Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17451) Gyuri27 válasza diegho (#17448) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ennek a játéknak a sava borsa sajna nem a random meccs.
Én csak felidegesitem magam a rakás kasukin.
Malinovkán nincs scout, 6 top arty egy csapatban, egyoldalra megy mindenki sorolhatnám.
Szóval ez vagy klán vagy század játék. A random meccsek 90% szar.
Be is irja az ember, hogy fun. Meg, hogy ez csak egy játék.
Másik idióta mögém áll (nem egyszer) jön az arty nem tudsz tolatni, kilőnek.
Erre mikor szépet irsz neki fel is háborodik. Nyilván t4-5 td vagy t4-5 med nem veszteséges bármit csinálsz is.
A bibi ott van. Hogy már a párduc is veszteséges egy egy ilyen hülye miatt.
Az meg ne legyen már cél, hogy t7 meddel egy mecs 0-s legyen a birkák miatt.
Aztán ott van még a remek mm is. Leopárd mi a lószart csinál is4 meg e 75 között?
A sebzést nyugodtan el is felejtheted.
Szóval a random szenvedés. Más birkasága miatt.

vhw: hát nem tudom ki hogyan van vele. Én bizonyos tankokkal szeretnék játszani. Nem az összessel. Csak nekem ez nem esik egy ágra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17452) Drenadar válasza Gyuri27 (#17451) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem eddig csak a random meccs jutott, mondjuk nem vagyok egy hc gamer...

de az idiótáknál még az is bejön mikor csak úgy poénból rád lőnek indulásnál... engem az készít ki.

de most vagy én vagyok nagyon béna és nagyon szerencsétlen, de nagyon sokat kellene még játszanom a következő tankig pedig csak huszonvalahány ezer xp kell. :(

(#17453) Gyuri27 válasza Drenadar (#17452) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha van egy húzó farm tankod nem sok.
Alap, hogy a legénység 75% legyen. Ez ugye + zsé. Kell/kellene a venti. Medre kifizethető heavyra horror.
Ha van húzó tank lesz free is. Akkor a stock állapot kihagyható.
Meg ugye minden tank más. meg kell vele külön tanulni játszani.

Én azt mondom. Menj el a kv-ig. Legyen rajt fullos a csapat + wenti + töltés gyorsitó.
Utána indulj bármerre. Lesz kredit és free xp is. Ha haladni akarsz egy ágat húzz. Mert 3-4 ág csak viszi a lét.

Mikor lépsz egy tankot. Mielőtt eladod rakd vissza rá a stock dolgokat. Mivel jó esetben később tudod használni a már kifejlesztett motort ágyút. Itt spórolhatsz egy csomó kreditet. Valamint jobb cucc lesz a tankon mint az alap.
Ahogy nagyobb lesz a rutinod úgy fognak ezek az xp-k kevésnek látszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17454) Drenadar válasza Gyuri27 (#17453) üzenetére


Drenadar
veterán

Én német ágon indultam el, és bevallom 2 ágat nyúzok. Van mikor az arty jön be nagyon, van mikor a tank.
van egy pici light tank (38na) van az utána levő pnzrIV vagy micsoda (utálom) meg a Grille.
Utóbbival tart legtovább általában a játék, ezért a tankokkal kezdek, aztán a Grille.

eddig még nem is gondoltam erre a csupaszítsuk le a tankot eladás előtt (régen is adtam el tankot). viszont a másik kérdésem, hogy a legénységgel mit lehet csinálni? fejleszteni meg barackba küldeni oké... de hiába van 100%-os legénységem a grille-hez, ha megvenném a hummert, és abba átültetném őket, akkor utána megint 50%-ról menne a történet nem?

tudom rákereshetnék a googleben is... bocsi :$

(#17455) hemaka válasza Gyuri27 (#17451) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az a baj a random játékkal, hogy ez alapvetően taktikai játék. Ezért 15 idegen ember, 8 különböző országból, 6 különböző nyelven egyszerűen nem tud összedolgozni.
Ezért én hiába lövök ki 4-5 embert, ha a többieket simán kiszedik, vagy nem marad a bázison senki, vesztünk. Én meg káromkodok. :W :)

(#17456) Chris0321 válasza Drenadar (#17454) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha átteszed a legénységet a következő tankba akkor át kell képezni és akkor esik a képzettségi szintjük. Nem lesz 50%-os ha 100% volt a régi tankon. Pontosan nem tudom mennyit esik 10-20%-ot.

(#17457) Drenadar válasza hemaka (#17455) üzenetére


Drenadar
veterán

azért van hogy valami okán van valami kis összedolgozás... vagy ez csak szerencse? :)

(#17456) Chris0321: köszi!
sok mindent nem tudok még erről a játékról... nem csoda, hisz nagyon az elején vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#17458) Gyuri27 válasza Drenadar (#17454) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy legénységet fel kell húzni 100-ra. Utána ha átkápzed lesz 90%-s. Mire az új tankal kitolod a cuccost megint lesz 100.
Vannak a játékban jó tankok. Azokkal könnyebb az élet. Német vonalon a pz4 remek. Oroszon a kv. A többit mondják a többiek.
Pz4-vk3001, 3601H, párduc, jó tankok. Ezeket érdemes érinteni. Aztán vannak rossz tankok. Azokat gyorsan át kell tolni.

hemaka: ezzel nem is lenne baj. Csak az a baj, hogy mig egyesek fociznak, mások teniszeznek. Nem lenne bonyolult egy-egy mapon megtalálni mindenkinek a helyet mindentől függetlenül. De a legtöbb hülye rushal kezd vagy egy oldalra mind. itt meg is ette a fene az egészet.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17459) bozont


bozont
veterán

Na mivan már akkor is noobnak számítok ha HE lőszert merek használni? Egy T32 tankot lőttem ki az IS-3 stock 122-es ágyújával, erre beszól hogy HE noob vagyok. :F Vannak azért érdekes emberek.

(#17460) Drenadar válasza Gyuri27 (#17458) üzenetére


Drenadar
veterán

hát bevallom az ici pici tankkal én is rusholok mindig :) főleg, ha sok artynk van. legalább lesz célpontjuk. én meg igyekszem fedezékbe menni, vagy cikázva végigmenni a pályán 50-60 -al :) csak úgy süvíteni szokott mellettem/felettem a golyó :)

aztán a városban grillével rusholok... annyira szemétség, annyira kibaszás az a map(artyval), hogy muszáj. nem is jut eszembe a map neve. himmelsdorf talán? jó megpróbálni feljutni a hegyre. ehhez általában már az kell hogy többen is felkísérjenek...

pz4 - hááát.... eléggé nem szeretem azt a tankot... olyan lassan fordul/kanyarodik... nem sok sikerélményem van vele.

[ Szerkesztve ]

(#17461) CPT.Pirk válasza bozont (#17459) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak írd neki, hogy halott ember nem beszél. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17462) Chris0321 válasza Drenadar (#17460) üzenetére


Chris0321
addikt

A PzIV fordulását ki fogják javítani. Egyébként sem tud helyben megfordulni erre készülj fel. Viszont ha maxon van nagyon jó kis tank. 2* voltam vele Top Gun és 6* Mesterlövész. A kreditet is jól hozza és benne szokott lenni a duplázós hétvégékben is amikor aztán lehet vele kaszálni rendesen. A legutolsó ilyen alkalommal valamivel több mint 2 millió kreditet szereztem. :D

(#17463) vhw válasza bozont (#17459) üzenetére


vhw
addikt

Kínjában már nem tud mit mondani. :D (menj pár csatát artyval, cifrábbakat szoktak mondani :D)
Amúgy ja a T32-nek az az ellenszere, ha hulldownba megy, egy HE lövés tönkrevágja az ágyút, utána senkit nem talál el.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17464) Iron Funeral válasza Drenadar (#17460) üzenetére


Iron Funeral
őstag

PZ4 most egy ideje bugos, egyébként eléggé pöpec kis tank :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17465) Drenadar válasza Chris0321 (#17462) üzenetére


Drenadar
veterán

óóó én nem várnám hogy forduljon helyben (pedig hát a lánctalpas dögöknek erre képesnek kellene lenniük nem?)
de olyan baromi nagy sugárban fordul vagy hogy mondjam...

bug? oké :)

nem azt várom hogy úgy menjen mint a kis 38nA, de azért legyen esélyem a csekély irányváltoztatásra gázadás mellett is :)

hát ahhoz hogy teljesen ki legyen fejlesztve, már csak jobb ágyú kellene rá...
ki mit ajánl? :D a 7,5-öst vagy a 10-est?

(#17466) hemaka


hemaka
nagyúr

T-50-2 még mindig kedvenc. :D

(#17467) Gyuri27 válasza hemaka (#17466) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha meglesz a vk28-m majd megyünk együtt. Meglátjuk az úri közönség mennyire szereti. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17468) Chris0321 válasza Drenadar (#17465) üzenetére


Chris0321
addikt

Próbáld ki mindkettőt és döntsd el.
A 75 mm-es pontos messzire is és jó a páncélátütése.
A 105 mm-esnek nem olyan jó a páncélátütése de sokkal erősebb a sebzése és pontatlanabb és lassabban is tölt újra.
Én is kipróbáltam mindkét típusú ágyút és a 75 mm-eres jobban bejött, de neked lehet más az izlésed.

(#17469) Drenadar válasza Gyuri27 (#17453) üzenetére


Drenadar
veterán

"Ha van egy húzó farm tankod nem sok."

most lehet hülyeséget kérdezek, de az a tank is ami fullba ki van fejlesztve az is csak magának gyűjti az XP-t nem? free-be csak keveset ad, a convert meg goldba kerül
vagy valamit nagyon rosszul csinálok

(#17468) Chris0321: annyira nincs XP-m, hogy nem hiszem hogy bevállalom mindkettőt :)
de így leírásod alapján inkább a pontosabb kell.

[ Szerkesztve ]

(#17470) Fandango


Fandango
veterán

Hello!

A Ferdinandhoz melyik 3 equipmentet erdemes megvenni?

Tippre a toltes gyorsito, 25% latotav allo helyzetben de mi lenne jo 3.nak? Venti?

(#17471) vhw válasza Fandango (#17470) üzenetére


vhw
addikt

A venti se rossz, ha olcsón akarod megúszni, akkor rátehetsz egy álcahálót, bár sok haszna nem lesz :) Esetleg ha még nem 100%-os a legénység javítási skillje akkor szerszámos ládát, idegesítő tud lenni a szakadt lánc.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17472) Fandango válasza vhw (#17471) üzenetére


Fandango
veterán

Alcahalo az van most is, a legenyseg camo skillje 100%, a javitas olyan 40% korul van.
Azt viszont nem tudom hogy 100% camo mellett van haszna az alcahalonak?

[ Szerkesztve ]

(#17473) Chris0321 válasza Drenadar (#17469) üzenetére


Chris0321
addikt

Ajánlatos megtartanod a tankot később is mert elég szépen hozza a kreditet. Nekem is van és nem szándékozom eladni, prémium nélkül kell ilyen tank is.

(#17474) Drenadar válasza Chris0321 (#17473) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem tervezek eladni egy tankot sem addig míg meg nem telnek a slotok :)

A kicsi 38nA -val meg annyit szenvedtem már, hogy megkedveltem... ez a pzIV-ről nem mondható el... még?

(#17475) hemaka válasza Gyuri27 (#17467) üzenetére


hemaka
nagyúr

szidni fog minket mint a bokrot. :D

(#17476) bullseye válasza vhw (#17463) üzenetére


bullseye
addikt

legszebb, amikor artyval voltam és engem rohadt gyáva campelő állatozott egy heavy, akit a saját bázisokun lőttem ki a játékidő felénél...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17477) Iron Funeral válasza Fandango (#17470) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nálam az általad említett kombinációban van felszerelve a Ferdi, meg vagyok elégedve vele :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17478) Drenadar válasza bullseye (#17476) üzenetére


Drenadar
veterán

szégyelld magad... :W

(#17479) KaLeun


KaLeun
senior tag

A mai napom az úgy nézett ki, hogy alapból minden csata vesztes (FAIL) és ez ugye 300xp, ha szerencsém volt és balfasz volt az ellenfél akkor akár 700 is összejött. Plusz tipikusan még a megszikkadt s...r darabot se vitte át a lövegem.

Szinte mindig mindenhol egyedül tartottam a frontot (T29) sokszor mögöttem állt legalább 10 tank de még arra sem voltak képesek, hogy a hátamba kerülő kis scoutokat kiszedjék. Egyetlen egy alkalommal tudtam csak egyedül eldönteni a csatát: Komarin, középen a jó-képességű top tankok áttörtnek a másik térfélre, hát a hídat már nem kellett megterhelniük nagyon... Bázisunknál kicsiki-csukiztam 6 tankot, kb másik négyet jól meggyepáltam.

Pl. most sikerült látnom... olyat, hogy a Mountain Pass-on a DNY-ra levő hegy kanyarulatában egy T34, Tiger P és egy T-54 kiállt a külső ívre........ FACEPALM :W :O :( Az Isten barmai.... Nagyon kemények voltak ám, még fedezék se kellett nekik...

Az új szokás a totál camp, az egyszeri gyerek rájött, hogy ugye:
-elmegyek a városba = biztos kampó
-kanyonba próbálkozom = dettó
-nem próbálkozom semmivel, háááát talán túlélem

Az artyknál meg a lemmingek támogatása. Bőszen spottolgatok egy Maust, egy T30-at és egy IS-3-at, hiába a tiszta célpont ez ugye az igazi faszagyerek tüzérnek nem kihívás. Inkább a dimbes-dombos terep az ám fasza, hadd kormólja a 2-3k-s skulló a homokot hisz pici occó...

Cila

(#17480) -vitya- válasza vhw (#17447) üzenetére


-vitya-
őstag

a lerövidítéshez ennyi:

véges időm van, láthatóan kevesebb csatát mentem mint ti, de szeretnék én is minél hamarabb a nagyokkal, és akár veletek együtt menni. premium nélkül tier7-ben járnék, vagy legjobb esetben tier8 (hasonló szétszórt, mindenbe belekóstolok játékot feltételezve)

nekem ez megérte, hogy vettem egy 180 napos premiumot anno, meg előtte jött pár promóból, meg az apró. Ez nekem kb 20 ezresembe fájt már. Ennyi egy este, taxizással együtt, ha kimegyek kissé kiszellőztetni a fáradt gőzt...

szóval neked úgy jó, nekem meg így, különbözőek vagyunk, mégis eljutunk ugyanoda - így a jó, nem? ;-)

(+ ha senki nem fizetne nekik, akkor lenne szerinted fejlesztés? és mostanában látom, hogy sokszor a jó irányba történnek lépések a WG-től)

-=Витя=-

(#17481) KaLeun


KaLeun
senior tag

Gondoltam teszek még egy próbát, töltelék biztos elment már aludni alapon. Mindenhol - szakaszban - a nagy klánok emberei, végre hál' Istennek! :R

Ruinberg, T29: bemegyek a városba és sehol senki :F, elmegyek északra az ellenfél bázisáig egy med jön velem. De ugye senki sem jön ám utánunk, de a másik oldalra se méltóztatik menni segíteni. Szépen bent csücsülnek a romok közt míg egyenként le nem vadásszák őket. :Y

Cila

(#17482) -vitya- válasza Gyuri27 (#17451) üzenetére


-vitya-
őstag

nem tudom, de nekem az esetek 60-70%-ban jó a random meccs... A maradékban szidom a népet, mint a bokrot.

nem kell klán, vagy nagy csapat.

ha 3-an vagyunk, simán el tudjuk dönteni a csatát - az ilyenek már elég élvezetesek számomra.

(most is volt, hogy 3-an 12-t öltünk - ez teljesen rendben van)

-=Витя=-

(#17483) -vitya- válasza hemaka (#17455) üzenetére


-vitya-
őstag

erre van a platoon, ami egy nagy találmány. és ha vagy olyan burzsuj, hogy premiumod is van, máris ott a 3as platoon.

ha a felső 50%-ba tesz, akkor leszarom mi9t csinál a többi: 3an valószínűleg megoldjuk.

-=Витя=-

(#17484) hemaka válasza -vitya- (#17483) üzenetére


hemaka
nagyúr

Van prémiumom, de még nem játszottam 3as platoon-ban.

(#17485) vhw válasza -vitya- (#17480) üzenetére


vhw
addikt

Jó irányba? :D
-csak a legfrissebb pletyka; előrehelyezett váltó E-50, E-75 esetében?
a régi ígéreteket meg ismeri mindenki...
-júniúsra ígérték az amcsi és szovjet heavy ágat
-német-szovjet második TD ágat nem sokkal utána
-új játékmódok még mindig sehol
-a matchmaking sok esetben még mindig fail (artyk száma? valaki?)
stb.

Fél év telt el mióta kijött a játék, bocsánat.

(nekem kicsit még az is gyanus h a francia tankokból se lesz semmi ez évben, itt van november közepe és még a tesztszerverről semmi hír.)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17486) -vitya- válasza hemaka (#17484) üzenetére


-vitya-
őstag

itt az idő, hogy két barátodat rábeszéld, némi invitation kóddal segítsd, és mehettek együtt... aztán ha már szépek lesznek a statjaid, sorban fognak érted állni az ismeretlen-ismerősök, hogy menj velük;-)

-=Витя=-

(#17487) -vitya- válasza vhw (#17485) üzenetére


-vitya-
őstag

ehh... hogy te ma milyen kötözködős vagy;-)

+ a régi módszerüket, hogy szarnak mindenbe, és nem tájékoztatnak megváltoztatták. Most legalább bevallják, hogyha késnek, és vannak körülbelüli időpontok is. Mindarra, amit írtál.
+ az új skillek jönni fognak, még ha eddig sokat késtek is érdekesen hangzanak
? E-50, E-75 - ez csak pletyka, ha hivatalos lesz, és a garázsban is állnak majd, akkor kiderül
+ az amcsi T34 viszont ingyen premium lesz neked is. Még ez évben ígérik. Hosszú vajúdás után, ezt már hihetőnek találom.
? német-szovjet 2. TD ág - nekem nem hiányzik (még)
+ viszont szvsz sokat javult már a MM, és még ígérik az artyk számának korlátját
+a játékmódok is jönni fognak, elég jól látható - fejlesztenek. Minket, akik pl. historical battlekat játszanak, meg is kérdeztek a fejlesztők. Mi ez, ha nem fejlődés a bunkó régi, leszarom a hülye játékosokat stílushoz képest?
+ tetszik, hogy a rage-quit ellen is tesznek
+a finomhangolás folyamatos. én látom, azért valahol te is, nem?
+ a francia ág igen érdekes lesz, h késik is, nem baj, jönni fog. az auto-loaderre kíváncsi vagyok, de nagyon
+ egész sűrűn volt mindenféle special event, amik állt. elég jók voltak

stb.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17488) Iron Funeral válasza -vitya- (#17487) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha előre rakják az E-75 váltóját akkor a 0.6.6 teszt1 haspáncélját is rakják vissza :)
(most olyan érzésem van mintha olvastam volna ezt már mástól is :F )

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17489) Fel válasza -vitya- (#17487) üzenetére


Fel
addikt

A legutóbbi kérdezz-felelekből idézek:

"Are you satisfied with the changed MM (MatchMaking)? What impact does it show in the statistics? Will there be any other changes implemented, for example, the SPG limit in battle?

We are currently analyzing statistics and collecting the feedback. According to these factors we will make conclusions and add necessary changes. Currently we have at least 11 of them planned. Also we won’t add any strict limit for amount of SPGs per battle. But we will take necessary measures to separate the arty in matches and to prevent big amount of SPGs entering 1 battlefield."

Szóval annak ellenére, hogy egy korábbi szavazáson toronymagasan nyert az, hogy limitálják az artik számát, mégis úgy tűnik, hogy tesznek a véleményekre...

(#17490) hemaka válasza -vitya- (#17486) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem nagyon ismerek személyesen olyat, aki ezzel játszana az a gond.

Jee, közben végre meglett az IS-3. :C

(#17491) -vitya- válasza Fel (#17489) üzenetére


-vitya-
őstag

az én olvasatomban ez úgy néz ki, hogy nem szeretnék kötelezővé tenni, nehogy gondolom pl. hajnalban egy 3as arty platoonnak gondja legyen a játszással... Illetve szeretnék felemelni a platoonban játszók számát, és ha valaki van olyan dilis, hogy hoz 4 arty-t akkor az akkor hogy játszhatna.

Ez inkább arról szól, hogy a MM-et próbálják tovább finomítani, hogy sok arty-s esetek minél ritkábban forduljanak elő...

engem nem érdekel, hogy hogy oldják meg, de ha csak szökőévben egyszer látok 7 arty-t, az nekem már megfelel.

-=Витя=-

(#17492) -vitya- válasza hemaka (#17490) üzenetére


-vitya-
őstag

keresd meg a prohardver csatornát. ott szoktak emberek tengődni, néha platoon is megy.

-=Витя=-

(#17493) Drenadar válasza -vitya- (#17491) üzenetére


Drenadar
veterán

7-et? uramatyám... én eddig max 4-et láttam és az is sok(K) volt :)

(#17494) Dictator^ válasza diegho (#17445) üzenetére


Dictator^
veterán

akkor most , hogy van premiumod minden fizetség nélkül? mert ezt nem értem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17495) -vitya- válasza Dictator^ (#17494) üzenetére


-vitya-
őstag

szvsz csak úgy érti, hogy neki az nem összeg, hogy a hobbijára havonta 2500huf-ot költsön.. Én sem vettem észre változást a bankszámlámon, nem ez a tétel lesz az, ami miatt bármi gondom lehetne...

-=Витя=-

(#17496) -vitya- válasza -vitya- (#17495) üzenetére


-vitya-
őstag

és úgy gondolom, hogy az lenne természetes, hogy mindenki nyugodtan megengedhesse ezt magának - nagyon remélem eljutunk még ide (de ez már nem tartozik a wot-hoz, kezd politika szaga lenni, azt meg kerülöm, mint a szarosfánkot

-=Витя=-

(#17497) jahrn válasza Fandango (#17472) üzenetére


jahrn
senior tag

Felesleges az alcahalo ha 100%-os camoja van a szemelyzetnek. Mostanaban vkik teszteltek tankokat (sima, camo crew, camo crew+camo net), es arra a megallapitasra jutottak h ha a szemelyzet 100%os akkor a halo mar felesleges. Mindemelle a Ferdi alapbol 0-hoz kozelito camo erteken a +25% nem sokat segit^^

Aki meg elobb dicserte a WG-t: MM tovabbra is egyertelmuen szar. Stock (na jo, lanctalp mar fennvan - huha uber) T7 tankkal folyamatosan T9-T10 csatakba dob (es itt nem 1-2 magas szintu van, hanem a csapatok fele). Mindemelle keptelen egyenletesen elosztani a tankokat, gyakori h eggyik oldal joval erosebb alapbol. OFC, working as intended....

(#17498) -vitya-


-vitya-
őstag

hát, nem tudom. szidjuk az MM-et folyamatosan. tudsz valami olyan algoritmust, amivel jobban menne?

különben mi majdnem ugyanannyiszor azért is dühösek vagyunk, ha túl jó csapatba tesz: ja jön a victory, de alig kapunk hozzá xp-t. Az a jó, amikor piszkosul meg kell küzdeni a győzelemért. Ez lenne az ideális. Ezt piszok nehéz lehet implementálni. Úgy látom, hogy az már elég jó, hogy most olyan 30%-ban ezt hozza.

-=Витя=-

(#17499) stork13 válasza -vitya- (#17487) üzenetére


stork13
aktív tag

"+ viszont szvsz sokat javult már a MM, és még ígérik az artyk számának korlátját"

Az MM ugyanolyan szar, mint eddig. Egyik oldalon tele heavy-vel a másikon medium-mal. Tier szembeállítás is hagy kívánnivalót (E75 vs IS3, Ferdi vs Tiger és nem csak 1 slotnál aztán ezt T5-6-ban próbálja kompenzálni néha). Simán tudná cserélgetni, mert nincs mindenki platoon-ban, de valamiért nem.

Az artykhoz meg nem nyúlnak hozzá, nem lesz maximalizálva a csatánkénti számuk.

Illetve mostanában tűnt fel, hogy naponta 3-4 pályát pörget felváltva. Másnap vált. Ma Ruinberg, Ensk, Artctic volt, tegnap Himmelsdorf, El-halluf és Komarin.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#17500) -vitya- válasza stork13 (#17499) üzenetére


-vitya-
őstag

nem azt mondtam, hogy már tökéletes, csak, hogy fejlődik.
egy évvel ezelőtt egy IS-7-el szembe betette a sima IS-t...

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.