilas, meg egyeb tipus fuggo gyenge pontok OFC egy Stug-on nemigen nezem hova lovok mert tokmind1 :DD Nekem nemigen pattog, kevesbe mint az ocsemnek a Tiger B hosszu 105-se.

[ Szerkesztve ]

(#16514) psycroptic válasza jahrn (#16513) üzenetére


psycroptic
őstag

Értettem én csak megjegyeztem... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#16515) trust007 válasza ktg3 (#16508) üzenetére


trust007
tag

http://www.playerauctions.com/offer/wot-eu-server-clan-wars-tank-for-sale-58685278/

4 top tier meg még pár tank 600 dollár kb 140e jó magyar forint

20e Ft-ért lehet IS4-et venni.

[ Szerkesztve ]

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#16516) Iron Funeral válasza vhw (#16475) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem az M103 eléggé jó lesz, meg lennék lepődve, ha nem miatta (és a T110 miatt) csökkentenék a normalizációt AP és APCR lövedékeken :) Ha jól tudom a front armor 60+° döntéssel rendelkezik :) T110 kérdéses lesz a tornyon levő géppuskaállás(?) miatt.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16517) jahrn válasza Iron Funeral (#16516) üzenetére


jahrn
senior tag

Az a geppuska torony nem szerves resze a tanknak (mint ahogy az IR reflektor sem), hanem a tank tornyara a commander hatch kore epitettek. Emiatt elvileg akermekkora is lessz nem lehet weakspot. Persze meg nem szamitottuk bele a WG milyen kedveben lessz. Amugy ugyan a pancelzata vekony, de az mar specko retegelt pancelzat...

[ Szerkesztve ]

(#16518) -vitya- válasza jahrn (#16517) üzenetére


-vitya-
őstag

szvsz a WG képtelen a speckó rétegelt páncélok kezelésére... a németek is használtak már ilyet, persze, hogy nem jelenik meg a játékban...

-=Витя=-

(#16519) Dictator^


Dictator^
veterán

Poén, két kör alatt ugyannyi XP :) Ilyen se volt még.

Victory!
Battle: Siegfried Line 2011. november 2. 16:50:42
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 585
Credits received: 47 130
 
Victory!
Battle: Mines 2011. november 2. 16:58:41
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 585
Credits received: 48 114

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16520) -vitya- válasza trust007 (#16515) üzenetére


-vitya-
őstag

azta;-)ha nagyon megszorulok már tudom mit fogok eladni!;-)

-=Витя=-

(#16521) joker1220


joker1220
őstag

Megvettem a type59 et, azt kaptam amit vártam;)

SU100 nál egyáltalán nem lomhább, szépen gyorsul, jó a célzási sebesség is,
mozgékony, fordulékony:)

Első körben rögtön első voltam és egy tigris2 volt velem szemben, többi vk3601 meg pz4, jagdpz, kv, stb....

Kilőttem a tigrist face 2 face, egy VK3601 et messziről és egy Grille nek lendületből nekimentem, maradt 600hp:)

980xp / 22.000 kredit

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16522) Dictator^


Dictator^
veterán

IS-3mam BL9-e most pattant le egy MS-1ről.. csiling villanás, a csávó megy tovább.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16523) vhw válasza Iron Funeral (#16516) üzenetére


vhw
addikt

Lehet h jó lesz, de ez engem egy T30 grind után már nem nagyon izgat :D Viszont, hogy a T110 valami értelmes tank legyen annál inkább, mert sehogysem jön be ez a 20 másodpercet várunk lövés után összeszorított fogakkal, nehogy valami a pofámbajöjjön, komolyan jobban tetszene a T34 120as ágyúja, kapna 270-280 körüli pent, és használhatóbb lenne a tank, mint ezzel a 155össel.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16524) Blom válasza -vitya- (#16497) üzenetére


Blom
aktív tag

nagyon köszönöm a tanácsokat és megpróbálom megfogadni.
azért ezt nem gondoltam volna, hogy ennyit fáradozol.
még egyszer köszönöm szépen. :R :R :R

(#16525) Paul119 válasza ollie (#16447) üzenetére


Paul119
addikt

álcaháló teljesen feleslegesrá mert ahogy megmozdulsz eltünik az álcád én ventillátort ,töltésgyorsítást meg menet közben +20% aimot raktam rá 55km/hránál olyan szépen telibe vágtam vele a 300mre lévő lövét oldalról hogy kapásból ki is gyulladt :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16526) Iron Funeral válasza jahrn (#16517) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-100 tetején levő vasalódeszka sem szerves része a tanknak aztán látod mégis mi lett belőle... De mondhatnánk az összes kis periszkópot a tankokon amiket lőve lehet sebezni a tankokat. zzzz

(#16523) vhw: Nekem tetszik a T34, nem mondom hogy #1 tank mert nem az, viszont jó vele a játék (kivéve amikor megjelenik 6/7 arty mindegyik oldalon, legalább tier VII mindegyik...)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16527) bullseye


bullseye
addikt

Végre egy jó kör SU-152-vel
2x jagdpanther
panther 2
T1
Ferdi

(na jó, nem teljes sebzésekkel, csak 50-60% körül). 122-est kezdem megkedvelni :)

Mit érdemesebb amúgy TDre? 20%+ látótáv de csak állva, vagy a sima 10% akármikor?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16528) Blom


Blom
aktív tag

végre egy kis ösztönző mert ma már sokszor pusztultam.

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2011. november 2. 18:52:27
Jármű: T1 Heavy
Szerzett tapasztalat: 1 057
Szerzett kredit: 21 943

(#16529) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Siegfried Line 2011. november 2. 18:52:41
Vehicle: E-100
Experience received: 936
Credits received: 46 167

lehet ezzel vadászni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16530) ollie válasza joker1220 (#16521) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem prémium account, ugye?

(#16522) Dictator^: biztos Chuck Norris ült az MS-1-ben. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#16531) jahrn válasza Iron Funeral (#16526) üzenetére


jahrn
senior tag

A periszkop az nem jo pelda, hiszen az be van vezetve a toronyba (maskulonben hogyan latna a szemelyzet? ^^) Mig az M110 geppuskatornya teljesen kulonallo darab a normal toronytol, a ketto kozott meg pancelozott kukafedel is van. Vagyis ha egy 152-es lovedek leszakitana a geppuka tornyot a normal torony akkor is zart es ep maradna.

(#16532) Fel válasza jahrn (#16531) üzenetére


Fel
addikt

Van itt egy régebbi cikk a T110-ről: [link]
Néhány dolgot emelnék ki belőle:

"GoHa.Ru : Many players are anxious about the 120mm cannon of T110, since it will be the smallest cannon caliber within currently existing level 10 heavy tanks. How the developers are going to compensate this deficiency? Maybe, with a very high rate of fire or with additional precision?

SerB : As far as the 120mm cannon is concerned, this is a rather modern weapon with very good characteristics, including high armor piercing. The parameters of this cannon will be more than adequate."

"GoHa.Ru : Along with the small caliber cannon, the armor of T110 is also not really impressive. Moreover, released screenshots show a commander’s cupola on the turret, which, as we know, means a spot of practically 100% probability of piercing. What do you think, will a smaller cannon and weaker armor compensate for these weaknesses?

SerB : Well, T110 is, actually, very similar to M103. Americans tried to make it smaller and equip it with better armor. New USA top heavy tank will be well armed, since it will possess no longer that hellish uber-cannon, but it will be better armored significantly. In short, now it will be a tank, not an SPG.
As far as the cupola is concerned, Americans liked to play with vehicle gun defense on tanks. But a similar cupola can be found on KV-5, for example. There is nothing we can do, we can only advise players to be very careful with it in battle.
"

Szóval lesz egy T30-nál kisebb, mozgékonyabb, jobban páncélozott tankunk. A löveg kisebet fog csípni, de azt gyorsan, és "mélyen". És, igen, a géppityukupola bizony weakspot lesz... :U Az idézetből az utolsó mondat nagyon jópofa..

ollie: :DDD Biztosan elkezdte a szovjet ágat is, miután végzett az amcsival: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16533) vhw válasza Fel (#16532) üzenetére


vhw
addikt

Igazából csak jó lenne ha az IS7 mellett van valami más alternatíva a mozgékony nehéztank szerepkörre CW-ken. Rushnál meg ugyanmindegy hogy van-e géppuskakupola a tetején vagy nincs. (egyébként ennyi erővel az IS7 tetejéből kinyúló géppuska is lehetne weakspot)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16534) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Kilőve:
T1 Heavy, KV, M4A3E8 Sherman.
Megsérült:
Pz V-IV, Hetzer.
Felderitve:
M7, Su85B.
Bázis elfoglalva: 63%
Bázis védelme: 100%
Lövés: 11
Találat:9
Kapott találatok 13.

Kredit: 21917.
Győzlem. Bázis elfoglalva.

Na erre kaptam 826xp. :W
Nem akarok telhetetlennek tünni.
Viszont ez mocsok kevés!

A véleményem a 122 D-2-5T és 100 D10T vonatkozásában.
A 122-s foscsi, szarcsi, kaksi. Lassú, drága hozzá a lőszer: ap 1000, he 600.
A 100-s viszont egy álom. Gyors, pontos, jobb célzás. A lőszer meg ingyen van. 252 ruppó! Kv3-ra nem éri meg kifejleszteni és használni szerintem.
Az más kérdés, hogy is-n nem tudsz tovább menni nélküle. De egy forintot nem ér a 122-s.
Uff én beszéltem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16535) emre válasza Gyuri27 (#16534) üzenetére


emre
veterán

nem értek egyet, másik csata
Én úgy gondoltam jobb, ha minél előbb hozzászokok a 122-es használatához. :U
Nálad az lehet a gond az hogy kicsik voltak az ellenfelek.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16536) AlexWolf válasza Gyuri27 (#16534) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Akárki akármit mond szerintem az XP is totál randomra van kiosztva.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#16537) Iron Funeral válasza jahrn (#16531) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Végül is igen, de akkor csak egyszer kellene tudni sebezni azt nem? :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16538) MCGaiwer válasza Dictator^ (#16522) üzenetére


MCGaiwer
addikt

még mindig keveritek a lepattanást a lecsúszással...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16539) Gyuri27 válasza emre (#16535) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szemből belevágtam egy e75-be a 100-l.
Az sem mellékes, hogy 2x annyit lősz a 100-l mint a 122-l.
Szóval ha nem is ütöd át, he-vel simán 2x annyit sebzel.
Persze mentalitás és stilus. Én megörülök az egy perc/ 4-5 lövéstől.
100 Caliber (mm)
7,06-8,5 Rate of fire (rounds/min)
175/235/50 Average penetration (mm)
230/230/330 Average damage
0,37 Accuracy at 100m (m)
2,5 Aiming time (sec)
2257 Weight (kg)

122 Caliber (mm)
4,29-4,65 Rate of fire (rounds/min)
175/217/61 Average penetration (mm)
390/390/465 Average damage
0,4 Accuracy at 100m (m)
3 Aiming time (sec)
2600 Weight (kg)

A 100-s oldalról még jobb is. Könnyebb is és a célzás is jobb gyorsabb.

A lőszer áráról nem beszélve.

Úgy látom nekem ez a 107 zis6 meg ilyen ágyúk fekszenek.
Majd a bl9-nél átszokok a 122-re.
A 100-ra érdemes lenne egy töltés gyorsitó. Akkor a 9,35 lövés per perc impozásn lenne. :DDD

AlexWolf: kb ahogy esik. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16540) vhw válasza MCGaiwer (#16538) üzenetére


vhw
addikt

A végeredmény ugyanaz; ment a lecsóba a lőszered(credited).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16541) jahrn válasza Fel (#16532) üzenetére


jahrn
senior tag

A hivatalos forumon van vhol egy gyujtemeny a tankrol, ott azt irtak h a 2 torony teljesen kulonallo szal nem tudom kinek van igaza. Az meg kulonosen vicces h azt irja h jatsszunk vele ovatosan. Ezzel akkor nem hull-down-t kell jatszani hanem turret-down?

Jelen allapot szerint kapsz egy rosszabbul felfegyverzett de jobban pancelozott tankot aminek default van egy elrejthetetlen es mindenhonnan loheto gyenge pontja. Ezek utan gondolom az IR reflektor is az lessz - WG fail

[ Szerkesztve ]

(#16542) Eagle16 válasza Gyuri27 (#16539) üzenetére


Eagle16
addikt

"A 100-s oldalról még jobb is."

Na ne. Az nem azt jelenti...

AP / APCR vagy HEAT/ HE...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16543) Mewryck válasza jahrn (#16464) üzenetére


Mewryck
tag

az amcsi vonalon az m3lee volt az a tank(T32nél járok jelenleg),aminél egy kicsit lassabban haladtam elöre,de szerettem azt is(TD stilust kellett vele felvenni),a T1 heavy és M6 páros a kedvencem,mocskosul jol lehet vele menni és jol hozza az xp-t és a creditet(az embereket a korábbi tankokbol ültettem bele,de átképezve kb 65% osak lehettek)

amivel még nem vagyok elégedett,az a T29 (100%os személyzet)és a T32(85%os személyzet) ágyuja,a lövések fele minimum lepattan,vagy critical hit 0 dmg-vel,vagy böven a célkereszten kivül lő(300-en belül),és a lövések több mint fele ilyen,ami 1000kredit/db löszer áron nem valami jo,ezzel igazán csinálhatnának valamit

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#16544) Gyuri27 válasza Eagle16 (#16542) üzenetére


Gyuri27
félisten

Legyen úgy.
Akkor is az ap átütése egál.
Viszont 2x lövök és majd ötöd áron. Pontosabb és gyorsabb a célzás.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16545) stork13 válasza Gyuri27 (#16539) üzenetére


stork13
aktív tag

Mivel a HE-vel nem ütöd át őket hiába a 2x-es ROF nincs 2x-es sebzésed. Durván 3 HE lövés a 100-asból ér fel 1 122-es AP-val. A 2x-es ROF mellett is csak 2/3-ad sebzésed lesz a 122-eshez viszonyítva.
Pénzt meg XP-t pedig a sebzésért kapsz.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#16546) emre válasza stork13 (#16545) üzenetére


emre
veterán

nekem nem volt türelmem leírni :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16547) stork13 válasza Gyuri27 (#16544) üzenetére


stork13
aktív tag

Egy dologgal nem számolsz még, ez pedig a pszichológiai hatás. Ha a 122-sel megküldesz valakit annak már nem nagyon akarózik kijönni a következő pofonért. Tier 7-esból is lekapsz 25-30%-ot 1 lövéssel, ráadásul egy 300 HP-s ellenfelet sem mindegy, hogy 1 vagy 2 lövésből szedsz ki.
Gazdaságossági szempontból a 100-as, XP gyűjtésre 122-es.
Ja és a pontosság és célzási idő eltérései nem igazán hatalmasak, gyakorlatilag nincs eltérés. A körön belül úgyis a szerver dönt, hova megy a lövés. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#16548) Gyuri27 válasza stork13 (#16545) üzenetére


Gyuri27
félisten

Értem.
Viszont az ap átütése hajszára ugyan annyi 175.
A 100-s elvileg üt 230-t mig a 122 390-t.
A 100-l lövök kettőt az meg testvérek között is 460. Ha 122-vel egyet nem találok 100-l még mindig van lehetőség másikat lőni.
Az is érdekes lehet, hogy az xp-kredit hogy adódik. Ugyanis az 1000 buznyákos skuló irtó drága.

A lélektani meg az, hogy kettőt lövök mig ő egyet.
Hidd el az se akar kijönni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16549) OgreImre


OgreImre
senior tag

Szökőévben egyszer van ilyen meccsem:

Ja és nem volt arty, nagyon lehetett élvezni. Pedig van artym.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16550) MCGaiwer válasza vhw (#16540) üzenetére


MCGaiwer
addikt

persze, meg a mellé lősz akkor is... talán azért is a célpont a hibás? vagy rossz programozás? netán csalnak?

a kapufa is mellé, csak éppen nagyon közel.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.