Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16951) person válasza hemaka (#16950) üzenetére


person
senior tag

Az tuti. :D Nekem farmolnom kéne mert IS3 már ki van fejlesztve pár hete de még nincs rá kredit, inkább ezzel szórakozok. :D

(#16952) Dictator^


Dictator^
veterán

Aki -IS- klánnal találkozik, nyugodtan TK-zza öket, amig van kedve.
Legtirpább klán, illetve platoonos emberek akikkel találkoztam.
3 Arty, kiblockolnak egy helyről, hogy rusholjak IS-4el, stock setupban, kilövik a vezetős ürgét, illetve a motort, 1-el fordulok és küld előre rusholni.. hát véletlen kilöttem az S51-et közülük, majd menekültek előlem, persze a többit nem szándékoztam kilőni.. idióták..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16953) vbbb


vbbb
őstag

Amióta felraktam a KV-ra a buditornyot meg a 152mm-et azóta egy álom tank lett belőle, minden kifejlesztve rajta...gyűjtöm a tőkét a 107mm-re. :)

Egyébként meg ez a gec* játék a StugIIIat állandóan az utolsó 2 helyre pozicionálja...ma még nem tudtam vele duplázni, pedig az nagy szó... :( A felső réteg elhullik én meg nem tudok mit csinálni egy TD-vel hátul ami karcol...főleg ha egy falka rám ront...picsááábaaaa...

(#16954) Gyuri27


Gyuri27
félisten

3001H vs 3601H
Melyiket szeressem?
3001 van most. Jó tanknak tartamom. Fordul is, sebesség is van.
Viszont a 3601H meg kicsit táposabb (kérdés pattogósabb-e a páncélja)?
Érezhetően sokkal lassabb a 36 mint a 30?
Szóval aki használta mindkettőt, mondjon valami okosat. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#16955) vbbb válasza Gyuri27 (#16954) üzenetére


vbbb
őstag

Én nem tudom, de ha visszatekintesz és összehasonlítod a PzIV-et a Pz III/IV-el ugyan ez a helyzet. Erősebb pánél vs. fürgeség mozgékonyság. Legalábbis így gondolnám...

(#16956) MCGaiwer válasza Dictator^ (#16948) üzenetére


MCGaiwer
addikt

próbáld eltalálni, akkor talán sebezel is

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16957) person


person
senior tag

Nem tudja valaki mi a f@szért teszi le magát tálcára állandóan ez a szar játék? Most is ezért nyírtak ki pont mikor az ellen bázisát megközelítettem. :(((

(#16958) marked one94 válasza person (#16949) üzenetére


marked one94
őstag

artym csak azért van mert a kv-ból maradt 200k xp és mondom akkor kifejlesztem a s51et és kipróbálom. Én kb 50-60 csatát ha mentem vele. Néha mikor jön haver ő szokta nyomni. Tegnap néztem és 6k xp kellet a nagy ágyúhoz és azt kiszenvedtem vele. De ha kell a credit vagy garázs hely biztos eladom. Meg kíváncsi voltam néhány helyre ahova beállnak az artyk hova tudnak belőni. De néha jó érzés bele ülni és szemétnek lenni.
Attól, hogy néha használom még utálom őket ;] azért is van egy vk 2801em :)

You'll Never Walk Alone

(#16959) Gyuri27 válasza vbbb (#16955) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 3/4 ágyúilag előtte se volt túl acélos.
Viszont a sebesség miatt lehetett használni. De az új t5 lightok miatt nincs rá szükség.
A 30 és a 36 ágyúilag ua. Tehát már csak ezért se áll a párhuzam pz3/4-pz4 vs 30-36 között.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16960) Timyyy válasza Gyuri27 (#16954) üzenetére


Timyyy
őstag

3001H: mozgékonyabb, gyorsabban forgolódsz vele, de kicsit gyengébb a páncélzata.
3601H: kicsit lassúbb, cserébe nagyobb páncélod van.
Tűzerő ugyebár ugyanaz. Viszont nem véletlen hogy az egyik a medium vonalba megy tovább, a másik pedig a heavy-be. Annak a stílusnak a megalapozója ez a 2 tank, válaszd azt, amelyik neked jobban fekszik. :) Én mind2-t továbbvittem, Panther és Tiger is van. Mindegyiket szeretem, párducot kicsit jobban. :B

[ Szerkesztve ]

(#16961) Gyuri27 válasza Timyyy (#16960) üzenetére


Gyuri27
félisten

Német heavy ág egyelőre nem vonz. Viszont egyiket szeretném megtartani.
T5-re ott a kv. T6-ra egy német med kerül. T7 a füles lesz. Meg majd a vk2801. Mert én is szeretek néha száguldozni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#16962) BinLaden válasza person (#16957) üzenetére


BinLaden
tag

nekem is ezt csinálja sajnos nem tudom mér, van amikor magától be is zárkódik :D
ez a játék él, azt csinál amit akar :D :D nem is kérdez csak úgy...

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#16963) Lucifer6280


Lucifer6280
aktív tag

Új Klánt keresek.. Bizonyos okok miatt.. Aki tud jót az szóljon. :R

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#16964) bfrks válasza person (#16957) üzenetére


bfrks
csendes tag

Hát, figyelj, nekem csak úgy randomra kilép a játék, aztán visszalépek, és visszadob az előző csatába oO ... kisköcsög-játék :'D

(#16965) Gyuri27 válasza bfrks (#16964) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt írják is. 2 percen belül visszarak ugyanoda.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16966) GrooveHero válasza Lucifer6280 (#16963) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szia. Ha van Tier8-as tankod és tudsz jönni TS-re, az ELIT klán sok szeretettel vár

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16967) Lucifer6280 válasza GrooveHero (#16966) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

T32 amcsi tankom van fullos. T34 kifejlesztve.. TS-megoldható. Valami elérést tudnál adni?

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#16968) X2N válasza Gyuri27 (#16954) üzenetére


X2N
senior tag

Ha mákod van a 3601-nek a frontját egy t29-se tudja átlőni a 105-össel, jó az a tank.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#16969) Chris0321 válasza X2N (#16968) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen tapasztalatom nekem is van, csak Tigris hosszú 88-asával lőttem a 3601-est. A furcsa az, hogy a PzIV hosszú 75-ösével nagyobbat sebeztem a VK-n.

[ Szerkesztve ]

(#16970) person


person
senior tag

Na ilyen lagot vagy mi ez még nem láttam. Pálya közvetlen szélén piros vonalnál rámásztam egy StugIII-ra T-50-el és miközben dörgölőzünk elkezd remegni ugrálni a két tank és egyszer csak a másik felén találtam magam a Stug-nak. :) Azért sikerült kinyírnom. :D

VK36-hoz. Nekem is van egy elit és imádom szinte nem lehet vele szar kört menni ügyes kis gép és a tornya is nagyon jól bírja. Nem ritka vele az 5kill. 2Oskin-om van vele. Mindig elcsodálkozom milyen jó gép. Ha más tankomra jönne így az XP. :)

[ Szerkesztve ]

(#16971) OgreImre


OgreImre
senior tag

SU-85, 107mm 82% legénység.
14/6 loves/talalat
Grille 60 méterről (teljesen betakarta a kör) semmi de semmi.
Valami van ezzel a TD-vel.
De legalább nem lát az orráig sem.
VK36H én is imádom szvsz a legjobban játszható tier6-os.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16972) Paul119


Paul119
addikt

csak nekem lagol istentelenűl a játék? :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16973) virkir válasza Paul119 (#16972) üzenetére


virkir
veterán

Az EU szerver most jó.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16974) Paul119 válasza virkir (#16973) üzenetére


Paul119
addikt

usan ált 120 ms pingem van ami egész jó , most meg 220

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16975) Paul119


Paul119
addikt

valaki egy kis esti mókázásra?:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16976) balintka válasza vbbb (#16953) üzenetére


balintka
addikt

Nekem is van KV, alig vártam h meglegyen, mert mindig tarol, mikor ellenem van, erre meg az alap az lassú, a 76-os löveg gyenge...
Szóval a KV-2 torony és a 152-es az az igazi? A 152 tényleg csak 2-t lő percenként?
Mennyit segít a KV-2 lánctalp és az erősebb motor? Igen lomha a tank.

Nekem a rekordom 8 kilövés egy menetben egy T-28-al (betett kicsit gyengébb tankok közé). Van több 5-5-ös kilövésem más tankokkal (Pz 2, M2 Medium, Pz 38 t)

(#16977) balintka válasza bandiras2 (#16894) üzenetére


balintka
addikt

Mi ez az álca meg töltésgyorsító? Hol lehet venni ilyet a játékban?

Még egy kérdés konkrét példával. Megvettem a T28-ast 75%-os crew-al. ezt ha átviszem mondjuk a Kv-ra, pirossal írja a százalékokat, meg jelzi, h ez T28-as személyzet. Ha átviszem akkor ezek szerint nekm mondjuk 75%-os szinten kezelik a másik tankot? Magyarul nincs értelme a legénységet átvinni más tankra?

(#16978) BloodRay válasza balintka (#16976) üzenetére


BloodRay
veterán

A 107-essel az igazi a KV. A 152-es inkább fun. :) Legalábbis tegnap jól szórakoztam mikor 8-9-esek között egy csatában egy is-3-at és egy KV-5-öt is kilőttem szinte teljesen egyedül. Rettenetesen túlerősített az a tank.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16979) Sanya válasza balintka (#16977) üzenetére


Sanya
nagyúr

főképernyőn, kiválasztod a tankod. alul van 3db kis üres ikon. azokra kattansz, és 100K-ért camuflage net-et vehetsz, ami álcaháló, 300K-ért 10%-al gyorsabban töltenek, stb.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16980) Sanya válasza person (#16957) üzenetére


Sanya
nagyúr

windózápdét

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16981) ollie válasza balintka (#16976) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, csak kettőt tudsz lőni a 152-essel, cserébe viszont pontatlan is, és nagyot durrant. Én jobban szeretem a 107-eset, azzal nem ritka, hogy akár félpályáról kinyírok valakit.

A legénységet szerintem nem érdemes 100% alatt átvinni, mert át kell képezni őket (addig pirosak és elég nagy büntit kapnak, asszem -25%-ot). Még átképzéssel is csökken a teljesítményük. Amúgy én soha nem viszek át legénységet, általában megtartom a régi tankot is, vagy ha mégsem, legalább a legénységét beteszem a barakkba.

Szerintem amúgy érdemes maxra fejleszteni a KV-t, vagyis mindenből a legjobbat rátenni. Ha ezek mellé még meglesz a 100%-os legénység, már elég mozgékony is lesz (heavy-hez képest persze), hogy ne őszülj meg, mire a frontra érsz.

Töltésgyorsítót meg ezeket a garázsban tudsz venni, van egy sor, ami jelzi az aktuálisan kiválasztott tankod felszerelését. Viszonylag az elején van 3 üres hely, ha azokra kattintasz, megjelenik a felszerelés lista, amiből vásárolhatsz. De drágán mérik ezeket, heavy-re 200-600k között van minden.

[ Szerkesztve ]

***

(#16982) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Tegnap mentem szerintem az eddigi pályafutásom legjobb körét:)

3 an mentünk platoon ba, E-75, IS-3 és én a Type-59 el;

Társak mentek előre kampinovkán fel a domb felé, amég
ők lefoglalták a 3 ellenséges tankot szintén egy E75 meg egy
tigris 2, addig én megkerültem őket, 2x felgyújtottam az ellenséges
E-75 ami másodszorra le is égett, és kinyírtam a tigrist is, felderítettem
még vagy 4 embert és túlétem a csatát, pont hajnali 1 után lett vége
a csatának, így beleestem a duplázásba:)

2890 XP / 87ezer kredit:)

Kaptam valami plecsint, mesterlövészt ill acél fal archievment-et is :C :DDD

Nagyon jó ez a skin pack is, könnyen meg lehet jegyezni hogy melyik tankon
mi hol van nagyjából, hol a legsebezhetőbb.

Nemsokára újra akarom rakni tisztán a WOT ot, lassan jön a frissítés és végre
lesz camo, remélem feldobja majd a játékot:)

Kár hogy még mindig nem tudni hogy pontosan mikor:S

Ezek szerint az egész játék laggolt tegnap este 11 kor engem is levágott a játékból:S

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16983) ollie válasza joker1220 (#16982) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nagyon nem volt szerencsém tegnap este a type 59-cel. 13 csatából csak 4 végződött nyereséggel, pedig eddig mindig több mint a fele az volt. Most így 50% alá is esett a nyerési arányom vele.

A másik mumus a T29, amibe nemrég ültem, 17 csatából csak 5 nyerésem volt. Nem tudom mi lehet a baj, de legtöbbször nem tudom érdemben befolyásolni a csata menetét, mert többnyire a lista közepén vagy végén vagyok. Ha meg esetleg mégis top tank lennék, akkor a csapattársak hullanak el, mint a legyek.
Tegnap este volt egy bosszantó eset is, amikor egy IS-3-mal lövöldözgettünk egymásra, az utolsó lövésem után neki 4 HP-ja maradt, ő meg kivégzett...

De amúgy komolyan, néha olyan retardáltakkal vagyok együtt. Egyik nap az E100-unk nekiáll sasszézni a puszta közepén, amikor 4-5 db tier 7 körüli arty van mindkét oldalon. Bár tegnap este meg az ellenséges Maus csinálta meg ugyanezt. Máskor meg ott maradt a bázisunkon (ugyancsak saját E100) egy loltracktort pátyolgatni, de nem ám fedezékben. A bázis közepén kergetőztek, ahol semmi fedezék nincs. Érthetetlen, hogy néha mennyire idióta dolgokat csinálnak a játékosok.

Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy a nyerési arányom nem fog 50% fölé menni. Olyan sokat számít, ha platoonozik az ember? Én még soha nem játszottam platoonban.

[ Szerkesztve ]

***

(#16984) BloodRay válasza ollie (#16983) üzenetére


BloodRay
veterán

Én a Tiger-el vagyok így mint te a T29-el. :( Hiába jöttem bele a játékstílusába aránylag, ha egyszer Tier9-10-esekkel rak össze folyamatosan, ahol semmi ráhatása nincs az embernek a végkimenetelre. Pedig ha jól rakja össze a csapatokat és nem E75, vagy 4-5 Type ellen kell menni, akkor igen jókat lehet tarolni. Jah és kb 40% a fentiek miatt a nyerési arány vele, úgy, hogy pedig szerzi a sniper-eket bőven, de top gun-t is.
Platoon természetes, hogy sokat számít. Nagyon nem mindegy, hogy szanaszét megy mindenki, vagy normálisan tudjátok egymást segíteni.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16986) Dictator^ válasza MCGaiwer (#16956) üzenetére


Dictator^
veterán

Biztos azért mondta be, hogy Ricochet, mert nem találtam el. Nagyokos.

Szerk: Most olvasom, hogy még írtam is , hogy lepattant.. probálj értelmezni is előszőr aztán válaszolj nekem a későbbiekben, köszi!
Szerk2: Vagyis ha megkérhetném nekem ne is válaszolj Te a későbbiekben, köszi!

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16987) ollie válasza BloodRay (#16984) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, van még egy mumusom, a VK 3001 (P). 50 csatából csak 17 nyerés. Ki van már maxolva, így még csak arra sem tudom fogni, hogy gyenge a tank. Ezek után már előre félek a Tigristől, főleg az után, hogy az egyik csatában IS-sel simán leszedtem egyet 1-1-ben úgy, hogy ő semmit nem tudott rajtam sebezni, pedig az IS-em még majdnem stock.

***

(#16988) BloodRay válasza ollie (#16987) üzenetére


BloodRay
veterán

VK3001P-t én sem szerettem eleinte, de jó legénységgel ha kitapasztalod nem lesz rossz. Nálam a végére 359 csatából csak összejött azzal is 183 győzelem.
Tigris alap kiépítésben egy kalap... szóval én nagyon gyorsan feljavítottam free xp-ből, meg hál istennek sokminden már megvolt korábbi tankjaimról.
Bár a statok nem sokat érnek, mert a pantherrel egyelőre nagyon jók pl a statjaim és még csak most lett kifejlesztve a jobbik torony és rárakva egy erősebb ágyú, ennek ellenére egy rakat sz@r az a tank. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16989) Dictator^ válasza ollie (#16987) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem tudom miért félsz , a VK3001 (P) után a Tigris P jön, ami sokkal erősebb mint a sima Pz Tiger. Akkora front páncélja van, hogy a legtöbb tank lepattan róla. Főleg alatta lévő tierben, de még a felette lévő stock vagy nem full-os gunos tankok is pattani fognak. (Kivétel a nagy átütős gunok, akik majd valószinűleg a tornyodat lővik).

Mellesleg, ha overlord bácsi jól írja, akkor legalább a 8.8-as L71-es ágyún is erősíteni fognak.. ami igen csak ráfért már a Tigerre, mert az ellenkező tierű tankok között olyan szinten papír és gyenge volt na..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16990) joker1220 válasza ollie (#16983) üzenetére


joker1220
őstag

Igazából semmi különbség nincs a platoon és az alap normál csata közt, kivéve hogy így van két ember akivel össze tudsz dolgozni biztosan, akik többnyire fel is fogják ha segítség kell,
így még noob csapatban is legalább 3 an össze lehet dolgozni:)

A T29 el szerintem a legjárhatóbb út a hull down taktika mivel a páncélzat enyhén szólva azonos kategóriájú ruszki, de még a németekhez képest is papír, viszont az amcsik tornya sokkal jobban páncélozott, tehát a lényeg hogy próbálj úgy játszani vele lehetőség szerint hogy csak a tornyot dugod ki azt jóval nehezebben tudják átlőni..

Valahogy így:)

Tegnap az ellenség szívott nagyot, Himmelsdorf on szintén tier 8-9-10 es felállás,
viszont platoon ba két nagy tank is behozott egy ms-1 et és egy loltraktort magával:D

Gyakorlatilag így 2 ellenfélel nem kellett számolni:D

Írták is hogy chat be hogy vigyázzunk a loltraktorral mert atomot visz :DDD ;]

Nem is gondoltam volna hogy t-59 milyen pattogós, szemben álltam egy PZ VI Tiger el és 4-5 találatból csak egyet tudott beadni, ez idő alatt én leaprítottam, nem tudom hova lőhetett de nem volt szerencséje, még az IS-3 is lepattog néha ez elég meglepő volt.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16991) BloodRay válasza Dictator^ (#16989) üzenetére


BloodRay
veterán

Valóban. Nem figyeltem, tényleg a Tiger P jön ott. Mentségemre szóljon, hogy még a német ág változtatás előtt fejlesztettem a dolgokat és panther, vk3002, tiger és tiger p is ki van fejlesztve. :)
Azon a 8.8-as ágyún meg nagyon jó lenne ha erősítenének, mert az sebzés nagyon kicsi egy ilyen lassú és gyengén páncélozott heavy-re mint a Tiger. Ami maximum attól heavy, hogy nehéz és nagy...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16992) joergie válasza BloodRay (#16978) üzenetére


joergie
őstag

Hát, nemtudom, már ott tartok t1 heavy-vel, hogy 1v1-be simán rámegyek KV-ra, nem egyet szedtem már szét, pedig általában 107es van rajtuk. Ki kell használni hogy lassan fordul a tornyuk. Közelharcban nagyon suták.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#16993) BloodRay válasza joergie (#16992) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért ott elég bénának kell lennie a KV-snak. A 107-essel 2 lövés a T1. Plusz eleve KV-val közelharca csak a trollgunnal szabad menni szerintem és azzal is csak mások mögött, hogy legyen idő újratölteni. Egyébként messziről kell szétszedni az ellent. T28-as amcsi 8-as td 3 lövés volt oldalról valami 400m-ről ami azért nem rossz szerintem... :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16994) Dictator^ válasza BloodRay (#16991) üzenetére


Dictator^
veterán

Changed shells for 8.8 L/71 gun. Yes, damage increase is planned. However the current DPM will be retained.

Bár ha jól értelmezem nagyobb sebzést akarnak, viszont a DPM nem változik, ergó lassabb lesz a fegyver..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16995) ollie válasza Dictator^ (#16994) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont ennek pszichikailag nagyobb hatása van.

***

(#16996) Paul119 válasza ollie (#16995) üzenetére


Paul119
addikt

valakinek van kedve platoonozni?:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16997) ollie válasza Paul119 (#16996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Általában csak késő este érek rá játszani, sokszor csak éjjel.

***

(#16998) BloodRay válasza Dictator^ (#16994) üzenetére


BloodRay
veterán

Na, ez jó hír. Nem baj ha kicsivel lassabb lesz a fegyver szerintem. Ez jó kompromisszum.

(#16996) Paul119 -> Én BlasiusBorg néven most fent vagyok EU szerveren, de max csak 7-es tankokkal tudok jönni. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16999) Paul119 válasza BloodRay (#16998) üzenetére


Paul119
addikt

én is csak kölcsön kértem haverom eus accját hogy kipróbáljam az e50 et:B:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17000) BloodRay válasza Paul119 (#16999) üzenetére


BloodRay
veterán

Amellé valószínűleg kicsi lennék. :)
Maximum én is haver acc-jával tudnék jönni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.