Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16301) vbbb


vbbb
őstag

Hey! Akció van! :DDD

Buy the following vehicles at half-price:

Wespe
VK 1602 Leopard
Jagdpanther
SU-26
T-28
M37
T1 Heavy
T20

Get 20% credits more at Gold conversion!

Enjoy the special offers and have fun on Halloween!

(#16302) vbbb


vbbb
őstag

Én nem tudom mi van....17 tiszta lövésből 8 talált be SU-85-nél a fullos löveggel (legénység még csak 97%os) ...igaz, hogy nyertünk de azért már ilyet...

(#16303) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, nagyon jó ez Easy 8, ilyen eredményre nem számítottam. A meccs végig izgalmas volt, nagyjából egál, és persze elkövetett pár hibát az ellenfél (bár mi is). Azt persze hozzá kell tennem, hogy 99%-os legénység + venti + gun rammer van a tankban.

kép1

kép2

***

(#16304) person


person
senior tag

Na eddig tartott a jóság SU-152-őn. Most olyan irgalmatlanul böszme csatákba tesz, hogy jajj. 5 arty folyamatosan... a csapat fele meg rég elpusztul mire a 152mm-es az első löveget betölti. Konkrétan most hánynom kell a játéktól. Arról nem beszélve ezt is átlövi boldog boldogtalan. Lagot nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#16305) vhw válasza jahrn (#16296) üzenetére


vhw
addikt

Tegnap 85%-ról lőttem ki JP-vel 105ös ágyúval egy Type-ot, valahol oldalba lőttem a görgőknél, szal van ott valami.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16306) person válasza person (#16304) üzenetére


person
senior tag

LOL Malinovka. Nem értünk fel a dombon és a bázisunk üres volt. Mindenki halott! 4-en mentünk fel. :((( Ez ám a játék.

[ Szerkesztve ]

(#16307) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Nálam folyamatosan lagg van, azt hiszem mára ennyi volt :W :(

(#16308) Chris0321


Chris0321
addikt

Furcsa, nálam rendesen működik a játék.
Az M4 Sherman-t lehet használni? Nekem még csak a lánctalp és az első motor van kifejlesztve de 14 csatából 7 győzelem és 5 kilőtt tank. Jó az új rendszer állandóan nagyobbak közé rak kezdőként.(A Tigrisemmel ami több mint 1000 csatát mentem meg inkább az elejében szoktam találni magam).

(#16309) bozont válasza person (#16304) üzenetére


bozont
veterán

Igen, rengeteg arty van most a játékban, így játszhatatlan az egész. Már egy is sok, nemhogy 3-5 csapatonként. Bele sem kellett volna tenni a játékba. :(((

(#16310) CPT.Pirk válasza Chris0321 (#16308) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az első tank volt a játékban, amivel élvezetes csatákat lehet vívni. Tigrist nem neked kell kilőni, de pl. PZ IV-t megeszi. Kezdésnek a 105-ös ágyúval lehet jókat lőni, aztán a jobb 76-ossaé meg még pontosan is lehet.

Valamint jól hozza a lóvét is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16311) ollie válasza Chris0321 (#16308) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Sherman nagyon jó, utána meg lehet menni az Easy 8 vagy a Jumbo felé, mindkettő jó. A 76mm ágyúval gyakorlatilag 3mp-ként lősz, persze ha 100%-os legénységed van, és szerencsés esetben még a type 59-et is átviszi oldalról.

***

(#16312) Chris0321 válasza CPT.Pirk (#16310) üzenetére


Chris0321
addikt

Én sem a Tigrisre megyek vele.:) Igyekszem a kisebb tankokat támadni és csak azért lövöm a nagyobb tankokat, hogy a társaimat segítsem. Így alap ágyúval azért a PzIV-nek még nem vagyok ellenfél. Remélem ha meglesz a 76mm-es ez megváltozik. A PzIV-emmel ha Sherman-al találkoztam nem éreztem komoly ellenfélnek. Persze fenn van nálam a 75mm-es és azzal akár jóval nagyobb tankot is meg merek támadni. Oldalról sebeztem már le KT-t is 100%-ról 39%-ra. Nem egy lövésből de szépen fokozatosan. Igaz utána kilőtt egy lövésből de erre számítottam. :D

(#16313) Gyuri27 válasza gainwardgs (#16307) üzenetére


Gyuri27
félisten

Semmi lag nincs. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#16314) gainwardgs válasza Gyuri27 (#16313) üzenetére


gainwardgs
addikt

Jó neked

(#16315) sutyi^ válasza vhw (#16305) üzenetére


sutyi^
senior tag

T44-T59-T54 jobb első negyede gyakorlatilag az ammorack.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#16316) person válasza bozont (#16309) üzenetére


person
senior tag

Nem hát. Vagy lényegesen nehezíteni a dolgukat és max 1-et egy játékba. Én ott tartok néha elgondolkodom, hogy a saját artynkat is kilövöm annyira utálom. :K Persze köszönöm a segítségüket de azt jobban megköszönném ha eltűnnének.

[ Szerkesztve ]

(#16317) vhw válasza person (#16316) üzenetére


vhw
addikt

Nehezíteni a dolgukat? játszottál már te artyval?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16318) person válasza vhw (#16317) üzenetére


person
senior tag

Képzeld igen. Egyéb kérdés? Ha egy arty össze tud szedni nem ritkán 4-5killt akkor bizony könnyű dolguk van főleg ha 5 van belőlük. Próbálj játszani közben egy lomha szarral.

[ Szerkesztve ]

(#16319) Chris0321 válasza person (#16316) üzenetére


Chris0321
addikt

Én még csak június 12 óta játszom de nekem is elég hamar elegem lett belőlük. Aztán kifejlesztettem a Hummelt, hogy kipróbáljam és bosszút tudjak állni a kilövésekért. Azóta egészen másképp állok a dologhoz. Örülök ha van legalább egy a csapatomban és igyekszem védeni őket és kihasználni a tudásukat.

(#16320) virkir válasza vhw (#16317) üzenetére


virkir
veterán

Apa kezdőőőőőőőődik...

Este megyünk valamivel?

sutyi^
A T-44-nél a hátsó görgőnél van a hely és ezért a Type-nál is mint olvashattuk feljebb.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16321) person válasza Chris0321 (#16319) üzenetére


person
senior tag

Nem értelek. Eleged lett belőlük erre Te is beálltál a sorba? Miért nem vettél inkább egy T-50-et aztán pusztítod őket. Azért hülye én sem vagyok a sajátjainkat Én is védem és igyekszem összedolgozni velük ha már egyszer ott van legyen haszna de mint mondtam jobb lenne ha nem lenne egyik oldalt sem.

Apa vége....

[ Szerkesztve ]

(#16322) diegho


diegho
nagyúr

Vannak pályák, ahol nagyon jó, ha van arty és vannak helyzetek, amikor nagyon jó, ha van arty. Pl amikor 2db T95 jön egymás mellett és mögöttük hull down-ban egy T30, na ilyenkor milyen jól jön egy arty, mert különben bármivel hajtasz be eléjük véged.

(#16323) Chris0321 válasza person (#16321) üzenetére


Chris0321
addikt

Persze, hogy szereztem egyet. Egyrészt azt hallottam a szövitársaimtól, hogy jól lehet vele keresni másrészt minél jobban meg szerettem volna ismerni mit lehet velük csinálni mivel lehet ellenük védekezni. Azóta eléggé meg is szerettem a Hummelem és nem bántam meg, hogy megvettem. Változatosabb így a játék, hogy többféle tankom is van. Páncélvadász részt is elkezdtem nyomni.

(#16324) vhw válasza virkir (#16320) üzenetére


vhw
addikt

Ááá... hagyom is, nem az első nyafogás arty miatt, meg nem is az utolsó...

Am mehetünk, vettem ma óccsó Téhúszt :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16325) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Miért kell ezt a játékot gyökereknek játszani?
Miért tier és nem eló alapján válogat egy játékot?
:W

Amd - Radeon - Ryzen

(#16326) OgreImre


OgreImre
senior tag

Hajnali 2 után, mikor már jóval kevesebb a játékos MINDEN csatában minimum 4 arty van, de inkább 5-6. IS és Tiger-t olyan csatákba sorsolja be ahol legalul van és repkednek a GW Tigerek meg Type E-k a oneshot killekkel. Multkor Ruinsbergen egy obj 212 TD-t játszott a városban. Befordultam a sarkon és kaptam a oneshot killt szemből.
LAG meg van nekem kb vasárnap hajnal óta. Azt hittem az én wifi routerem szar.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16327) sutyi^ válasza virkir (#16320) üzenetére


sutyi^
senior tag

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#16328) jahrn


jahrn
senior tag

Hat en sem szeretem az arty-t, de amikor egy a celkeresztembe kerul olyan eszelos rohoges tor ram h a kornyek kenyszerzubbonyt lobogtatva osszegyulik az ablakom alatt...
Uccso csatam IS-3mal kifejezetten elvezetes volt. Campinovkan a hegy teton elobb egy 1vs1 IS-4 ellen (erdekes , amikor igazan szukseg lenne ra akkor ritkan kapok arty tamogatast) aztan a maradek 300HP-vel lezudulva a tuloldalon mind a 4 ellenseges artyt meg a fedezetuket bezuztam (mind a 4 GW Panther volt) egy Tiger P-vel parban. Aztan meg begurultunk az ellen bazisara es megettem az ott sunnyogo Lowe-t. Kivetelesen nekem rofogott a diszno az asztal alatt...

Egyebkent meg fura volt az a Type-59 oneshot, mert en a motorjat akartam kiloni h ne tudjon az artynk utan menni. Szerintem nincs ott semmi ammo rack, persze ugy voltam vele jo ez is^^
Virkir kepe alapjan vhol a 4-5 fo gorgo folott lottem meg ami mar a torony mogott van. Jah vak vagyok, jelolve is van^^

[ Szerkesztve ]

(#16329) virkir válasza sutyi^ (#16327) üzenetére


virkir
veterán

Ez lehet de akkor a WG elbaccta mert a tapasztalat mást mutat.
Lásd a 8977-78-as hsz-em

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16330) bullseye válasza diegho (#16322) üzenetére


bullseye
addikt

steppe, ma, nálunk 1-2 T8 heavy, meg medek (én asszem KTvel), semmi különös; szemben 3 Ferdinand, 1 T28 meg 1 ISU, aztán heavy/med, ahogy kell. Előre kértük az artikat, hogy a 4 nehézTD-re koncentráljanak. az összeset kikaptuk jobb oldalon, semmi esélyünk nem lett volna, de jött az arty zárótűz, ők pánikba estek... 2 perc alatt elfogytak.

valahogy nem panaszkodtunk, hogy van arty, meg a killeket is elviszi...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16331) Iron Funeral válasza virkir (#16329) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak simán ellőtték a csücskit' :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16332) Fel


Fel
addikt

Mi a fene van ezzel a szutyokkal ma?? Nem elég ez a lag, de még most sikerült ISU-val beragadni is Mines-on, majd a csata végén lelőném a statisztikát, eltűnik, de a csatából nem léptet ki...
Remélem a holnapi szerver restarttal megoldódik minden, mert ez így nagyon idegesítő :((( .
És már csak 8k xp kellene az Object 704-hez...

(#16333) person válasza Fel (#16332) üzenetére


person
senior tag

Én még nagyon messze vagyok (SU-152) de remélem bírom addig és nem okoz csalódást a 704. Egyébként a front hogy bírja?

(#16334) đe$|re


đe$|re
senior tag

Victory!
Battle: Ruinberg 2011. október 31. 21:23:26
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 1 176
Credits received: 33 886
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Reaper, Sniper

Ritka alkalmak egyike...

Amúgy a lagot én is tapasztaltam, mondjuk csak reggel 1-2 percre, meg kora délután.

(#16335) Iron Funeral válasza person (#16333) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem túl erős a frontja, de amolyan herp derp néha lepattan minden róla, szóval olyan mint a többi szovjet gép :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16336) gainwardgs válasza person (#16333) üzenetére


gainwardgs
addikt

Object non adja azom van minden csatába minimum 3 kill ne hagyd ki

(#16337) đe$|re


đe$|re
senior tag

Victory!
Battle: Erlenberg 2011. október 31. 21:42:40
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 1 386
Credits received: 40 897
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal

Gyerek osztotta az észt az ellenféltől, hogy camper, csak a gyengébb páncélzatú tankokat lövöm és, hogy ez nem játék...(Amúgy a legerősebb tankjaik: 3 type 59 + panther+is)

Elvágtattam többed magammal a domb mögött, hogy majd a másik oldalról jönnek...ez bejött, csak nem a type-ok. Láttam, hogy a másik oldalról közelednek. Ezért átgázoltam a túloldalra segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#16338) RaZroX


RaZroX
addikt

Az köszi..... -.-

This is the way

(#16339) vhw válasza RaZroX (#16338) üzenetére


vhw
addikt

Igazából mit vártál ha egy 8as heavy-vel mész platoonban?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16340) RaZroX válasza vhw (#16339) üzenetére


RaZroX
addikt

Igazából elég sokat mentünk így platoonban és ilyen durva nem volt sose... szóval ezt nem.

This is the way

(#16341) vhw válasza RaZroX (#16340) üzenetére


vhw
addikt

Hát akkor még örülhettek is, hogy ilyen még nem volt:D mert egyébként simán benne van a pakliban, hogy ilyen csatákba tegyen, akár 10 csatánként 2-3szor is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16342) diegho válasza RaZroX (#16338) üzenetére


diegho
nagyúr

Hol itt a gond, ebből 7 tankot szemből is átlősz bármikor a 122-essel, jobb artytok van, egyel több 9es tankotok, 3 top egy szakaszban, simán jó ez így.

(#16343) RaZroX válasza diegho (#16342) üzenetére


RaZroX
addikt

Azért egy Tigrist nem lő csak úgy át egy KV-1S még a 122-es ágyúval sem.. A vicces, hogy először a 2db E-100-at lőtték ki :D

(#16341) vhw Szerencsére nemsokára jön a 7.0-ás patch és nem lesznek ilyen gondok.

This is the way

(#16344) vhw válasza RaZroX (#16343) üzenetére


vhw
addikt

Melyik 122esre gondolsz? A kis vacak HE nem, de a D2-5T bárhonnan bármikor.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16345) diegho válasza RaZroX (#16343) üzenetére


diegho
nagyúr

Na látod ott komoly gond van, ha a tigrist nem lövöd át bármikor 122essel szemből, így nem csoda, hogy nem tetszik ez a leosztás.

(#16346) RaZroX válasza vhw (#16344) üzenetére


RaZroX
addikt

D2-5T van a tankon és állíthatom , hogy van hogy lepattan..

This is the way

(#16347) Snooker


Snooker
senior tag

Mikorra várható a tech tree változás/véglegesítés?

Egyébként szerintetek elképzelhető, hogy a játékba bekerüljenek ma használatos tankok (pl:Abrams)?

[ Szerkesztve ]

(#16348) bozont válasza vhw (#16339) üzenetére


bozont
veterán

Engem egyedül is ilyen csapatokba rakott az IS-sel mostanában. :(

(#16349) RaZroX válasza Snooker (#16347) üzenetére


RaZroX
addikt

A 7.0-ás Patch-el fog változni, és nem lesznek mai tankok. Egy új nemzetiségű tank ágazat fog bekerülni, a Francia. Ezen kívül az Oroszok és az Amcsik kapnak új tankokat, ha jól tudom.

This is the way

(#16350) Snooker válasza RaZroX (#16349) üzenetére


Snooker
senior tag

Értem köszönöm! Nézegettem a tech tree-ket és láttam, hogy jó pár új német TD is bekerül, kíváncsi vagyok rájuk! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.