Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16101) Cooper911 válasza Mewryck (#16090) üzenetére


Cooper911
senior tag

Atttól függ az M4ben mit szerettél.

Ha a 105-üs ágyút akkor inkább az E2 alias Jumbo-t javaslom, izmos páncélja van.
Ha a gyorsaságot akkor inkább E8 mert kb ugyanúgy mozog mint az M4 és a 75össel gyorsabban és precizebben lő messzebbre is. Viszont nincs olyan páncélja mint a jumbonak.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#16102) Gyuri27 válasza Murder3 (#16096) üzenetére


Gyuri27
félisten

A halálom az az ágyú.
Lássuk be nem med-re való.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16103) Murder3 válasza Gyuri27 (#16102) üzenetére


Murder3
addikt

akkor mond meg mire ha nem medre?
hevyre az édeskevés, pont, hogy gyors medre amilyen a vk3001h arra jó.
tigrisen vicc ha azt használod, vk36 meg lassú ahhoz,
3001h-ra a l/70 nagyon jó, de ha nem akarsz pattogni akkor a 105-ös.
többet érsz vele, ha a l/56-ot csak he-vel használod.
de mennyi az átlag sebzésed azzal 90?

(#16104) Gyuri27 válasza Murder3 (#16103) üzenetére


Gyuri27
félisten

A vk28-ra jó. Jó lenne a 3/4-re is.
A többi meddel nem szeretek olyan közelre menni, hogy ezzel el is lehessen találni valamit.
Megnézem majd a statot mit sebez a 8.8.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16105) -vitya-


-vitya-
őstag

jól kezdődött a nap: 12 csata, 10 győzelem...

ehh, jobb lett volna 100%-ban hozni :D

-=Витя=-

(#16106) Murder3


Murder3
addikt

új skillek mikor jönnek? mert a pantherrel tartogatom egy ideje már a 100%-os elgénységet.

(#16107) Murder3 válasza Gyuri27 (#16104) üzenetére


Murder3
addikt

nem kell ezzel közelebb menni mint a 88-assal.

(#16108) Fel


Fel
addikt

Kezdők számára itt egy kis ajándék: [link]
M22 Locust + 1 nap prémium + 300 arany jár, csak frissen regelt accounthoz.

Először a fórumban kell kérni kódot, majd a WoT regisztráláskor kell beírni a kapott "invite code"-ot.

[ Szerkesztve ]

(#16109) vbbb


vbbb
őstag

Ilyen tényleg volt régen?

Get a KV with the KV-2 turret in your garage and you'll get a free tank plus a free slot.

Get a KV-3 in your garage and you'll get a free tank plus a free slot.

Get a T34 in your garage and you'll get a free tank plus a free slot AND the T34 becomes a premium tank.

Get a T30 in your garage and you'll get a free tank plus a free slot.

Get an IS-4 in your garage and you'll get a free tank plus a free slot.

(#16110) marked one94 válasza vbbb (#16109) üzenetére


marked one94
őstag

Ilyen még nem volt, majd lesz valamikor.

Remélem meglesz a t34 mire lesz váltás. Sajnos még csak a t32-nél járok :O

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16111) vbbb válasza marked one94 (#16110) üzenetére


vbbb
őstag

Na az jó...a KV már megvan...legalább kapok érte valamit. :)

(#16112) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2011. október 29. 13:15:05
Vehicle: KV
Experience received: 8 540 ()
Credits received: 41 800

jó ez a trollcanon :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16113) diegho


diegho
nagyúr

3szor hátbaküld a saját KV társam HE-vel és mikor kilövöm még neki áll feljebb, mégis mit várt? Megvárom amíg kinyír?

(#16114) Fel


Fel
addikt

Váá!! Mekkora ötszöröző kört toltam! Sherman Jumbo + 105mm SPH:

:(((
Komolyan mondom, azt hittem szétvet az ideg... Teljesen mindegy milyen távolságra volt tőlem célpont, akkor sem sikerült semmit eltalálni. Igaz, volt olyan is amit pont előttem lőttek ki és csak a roncsba lőttem már csak bele, de a legtöbb lövés szinte a semmibe ment. Semmi nyoma annak, hogy valahol becsapódott volna, sem a földbe, sem vmi épületbe. Inkább lőtt volna ki vmi artista az elején... pff.

(#16115) diegho válasza Fel (#16114) üzenetére


diegho
nagyúr

Én tegnap KV-val 3szor lőttem rá egy 10m-re álló T1HT-ra és nem jött ki lövedék. Se lövéshang, se semmi, de elfogyott 1 lőszer és elkezdett tölteni.

(#16116) Dictator^ válasza diegho (#16113) üzenetére


Dictator^
veterán

Régen amikor a hasonló storykat írtam, mindenki engem anyázott, hogy mekkora paraszt vagyok :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16117) Levin01


Levin01
őstag

Egy laza kis felderítés, másra úgy sem voltam jó :DDD

(#16118) CactuS válasza Fel (#16114) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem pont azokkal a tankokkal sikerült ilyen 1000 körüli 5xös köröket futni, amik nem elite-ek voltak. Remek volt, nem is kellett a reggeli KV. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16119) joker1220 válasza person (#16050) üzenetére


joker1220
őstag

Én meg szívok a 100mm essel, sehogy sem adja, még 10 k xp kell kifejleszteni a 122mm t:D

A pz3/4 pedig használhatatlan, csak arty t tudtam vele kilőni eddig:D

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16120) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Már olvastam korábban , de sajna nem emlékszem , hogy mit jelent , hogy egy csapattársam kilőttem véletlenül és kékre váltott a nevem ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16121) Blom


Blom
aktív tag

ennyi xp-t még nem kaptam.

Győzelem!
Csata: Lakeville 2011. október 29. 16:32:41
Jármű: SU-8
Szerzett tapasztalat: 507
Szerzett kredit: 21 430
Csatában elért Achievement: Mester Lövész

(#16122) Gyuri27 válasza joker1220 (#16119) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arra kéne egy picit jobb ágyú. mert így valóban tré.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16123) scope2007 válasza Levin01 (#16117) üzenetére


scope2007
addikt

szép :D én is áttértem erre a módszerre

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16124) superfinest


superfinest
tag

Sziasztok!
Tudtok olyan helyet ahol lehet beszélni egymással game közben?

(#16125) bandiras2 válasza superfinest (#16124) üzenetére


bandiras2
senior tag

skype?
Van a játékban is valamilyen hangkapcsolat, de nekem a skype jobban bevált. MSN hangkapcsolat is működhet, végső esetben Teamspeak.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16126) MCGaiwer válasza superfinest (#16124) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kocsma.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16127) vbbb


vbbb
őstag

Ne ez mit tartalmazhat...még jó, hogy a forgalmazót nem lehet megkérdezni... 20€ Premium Content azt ennyi.

superfinest

Mi általában Skype-t használunk...

[ Szerkesztve ]

(#16128) CptMisi válasza superfinest (#16124) üzenetére


CptMisi
őstag

Mumble public szerver :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16129) bandiras2


bandiras2
senior tag

Nem bírom ezeket a NOBokat(nick:t0rr0). Bejön a haverjával, majd induláskor oldalról összeakadunk. Mivel a kissebb tankjával nem engedtem előre, különben is felderíteni mentem volna, hátulról belémdurrantott. Mondom anyád, hátrafordítottam az ágyút, h mi lesz, jól tettem, mert nem bírt magával, megismételte, sőt a debil haverja is csatlakozott. Lőttük egymást, meg szemből is. Végül a csapattársak eltakarították a két debilt, de nekem akkor már késő volt. 4 tankunk ment rá rögtön az elején. természetesen vesztettünk.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16130) Dictator^


Dictator^
veterán

9/9 loss is3, 6/6 loss is, pár órája nem tudok nyerni.

oké 10/10 is3 loss, ally-k hátulról szétlőttek , mert nem vették észre, hogy az enemy tank előttem áll és belém durrogtat a tiger 2 + tiger kombó.
fél perc alatt -1200 hp.. aztán rájöttek, hogy engem lőnek.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16131) vhw válasza Dictator^ (#16130) üzenetére


vhw
addikt

De a retardált nem látja hogy a célpont körül zöld kontúr van, nem piros? T7-T8-nál még nem jutnak el agyilag erre a szintre?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16132) bandiras2 válasza Dictator^ (#16130) üzenetére


bandiras2
senior tag

Keress valami épkézláb partnert hangkapcsolattal, sokat segít. Ma PZ4 csak azután bírtam nyerni hogy bevontam havert PZ4 skype-on. Utána már arattunk.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16133) CactuS válasza vhw (#16131) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem az ellen tornyára céloz, az még piros, de a lövedék esése miatt már a kollégát lőtték farba.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16134) Dictator^ válasza bandiras2 (#16132) üzenetére


Dictator^
veterán

Két IS3-al is mentünk pár gamet, akkor is szoptunk , mostmár egyedül , most is szopok.
12/7 állásban kikaptunk.
Persze a szokásos, Ammorack, javít,motor..torony..töltös csóka, commander.
Külön külön kilötték ezeket.
Pár órája nem tudok duplázni, nevetséges, és még prémiumot is aktiváltam.. de minek.

Ami vicc, Is3, torony nélkül meg én is, alsó lemezt lőve 0 hit, neki 3. Ugyanott ahova én lövök.. ugyanugy a kv3as 122-essel ő is.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16135) Arpee78 válasza CactuS (#16133) üzenetére


Arpee78
senior tag

A gravitáció miatti esést beleszámolja a szerver, vagy nem?

(#16136) bandiras2 válasza Arpee78 (#16135) üzenetére


bandiras2
senior tag

tudtommal még nem, de rövid csövűvel haver állítja hogy tud ívben lőni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16137) Dictator^


Dictator^
veterán

Valaki nem team up pls? 17/17 loss, ugyancsak másik 14/14 loss.
Nem hiszem, hogy 1 gamet nem tudok nyerni, hogy utána ki-Xeljem a picsába az egészet..

És akkor még az E75 , Gw Tigert még nem is játszottam :)

Szerk: 18/18

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16138) superfinest


superfinest
tag

Az orosz destroyerek mennyire jók?

(#16139) jahrn válasza superfinest (#16138) üzenetére


jahrn
senior tag

Elegge, az orosz TD-k kozott nincs egy sem ami gyenge lenne a szintjere (ellenteben pl a Jagpanzer IV-el, persze azert az sem szar)
AT-1 majdnem mindent oneshotol a 76-ossal, Su-76 sunyi lopakodos es a T5 hvyk sem okoztak problemat, Su-85b lasd elobb, Su-85 - egy szo:OP, Su-100 elejen kisse szenvedos lehet de utana beindul, Su-152 es felette meg 152mm of doom...

Dictator^: ha meg mindig nem jon ossze akkor irj aztan osszehozhatunk vmit - mondjuk nekem most csak IS-3am van.

[ Szerkesztve ]

(#16140) Levin01


Levin01
őstag

A német ágon elég sok cuccot szereztem már: 3601, 3002, Panther, Panther II, E-50, E-75, Ferdinand és állítom, hogy a legjobban a Panther-el szeretem a játékot a hosszú 75-össel.
Még az IS-4est is át tudja ütni oldalról.
Simánd csinálok vele 5-7killes köröket és nagyon olcsó a lőszer is bele. Imádom :R
A E-50-esen lehet ki kéne próbálnom a hosszú 88-ast. :U Arról van valakinek véleménye/tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#16141) jahrn válasza jahrn (#16139) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem tudom miert irja at; szal SU-85 kemenyen overpowered akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#16142) person válasza Dictator^ (#16137) üzenetére


person
senior tag

Első köröm IS-el hulla fáradtan. :D Ezzel IS3 kifejlesztve csak nincs rá kredit és nem is lesz míg orosz TD-t húzom. :(((
Győzelem!
Csata: Arctic Region 2011. október 29. 22:17:43
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 6 665 ()
Szerzett kredit: 36 507

[ Szerkesztve ]

(#16143) Paul119 válasza Levin01 (#16140) üzenetére


Paul119
addikt

ismerősöm pont ma fejlesztette ki rá, imádja azt mondja olyasmi filing mint a párduc a hosszú 75össel csak kicsit több páncéllal meg nagyobb sebzéssel :D
eddig a ferdi ill az e75nél érzem azt hogy megérte a belefeccölt időt
az e100 az háááát, platoonozásnál jó mert akkor számíthatok a társam támogatására, bár a tegnap is3 oneshoot az elég beteg volt heat ammo rlz :DD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16144) sutyi^ válasza Paul119 (#16143) üzenetére


sutyi^
senior tag

E-75 nekem megérte nagyon. Imádok vele trollkodni.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#16145) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap este meg ma gyönyörű 300xp-s köröket megyek. Hihetetlen, hogy micsoda fail csapatok vannak.

Bónuszba kapok lemmingeket is, alapvető kulcspontok maradnak mindig üresen maximum velem jön még 1-2 halálra ítélt.

Azt még megértem, hogy egy wallet warrior bénázik, balfaszkodik és totojázik, de egy mondjuk egy E-75 vagy egy t10-es...
Über t10 noob sztori: tegnap este, Redshire, déli oldal a városkából indultunk. Lemmingek elmentek mind balra, középen maradt egy jt és jobboldalt én egyedül (t29, alap löveg). Elkezdődik az akció jön egy kt, kicsit sebzek rajta és a jt kilövi. KT adott egy fülest és egy arty lövés szele is elért, egyedül, 60%-on nem nagyon pattogtam.
Leming force előre tört főleg úgy, hogy a jt is támogatta őket. "Felosontam" a folyóig - ekkor a lemmingek már a templomnál jártak - és mentem tovább. Jt középen, fent találkozott egy su-152-vel, adtam én is neki.

Mennék tovább erre a sarokban a sziklákon túl megjelenik 2 darab piros pötty. WTF?
Teljesen a hegyre tolatva ott lapult az ellen két top tankja egy E-100 és egy Maus. Mindkettő 100%-on, persze kivégeztek.

Látniuk kellett, hogy az egész csapatunk lent balra vonul és csak a jt és én vagyok ott, de egész végig ott lapultak mint a kis nyulak..... Gondolom örvendezett a saját csapatuk rendesen.

Cila

(#16146) bandiras2


bandiras2
senior tag

[happy haloween]
[több is van]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16147) KaLeun


KaLeun
senior tag

Hihetetlen még a kis scoutok is átlövik minden tankom...
Még a Tigrisekről is pattogok, zsinórban 6-7 lepattanóm volt egy p2-n pedig normálesetben sima ügy.
Az az érzésem, hogy megkaptam a wot-os catch up-ot...

Cila

(#16148) funk648


funk648
aktív tag

Hali!

Az Object212 mennyivel jobb mint az S-51? Érdemes kifejleszteni? Csak mert ahogy látom az ágyú az ugyanaz mindkettőnél.

(#16149) diegho válasza funk648 (#16148) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ki akarom fejleszteni, mert több hp, ami nagyon jól jön, több lőszer, ami szintén jó és gyorsabb a löveg, ami meg a legfontosabb.

(#16150) đe$|re


đe$|re
senior tag

Jagdpanther oneshot, powered by troll cannon. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.