Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17801) -vitya- válasza ollie (#17800) üzenetére


-vitya-
őstag

szvsz Type59-et írt ;-)

-=Витя=-

(#17802) grunge válasza joker1220 (#17799) üzenetére


grunge
addikt

Irtó barmokkal tud összekeveredni az ember. Ha nincs fennt pár cimbi akkro nem is nagyon va nkedvem játszani. Most már az agatlanoknak is van egy-két high tier tankijuk, nem ugy min a bétában :)

Azért teganp sierült lőnöm egy ilyet. A 400adik jubileumi kör volt vele :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#17803) joker1220 válasza ollie (#17800) üzenetére


joker1220
őstag

Type-59, elméletileg az összes T előtag a ''type'' ot takarja tudtommal:)

grunge: Szép eredmény, jó az a Löwe egyébként de miután felemelték
az árát nekem személly szerint már nem éri meg megvenni:D

Na meg a T-59 szimpatikusabb volt valahogy, farmolni baromi jó vele meg
hozza a free XP t is mint állat amire szükségem is van most mert eléggé
le vagyok maradva a fejlődésben, későn kezdtem újra a játékot..

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17804) joker1220 válasza -vitya- (#17801) üzenetére


joker1220
őstag

Ahogy mondod:)

A gigacsótány még eléggé messze áll tőlem :DDD :R

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17805) hemaka


hemaka
nagyúr

hú de elegem van a bugos sziklákból :D
Nagy nehezen lekűzdök IS-3-mal egy IS-4-et, erre elindulok, súrolom a sziklát és beragadok. Jön az utolsó élő ellen egy Hummel és röhögve kilő.

(#17806) Zeratul válasza hemaka (#17805) üzenetére


Zeratul
addikt

Fizika bevezetésével ilyenkor borulni fogsz.

(#17807) fsb1000 válasza -vitya- (#17791) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Összefoglalva: Ez a Te általad említett helyezés szerinti összehasonlító módszer képletbe foglalása, amit néhány értéknél épp úgy torzít a prémium / nincsprémum kérdés mint bármilyen mást módszert.

Szerintem arra nagyon jó, hogy látszódjon az adott játékos miben van elmaradva és miben jobb az átlagnál. Úgy gondolom nagyon is jól használható módszer, de az nyilván nem megállpítható belőle, hogy X játékos mennyivel jobb Y-nál.

További probléma:
Rengeteg lehet a játékot csak kipróbálok aránya, akik 1 hétig bénáznak, aztán be sem lépnek többé. Amíg nem törlődnek, ők is "torzítják" az átlagot, úgyhogy lehetne önkényésen húzni egy vonalat, pl. ha valakinek a helyezése 30%-val jobb az átlagnál, onnantól számíthatna expertnek abban a tulajdonságban..... pl spottolásban.

(#17808) ollie válasza Zeratul (#17806) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem biztos. Ragadtam már oda sziklához úgy sokszor, hogy a tank 20-30 fokos szögben állt, nagyon messze volt a borulástól.

(#17807) fsb1000:
Rengeteg lehet a játékot csak kipróbálok aránya, akik 1 hétig bénáznak, aztán be sem lépnek többé. Amíg nem törlődnek, ők is "torzítják" az átlagot, úgyhogy lehetne önkényésen húzni egy vonalat, pl. ha valakinek a helyezése 30%-val jobb az átlagnál, onnantól számíthatna expertnek abban a tulajdonságban..... pl spottolásban.

Nem értek egyet, mert ennél a számítási módszernél a lejátszott meccsekhez viszonyítunk, és a példádban említett játékosoknak alig vannak lejátszott meccsei.

[ Szerkesztve ]

***

(#17809) -vitya- válasza ollie (#17808) üzenetére


-vitya-
őstag

így igaz, ezért találtam ki, mert mindig azokhoz viszonyítok, akik kb. ugyanannyi mentek mint én... Sosem szerettem magamat sem olyanokhoz viszonyítani, akik mondjuk 300 meccset mentek, míg én 3600-at, és ugyanígy hülyeség viszonyítani magam azokhoz, akik 23000 meccset mentek...

ha már viszonyítani akarunk ;-), mert igazából a lényeg az, amit fsb1000 írt: érezd jól magad.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17810) -vitya- válasza joker1220 (#17803) üzenetére


-vitya-
őstag

az orosz T az a tankot takarja, mert oroszul úgy van, a kínai type meg: Chinese industrial designation: WZ120..

(a kv meg klement voroshilov, az is meg mindenki tuja, hogy sztálin)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17811) diegho válasza -vitya- (#17809) üzenetére


diegho
nagyúr

Normálisan összehasonlítani úgyse tudod magad senkivel, mert más lehet nem vett meg goldért 100% legénységeket és nem folyamatosan szakaszban tolja. Szóval itt nagyon sok tényező van, ami befolyásolhatja a számokat. Legjobban az, hogy szakaszban, vagy anélkül játszol. Szakasz nélkül még a 11 kill sem biztosíték arra, hogy nyered a csatát, nincs akivel összedolgozz, én kb 5000 meccset toltam le szakasz nélkül, ez elég sok szerintem, volt is 52% win ratiom, viszont mióta szakaszban is toljuk néha, azóta 54% lett.

(#17812) -vitya- válasza diegho (#17811) üzenetére


-vitya-
őstag

így van. a célom a 65% win ratio;-) csak ahhoz sokat kell menni, hogy az elejét kijavítsam... mivel én is letoltam 2500 csatát platoon nélkül. (hiba volt: kevésbé élvezetes, és még hatékonysága is jóval elmarad az elvárttól;-) )

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17813) diegho válasza -vitya- (#17812) üzenetére


diegho
nagyúr

Én kb 600 csata alatt 2%-ot javítottam, szóval még pár ezer és meglesz a 65%, csak az a baj, hogy én jelenleg is legalább 5ször annyit tolom szakasz nélkül, mint szakasszal.

(#17814) fsb1000 válasza ollie (#17808) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem a lejátszott meccsek számához hasonlítunk..
Hanem a lejátszott meccsek alapján számított helyezéshez. (Wot oldalról copyzva)

(#17815) grunge válasza joker1220 (#17803) üzenetére


grunge
addikt

Bizony jó nagyon, mindent tudsz érdemben sebezni vele ha pkosan használod. 12,5k eléggé meredek ár érte az fix, én még olcsóbban vettem amikor megjelent. Amint megláttam beleszerettem, nagyon bejön a formája.

Haverom a SturmTiger-t várja, aszongya kell neki kerül amibe kerül :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#17816) diegho


diegho
nagyúr

Újabb érdekes camo dolog. Lakewill isu-val periszkóppal állok az átjárónál. Fenti bázison vagyunk az átjáró tetejétől kb 50m-re állok, mellettem 2 Pershing. Jön felfelé egy aufs A, belelövök, erre kapok egy 600-as dmg-t és ekkor jön ki camo-bol egy E-75, ami már annyira a domb tetején volt, hogy átbillent a mi oldalunkra. Se a Pershingek, se én nem láttuk amíg nem lőtt. Valami nincs rendben itt.

(#17817) -vitya- válasza diegho (#17813) üzenetére


-vitya-
őstag

tudom, olyan sokszor rakja az embert a hülyék közé, és egyedül nehéz... (ősi mondás, hogy egy fecske nem csinál nyarat, de qrvára igaz) - nm is értem azt a kitartást, amivel te egyedül is tolod;-)

attól tartok, hogy egyszer úgy fel fog valami téged húzni, hogy abbahagyod teljesen, holott, ha csak a platoon-ban játszanál, 50 csatából 1szer lenne ilyen gondod...

-=Витя=-

(#17818) smisa


smisa
őstag

Rating Value Place
GR Global Rating 80 36 915
W/B Wins/Battles 52% 60 258
E/B Average xp/Battle 388 58 253
WIN Victories 2 106 27 631
GPL Battles Participated 4 080 30 315
CPT Capture Points 10 164 8 643
DMG Damage 2 554 396 34 191
DPT Defense Points 4 662 14 870
FRG Targets Destroyed 3 962 22 846
SPT Targets Spotted 3 062 51 073
EXP Total Experience 1 582 149 34 217

Most akkor ez jó stat ? :B

(#17819) diegho válasza -vitya- (#17817) üzenetére


diegho
nagyúr

Amint elérem a célomat azt fogom csinálni, hogy haverom accán játszok egyedül, húzok neki egy jó tankot, sajáton meg csak szakaszban. Még 70k xp kell az ISU-ra és elértem a célomat.

(#17820) Iron Funeral válasza diegho (#17816) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most volt a 3. meccs egyhuzamban ahol nem láttam SENKIT aki lőtt, fogtam magam ki is léptem. Komolyan hogy a p*csába van az, hogy béta óta nem, hogy fejlődött volna de még vissza is lépett a játék???? Persze jönnek a camok, később lehetőség szerint a dudák is jönnek, meg a tízezredik goldért vásárolható szirszar. Azt hiszem visszavonom, nem is akarok ezzel a foskarikával játszani, valami az agyamra mehetett amikor ezt írtam.

(#17821) fsb1000: hogyan? kilőttek 3x zsinórban úgy, hogy nem láttam az elkövetőket, persze ebből 2x ott volt előttem 20 méterre, de még következtetni sem tudtam mert ugye ezek az inkompetens barmok kivették a tracereket és azóta sem rakták vissza, meg nem is fogják visszarakni :((( Nem emlékszem, az első kettő vesztett volt a 3.at nem vártam meg mivel mint írtam inkább kiléptem ebből a **************************************ból

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17821) fsb1000 válasza Iron Funeral (#17820) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És akkor döntetlen lett a 2 meccs amiben végig benn voltál (2x15 perc), amiben nem is löttek?

(#17822) ollie válasza -vitya- (#17817) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én még soha nem játszottam szakaszban, és valószínűleg nem is fogok, mert a család/gyerek miatt nem tehetem meg. Illetve megtehetem, csak nem jönne ki jól a szakasz felé, ha a csata közepén otthagynám a tankom, mert mondjuk valami van a gyerekkel.

***

(#17823) fsb1000 válasza smisa (#17818) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én azt nem tudom... de ebből statból látszik (ahol kivastagítottad) hogy az átlagosnál sokkal jobb foglaló és védő vagy valamint megsemmisítésben is jeleskedsz.

Viszont kevesebb XP-t kapsz csatánként mint az átlag, de ennek értékeléséhez tudni kéne hogy Te használsz prémet, illetve a reggelt játékosok milyen arányban használnak prémet.

----
A Global Rating-ot nem tudom értelmezni, mert annak számítása nem teljesen világos számomra.

---

r1E3S3E7T: ja... akkor félre értettem... A hsz-ed úgy értelmeztem, senki sem lött a két csapatból az egész csata alatt (kicsit fura lenne...). Ezzel szemeben a helyes értelmezés: Te nem láttad ki lött, mikor kampec lettél.

[ Szerkesztve ]

(#17824) diegho válasza ollie (#17822) üzenetére


diegho
nagyúr

Ilyen nálunk is szokott lenni, hogy hopp telefon stb, semmi baj nincs ezzel, jobb 5-6 kört letolni hárman, mint egyedül.

(#17825) fsb1000 válasza diegho (#17824) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A szakaszhoz mindenképp kell "hangos" kapcsolat? pl. skype. Csak úgy hatékony?
A fiamék igy tolják, csak nem akar bevenni (ciki is lenne, nem erőltetem). Egyébként néha zavar mikor csukott ajtón is kihallatszik a kibálása.
Meg az is mikor nem tudom leszedni a gépről, mert a haverok még éjfélkor is fenn vannak....

(#17826) Paul119


Paul119
addikt

Rating Value Place
GR Global Rating 174 17 140
W/B Wins/Battles 48% 117 076
E/B Average Experience per Battle 473 17 300
WIN Victories 1 704 20 232
GPL Battles Participated 3 568 18 849
CPT Capture Points 8 089 10 014
DMG Damage 3 224 502 11 341
DPT Defense Points 1 099 55 296
FRG Targets Destroyed 3 109 16 596
SPT Targets Spotted 3 360 21 564
EXP Total Experience 1 689 367 14 819

áh e100 nagyon lehúzza a statot:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17827) diegho válasza fsb1000 (#17825) üzenetére


diegho
nagyúr

Hanggal az igazi, hang nélkül max az van, hogy most erre megyünk és kész, de hanggal azonnal lehet mondani ki mit hol merre miért.

(#17828) ollie válasza fsb1000 (#17825) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem feltétlen, de úgy az igazi. Ha nincs mikrofon, még az elején (kezdés előtt) meg lehet beszélni egy feltételes taktikát, na meg azt, hogy folyamatosan egymást segítitek. De ez hatékonyságban közel sem jöhet a folyamatos hangkapcsolathoz, de még mindig jobb, mint nem szakaszban játszani. Legalábbis én így képzelem el, mert még soha nem játszottam szakaszban. :)

Hmm, akkor minek okoskodom, nem igaz?

[ Szerkesztve ]

***

(#17829) -vitya- válasza fsb1000 (#17825) üzenetére


-vitya-
őstag

képzeld el a szituációt:

- egyedül vagy, bal és jobb hátulról egyszer csak elkezdenek lőni, és már meg is haltál

-ketten, platoonban vagytok, nincs hang kapcsolat - társad észreveszi, hogy ketten hátulról rád fognak rontani, döntenie kell, lövi az egyiket, így csak egy fog lőni rád, vagy beírja a chat-be, hogy vigyázz - valszeg nem halsz meg, de igen sok sérülés ér

-ketten vagytok, hang kapcsolat is van, ekkor bemondja a társad, hogy jön kettő ellenfél hátulról, a neked jobbra levőre ő ráfordul, azt kilövi, foglalkozz a ballal. Te fordulsz már testtel is arra, és mire az lőne, te már felé vagy fordulva, a frontpáncél meg elég ahhoz, hogy komoly sebesülés nélkül megúszd. Eredmény, 2 kill, és nincs jelentősebb sebesülés.

Ez kb a különbség. Így elég jól érthető, ugye?

-=Витя=-

(#17830) fsb1000 válasza -vitya- (#17829) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jaja... érthető.

COD-ban használtam TS meg skype-ot is, de egy idő után már nem volt akkora jelentősége. Viszont poénkodni jó volt, hallgatni a beszólásokat...

Persze ott más a játék sebesség mint Wot-ban és a csapattárs mozgásából is sok minden leszűrhető. És egészen másképp müködik ez a "láthatatlanság" dolog. De itt cserébe van a jelzés a tank felett sőt még a sziluettje is kirajzolódik.

Milyen lenne már ha COD-ban is piros körvonal jelezné az ellenfelett....

(#17831) Iron Funeral válasza fsb1000 (#17830) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Vagy mi lenne ha itt a playerre lenne bízva, hogy észrevegye az ellent, ja várj akkor nem lenne ennyire random a játék...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17832) ollie válasza Iron Funeral (#17831) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom még alpha állapotban kitesztelték, hogy hogyan izgalmasabb a játék.

***

(#17833) fsb1000 válasza Iron Funeral (#17831) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom megitélni miért igy csinálták... de nekem sokat segít.

Van hogy a fiam nézi mit csinálok.... pl száguldok egy spotterrel artyt kivégezni, de még csak félúton járok.... jobbra oldalt van! oldalt van! mondja...
Aztán bang-bang és oldalról kilőnek.

- Mit csináltál? Nem láttad hogy ott van?
- Nem b.meg... nem láttam

(#17834) smisa


smisa
őstag

Volt már leírva de most csak ezt találtam de ez a wikiben is benne van vlahol:
[link]

a lényeg: késhet, nagyobb távolság esetén akár el is maradhat. A fejlesztők szerint az alábbi időkkel dolgoznak:
50 méteren belül - 0.1 mp
150 méteren belül - 0.5 mp
270 méteren belül - 1 mp
445 méteren belül - 2 mp

a legjobb tankok 15-16m tesz meg / másodperc :B

[ Szerkesztve ]

(#17835) Murder3 válasza Iron Funeral (#17831) üzenetére


Murder3
addikt

na ja...meg ha mondjuk rádió csak annyiba merülne ki h látod a térképen eggyes tankok aktuális pozícióját, de nem követhetnéd végig, hogy merre megy.
artyknak is ez alapján kéne lődözniük és nem látnának semmit így csak ténylegesen azt tudnák mint amit valójában is csináltak, saccoltak.

igazából borzalmas ez az engine....
a környezet is kopár,ronda..

[ Szerkesztve ]

(#17836) diegho


diegho
nagyúr

Miért csinálják az agyatlan heavy tankok, hogy himmelsdorfon felmennek hegyre és onnan nézegetnek lefelé. Lőni nem tudnak semmire, de nem mozdulnak meg. Most egy tiger és egy is miatt buktuk a tuti nyert kört, mert nem indultak el, csak akkor amikor már mindenki halott volt és a tiger ráment facehugolni az E-75re, az IS meg beállt az ISU elé keresztbe, hogy nesze lőjjé.

(#17837) Iron Funeral válasza fsb1000 (#17833) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na de ez az, hogy ha nem lenne ez a gyökér spotting akkor csak az venne észre akinek a SZEMEI előtt elhaladsz, nem az lenne, hogy benn ül a bokorban egy tier 8 arty pl. ami akkora mint egy társasház de te nem veszed észre mert előtte van egy kis tuja... vagy éppen azért mert van egy "scout" aminek klingon álcázója van és ha nem TD vagy 500+ méter látótávval akkor ne is reménykedj abban, hogy észreveszed, vagy az, hogy az említett tracerek is hiányoznak belőle, régen legalább ha nem is láttad az ellent aki lőtt legalább láttad a shell tracert aminek következtében tudtál következtetni arra, hogy honnan lőnek, persze most nicns bennt mert blablabla. Lényeg, hogy úgy képzeld el, mitha FPS-t játszanál csak éppen tankokban ülve, a rádió pedig szépen jelezné a minimapon, hogy ki hol van. Ha vakegér az illető akkor nem látja, ha szemfüles akkor meg talál, problem solved.

(#17832) ollie: izgalmasnak éppen nem mondanám, cserébe rendkívül erőforrásigényes ez a spotting rendszer...

(#17835) Murder3: tényleg az, bár engem a hangok jobban zavarnak mint a grafika, legalábbis a grafikában szerintem jól állnak, ami a tankokat illeti.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17838) -vitya- válasza diegho (#17836) üzenetére


-vitya-
őstag

tegnap este (éjjel inkább) volt egy nagyon vicces eset. Nálunk a top tank az e75 volt, ez az iq fighter felmászott Mountain Pass-on az északi oldal magas hegyére, és onnan nézett szerte szét. Mire felért a fél csapat halott volt. Ja! mert a MM úgy adta, hogy volt egy tier9, és a következő a tier7 volt, mindkét oldalt.

és nem tudom, de nem jött rá, hogy az ő ágyúját nem lehet lehajtani eléggé - és ha meg kihajol, a finom, puha alhasi oldalát lőheti mindenki.

Írtam neki az útja legelején, hogy biztos fel akar oda mászni? És nem kéne. De aztán nem válaszolt. Amikor az ellenfélből már vagy 5-en a foglalóban álltak, akkor elindult lefelé.

-=Витя=-

(#17839) vbbb


vbbb
őstag

SU-85-nél mely képességeket érdemes fejleszteni a legénységnél? 4 fő van, 1 javítás, 2 álca, 1 tűzoltás? És a szokásos kérdés, távcső avagy periszkóp a jobb? Meg valami olyat olvastam itt, hogy nem kell rá akkor a háló, ha van embered akinek az álca van fejlesztve? Ja és még egy...érdemes rajta hagyni a szellőzést ha már 100% a legénység azért a plusz 5%-ért?

(#17840) diegho


diegho
nagyúr

Artyzok. Van velem 2-3 magyar, kilövök blind shottal egy E-50et a túloldalon, erre elkezd ugatni, nézem magyar. Mondom neki ugatás off, erre magyarul ugat, meg hogy én nyafogok és, hogy szánalmas vagyok. Közöltem vele finoman, hogy drága jó anyukája aki világra hozta az a szánalmas és, ha nem tetszik neki a játék húzzon el a fenébe. Megnéztem a statját (már, ha ő volt az, mert nem biztos, annyi ilyen hülye fklgjdlfkgjHUN nevű van, hogy már nem bírom megjegyezni őket, ezért nem írok nevet, de esélyes, mert ennek van E-50-e és ugyanakkor volt csatában, amikor én):
49% win
2400csata
1400kill
49% találati esély (csak német tankjai vannak és nincs arty)
legtöbb kör természetesen löwe-vel van :DD

Az ilyen még meg mer szólalni? 49% találat csak német tankokkal? Édes istenem.

(#17841) ollie válasza vbbb (#17839) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A szellőzést mindenképpen hagyd rajta, mert az 100% fölé emeli a képességeket.

Álcahálóról nem sokat tudok nyilatkozni, de a camo skill sokkal többet számít, viszont ne oszd meg a skilleket a legénység között, csak úgy ér valamit, ha mindegyikkel ugyanazt tanulod. TD-nél és SPG-nél a camo skill a legfontosabb. Távcső és periszkóp is jól jön a TD-re, én mindkettőt rajta hagynám.

(#17837) r1E3S3E7T: azt mondod, nem izgalams a játék?

[ Szerkesztve ]

***

(#17842) Iron Funeral válasza ollie (#17841) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most, hogy így felhoztad, nem. Frusztráló sokkal inkább mint izgalmas.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17843) vhw válasza vbbb (#17839) üzenetére


vhw
addikt

Azzal hogy egy-egy embernek ki van fejlesztve 100ra a képessége, de nem ugyanaz a képesség, akkor nem érsz vele semmit. A képességek átlagát nézi a játék, szal ha van egy 4 fős legénységből 1 főnek 100as camo skill, az 25%ot jelent a gyakorlatban.

Én mindig az átrakható távcsővet tettem rá, a látótávolság így is elég vacak, nem költök fél millát olyasmire amit csak egy tankon használhatok, és elég kétes a hatékonysága. Akkor inkább legyen egy darab átrakható, és pakolászhatom. TDvel meg úgyis általában kempelsz, szal nem nagyon van szükséged a menetközben látótávolság növekedésre.

A szellőzés meg ha már rajta van akkor miért ne hagynád rajta? Az 5% mindig ugyanannyi pluszt ad a képességhez.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17844) fsb1000 válasza Iron Funeral (#17842) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor ne játsz vele... A játékok lényege, hogy a szabadidőd a legjobb módon eltöltsd.

Én kevés játékkal játszom, de amivel igen, annak elogadom a szabályait és lehetőségeit.
Úgy élem meg mint környezeti állandókat, amelyek között a legjobbat kéne kihozzak.
Ha valamelyik nagyon zavar akkor ejtem a játékot. (főleg ha van jobb....)

Szerencsére én nem tapasztalom, vagy nem érzem, hogy a csapatösszeállítás következtében full hülyékkel kell játszak, talán azáért mert a bénábbak közé tartozom, és már nem is nagyon van szükségem arra hogy expert legyek.
Ezért legalább 2-3 csatánként van annyi izgalom vagy érdekes játékmenet, amiért érdemes volt játszani.

---

Max. azok zavarnak akik szándékosan rontják el mások játék élményét.
Eleve lövöldözik a saját csapattagjaikat, vagy egy véletlen ütközés után anyáznak és párat beleeresztenek a másikba.
Minek?
Életben is lecsapná? kétlem....

[ Szerkesztve ]

(#17845) Murder3 válasza fsb1000 (#17844) üzenetére


Murder3
addikt

ja csak ebből csak ez az ótvar létezik amit pont ez a mocsok fejlesztő csapat csinál.

(#17846) virkir válasza vbbb (#17839) üzenetére


virkir
veterán

Be kéne már rakni elsőhozzászólásba vagy valami fakk-ba annyiszor volt már róla szó.
1, A legfontosabb, hogy a legénység minden tagjánál ugyan azt a skill-t fejleszd egyszerre mert csak akkor kapod meg a teljes bónuszt ha mindnek megvan a 100%, addig amíg nem érik el csak töredékét.
Példa, hogy világos legyen: ötfős személyzetből csak kettőnek 100% mondjuk a javítás akkor a skillel járó +5%-nak csak a 0,4%-at kapod meg.
2. Mit fejlesszünk elsőnek: tank-javítás (mert úgy sem egy bokorban gubbasztva kell vele lenni) TD/SPG-álcázás (mert ugye ők akik jellemzően nem mozognak viszont javításra már nem nagyon van idejük ha felfedezik őket)
3. A szellőzést nem +5%-ért érdemes rajta hagyni hanem, hogy minél jobban megközelítse az adatokban lévő értékeket mivel a "kedves" fejlesztők azokat úgy számolják, hogy 100%crew+venti+csoki/cola
4. Távcső/periszkóp: lásd mint fent mivel TD-ről beszélünk egyértelmű, hogy az álló helyzetben +25%-ot adó a hasznosabb. Amúgy a SU-85-re rakhatsz bármit, akár egy egész obszervatóriumot is akkor sem fog szart se látni annyira nulla annak a látótávolsága.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17847) ollie válasza Murder3 (#17845) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Neked semelyik játék sem jó, de akkor minek játszol vele? Ugyanezt csináltad a Battleforge topikban.

***

(#17848) Murder3 válasza ollie (#17847) üzenetére


Murder3
addikt

mert mondjuk nézd meg a battleforge topikot, hogy menyire elégedettek vagyunk meg mennyire is supportálnak meg kedveskedik fejlesztők...

(#17849) Fel válasza Murder3 (#17845) üzenetére


Fel
addikt

Na tessék neked tankos onlájn gamé: Tank Ace
Alcím: Best Tank Game... :U

Egyéb dolgot nem fűznék hozzá

[ Szerkesztve ]

(#17850) fsb1000 válasza Murder3 (#17848) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a WOT ingyenes.... nagy elvárásokat nem lehet támasztani.
Egyébként szerintem messze nem tragikus.... bár lehet az én igény szintem alacsony.

Fejlesztési ötletei/igényei mindenkinek lehetnek, de szerintem a masszív prémiumosok igényei az elsődlegesek, ha egyáltalán fejlesztenek user tapasztalatok alapján.
Lehet tévedek, a többségük azt a területfoglalós izét játsza.

Még egy "keletnémetnek" sem gond havi 30-50 EUR-t áldozni egy kis tankoskodásra...
Nem a prémium kerül sokba (szerintem), hanem a goldos extrák, fogyó eszközök, meg az XP átváltás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.