Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16601) Sanya válasza ollie (#16595) üzenetére


Sanya
nagyúr

szignifikáns-e a javulás? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16602) psycroptic válasza stork13 (#16600) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi az infót! Akkor ezzel sem lessz könnyebb dolgom. :R

PSNID: Tomy83PS

(#16603) -vitya- válasza stork13 (#16600) üzenetére


-vitya-
őstag

én nem tettem rá torsion bar-t, és szerintem nem rossz alapból sem. Természetesen a BL-9-el kell kezdeni! Bár a múltkor láttam valakit a 100mm D10-T-vel, IS-4-el;-) röhögtem is rajta...

közelről simán átlövik, akik tudják, hogy hova kell lőni - egyébként meg kellemes a páncélzata, és idegesítően alacsony a sebessége az IS-3 után, ami ehhez képest egy ferrari. Ez ismét egy KV-3 lett, ha azzal tudtál játszani, ezzel is fogsz.

-=Витя=-

(#16604) Iron Funeral válasza Zeratul (#16596) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A játékban, ha a lövedék kaliber 3x nagyobb mint az érintett páncélfelület vastagsága, akkor mindenképp át fog menni.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16605) ollie válasza Sanya (#16601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, de csak pár napja figyelem a statot, és minden nap egy kicsit javul.

***

(#16606) -vitya- válasza ollie (#16605) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem is javul, ahogy egyre nagyobb tankokkal megyek...
52% (a beta reset után)->53% (nyáron)->56% ősz elején->57% (most)

-=Витя=-

(#16607) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#16608) Snooker


Snooker
senior tag

Várható az xp rendszer átalakulása? Gondolok itt arra, hogy pl: több xp meccsenként

(#16609) Timyyy


Timyyy
őstag

Itt van egy kis videó arról, hogy milyen módon kerül be a "fizika" a játékba...
Erről a saját véleményem annyi, hogy onnantól le is fogom törölni az egészet úgy ahogy van. Jönnek a rambó vérpistikék akik hegyen völgyön át ugratnak, rá a fejedre, víz alatt bújkálnak, ha meglátják hogy egy sziklaperemen állsz azon fognak versenyezni ki lökjön le, stb stb stb... kimásznak a pályaszélekre, átmásznak oldalt valami lehetetlen helyeken át a hegyen és beugratnak a bázisra.... meg még sok más ami az olyan szintű emberi hülyeség amit előre megtippelni sem tudok.
Innentől az hogy épp mit irányítasz, és az, hogy ez egy tankos játék, teljesen k**vára tökmindegy lesz, akár roncsautó verseny is lehetne ezután már, kb annak a játéknak van annyi értelme, mint ebbe ilyen fizikát rakni. De innentől nem a lövés és a taktika fog számítani... hanem hogy múld felül a másik hülyét.
Valahogy el kellene érni hogy ez SEMMIKÉPPEN SE legyen bevezetve....

[ Szerkesztve ]

(#16610) Arpee78 válasza ollie (#16607) üzenetére


Arpee78
senior tag

Már csak Tienanmen pálya kell + civilek. Egyébként a kínai WOT tankosok csak kínaiakkal játszhatnak? Vagy le van tiltva a chat a kínai verzióban? Ha tényleg korlátozás nélkül nyomhatják, pl az orosz szerveren azzal megkerülik a kínai tűzfalat.

(#16611) Snooker válasza Timyyy (#16609) üzenetére


Snooker
senior tag

uristen, ez mi a .....ez kegyetlen, ha ezt bevezetik a játékba, én is törlöm.

(#16612) virkir válasza Iron Funeral (#16604) üzenetére


virkir
veterán

Javítsd ki, hogy mindenképpen át kéne mennie de mint tudjuk ez korántsem így működik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16613) smisa válasza Timyyy (#16609) üzenetére


smisa
őstag

Ha jól látom a video még júniusban lett posztolva és csak akori állapotról beszélnek illetve a felfedezett hibákról, azért a hülyeséget nem kell gerjeszteni van az magától :W

[ Szerkesztve ]

(#16614) Timyyy válasza smisa (#16613) üzenetére


Timyyy
őstag

Attól mert régebben tették fel, még jönni fog, a WoT oldalán is fent van, 2012 Q1.

(#16615) Gyuri27 válasza Timyyy (#16614) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván ez a kezdeti fizika. Tele oroszos hülyeséggel.
Viszont lássuk be az nem valami szimpi, hogy a hegy oldaláról majd 90 fokban lő az ipse mert nem esik le a tank.
Jól kell modellezni a sérüléseket és nincs gond. Mert egy-egy ilyen ugratáskor stb-stb a valóságban sérül a tank is és a személyzet is. Mert 40-50 tonnát 50km/h-val nem lehet a földhöz vágni úgy, hogy valami ne deformálódjon.
Pl vége lenne a t50 és t50-2 hülyeségeinek. Mert vicc, hogy emberek miket csinálnak azzal a tankkal full gázon.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16616) ollie válasza Timyyy (#16609) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tűnik ez olyan vészesnek. Könnyű felborulni, így nyilván mindenki óvatos lesz. Szerintem meg a víz alatt mozgás is korlátozva lesz, egy átlagos tank nem tud víz alatt közlekedni, ahhoz kell valami extra felszerelés.

***

(#16617) smisa válasza Timyyy (#16614) üzenetére


smisa
őstag

Ne menjünk bele ebbe pls azt ügye nem gondolod komolyan hogy nem fejlesztenek rajta amikor ŐK maguk mondják hogy hibák vannak

(#16618) Gyuri27 válasza ollie (#16616) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ellenben itt lesz a hydro. Ami jó vízalatti kemper tank lesz.
Legalább lesz értelme kihozni. Mert így sok értelme nincs annak a tanknak a bevezetésének.
Mondjuk ha a játék használna már 2 magot. A tankok picit törhetnének és deformálódhatnának egy-egy ütközés után (már ha a paraszt beállitja mert kiváncsi rá).

Amd - Radeon - Ryzen

(#16619) MCGaiwer válasza psycroptic (#16599) üzenetére


MCGaiwer
addikt

alap is4 gyenge. fullra fejlesztve viszont nagyon erős.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16620) ollie válasza Gyuri27 (#16618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hinném, hogy deformálódnak azok a tankok ütközés után. Ha le tud pattanni róluk egy lövedék, ami több százszor gyorsabban megy, akkor egy másik tankkal való ütközés sem okozhat komoly kárt.

***

(#16621) virkir válasza Gyuri27 (#16618) üzenetére


virkir
veterán

Khm... a hydro nem azért hydro mert víz alatti hanem mert hidraulikus volt a hajtáslánc.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16622) Gyuri27 válasza ollie (#16620) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig a fizika nem hazudik. A kevlár mellény is megfog egy lövedéket. Egy kistehert pedig nem. Vagy nézd a vonatokat.
Szóval törnek ott a tankok is.

virkir: akkor ezt benéztem.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16623) ollie válasza Gyuri27 (#16622) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rosszak a hasonlatok. A kevlár kb úgy viszonyul egy kisteherautóhoz, mint a Tigris egy Nimitz-osztályu repülőgép hordozóhoz. Utóbbi esetben a tankból sem sok maradna egy ütközésnél.

A vonat meg azért nem jó, mert egyrészt sokkal gyorsabb, mint egy tank, másrészt nincs 20 centis acélpáncélzata, még csak nem is acélból van.

[ Szerkesztve ]

***

(#16624) vbbb válasza Timyyy (#16609) üzenetére


vbbb
őstag

Jaja...és majd nyomkodjuk az R-betűt, hogy álljon vissza két lánctalpra a tank...lol...amúgy nekem tűnik kicsit kiforratlannak ez a fizika? Olyan esetlenek benne a tankok főleg amikor borulnak...

(#16625) ollie válasza vbbb (#16624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom az a tank kiesik a csatából, amelyik felborul.

***

(#16626) MCGaiwer válasza ollie (#16625) üzenetére


MCGaiwer
addikt

vagy valaki visszatolja.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16627) vbbb válasza ollie (#16625) üzenetére


vbbb
őstag

Ha a tank felborul, akkor a toronynak ki kéne esnie nem? Legalábbis a régi dokumentum filmekben ezt látni néha.

(#16628) GrooveHero válasza vbbb (#16627) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt mondták a wargémingesek, hogyha fejreáll, akkor gémóver

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16629) MCGaiwer válasza ollie (#16623) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egy átlagos lövedék kb 15-25kg MAX (tiger 88as pl 10kg)

átlagos becsapódási sebesség kb 800m/s (1000m-en)

kiszámolva a mozgási energiáját, kb 4.800KJ

2 50tás, egyenként 50el mozgó tank ütközésekor kb 64.800KJ energia találkozik

az első esetben az az energia kb 100ccmen oszlik el, tehát 48KJ/ccm, a másodikban meg mondjuk frontális ütközés esetén 1 négyzetméteren, ami 6.48KJ/ccm. ezért szakítja át az lövedék a tankot de az ütközés nem.

ennek ellenére egy ilyen ütközést nincs az a páncél ami deformálódás nélkül megtartana. szépen behajolna a lemez a tank alá/fölé, bent összenyomná az embereket stb.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16630) GrooveHero válasza MCGaiwer (#16629) üzenetére


GrooveHero
addikt

kifelejtetted az ISU/SU 152 bunkerromboló lövedékét, ami 48kg:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16631) Fel válasza Timyyy (#16609) üzenetére


Fel
addikt

Kb. 6 hónappal ezelőtti állapotot tükröz az a videó. Ez alapján messzemenő következtetéseket levonni, mikor a bevezetésének még az ideje sem ismert, kicsit balgaság...
De legalább felkerült az asztalra valami új téma, ami miatt lehet siránkozni :U

(#16632) MCGaiwer válasza GrooveHero (#16630) üzenetére


MCGaiwer
addikt

persze, meg a berta 6tonnását is.. mindjárt belekalkulálom azt is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16633) BinLaden válasza MCGaiwer (#16629) üzenetére


BinLaden
tag

sok lesz ez a kvantumizéfizika nem? :D :D
ja meg kellene egy atombomba

előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#16634) MCGaiwer válasza BinLaden (#16633) üzenetére


MCGaiwer
addikt

atom egyszerűen számolható, egy kisebb, 30megatonnás atom kb 125,5 petaJ, ami 1.255.000.000.000.000 KJ. (ezt már kimondani se tudom baszki.) kérdés hogy hol áll a tank a robbanás pillanatában. minél távolabb, annál kisebb hányada éri el. 5 kmes távolságban 4/31.400 ad részé, ami 159.872.611.465 KJ. Tank eleje kb 8 négyzetméter, tehát 1ccmre jut kb 1.998.407KJ

Ha jók a számolások akkor eléggé elporladófélben van ez a tank.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16635) Dictator^


Dictator^
veterán

Védem a bázist, nem is afkolok valami külső részen, erre a csapattársam irja, hogy hol vagyok.. (Campinovka)

És persze ilyenkor nem tudok screenshotot menteni mert az f11 f12 ctrlf12 ctrlf11 print screen , ctrl+printscreen nem megy.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16636) Fel válasza Dictator^ (#16635) üzenetére


Fel
addikt

A screenshot még mindig a "Print Screen"-nel megy, és továbbra is a játék könyvtárába menti a képeket..

(#16637) Dictator^ válasza Fel (#16636) üzenetére


Dictator^
veterán

Szerintem a felsorolásból kivehető, hogy azt is próbáltam és nem mentett képet, még mindig a játék mappájába.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16638) Arpee78


Arpee78
senior tag

T29-en (US Heavy) milyen sorrendben érdemes a modulokat fejleszteni? A felfüggesztés, a 90mm-es ágyú és a rádió már megvan. A motor(ok), 105mm ágyú és torony ami még hátravan. A T32-höz kihagyható a motor+ágyú, de ezt nem tartom jó ötletnek.

A plusz kiegészítőket már feltettem rá (Vent, Rammer, Stabilizer), utólag megkérdezem ez így oké?

(#16639) emre válasza Dictator^ (#16635) üzenetére


emre
veterán

ilyent én is szoktam ;]

1-2 nap csetbant megér a dolog :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16640) BinLaden válasza Arpee78 (#16638) üzenetére


BinLaden
tag

én is majdnem itt tartok, hát nem is jó ötlet
hát én az utolsó motort fejlesztem ki legkésöbb
még a t29-en kellene kifejleszteni mindent, 90-es ágyúval a t32 nem is lenne rossz :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#16641) Dictator^


Dictator^
veterán

Bejön 3 kis lofasz scout tank, és elkezdik blockolni a nagy artyt 3 oldalról.
Ketten haverral kilöttük öket, és minket akarnak reportolni.. nemár.. hol tudom bereportolni, hogy ugy történt, ahogy én mondom? Az ARty is meg tudja erősitíeni, hogy így volt....

Az arty nem volt velünk platoonba.. (mellesleg ilyen velem is történt már, ugyanezt megcsinálták velem, csak tiger2-vel)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16642) KaLeun válasza ollie (#16616) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ja, majd lesz jóféle csengő aranyért, aztán majd World of Submarines-t játszanak a tó közepén a noobok, wallet warriorok meg az egyéb állatfajták.... Még lehet, hogy torpedó is lesz, persze az se ingyen...

Cila

(#16643) CptMisi


CptMisi
őstag

Valaki mondja már meg, mi az istenért nem kaptam mesterlövészt?!

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16644) marked one94 válasza CptMisi (#16643) üzenetére


marked one94
őstag

Lehet valaki többet lőtt nálatok? Vagy ugyan ennyit lőtt mint te, csak többet sebzett.

You'll Never Walk Alone

(#16645) Mewryck válasza Arpee78 (#16638) üzenetére


Mewryck
tag

én a 105-öst és a tornyot hagytam legutoljára;ha mindent kifejlesztesz a T29en,akkor a T32-n már csak a lánctalp kell és oda is feltudod tenni a 105-öst,aztán csak a torony marad és persze a T34

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#16646) vhw válasza Arpee78 (#16638) üzenetére


vhw
addikt

Elsőnek a felfüggesztést, aztán ha jót akarsz magadnak rögtön a 105ös ágyút, a motor nem számít sokat, szerintem elég mozgékony az a tank heavyhez képest alap motorral is.
A második tornyot majd ezek után fejleszd ki a tovább jutáshoz, ám szerintem nem is érdemes feltenni rá... számomra nem adott annyi pluszt, ami ellensúlyozza a két feltűnő gyengepontot.

Hát ha már rajta vannak ezek a kiegészítők, akkor semmi baj, végülis rendben vannak. Én elég skót vagyok ilyen téren :D a rammert szoktam megvenni egyedül, ami nem leszerelhető, másik kettőnek binoculart és szerszámos ládát teszek fel, azt átrakhatom másra is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16647) person


person
senior tag

Nos téma volt nem rég su-152-ön 122 vagy 152mm. Nem szóltam hozzá mert nem volt tapasztalatom most viszont megvettem az első 122mm-t. Ismét tudtam élvezni a játékot.
2.köröm vele. 5kill. és nem lesebzett kempelős killek. Gyors, pontos, betalál nem vagyok kiszolgáltatva fél percig egy lövés után. De lehet csak a változás tetszik és később változik a véleményem.:) Amúgy jobb is lehetett volna ha az elején a köcsög kis shermanos csapattársam enged játszani. :(((

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2011. november 3. 19:57:07
Jármű: SU-152
Szerzett tapasztalat: 870
Szerzett kredit: 25 671
Csatában elért Achievement: Védő, Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

(#16648) OgreImre


OgreImre
senior tag

Szép kis csata lesz

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16649) emre válasza OgreImre (#16648) üzenetére


emre
veterán

nem csak neked volt ilyenben részed :N
igaz ez nem ma volt, hanem valamikor a hétvégén

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16650) OgreImre válasza OgreImre (#16648) üzenetére


OgreImre
senior tag

14 kill-t csináltak az artyk, 1-et tudtam lőni utána oneshot by "random" arty.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.