Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17151) -vitya- válasza marked one94 (#17143) üzenetére


-vitya-
őstag

ilyenkor használjátok a mumble-t... nekem nem fáj, ha sokan vagytok fenn rajta...

persze, még sok al-csatornát csinálhatok, ha kell

-=Витя=-

(#17152) Murder3


Murder3
addikt

na mmiváltozás történt úgy október óta, vagy 1 hónapja kb a közelébe se mentem a gémnek :D
még mondjuk most sincs sok kedvem belépni:D

[ Szerkesztve ]

(#17153) Zeratul


Zeratul
addikt

Megvolt az első one shot-om a KV val. 3003 méter PzIV 122 mm trollocskával. Meglepett hogy eltaláltam mert közvetlen közelről is hajlamos mellé lőni.

8.8cm L/56 3x pattantam le vele egy Stugról.

(#17154) Iron Funeral válasza Zeratul (#17153) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hogy hajtottad végre eme hőstettet egy 1x1km mapon? :DD ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17155) Zeratul válasza Iron Funeral (#17154) üzenetére


Zeratul
addikt

300+ akart lenni. :DDD

(#17156) ollie válasza Zeratul (#17153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én mostanában Shermannal szeretek trollkodni. Arra is van DERP gun, és meglepően jól muzsikál.

Amúgy az este végre volt egy jó sorozatom. 26 meccsből 19 nyerés. Még néhány vesztes meccs után is úgy éreztem, hogy tök jó volt. Pl. épp vesztes volt egy olyan meccs a type-pal, amivel az eddigi legtöbb creditet szereztem (több mint 110k). Ott még egy Löwe-t is sikerült 1-1-ben kinyírnom.

[ Szerkesztve ]

***

(#17157) sutyi^


sutyi^
senior tag

Kimondta, hogy T9-es tankokkal nem lehet pénzt csinálni.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#17158) ollie válasza sutyi^ (#17157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép! Mondjuk a nicked sem rossz. :DDD

***

(#17159) smisa válasza sutyi^ (#17157) üzenetére


smisa
őstag

GG de ahogy elnézzem nem dúskálsz kreditben a 3 T9el :DDD (342k)

Az M6 mivel használod én most nagyon szenvedek vele :(

[ Szerkesztve ]

(#17160) ollie válasza smisa (#17159) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 90mm gun kell rá, valamint a lánc + a legjobb motor, mert úgy elég mozgékony (kb mint egy med). Szóval kell mindenből a legjobb és máris nem olyan rossz tank az. Bár az MM sajnos sokszor dob be T8-T9 csatába, ahol már csak karcolgatni tudja az ellenséget.

Amúgy nem olyan rossz ez a tank a tierjében, bár egy KV-3 vagy KV-1S simán megeszi reggelire. Bár a KV-3 szinte mindent megeszik reggelire, azzal még az IS-sel sem szívesen állok le face 2 face. :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#17161) sutyi^ válasza smisa (#17159) üzenetére


sutyi^
senior tag

Lévén úgy 6 napja vettem M6-ot, meg Patton-t. :)

Patton 3 mill, Felszerelés rá még 1 mill (v. stab, rammer, stb.), a hosszabb 90mm-es Pershingről, rádió, stb. Na meg ugye az sok pénzt nem hozott a konyhára inkább vitte, amíg pár napja végül kinyitottam 105mm-est rá.

Anélkül a Patton csak egy Pershing +160HP-val.

M6-on én 90mm M3. Én a médum tankok mögött szoktam vele bandukolni, na meg ahol lehet domboldaból lőni a gun-dep miatt.

42 menetet toltam összesen eddig vele, 52% WL ~ 560 avg. XP. Persze ha lemmingekkel pakol össze az MM, akkor mindegy mit csinálok vele. Ebben is toltam nem egy, olyan bukó kört, hogy kaptam érte 700XP-t...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#17162) joergie válasza diegho (#17138) üzenetére


joergie
őstag

Azt imádom amikor tier 8-9-es medek mennek platoonban. minek? hogyan? klántársakat sem értem, hogy akarnak beszámolni úgy, hogy jön mindenki tier9-el, 2*3 ember, és csodálkoznak hogy nem rakja össze őket, vagy ellenfélhez rakja be. Nem gyakori, hogy 6 darab tier9 van egy csatában...de ugyanez igaz tier8-ra.
Szerintem az ideális platoonfelállás 1 med+2 heavy, vagy 1med+1heavy+1td, vagy med+hvy+spg. És akkor még össze is lehet dolgozni. 3 azonos tier heavy ha egy felé megy, arra megy a többi is a lemming hatás miatt, ráadásul egymás elől lövik ki a tankokat, xp veszteség pénzveszteség, és valószínű vereség. ha van egy med spotter, egy heavy golyóállónak, meg gyapni az ellent, meg van egy support tank(td vagy spg), akkor már elég sanszos hogy kellemes eredmények jönnek ki az adott fronton.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#17163) diegho válasza joergie (#17162) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ezt teljesen máshogy látom és tapasztalom is, ahogy vityáékkal szoktunk játszani, úgy simán szoktak jönni a nyert csaták, ha nem valami ritka nagy barom csapatba rak, vagy netán nem mákol be valami ammorack-re minket.
3db IS-4 ha top tankok vagyunk simán nyerjük a csatákat sorban, amikor 2db tier8 med és még valami van nálunk, akkor is simán szokott menni a kör (Zsolti csinálj már egy nyamvadt 8-as medet!). Nem értem miért mondod azt, hogy 3db tier8 vagy 9 med semmit nem tud csinálni, pont, hogy a 3db tud igazán alkotni, mert mindenhová odaérünk, mindent meg tudunk ölni hárman pillanatok alatt és mivel 3-an vagyunk ezért megoszlik a figyelem közöttünk. Én mostanában IS-4el csak olyan csatába kerülök egyedül, hogy tier9 a legkisebb tank, néha van olyan, hogy valaki behoz szakaszba egy kisebbet, akkor az a legkisebb, de ha nincs szakasz, akkor tier9+ és ezek a legjobb csaták. A 3 különböző tank nem jó felállás szerintem.

(#17164) Rém válasza joergie (#17162) üzenetére


Rém
tag

Azért 2 3 db tier 8-9 es med simán el tud dönteni egy csatát, akármilyen ellenfelek ellen. A legdurvább amit láttam két Patton volt, nagyon tudott mindkettő és összeszokott csapat voltak, simán tisztitották a pályát. Szerencsére velük vontam egy csapatban, még lőni is elfelejtettem olyan élvezet volt nézni Őket.

[ Szerkesztve ]

(#17165) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Most volt egy hihetetlen meccsem...el sem hiszem, hogy ilyen retardáltak is játszanak...

A felállás nálunk 2 s-51 + gw panther arty, 1 tiger, egy Su 152 meg én mint Is4, ellennél 3 t9 arty meg 2 jagdpanther..simán lehozható...su elmegy scoutolni be is spottol mindenkit..artyk lövik a jagdpanthert...a csapat sír...erre írja az arty, hogy fogjuk be menjünk scoutolni..normális az ilyen? ..de a java még eztán jött...úgy gondolta vicces ha belémlő..erre mindkét artynk elkezd engem lőni..egyiket eltakarítottam a másik kilőtt...ettől miért érzi magát jobbnak..a legvégén meg írták a Tigris pozícióját közösbe...az ilyenek ellen áldás lesz az ingame report...

=^-^=

(#17166) đe$|re


đe$|re
senior tag

KV+trollgun=678m-es stug kill. ;]

(#17167) L-e-f-i-e válasza đe$|re (#17166) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A Stugot a 107-es is 1 hiteli, az a vicces amikor Kv3-at meg Sluggereket is egy shotolsz vele :)

=^-^=

(#17168) đe$|re válasza L-e-f-i-e (#17167) üzenetére


đe$|re
senior tag

Tudok róla... ;) Slugger nem meglepő, KV3 inkább. Vk3601h, Panther,Tiger, Jgdpanzer IV,SU152 (a nagyobbak közül ezek voltak meg) onehit. (ennyi jutott eszembe hirtelen)

(#17169) psycroptic válasza L-e-f-i-e (#17167) üzenetére


psycroptic
őstag

Meg M6-ot, KV-1S-t, meg amikor a T95-ből 1022hp-t lecibálsz egyetlen lövéssel... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#17170) đe$|re válasza psycroptic (#17169) üzenetére


đe$|re
senior tag

KV1S is meg volt...én is néztem, hogy mi van...gondolom beszökött szemből az egyik nyíláson. :DDD

(#17171) Iron Funeral válasza sutyi^ (#17161) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerinted a Patton vagy a T-54 a jobb?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17172) -vitya- válasza joergie (#17162) üzenetére


-vitya-
őstag

semmiféleképpen nem akarlak megbántani, így csak azt mondom, hogy SZVSZ nem értek 1et. ;-)

-=Витя=-

(#17173) sutyi^ válasza Iron Funeral (#17171) üzenetére


sutyi^
senior tag

Hát, nemtom. Nekem a gundep és a dpm miatt élvezetesebb a Patton, persze lévén papírból van, így jobban oda kell figyelni az alacsonyabb tierü bizbaszokra.

T-54-et én inkább platoonban nyomom másik T-54, egyedül meg inkább Patton.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#17174) -vitya- válasza diegho (#17163) üzenetére


-vitya-
őstag

na ezzel viszont 1et kell értsek, főleg , mivel részt vettem több olyanban, amikor bebizonyosodott, hogy a jól vezetett mediumok durván tudnak alkotni...

pl. emléxem, hogy ezen a héten, Karelián voltunk, 2 T-44-el, először felszaladtunk a platóra, ott buliztunk kicsit, majd mikor észrevettük, hogy az egész csapat megőrült, és mindenki utánunk jön, visszarohantunk, épp időben...
ha egyedül lett volna 1 T-44, az nem tudta volna megállítani a másik oldalon támadó Löwe, T.34.85, T-20, IS-3 (+még valami) ellenfeleket

-=Витя=-

(#17175) -vitya- válasza diegho (#17163) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, és te meg vegyél KV-13-at, hogy az ő tier7es mediumjához tudj rakni értelmest!;-)

-=Витя=-

(#17176) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Újabb event kezdődött;

MVP: Tank General

T54-E50-M46 al kell menni és arról a csatáról ahol a szerintetek legtöbb XP-t sikerült
szerezni, be kell postolni a megadott fórum topic ba 2 db képet, egyet az
összesített eredményről a csata végén, valamint amikor a garázsban
is kiirja a kis ablakban a csata eredményét.

Csak egyszeri beküldött eredményt fogadnak el!

A legjobb eredményt 7500 arannyal honorálják, a második hely 5000 aranyat ér,
a harmadik helyezett pedig 3000 ret kap.

November 13.-án 19:00 UTC az esemény vége.

Ami még fontos hogy az eredmény tekintetében csak a teljesen alap szerzett XP-t kell nézni, a duplázós kör után szerzett XP felét ismerik csak el illetve a prémium acc következtében +50% XP sem számít bele az eredménybe.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17177) -vitya- válasza -vitya- (#17172) üzenetére


-vitya-
őstag

a legfontosabb szempont ilyenkor szerintem az lehet, hogy a platoon együtt tudjon mozogni, így egymást tudják segíteni a tankok.

tehát a 3 medium nagyon jó választás lehet, hiszen együtt tudnak mozogni. De ha hozol pl. 1 heavy-t meg 1 mediumot 1 platoonba, annak van kisebb értelme, hiszen ha a med a heavy-vel együtt megy, akkor a lényegét veszíti el, hogy gyors és mozgékony - inkább ennek nincs sok értelme. Minek jön az ilyen platoonban valakivel?, ezek nem együtt játszanak, csak egy pályán vannak és kész...

-=Витя=-

(#17178) emre


emre
veterán

MNT klánt ismeri valaki közületek?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17179) marked one94 válasza diegho (#17163) üzenetére


marked one94
őstag

Már rajta vagyok az ügyön, csak 1. legyen meg a t34 :) De t7es medem van :P

You'll Never Walk Alone

(#17180) -vitya- válasza marked one94 (#17179) üzenetére


-vitya-
őstag

ezt mondom én is, vegyen diegho egy KV-13-at, ahelyett, hogy itt nyarvog;-)

-=Витя=-

(#17181) diegho válasza -vitya- (#17180) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez biztosan nem fog bekövetkezni ;)

(#17182) -vitya- válasza diegho (#17181) üzenetére


-vitya-
őstag

most nem emlékszem, de kérdeztem már, hogy miért nem? és ha már kérdeztem, megismételnéd, hogy miért nem? de ha még nem kérdeztem, akkor elmondanád, hogy miért nem? ;-)

egy szempontodra emlékszem, hogy orosz legyen, de ezt teljesíti a KV-13...

Mondtam már neked, hogy ez a játék egyik legjobb tankja?

SZERK:

és ha szépen megkérlek rá, akkor sem veszel?;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17183) diegho válasza -vitya- (#17182) üzenetére


diegho
nagyúr

Nincs garázshelyem és egy 7-es tank kedvéért nem fogok bővíteni.

(#17184) belaazallat válasza emre (#17178) üzenetére


belaazallat
addikt

Egy két tagjuk ellen már játszottam. Egyet leszámítva, harmat gyengék. Ahogy néztem a tagok statjait, sokan el sem érik az 50%-os nyerési arányt.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17185) diegho


diegho
nagyúr

Nem tudom beduplázni az artymat, 999 pingnél ha full rácélzok valamire, képes olyant lőni, hogy nem is azon a képernyőn landol a találat! :Y

(#17186) -vitya- válasza belaazallat (#17184) üzenetére


-vitya-
őstag

sokat gondolkoztam, hogy a klánok a saját szabályaikat hogy tartják be? itt például oda van írva, hogy minimum 2000 csatát játszott játékosokat fogadnak... szúrópróba szerűen böktem, és a harmadik kb 600 lejátszott csatát adott vissza...

most így ezt hogy? Nem ez az első klán ahol ezt látom. Miért kell rögtön a saját szavahihetőséget cáfolni?

-=Витя=-

(#17187) -vitya- válasza diegho (#17183) üzenetére


-vitya-
őstag

dobd ki azt a vacak beduplázhatatlan arty-t a fenébe, és vegyél egy tömény pozitív élményeket generáló KB-13-at;-) jó oroszosan...

-=Витя=-

(#17188) diegho válasza -vitya- (#17187) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem fogom, bármit csinálsz, szóval felesleges erről beszélni.

(#17189) joker1220 válasza diegho (#17185) üzenetére


joker1220
őstag

A játék laggol vagy a te neteddel van valami?!

Csak azért kérdem mert tegnap este 11 körül nálam is felment a ping 30-40 ről 5-600 ra
és teljesen használhatatlan volt, aztán éjfél re normalizálódott a helyzet.

Ki szeretném deríteni hogy a netem volt tré, az alaplap hálókártyája tré vagy a játék szerver laggolt:)

Valaki más is találkozott tegnap este laggal esetleg?!

Előre is köszi a segítséget!

Amúgy tegnap mentünk vagy 15 nyertes kört zsínórba 3 an platoon ba, én a T59 el, illetve egy E-75 és egy IS-3 al.

Elég jó felállás volt, amég a nagyok lefoglalták az ellenséget én szépen a hátukba kerültem
és felgyújtottam akit tudtam:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17190) Zeratul válasza diegho (#17185) üzenetére


Zeratul
addikt

Hogy sikerült a 999-s ping? Nekem wifin át van 29-30.

(#17191) sagal válasza diegho (#17185) üzenetére


sagal
csendes tag

Ez egy picit erős volt.

(#17192) diegho válasza Zeratul (#17190) üzenetére


diegho
nagyúr

Mail szerver üzemel, 100% sávszéllel tolja ki a kurvák által küldött bmp-ket 24 órában. Valójában 1800-1900 között ugrál a ping.

(#17193) emre válasza belaazallat (#17184) üzenetére


emre
veterán

köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17194) sagal válasza marked one94 (#17179) üzenetére


sagal
csendes tag

Az MNT klánt talán ismerem annyira, hogy tudjak válaszolni neked.
Az alapító tagjai között voltam és több klánváltás után, vagyok újra.

Az elvárás, hogy legalább legyen 2000 játszott csatád. És van olyan ember a klánunkba, akinek csak 600 van. Ez nem a szavahihetőségünket kérdőjelezi meg, hanem a magas toleranciánkat. ;)

Valaki itt az előbb állította, hogy "harmat gyengék" vagyunk és "egy akad" aki nem....

Hát erre csak az a válaszom, hogy tessen újra megnézni a klánunk oldalát, vagy jöjjön egy pár kört velünk. Az MNT újraszervezés alatt áll, ami annyit jelent, hogy nem hoztunk létre egy 206923213. magyar klánt, hanem sok sok vándorlás után, újra építjük.
Így pár nappal ezelőtt egészen mást mutathatott neked, a klán infó, mint ami fedi a mai valóságot.

Egyébként toborzunk új tagokat, és aki kedvet érez és megakarja méretetni magát a "harmat gyengék" között, az jelentkezzen bátran.

Szép napot!

Sagal

(#17195) emre válasza sagal (#17194) üzenetére


emre
veterán

Mindössze azért kérdeztem mert tegnap játszottam ellenük, és kicsit beszélgettünk közben.
Sakaltanks, Fostalicska meg még nem tudom ki volt ott.
Hívtak, de egyelőre nem akarok csatlakozni sehova. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17196) belaazallat válasza sagal (#17194) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha ennyire figyelmesen játszol, ahogy fórumozol, mégis igaz lesz az állításom.

Nem a megfelelő hsz-re reagáltál. Nem a címzett kérdezett, de még csak nem is szólt hozzá a témához.

Mellesleg szövegértés. Azt írtam, akik ellen játszottam, egy kivétellel harmat gyengék. Most őszintén, mit mondanál arról a csapattársadról, aki kimegy nyílt terepre, és csak körbe-körbe forgatja a lövegtornyát, még azután is, miután eltalálták. 3-4 név volt ismerős a listából.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17197) diegho


diegho
nagyúr

Előbbi érdekes csata képekben:

Na most, mint látszik a képeken, vannak érdekes dolgok. Első, hogy a Maus behozta szakaszban a T2 light tankot, aztán utána jött az, hogy a GW Panther úgy gondolta scoutol. Ennek hatására kilépett a játékból a Patton, majd amikor kilőtték a T2 light tankot, a Maus is kilépett. Kijelenthetem, hogy ez egy laza 11v15 csata volt és ma ez volt az első, ahol nem volt végig szar a pingem, csak néha ugrált fel.

(#17198) -vitya- válasza diegho (#17197) üzenetére


-vitya-
őstag

hát, látom, ma napközben játszanak az agyhalottak....

-=Витя=-

(#17199) joker1220 válasza -vitya- (#17198) üzenetére


joker1220
őstag

Nekem is volt egy hasonló csatám tegnap, csak ott egy loltraktort hozott be egy IS3 om, persze hogy a mi csapatunkba:D

De a legnagyobb az volt hogy a végén vesztésre álltunk és 2 arty,
én meg a loltraktor maradt, na mondom várom a végét jöjjön vissza a tank
erre mit csinálnak a barmok;

Kilőttek persze a két arty val együtt, a loltraktor meg még mindig szaladgál a pályán,
na mondom csak vége lesz már, hát a chatbe röhögnek és nem lövik ki a traktort
hanem az egész ellenséges csapat kergeti, aztán a végén beszorították és
felkenték egy ház falára.

Kár hogy még mindig nem tudok screenshotolni, a nap képe lehetett volna

Mennyire pihent agyú emberek vannak:S

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17200) ollie válasza -vitya- (#17180) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem lesz, csak lassan haladok, mert közben nyomulok a ruszki meg amcsi heavy vonalon is.

(#17189) joker1220: nekem a szokásos 40-50 körüli ping volt tegnap este

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.