Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16901) vbbb válasza Paul119 (#16897) üzenetére


vbbb
őstag

Pont ezek vannak bent többek között a garázsban..egyedül a Pz4 helyett én PzIII/IV-el tolom. Szépen jön a kredit velük! :)

(#16902) Iron Funeral válasza virkir (#16896) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na ezt nem tudtam, hogy arty söprés volt a garázsodból :K
Én is megszabadultam tőle miután kiderült, hogy nem fogják visszahozni a tracereket normálisan...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16903) gagyenkov


gagyenkov
tag

Szevasztok! Én kb: két hónapja játszom a W.O.T-tal prémium nélkül jutottam el a Pershing-ig Közben meg lett a Chaffee is és elkezdtem az orosz TD vonalat is! Úgy hiszem, hogy lehet azért normálba is játszani! Persze most már van prémiumom! Meg vettem a type59 et és ha pénz kell akkor azzal tolom! Nem ritka a 75000kredit vele:-) Ezzel van eddig a legtöbb kilövésem egy csatában(7)! Nagyon jó vas! Tegnap óta meg van végre a kedvencem az M46 Patton! Most azt fejlesztem, ha meglesz rá az erősebb torony és a 105mm löveg akkor király lesz! Kell is mert nyomjuk a HPD vel a század csatákat!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#16904) Paul119 válasza Iron Funeral (#16902) üzenetére


Paul119
addikt

eppen vonaton gubbasztok ugyhogy.csak a hasamra utottem :B,lehet kicsit stoppolom a world of.tanksot az uj nemet tdk ig,vissza ugrok kicsit a makettezes vilagaba,parom meglepett egy 1969es corvette coupeval lesz megint fel.evig mit epitgetnem:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16905) vbbb válasza Paul119 (#16904) üzenetére


vbbb
őstag

Én egy Ford GT350-et raktam nemrég össze és ezekkel szemezek jelenleg:

SU-85
Panther Tank Type G
IS-2

(#16906) OgreImre


OgreImre
senior tag

Ez a Leopard ugy fordul mint egy KV. Ez normális? (jobbik lánc van fennt)

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16907) Paul119 válasza vbbb (#16905) üzenetére


Paul119
addikt

nalam jelenleg egy an2es.kukacbombazo.project tart de vert izzadok a negativ panelvonalak megszerkesztesevel amit a cseh gyarto volt szives nem meg.csinalni:(,en exdig inkabb tankokat epitettem meg vadaszgepeket,tankokbol.stug3,tigris kesoi modell ez 11ezer forintal terhelte a kasszat (tamiya) ill pz4 ,jagpantherre vadaszok de lehetetlen talalni:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16908) vbbb válasza Paul119 (#16907) üzenetére


vbbb
őstag

Panzer IV 1:76
Panzer IV with Hit Armor 1:35
Panzer Tank IV Ausf. F2 1:72
JagdPanther 1:35 (Revell)
JapdPanther 1:72 (Revell)

Van azért ha jobban körülnézel...amazon, eBay tele van...ha aukcióra mégy még olcsóbban is hozzájuthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#16909) Sanya


Sanya
nagyúr

kv vagy kv-3 kell a free tankslotig, és meddig kell kifarmolni?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16910) bullseye válasza Sanya (#16909) üzenetére


bullseye
addikt

16854

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16911) bandiras2 válasza Sanya (#16909) üzenetére


bandiras2
senior tag

Illetve vigyázz a T34 miatt, mert én benéztem. Nem a ruszki, hanem a yenki kell.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16912) ollie válasza Timyyy (#16898) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor még csak beta volt a játék, így bármi is volt, nem releváns.

más.

Most volt az ötödik csatám a T29-el, persze még stock, csak a 90 millis van rajta. Eddig az összes csata oltári nagy bukás volt. Utolsónál nálunk volt 7(!) scout, ebből egy volt tier 5-ös, a többi t4-es. Másik oldalon 1 scout volt, és sehol nem volt arti. Hát, nem nyerünk, mert mindenki más meg heavy volt (többnyire tier 7-8).

[ Szerkesztve ]

***

(#16913) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Siegfried Line 2011. november 7. 1:32:57
Vehicle: E-100
Experience received: 2 982 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 68 203
Battle Achievements: Steel Wall egész jó kör volt 500mről lőttem ki isu 152őt meg egy gw tigert :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16914) Sanya válasza bullseye (#16910) üzenetére


Sanya
nagyúr

melyik napon lesz ez?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16915) diegho válasza Sanya (#16914) üzenetére


diegho
nagyúr

Erre egy élő organizmus sem tudja a választ jelenleg.

(#16916) Fel válasza Sanya (#16914) üzenetére


Fel
addikt

(#16917) xedos válasza vbbb (#16908) üzenetére


xedos
addikt

na...
A modellek minősége nagyon eltér... Italeri és Revell modellek nagyon az alja...
A TAMIYA és DRAGON azért jóval drágább főleg 1:35-ben...
De részletesebb is :-)

(#16918) Paul119 válasza xedos (#16917) üzenetére


Paul119
addikt

az biztos:) revell 69es corvett nagyon szépen ki van dolgozva :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16919) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Továbbra sem találom a screenshotokat amit próbálok csinálni játék közben
sehol az ég világon:D

Valakinek van valami ötlete?!

Még egy olyan kérdés hogy tud e valaki olyan skin pack ról ami mutatja
a tankok gyenge pontjait, gyakorlásként kellene kicsit:D

Találtam már egy párat de mind hiányos, csak pár darab tank van benne,
olyat keresek ami teljes.

Előre is köszi!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16920) emre válasza Fel (#16916) üzenetére


emre
veterán

úgy látom ismét meg kell vennem a SU100-ast :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16921) Chris0321 válasza joker1220 (#16919) üzenetére


Chris0321
addikt

Itt elég sok minden van, ezt már nézted?

wotbase

(#16922) belaazallat válasza emre (#16920) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem nincs helyem. Adjam el a Su-85-öt? Vagy inkább a T-50-et?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16923) Fel válasza emre (#16920) üzenetére


Fel
addikt

Én vettem a hétvégén újra egy SU-85-öt, azzal alapozok a második TD ágra. Majd ha már lesz egy másodlagos skillje a bandának benne, akkor majd válto SU-100-ra.
Az új TD-k elég érdekesek lesznek szerintem. Mind közepes tankon alapszik, így mozgékonyak, kicsik, laposak lesznek. Még könyebb lesz velük sunnyogni :)

(#16924) emre válasza belaazallat (#16922) üzenetére


emre
veterán

Én vettem egy kevés aranyat, amit a garázshely bővítésére, illetve a töltésgyorsító meg hasonló fix kiegészítők leszerelésére használok. Jelenleg nincs olyan gépem amit el akarnék adni, meg egy szabad helyem még van. :D :P
A SU85-ös nálam megmarad, míg a világ világ. Az egyetlen eszköz amivel még mindig élvezem a játékot. :K

Fel

Arról találtál valami morzsát, hogy a régebben teljesen kifejlesztett SZU100-as elég az új SU-100M-1 megvásárlásához, vagy újra neki kell állni a 100-assal? :F
Én mondjuk a rosszabbikra számítok, mert a KV esetén kívül sehol nem említettek hasonlóképpen járnának el.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16925) emre válasza emre (#16924) üzenetére


emre
veterán

Meg talán a Ferdit is meg kellene vennem amíg meg lehet, ha már ki van fejlesztve. :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16926) joker1220 válasza Chris0321 (#16921) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi, meg is találtam amit kerestem:)

Felrakom egy kicsit mert meg akarom jegyezni a
különböző tankok gyenge pontjait, egyébként
elég hülyén néz ki tőle a játék de ennyit megér:D

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16927) Fel válasza emre (#16924) üzenetére


Fel
addikt

Az SU-100 M-1-et biztosan ki kell majd fejleszteni. Az SU-100 után az egy új ág lesz, nem pedig a SU-152 helyére jön.

A német oldal bővítése érdekesebb... Bízom benne, hogy a Ferdi helyére jövő JP II-t majd nem kell kifejleszteni.
Nem igazán értem, hogy miért nem úgy járnak el itt, mint pl a nehéz tankoknál, azaz akinek van Ferdinand, megkapná a JagdPanther II-t ingyen (+slottal, legénységgel). Mert mi van akkor, ha valaki JT akarna, de még csak Ferdinél jár, erre bumm, patch, mehetsz az JPz E-100-ért.. Lehet nem lesz sok különbség a két T9 TD között..?

[ Szerkesztve ]

(#16928) joergie válasza L-e-f-i-e (#16870) üzenetére


joergie
őstag

Hát...lehet csak én nem értem a mondatod második felét. Az IS támadó oldalon volt, én is, lövöldöztem is gazdagon.
Megmondom mi volt, bár már akkor leírtam. Komarin északi oldalon vagyok, startnál zúzok ezerrel középre, tudom, hogy én lennék az első tank középen, ami nagy fegyvertény, top tier vagyok IS3-al. jobbomon egy KV zúz, gyorsulom le szépen, balról meg 35-45 fokban jön felém egy IS, nem tudok kitérni, megállni nem akarok, mert oda az előnyöm. Nézem ezt a barmot, csak belém jön. Előny bukta, ráfordítom a csövet, nem mozdul, továbbra se tudok továbbmenni, hát belelőttem egyet. Na mondom ez letudva, megyek támadó oldalra, ez a kör már úgyis el van b*szva, meg úgyis bekékültem, mert már korábbról voltak dolgaim. Beállok egy ház mögé, kilövök egy ízisermant, ez a buzi meg mögöttem áll. ugye is3 nem tudom helyben forogni, előbbre megyek hogy tolatni tudjak, de ez a buzi jön mögöttem. küzdöttem ott vele egy darabig, nem hagyta abba, kapott mégegyet, abba bele is pusztult. Nem érdekel, hogy buktunk egy t7es tankot, amúgy sem ért semmit, mert végig engem basztatott volna, ráadásul a félszigeten se volt vasunk, úgyhogy ennyi erővel égethettem volna magam fél perc után.
Az meg hogy xp-t meg tp-t bukok lesz*rom. Igazából minden gőgösség nélkül mondhatom, h kvajó a statom is-3-al, úgyhogy belefér.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#16929) bandiras2 válasza joker1220 (#16926) üzenetére


bandiras2
senior tag

Majd linkeld be légyszi, mert nekem csak a nehezebbek gyenge pontjai vannak fenn.
Mines, PZ4 alul vagyok nagyon, felmegyek a hegyre a StuG és a Jpz mögött, felettük gyönyörűen el tudok lőni, elhelyezkedünk, erre betapos közénk a baromarcú a KV2-vel... Hegyről persze spotolnak minket ezerrel, zsíros célpont... Már éppen mentem volna mikor megkaptam az elsőt, a másodikat nem vártam meg. Mentem inkább a vízbe.Végülis sikerült megnyerni, mert a vízből kijőve sikerült bespotolni a védelmüket mielőtt kilőttek, és a csapat szarrászedte őket.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16930) ollie válasza joergie (#16928) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de minek kell belelőni? Úgy sem tanul belőle senki, viszont szerzel magadnak egy ellenséget.

***

(#16931) grunge válasza marked one94 (#16815) üzenetére


grunge
addikt

Nekem tegnap lett meg, egy kört mentem vele, de még alapon is lehet vele görénykedni rendesen. NA majd ráteszem a 10felest és hadd szoljon a HE :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#16932) joker1220 válasza bandiras2 (#16929) üzenetére


joker1220
őstag

Már linkelem is;

steeldevils-hitzone-skins-v11

Ezt érdemes leszedni a többi ami fent van az nagyon hiányos..

Más;

Tegnap csináltam egy akkora bakit SU152 vel, hihetetlen, ki
akartam lőni egy M4 et oldalból amit két csapattárs is kergetett,
na mondom elélövök mert akkor pont beleszalad...

Erre szerintetek mi történik?!

Az M4 után a csapattárs kapta be VK3001 el, meg is feküdt
tőle rögtön:S

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16933) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

meccs volt... :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16934) -vitya- válasza Iron Funeral (#16933) üzenetére


-vitya-
őstag

hogy utálom az artykat;-)

tegnap mentünk úgy , hogy 2x s-51, meg én a hummelel, hát majdnem tükrön köptem magam közben;-)

-=Витя=-

(#16935) Iron Funeral válasza -vitya- (#16934) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Annyit lehetett látni az elején, hogy mindenhol arty lövések repkedtek, aztán körbelőtték a kedvenc kavicsomat ami -1,1k hp-t eredményezett(csak arty splash!!!) majd megjött a kis görény T25 és kilőtt, pedig közben éppen beleztem az E-75öt, miután megvolt a Löwe és a JP is :((

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16936) -vitya- válasza Iron Funeral (#16935) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem 1szer volt ennél durvább (hasonló volt már párszor): egyik oldalon 9 arty, másikon 8.. Én eddig ezt láttam legdurvábbnak. Kár, hogy erről anno nem csináltam screenshotot... :-(

-=Витя=-

(#16937) marked one94 válasza grunge (#16931) üzenetére


marked one94
őstag

105mm ágyúval múltkor 70km/h sebeségel 1 lövés volt egy gw panther :D meg volt egy meccs mikor sikerült beálni egy gw type E mögé na az is mit össze nem káromkodhatott :D olyan jó érzés artykat kilőne a meccs elején :))

You'll Never Walk Alone

(#16938) Chris0321 válasza marked one94 (#16937) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezzel nem értek egyet. Elég szar érzés. Főleg ha te vagy az arty akit kilőnek. Én alapból utálom azokat a kis vackokat. Ahol tudom írtom. Elkezdtem ugyan a Leopard-ot kifejlesztettem de nem vettem meg hanem elkezdtem a VK3001(P)-t. Úgy nézem ez az egyetlen német tank amire ki kell fejleszteni a lánctalpat és a tornyot is mielőtt fel tudnál tenni egy másik ágyút. Végül is nem bírtam ki és a szabad tapasztalati pontból kipótoltam és feltettem a 88-as ágyút. Egyből más lett a helyzet. 3 kilövés az első csatában, ilyen még nem volt. :D Már csak a motorokat kell kifejleszteni és mindjárt más lesz a helyzet. :DD

(#16939) vbbb válasza xedos (#16917) üzenetére


vbbb
őstag

Na igen, azoknak az ára is olyan 20ezer felett van... ;] Amúgy meg nem olyan rossz a Revell egy hétvégi modellezőnek szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#16940) -vitya- válasza Chris0321 (#16938) üzenetére


-vitya-
őstag

azért mert ebbe a játékba túl tápost arty-kat tettek, ahelyett, hogy azokat nerf-elték volna, inkább betettek ellenük némi ellenszert = tier5 light-okat....

ad1.: ha már XXI. századi pontosságú és lövési sebességű artykat használunk, akkor el kellene ismerni, hogy szükség van a kis vacakokra ellenük.

ad2.: ezek persze még jobban felborítják a MM-ert - így még jobban szophat valamelyik csapat (mindkét oldalon vannak arty-k, bazi nagyok, és bazi sok, csak egyik oldalra rak be ilyen kis aranyos tankot - esélyes, hogy az az oldal fog ekkor nyerni, ahol a light van - ennek ellentéte az, ha 0db arty van a pályán, de az egyik csapatban van 3 ilyen kicsi light, ilyenkor nem kissé feleslegesek - ekkor meg esélyes, hogy az kap ki, akinél ezek vannak.)

ad3.: azért az már jelent valamit, ha valaki a tier5 light-okat utálja, nem pedig az arty-kat... no comment.

megoldás1.: bőven elég lenne, ha a legnagyobb arty csak max 1500-1600 HP-t sebezne, és kissé pontatlanabb lenne

megoldás2.: a MM-nek figyelnie kellene, hogy a tier4-5 light-okat egyenletesen elosztva tegye szét, ekkor már csak a skill számítana

ezek sosem változnak, szóval nem is tépem a számat tovább, de most legalább már néha sír a szája néhány arty-snak is, nem csak nekem;-) majd megszokják, hogy nekik sem minden fenékig Mr. Teufel

-=Витя=-

(#16941) marked one94 válasza Chris0321 (#16938) üzenetére


marked one94
őstag

Nem tudom hogy neked van-e valami t9-t10 tankod de piszkos idegesítő mikor 1 lővésel kilő az arty :((( Vagy elég csak mellé lőnie neked és bumm oda a legéynség fele meg az ágyú. Mikor felídegesítenek az artyk akkor előveszem ezt a kis szemét tankot és megyek artykat vadászni ;]

You'll Never Walk Alone

(#16942) ollie válasza -vitya- (#16940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mint tegnap (vagy tegnapelőtt) volt nálunk 7 scout, az ellenél 1, és sehol egy arty...

***

(#16943) -vitya- válasza marked one94 (#16941) üzenetére


-vitya-
őstag

legnagyobb tankja a tiger2, ami nagyon jó kis tank, főleg akkor lehet élvezni, ha 3-4 Type E mellé kerül - hiszen az arty-k is tier8-ak, ez is tier8 - összeillenek,-) nem?

-=Витя=-

(#16944) Chris0321 válasza marked one94 (#16941) üzenetére


Chris0321
addikt

TigrisII a legnagyobb tankom és mivel nincs prémiumom egy ideig ez is lesz. Az artyk néha engem is zavarnak de utána átülök a Hummelbe és egyből helyreáll a rend. Olyankor én vadászok messziről az emberekre és nem egyszer sikeresen. A Vk2801 és társai nem csak akkor idegesítenek ha artyval vagyok. Próbáltál már PzIV-el a körülötted köröző T50-est kilőni? Még helyben sem fordul a PzIV, hogy legyen esélyed elkapni. Egyszer pedig 2 T50-2 volt az artyk mellett az ellenfélnél. Úgy szétkaptak minket az artyk mert a T50-2esek egyenként közénk jöttek és elég sok idő volt őket levadászni. Ellenséget sem nagyon láttunk máris vége volt a fél csapatnak.

Bár az igaz, hogy 1-2 arty bőven elég lenne egy csapatba annál több felesleges. A célzás pedig nem mindíg olyan könnyű velük volt már nem egyszer, hogy pontosan egy tankra céloztam megvártam, hogy teljesen összeszűküljön a célkereszt mégsem találtam el a célt.

De a lényeg a lényeg. Van akinek ez jön be van akinek az. Én sem imádom az artykat de nem utálom őket.

[ Szerkesztve ]

(#16945) marked one94 válasza Chris0321 (#16944) üzenetére


marked one94
őstag

Én se vagyok odáig ezekért a t5 light tankokért mikor ellenem vannak és a fúú de gyorsan mozgó isu-152vel megyek. Bejön mellém egy ilyen kis tank ami még gond nélkül szemből is átlő és végem van ha nem segít valaki :) Na jó nekem is van arty egy s51 és néha jó beülni :) De attól még utálom a t7-8as artykat mert azok igazán szemetek.

You'll Never Walk Alone

(#16946) Dictator^


Dictator^
veterán

Obj 212-ről miért pattan le az IS3 BL9-e minden adandó alkalommal? 225öst átütővel..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16947) person


person
senior tag

Jó ez a kis T-50 de a látótávja elég gyér. Lényegesen előbb látnak mint én bárkit is a nagyok között így veszélyesen közel kell mennem. Talán majd a T-50-2 már jobb lesz . De állat köröket lehet vele futni, nagyon szórakoztató. Tegnap egy körön belül articon szétkaptam 3 TD-t. Egy Jagdpanthert egy JagdPz-t és egy SU-152-őt. :D A SU-152 már foglalt nálunk mikor ráakaszkodtam szinte full élettel volt. Mögé kerültem onnantól esélye nem volt. Szegény próbálkozott de eredménytelenül kínjában el is sütötte a 152mm-est miközben mögötte voltam. Nem kicsit forrhatott a feje tehetetlenségében, lehet a játékot is törölte vagy már le van kötözve egy ágyhoz valahol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16948) Dictator^ válasza Dictator^ (#16946) üzenetére


Dictator^
veterán

Következő match, igaz megint BL9, de IS-4en már, Obj 212, 100mről megint lepattant.. mi ez a tank, hova löjjek, hogy OLDALRÓL átvigye?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16949) person válasza marked one94 (#16941) üzenetére


person
senior tag

Most olvasok vissza és látom épp félig témába vágott imént a hsz-em . :DDD
Na végre, ilyen a helyes hozzáállás mint a Tiéd. Ha felhúznak beülsz a kis "szemét" tankodba és irtod őket. Ez logikus de azt viszont nem értem ha valaki emiatt pont az artyba ül be és pontosan azt teszi másokkal amit ő is utál önmagával szembe. Ezt a gondolkodást nem értem. :F Én ha valamit utálok teszek ellene nem pedig beállok a sorba. Egyébként én sokszor több értelmét látom nem kinyiratni magam a csata elején hanem megvárom míg beindulnak az események és akkor aktiválom magam. Sajnos sokszor nem érzem, hogy támogatnának az artyk ha átmegyek (ilyenkor arra gondolok biztosan ennyire utálják a kis T-50-em "pusztúlj te kis mocsok":DDD ). Néha szerintem döntőbb lehet egy kis T-50 a csata végén mintsem az elején. Tegnap egy 200HP-s löwe-t kísértem, segítettem a csata végén és nem eredménytelenül. Mindenkit annyira bosszant a kis light, hogy képesek inkább arra figyelni vagy már csak a killre mennek nem tudom de megzavarodnak az tuti. :D Csak legyen meg a T-50-2-őm aztán go haverral platoonba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16950) hemaka válasza person (#16947) üzenetére


hemaka
nagyúr

hehe, az egy fun tank... Én is most azzal nyomom, mert az IS-el valahogy ma nem adja be a dolgokat nálam. :S
Még ma meglesz a T-50-2, azzal aztán lesz ne mulass! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.