Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17851) Murder3 válasza fsb1000 (#17850) üzenetére


Murder3
addikt

egy játékba főleg multi játékba ne randomitás döntösn már hanem skillne az legyen, hogy dob egy 2-es a játék és akkor semmit nem tudok még 2 m-erő se átütni vagy 115 körig csak és kizárólag a vesztes csapatba dob...

az élvezet meg már eleve ott elszökik, hogy kínkeserves farmra kell kényszerülni, ha mondjuk te ezzel meg azzal a tankal akarsz játszani, mert amúgy a franc akarna a vk3001p-vel és a maga pokoli stock illetve pokoli l/56-os csoda stukkerével összekaparni 40k xp-t a tigrisre.
vagy a fene akarna tigris 2 után farm kört menni az eggyik szar t5-ös tankal mert nem elhet fentartani magad t8 fölött....

vagy jagdpanzer4-el a jagdpantherre x xp-t gyűjteni....

(#17852) Iron Funeral válasza fsb1000 (#17844) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Még keveset játszottál vele :)
Bétában elért meccsek meg az itteniekkel együtt közelítem a 9000 meccset, és 0 fejlődést tapasztaltam a játékban, még mindig ugyanolyan random mint 2010 decemberében volt, de a randomot most ne arra értsd hogy lepattansz-e egy tankról vagy nem, hanem arra értsd, hogy éppen hogyan működik a spotting, hányszor rak be ugyanarra a pályára az mm (ami sokszor tetézi a spotting hibáit, pl.: Prokhorovkát gyűlölöm TD és heavy tankkal játszani mert elég nagy eséllyel kell mennem a magic forestbe ami egyszerűen az összes map összes helye közül a legbugosabb hely ami a játékban van. Random eltűnő/feltűnő tankokkal, szétlőnek miközben te nem látsz senkit, pedig te abszolút mozdulatlan voltál, még az ágyúcsöved sem mozgott, és még lehetne sorolni az egy év alatt összejött sztorikat, és hozzátenném, hogy nem ez az egyetlen ilyen map, de ez kiugróan rossz szvsz. Vagy ha már matchmakernél tartunk hogy jöhet olyan össze, hogy amikor dupláznám a T34-em (ez az amerikai tier IX heavy) akkor mindig a rangsor közepén/alján vagyok (megjegyzem ez csak az utolsó mm "tuning" óta van így előtte tűrhető volt a helyzet), 3-4 tier X a tetején és a legkisebb tank a T-54 vagy éppen valami tier V scout, ellenben ha le akarom duplázni az IS tankomat akkor mindig lesz legalább egy tier IX tank, rossz esetben tier X is, ráadásul nem egy, letoltam vele olyan ~100 meccset és ebből 2 alkalommal voltam top tank. De mondok jobbat, mai IS duplázás (lett volna) Prokhorovkán (hol máshol), enemynél T30, nálunk IS-7 a top, majd enemynél a futottak még kategória az IS-4, E-75, VKB, plusz 3 darab fullos Ferdinand, nálunk pedig nemes egyszerűséggel nem volt tier IX tank, azt már nem is mondom, hogy loadscreennél én meg a 2 T29 voltunk szembe a Ferdikkel, mind2 T29 teljesen alap volt.... Ez azért felháborító mert hasonló helyre rak az mm mindkét tankkal csak az a különbség, hogy a T34-el lehet kezdeni valamit ilyen csatákban az IS meg eléggé köhög ilyen környezetben. Múltkor a wot fórumot olvasgatva találtam ss-t olyan meccsről ahol csak az egyik oldalon volt tier X tank, na ne haragudjon a világ, a kedves programozó(k) aki írja a mm-t az tudja hova kell mennie...

HA a másik csapatba kerülök akkor valószínű, hogy nem húzom fel magam rajta, max. annyit mondok hogy az ellennek nem jött valami jól ki a leosztás de ennyi. Pont ez a baj, hogy a játékból teljesen hiányzik bárminemű konzisztencia, ha berak a jó leosztásban akkor fel sem tűnik, hogy mi van de ha átkerülsz a másik oldalra akkor egyből feltűnő lesz a dolog és ott fogssz kikötni, hogy olykor igen is frusztráló a játék. Bekerülsz X meccsbe, a csapatodban vannak az erősebb tankok, neked betalál minden lövésed, sebez minden lövésd? happy van, fordítottja? big f*ck you. Nem is értem, hogy jutott el idáig ez a játék, bár hamarosan jön az SWTOR :)
Mindenek felett persze az a legbosszantóbb, hogy pénzt költöttem a játékra, és úgy gondolom, hogy nem érdemli meg ez a bagázs látva, hogy a fontos dolgokat figyelmen kívül hagyják, de cserébe kapunk saját camot meg anyám kínját amit majd lehet goldért venni...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17853) bullseye


bullseye
addikt

Emléxem a korai SWG-re, az fizetős volt, mégis ezer sebből vérzett, hatalmas balance hibák, használhatatlan class-ok, képességek, stb. stb. De életelm legjobb MMO élményeit adta, amikor elfogadtam a hibákat, és azok keretein belül játszottam.
Egy csomóan viszont csakis rinyáltak, jött is egy (két) komoly változás, ami totál elcseszte az addigi játékot.

Ehhez képest itt alig van gond, ingyen...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17854) -vitya- válasza bullseye (#17853) üzenetére


-vitya-
őstag

agree. a saját béna meccseimen csak mosolygok - nem egy platoonban volt ez: diegho elkezdi, hogy basszuskulcs, a csapat milyen béna volt, meg ilyenek, ekkor mondom neki, hogy nem, ÉN voltam a hibás, ÉN megnyerhettem volna,ÉN vagyok a béna, megérdemlem.

-=Витя=-

(#17855) Iron Funeral válasza -vitya- (#17854) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most ez olyan volt, mintha az én hibámból kerültem volna olyan meccsbe ahol semmi egyensúly nem volt a két csapat tankjai között, vagy éppen én vagyok balfék azért mert kilőnek láthatatlan tankok amik mellesleg nem egy irányból lőnek, szóval még fedezéket sem lehet találni egykönnyen, ha lehet egyáltalán :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17856) ollie válasza bullseye (#17853) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én csak kipróbáltam az SWG-t, amikor még új volt, és iszonyat jól szórakoztam vele. Viszont akkoriban nem akartam MMO-val játszani, így nem fizettem rá elő. Aztán később én is olvastam a változtatásokról, és csak fogtam a fejem...

***

(#17857) -vitya-


-vitya-
őstag

mondjuk most eléggé felhúztam magam a WGn, van a játék egyik legjobb event-je, amit a fórumon szervezünk folyamatosan (Historical Battle), na ennek van a vezetője, szervezője, irányítója, ZorinWarfield, német srác, jó fej, csak kicsit erős benne a jogok és a szabadságért harcoló szellem ordítása;-)...

A múlt héten még community contributor volt, most semmi, RO-ba rakták, és még PM-et sem tud küldeni, se fogadni. Csak azért, mert rákérdezett valamire, ami szúrta a szemét.

A játékot elfogadom, de a qrva kommunista diktatúrát már nem - márpedig a WG egy olyan államban él, ahol ez van, és ennek a szellemében üzemeltetik a hivatalos fórumot.

Tudjátok, mi az ősmagyarul, hogy kínai váza? Na az a köcsög.

-=Витя=-

(#17858) fsb1000 válasza -vitya- (#17857) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hát izé... a WG központja mintha Londonban lenne.

A fejlesztők oroszok, de ott sincs kommunizmus.... viszont arrafelé valóban lazábban kezelik az emberi (és játékos?) jogokat.

(#17859) vbbb


vbbb
őstag

Köszi a válaszokat mindenkinek! :)

(#17861) Iron Funeral válasza fsb1000 (#17858) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Fehéroroszok a fejlesztők tudtommal.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17862) -vitya- válasza Iron Funeral (#17861) üzenetére


-vitya-
őstag

az, kommunista diktatúra

a fehéroroszok nyitották meg az EU HQ-t, berlin, london és párizs központokkal.

-=Витя=-

(#17863) fsb1000 válasza Iron Funeral (#17861) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az országuk politikai berendezkedését és attitüdjét tekintve majdnem mindegy....
Persze mi is besértődnénk ha románokkal kevernének.

(#17864) psycroptic


psycroptic
őstag

Nálam is sokszor van az a helyzet, hogy már olyan sz@r vele játszani, hogy összeszedem a duplákat és ott sem vagyok. Egyszerűen úgy érzi az ember, hogy szopatva van. Az online pókerhez tudnám hasonlítani, elejében azt hittem, hogy a tudáson múlik minden de rá kellett döbbenjek, hogy nem. Elmehetek én az anyám valagára a tudásommal ha a szerver nem akar kedvezni. Egyedül azért nyüstölöm még, mert meg akarok győződni, hogy ha elérem a Tier 10-es tankot vajon, akkor is ilyen "írtózatosanfostos" lesz-e vele játszani? Tudom, hogy ez költői kérdés. Prémium nélkül meg elég sokáig fog tartani.

PSNID: Tomy83PS

(#17865) fsb1000 válasza -vitya- (#17862) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De miért mondod hogy "kommunista diktatura" mikor tényszerűen nem az.
Magyarországon sincs diktatura, csak a demokráciá bizonyos jellemzőiben hangsúlyeltolódás tapasztalható.

(#17866) CptMisi válasza psycroptic (#17864) üzenetére


CptMisi
őstag

Szerintem kis szinten jó a játék, 10es tankot általában csak cw-re meg századba viszünk, random csatára ritkán... Prémium nélkül is4ig jutottam, ott sem azért vettem, mert megrekedtem volna... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17867) -vitya- válasza fsb1000 (#17865) üzenetére


-vitya-
őstag

fehéroroszország az. a human rights watch szerint valahol félúton járnak észak korea és kína közt...

-=Витя=-

(#17868) psycroptic válasza CptMisi (#17866) üzenetére


psycroptic
őstag

Igazad van tier5-ig 6-ig és az alatt egész jó csatákat lehet menni ott még, többször fordul elő az is, hogy a vesztes csata is élvezetes. Én még csak a 8-as szinten járok amiből heavy megvan nem sok kell már az IS-4-hez, T-44-et még nem vettem meg, Ferdinand megvan GWTiger megvan, SU-100-ra még nincs lóvé a németeknél még nem tudtam eldönteni, hogy med vagy heavy vonalon induljak el ki van fejlesztve a Tiger is meg a VK3002DB is.
SU-152-őt meg mindenféleképpen akarok, mert azzal is lehet barbárkodni, mint a KV-val.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#17869) fsb1000 válasza -vitya- (#17867) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK.. ez teljesen OFF. Csak annyit mondok, hogy általában arról van némi fogalmunk mi is az a diktatura, de arról már nem hogy mi az a komonizmus.

(#17870) person


person
senior tag

Ezzel a magyar szinkronnal találkoztatok már? Hát nem tudom.. nálam sokáig nem marad. :DDD [link]

(#17871) ktg3


ktg3
őstag

(#17872) Arpee78 válasza fsb1000 (#17865) üzenetére


Arpee78
senior tag

A második mondatod beteszem aláírásba. :)

(#17873) fsb1000 válasza ktg3 (#17871) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tudom, hogy volt már róla szó, de ezt a skint vagy modot honnan lehet letölteni?
A kiírás érdekelne, de azért megkérdem, hogy nem zavaró játék közben? Képen jól néz ki.
Tényleg hasznos lehet...

Arpee78: meg ne bánjuk...

(#17874) ktg3 válasza fsb1000 (#17873) üzenetére


ktg3
őstag

nem tudom, hogy honnan lehet leszedni
én is itt a fórumból szedtem a direkt linket

egyáltalán nem zavaró

(#17875) ollie válasza fsb1000 (#17873) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Első pár játékban zavaró, de onnantól kezdve, hogy megszoktad, egyáltalán nem. Ennek hatására jókat lehet bosszankodni, mikor látod, hogy az utolsó lövéseddel 5 HP-ja marad az ellenséges IS-3-nak, neked sincs 200-nál több, és épp készül lőni... ;]

Amúgy Vehicle Markers Manager a neve asszem.

Ha jól látom itt van.

[ Szerkesztve ]

***

(#17876) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Volt több link is, de már nem tudom melyik ez a "kiírós"
Lehet úgy is hogy nincs skinváltás csak a kiírás?

---

Közben csúcsot döntöttem!
18 XP kaptam MS-1-el.

Asszem el kéne adni a régi tankjaim, mert így sosem érem el az átlag 400XP-t.

[ Szerkesztve ]

(#17877) Fandango válasza fsb1000 (#17876) üzenetére


Fandango
veterán

(#17878) Snooker válasza fsb1000 (#17876) üzenetére


Snooker
senior tag

Én Su-5el már kaptam 1 XP-t is XDDD

(#17879) hemaka válasza fsb1000 (#17876) üzenetére


hemaka
nagyúr

Öcsém IS-el 4XP-vel tartja a negatív rekordot, prémmel. :_D

Ha valaki akar játszani, írjon. :K

[ Szerkesztve ]

(#17880) Murder3


Murder3
addikt

most komolyan ezek az idióta barmok mi a fenéért a legfeleslegesebb és legidiótább dolgokkal foglalkoznak?

"Conical gun will be nerfed on VK3601H, Tiger is getting this gun as it is now."
első része gold lőszerrel éri meg használni, ami továbbra is szopatás miért?
második része mi a jó fene értelem lesz ennek?

"Changed shells for 8.8 L/71 gun. Yes, damage increase is planned. However the current DPM will be retained. "

barvó az a +20 sebzés nagyon sokat befolyásolni fog, nehogy véletlen az l/56-ot balancolják ki...

"There will be changes to penetration mechanics. First of, we are reducing the normalization parameter of AP and APCR shells, therefore the effectiveness of sloped armor will see an increase."

Írhatnák azt is, hogy igen így az amúgyis imba német 10km-ről szétsniperünk stílus kap egy pofont amellett, hogy a ruszkik megint boostot kapnak...

"Don't rage quit!"
mi lenne ha inkább a balancal meg a program müködésével törődnének?

[ Szerkesztve ]

(#17881) ollie válasza Murder3 (#17880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az elsőhöz nem tudok hozzászólni, de a másodikkal mi a baj? Mindenki tudja, hogy sokkal nagyobb hatása van egy nagyobb sebzésű fegyvernek, még ha kisebb is e miatt a ROF. A kisebb ellenfelek ellen még jobb is.

***

(#17882) fsb1000 válasza Fandango (#17877) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagy nehezen kiszenvedtem a letöltést. Még jó hogy tizenévig tanultam oroszt....

Remek kis mod! Korrektül meg van oldva a szerkesztése... lejjebb vittem a Vehicle Ikont is.
Remélem nem fog zavarni és könnyebb lesz alá célozni...
Most próbálom ki!

(#17883) Murder3 válasza ollie (#17881) üzenetére


Murder3
addikt

az, hogy tök felesleges 20 az kevés nicsn értelme, ehelyett a rövid 88-as-t kéne buffolni, de nem ők a l/71-re tesznek +20 elképesztően fontos sebzést aminek semmi értelme nincs

meg hát valószinűbb, h aztán mégse rakják rá hanem rájönnek, hogy inkább nerfelni kéne az ágyút,,,
ilyen nesztek semmi az egész ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#17884) fsb1000 válasza fsb1000 (#17882) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ehh... a játékban máshova kerültek a kijelzések (egy picit, úgyhogy javítgatni kel)

Az ikon lejjebb helyezése nekem bevált. És a méretét is megnöveltem, így már nem fárasztja a szemem....

(#17885) Sir Psycho


Sir Psycho
aktív tag

Tiszta céllövölde :(((

esély megvolt a win-re

első két csata a mai napon. :((

(#17886) hemaka válasza Sir Psycho (#17885) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ma nálam is sokszor előfordult az 5-6 arty. :U

(#17887) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, most szopóág van. Az első 5-6 meccs végig vesztés volt, időnként olyan hülyék kerültek a csapatba, hogy ihaj. :(

***

(#17888) CPT.Pirk válasza hemaka (#17886) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyik nap 5 ilyen csatám volt, és hiába voltam nehéz tankkal, mégsem az artyk lőttek ki, csak 1 alkalommal. Am. az sem jó, mikor egyik oldalon ott van 9 TD, másikon meg 1.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17889) hemaka válasza CPT.Pirk (#17888) üzenetére


hemaka
nagyúr

Engem folyamatosan ők lőttek ki. Volt, hogy egyet nem tudtam lőni és már is potyogtak rám a lövedékek. :U Iszonyatosan idegesítő...

(#17890) Gyuri27 válasza hemaka (#17889) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd amikor jönnek a prem artyk. Lehet ott fogom abba hagyni a játékot.
Föleg ha olyan op-k lesznek mint a type59.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17891) ollie válasza Gyuri27 (#17890) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A type59 egyáltalán nem op, elég gyenge tier 8-asnak.

***

(#17892) hemaka válasza Gyuri27 (#17890) üzenetére


hemaka
nagyúr

Na azokról ne is beszéljünk, a másik rémálmom. Főleg ha a Jagdpárduccal vagyok.
2 arty / oldal még azt mondom belefér, de több már élvezhetetlenné teszi a játékot.

ollie: IS-3-am rendszeresen szétkapják, hiába a BL-9-es löveg, ha lepattan. Oldalról persze kivégzi, de úgy mi nem?

A prém tankok amúgy is pattogósabbak azt vettem észre. Az én KV-5-öm is tele van lőhető felülettel mégis pattog róla még a brutálabb löveg is. Pedig aztán azon nem sok döntött rész található.

[ Szerkesztve ]

(#17893) Murder3 válasza ollie (#17891) üzenetére


Murder3
addikt

persze egy frontból átlőhhetetlen szinte...

(#17894) virkir válasza Murder3 (#17893) üzenetére


virkir
veterán

Ne mond már. A D10-el ott lövöm át szemből ahol akarom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17895) hemaka válasza virkir (#17894) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor elárulhatod nekünk hol kell lőni, mert nekem még egyszer sem sikerül szemből, pedig a BL-9(225/390)-nek simán vinnie kéne, mint a vajat. :D

(#17896) -vitya- válasza ollie (#17887) üzenetére


-vitya-
őstag

na erre jó pl. a platoon... nekem (nekünk) 11 victory, 2 defeat... átlagos este;-)

-=Витя=-

(#17897) person válasza ollie (#17891) üzenetére


person
senior tag

Azért szidják már csata elején ha ellennél van 3 db. És persze azért rusholnak velük olyan bátran és nem eredménytelenül. (Hülyéket leszámítva.) Egész csapat azt lövi miközben 1-2-nek sikerül sebeznie..... Én a hasáról lepattogtam 122mm-el IS-el pedig tökéletesen ráláttam dombon volt nem kapkodtam...

(#17898) ollie válasza hemaka (#17892) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem állandóan átlőnek szemből is akár, ha type 59-ben vagyok, szinte bármi tier 8-tól felfele. Amúgy az IS és a T29 is át tudja, a haspáncélt kell lőni. Az ágyúja meg kifejezetten gyenge. Persze nyílt terepen nincs sok esélye egy IS-3-nak ellene, de bármelyik másik tier 8-as medium kivégezné ilyen szituációban az IS-3-at.

[ Szerkesztve ]

***

(#17899) Murder3 válasza virkir (#17894) üzenetére


Murder3
addikt

akkor mondjuk 200-as pennel kb 10 m-eről se lower hull se akárhol nem vitte át és rendre nem viszi át.pedig multkor is szinte körbelődtem midnen pontját a fronton és sehol..
a toronyál tudom csak lőni de ott is olyan h 4-ből 2 pattani fog...

(#17900) bullseye


bullseye
addikt

minden tank OP, amit az ember még nem vezetett maga is pár tucat csatában minimum. Olyankor viszont kiderülnek a gyengéi is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.