Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17651) hunzeek válasza fsb1000 (#17650) üzenetére


hunzeek
csendes tag

Még nem, de már szűkül a szemem! :)

(#17652) fsb1000 válasza hunzeek (#17651) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerinted 60K-ért megvesz bárki egy játékot?

---
Más:
Beraktam a 105-ös benzint a fogyó eszközök közé, hogy lehet azt kivenni onnan?

Csak kipróbálni akartam...
Egyébként van értelme/megéri bármelyiket használni.
5 csokim volt valahonnan....

(#17653) -vitya- válasza -vitya- (#17638) üzenetére


-vitya-
őstag

hozzá kell tenni, hogy az invader azért lett meg,mert diegho nem jött be a körbe;-), csak amiatt, hogy invadert kapjak;-)

és most utólag kicsit sajnálom, hogy úgy kivágtam azt a type59-t, ami foglalt nálunk... hagyhattam volna, hogy vagy 80-90%-ig elmenjen;-)

-=Витя=-

(#17654) KaLeun


KaLeun
senior tag

Bazz ez a T32 hatalmas egy csalódás, ahol a T29-ben ülve volt esélyem, ott most nincs. :(

Cila

(#17655) KaLeun válasza fsb1000 (#17652) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az a csoki még vmi nyár eleji event-ből származik.

Cila

(#17656) Snooker


Snooker
senior tag

LOL, előbb m5 stuartal karelia-n elmentem az ellen bázisához, kilőttem a Hummelt, és magamba elfoglaltam a bázist XD 1 jagdpanzer próbált volna kilőni, csak elbújtam a Hummel roncsai mögé, és azt nem bírta úgy megkerülni, hogy kitudjon lőni :DD :DD

(#17657) vbbb


vbbb
őstag

Mi a retekért nem enged játszani Pz38(t)-vel? Akarnám azt az ágat fejleszteni, de nem enged be a játékba, csak molyol az elején. Csak azt látom, hogy fogynak az emberek azt annyi...fa**kivan már ezzel a sza**al. :W

(#17658) hemaka válasza vbbb (#17657) üzenetére


hemaka
nagyúr

T-50-2-vel is sokat kell most várni egy-egy csatára. Lépj ki a lobby-ból, aztán próbáld újra.

(#17659) vbbb válasza hemaka (#17658) üzenetére


vbbb
őstag

De engem beenged a csatához, viszont csak a listát tudom bámulni és hallom, hogy már elkezdődött. WTF? Kilépni nem tudok, csak Alt+F4, kitakarítottam már a cache-t is a böngészőben de semmi.

(#17660) Drenadar válasza vbbb (#17659) üzenetére


Drenadar
veterán

restart?

(#17661) virkir válasza fsb1000 (#17652) üzenetére


virkir
veterán

Amikor a szerví panelon kétszer kattintasz akkor kiveszi de nem bezárni kell hanem elfogadni accept-el. Akkor már többet nem fogja visszarakni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17662) fsb1000 válasza vbbb (#17659) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A böngésző cacht miért kell takarítani?
Szerintem nem kell böngésző ehhez a játékhoz. (kliens letölt és go)

---
virkir : Köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

(#17663) vbbb válasza fsb1000 (#17662) üzenetére


vbbb
őstag

Nem tudom...elfelejtettem, hogy ez nem böngészőn keresztül megy. Igazából túl ideges vagyok most.

Szerintem a csoda skin pack lehet a ludas.

Ezt a mappát csomagolja már be valaki és töltse fel nekem valahova:

World_of_Tanks\res\vehicles\german\G08_Pz38t

köszi

(#17664) virkir válasza vbbb (#17663) üzenetére


virkir
veterán

Na ma ilyen tőtikézős napom van

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17665) Drenadar


Drenadar
veterán

Engem a PZIV-el egyből beengedett... de hogy minek? :( +1 vereség...

(#17666) vbbb válasza virkir (#17664) üzenetére


vbbb
őstag

Jééé...aztaaa...múkodik röttön! :)

Köszi!

(#17667) virkir válasza vbbb (#17666) üzenetére


virkir
veterán

A tanulság, nem kell mindenféle sziszar skinn-t felrakni.
Amint jön a gyári úgy is mehet a kukába minden eddigi.
Amúgy szívesen.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17668) vbbb válasza virkir (#17667) üzenetére


vbbb
őstag

Ezt tudom, csak hát itt ajánlotta valaki és gondoltam megbízható forrásból származik. :U Nem akarok vádaskodni, valószínűleg bugos a pack. Amúgy meg mindent helyre lehet hozni valahogyan.

[ Szerkesztve ]

(#17669) ollie


ollie
MODERÁTOR

Előbb volt egy jó képességű T-28 a csapatomban, magyar vezette. Őt lőtték ki elsőnek, és mikor ez megtörtént, jól nevelten beírta a chatbe, hogy szopjatok le.

***

(#17670) person


person
senior tag

Hmm BL-9. Alakul IS3 kezdek ráérezni csak azért kell a csapat is és ne tegyen már E-75-el szembe főleg ha olyan a mausunk, hogy bekempel első szikla mögé és nem jön be városba. De még kempelni sem tud rendesen mert artyk simán látják és kiszedték egy pillanat alatt...

Ez mondjuk nem az a csata.. Szeretem ezt a pályát főleg ha ellen türelmetlen és támad ott ahol általában sokan elvéreznek. ;]

Győzelem!
Csata: El Halluf 2011. november 14. 21:54:25
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 1 326
Szerzett kredit: 34 449
Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész

Persze prémium nélkül nyomom.. :B IS3-al azért kijövök nullára de KT ha jól emlékszem mínuszos volt. De lassan azt is hajtanom kell mert eljött az az idő, hogy van két T8-am ami nekem elég is, így már csak hajtani kell felváltva őket meg farm közben KV vagy VK36-al ha szükséges és közben egy kis szemétkedés T-50-el. :)

[ Szerkesztve ]

(#17671) Paul119


Paul119
addikt

nem tudom, bennem van a hiba hogy már nem tud foglalkoztatni ez a játék? :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17672) person válasza Paul119 (#17671) üzenetére


person
senior tag

Bizonyára hányásig játszottad magad és nem volt életed míg hamar ki nem pörgetted amit akartál. Most már nincs kihívás sem. Persze ez csak az én véleményem, előbb utóbb megununk dolgokat. De lehet kettő hónap múlva jobban fog tetszeni mint bármikor. :)

(#17673) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A bétát én is meguntam.
Német tankvadász vonalon mentem, de az se ment túl jól....

-----
Most 2,5 nap után megvan a VK 3601 (H) és az első csatát tuléltem, sőt 1400 XP-t kaptam!
Remélem ez lesz a jó választás a "játékstilusumhoz", bár a PzIV-et is kezdtem megszokni.

(azt hol lehet látni, hogy mennyi játékidő kellet ehhez? csak azt látom a statban, hogy 305 csatával szereztem meg... már csak 19% a túlélésem.)

[ Szerkesztve ]

(#17674) Iron Funeral válasza virkir (#17667) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Remélem nem lesz kötelező használni mert van nem egy német tank ami olyan rondagonoszul néz ki ezzel a panzergrau színezéssel :D

(#17670) person: Valamennyivel jobb a 122-es kredit/dmg aránya mint a 105mm agyúé ami azért meg is látszik, mondjuk prémiummal egyiknek sem kellene mínuszosnak lenni.

(#17671) Paul119: Egy idő után elveszi a varázsát az biztos, és az sem segít, hogy tele van hibákkal a játék (mind programozási, mind tervezési hibákkal), én megmondom őszintén most szívesen játszanák az E-100-al illetve E-50-el de nincs időm rá, egy hónappal ezelőtt pedig a napi duplára is nehezen vettem rá magam. Majd lesz valami, kicsit jegeld a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17675) virkir válasza Iron Funeral (#17674) üzenetére


virkir
veterán

Elvileg de mert azt ígérték, hogy mindenkin azt fogod látni amit felrakott magának.
Remélem én meg, hogy lesz lehetőség megtartani a mostani alapot mert engem meg halálta idegesítenének a színes szagos skinnek.
Más.
Nem igaz, hogy nem vagyok képes ma az E-75-öt beduplázni 4-ből 3 Komarin ha berak máshova ott meg felváltva draw/defeat minden más tankommal megvolt legfeljebb 3 körből. A vicc ráadásul, hogy prém nélkül még így sem vagyok nagyon deficites.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17676) Dictator^ válasza Fel (#17640) üzenetére


Dictator^
veterán

És ez miért jó?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17677) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#17674) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Úgy értem, két hónappal ezelőtt, f*ck már november van :DDD

(#17675) virkir: én is úgy értettem, hogy a jelenlegi, alap színezést megtartani mert különösebben engem sem vonz a csicsaszkinpack, tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17678) stork13 válasza fsb1000 (#17673) üzenetére


stork13
aktív tag

"(azt hol lehet látni, hogy mennyi játékidő kellet ehhez? csak azt látom a statban, hogy 305 csatával szereztem meg... már csak 19% a túlélésem.)"

Itt.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#17679) fsb1000 válasza stork13 (#17678) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Ez érdekes volt! A hétvégén napi 5 óra játék...

(#17680) Paul119 válasza Iron Funeral (#17674) üzenetére


Paul119
addikt

picit pihentetem a gamet vissza wowhoz meg a modellezéshez:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17681) Murder3 válasza Paul119 (#17671) üzenetére


Murder3
addikt

hát én már 1 hónapja szinte be se léptem csak néha néha, de nagyon unalmas és borzalmasan random...

(#17682) smisa


smisa
őstag

én most tettem fel egy újabb skint valaki itt linkelte a Steelskin -t vagy mi a neve, nagyon jó csak akkor színezi át a atnakot ha rá zoomolsz vagy közel mész hozzá 10-20m-re ha ennél távolabb vagy alap gyári festés :B

(#17683) Paul119 válasza Murder3 (#17681) üzenetére


Paul119
addikt

hát ha gondolod tolhatunk majd de sajna csk egy easy8 as shermannal tudnék menni:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17684) Murder3 válasza Paul119 (#17683) üzenetére


Murder3
addikt

igazából azt veszem észre, hogy t8-as vagy t7-es tankokkal jobban élvezném pl KT-vel sokkal élvezetesebb játszani, de ezeket így leheteln fenttartani...
vk45a,panther2,kt ha hozzácsapjuk mondjuk lehetséges e-75,vk45b,e-50.
t6-t5-os tankok szarok, szar besorolás, gynege ágyúk,gyenge páncélok egyszóval az a bomlasztó..pl én már rég eluntam a pz4-el menni pedig csak 3-400 meccset metem vele és már pénz farmra se volt kedvem vele játszani...

az h csak ez a random játékmód van az megint csak halál unalamssá teszi az egészet..
és úgy h tele van rengeteg random elemmel ami meg csak felidegesíti az embert..

(#17685) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezért szeretem én ezt a KV-5-öt, farmolásra pöpec. :D

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2011. november 15. 10:57:38
Jármű: KV-5
Szerzett tapasztalat: 3 264 (duplázott kör a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 82 125

(#17686) ollie válasza Murder3 (#17684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy lehet unalmas a random, ha tele van véletlen elemekkel? Pont akkor lenne unalmas, ha mindig tudnád, hogy mire számíts.

***

(#17687) fsb1000 válasza ollie (#17686) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mit értetek randomn elemeken?
A sebzés/átütés nem kiszámíthatóságát?
---
Szerintem a legnagyobb gát az XP konvertálás, mert arany nélkül nem nagyon megy.

(#17688) diegho


diegho
nagyúr

Mióta megvan az object 212 azóta csak szívok. Olyan csapatokat kapok, hogy úristen. JT menekül a 200hp-s KT elől és hasonló dolgok. Borzalmas.

(#17689) Murder3 válasza ollie (#17686) üzenetére


Murder3
addikt

Hát az h most milyen modul dmg-d lesz vagy épp eltalálod-e...
vagy a sebzés épp egy 320-as ágyútol 190-et vagy 240-et ad be...

na de msot egy átlagos mmo vagy rpg mind1..be is van randomitás..de nagyon nem mind1, hogy ez úgy mutatkozik meg, h van egy skill aminek megvannak adva a pontos statjai tehát tudsz rá tervezni, tudod mit vált ki.
itt eleve miért van dps-szerint "balanszolva" meg megadva pontosan a sebzés ha az valójába nem annyit sebez hanem x és x között random?

amúgy is céltalan a játék nicsn benne igazán taktika vagy igazi cél.
klán meg company battlékat haggyjuk mert az meg csak arról szól, hogy mindenki t10-el megy...
meg amíg az a lényege a conmpanynak is hogy minél magasabb tierrel jökön vki addig uygan úgy értelemtlen lesz az egész.

amíg nincs meghatározott számú tankokra mint pl x medium,xhevy,x light,x spg és x td-ből kell állnia egy csapatnak és ezek is tier szerint lenne a felső határ kitolva tehát, hogy ne csak megint a legerősebb tankokra épüljön és mindne tank értékkel bírna ami meggátolná azt, hogy egy t6-os csatába ne csak kv-3-ból álljon a heavy tank szakasz..tehát amíg vmi ilyesmi nincs a játék semmi másról nem fog szólni, mintsem farmold ki magad t10-re azt ennyi.
mert a radnomba előbb-utóbb úgyis bele unsz t5-6-7-8-9-el clán warozni meg csak t10-el lehet.

(#17690) diegho


diegho
nagyúr

Létezik olyan, hogy egy tank ellát legalább 300m-el messzebb, mint egy E-50? Prokhorovkán voltunk a 2-es sávban álltunk hárman JT, Object 704, ISU, 100m-el előttünk E-75, 300m-el előttünk E-50 és folyamatosan lőtt ránk egy szakaszban játszó JT páros. Az E-50 sem látta őket, pedig elvileg előttük állt, akkor sem jöttek ki camo-ból, mikor lőttek. Az ellenfél objectet 300m-en megláttuk, de a JT-ket nem, csak dőltek a fák 150m-re és semmi nem látszott, hogy jön, a végén mindenkit megöltek a láthatatlan JT-k, senki nem spotolta őket, pedig az utolsó Objectünk már ott állt ahol a fák dőltek, azok meg végig röhögtek a chat-ben.

(#17691) virkir válasza ollie (#17686) üzenetére


virkir
veterán

Ha azt tartod véletlen elemnek random csatába, hogy nagyon hüjjékkel vagy csak kicsit hülyékkel rak össze hét napból 4-5-ször akkor jó neked.
Az meg számomra baromira nem élvezhető véletlen elem, hogy a játék eldönti éppen mekkora sebzést tudok bevinni, vagy megkapom-e a maximális pen-t vagy csak a minimumot.
Ezek a véletlenek nemhogy élvezetessé teszik a játékot hanem orbitálissan elbasszák.
Példa: A múltkor bementünk megnézni az E-100-at hogyan tudom egy bizonyos ponton meglőni szemből és érdekes módon tesztben minden lövés vitte.
tegnap összeakadtam eggyel na mondom most jól megszívja mert vagyunk többen majd jól szétlövöm és érdekes módon egyetlen átütést nem tudtam bevinni azokra a helyekre amit a tesztben kipróbáltunk.
Vagy egy másik amikor hamar haltam és utána nem léptem ki azonnal hanem nézetem egy E-75 párbajt. A miénknek folyamatosan az átlagsebzést adta a játék az ellenfélnek meg a max-hoz közelit de volt 613-as sebzése is. Gondolom sejted melyikük maradt talpon.
Vagy egy példa a játékosok hozzáállásáról.
Tegnap dühömben már Hummel-el mentem azzal legalább keresni is tudok bármi van.
Erlenbergen a miután elhelyezkedtem körbevett egy 2 Leo/Pz38 platoon a pálya sarkában és mikor kérdezem ezmiez a válasz " ők védenek".
Mitől bazmeg nehogy lefosson egy keselyű?
Amikor meg megpróbáltam rávezetni őket, hogy talán nem ez lenne a tankjaik feladata jött az ugatás nekem meg a bekékülés miután elkezdetek lőni.
Hozzá teszem ez kb 10 kör E-75 bukó után volt.
Na ezekért kezd egyre élvezhetetlenebb lenni ez a játék legalábbis számomra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17692) fsb1000 válasza Murder3 (#17689) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Talán "bónusz" csaták feldobhatnák a játékot (már azoknak akik unják)

Ez olyan csata lehetne ahol minden játékos azonos tankot kapna (nem a sajátját, hanem a játék adná "kölcsönbe") és szabad XP-t termelne vele, meg sok-sok pénzt 2x szorzóval.
Óránként lehetne megrendezni több kategóriában L/Med/H és valamilyen módon jelentkezni kell rá.

Aztán lehetne komplexebb "bónusz" csatákat is rendezni naponta 1x, ahol a játékos dönthetné el, hogy tankos vagy vadász lesz, esetleg artys. Ugyanúgy kölcsön tankkal, de sok XP+pénzt termelve, hogy a saját vonalát fejleszhesse tovább.

---

A szakaszt is ki lehetne bőviteni 3 főre, goldosoknak 5-re
De még jobb lenne ha barátokat (csapattársakat) lehetne bejelőlni és a gép kényszerítve rakná öket 1 csapatba a várólistáról.
Sőt azt is lehetne jelezni, hogy várolistára megyek, de megvárom a haverokat. Max. 5 perc várakozással.

[ Szerkesztve ]

(#17693) virkir válasza diegho (#17690) üzenetére


virkir
veterán

Az az oldal ocsmányul bugos, volt már, hogy én is röhögve szétlőttem mindenkit pedig 100 méteren belül álltak.
Csak még nem sikerült megjegyeznem a varázsbokrokat.

fsb1000
De még jobb lenne ha barátokat (csapattársakat) lehetne bejelőlni és a gép kényszerítve rakná öket 1 csapatba a várólistáról.
Sőt azt is lehetne jelezni, hogy várolistára megyek, de megvárom a haverokat. Max. 5 perc várakozással.

Nem kicsit álomvilágban élsz. :D
Ezeket így hogy amikor arra nem képes az MM, hogy ne csak a tiert sorolja hanem nézze a med/heavy/TD arányokat netalántán azt, hogy milyen a felszerelése a tanknak, ne rakjon full tankot stock-al szembe.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17694) vhw válasza diegho (#17690) üzenetére


vhw
addikt

Mégis létezik valami hack? idegesítő kis f*szságok időről-időre előfordulnak, na de ilyen? A JT-k meg egyáltalán nem a camo-ról híresek, még ha 704esek lettek volna, talán meg lehetne emészteni valahogy a dolgot.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17695) ollie válasza Murder3 (#17689) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kevesebbet számít a tier, mint ahogy a legtöbben gondolják. Persze számít, mert nem mindegy, hogy mekkora a sebzés és mennyi hp van, de ésszel sokat el lehet érni. Nem egyszer volt, hogy t7-es tankokkal döntöttük el az amúgy t10-es csata végkimenetelét. Ha meg nem lenne random elem a játékban, dögunalom lenne, nem lenne értelme kockáztatni sem.

Én csak 1 dolgot változtatnék benne érdemlegesen, hogy ne legyenek artiek, vagy ha nagyon muszáj, max 1-1 db. Meg persze az MM-et kéne továbbfejleszteni.

(#17691) virkir: megértem, hogy a random nem mindig neked kedvez, de biztos van olyan is, amikor viszont neked. Én pl tegnapelőtt T29-el szedtem szét 2 KT-t úgy, hogy bekerítettek (plusz volt ott még egy Löwe meg egy VK valami is). Végül a Löwe adta be nekem a kegyelemdöfést, de addigra már csak ő élt. Szóval ja, van amikor az ellenfélnek kedvez, de van amikor neked.

A hülye játékosokkal kapcsolatban persze megint igazad van, de az ellenfélnél is előfordulnak. Tegnap volt egy rossz sorozatod, de van olyan nap, amikor meg jó sorozatok vannak.

[ Szerkesztve ]

***

(#17696) vhw válasza fsb1000 (#17692) üzenetére


vhw
addikt

Na ez egy érdekes ötlet, random csata random tankokkal. Az épp aktuális kifejlesztett tankjaid szintjéhez mérten dobna vasat, így ki is próbálhatnál alkalomszerűen más tankokat éleshelyzetben. Szerintem nem cseszné el jobban a játékot a mostanihoz képest, most is vannak kretének, megveszik maguknak a fiókot.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17697) virkir válasza ollie (#17695) üzenetére


virkir
veterán

Az a baj, hogy látom a szívatást.
Nem a sorozatokról van szó hanem a "randomfaktorról". Amióta lejárt a prémiumom nem kapok max sebzést az általános az átlag megspékelve jó sok minimummal.
Azt meg összeesküvés elméletnek tartják sokan de olyan nem létezik, hogy a napokig a csaták nagyrészébe debilekkel rak össze tankoktól függően.
Lásd a tegnapot vagy a vasárnapot amikor a Tigris-t nem tudtam egyszerűen beduplázni és mindig azért mert a csapattagok voltak a hülyék még akkor is amikor előre szóltam mit is kéne csinálni de nem, dafke mennek a másik irányba.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17698) fsb1000 válasza vhw (#17696) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, a kipróbálhatóság nem csak unalomüző lenne, hanem ösztönözné a játékost, hogy fejlessze ki azt amit megtapasztalt.

Még nem sokat játszottam, de úgy érzem a VK 3601 (H)-val sokkal nagyobb élvezet játszani mint a korábbi tankjaimmal. Akkor is, ha meghalok.... De legalább nem a csata első szakaszában és be tudok vinni pár lövést, tudok taktikázni, stb.

Viszont nem tudom merre tovább.... ha kipróbálhatnám a nagyobakat akkor könyebb volna a választás és nehezebben hagynám abba a játékot, sőt lehet még prém vásárlásra is ösztönözne.....

-----

Ja.... lehetne játszani "a bárányok megeszik a farkast" is. Med tankok közé berakni 1 nagy Havy-t. (vagy L-ek közé egy jobb Med-et amit még épp át tudnak ütni) Aki kilövi az kap +1000 XP-t és 10000 pénzt.

Persze lehet igy felgyorsulna a techtré fejlesztés és ez nem célja a fejlesztőknek, mert kevés pénz folyna be.

(#17699) vhw válasza virkir (#17697) üzenetére


vhw
addikt

Aztán ott volt a péntek, amikor minden bejött :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17700) Murder3 válasza fsb1000 (#17698) üzenetére


Murder3
addikt

pl 15 t-5-t6 os med 3 kt ellen:)

és a kt-k dupla pontot kapnak..az okozott sebzés lenne pont természtesen lenne még pár bónusz meg ilyen féle pontszerzés de aki a végén nyerne az a csapat kapna fejenként 1500 xp-t és 30k creditet freexp-be...
akik vesztenének azok semmit nem kapnának.
és ezt lehetne természtesen fejjebb és lejjeb vinni tierbe...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.