Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17701) diegho válasza Murder3 (#17700) üzenetére


diegho
nagyúr

15 Tier 6 med kb 30-40másodperc alatt öl meg 3 kt-t.

(#17702) Murder3 válasza diegho (#17701) üzenetére


Murder3
addikt

mondjuk 15 stock azért nem annyira:D
3 full kt-t:D

[ Szerkesztve ]

(#17703) virkir válasza vhw (#17699) üzenetére


virkir
veterán

Na pont ez az.
Akkor az jó nap volt vagy én felejtettem el játszani vasárnapra ugyan azzal a tankkal?
Semmi bajom nem lenne ha kiegyensúlyozottak lennének a napok de nem, van heti egy, nagyritkán kettő jó jónak mondható nap szintén 1-2 átlagos, nem nyerek/nem bukok nap a többi meg kemény szívás. Hozzáteszem prémium nélkül mert érdekes módon mindig akkor megy el a kedvem a játéktól amikor lejár a prémium, onnantól valahogy nem akar menni.
Senki ne mondja, hogy bizonyos napokon pro vagyok a többin meg balfasz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17704) diegho válasza Murder3 (#17702) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt se simán, de nyerik. 15 tank rálő egyre, mind HE-vel az még stock ágyúval is kb 1000hp és kb minden modul szétmegy, lehet ki is gyullad, ágyú kimegy, lánc leesik, következő lövés az a KT halott, ez alatt a KT-k max 1 tankot lőnek ki.

(#17705) fsb1000 válasza virkir (#17703) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És nem gondolod, hogy ez azért van, mert a játékos állomány változik?

COD-ban már pontosan tudom mikor nem kell játszak, mert esélytelen vagyok + bosszankodom.

(#17706) vhw válasza fsb1000 (#17705) üzenetére


vhw
addikt

Nekem az ilyen szar napokra van a Valentine, mert még ha folyamatosan bukunk akkoris van 3-4-5 kill csatánként esetleg valami medal, az meg valamennyire megnyugtat. :D (legutóbb 11 kill, 3 medal volt, egyszemélyes hadsereg az a tank, 14en úgy kidőltek mellőlem, hogy alig voltak hatással a csata kimenetelére)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17707) Murder3 válasza diegho (#17704) üzenetére


Murder3
addikt

mert ez úgy lenne, hogy a kt-k kimennek megálnak majd a 15 ellenfél meg rálő?

ha eggyütt maradnak 3-an már ki tudnak kénszeríteni olyan mozdulatoakt az ellenfeleiktől, hogy ott már ne jöjjön ki az előny.

pl bekeríteni se olyan egyszerű, nyíltmapon is előnyösebb a kt-knak mert ők messzebről is kitudják lőni míg a 15 stocknak minimum közel kell érni h legalább sebezzeenk.

nyílván olyan mapon lehetne menniük ahol nem nyílt a terep mert ott eggyértelműen aszámbeli főlény kijön.

sok olyan map van ahol nagyon egyszerűen kijön az a szitu h esélyük sincs egyzserre rájuk lőni meg max 3-4 tud pozicióba állni.

bár 5 kt-val jobb lehetne a balansz....talán.

(#17708) diegho válasza Murder3 (#17707) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem már rájöhettél volna, hogy hülyeségeken agyalsz - szerintem.

(#17709) Murder3 válasza diegho (#17708) üzenetére


Murder3
addikt

nem agyalok én ezen, csak mondom h lehetne változatosság vagy vmi értelem is a játékba...a random foson kívül.
mert ez így sajnos dögunalom-.-

(#17710) -vitya- válasza Murder3 (#17707) üzenetére


-vitya-
őstag

nem is olyan rég linkeltem a 2 IS-4 csatáját a 10 mediummal (tier6-8), dieghoval.

Azért nyertünk, mert azellenség hülye volt;-) - és nem dolgoztak össze.

Ha a mediumok összedolgoznak, ki tudnak szedni szinte bárkit. Ezen fölösleges agyalni, mert ahol jobb a skill és jobban ösze is dolgoznak, az az oldal vog nyerni. Nem a KT-k, vagy nem a medek, hanem azok, akik együtt, és ügyesebben dolgoznak. Ez tény.

-=Витя=-

(#17711) diegho


diegho
nagyúr

Object 212: 13 meccs 3 győzelem, ebből 2 alkalommal volt olyan csapat, akik nem engedtek be a bázisra tankot. Egyszerűen borzalmas nézni arty nézetből, ahogy mondjuk egy Object, vagy IS-7 beáll egy szikla mögé de úgy, hogy az ellenfél arty totál telibe látja. Előző meccsen egy T-50 bejött a bázisra kinyírta az összes artyt, az ellenfél artyk kiszedtek még 3 tankot akiket spotolt, 8 tankunk állt a T-50nek háttal és senki nem nézett rá, mintha ott se lenne. Nem tudom hogyan lesz ebből Object 261, lehet free xp-ből kell megvennem.

[ Szerkesztve ]

(#17712) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért h. a trollcanon becsap szemből, és 0 dmg-t okoz egy T1-HT -nek, az azért kemény. Főleg h. Duke beszól mellé, ez biztos fájt. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17713) belaazallat válasza diegho (#17711) üzenetére


belaazallat
addikt

Csapatonként 4 arty a pályán. Nálunk GW Panther a legkisebb. Rögtön el is indul scout-ot játszani. Sebaj, marad 3 arty-nk. ISU-val maradok védeni őket. Type meg egy Pershing jön támadni. Jelzem minimapon.Type egy lövés. Pershing fedezékben, arty-k nem figyelnek rá.
Persze jön az ellen erősítése, azt nagy nehezen leszedem. Artyk még mindig nem figyelnek. Közben Pershing közel tudott jönni. Nekimentem szemből hogy megállítsam, 2hp-ja maradt, gonldoltam még egy ütközés és meghal, rongyolnék neki, nem tudok mozdulni. GW Tigerünk mögöttem áll, nem tudok mozdulni. Ellenfél arty mindkettőnket kilőtt, és természetesen csodával határos módon Pershing túléli, és kilőtte a maradék artykat....
Az ilyenek miatt nem maradok mostanában arty-t védeni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17714) Timyyy


Timyyy
őstag

Az ejfelibagoly nevezetű nyomorék tag ittvan ph-n? Remélem nincs mert törölhetné a játékot... vigyázzatok vele. :Y

(#17715) ollie válasza Timyyy (#17714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit csinált?

***

(#17716) Gyuri27 válasza Timyyy (#17714) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neked mi a nicked? Eu vagy usa szerón tolod?

Amd - Radeon - Ryzen

(#17717) Timyyy


Timyyy
őstag

Én EU-n, Timyyy21. A tipikus retardált amúgy, akiktől szar a játék.

(#17718) vbbb válasza vhw (#17694) üzenetére


vbbb
őstag

(#17719) vhw válasza vbbb (#17718) üzenetére


vhw
addikt

Csak hangosan gondolkodom;
Igaz hogy minden adatot a szerver tárol, tisztasor. Nem tudsz super dameget, vagy végtelen HP-t beállítani magadnak. De elég ha adatokat tudsz szerezni az ellenség helyzetéről. Normál esetben akkor találkozik a két csapat "világa" akkor látják egymás mikor felderít valaki. Szóval a szerver adatot küld az egész csapatnak az ellenségről, na most ezt a csatornát nem képesek igen okos emberek teljesen feloldani, hogy ne legyen szükség spotra? Egyszerűen a szerver nekik is elküldi az ellenség helyzetet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17720) ollie válasza vbbb (#17718) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tuti nem működik, valószínűleg egy phishing cuccról van szó.

1-2 dolog működhet belőle, pl. az automatikus célzás, de az annyit is ér, mint a játékban levő.

[ Szerkesztve ]

***

(#17721) hemaka


hemaka
nagyúr

IS-3-mal vagyok Ensk-en, 2 db Löwe-vel szenvedtem egyszerre, de egyik csapattárs sem segített volna. Féltik a tankjaikat, besz*rok...

[ Szerkesztve ]

(#17722) ollie válasza hemaka (#17721) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne sajnáld, utána majd őket szedik ki egyesével.

Kb ugyanez volt, amikor tegnap este hárman (type 59 mind) bezúztunk Cliffen a középső dombra, hogy elfoglaljunk. A bibi ott volt, hogy az ellenféltől jött 2 type, 4 T-44 és 1 IS-3, a csapattársak meg szépen végignézték távolról, ahogy bekerítenek és kinyírnak minket. Mindegyikük a lehető legmesszebb campelt, nehogy megsérüljön a fényezés.

[ Szerkesztve ]

***

(#17723) Murder3


Murder3
addikt

nem tudom nem értek, hozzá, de azt nem tudják befolyásolni, hogy pl a random faktor neked kedvezzen?
mert egy olyan hack elég kézenkfekő és lapos tudna maradni...

(#17724) person válasza virkir (#17691) üzenetére


person
senior tag

Hehe ismerős. Én Type59-ellen voltam bent gyakorlón ahol szanaszét luggattam IS-el szinte ott ahol akartam. Meglepődtem milyen könnyen megy helyenként, gondoltam innentől majd kapnak élesben is. Na persze ...

(#17725) Dictator^


Dictator^
veterán

szerzett valaki mostanság pcgurus régi kódot ? (1250g)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17726) Gyuri27 válasza virkir (#17691) üzenetére


Gyuri27
félisten

Erre lesz jó a tier bontásos szakasz.
Ha hülyék leszünk szidjuk egymást. Aztán csináljuk máshogy, hogy jó is legyen.
A random társakkal tele a batyum.

Nekem a sláger, hogy folyamatosan mesterlövész vagyok. A kredit nem szaporodik és a hulla se több. Képes 3-4 meccsen keresztül úgy átlőni a páncélt, hogy 0 sebzés.
Persze én kapok olyan ammo racket, hogy azt se tudom merre vagyok arccal.

Dictator^: van feleslegbe? :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17727) Murder3 válasza Gyuri27 (#17726) üzenetére


Murder3
addikt

amúgy ez a 0 sebzés sztem nem bug.
az a bug h mondja néha h biztos fájt.

nagyon sokszor tapasztalom, de olyan tankokkal ami azért elég erős páncéllal van megáldva pl KT...
ma pl type59-el 2 m-ről face-to-face-be vagy 3szor eltalált és nekem ugye ki is vörösödött vagyis jelenzte h átütötte a páncélt nem pattant, de nem sebződtem.
ezt sokszor tapasztalom kt-vel is.

ez vmi olyasmi lehet, mint he-nél ha túl nagy páncélt lősz meg a te pen/dmg értékedhez képest akkor azzal se sebzel neki semmit.

mondjuk csak úgy tudnánk ezt meg teljesen, ha ismernénk a hitboxot, nem tudom nem úgy működik, hogy csak akkor sebződik a tank, ha olyan ponton találod el ahol van vmi modul pont?

(#17728) ollie válasza Murder3 (#17727) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha kivörösödsz nem jelenti azt, hogy átütött a löveg. Akkor is felvillan a vörös, ha lepattan rólad vagy át sem üt.

mondjuk csak úgy tudnánk ezt meg teljesen, ha ismernénk a hitboxot, nem tudom nem úgy működik, hogy csak akkor sebződik a tank, ha olyan ponton találod el ahol van vmi modul pont?

Nem. Általában úgy lövik ki az ágyúm vagy a lánctalpam, hogy közben nem is sebeződök (persze csak ha nem HE-vel lőttek).

[ Szerkesztve ]

***

(#17729) Murder3 válasza ollie (#17728) üzenetére


Murder3
addikt

nem mert a hang effekt is más ha pattan vagy ha eltalál és amikor eltalál és nem sebződsz ugyan az a hangeffekt van mint mikor eltalálnak és sebződsz vagyis átütik.

igen, mert criticalt okoz.
de ha nem okoz critikalt akkor sebződsz rendesen, pont ez a lényeg.

ott talál el ahol mondjuk egy modul van de ap-vel és simán sebződsz, ha meg mondjuk criticalt okoz akkor meg kilövi azt a modult, gondolom lehet ezért crit dmg mert itt nem sebzés lesz több, hanem a modulnak.
Sztem így logikus lenne...

(#17730) CptMisi válasza vhw (#17719) üzenetére


CptMisi
őstag

Sajnos ilyen van... vagy ez valami bug... Mineson direkt kipróbáltam, hogy azonnal beálltam kezdőn a ház mögé, meg sem mozdultam, nem spottolt senki, nem sokkal később mind3 arty vaktázott egyet-egyet, és ennyi voltam. :))

Dictator^: most vettem 8at, 4et magamnak. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17731) Timyyy válasza CptMisi (#17730) üzenetére


Timyyy
őstag

És a többit? :))

(#17732) Murder3


Murder3
addikt

a stug 3 eddig is ilyen jól hozta a pénzt?
l/70-el elég brutális, ha nem tesz be nagyon magas tierbe

(#17733) CptMisi válasza Timyyy (#17731) üzenetére


CptMisi
őstag

Az nem az enyém volt, csak ő nem tudott utalni. :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17734) Dictator^ válasza CptMisi (#17730) üzenetére


Dictator^
veterán

roros kapcsolat?:)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17735) vbbb válasza Murder3 (#17732) üzenetére


vbbb
őstag

Berak.... :DDD

(#17736) CptMisi válasza Dictator^ (#17734) üzenetére


CptMisi
őstag

roros? nem... :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17737) hemaka


hemaka
nagyúr

CW-s videókat nem lehet valahol nézni?:)

(#17738) CptMisi válasza hemaka (#17737) üzenetére


CptMisi
őstag

[link]
SSGS pakolja fel őket szépen, mások féltik a titkaikat. :DDD

Mondjuk nem nagy látvány, átélni már jobb. :K

Más: felraktam a hitzone skinpack 1.1et, telepítős, beállítottam a kért mappát (worloftanks, ugye...), de ugyanúgy nem működik... Már raktam fel egyszer a manuális verziót, azt hittem, én rontottam el, mert akkor sem működött... Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17739) hemaka válasza CptMisi (#17738) üzenetére


hemaka
nagyúr

Köszi.
Csak azért vagyok rá kíváncsi hátha látok benne valami jó helyezkedsét, ilyesmit. Az sosem jön rosszul.

(#17740) CptMisi válasza hemaka (#17739) üzenetére


CptMisi
őstag

Arra, hogy a normál csatákban tudd hasznosítani, nem sok esélyed van sajnos, mert kell a csapat is... Esetleg artys beállás, de megint ki vagy téve a lemingeknek, felderítőknek... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17741) person


person
senior tag

Nektek nem szokott elmenni a motor hangja? Mindegy mivel megyek fogja magát elnémul és csak a lánc gagyi klettyegése hallatszik ami alapból is idegesít de önmagában egyenesen borzalmasan szar. :O Nem húznám újra ha nem szükséges.

(#17742) fsb1000 válasza vbbb (#17718) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép dobozos --- remélem nem működnek.
(bár szerintem is lejőn minden pozició a szerverről)
A GTA4-ben az egyik legbosszantobb csalás, hogy a random, vagy gyárilag beállított "vezetés rásegítő" nagyobb értékre állítható és az ilyen autó full sebességen is szinte mindent elkerül.
---------------

Kicsit ezzel összefügg: Az mitől van, hogy startnál én azonnal indulok, de mindig van 4-6 játékos aki 5-10 seccig áll egyhelyben és csak akkor indul.

Főleg Havy-k. Azóta vettem észre hogy kisérem a hevy-ket PzIV-el.
Mire várnak? Mit csinálnak?

(#17743) kriso válasza fsb1000 (#17742) üzenetére


kriso
tag

Arra hogy bedobja őket a szerver, addig még csak a töltőképernyőt nézik.

(#17744) fsb1000 válasza kriso (#17743) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor szürkék lennének a töltőképernyőn..... a 30 sec-es várakozás alatt, de nem.
Általában én vagyok az első 'aktiv' és nincs más dolgom, mint nézegetni hogy esnek be a játékba. A többség 5-15 sec után érkezik. Az álldogálló havyk is.

(persze van néha, hogy 1-2 játékos a start után érkezik, de én nem errről beszélek )

(#17745) kriso válasza fsb1000 (#17744) üzenetére


kriso
tag

Egy csomószor van olyan, hogy később dobja be.
Hiába fehér a neve.

(#17746) fsb1000 válasza kriso (#17745) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És ez miből el dönthető?
Mivel a gépem elég gyors (csak 1 magot használ Wot!) én még sosem érkeztem későn, azzaz nem tudom mi történik ilyenkor start után.
Nézed, hogy a többi elindul? Alul meg fut a töltő csik?

(#17747) marked one94 válasza fsb1000 (#17744) üzenetére


marked one94
őstag

Vagy lehet csak megnézi hogy a többiek merre mennek el és arra megy segíteni ahova kell :U

You'll Never Walk Alone

(#17748) Iron Funeral válasza person (#17741) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De van, hogy elmegy, meg olyan is szokott lenni, hogy "cincog" a játék de valami rendkívül irritáló módon.

Irritálóról jut eszembe hogy milyen kis b*zik ezek a t5 light tankok, golyómnak raknak olyat a játékba a 99999999999999999999999el megy kanyarodás közben is. Mostani campinovka meccsen szopatott IS-el, mehet a búsba az összes :(((

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17749) CptMisi válasza fsb1000 (#17742) üzenetére


CptMisi
őstag

Én azt szoktam nézni, hova kellek... Ha egy oldalra elmennek tízen, nem megyek oda tizenegyediknek...Esetleg ha van scout, várok egy kicsit. :U

r1E3S3E7T: na attól szoktam megőrülni, mikor cincog... És mióta folyamatosan megy a beszélgetés, nem tudom egyszerűen lenémítani az egészet, keverővel kell bénáznom, néha inaktívvá válik a wot ablak, akkor alt+tabbal kell még buzulnom, klánháborún meg szétb.sz az ideg... :W :W :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17750) fsb1000 válasza marked one94 (#17747) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet...
Azt vettem észre hogy a MED-ek meg a Tankvadászok szinte mindig azonnal elindulnak egy adott írányba. Miért a Havyk követnék őket? Pont fordítva kéne. Lassabbak is.

Ha nincs Havy akit követhetnék, akkor megyek a felderítő után, hátha találok könnyű célpontot.
(a fiam szerint ez hülyeség, mert engem fognak kilőni elsőként)
-------

CptMisi : OK, akkor megnyugodtam, hogy ez természetes.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.