Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17601) smisa válasza ollie (#17598) üzenetére


smisa
őstag

Te ügye prémmel csinálod ezeket az xp-ket?

(#17602) ollie válasza smisa (#17601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

igen

***

(#17603) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Van egy kis gondom a Pz IV-el.
Felraktam a második lánctalpat (V. szintű "ostketten") és sokkal rosszabbul fordul.
Nem tud megfordulni egyhelyben, kicsit megy előre akor is ha A/D-t nyomok csak.
Kanyarodni is nehéz vele, füvön és hóban szinte alig fordul.
Betonon majdnem helyben fordul.

Visszaraktam az "eredeti" IV-es (Ketten Ausf.A) azal OK minden
Ez lenne a BUG? Vagy ez a "Tulajdonsága?"

[ Szerkesztve ]

(#17604) Dictator^ válasza fsb1000 (#17603) üzenetére


Dictator^
veterán

Ha picit visszaolvasom nemrég írtuk, hogy igen. Illetve azelőtt folyamatosan.
Elvileg javítják majd.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17605) fsb1000 válasza Dictator^ (#17604) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm!
Bocs, csak ma kapcsolódtam be.

Az is a BUG része hogy az fps a felére esik? Persze ez lehet plyafüggő i, de eddig 90 alatt nem látam, most meg 50-55.

(#17606) Dictator^ válasza fsb1000 (#17605) üzenetére


Dictator^
veterán

FPS problémák voltak mindenkinél, szerintem nincs valami jól megírva a játék. Még néha nálam is esik az FPS pedig nem kéne.

Pályafüggő lesz szerintem, de az is amiatt mert nincs jól megírva.. legalábbis szerintem.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17607) fsb1000 válasza Dictator^ (#17606) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Leveszem a bugos lánctalpat és megnézem úgy is leesik az FPS.

Egyébként csak 1 magot használ a WOT (legalábbis XP alatt), de azt nagyon megizzasztja.

(#17608) ollie


ollie
MODERÁTOR

Közel 100%-os legénységgel már az IS-sel sem nehéz a Sniper.

Victory!
Battle: Erlenberg 2011. november 14. 0:09:25
Vehicle: IS
Experience received: 1 366
Credits received: 39 511
Battle Achievements: Sniper

***

(#17609) jahrn válasza ollie (#17608) üzenetére


jahrn
senior tag

En azota meg sikeresen facehuggert jatszottam egy E-100-al (mondjuk csak par szaz HPja volt), igaz nem az en valasztasom volt a dolog o jott oda kotekedni. Ra kovetkezo csataban meg egy 2xTiger B+Tiger falka jott oda hozzam h felkerjenek egy tancra. Csak az eggyik Tiger B-t kaptam meg, a Tigert egy csapattars Su152 a masik Tiger B-t meg a sajat tuzersege fejezte be (amit jol nevelten meg is koszontem neki :DD )

(#17610) Zeratul válasza ollie (#17583) üzenetére


Zeratul
addikt

Ollie: melyik ikon packot használod?

(#17611) bandiras2 válasza fsb1000 (#17607) üzenetére


bandiras2
senior tag

Sajna az a lánctalp kell a nagytoronyhoz. Azon a hosszú 75-tel 100% legénységgel nagyszerűen lehet sniperkedni a nagyok háta mögül osztva a sebzést. Kisebbekre páncéltörő, nagyobbakra meg robbanó. Engem is zavart nagyon mikor lerontották, de nemsokára javítani fogják. Sosem fogom eladni, a legjobb farmtankom. Kell rá a venti mindenképpen, álca, meg esetleg távcső vagy töltésgyorsító, és lehet darálni az ellent.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17612) fsb1000 válasza bandiras2 (#17611) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Megfogadtam a tanácsokat és próbálok a nehéz tankokkat kisérni és "sniperkedek" is. Megvan az L70-es löveg, de még igy sem tudom mindig átütni a hevik páncélját, illetve soxor lepattan.

Kezd jobban menni a Pz IV-el... bár volt egy eset mikor nagyon elbénáztam a dolgot, ész nélkül kimentem és szokás szerint 1 lövéssel kilöttek. Végig kellet nézném, ahogy a kisért Havy-t megkerüli egy valamilyen MED és közvetlen közelről hátulról osztotta, mig egy KV beszortott oldalról és a két nagy is egymást lötte közelről. Mint egy kivégzés....

-----
Egyébként az is lehet, hogy a jó és fiatal játékosok lefekszenek éjfél után és hajnalban már csak hozzám hasonló bénázókkal találkozom, ezért javul a statom éjjelente....

Ugye ebbe a játékban nincs csitelés?
GTA4-ben meg COD-ban már hozzászoktam, hogy eleve ezzel a hátránnyal indulok (mármint hogy én nem használok semmit), de egy MMO-s játékban csak nem lehet csalni!
Ez is szimpatikussá teszi. (vagy tenné?)

(#17613) Chris0321 válasza fsb1000 (#17612) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon jó kis tank a PzIV. Én is nagyon szeretem, lőttem ki vele egy Löwe-t, egy Panther II-et, kettő PzKpfw VI Tiger-t, kettő T29, három Т-43, három КV-3, huszonhárom КV-t :D és PzKpfw IV-ből pedig 35-öt. Eddig 61 killem van vele és játszottam 30 és fél órát. Szóval nem kell megijedni akkor sem ha nagyok közé kerül az ember, a nagyobb tankokat pl. a Löwe-t is sebeztem is mielőtt kilőttem. Előlről. :D

[ Szerkesztve ]

(#17614) fsb1000 válasza fsb1000 (#17612) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tévedtem... a WoT talán nem is MMO-s?
Olyan mint egy "normál" játék (kliens letöltés) de csak internet kapcsolattal játszható.

ehhh... akkor elvileg ez is megekkelhető...

[ Szerkesztve ]

(#17615) ollie válasza fsb1000 (#17614) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem látom a módját, hogyan lehetne csítelni. A szerver tudja, hogy milyen tankban vagy, tudja, hogy milyen a felszerelésed, és ugyanez igaz mindenkire a játékban. Nem tudod meghamisítani a tankod tulajdonságait, hogy jobbak legyenek, mert azokat le sem kéri a szerver.

Egyébként a WoT egy MMO, ugyanis egy nagy közös szerveren van mindenki.

[ Szerkesztve ]

***

(#17616) bandiras2 válasza fsb1000 (#17612) üzenetére


bandiras2
senior tag

Jó a Pz4 nagyon! Himmelsdorfban 3 perces "tüzérségi párbajt" vívtam egy Ferdinand-dal.
Én templomhegyen, ő meg a felső keresztúton a tér előtt. Takarásban voltam, torony-fal, Majd minden lövésem talált, de miután kifogytam a robbanóból, a páncéltörő nagyon pattogott a frontjáról, már csak 3 lőszerem maradt mire kilőtt, de nagyon sokáig feltartottam.Nem merte az oldalát mutatni nekem és otthagyni, be kellett fejeznie. Nekem lett egy sharpshooter, neki meg egy steel wall a csata végére :DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17617) diegho


diegho
nagyúr

10% extra gold ha kártyával vásárolunk

Nem tudom ki hívott meg az MNT-ből a klánba, de nem élnék a lehetőséggel. Köszi, hogy gondoltatok rám, de én magyar klánban nem fogok játszani többet.

[ Szerkesztve ]

(#17618) fsb1000 válasza ollie (#17615) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, köszi, akkor ez így megnyugtató.

Egyébként a prémium 50% plusszos XP-je a statba is beleszámít vagy ott csak a "normál" érték számítódik?

(#17619) ollie válasza fsb1000 (#17618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Statba is beleszámít.

***

(#17620) fsb1000 válasza diegho (#17617) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mi a baj a magyar klánokkal?
Nekem csak COD-ban volt tapasztalatom, de ott a "jó" klán titka, hogy kb azonos korosztályból és azonos időben "játszóképes" tagokból álljon. Az eredményesség más kérdés.... de legalább nem volt vita meg köcsögösködés.

Egyébként Wot-ban mi a klán előnye? Arany szerzés?

(#17621) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#17620) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Van egy klánháború nevű dolog amin elvileg területeket szerezhet a klán egy Európa térképen amik megtartásáért ha minden igaz némi goldot kapnak amit egymás közt normális esetben elosztanak.

=^-^=

(#17622) ollie válasza fsb1000 (#17620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A klánháború csak igazi függőknek való, akiknek van minimum 4-5 top tier tank a garázsukban, és éjjel-nappal játszanak. Igen, mint ahogy előttem leírták, kapnak a területekért aranyat, de egyrészt sokat kell érte dolgozni, másrészt tudtommal a klánvezetők döntik el, hogy ki kaphat belőle. Vagyis - hacsak nem vagy valami top játékos - nincs esélyed részesedni.

***

(#17623) Iron Funeral válasza ollie (#17615) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Valójában inkább MOBA.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17624) diegho


diegho
nagyúr

Arty mellé tényleg elég gyakran rak agyatlanokat. Most el halluf-on a csapatomból senki nem mozdult el a bázisról. Le se ment senki a völgybe, és a felső részt se nézte senki. Mikor megkérdeztem, hogy ez ugyan milyen taktika, nem mondtak semmit. Beírtam az ellenfélnek, hogy öljenek meg mindenkit, nem fogok lőni senkire, pedig simán belőhettem volna 3-4 tankot is, mert feljöttek a bázisunkra, mégsem tettem. Ez a csapat nem érdemelt win-t.

(#17625) fsb1000 válasza diegho (#17624) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Te Arty-zol?
Még jóhogy nem kérdeztem meg ki az aki arty-zik és miért? Nem uncsi?

---

Reggel 6-kor volt egy szerver frissítés. Azóta nem tapasztaltam hibát a Pz IV-el.

(#17626) Chris0321 válasza diegho (#17617) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez milyen fizetésre vonatkozik? Mert kétféle kártyás is van a mobilos mellett.

Én is artyzom. Nekem az jobban bejön mint a könnyű tankkal való szaladgálás.

[ Szerkesztve ]

(#17627) diegho válasza fsb1000 (#17625) üzenetére


diegho
nagyúr

Teljes orosz ágat akarok, ezért artyzok. Már csak az Object704 és a 261 hiányzik.

A fizetéses dolgot nem tudom, csak láttam a hírt és bemásoltam.

[ Szerkesztve ]

(#17628) vbbb válasza -vitya- (#17599) üzenetére


vbbb
őstag

Eccer asszem kértem valami ilyesmit én is...köszi

(#17629) ollie válasza Zeratul (#17610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd otthon belinkelem, fejből nem tudom.

***

(#17630) joker1220 válasza ollie (#17629) üzenetére


joker1220
őstag

Mire jók ezek az ikon pack ok?:D

Látom hogy mindenkinek szinte van, de mi a haszna?:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17631) ollie válasza joker1220 (#17630) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem csak azért van, hogy rögtön lássam, milyen tankokkal vagyok együtt, mert a kis sziluettekről nehezen mondom meg. Na meg ez hp-ra pontosan kijelzi azt is, hogy mennyi hp-ja van a tankoknak, ami nagyon hasznos.

***

(#17632) Drenadar válasza fsb1000 (#17625) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem se uncsi, nekem eleinte ez tetszett leginkább :)

persze szerencse is kell hozzá szerintem.

és akkor válik nagyon izgivé, mikor meglátod, hogy jön feléd egy két tank, persze csapattárs nem sok van a környéken aki megvédene.
(de ha van, akkor se védenek meg :D múltkor kb még mindenki a kezdőn volt, berobbant egy T-50 -es kis cikázó, és agyonlőtt! kettő tank volt aki próbálta lelőni. a többi észre se vette... legalábbis nem hiszem hogy menekültek volna előle)

(#17633) hemaka válasza Drenadar (#17632) üzenetére


hemaka
nagyúr

Így szedtem az előbb ki egy IS-t, a kis T-50-2.vel :D MIndenki lőtt mindenfelé, egymást sebezték xD

(#17634) Drenadar válasza hemaka (#17633) üzenetére


Drenadar
veterán

hát emiatt se nagyon mertem én se lőni... pici grille azért tud sebzést kiosztani. (nem mintha sok esélyem lett volna becélozni az ellenfelet...)
de érted inkább lássam azt hogy próbálkoznak, mint hogy azt látom hogy mennek el onnan, mintha csak képzelném hogy kapom a találatokat. (nem értem a grilléről miért nem pattognak le a lövedékek... egyszerűbb lenne ;] )

(#17635) hemaka


hemaka
nagyúr

hehe imádom ezt a kis tankot, kárpótol azért, amiért a type59-ek engem szívatnak meg, amikor IS-3-mal vagyok. D:

[ Szerkesztve ]

(#17636) Gyuri27 válasza hemaka (#17635) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azok szivatnak mindenkit.
Kv3-l épp most pattantam le szemből és oldalról többször is. Oldalról!
Ennél már csak a 0 sebzést okozó penetration a jobb. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#17637) Drenadar válasza hemaka (#17635) üzenetére


Drenadar
veterán

de szeretnék én is ennyi xp-t kapni... :(

(#17638) -vitya-


-vitya-
őstag

diegho-val, platoon;-)



13-at vágtunk ketten...

ÉÉÉSSS....

Victory!
Battle: Westfield 2011. november 14. 17:43:52
Vehicle: IS-4
Experience received: 3 930 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 70 729
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Wittmann's Medal, Invader, Sniper

-=Витя=-

(#17639) Gyuri27 válasza -vitya- (#17638) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megint van Wittman medál?

Amd - Radeon - Ryzen

(#17640) Fel válasza Gyuri27 (#17639) üzenetére


Fel
addikt

Nem. Gondolom a régi fájlal felülírta a patchel jött verziót.

(#17641) -vitya- válasza Fel (#17640) üzenetére


-vitya-
őstag

így van

-=Витя=-

(#17643) hemaka válasza Gyuri27 (#17636) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azok olyanok, csak oldalról lehet szétcsapni őket. Majd esetleg a következő 122 mm BL-9-es ad nekik.

Drenadar
Az a baj, hogy a kis scout már elit, csak gyűlik az XP(~80 ezer), de semmire nem jó, goldért meg nem váltom át, mert az iszonyat lehúzás. Mondjuk a szabad XP-t is szépen lehet vele gyűjtögetni, azért is megyek vele igazából, meg persze szórakozásból. :D

[ Szerkesztve ]

(#17644) vhw válasza hunzeek (#17642) üzenetére


vhw
addikt

Egyáltalán nem írsz jó helyre, mivel wot-os és ph-s szabályok szerint is tilos accountot árulni.

(meglepődik még bárki is miért van annyi high tier noob?)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17645) hemaka válasza vhw (#17644) üzenetére


hemaka
nagyúr

Elképzelni sem merem, hogy akkor a tehetősebb szerveren(US) mik lehetnek... D:

szerk.: igaz, itt is vannak szép számmal.

[ Szerkesztve ]

(#17646) vhw válasza hemaka (#17645) üzenetére


vhw
addikt

Tartozik az Eu szerverhez "tehetősebb régió" is, tapasztalhatod az eredményét nap-mint-nap.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17647) ollie válasza Zeratul (#17610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aslain_Icon_Contour_Mod-v.1.51

***

(#17648) Gyuri27 válasza hemaka (#17645) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ilyen a játék. A kinai napi 2 dodoért kifarmol mindent bármelyik játékban. Neki elég, hogy ne haljon éhen. A fönök meg eladja az acc-t euróért meg dodoért.
Mert nyugaton több a pénz mint az ész. Így nyugati vérpistike tud szépen játszani. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#17649) virkir válasza -vitya- (#17638) üzenetére


virkir
veterán

Szép, hozzátok kéne már csapódnom, hogy legyenek normális köreim :D

vhw
Arról nem beszélve, hogy kicsit túl vastagon fogott a ceruza.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17650) fsb1000 válasza hunzeek (#17642) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Helló! Te is kinai vagy?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.