Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16651) CptMisi válasza marked one94 (#16644) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem, látod, nincsen battle heroes fül. Ezért lepődtem meg én is. :D

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16652) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

100%-os Shermannra mit tennétek fel Rammer és venti mellé? Jó kis tank, és még 20K XP-t össze szeretnék szedni vele a Sherman Jumbóra.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16653) Iron Funeral válasza CptMisi (#16651) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem volt olyan, hogy 17/18-ra nem kaptam snipert, és persze más sem kapta meg helyettem.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16654) stork13 válasza Dictator^ (#16641) üzenetére


stork13
aktív tag

Mióta működik az autoban rendszer (bekékül a delikvens) azóta nem foglalkoznak ilyenekkel.
Ha nem kékültél be akkor nincs semmi szankció.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#16655) CptMisi válasza Iron Funeral (#16653) üzenetére


CptMisi
őstag

Én nálam most volt ez először, legalábbis először tűnt fel... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16656) emre válasza stork13 (#16654) üzenetére


emre
veterán

Azé ennyire nem eccerű, mert mint írtam én kaptam csetban azért megadtam az ellenfélnek egy bújkáló csapattárs nevét. (de csak mert felnyomott a kisköcsög)
Az ilyent nem szűri az auto rendszer.

#16657) Dictator^

hehe, akkor ennyi ;]
lehet visszaeső vagy :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16657) Dictator^ válasza stork13 (#16654) üzenetére


Dictator^
veterán

Bekékültem, és a menüben is kék maradtam..
De miaz, hogy az autoban? Engem nem a TK érdekel, mert én TK-ztam, hanem az, hogy direkt szivjaták a más játékát, holott elvileg tilos ilyet csinálni.
Nem az, hogy bekaptál egy lövést, mert beblockolt egy gyökér, hanem mert folyamatosan fognak a játék eleje óta és várják , hogy kilöjjék őket a pénzért.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16658) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Az új rendszer elvileg faszános lesz, ha vkit be akarsz köpni, mert kilőtt, vagy rádlőtt, vagy iylesmi, akkor jobb klikk a nevén, és lesz olyan ott, hogy jelentés, és elvileg azt a wargéming látja ASAP

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16659) stork13


stork13
aktív tag

Szóval akkor az ilyenre még nyitnak ticket-et. Nem is baj.

Ha van kép (inkább képek) akkor jelentsd őket, aztán meglátod mi lesz. Bétában én is reportoltam valakit aztán írtak vissza, hogy x nap tiltást kapott.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#16660) smisa válasza CptMisi (#16651) üzenetére


smisa
őstag

és szerinted erre miért nem kaptam :Y 37 találat rendesen nyomkodtam az egéren a bal gombot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16661) smisa válasza smisa (#16660) üzenetére


smisa
őstag

közben rájöttem nincs meg a 85% :B

(#16662) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehe, a Duke Nukem audio pakk eléggé feldobja a játékot! :K

Letöltés itt: [link] [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16663) KaLeun


KaLeun
senior tag

Bammeg ilyet még nem pipáltam...

Egy IS-4 oldalát nem tudtuk átlőni, egyszerűen lepattant legalább 15-20 lövés róla. Egy ISU, egy JP, egy Tigris és én (Type 59) egyszerűen hiába lőttük. Bevette még az első két 2 lövést (én, ISU) a fronton, aztán onnantól kezdve még a HE is lepattant. Pedig nem autoaimet használtam....

Cila

(#16664) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elrohant mellettem padlógázzal egy T-50-2, a drága SU85-öm periszkóppal meg akkor vette észre, mikor már elment mellettem, pedig végig a látóteremben volt... Yeah. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16665) Levin01


Levin01
őstag

Most nyúzom az orosz T-34-est de eddig az orosz med ág nagyon vacak nekem. Semmire nem való eddig egyik rom sem.
Remélem a T-34/85 már használható lesz valamire!

(#16666) Dictator^


Dictator^
veterán

Kis érdekesség:

Tiger P 3x lött az IS-3-mamra. Mind a 3 lövés ammo rack és lánctalp volt egybe.
Hogy, hogy azt nem tudom, de első lövés, ammorack+lánctalp. Nem tudtam mozogni, javitottam egy ammoracket, majd löttem, persze Tiger P hiába fej, az is pattan.
Majd rámlő, ammorack megint.. Negyed óra wait time, megint lönék egyet, erre lő rám egy 3. ammoracket amivel kb 900-at sebzett.
Hát köszi, mind a 3 ammorack lővése lánctalpat vitt.. hogy a f*szba?

Azt hozzáteszem, hogy amig láncolt nem tudtam visszlőni rá.. olyan szögbe lőtt.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16667) sutyi^


sutyi^
senior tag

WoT - Duke V2.0 - [link]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#16668) marked one94 válasza sutyi^ (#16667) üzenetére


marked one94
őstag

jeee köszi :R

Let's rock! ;)

You'll Never Walk Alone

(#16669) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Nemsokára meg lesz az IS-em, de egyre inkább félek tőle, hogy nem fog jól beválni :F Tulajdonképpen sokkal hamarabb lövök ki KV3-mal egy IS-t mint egy Tiger-t. Nálatok hogy vált be ? Azért érdekel a véleményetek, mert ha rossz tapasztalatotok volt az IS-el akkor inkább nem veszem meg és neki állok a Tiger fejlesztésének.. :F

This is the way

(#16670) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Tegnap este végre meglett a SU152.

Mit mondjak a 100 as után ez egy katasztrófa, legalábbis
így első-másodikra.

Igaz hogy stock, alapból ahogy látom;

Tetű lassan megy, tetű lassan fordul, tetű lassan tölt, ez még hagyján
de tetű vékony a páncélja elől és távolra szinte minden lövésem lepattant.

Ha valami közeljön 1 lövést beadok neki és vagy megpusztul
vagy megkerül és végem van.

Ezzel tényleg csak úgy lehet menni hogy a társak védenek valamennyire
mert különben teljesen reménytelennek tűnik:S

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16671) frame>24 válasza joker1220 (#16670) üzenetére


frame>24
addikt

(bár már egy jó ideje nem játszom :D ),
de ezen megakadt a szemem:

"távolra szinte minden lövésem lepattant."

Vegyél bele HE lőszert, hiszen!
Jó fegyver ez, az ágyút teljesen fölösleges lecserélni, azt kell kikutatni csak hozzá, ami az ISU-hoz kell (tehát a motort, esetleg felfüggesztés, ha sok időd van).

Ki kell vele használni az orosz TD-k amúgy is pofátlan rejtőzködését, aztán 1-1 shot mindenkibe és máris dől az xp meg a $...
.
.
.
más,
u.i.: sajnos a fejlesztők kegyetlenül arcba fingják a játékosok jelzéseit továbbra is, unom már.

Láttátok a patch 7.0 újításait?! vélemények?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16672) joker1220 válasza frame>24 (#16671) üzenetére


joker1220
őstag

Tudom hogy távolra HE lőszert érdemesebb használni ha az AP nem használ, ennek ellenére írtam hogy lepattan:D

Igaz hogy eddig egy E50 el meg pár Pershing, IS3-4 el találtam szembe magam:S

És nem a front páncélt lőttem hanem az oldalát a torony és a lánctalp közötti részt:)

Na ez volt a másik dilemma, fejlesszem ki rá a rádiot meg az ágyúkat is vagy elég
csak a motor/lánctalp:)

Valami változás lesz a fent említett 2 től, nem tűnnek sokkal jobbnak mint a stock setup.

Aminek nem örültem hogy nem tudom rárakni sem a közepes kaliberű töltésgyorsítót,
sem a 2. szintű ventillációt:S

Mondjuk a crew ből 4 fő át lett képezve a su100 ról így azok 90% ak, 2db 35% tűzoltás 2db 35% os álcázás, az 5ik fő 75% os. Van rajta álcaháló mert szerencsére az ráment:)

Kénytelen voltam rárakni a töltésgyorsítót meg a szellőzést a T59 es re, most az a kérdés hogy arra melyiket érdemes venni 3. nak, a repesz páncélt vagy a vertikális stabilizátort !?:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16673) emre válasza RaZroX (#16669) üzenetére


emre
veterán

Szerintem az IS valamivel jobb mint a Tiger, igaz valamivel kevesebb HP-ja van, de jóval fürgébb annál. Ha a KV3-al kifejlesztetted a 122-es lövegeket, akkor nyugodtam megveheted, mert alapon is egész gyors, és jól játszható a szerkezet.
Nekem nagyon bejövős az IS. Amint lehetett rátettem a gyorsabbik 122-est, aztán hajrá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16674) belaazallat válasza frame>24 (#16671) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha lefordítod mondok róla véleményt. sajna felét sem értem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16675) emre válasza belaazallat (#16674) üzenetére


emre
veterán

google translate

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16676) belaazallat válasza emre (#16675) üzenetére


belaazallat
addikt

Imádom az ilyen szép magyar mondatokat: "Úgy tűnik, hogy nem tett el velük eddig, de ez határozottan lépés a helyes irányba. Nem lesz sokkal nehezebb elakad most. "

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16677) Fel válasza joker1220 (#16672) üzenetére


Fel
addikt

Az SU-152 + ML-20 kombinációnál egy darab AP lőszert se vigyél magaddal. Csak és kizárólag HE-t használj.
Szerintem érdemes mindent kifejleszteni hozzá. A lánctalp és az erősebb motor sokkal használhatóbbá teszi, 100-os legénységgel. A 122-eseket sem érdemes kihagyni, mert azok előfeltételek ISU-n a BL-10-hez. Egy szinttel lejjebb, ugyanolyan ágyúval könyebb összeszedni 50k xp-t, szerintem...

A legtöbbet én a 152-essel használtam. Kipróbáltam rajta mindkét 122-est, de nem igazán tetszettek, másnak viszont azok jönnek be.. A D-25 mod '44 piszok gyorsan lő, de a 175-ös átlag pen megnehezíti az ember dolgát néha. Ha lehet oldalba kell támadni minden nagyobb vasat. A 152-es + HE kombóval nincs ilyen probléma.

Összességében, szerintem piszok jó TD az SU-152. Még akkor is ha lomhább, mint a JagdPanther és a T25 AT (még szép, mivel mindkettő alapja közepes tank, az SU-152-é pedig a KV-1S). Viszont a tűzerő az eléggé OP a másik kettőhöz képest.

Még annyi, hogy a nehéz tank alapok miatt nem lesz jó rá az SU-100-ról leszedett közepes venti + töltésgyorsító. Nehéz tankokhoz való felszerelés kell majd rá.

A Type 59-nél én nagyon afelé hajlok, hogy egy W.A.R. kerül fel rá harmadiknak... Tegnap is kiszedtek lőszerrekesz találattal, és nekem is sikerült már nem egy kínait így kitenni egy lövésből...

[ Szerkesztve ]

(#16678) emre válasza belaazallat (#16676) üzenetére


emre
veterán

mit nem értesz ezen?
ugyanúgy szopni fogsz mint eddig, de letagadjuk :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16679) joker1220 válasza Fel (#16677) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi szépen a használati útmutatót, így talán jobban fogja adni:)

Álcaháló már van rajta, milyen más extrát érdemes rárakni!?
Ha jól láttam minden 5-600k kreditbe kerül már rá :Y

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16680) superfinest


superfinest
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy nem vagyok premiumos és hogy az IS nagyon fog-e minuszolni?

(#16681) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, csak hogy tiszta legyen a kép achiek terén (bocs, de nem tudom, hogy melyik mi magyarul; mindegyik mesterlövész?):

Sharpshooter - Találj el ellenséget (nem kell ugyanazt) tízszer vagy többször egymás után a nélkül, hogy mellélőnél (valszeg a pattanó is számít). A következő csata lövései is beleszámítanak addig, amíg nem jön közbe egy tévesztett lövés.

Master Gunner - Egymás után legalább 5 olyan lövést vigyél be, ami keresztülviszi a páncélt. A következő csata is beleszámít addig, amíg nem jön egy tévesztett vagy lepattanó lövés.

Sniper - Érj el legalább 10 lövéssel minimum 1000 HP potenciális sebzést (min. 85%-ának kell találnia a lövéseknek). Csatánként csak egy valaki kaphatja meg, ha 2 játékos pont ugyanolyan eredményt ér el (XP is egyenlő), akkor senki sem kapja.

IS: tegnapelőtt ültem bele, még stock. Nem rossz, de nem merek szemtől-szembe leállni egy KV-3-mal (vagy akár Tigrissel), annál rosszabbul páncélozott. Próbálok mindig hátrébb maradni, mint a front, és úgy besegíteni. Szerintem prémium nélkül sem mínuszos (bár nekem az van), de akkor figyelni kell, hogy minden lövés találjon. Nekem még asszem egyszer sem volt mínuszba úgy sem, hogy hamar haltam (de mint írtam, prémiumos vagyok).

[ Szerkesztve ]

***

(#16682) emre válasza superfinest (#16680) üzenetére


emre
veterán

csak ha kilőnek, és nem csinálsz semmit, de nagyon keresni sem lehet vele.
én rosszabbra számítottam mikor megvettem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16683) belaazallat válasza emre (#16678) üzenetére


belaazallat
addikt

Nagyon nem játszok már. Nincs több helyem és lassan minden TD-m ki lesz maxolva. Még a T-50-2-t kell kifejlesztenem. Aranyat meg nem fogok venni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16684) Zeratul


Zeratul
addikt

Na 2 napja meg van a KV de egyenlőre szenvedek csak vele. Hozzá voltam szokva hogy német páncélosokkal lesből távolról pufogtassak a precíz ágyúkkal, ez meg bűn lassú, van hogy csata végére nem érek vele oda, stock ágyú iszonyat pontatlan és nem is sebez igazán, viszont ha semmit se csinálok és vesztünk akkor is keresek vele 8-10k kreditet.

Tegnap campeltünk a sivatagban 2 JPzIV-el. Az enyémen 75 millis, a másikon 88-as. Közép távon is látványosan melléket lőtt a 88-s, az enyém meg folyamatosan betalált. Lőszer meg nevetséges áron van a 88hoz képest.

PzIV: mintha megjavult volna a fordulási bug.

VK3001P. Fejlesztett torony és a 75mm L/70 ágyú nagyon bejön, igaz sokat nem sebez de távolról is betalál, tigris kicsináltam vele a nélkül hogy tudta volna hogy honnan lövök.

(#16685) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amúgy ma hajnalban felébredtem, gondoltam leülök 2 órát tankozni. Hát nem kellett volna, minden agyatlan most játszott.

Első meccs, Cliff: a gép valamiért megmakacsolta magát, és már 1 perce ment a csata, mikorra betöltött. Nézem, egyedül vagyok a bázison 2 artival, az összes(!) birka elment megkerülni a sziklát, a bal oldali átjárót senki sem védte. Mire kettőt pislogtam, már 2 scout gyilkolta az artijainkat, engem meg oneshotolt egy ellenséges arti...

Második meccs, Himmelsdorf: megint későn töltött be a gép, mikor körbenéztem, már mindenki a pálya közepén tolongott, a dombra (II-esből indultunk), egy darab M3 Lee ment védeni (t4-t7 csata volt). Elindultam arra a VK30P-vel (ami lassabb, mint egy KV az alap motorral), hogy legalább feltartsam az ellenséget kicsit. Mire felértem (kiderült, pont a másik lejárón zúdult le a támadó armada), már elkezdték foglalni a bázisunk, mire leértem, 100%-on volt a mutató, még épphogy sikerült kilőnöm az egyik foglalót, így leesett pár százalékkal, és csak azért lett döntetlen, mert a lemmingeknek is sikerült közben foglalniuk a másik bázist.

Harmadik meccs, Mines: stock IS-el indultam t6-t9 meccsben, a lenti bázisról. Az összes lemming nekiindult jobbról kerülni a dombot, 1-2 felment rá és ott lövöldözgettek önfeledten. Én reménykedve megpróbáltam feltartóztatni egyedül, a balról jövő ellenséges, hármas medium csapatot, hátha addig a fő erőnk áttörik jobb oldalt, de hát nem sikerült na. Persze vesztettünk.

És a legtöbb csata így telt el. Volt egy nagyon jó is, amikor M6-al top tank voltam. Na ott sikerült 6 killt is összeszednem, és a csapat is normális volt. De a legtöbb csata vesztés volt (21-ből 14), és valami eszement módon vesztettünk mindig.

(#16684) Zeratul: a KV igazi bestiává a 107-es ágyúval válik, de a 152-essel is szépen lehet aratni. Kell rá a 100%-os legénység is. Igazából nem is tudom, hogy van-e ellenfele a KV-nak a tierjében, de még tier6-on is megállja a helyét (csak arra kell vigyázni, hogy mindig fedezékben legyen). Nagyon meg fogod szeretni, de sok kitartás kell a 107-es ágyúig, mert addig félkarúnak érzed magad.

[ Szerkesztve ]

***

(#16686) Blom


Blom
aktív tag

tegnap meg lett az M6, hát ez még gagyibb mint a T1 még véletlenül sem tudok eltalálni senkit, volt olyan köröm, hogy csak 3xp keresett, hát ezt leírni is szégyenletes pedig ez az igazság.

(#16687) virkir válasza emre (#16678) üzenetére


virkir
veterán

Gyönyörű tömör összefoglalás :D a lényeg benne van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16688) ollie válasza Blom (#16686) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig nagyon pontos ágyúi vannak. Én folyamatosan kapom vele a mesterlövész kitüntetéseket még vesztes csata után is. Bár tény, hogy ennek ellenére nagyon gagyi, és szívem szerint lejjebb tenném egy tierrel mindenféle változtatás nélkül.

***

(#16689) jozefgucci1 válasza Blom (#16686) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az M6 valóban gagyi nem sok változást hoz T1 H-hez képest .Pedig a T1 a maga kategóriájában egy nagyon jó kis tank szerintem . M6-al alig vártam , hogy végre meglegyen a T29 . Még egy kevés XP hiányzik T29 nagy lövegéhez és akkor már lehet vele rendesen írtani a népet . Nagyon gondolkodom amúgy , hogy elkezdek egy német ágat csak még nem tudom merre kéne haladnom . Sajnos Loltraktorral kel kezdenem , de némi free xp -vel ugrom gyorsan tovább .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16690) virkir válasza ollie (#16685) üzenetére


virkir
veterán

Nehogy azt hidd máskor sokkal jobb. Tegnap este megint sikerült néhány gyönyörű kört kifognom.
Ruinberg: Indulásnál magyar ász E-75-el beírja, hogy elsőnek lövi ki az ellen Type59-ét és elindul a keleti oldalra a platoon társával, ha jól emlékszem egy IS-4 volt majd mikor szólok neki, hogy inkább a városba kéne jönni segíteni semmi reakció.
Természetesen a főerő a városban, engem bekerítenek és megpusztulok mire a jóképességű nagy nehezen visszafordul és a már leamortizált ellenfelekből kilő hármat mielőtt elbukjuk a kört. Mindezt 11k csatával elég szép stat-al, csak azt nem tudom hogyan hozta össze ennyi ésszel. A társa meg nem bírt el egy T29-el mert volt annyi esze, hogy kiállt az arty elé.
Cliff: Délről indulunk én mennék körben a hegyen jön velem pár kisebb tank a csapat nagy része meg a keleti oldalra megy meghalni (volt T8 arty a körben) középre senki. Természetesen ott jöttek át az ellenfél med-jei akik körbefogtak és így már nem op az E-75 ismét hamar döglök. Még mielőtt kilépek körül nézek, hogy miért nem kaptam legalább arty támogatást, hát az ismét jóképességű GWTiger beáll a K5-be a domb alá ahonnan a pálya közepén kívül sehova nem tud belőni érdemben.
Mikor rákérdezek, hogy ugyan már miért ennyire balfasz a válasz "Majd legközelebb máshova állok most csak próbálkoztam". Bazmeg majd 1k arty kör után még próbálkoznod kell? Inkább töröld a játékod mindenkinek jobb lenne.
Annyi még hozzá tartozik, hogy mindkét esetben egy bizonyos magyar klán tagjai voltak akik amúgy is a bögyömben vannak.

Blom
Majd akkor is vélekedsz róla amikor az arty-k nem bírnak meglőni?
Valamiért bugos az M6 mert nincs más tank amiről annyit pattannék arty-val. Volt már kör amikor elfogott a röhögés a harmadik lepattanó/nulla sebzésű találat után Hummel-el.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16691) Blom válasza ollie (#16688) üzenetére


Blom
aktív tag

még nincs semmi kifejlesztve , lehet, hogy itt a bibi, de muszáj lesz végigszenvedni.
a következő már jobbnak tűnik, meg néz is ki valahogy.
meg aztán lehet, hogy béna is vagyok hozzá, de gyakorlás teszi a mestert.
én nemhogy mesterlövész nem vagyok, még ágyútöltőnek is csak tized osztályú.
esetleg lánctalp nyomkövető lehetek ebben a játékban.
a viccet félretéve, tegnap nagyon elkeserített a játék nagyon nem ment és csak rohadt nagy dögökkel találkoztam akik persze azonnal dörgölték a tenyerüket, hogy végre megint egy veréb.hát igazuk is volt mindig én maradtam alul.
szóval egy kicsit elszállt a kedvem.
nem sírni akarok, csak leírom mekkora balfék voltam tegnap.remélem ma jobban fog menni.

(#16692) -vitya- válasza virkir (#16690) üzenetére


-vitya-
őstag

ugyanezen az estén nekünk igen jól ment a dolog, az elején rossz volt, 6 def, 5 victory, és 1 draw, de aztán minden megváltozott... az este végére kb 80% win lett belőle... ;-)

látod-látod, csatlakozni kellett volna! :D

-=Витя=-

(#16693) RaZroX válasza emre (#16673) üzenetére


RaZroX
addikt

Igen megvan a 122-es. És köszi a választ akkor megveszem :D :R

This is the way

(#16694) ollie válasza Blom (#16691) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindig a tank elejét mutasd az ellennek, mert hajlamos jól pattogni, néha még akár tier8-asok is pattannak. Ezen felül minél hamarabb fejleszd ki a láncot majd a tornyot, és végül az ágyút. Nekem gyorsan ment, mert a Shermanok miatt már minden ágyú ki volt fejlesztve, így a torony után rögtön ment ár a legjobb. Persze még a legjobb is kevés a tierjében, a pozitívuma viszont a pontosság és a gyorsaság. A T29 amúgy tényleg felüdülés lesz, sokak szerint az a legjobb tier 7-es tank.

Apropó. Szerintetek melyik tier 7-es médium a legjobb? A T20 nem tűnik valami jónak, állítom a Jumbo erősebb, mert az legalább hajlamos pattogni rendesen.

***

(#16695) -vitya- válasza ollie (#16694) üzenetére


-vitya-
őstag

erre egyszerű a válasz: a KV-13 a legjobb tier7 medium. és ez még csak nem is szvsz, objektív szempontok szerint is az a legjobb;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#16696) ollie válasza -vitya- (#16695) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, jól hangzik. Akkor veszek egy KV-1S-t, már amúgy is ki van fejlesztve, és nekiállok abból kifejleszteni. :)

***

(#16697) Blom válasza ollie (#16694) üzenetére


Blom
aktív tag

oké köszi a tanácsot, ha hazaérek meg is próbálom. :R

(#16698) virkir válasza -vitya- (#16692) üzenetére


virkir
veterán

Összességében nem volt egy katasztrófa nap csak nagyon fel tudják húzni az agyamat az ilyen csapattagok.
Meg amennyit mostanában játszom kb nem is nagyon érdekel milyen napom van, ha rossz kilépek és filmet nézek vagy játszok mással, egy elcseszett kör után megyek a Hummel-el és szétlövöm a balfaszokat jól. Igen megnyugtatja az idegeimet.
Nincs semmi amiért hajtanom kéne magam. Ha egy hét még az E-100 akkor jó ha kettő akkor sincs veszve semmi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16699) -vitya- válasza virkir (#16698) üzenetére


-vitya-
őstag

én sem hajtok, de azért kellemes tud lenni, mikor a platoon-nyi IS-4 megindul egy irányba, és ott bármi várja - azt megrágja.. (még rímel is kicsit ;-) )

nem hajtás ez, hanem kellemes élmény.

csak az arty szokott tudni megállítani, azt meg amúgy is zsigerből utálom - meg sem lepődök már semmin...

-=Витя=-

(#16700) hemaka válasza RaZroX (#16669) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem van tigris I. és IS-1, de az IS jobban fekszik. De ez egyénfüggő szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.