Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16251) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most olvastam (OL), hogy a rage quit egész jól meg lesz oldva. Afk módba vált és ha véletlenül túléli akkor is felrobban a végén (max. javítási költség).

Hát ez a jelentgetés viszont.... ultra gáz lesz, minden kis retardált jelentgetni fogja azt aki kilőtte.

Cila

(#16252) CactuS válasza KaLeun (#16251) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt hiszem GWben volt olyan szöveg, hogy figyelmeztet a program, hogyha olyan embert reportolsz, aki nem csinált semmi rosszat - gyk: csak téged felb*szott -, akkor a te accountodat fogják bannolni.

Ha ez működne itt is, akkor az idióták idővel saját magukat tennék ki az ajtón. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16253) emre válasza CactuS (#16252) üzenetére


emre
veterán

Olyankor mit csinálnál amikor két kempelő T50-2 hagyta hogy egy Pz38 kilője az artynkat? Szó szerint semmit nem csináltak, csak lökdösték a kempelő TD-ket meg rohangáltak a kezdőben Sand Riveren.
Csak azt sajnáltam hogy a csata végén lőttem ki az egyik nyomorékot, (a másikkal nem én végeztem) előbb kellett volna, de lekötött két E75.

Szóval ezeket hogyan lehet jelenteni, és mit lehet kezdeni a dologgal?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16254) diegho válasza emre (#16253) üzenetére


diegho
nagyúr

Semmit. Továbbra is tartom magam az IQ teszt alapján történő besoroláshoz, az egyetlen módja annak, hogy veled azonos képességű csapatot kapj.

(#16255) CactuS válasza emre (#16253) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ha lenne olyan opció, hogy report because retard, akkor azt nyomkodnám. Viszont ha kilövöd, akkor van oka, hogy reportoljon téged. Nem hiszem, hogy on the fly beugrik egy GM a játékba és nézi, hogy mi történik, ha reportolsz egy embert. Vagy, hogy utólag meg tudja nézni a csatát, vagy meg akarja nézni egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16256) diegho


diegho
nagyúr

Nektek is kicsit darabos a játék ma? Mintha lagolna pedig a pingem 40-60. FPS van bőven.

(#16257) đe$|re


đe$|re
senior tag

Nem hiszem el, hogy ennyi agy halott van...segítség az nincs, hiába kérek. Ugyan úgy kempel a szikla mögött. Királytigrissel ráadásul folyamatosan szívat a szerver. (Itt folyamatosan kapom az agyatlan barmokat)

(#16258) CPT.Pirk válasza đe$|re (#16257) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Múltkor szerencsésen magasabb helyen voltam az SU85-tel, így feltartottam a bázist támadó tankokat az apátságos mapon, jött egy PZ3/4, egy PZ4, meg egy Lövve, a két PZ-t kilőttem, Lövvéve küzdöttem, eléggé noob volt a tulaja, de végül ő győzött, maradt 39 HP-ja.
Nálunk csak egy KV maradt hátul, írtam h. menjen, mert 39 hp-je van csak, azt mondta indul, erre nem rohant be a bázisra, hanem 4 helylen megállt, és próbálta meglátni távolról.
Mire végül elindult, a lövve elfoglalta a bázist, de persze még 100 méterre tőle sem láttam meg a Lövvét...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16259) KaLeun válasza diegho (#16256) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nekem darabos most, gondolom sokan vannak fent a neten és a WoT szerverek is rendesen leterheltek lehetnek.

Ja amúgy, sikerült 5 darab 0% -os lövést beletennem egy GW E-be...

Cila

(#16260) Iron Funeral válasza Paul119 (#16241) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak azzal nem fogod átlőni a négyeskét ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16261) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hogy én hogy utálom az összes rohadt artist! Nem igaz, rohadnának meg, nem lehet játszani miattuk!

***

(#16262) MCGaiwer válasza ollie (#16261) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nekem van artym, meg is4-is7 is. érdekes módon semmi bajom velük, még nyílt pályán se. majd ha játszol te is artyval, talán megtanulod hova tudsz belőni és hova nem, így tankokkal nem leszel olyan balfasz, hogy nem állsz olyan helyre ahova nem tudnak lőni.

+milyen mozgással haladj hogy nagy legyen a kockázatuk a missre, így inkább lőnek másra.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16263) Ebit válasza ollie (#16261) üzenetére


Ebit
addikt

Azért lehet, jobban oda kell figyelni, és többet mozogni.

(#16264) Paul119 válasza diegho (#16256) üzenetére


Paul119
addikt

nekem is néha darabos a játék meg ugrik a tank meg fordulánál mintha 1 secig nem reagálna aztán kezd el fordulni egy nagyot

r1E3S3E7T: ó dehogynem főleg a toronypáncélt felülről ;)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16265) virkir válasza ollie (#16261) üzenetére


virkir
veterán

Hehe...
Már akkor én nem is írok többet :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16266) gainwardgs válasza Paul119 (#16264) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nálam is :O Pont ezt akartam tőletek kérdezni, érdekes kicsit laggol aztán ok aztán megint pedig 40 ms a pingem :(

(#16267) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

(újra)Megtaláltam ezt a gyöngyszemet, ha valaki akar vicceset olvasni az ne habozzon :))

(#16264) Paul119: persze, nálam is így szoktak közlekedni az IS-4ek ;] ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16268) diegho


diegho
nagyúr

Egyik nap IS-7el voltam el halluf kinéztem a szikla mögül, senki nem látott még az ellenféltől, egyszerre láttuk meg egymást egy T32vel, T32 pattant rólam és rálőttem de ebben a pillanatban kaptam egy arty hitet és 2hp-m maradt, mégse anyáztam miatta, benne van. Buktuk, de még sebeztem 3 tankra.

(#16269) person


person
senior tag

Azért én a végére megszerettem ezt a SU-100-at de sajna el kell adnom SU-152-miatt.
Uccsó csatám volt vele. 8kill :)
Győzelem!
Csata: Malinovka 2011. október 31. 12:23:40
Jármű: SU-100
Szerzett tapasztalat: 1 158
Szerzett kredit: 31 122
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés

[ Szerkesztve ]

(#16270) smisa


smisa
őstag

Szerintem készülnek a patchre mivel csak 26k user van fent tegnap este meg volt 40k is

(#16271) Iron Funeral válasza person (#16269) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hamar túlmentél rajta

Más: Itt van egy mod ami megszámolja, hogy mikor mennyit lőttek a tankotokra, itt egy kép hozzá(bal alsó sarkot figyelni)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16272) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! 1-2 kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban. Egyik ismerősömnek van egy Tiger II-je, de de elég sokszor minuszba jön ki a csata végén, mert a javítás + a lőszer több mint a keresett pénz... a lényeg, hogy E-75-nél (mert nemsokára megvenné) mennyire "gazdaságos" a játék ? Ott már még sz@arabb ?

Németeknél szerintetek melyik tank hozza a legjobban a pénzt ? (Oroszoknál a KV ami Tier5-ös, gondolom a németeknél is ezen a szinten van valahol, csak biztosra akarok menni)

A 7.0-ás patchben fognak roncsolódni a tankok ? Mert most ugye csak rátextúrázza a lyukat a tankra...

Előre is köszi a válaszokat!

This is the way

(#16273) Dictator^ válasza RaZroX (#16272) üzenetére


Dictator^
veterán

E75, addig veszteséges, mig nem lesz meg rá a 122-es, onnantól már ki lehet hozni 0-ára prémium nélkül is elviselhető 122-essel, amugy még néha prémmel is szar.

ha túléled a csatákat átlagos, ha halsz és nincs 122-es általába szar.

igazából szerintem a prémium ilyen tankoknál szükeséges.
vagy 63k free xp a gunra :))

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16274) Iron Funeral válasza RaZroX (#16272) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Általában nemzettől függetlenül a tier V tankok hozzák a legjobban a lóvét, illetve az egyéb prémium tankok.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16275) person válasza Iron Funeral (#16271) üzenetére


person
senior tag

Igyekeztem, csak ezzel mentem. SU-152-őn a 152mm-t AP vagy HE-vel használjátok?

(#16276) bullseye válasza Iron Funeral (#16267) üzenetére


bullseye
addikt

hála és köszönet érte!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16277) marked one94 válasza person (#16275) üzenetére


marked one94
őstag

csakis HE! :) Nem is vettem AP lőszert mikor az a ágyú volt rajta

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16278) person válasza marked one94 (#16277) üzenetére


person
senior tag

Elsőt ellőttem AP-val mert elfelejtettem átállítani gondoltam nem töltök újra feleslegesen. T29 benyalta -630HP. Egyből megtalálták a fedezéket mindhárman és nekem úgy tűnt mégsem akarnak átjönni a hídon. :F Tetszik. :DD Első kör 4kill. IS-re már HE-vel lőttem de akkor csak 300+ adott neki.

RaZrox.: 122mm-es nem ártana, kell majd IS-en.

[ Szerkesztve ]

(#16279) RaZroX


RaZroX
addikt

Rendben Köszi a válaszokat! :R
Még annyi, hogy most van egy KV-3-as tankom, van rajta: torony, lánctalpt, motor, és nem az alap ágyú. Van még két ágyú rá, mind a kettő 17k XP körül van, nekem most durván 20k XP-m van. Ez kb a fele az IS-nek mert az 42k XP. Szerintetek megvegyem az ágyút, és kezdjem előrről a gyüjtést, vagy fejlesszek IS-re ?

This is the way

(#16280) Dictator^ válasza RaZroX (#16279) üzenetére


Dictator^
veterán

Mindenképpen vedd meg valamelyik ágyút.
Alapból a 100-as rámegy az IS-re, torony nélkül, a 122-es is ráfog menni az IS-re, de ahhoz már kelleni fog a torony.
Ha lesz free XP-d, akkor a 122-est vedd meg , picit pontatlan, de nagyot durrant, és az IS-en kötelezőan arra fele kell fejleszteni , ha jól emlékszem.
A 100-as pontosabb, de kevés sebzés.

Én ugy vettem ki, hogy Kv3-on vettem a 122-est, majd IS-en freexpből kivettem a tornyot és arra alapból ment a KV3 122-es gunja.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16281) Iron Funeral válasza person (#16278) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez olyan dolog, hogy legyen nálad egy pár AP a többi meg HE, alapból használj HE lőszert de ha valami finom célpontot látsz akkor tölts be egy AP lőszert aztán rottyants oda neki :DD Pl. Tiger szemből esélyesen benyeli, ha az oldalát mutatja oda jó lesz a HE is, kemény célpontok ellen meg tökéletes a HE.

(#16276) bullseye : nekem a rádiós emberke tetszik, az nálam is majdnem mindig kifekszik :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16282) person válasza Iron Funeral (#16281) üzenetére


person
senior tag

Az első körömnél elfelejtettem átképezni a legénység egy részét SU-100-ról. Vezetőt illetve a két töltőt. :DDD Azért ment szépen.

(#16283) RaZroX válasza Dictator^ (#16280) üzenetére


RaZroX
addikt

Rád hallgattam, megvettem a 122-est, ebben az a jó, hogy rá tehetem a KV-1S-re is (mert olyanom is van :DDD ) Szóval meglátjuk következő csatában hogy milyet durrant :C

This is the way

(#16284) Gyuri27 válasza Iron Funeral (#16271) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hova kell ezt másolni? :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#16285) Dictator^ válasza RaZroX (#16283) üzenetére


Dictator^
veterán

ha jól célzol, akár a nagyoba is nagyot csaphatsz.
kv3 iszonyat állat.
állítom több pattan mint az IS-ről, és kevesebb a javítása.. csak döglassú.
de mindenképpen kellett volna a 122-es az IShez ha jól tudom.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16286) Iron Funeral válasza Gyuri27 (#16284) üzenetére


Iron Funeral
őstag

/wot könyvtár/res/gui/flash

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16287) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mai a 4. szart sem érő napom... 300xp-k itt vagyok!!! Az egy dolog, hogy folyamatosan vesztek de még akkor se ad, amikor egyedül ledarálom az ellen jobb oldalát Artic-on.

Gondoltam most a napokban lazán meglesz a t-43, mert héten laza 1000-1500 közti köröket mentem a t-34-85-tel. De most... egy 600-as körért már vért izzadok.

Cila

(#16288) Chris0321 válasza KaLeun (#16251) üzenetére


Chris0321
addikt

Szevasztok.

Játszom már egy ideje, de csak nemrég találtam ezt az oldalt.
Ez azt jelenti, hogy akármit csinálsz a végén ki kell fizetned a teljes javítást? Ez szerintem nem lenne fer főleg az olyan tankoknál amik veszteségesek ha kilőnek. Persze az olyan tankoknál sem hasznos amiket farmolásra használnak. Ez megint csak a prémium felé hajtja az embereket.

(#16289) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Laggos a seró mint a bűn :W :W :W

(#16290) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ma meglepődtem, hogy szemtől-szembe leszedtem egy KV3-at egy sima KV-val. Én hármat lőttem, mind talált és sebzett közvetlen közelről (nem tudtam elbújni, pedig akartam) a 107-es skulóval, ő csak egyet lőtt közben (persze az is sebzett, de nem ölt meg). A harmadik lövésre meghalt.

***

(#16291) Fel válasza gainwardgs (#16289) üzenetére


Fel
addikt

Nálam is :( Most próbáltam menni a KV-val egy "felderítő" kört, de inkább kiléptem... Gyk. idegesítő, játszhatatlan.

ollie: A KV-3 nem nehéz kiütni, szemből sem. A német 88 L/56-tal is át lehet ütni a frontját és jó eséllyel ki is gyullad tőle (az egész tank belseje gázolajban úszik...).

emre #16250: Igen, BL-10 van rajta. Mostanában szeret szivatni a wot, a találati arányom néha elég gyatra... Lásd pl.: [link]
Volt rá példa, hogy ugyanúgy Malinovkán, ugyanarról a helyről, szintén BL-10-zel sikerült jókat lőnöm, távoli célokra:

[ Szerkesztve ]

(#16292) KaLeun válasza Chris0321 (#16288) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem, csak ha a meccs közben kilépsz.

Cila

(#16293) gainwardgs válasza Fel (#16291) üzenetére


gainwardgs
addikt

És most vetttem premiumot :W

(#16294) KaLeun


KaLeun
senior tag

Gondoltam, hogy legalább farmolok egy kis kreditet. Ammo rack, kigyulladás, modulok elszállnak, legénység már egy kósza lövés szelétől is meghal és még a Type 59-cemet is átlövök mindenhol.....

Cila

(#16295) Chris0321 válasza KaLeun (#16292) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz. Így tényleg fer.

(#16296) jahrn válasza KaLeun (#16294) üzenetére


jahrn
senior tag

Na nem tudom h volt-e mar vkinek hasonlo tortenese. IS-3mal meglottem egy Type-59et jobboldalt hatul a gorgok felett es ammorack lett belole. Jo lenne ha mas is meg tudna erositeni h ott tenyleg van weakspot rajta...

(#16297) smisa válasza Iron Funeral (#16271) üzenetére


smisa
őstag

nagyon jó kipróbáltam :C köszi - ajánlom az első hsz ba betenni :R

(#16298) gainwardgs válasza jahrn (#16296) üzenetére


gainwardgs
addikt

Én is lőttem ugyanott 59-et object 704-el.

Ez a lag már megőrít :W

[ Szerkesztve ]

(#16299) Iron Funeral válasza jahrn (#16296) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elvileg ugyan ott vannak rajta ammorack spotok mint a T-44en.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16300) bozont


bozont
veterán

Nem tudom milyen lagról beszél mindenki, nálam egyáltalán nincs, pedig játék közben is panaszkodnak rá. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.