Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17101) -vitya- válasza joergie (#17099) üzenetére


-vitya-
őstag

hmm... nem lehettem azért nagyon berúgva, csak közepesen...
(5 whiskey, 7 sör... mi az, szinte semmi ;-) )

ad1.: emléxem rá,-)
ad2.: 18lövés 17 találat, sniper medál...

-=Витя=-

(#17102) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyerekek azt lehet tudni a hyro hol fog elhelyezkedni a tech tree-n?

Amd - Radeon - Ryzen

(#17103) ollie válasza Gyuri27 (#17102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem prémium lesz?

***

(#17104) Gyuri27 válasza ollie (#17103) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne már!

Amd - Radeon - Ryzen

(#17105) Paul119 válasza Gyuri27 (#17104) üzenetére


Paul119
addikt

demár!

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17106) Paul119


Paul119
addikt

mellesleg valamit csinálhatnának már hogy az arty ugyan ne lőjön már a front páncélomon át 1100 at elég undorító..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17107) Gyuri27 válasza Paul119 (#17105) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :W
Remélem nem 1000-2000 goldos tank lesz. Mert azt talán meg is venném. Legyen egyből 7500 gold. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17108) ollie válasza Gyuri27 (#17107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy tier 5-ös tank nem hinném, hogy 7500 gold lesz. Eleve csak a meghajtás ami megkülönbözteti a normál Pz4-től, ami a játék szempontjából annyit jelent ,hogy nem fog könnyen kigyulladnia a motorja.

***

(#17109) Paul119 válasza Gyuri27 (#17107) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem 750 vagy 1500 gold lesz, én pz4ht szeretnék premium tanknak,megtudná viccelni az artyk buta he lövéseit az oldalsó lemez páncéllal[link] :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17110) ollie válasza Paul119 (#17109) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is gondolkodom rajta, hogy megveszem majd, mert általában amúgy is jobban élvezem a low tier meccseket, ezzel meg biztos jobban is lehet majd keresni creditet, mint a sima pz4-el.

***

(#17111) Paul119 válasza ollie (#17110) üzenetére


Paul119
addikt

reméljük az nem lesz ilyen bughalmaz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17112) diegho


diegho
nagyúr

BL-10 elég komolyan adja néha, az előbb fullos IS-4 2 lövés volt, először 897 utána meg 893.

(#17113) marked one94 válasza diegho (#17112) üzenetére


marked one94
őstag

Mert tegnap a két ferdi meddig volt életbe? kb 1 perc? :)

You'll Never Walk Alone

(#17114) diegho válasza marked one94 (#17113) üzenetére


diegho
nagyúr

Na ja. De most ez az IS-4 nem gyenge lövés volt. A tiger, aki velem volt beírta, hogy "Diegho i love you!" :D Kár hogy amíg ezt írta egy type beállt mellém és kinyírt, mert cseszett figyelni, de azért egy Ferdire még lőttem egy 860-at, amíg a Type osztott.

(#17115) -vitya- válasza marked one94 (#17113) üzenetére


-vitya-
őstag

ma tejfakasztón leszek, szóval sajna megint lerészegedés lesz, holnap rammstein koncert lesz, akkor is inni kell... már konkrétan hiányzik - ne beszéljetek róla tovább, plíz;-)

-=Витя=-

(#17116) diegho válasza -vitya- (#17115) üzenetére


diegho
nagyúr

Rammstein koncert? Oda is el kéne menni egyszer a fenébe is...

Zsolti készülj, fél6 körül leszek (most is néha tolom melóból, de szokásos 50 és végtelen közötti pingem van) és megint mehet a 2 ISU felállás. Olyan jó érzés, amikor valaki gyanútlanul befordul a sarkon és pukk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17117) -vitya- válasza diegho (#17114) üzenetére


-vitya-
őstag

a type ellen pont hiányzott az IS-4-em,-)

-=Витя=-

(#17118) marked one94 válasza -vitya- (#17115) üzenetére


marked one94
őstag

pedig tegnap elég jó köröket mentünk de diegho kv3 vs type harca volt a legjobb :DDD na jó mostmár abba hagyom :) rammstein koncertre én is akartam menni de sajnos most arra nincs pénzem :O

diegho: lehet csak 6, fél 7 fele leszek mert foci meccsem van ma.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#17119) Paul119 válasza marked one94 (#17118) üzenetére


Paul119
addikt

és amikor a fenekedet mutattad a sok pz4esnek kv3al? :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17120) marked one94 válasza Paul119 (#17119) üzenetére


marked one94
őstag

Az nem számít :DD De már nem is emlékszek miért fordultam meg olyan szépen :D Talán egy t6 sherman akart megkerülni vagy valami ilyesmi volt nem?

You'll Never Walk Alone

(#17121) Paul119 válasza marked one94 (#17120) üzenetére


Paul119
addikt

azt lepofoztam neked 35%ra csak a köcsög kv13 kinyirt engem mert az arty lövése le vitte a lánctalpamat asszem bázist akartál menni védeni :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17122) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, vége az arty vitának, már tudjuk, hogy valójában buff kell nekik!

[link1] [link2]

***

(#17123) Paul119 válasza ollie (#17122) üzenetére


Paul119
addikt

nagy biosban kéne aki azzal nyomja és kész

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17124) virkir válasza ollie (#17122) üzenetére


virkir
veterán

Nem volt elég?
Már ott is megkapta a csapat, hogy bénák mert nem tudnak fedezéket keresni. :D

Paul119
Tudod mennyire megnyugtató?
Kifogok egy-két balfasz csapatot T8-9-ben, rágyújtok, átmegyek a Hummel-re és szétartyzom a hülyéket.
Bár tegnap azzal is sikerült kifognom egy-két idiótát pl mikor mellémsimult egy T-50 és a védők már majdnem leszedték rólam a kedves csapattárs M41 olyat odadurrantott hogy csak na. Még ma is keresgélni fogom ez elgurult csavarjait.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17125) ktg3


ktg3
őstag

ti nem tapasztaltátok még ezt a jelenséget?

ha type-ok vannak a mi oldalunkon akkor 10-ből 7szer egyből megdöglenek nem csinálnak semmit

ha az ellenfélnél vannak akkor 10-ből 7szer a fél csapatodat leszedik minden gond nélkül

nem értem...

(#17126) ollie válasza ktg3 (#17125) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez szerintem minden tankra igaz. Tök mindegy mivel vagyok, ha szembejön a főerő, hamar pusztulok. Persze kivétel, ha épp a 2 főerő találkozik.

Azt hozzátenném, hogy soha nem tartok a főerővel, hacsak azok nem jönnek utánam, vagy valami nagyon gyenge tankban vagyok. Próbálom betömni a gyenge pontokat, és ez azt eredményezi, hogy általában hamar halok a túlerő ellen. Bár volt már olyan szerencsés eset is, hogy egészen az ellenfél bázisáig tudnunk menni ketten egy oldalon, mindenki más a másikon ment. De hiába, mert a főerőnk pillanatok alatt elvérzett, így egy idő után mi is.

[ Szerkesztve ]

***

(#17127) psycroptic


psycroptic
őstag

Szerintem van olyan kihívás artyval játszani, mint egy tankkal. Nekem sem tetszik, mikor 14 van belőlük egyszerre egy pályán, mert az felesleges. Az sem tetszik, mikor 7 IS-4 meg 6 E-75 van egyszerre egy pályán és én megyek a Ferdivel vagy IS-3-al, akkor mondjam azt, hogy minden 9-es szintű heavyt tűntessenek el a játékból?. Egyébként meg artyval is lehet vigéckedni, nem pedig bokorba bújva sunnyogni. Volt már példa, hogy egyedül maradtam arty ellenben egy JagdTigerrel, meg egy M12-vel. Nem vártam meg míg a bázisunkhoz jönnek kinyírtam mindkettőt, mázlim volt. Ha berak városi pályára arty-val, akkor sem sz@rom össze magam a bánattól megyek és tolom tovább. Szerintem mindkét típusnak vannak előnyei/hátrányai.

PSNID: Tomy83PS

(#17128) virkir válasza ktg3 (#17125) üzenetére


virkir
veterán

Nem feltétlen.
Tegnap pl fésztofész majdnem sikerült kivégeznem egyet SU-100-al amin még csak a D-10S van fent.
A jóképességű szerintem HE-vel lövöldözött mert alig szedett le rólam HP-t nekem meg már egy lövés lett volna de jött egy IS-3 aki besegített neki.
Viszont volt egy körben nálunk is egy ilyen aki városi pályán a JT-t szemből lőtte HE-vel kemény 50 hp-kat szedegetve róla. A JT-nek meg elég volt egyszer ráfordulni, por és hamu azonnal.
Tehát vannak mindkét oldalon hüjjék de azért jobban szeretem ha a prém tankok szembe jönnek mintha velem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17129) Gyuri27 válasza ollie (#17126) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez meglátszik az én statomon is. A túlélésem egyszerüen katasztrófa.
Kell nekem mindig a másik irányba menni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17130) KaLeun


KaLeun
senior tag

No hát megfordult a kocka...

Mai első meccsem (2x) Himmelsdorf, arty (GW Tiger): 4 kilövés, 7 lövés és ebből 5 telitalálat, 2 splash damage.

Második meccs (2x), teljesen alap ISU (ML-20S):
Victory!
Battle: Redshire 2011. november 9. 16:28:38
Vehicle: ISU-152
Experience received: 3 368 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 54 505
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter

Végül is ez nem egy nagy "wasistdas", de a 17 lövés és a 13 találat (átlag lövésszám valahol 6-8 közt van ezzel az ágyúval) az ritka, 4 kill, 3 sebzés és plusz 56%-os foglalás.
Remélem folytatódik... Kopp-kopp...

Cila

(#17131) Dictator^


Dictator^
veterán

Kareila

fent vagyunk egy E75-el, én Is4-el, egy E75 és egy VK4502A ellen, 3 arty nálunk.
Lent egy E75 full hpn, a mienk, mellette egy Tiger 1 és egy enemy VK4502A..
megtoltuk fent, és küldtük előre őket, és nem mernek menni, mind a 3 arty alánk lőtt és nem mernek bemenni az 500 hps vKra.. miért ver az isten, ilyen hülyékkel ebbe a játékba?

és most elkezdtek backelni.. artytávra kimegy, kilötték mindkettőt és vesztettünk.

és ezaz, meghalt mindenki nálunk és az E75 most indul el lent... komolyan, miért csinálják minden gamebe ezt? MINDEGYIKBE...

Látják, hogy mész kész, akció van, az artyk ellővik magukat, figyelmeztetjük is a teamet, hogy lehet menni.. akkor nem megy. Amikor meghalnak a védők a másik oldalon, sajátjaid, akkor indulnak el.. és minden gamebe van ilyen fogyatékos ember.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17132) bullseye válasza Dictator^ (#17131) üzenetére


bullseye
addikt

1 ember? Hányszor láttad már, hogy szemben erős tank, ti kevésbé jók (vagy akár ugyanolyanok), de többen vagytok. Nagy tank rálő valakire, erre mindenki visszahúzódik... mire újra elő mernek jönni, persze a tank újratölt.
Vagy mennél oldalba kerülni valakit a szikla mögött, erre a társad jön mögötted, mert addig is fedezékben van...

(Ráadásul én szoktam lenni az a barom, aki bevállalja a sebzést, és kiugrik, megkerül, stb. stb. aztán veszem csak észre, hogy a többiek kávészünetet tartanak...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17133) Dictator^ válasza bullseye (#17132) üzenetére


Dictator^
veterán

Én is az szoktam lenni, sőt a legtöbbször már fél - egy perccel is felhívom előtte a figyelmüket, hogyha lő az arty, vagy a tank(ok) ellőtték magukat, én bemegyek, rámfognak lőni, jöjjenek be.
És persze nem jönnek, egyszer küldtem egy képet, hogy 46 találat ért, és ilyen kis low tier tankok is löttek, de nem mert senki bejönni.. Amikor meghaltam, vigan megy be mindenki egyenként és halnak meg..
Miért ilyen nehéz ezt felfogni? Ha látom, hogy valaki előre megy, és kapja a lővést, benézek Én is lőni.. Vagy ha az arty ellőtte magát, és látom, nyilt a terep , megyek..
De kb a játékosok 90%-a, ész nélkül áll folyamatosan, amikor meghal körülötte mindenki, akkor elindul.. Csak nem értem, ha írom is, hogy tiszta, akkor se mernek előre menni...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17134) diegho


diegho
nagyúr

Szerintetek 2 E50 és egy Patton mind 100%-on ki tud nyírni egy 1000hp-s E-100at westfield-en a semmi közepén? Mindhárom med fullosan kifejlesztett. Szerintem ketten megölik, sőt egyedül megölöm T-54el (ha nem lő ki közben egy Tiger2) ezek hárman egyesével kinézegettek rá és mindet kilőtte. Kör bukta. Hogy lett ezeknek tier9 med tankjuk?

(#17135) Dictator^ válasza diegho (#17134) üzenetére


Dictator^
veterán

Szerintem úgy mint egyik haveromnak, vett goldot, majd váltott XP-t és átugrott 3 tankot :)
És mióta megvan szidja, hogy milyen szar. (valszeg mert nem tud vele játszani)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17136) diegho válasza Dictator^ (#17135) üzenetére


diegho
nagyúr

Most egy IS-4 + Ferdi szakasz. 0kill eddig. El se találnak semmit. Engem kilőtt az arty mert spotoltam a 3 artynknak (GW tiger és Panther persze semmire nem lőttek) most őket nézem elég viccesek. Az IS-4et 850hp-val majdnem megölte egy 440hp-s IS-3 face to face :Y a srác össze-vissza lövöldözik minden lehetetlen pontokra.

[ Szerkesztve ]

(#17137) Dictator^ válasza diegho (#17136) üzenetére


Dictator^
veterán

Ha EU-n vagytok, veletek is játszhanánk egyet.
Nálunk most Tiger 1 lő hátulról, mert én meg közbe egy VK-t lőttem, és gondolom a VK piros volt a célkeresztbe, Ő lött párat, hátulról kilötte a gunomat, aztán mivel látta, hogy nem sérül a csávó, robbanossal lőtt egy commandert, meg egy lánctalapat is..
Párszor írtam, hogy nem kéne, mert engem lő, miután megfordultam, ráhuztam a célkeresztet, akkor rájött, hogy tényleg engem lőtt..Persze mivel javítanom kellett, igy nem volt csak naracssárga gun a játék végéig, és a 100m lévő foglaló IS4-et nem találtam el :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17138) diegho válasza Dictator^ (#17137) üzenetére


diegho
nagyúr

EU-n vagyok, de perpill egyedül tolom még 1 órán át kb. 1 óra volt beduplázni 4 tankot, folyamatosan stock tankok közé rakott, 2 top tankunk 2 T-54 full stock és szakaszban, ellenfélnél Patton+IS-4 mindegyik teljesen kifejlesztve és én T-44el kell, hogy elöl menjek, mert a 2 T-54 nem mer menni...

(#17139) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mai nap is jó.
3 perc alatt befoglalják a táborunkat. Az összes ellen ott van. Nyilván nem jön segiteni senki.
Az artis meg senkit nem talál el.

Mióta divat, hogy a lassú heavykat meddel és tdvel nem engedjük el? Ezekkel a vackokkal szenvedés elindulni. Főleg ha a talaj nem sima.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17140) diegho


diegho
nagyúr

Állok egy bokornál, erre látom dőlnek a fák mellettem, sehol egy tank, egyre közelebb dőlnek a fák odafordulok, kidől az utolsó fa, amibe belelóg a csövem, még mindig semmi, erre meglőnek és hopp egy stock IS-3 megjelenik szembe.

(#17141) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Micsoda nap.
T1-l végig rongyoltam középen Himmelsdorf-n.
Két artyt egy sutugot szedtem ki full hp-ról. Meg egy m4 megkapta a kegyelem döfést.
Jöt egy med segiteni és szépen befoglaltuk a bázist.
Jól esik ez néhe. Mert eddig az én csapatommal csináltak csak ilyet. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#17142) đe$|re


đe$|re
senior tag

Bakker...ennyi agyhalottat egy kupacban...
Amúgy én is tapasztaltam...pl.: a mi csapatunkban 2 type+panther 2...eltelik kb. 2 perc és mindegyik halott, következő kör, nálunk nulla med, ellennél 2 type 59...persze nem nyerünk...a löwekről ne is beszéljünk...

Valaki platoon?

[ Szerkesztve ]

(#17143) marked one94 válasza đe$|re (#17142) üzenetére


marked one94
őstag

én megyek keres meg marked_one94 néven :B

You'll Never Walk Alone

(#17144) smisa


smisa
őstag

Ti tudtátok hogy az CTRL+TAB el lehet tüntetni az ikonokat mecs közben ? 3 forma van :B

(#17145) đe$|re


đe$|re
senior tag

Kíváncsi lettem volna a gyerek arcára,mikor a t34-gyel (amcsi) lepattant kétszer egymás után
a vk3601h tornyáról...

(#17146) Flatron710


Flatron710
tag

Teljesen jót tett a ma esti random meccseknek, hogy nem volt CW! Értelmes meccsek, értelmes játékosok, jó taktikák mind a két félnél. Nem volt noob-ozás... Öröm volt játszani! :) ( a megszokottnál is több klántag játékos volt aktív ) Is-7-el plusz 80 ezerrel zártam 5 meccs után. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#17147) kriso válasza Flatron710 (#17146) üzenetére


kriso
tag

Hát szerintem meg kiengedték a debilleket a zárt osztályról, amilyen csapatokat kikaptam..

(#17148) Fel válasza Flatron710 (#17146) üzenetére


Fel
addikt

Egyetértek az előttem szólóval... Ritka nagy debilekbe is bele lehetett futni. (Azért a múlt idő, mert én mára befejeztem. Köszi, elég volt a hülyékből)

Nálam ez a retardált verte ki a biztosítékot: [link]
T32-vel a leghátsó bokor mögött kempel egy egész csata során, és neki áll feljebb, ha kérdőre vonják.. T8-as hevik voltak a top tankok, Fisherman's bay pálya, artisták nélkül..

[ Szerkesztve ]

(#17149) ollie


ollie
MODERÁTOR

Azt a rohadt milyen csata volt, még mindig remegek. Bekerítettek, elől volt egy arti meg valamelyik TD, közben hátulról megtámadott egy T29, egy T-28 meg egy másik TD. Nem is hiszem el, hogy én győztem. Ráadásul a T29-em még majdnem stock (90 millis ágyú van rajta és alap torony).
Ja, persze a velem jövő T-34-85-öt, VK-t, meg Tigrist pillanatok alatt leszedték.

kép1

kép2

kép3

[ Szerkesztve ]

***

(#17150) jahrn


jahrn
senior tag

Lakeville, kivetelesen a topban voltam (IS-3). Odaat egy rakat TD (T7-T8) es persze a lemmingek mit csinalnak ilyenkor - betamadnak a volgyben. GG
Persze voltak jo meccsek is, szal egal a dolog. 1-2 nap es vegre nekem is megvan a T29.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.