Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16401) Zeratul válasza Cooper911 (#16398) üzenetére


Zeratul
addikt

Overtarget markers Ez mutatja a hp-t.

(#16402) Cooper911 válasza Zeratul (#16401) üzenetére


Cooper911
senior tag

Köszi

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#16403) Iron Funeral válasza -vitya- (#16393) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem a depression a baj, legalábbis nem a T32-é, hanem az IS-4-é is közel olyan jó(10° vs. 8°), kellene még ~5mm pen és akkor könnyen tudná lyukasztani az IS-4 sofőrnyílását, nem pattogna le. A VK45A pedig meglepően jó, ne becsüld le :) Az igazi baja az annak a tanknak, hogy a hosszú 105ös ágyút nem tudod kifejleszteni vele ezért a Bélus eléggé gagyi lesz a ~200mm fegyókkal alapon.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16404) Cooper911 válasza Nőcsábász217 (#16391) üzenetére


Cooper911
senior tag

Igen, mert ott egy közvetitő cég lenyúlja egy részét, meg fizetsz némi áfát is.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#16405) Nőcsábász217 válasza Cooper911 (#16404) üzenetére


Nőcsábász217
csendes tag

elég szemtelenül sokat ráadásul.

Nőcsábász217

(#16406) emre


emre
veterán

Valaki tolja S51-el?
Mintha kicsit pontosabb lenne.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16407) person


person
senior tag

SU152-vel vagyok T-44 megszorongatott félig mellém állt nem tudtam ráfordulni teljesen. Tudtam amint betölt végem egy lövés lettem volna már, de neki is csak 140HP-ja volt. Ok mondom más lehetőségem nincs mellé lőttem, olyan fél tanknyira mehetett de elvitte. :DD
Egyébként az XP-t melyik hozza jobban? Ezzel vagy az ISU-val fejlesszem a 122mm-t?

[ Szerkesztve ]

(#16408) diegho válasza emre (#16406) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap toltam vele és tényleg szinte minden talált.

(#16409) KaLeun


KaLeun
senior tag

Hát beszarok, hogy micsoda kis gerinctelen patkányok játszanak. Artyval voltam. Az Abbey zegzugos részen elmennek a lemmingek és a másik oldalra senki, mi mindenfajta védelem nélkül maradunk. Totál bukás az egész erre egy kis köcsög benyögi, hogy "szar arty"...

----

Kíváncsi vagyok mennyire fog lekötni a WoT, mert egy-két hónap és elérem a "céljaimat". Ha az elején nem szórakozom több ággal és egyszerre nem egy tucat tankot akartam volna húzni valószínűleg már rég meglenne amit akarok. Lelassult a fejlődésem (van melóm) ezt ellensúlyozza, hogy most van prémiumom.

Célok:
Német: arty és td (megvan), vk vonal miatt nem fogom vinni a többit, max. a light
US: nehéz, med (megvan), light (megvan), a td (talán csak a T25-ig) és az arty bónusz lesz(?)
USSR: med , td (többi nem érdekel)

Cila

(#16410) KaLeun válasza person (#16407) üzenetére


KaLeun
senior tag

Egy volt klánbeli (ex. FOC) társam mondotta volt, hogy mindkettő 122 csak egy pénznyelő.
Én kifejlesztettem őket (mindent expertre viszek), de sohasem használtam. A 152 még egy t10-nek is odavág, plusz mindenkinek elmegy a kedve a kakaskodástól ha kap egy pofont tőle (pl. IS múltkor, hátulról kapott eg puszit = -93%....).

Cila

(#16411) virkir válasza person (#16407) üzenetére


virkir
veterán

Ha megy vele a játék akkor mindenképp mert a BL-10-hez kell mindkettő és elég annak a 60k xp-t megtermelni nem még majd 50-et a két 122-re.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16412) Lion81


Lion81
tag

Siasztok!
Kaptam egy ilyen levelet:
Dear Players,
the Administration of World of Tanks warns you that using bots, clickers, macros, keyboard and mouse recorders, or any other similar methods to accumulate credits and experience without the participation or with passive participation of the player within the battle as well as passive participation of the player within the battle without automatic software to accumulate experience and credits (leeching) or continuous joining the battles without any participation could lead to permanent game account suspension.

Ebben kb azt írják hogy én valami bot programot használok és így farmolok meg ilyesmi.
Szóval hogy csalok!
Namármost én nem használok semmi ilyet se most se semmikor!!!!
Csak az a baj hogy nem tudom hogy ezt hol jelezzem nekik.
Esetleg aki már kapott ilyet és ő sem csalt akkor megírhatná nekem hogy mi lehet az oka amiért én ilyen leveleket kapok.Már gondoltam olyanokra is hogy a háttérben futó valamilyen másik programmal akad a játék és azt látják problémának.
Aki tud pls segítsen,mert nem szeretném hogy egy félreértés ,programhiba.stb miatt netán kicsapjanak a játékból!(láttam már ilyet más játékoknál)
Előre is köszönöm bárkinek aki hasznos infót tudna adni.

Ui.:Nem vagyok egy nagy angolos úgyhogy valaki elmagyarázhatni mit is tartalmaz pontosan a levél.
Köszke!!

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#16413) diegho válasza Lion81 (#16412) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem téged szólítottak meg, hanem a játékosokat (igen mindenkit), ergó ezt mindenki megkapja, ez csak egy figyelmeztetés, hogy ne csaljon senki, mert azért kirakják.

(#16414) GrooveHero válasza Lion81 (#16412) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hello, ez nem neked szól ám:DD
Azért van ott, hogy Dear players, tehát ez minden játékosnak szól, és ez nem vádaskodás, stb...ez szimplán figyelmeztetés, hogy ne csajjá, mert kibacnak előbb vagy utóbb.
Kb ennyi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16415) Snooker


Snooker
senior tag

Úristen...csapatom 5 killjéből 5-öt én értem el:D Jó kis játékosok közé kerültem:D

(#16416) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Moneybookers es, kártyás fizetésnél mennyi idő mire megjön az arany?

Előre is köszi!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16417) Levin01


Levin01
őstag

Meglett ma az orosz T34 medium de valami iszonyat pocsék alapon. :O

(#16418) OgreImre válasza Levin01 (#16417) üzenetére


OgreImre
senior tag

Az kifejlesztve is az marad...
A T-34-85 viszont egész használható (perzse nem egy VK3601(H) ).

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16419) Levin01 válasza OgreImre (#16418) üzenetére


Levin01
őstag

Én is ebben bízom, hogy az már jó lesz. A VK3601-essel az a bajom, hogy csak akkor jó, amikor ellenfél használja. Akkor pattog róla minden. Ha én ülök benne, akkor persze minden átlövi szemből is :DDD

(#16420) person válasza Snooker (#16415) üzenetére


person
senior tag

Majd hozzászoksz. :)

virkir, KaLeun.: Thx nem mondhatnám, hogy megy, konkrétan unom és jó volt most 2 órát játszanom kivételesen KV-val. Nagyon jó az a 107-es. Közben volt szerencsém Type59-en ammoracket lőni vele. 2x lepattantam majd mindkettőnk meglepetésére 3. nagyot szólt. :DDD

(#16421) mefistofeles

Sziasztok! nem tudtok valami (nem a hivatalos oldalról) linket ahonnan a játékot letölthetem? baromi lassan jött le, ráadásul nem is tudom telepíteni......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16422) stork13 válasza mefistofeles (#16421) üzenetére


stork13
aktív tag

Tessék.
Torrenten jön, nálam full sebességen.
Működik is mert ezt raktam fel kb 2 hete, EU-s verzió.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#16423) jahrn


jahrn
senior tag

Nah, jelentes az M3 Lee projectrol. 25 csata, 72% win, 33 kill, 62% csata tulelve. Meg kb 5-6 csata es megvan a T1. Meg utana kifejlesztem az M4et, amint Elit lessz a Lee leirom a vegso statokat.
Amugy a legnagyobb baja a jarmunek h sokmindenrol lepattan a lovese, a HE meg sz@rt nem sebez. De ma veres harcban kinyirtam vele egy T-34-85-ot ugy h kezdettol fogva 10HP-n alltam :DD

[ Szerkesztve ]

(#16424) ktg3 válasza person (#16407) üzenetére


ktg3
őstag

nekem a 122-es jobban bejött
sokkal jobb lett a winratem, az avg xp-m is

a 152-es nagyon poén, de annyira nem jó a harci értéke mint amennyire gondoltam
mondjuk ez lehet, hogy azért van, mert a jobbik 122-es brutál durván erős
ha valamit meg tudsz vele lőni, akkor a nagyon durva dpm miatt szétkapod egyből

szal patton/is-3/t32/t34/t30 ellen nagyon durván jól működik
ellenben bármi olyanról amiről pattog elég nagy szenvedés

mindezek mellett iszonyat drága a lőszer
fent tartja magát + termel egy kis nyereséget is, de közel sem annyit mint a 152-es

szal én inkább ezzel fejleszteném a 122-t, mert feljebb még kevesebb lesz a 122-es és hamarabb kell a bl10

@joker1220: nekem kb 5-6 óra volt

[ Szerkesztve ]

(#16425) Lion81 válasza diegho (#16413) üzenetére


Lion81
tag

Köszönöm szépen megnyugodtam! :R

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#16426) joker1220 válasza ktg3 (#16424) üzenetére


joker1220
őstag

Moneybooker's el fizettél te is?

Én hajnali 1 körül vettem, még nem kaptam meg.

Az az érdekes hogy minden rendben lezajlott, levették a pénzt,
kaptam email -t hogy sikeres a tranzakció.

Viszont akartam venni még egy csomagot utána és valamiért nem
engedi.

Egyszerre csak 1 tranzakciót lehet csinálni és amég meg nem kapom
az aranyat addig nem lehet újabbat rendelni?!

Na lehet hogy túl korán néztem volna;

Most kaptam egy ilyen üzenetet;

World of Tanks: Payment Notification
Dear Player,

This is to inform you that your World of Tanks account associated
with email joker1220@freemail.hu was used for payment transaction to World of Tanks.
5500 gold has been successfully transferred to your account on 2011-11-02 06:34.

Thank you!
World of Tanks Team
www.worldoftanks.eu

Az email-t 7:34 kor kaptam, szóval gondolom 1 órával le vannak maradva...

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16427) joker1220 válasza joker1220 (#16426) üzenetére


joker1220
őstag

Lejárt a szerkesztési idő :(((

Elméletileg sikeres a dolog, viszont amikor ujabb csomagot szeretnék rendelni akkor ez a kép fogad;

Valaki találkozott már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16428) ktg3 válasza joker1220 (#16426) üzenetére


ktg3
őstag

igen, nálam is mb volt
nem kell félni oda fog érni

én is azt hittem, hogy egyből ottlesz de nem
kicsit várni kell

(#16429) joker1220 válasza ktg3 (#16428) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi!

És ezzel a hibával találkoztál már amiről a képet küldtem?!

Kaptam levelet a moneybookers től amikor megrendeltem hogy rendben van,
most reggel kaptam az ultimatepay től is hogy rendben van, valamint
a WOT is küldött hogy már a játékban is megkaptam.

Akkor miért nem enged ujabb csomagot rendelni?!

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16430) ktg3 válasza joker1220 (#16429) üzenetére


ktg3
őstag

még nem láttam ilyet

(#16431) joker1220 válasza ktg3 (#16430) üzenetére


joker1220
őstag

Na megjött az arany, utánaolvastam és új ként ha először használom a szolgáltatást akkor 5munkanapra lekorlátozhatja a tranzakciók számát...

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16432) ollie válasza jahrn (#16423) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugye, hogy nem is rossz a Lee. Szerintem alapvetően csak az a baja, hogy a legtöbben még kezdőként ülnek bele (tier 4-ig gyorsan el lehet jutni), úgy meg eléggé szenvedés a torony hiánya. Tapasztalt játékosként viszont lehet vele aratni, már csak azért is, mert főleg tapasztalatlanok ellen játszol.

***

(#16433) jahrn válasza ollie (#16432) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem rossz, de ettol fuggetlenul a T4 leggyengebb medje. Az a problema h ha olyan jon szembe amirol pattogsz azt HE-vel sem fogod sebezni olyan gyenge a sebzes. Hetzeren szembol HE 20-40 korul sebez, KV-n legtobbszor csak annyit hallasz h crit hit de semmi dmg. Mondjuk erdekes T-25 AT-n szembol 50-80 korul sebzett lovesenkent.
Teny h ha T4 alatti cuccal kerulsz szembe akkor az automatice win, de legtobbszor T4-T7 csatakba tesz be.

[ Szerkesztve ]

(#16434) Zeratul válasza ollie (#16432) üzenetére


Zeratul
addikt

T-28 szvsz szarabb, hiába jobb az ágyú, de alufólia a tank ami ráadásul baromi nagy és nem alkalmas arra hogy kikukucskálok a rom mögül tüzelni mert mire kiér a torony addigra beszopikázik az ember 2-3 skulót is akár, a lánctalp meg felháborítóan gyenge. Ezek ellenére elég jó lehet vele haladni ha kijön a lépés. Tegnap 8 kill, top gun, reaper.

[ Szerkesztve ]

(#16435) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Egy kérdés urak .: Érdemes kifejleszteni a KV3 -ra a nagyobb löveget vagy inkább irány tovább az IS-re ? Azért a 107mm-es löveggel is lehet aprítani , de ha nagyobbak közzé rak be akkor nincs sok remény .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16437) Chris0321 válasza ollie (#16432) üzenetére


Chris0321
addikt

Az M3 Lee nekem is nagyon bejött de csak a 75mm-essel. Mivel előtte már játszottam TD-kel nem volt annyira szokatlan. Elég jó tank jó lett vele a statisztikám és több tankot lőttem ki mint amennyi csatám volt ami nálam legalábbis ritkaság. Az utána következő Sherman-t viszont elég hamar eladtam. A legénységét és amit kifejlesztettem hozzá megtartottam ha lesz rá akció akkor visszaveszem és kifejlesztem de így alapon eléggé csalódás volt nekem.

(#16438) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Nyomja valaki Type59 el?!

Mi a véleményetek róla, érdemes megvenni?
Jobban hozza az xp-t meg a kreditet?

Néztem a KV5-Type59-Löwe tankokat, eddig ez tetszik a legjobban,
úgy láttam hogy a T44-T54 keveréke akar lenni, a wikipédián is ezt
írják.

Gondolkodtam a 3 hónap prémiumon is de sajnos napi 2-3 óránál
többet sehogy sem tudok rászánni így talán annyira nem éri meg:S

Mit gondoltok?!

Üdv, Joky

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16439) ollie válasza jozefgucci1 (#16435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a 107-es löveg jött be KV3-mal (a legnagyobb DPS), ha nagyobbak közé tesz be, akkor meg HE-t használok. A legtöbb nagyot amúgy is tudod sebezni a 107-el, ha nem szemből, akkor oldalról. De a 122 fog kelleni az IS-hez, így érdemes azt is kifejleszteni.

(#16438) joker1220: nekem van type 59-em, és nagyon megszerettem. Még csak 37 csatám volt vele (abból 20 nyerés), és érezhetően javul a tank, ahogy fejlődik a legénység (szerencsére gyorsan, mert ugye alapból elite, és be lehet kapcsolni a gyorsabb fejlődést). Ja igen, credit még egy nagyon rossz csata után is van minimum 30k, de simán fel lehet menni 100 fölé is, ha ügyes vagy. A javítása ha teljesen kilövik olyan 9-10k. Mínuszos eredmény szerintem elképzelhetetlen egy prémium tankkal. Az XP-ben jelentős különbséget nem láttam.

[ Szerkesztve ]

***

(#16440) joker1220 válasza ollie (#16439) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi a választ!

Akkor nekem talán jobban megérné a prémium tank mint a prémium acc ha ez utóbbit úgysem tudom kihasználni 24 órából nagyon max 2-3-4 órát tudok játszani tehát a többi mindig kárbavész:)

Kár hogy a Löwe felment 12,500 ra, egy időbe ugye 7,5k ért sokan azt mondták hogy a legjobb vétel.

Type59 nél is megvan ez az ammo rack gyengeség mint a T44 nél hogy állandóan felrobban?!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16441) ollie válasza joker1220 (#16440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ott is van ammo rack, de elég ritkán jön össze. Engem még nem lőtt így ki senki (vagy ha igen, már alig volt hp-m, és nem tűnt fel), illetve még nekem sem sikerült más type-ot ammo rackelnem. Szóval igen, itt is előfordul, de ritkábban.

Lényeg amúgy, hogy mindig az elejét kell az ellenség felé mutatni, mert az a legpattogós rész.

Amúgy szerintem egy kicsit lomha, főleg amíg nincs 100% legénység, ezért csak olyan tank körül érdemes körözni, aminek kifejezetten lassú a torony forgása.

Persze ez a tank sem god mode, ugyanúgy vigyáznod kell vele, mintha bármi mással játszanál.

[ Szerkesztve ]

***

(#16442) smisa válasza jozefgucci1 (#16435) üzenetére


smisa
őstag

A 122-es új távlatokat nyít nekem mai napig a BEST anyira lenézik a nagyok hogy már vicc, ok a kicsi hp de pattog és lő akorát mint az IS3 szóval a kicsik között a pálya királya :DDD ha meg nagyok közé rak be, nem neked kell fogni a golyókat de egy T8-9 elkisérve rendesen tudsz rombolni - én tegnap csináltam egy Top Gun-t kisértem egy E75 a végén ketten maradtunk Ő top tank volt én meg a alúlról a 3. mivel volt két arty is - hát nem kell modanom milyen dicséretett kaptam a csapattól az ellenféltől meg hogy csalok pedig csak arra figyeltem hogy a torony látszódjon ki .

(#16443) -vitya- válasza smisa (#16442) üzenetére


-vitya-
őstag

+1;-)

viszont, ha valakinek nincs prémiumja a piszok drága lőszer miatt simán mínuszba tud csúszni ezzel a KV-3...

-=Витя=-

(#16444) jozefgucci1 válasza smisa (#16442) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát köszi a válaszokat , bár most lesz egy hónapos pihim , de amint gép előtt leszek rakom is fel a 122 mm-es löveget .

Olie neked + ,hoigy kijavítottad a duplát .Azt hiszem én is benevezek egy Typ 59 -re amint lesz rá lehetőségem . Jó játékot mindenkinek .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16445) joker1220 válasza ollie (#16441) üzenetére


joker1220
őstag

Szerintem egyik tank sem GOD ebben a játékban, mindet ki lehet lőni ha tudja az ember hol vannak a gyenge pontok...

Csak a kreditet hozza jobban, vagy az XP t is adja rendesen?!:)

Milyen kiegészítőket érdemes rárakni?!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16446) joker1220 válasza joker1220 (#16445) üzenetére


joker1220
őstag

Elnézést a dupláért de ez lemaradt;)

Most akkor itt a type59 nél a 8 as medium vonalat kell figyelembe venni,
vagy azt hogy van külön type59 es sor a táblázat alján?!

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16447) ollie válasza joker1220 (#16445) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs még sok tapasztalatom vele, de én a Improved Ventillation-t, Gun Rammer-t és Camouflage Net-et tettem rá. XP-t szerintem nem hozza jelentősen jobban.

Szerintem a külön sort kell figyelembe venni, nem véletlenül van az ott.

[ Szerkesztve ]

***

(#16448) joker1220 válasza ollie (#16447) üzenetére


joker1220
őstag

:) Köszi!

Na ez egy elég brutál kör lehetett;

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16449) marked one94 válasza joker1220 (#16448) üzenetére


marked one94
őstag

Ez teszt szerveren van ott ha jól emlékszem mindnek a 10x-ét kapod. :) úgy már kevésbé szép az eredménye :)

You'll Never Walk Alone

(#16450) ollie válasza joker1220 (#16448) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, az éles játékban ennyi tuti nem lehet.

Ez viszont szép KV5-el (nem én csináltam):

[link]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.