Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17351) Dictator^ válasza Iron Funeral (#17325) üzenetére


Dictator^
veterán

Ez nem derp, csak nem a maxos gun az E75ön, amivel lőttem.

(#17324) virkir: köszi, ha jön AUF-B azonnal tesztelem, bár lehet addigra meglesz a best gun e75-re.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17352) Iron Funeral válasza Dictator^ (#17351) üzenetére


Iron Funeral
őstag

nem olyan az :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17353) Dictator^ válasza Iron Funeral (#17352) üzenetére


Dictator^
veterán

de akkor meg nem értelmes, derp lepattanó? :)
picit alakitottatok akkor az értelmezésén :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17354) Iron Funeral válasza Dictator^ (#17353) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lényeg a lényeg, hogy azért derp gun a HE gun mert a HE mindenképpen sebez=hülyeség (most a néhanéha előforduló lepattanóktól tekintsünk el). A herp derp szöveg meg gyökérségekre/hülyeségekre használatos, innen a lepattanós hasonlat, mindegy hova célzol mégis lepattan :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17355) Dictator^ válasza Iron Funeral (#17354) üzenetére


Dictator^
veterán

Most nézem, hogy nem az E75ről beszélünk már, akkor értem :)
Furálottam, hogy derpnek hivod a 10,5-est.. közbe már nem arról beszélünk :) Igy már értem.
A jelentését vágom,csak nem tudtam hova tenni, amikor a 10,5re gondoltam én.
9gag itt is megy :)

Megvan a 12.8as gun, azóta csak vesztek :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17356) Iron Funeral válasza Dictator^ (#17355) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én a lolból tanultam meg de ez már csak ilyen :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17357) Dictator^ válasza Iron Funeral (#17356) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja emlékszem a nevedre onnan :)
Érdekes , hogy itt is találkozunk :)

Mellesleg , még ki se tudtam probálni a 12.8at, eddig annyit lött mint kb a 10,5 , ami meg jó lett volna, az bounce. :) Azóta csak lose.

Most sikerült láncolnom egy panther 2-t, a másik fejéről megint pattant :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17358) Dictator^ válasza Dictator^ (#17357) üzenetére


Dictator^
veterán

Fishermans Bayen egyedül városba, gondoltam túl gyors vagyok azért nem jön senki.
Erre e75 már a hátamba a templomnál, panther 2 szembe, azok jönnek mögém, pattan pattan, majd 1 találom volt, az is a pantherre 498... fasza gamek.. megint Lose :)
Mostmár a platoon meg az egész játéktól elmegy a kedvem, volt kb 6 db 1000-xps game, meglett a gun, azóta szívok.. Lehet egy kis TK kéne már, úgy jobban rájövök mennyit üt :)))

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17359) virkir válasza Dictator^ (#17358) üzenetére


virkir
veterán

Csodát ne nagyon várj tőle.
Amióta fent van az OverTargetMarkers azóta figyelem és igen ritka még az 500+-os sebzés is ha jó napja van ennek a herendi vázának akkor meg általános a 400- -os.
Alig látok a max-hoz közeli sebzést, igaz bármelyik ágyúmmal lövök ugyan ez van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17360) Dictator^ válasza virkir (#17359) üzenetére


Dictator^
veterán

Azért szégyen... amikor kiderült az új USSR tech tree, elkezdtem húzni az USSR ágat, mákom is volt, mert egyik hétvégén KV-KV3-IS-ek dupla kreditet hoztak. Akkor könnyen jutottam el az IS-ig, sőt már majdnem IS3-mam volt... és hát, Tier 6-ként, akkorát löttem a KV3-al, mint most az E75-el.. és még be se adja, az igazi nagy sebzéseket, kb egál a sebzésük (átlagban).

De igen, mióta megvan kb csak lose, párszor most bejött pár nagyobb dmg, illetve közelről jó pontos. Az E100 fején lévő szirénát vagy mit, simán átvitte, bár ha betaláltam a BL9-el , akkor az is vitte, csak hát nem egykutya a két gun.

Most ott vagyok, van egy IS-4-em, amire minden megvan kivéve a motor (érdemes rá?)
Egy E75, amire minden megvan kivéve a motor? (aztmondták nagyon megéri kitolni)
És a GW Tiger, amire minden megvan, csak 80e XP kéne..

És most ment el a kedvem a játéktól :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17361) Iron Funeral válasza Dictator^ (#17360) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az IS-4 észrevehetően jobb lesz a nagyobb motorral, az E-75 pedig látványos változásban fog részesülni :)
Egyébként pont az ilyen "apró" sebzések miatt mondom, hogy az amcsi 120as jobb mint a 128as ágyú, hisz közel akkorát lő viszont sokkal gyorsabban tölt be, de még ha nem lenne ez a fura dolog a 128assal akkor is eléggé szép a DPM különbség (2146 vs 2600).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17362) Fel


Fel
addikt

Ma is elértem valamit... A legutóbbi csata után kaptam egy plecsnit: Master Tanker/Tank Mester. "Destroy at least one of every type of enemy vehicle currently available in the game. This achievement will not be revoked if new vehicle types appear in the game."

O. 704-gyel voltam, kilőttem : E-75 x2, O. 704, T95, 4502B, IS-4. Ezek szerint T95-öt még nem lőttem ki eddig soha, mert a többiben biztos vagyok, hogy megvoltak már.
Jó tudni, hogy ilyen is van :)

r1E3S3E7T: A T34-nél tényleg brutál az a tűzgyorsaság. A napokban újra megvettem a KT-t, és nagyon meglepődtem, hogy még a 10,5-es L/68 is lassabb, mint a T53 (6rpm vs. 6,55rpm)..

[ Szerkesztve ]

(#17363) Iron Funeral válasza Fel (#17362) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Igen, szeretem is a KT playereket akik elém állnak egy ~300 hp-val úgy hogy nekem is annyi van, egyszerre lőttünk előtte aztán meg csak a füstölgő roncs marad utánuk ;]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17364) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma finoman szólva is hullámzó volt a terítés nekem, egyszer a Mount Everesten másszor meg a Mariana-árokban....

Pl.:
-többször is átlőttem egy Ferdi frontját és soha ennyi one shotot nem osztottam ki (közel tíz darab és nem ilyen loltraktorokkal jött össze)

-másik oldalról meg kb. az első bekapott lövésre elszállt legalább 2-3 dolog és olyan papír tankok frontjáról is lepattantam amit még egy köpőcső is átvisz

Plusz megtaláltak a hülyék is mindjárt az első meccsemen... Mines, déli oldal, nyugaton egyedül tartottam a frontot, középre megérkezett egy kv5. Második lövésnél már átváltottam a HE lövedékre - közben megtalálta egy t4 arty - 60%-ról ledaráltam. Megyek tovább már megtisztítottam azt a kis dombot amin a világítótorony, látom ám hogy valaki a másik csapatban a nevemet emlegeti:

- wolfman81 (v vmi hasonló) gold ammo cheater blbalabla fuuuuuuuuu fuuuuuu blabla vagy vmi ilyesmi...
-én: it was HE, noob
- wf81: Az én kisz szépszéges kv5 tankomat nem foggya a kínai rontász FRÖCCS, se AP se HE FRÖCCS bla-bla, mert bounciniumbó' van a panzergya (Gollumos szöveg azért mert nagyon odavolt a kis szó szerinti drágaságáért)
-én: újra próbálom elmagyarázni, hogy ez akkor is HE volt ha fene fenét eszik is
-wf81: blabaklalfiuuuuuuuuuuuuuufuuuuubalbala

Az előbb megint találkoztunk újra csak a Mines-on, igaz nem vett észre és most a hegyen próbálkozott, pillanatok alatt szétkapták. Pedig épp átlőttem mindent ami mozgott, lepattanó nélkül...

Erlenberg déli oldal, T29: szarul jött ki a lépés, beszorítottak a bázistól délre levő házak közé (5-10%) és átvágott a placcon egy IS3. Úgy, hogy egy KT és egy Tigris tökéletes lő pozícióban volt ráadásul a fedezékük is az volt... Próbáltam rálőni, két alkalommal is de hatalmas szerencsémre az összes lövés lepattant rólam (Ferdi, Tigris,vk36). Jött az IS3...
megnézem ki is volt ez a két jó-képességű, hát két "ismerős" volt az ritka nagy barmok többször találkoztam már velük és szinte mindig üdvözölték a felmenőiket...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#17365) vbbb


vbbb
őstag

KV 152mm-el 530m-re lévő SU-85 első lövésre Az első nyertes ütközet ma 5lövés 4killel...és az utolsó is...

Az ilyen csatákat ahol alul vagyok az 90%-ban meg bukó...

(#17366) vbbb


vbbb
őstag

(#17367) person válasza vbbb (#17366) üzenetére


person
senior tag

Aranyos. :DDD

(#17368) jahrn


jahrn
senior tag

Kerdes T29-el kapcsolatban. Felszerelesnek a rammer+vert stab melle mi legyen a 3ik?

(#17369) ollie


ollie
MODERÁTOR

Áááá, nem hiszem el. A top tankunk (VK45B) campel a bázisunkon, a hülye panther 2-nk meg 20 HP-vel neki megy az ellenséges GW Tigernek, hogy rammolja. Na vajon melyikük robbant fel?

(#17368) jahrn: nekem venti meg töltésgyorsító van rajta

[ Szerkesztve ]

***

(#17370) L-e-f-i-e válasza ollie (#17369) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azon én is mindig nevetek mikor egy med akar rammolni pl heavyt még full hp-val sem éri meg többet veszít mint nyer rajta... :)

=^-^=

(#17371) Iron Funeral válasza jahrn (#17368) üzenetére


Iron Funeral
őstag

vent/rammer/vstab nekem jól működött a T32--T34 pároson(vagyis ez utóbbin még működik).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17372) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mire átértünk a túloldalra (kb megállás nélkül), már nem élt senki a bázisunkon.

kép

***

(#17373) ollie


ollie
MODERÁTOR

Itt meg hiába álltam a ház mögött, a GW Tiger lövése szétszedte a házat, meg engem is majdnem teljes életről. Rohadjon meg minden suttyó artis. Még a fedezék sem ért semmit.

[ Szerkesztve ]

***

(#17374) -vitya- válasza Fel (#17362) üzenetére


-vitya-
őstag

grat a medálhoz, nekem ezek hiányoznak hozzá:
MS-1
АТ-1
PzKpfw 35 (t)
M24 Chaffee
SU-18
M2 Light Tank
T18
Panzerjeger I
T92
Leichttraktor

ami nagy szopás, mert tele van kicsi tankokkal... a legkisebb most tárolt tankom az tier5, a 10ből 8at be sem fog nekem adni, se közel se távoli jövőben ...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17375) -vitya- válasza -vitya- (#17374) üzenetére


-vitya-
őstag

és ha valaki tudni szeretné, hogy neki milyen tank hiányzik, vagy egyéb érdekes statisztikai adatokat szeretne megtudni:

http://translate.google.ru/translate?js=n&prev=_t&hl=ru&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=ru&tl=en&u=http://wot.ctocopok.ru/load_cache.php

elég érthető a gúgli fordítása

én pl megtudtam, hogy a csatánkénti átlagos sebzésem az IS-4-el a legjobb - 1809HP (nem meglepő - és persze, ki lehetett volna számolni), majd az ISU-152 jön... stb...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17376) -vitya- válasza -vitya- (#17374) üzenetére


-vitya-
őstag

meg is néztem magamnak, 10ből 8-at bead ellenfélnek a MM, ha valami tierII light vagy med tankot veszek...;-) hmmm - vajon melyik legyen az...

most kéne, a francicica tree elött, mert különben még több tank lesz a bakancslistán;-)

-=Витя=-

(#17377) balintka


balintka
addikt

Akinek volt GameStar-os kódja működött? Nekem 2 is van, és egyik se megy...

(#17378) Fel válasza balintka (#17377) üzenetére


Fel
addikt

Ha jól emlékszem, ott olyat adtak, ami friss regisztrációnál használható (invite kód, nem promó), úgyhogy azt meglévő profilnál nem tudod használni.

(#17379) balintka válasza Fel (#17378) üzenetére


balintka
addikt

Új regnél se működött, ez a vicc.

(#17380) Timyyy válasza -vitya- (#17375) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezt hogyan kell használni? Érdekelne milyen tankokat nem lőttem még ki.

(#17381) -vitya- válasza Timyyy (#17380) üzenetére


-vitya-
őstag

nem tudsz angolul? akkor röviden ennyi:
van abban a könyvtárban amit ott le is írnak:
Windows Vista / 7: C: \ Users \ {your username} \ AppData \ Roaming \ wargamin g.net \ WorldOfTanks \ dossier_cache \
Windows 2000/XP/2003: C: \ Documents and Settings \ {your username} \ Application Data \ wargaming.net \ WorldOfTanks \ dossier_cache \

egy hülye nevű file,
(az én file nevem pl.: NRXWO2LOFVWWC43UMVZC453POJWGI33GORQW423TFZSXKORSGAYDCNR3OZUXI6LB.dat )
aminek a legfrissebb a módosítás dátuma, azt válaszd ki a choose file-hoz, a tallózás vagy akármilyen gomb ott van mellette... aztán alul a chased! gomb, és már köhögi is ki a sokminden infot...

onnan meg alul középen van a nagy DIFF felirat alatt, ami nem dőlt betűvel van, azt kell nézni. a dőlt betűs prémiumokat nem nézi, azokat nem kell kilőni a medálhoz.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17382) Timyyy válasza -vitya- (#17381) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi, nemfigyeltem a dátumokat és így hülyeségeket írt, pl hiányzott az E100 killem amire tutira emlékeztem hogy van, mert annyira örültem neki 3601-el amikor kinyírtam. De így már okés, bekerült a listába. :D

(#17383) Gyuri27 válasza -vitya- (#17381) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megvan a file. Mit kell vele csinálni? :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#17384) -vitya- válasza Gyuri27 (#17383) üzenetére


-vitya-
őstag

ez most halál komoly kérdés volt?
mert akkor a válasz, hogy azt amit csak akarsz....

(basszus leírtam, tök triviális, ennél hosszabban képtelen vagyok kifejteni!)

ps.: egy korábbi üzenetben volt a LINK! azt hiszem ezt benézted...
itt

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17385) Gyuri27 válasza -vitya- (#17384) üzenetére


Gyuri27
félisten

Thx. Ez a poszt maradt ki nekem.
A legtöbbet pz4-t öltem. Fel sem tünt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17386) Fel válasza balintka (#17379) üzenetére


Fel
addikt

A regisztráláskor kell megadni az invite kódot: [link] "Have an invite code?" részre kattintva.

(#17387) vhw válasza ollie (#17373) üzenetére


vhw
addikt

Az csak egy kis fa kunyhó volt. Azok az épületek amiket tankkal is le lehet rombolni kb semmit sem érnek a nagy artyk ellen. A T4-5ös artyk lövését fogják meg legfeljebb, hogy nem vagy csak igen keveset sebeznek rajtad, de 1-2 lövéstől össze is dőlnek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17388) jahrn válasza Iron Funeral (#17371) üzenetére


jahrn
senior tag

Kosz mind2toknek.
Arra gondoltam h fules torony+coated optics vagy alap torony+spall liner. De egyenlore toolbox marad amig a szemelyzetnek nincs 100% repair, T29-en fenyevekig tart a lanc visszatetele.

Remeltem h most hetvegen oszeszedem a 105ost de persze megint kiurultek a zartosztalyok+allandoan T9-T10ek ellen kell harcolnom a stock hulladekommal....

[ Szerkesztve ]

(#17389) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Azon gondolkoztam mostanság, hogy milyen is lehet klánban játszani... elhatároztam, hogy keresek egyet, szóval ha valahova van felvétel pls írjatok!

Tankjaim: KV-1S, KV3, Grille

This is the way

(#17390) Gyuri27 válasza RaZroX (#17389) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem akarlak elkeseríteni de t8 full a belépő (az itt olvasottak alapján) kivéve talán az akadémiák.
Szóval toljad az is7-t. :DDD
Vagy a t54-t. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#17391) virkir válasza -vitya- (#17381) üzenetére


virkir
veterán

Vajon az E-100-at hova számolhatja mert abból van már 8 meg 11 Maus és így csak egy egérfogóm.
Jó lenne még egy ilyen plecsni. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17392) ollie válasza balintka (#17379) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Regisztráció közben kell használni, nem utána (tehát még nincs meg az account). Vagy ha úgy sem jó, akkor a második sorozatból van, melyet elrontottak, így nem is működik.

De, itt lehet igényelni ilyen invite kódolat még.

[ Szerkesztve ]

***

(#17393) ollie válasza jahrn (#17388) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Zárt osztály volt este is. Örültem, amikor t7-t10 harcban (a listán utánam csak 2 artie volt, én T29-ben), egyedül tartóztattam fel az ellenséget (3-4 tankot), köztük a top IS7-et a map egyik oldalán. A vicc, hogy már csak akkor mertek nyíltan megtámadni, amikor elfogytak a csapattársaim 2-3 kivételével.

[ Szerkesztve ]

***

(#17394) -vitya- válasza virkir (#17391) üzenetére


-vitya-
őstag

az e100 az nem egér, hogy lehetne érte mouse trap-et kapni?;-)

-=Витя=-

(#17395) virkir válasza -vitya- (#17394) üzenetére


virkir
veterán

Hádde olyan :D
Akkor tessék sokan jól bejönni egérkével a csatákba mert kell a második :DD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17396) vbbb


vbbb
őstag

Tud valaki valami jó kis skin pack-ot egybe amit rá lehet húzni a tankokra? (Nem HitZone-os)

(#17397) CptMisi válasza virkir (#17395) üzenetére


CptMisi
őstag

irány a kláncsata vagy század :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17398) balintka


balintka
addikt

KV-1en a 152 mm-es vagy a 107 mm-es löveg az ütősebb?

(#17399) hemaka válasza balintka (#17398) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én a 107-et jobban szerettem, mint a nagy trollgunt. De fejleszd ki mindkettőt, aztán meglátod neked melyik fekszik jobban.

Szerk.: Lassan vennem kell egy KV-t, mert kell a +1 hely a garázsban.

[ Szerkesztve ]

(#17400) marked one94 válasza balintka (#17398) üzenetére


marked one94
őstag

mind2 ütős :)) és mind2-höz más játék stílus kell. De célszerű 1. felrakni a 152mm és azzal kifarmolni a 107mm ágyút.

hemaka: Én szerintem azzal még rá érsz mert nem most lesz a orosz tech tree változás. Mondjuk ha akarsz egy jó credit kereső tankot akkor arra a KV a legjobb.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.