Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16701) virkir válasza -vitya- (#16699) üzenetére


virkir
veterán

Ha azzal mentek akkor a jövő héten mehetünk, én hozom az E-75-öt.
Egy ilyen felállás azért már elég ütős bír lenni :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16702) marked one94 válasza virkir (#16701) üzenetére


marked one94
őstag

Mi az hogy jövőhét? Ma este ;)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16703) Rém válasza hemaka (#16700) üzenetére


Rém
tag

Nekem meg a Tigris ami tetszik :D
Nem tudok megbékélni az IS 122-ének pontatlanságával és lassúságával. Vagy ha időben be is tölt és el is találom a célt akkor meg lepattan. :(
Át is álltam a medekre, meg van a T-44-es. Még stock de viszonylag jó így is. A nagy toronyhoz kell a lánc?
És töltésgyorsítón kívül mit érdemes felrakni rá?

(#16704) psycroptic


psycroptic
őstag

Süti! Tegnap összelőttem az utolsó motrot a ferdinand-hoz és így a 128-as pityujával egy álom tank lett belőle. Nagyon nehéz vele mínuszosat menni prémium nélkül is. Kíváncsi leszek a JagdTigerre az is faszántos masína lesz?

PSNID: Tomy83PS

(#16705) grunge


grunge
addikt

Van valakinek VK4502P és E-75 is? Érdekelne egy összehasonlitás.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#16706) -vitya- válasza grunge (#16705) üzenetére


-vitya-
őstag

én ellenfélként találkozom velük, sűrűn. a vk-t könnyebb kilőni, mint az e75-öt... ha ez számít bármit is;-)

-=Витя=-

(#16707) joker1220 válasza Rém (#16703) üzenetére


joker1220
őstag

Ezt kivételesen tudom:D

T-44 en a legfontosabb a vizes tölténytartó rekesz!! Különben állandóan oneshottolnak majd ammo rack el rögtön felrobbansz:S

Haverom ezzel szenved már vagy 1 hónapja, mindenki az ammo rack et lövi T44 en 4 db van belőle, a T54 már nem lesz gáz ott csak 2 db van.

Sajnos a játék nem figyeli hogy melyikben van valóban munició igy tök mindegy melyiket találják el, fel fog robbanni.

T59 el én is kaptam ammo rack et tegnap KV trollgun al oneshottolt, bár ez eddig egyszeri alkalom volt, haver minden második csatában robban ammo rack el:)

vizes ammo rack, töltésgyorsító és vertical stabilizert érdemes rárakni, de a repesz páncél sem rossz választás, akkor még jobban tudod rammolni a kisebbeket:)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16708) Snooker


Snooker
senior tag

jagdpantherre milyen + fejlesztéseket rakjak?

(#16709) Rém válasza Snooker (#16708) üzenetére


Rém
tag

Arra nem kell semmi, felteszed a hosszú 88-ast és ölsz!
Nálam álcaháló és töltésgyorsíró van rajta, de csak azért mert meg maradt a kisebb elődeiről. Így is állat, ha olyan napot fogsz ki.

(#16710) ktg3 válasza Rém (#16709) üzenetére


ktg3
őstag

+ mehet rá egy binocular scope, mert amúgy nem lát túl messzire

nagyon jó kis TD, talán az egyik legjobb

(#16711) Chris0321


Chris0321
addikt

Nekem a Tigrisemen csak álcaháló, periszkóptávcső és töltésgyorsító van. Érdemes feltenni a vizes lőszertartót? Van amikor elég sokszor lőnek meg úgy, hogy lelassul a töltés és vannak olyan időszakok is, hogy majdnem lenulláznak de az nem sérül meg. Bocs, hogy nem használok szakszavakat. Esetleg mit lenne érdemes még felrakni? Ha jól tudom lesz valami Tigrissel kapcsolatos frissítés is a játék következő frissítésében. Esetleg valaki tudja pontosan mit tartalmaz? Olvastam már róla de mivel nem tudok angolul a google fordításában és az minden volt csak érthető nem.
Előre is köszönöm.

(#16712) ktg3 válasza Chris0321 (#16711) üzenetére


ktg3
őstag

ha nagyon pro akarsz lenni, akkor ráteszed a ventit ami ad +5%-ot a crewnak
sztem a tigrisre az álcaháló teljesen felesleges, mert nem nagyon rejtőzködsz vele

akkor már inkább egy toolbox kell rá

(#16713) marked one94


marked one94
őstag

Na végre csak össze jött egy 2000xp kör :P

majdnem elfogyott a lőszer :))

You'll Never Walk Alone

(#16714) ollie válasza marked one94 (#16713) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép!

IS-3-mal voltál?

***

(#16715) virkir válasza marked one94 (#16702) üzenetére


virkir
veterán

A hétvége vhw barátomé :) meg ki kéne próbálni a Leo szakaszt mit tudnánk azzal alkotni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16716) marked one94 válasza ollie (#16714) üzenetére


marked one94
őstag

is-4 ;) legjobb tank :K
(saját vélemény)

virkir:okés :R . Én tegnap adtam el a kis leo-t, és végre megvettem a vk2801t. Nem olyan rossz tank csak még rá kell éreznem.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16717) virkir válasza marked one94 (#16716) üzenetére


virkir
veterán

Nekem is az a cél mert majd minden megvan rá kevés xp-vel ki tudom maxolni azt megyek arty-t vadászni.
Bár tartok a dologtól mert a nyüves A-20-al alig rakott scoutolható pályákra, feszt sivatagba vagy városba mentem vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16718) person


person
senior tag

Mekkora poén már, hogy ezt a fos SU-152-őt még az nA-is sebzi szemből. :DDD

(#16719) marked one94 válasza person (#16718) üzenetére


marked one94
őstag

nyugi az isu-152t is minden jöttment átlövi :))

You'll Never Walk Alone

(#16720) person válasza marked one94 (#16719) üzenetére


person
senior tag

Csak kicsit felcsesz mikor a kör végén egy nA veszi le rólam a maradék 50HP-t szemből. Régen volt mikor számításba kellett vennem egy nA-t, most hozzá kell szoknom. :DDD De azt is mennyire unom, hogy nem engednek játszani pl most himmelsdorfban olyan áll elém aki full alap jóformán sebezni sem tud azok közül akik szemben álltak de azért ott kell állnia. Én meg álljak ki full középre ha lőni is szeretnék de akkor meg valszeg nem látok rá az ellenre rendesen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#16721) joergie válasza hemaka (#16700) üzenetére


joergie
őstag

Hát, nekem 6k csata van lassan az ujjaimban, és szinte csutkára ugyanaz a statom IS-el mint tigrissel, bár asszem az átlagxp jobb lett tigrissel. mindenesetre tigrist jobban élveztem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#16722) ollie válasza joergie (#16721) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sima vagy a Porsche Tigrissel?

***

(#16723) Chris0321


Chris0321
addikt

Megvettem a VK 3001 (P)-t, hogy tudjam segíteni a TD vonalat motorilag. A Ferdihez jó lesz a Porsche Tigris motorja. 2 csata alatt sikerült összeszednem kemény 160 Tp-t. :DDD Egy KV-val versenyeztem és lenyomott. :DDD Úgy érzem elleszek egy ideig ezzel a tankkal pedig az összes löveg már ki van fejlesztve. Valakinek esetleg lenne tanácsa, hogy milyen sorrendben érdemes fejleszteni? Én futómű, torony(hogy fel tudjam tenni a 88-ast), motorok sorrendre gondoltam. Nem akarom a tankot sokáig megtartani mert a Tigris(P)-re hajtok utána még meggondolom továbbmegyek-e.

[ Szerkesztve ]

(#16724) Zeratul válasza Chris0321 (#16723) üzenetére


Zeratul
addikt

3. Motort szvsz fakultatív, de a JPzIV lövege nem megy fel a 3001P re külön kell kifejleszteni, csak hogy fogyjon a XP. Porche torony és a 7,5cm L70 ágyú szvsz jó kombináció ha szeretsz távolról pufogtatni, (ekkor a legjobb rádió is kell) a 88 még nem próbáltam, de ha ugyanolyan pontatlan mint JPzIV akkor anyázós lesz.

(#16725) Gyuri27 válasza Chris0321 (#16723) üzenetére


Gyuri27
félisten

A német tankokhoz kell a talp. Anélkül nem ér semmit az egész.
Kell rá torony és az l70. A 8.8 izlés kérdése.
Igazából az a tank is akkor jó ha 100% a csapat.
Rakj rá ventit 150k nem nagy ár. Xp/kredit is jobban jön. Meg rakj rá camót. Ha jó a csapat egy jó support tank. Arra is használd. A scoutolást hagyd másnak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16726) Dictator^


Dictator^
veterán

crying és fényező postok közül jön egy fényező :D

Victory!
Battle: Mines 2011. november 4. 19:23:49
Vehicle: IS-3
Experience received: 2 113
Credits received: 59 911
Battle Achievements: Top Gun

ennyit még sosem értem el IS-3-al duplázás nélkül.
szóval örülök :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16727) Chris0321 válasza Zeratul (#16724) üzenetére


Chris0321
addikt

A motorokat a TD-ág miatt szeretném itt kifejleszteni mivel a másik ágon már a TigrisII-nél járok és így a lövegeket és a rádiót nem kell fejlesztenem. A 88-as ugyan az mint ami a Vk3601-eshezés a Tigrishez is ki lehet fejleszteni. Már nem emlékszem mennyire volt pontos de még megvan az amit a Tigrishez vettem.:) A Tigris(P) az ami érdekelne ezt csak azért fejlesztem és a motorok miatt. Remélem itt könnyebben meglesz mint a Ferdivel lehetne. Még úgyis a JPzIV-nél járok és mivel állandóan kilőnek bár igyekszem hátul maradni még egy ideig itt is fogok maradni. :(

Gyuri27:A ventit megvettem, tényleg nem drága.

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

(#16728) Zeratul válasza Chris0321 (#16727) üzenetére


Zeratul
addikt

JPzIVn rakd vissza a 7.5cm L/70 ágyút ha úgyis hátul maradsz, többet érsz vele ha minden kisebb sebzésű lövés betalál mint ha nagyobb skuló fele elmegy a 3.14-be.

(#16729) CptMisi válasza Dictator^ (#16726) üzenetére


CptMisi
őstag

Az szép. :)) Grat!

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16730) Dictator^ válasza CptMisi (#16729) üzenetére


Dictator^
veterán

Kössz :)

Ezzel top listába került ez az XP. Eddig az KV3 vezette, aztuán az IS.. most jött az IS3 :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16731) CptMisi válasza Dictator^ (#16730) üzenetére


CptMisi
őstag

Jó is az a tank! :D Nagy csalódás volt eleinte az IS4, de most már nagyon szeretem. <3

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16732) KaLeun


KaLeun
senior tag

Üzenném egy magyar kalózos T32-nek, hogy top tankként talán nem kellene hegyet mászni (Himmelsdorf). Főleg nem úgy, hogy ő az egyetlen komolyabb (m6, kv) nehéz.

Cila

(#16733) Gyuri27 válasza KaLeun (#16732) üzenetére


Gyuri27
félisten

Múltkor az összes nehéz felment.
Minket lent legyaktak. Aztán őket is.

Ma 2 magyar majom azt mondja miért izgulok. Ez csak játék. Persze veszitettünk.
Persze ez egy játék. Viszont ha nyerhetünk is azt miért kell eltolni?
Meg ha pikk-pakk megcsinálnak minket az a kör túl azon, hogy elvesztegetett idő. Még mínuszos is lesz.
Szóval nagy az isten állatkertje.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16734) Fel


Fel
addikt

Előrejelzés: Holnap egy kis lag várható... Ha jól számolom 7:00-tól. Nem akkor szokott lenni a szerver restart miatti leállás (7:00-7:30-ig)?

(#16735) Chris0321


Chris0321
addikt

Az utolsó csatám. Engem kilőttek de gondoltam végignézem mert nálunk egy I3 és egy arty az ellenfélnél 3 arty maradt. Az IS3 szépen elindult artyra vadászni. Az egyiket meg is találta az ellenséges bázis mellett és ki is lett lőve. Utána elindult tovább az artykat keresni. Rájuk írtam, hogy 2 perc van hátra foglalja a bázist. Erre annyi választ kaptam, hogy ki akarják nyírni az artykat. Mondom ok. Egy percnél megint írtam, figyelembe sem vették. Döntetlenre kihozták a csatát pedig imán meg is nyerhettük volna. :(((

(#16736) person válasza Gyuri27 (#16733) üzenetére


person
senior tag

Ne is mond...Épp az imént botlottam én is két magyar kreténbe. Lakeville. Hívták az egész csapatot a városba én jeleztem párszor, hogy a másik irányba is kéne valaki, erre beugattak, hogy ne jelezzek aztán pár kedves mondat oda vissza... Na de az egész csapat elment egy irányba és egy pillanat alatt legyalulták mindet. Én a másik oldalt egy T-44 segítségével tartottam ellent, jómagam egy KV-val amivel a lista alját képviseltem természetesen. Így is sikerült 2 killt összehoznom és még visszamentem bázist is védeni a T44 meg foglalni. De bőven túlerő volt mindkét oldalon, ekkora sikert értek el a nagy szájukkal és a 3/4-ed csapattal. Grat kretének ha olvasnátok, akár a játékot is törölhetnétek. Köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16737) Dictator^


Dictator^
veterán

Mai story, m40/m43 blockolja folyamatosan a cimbit, 3an voltunk partyba, erre fél óra block után (artyval blockolt a srác a rusholo t32-nket) erre a t32 rálő a gyerekre (nem hal meg az arty), majd nem a t32-re lőtt vissza az arty, hanem a 3. srácra tiger2-vel..
szóval fogtam, lelőttem a maradékot róla, majd tudattam vele, hogy nem azt lőtte ki, aki alapból rálőtt.
semmi bocs meg ilyenek, fogta az arty haverja, egy gw panther és elkezdett engem lőni.
majd kilöttem azt is, majd elkezdenek sírni, hogy én kék vagyok.. 2 nap alatt 3+3 tk. fuck yea.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16738) kolivanov777


kolivanov777
tag

Sziasztok!

Kezdő vagyok a WOT-ben! A kérdésem a következő: A tapasztalatokat át tudom váltani pénzre? Vagy a csatákon kívül még hogy tudnék pénzt csinál? Mert az arany igen drága!

előre is köszi

(#16739) person válasza Dictator^ (#16737) üzenetére


person
senior tag

:DDD Az jó. Még sosem voltam kék pedig párszor már adtam rá okot én is. Volt, hogy egy nap kétszer. Utoljára a SU-152-es 152mm HE-ből fröccsent egy kevés csapattársamra is, és elvitte őt is ellennel együtt. :D

[ Szerkesztve ]

(#16740) marked one94 válasza kolivanov777 (#16738) üzenetére


marked one94
őstag

csak csatával lehet pénzt (creditet) szerezni vagy ahogy írtad, arany.

You'll Never Walk Alone

(#16741) kolivanov777 válasza marked one94 (#16740) üzenetére


kolivanov777
tag

köszi a választ!
Kár! :(

(#16742) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

a kékség a napi átlag sebzés/team sebzés arányából lesz. ha napi 1millió sebzést csinálsz, akkor mondjuk 50.000 team sebzésig nem leszel kék, ez 5%.

a számok nem tükrözik a valóságot.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16743) marked one94 válasza kolivanov777 (#16741) üzenetére


marked one94
őstag

Vagy eladhatod a nem használt tankot plusz a depóba is lehet néhány alkatrész amik az előző tankokról maradtak.

You'll Never Walk Alone

(#16744) jahrn


jahrn
senior tag

Nah, az MM ma is furan banik velem. T5-T8 csataban a KV-val a csapat eggyetlen hvy-je voltam. Mondjuk igy is tulteljesitettem a kotelessegem (legalabbis en igy gondolom) hiszen 1vs1-ben segitseg nelkul kinyirtam egy Tiger B-t.
Nemileg valtozott a velemenyem a T1-rol, ha nem jon szembe ellenseges hvy akkor egeszen turheto. Ettol fuggetlenul hvy-kent annyit er mint egy zombin a cici...

(#16745) person válasza MCGaiwer (#16742) üzenetére


person
senior tag

Aham. Ennek tudatában már nem leszek olyan elnéző mint eddig. ;]

(#16746) bullseye


bullseye
addikt

engem ma leTKzott ugyan egy csapattag, de véletlen volt, és nagyon szégyellte is magát érte... Su-152-vel "rohantam" haza védeni a bázist 10% HP-n, aztán mögülem megpróbált átlőni a fejem fölött, de nem sikerült. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16747) CptMisi


CptMisi
őstag

:)) Gondoltam lenyomom a duplákat. KV, 152mm just for fun.
10<15re kikaptunk, 7et lőttem ki. a poén az volt, amikor már ketten foglalták a bázist, gondoltam, egyiket kilövöm, erre sikerült egy dupla kill. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16748) CptMisi válasza KaLeun (#16732) üzenetére


CptMisi
őstag

Én meg az egyik HAC-R-esnek, hogy talán TigerP-vel nem kéne blokkolni egy IS4et, és köszönöm neki az a 979 HP-s sebzést, amit miatta kaptam, és ami miatt szépen ki is szedtek...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16749) ollie válasza CptMisi (#16748) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most történt, top tank voltam M6-al, ellenségnél 2 KV3. Jó balance...

Nade megyek előre, sarkon megállok, mert ott áll mögötte egy KV3, és nem akartam egy nagy pofont kapni rögtön a meccs elején. Hátulról belém jön a saját KV-nk, és tol mint állat. Nagy nehezen hátratolatok, ez az idióta meg ki a KV3 elé. Kap egy nagy maflást, lemegy 20%-ra az élete, persze visszahátrál. Ezután hátrafordítja a tornyát, és rámlő! Hát normális az ilyen? Aztán kikaptunk, én voltam az utolsó, akit kilőttek, hiába tartottam fel 5 percig a szemből érkező sereget, a többiek elvéreztek a pálya többi pontján.

***

(#16750) joergie válasza jahrn (#16744) üzenetére


joergie
őstag

Hát igen. Most énis azzal szenvedek. Hálisten gyűlik a free xp is3-al, az a 27k xp annyira elérhetetlenne tűnik :DDD viszont tegnap csináltam t1-el egy topgunt, és 1200xp-t egy csatában, úgy, hogy a végén (beszarsz) egy m7priest lőtt ki aminek a frontjáról 2szer lepattantam totál szemben. Néztem is hogy mi van... viszont amit megfigyeltem , hogy t1-re és m6-ra nem igazán hat a splash damage.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.