Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16801) diegho válasza Gyuri27 (#16800) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért nem számolod ki? Látod a teherbírását, látod mennyi a stock torony, mennyi a másik...

(#16802) Blom válasza vhw (#16798) üzenetére


Blom
aktív tag

nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek. :R
ma már nem kérdezek többet ígérem.
elég összetett ez vigyáztak, hogy ne legyen könnyű a választás.

(#16803) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#16800) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Miért nem nézed meg a teherbírást, és a torony tömegét?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16804) ollie válasza Blom (#16787) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na várj, semelyik tank sem láthatatlan. Akkor látsz egy másik tankot, ha tisztán rálátsz, és a saját tankodnak a látótávolságán belül esik. Illetve még akkor, ha ugyan te nem látnád a tankot, mert az előbb említett látótávodon kívül esik, de rálát egy csapattársad, mert közelebb van. Na most, ha a csapattársad közben elmegy, vagy az ő számára takarásba került az ellenséges tank, akkor onnantól kezdve ő már nem látja, és így te sem fogod.

(#16793) Gyuri27: az M6 a tierjében ugyanolyan rossz, mint a T1 a sajátjában. Szerencsére csak 32k XP-t kell gyűjteni a T29-ig, ami elég kevés egy tier 7-es járgányhoz

[ Szerkesztve ]

***

(#16805) marked one94 válasza BloodRay (#16799) üzenetére


marked one94
őstag

Na egyre jobb dolgokat hallok róla:) Akkor csak kikell vele szenvedni a fejlesztéseket mert így alapként piszok gyenge :((( De már dolgozok rajta. :) és köszi neked is ;)

You'll Never Walk Alone

(#16806) Gyuri27 válasza ollie (#16804) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elhiszem. Bár kérdés ezzel a vacakkal, hogy lesz meg a 1,5 milla kredit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16807) ollie válasza BloodRay (#16799) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt mondod, hogy a VK 3002-vel már szét lehet szedni type 59-et?

(#16806) Gyuri27: tier 6-hoz képest fillérekbe kerül a javítása meg a skuló is, így nem olyan vészes összeszedni a lóvét.

[ Szerkesztve ]

***

(#16808) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#16806) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jól hozza a kreditet. Meg mellé megcsinálhatsz egy Schermannt is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16809) Rém


Rém
tag

T-44-re felmegy a lánc fejlesztés nélkül a nagyobb torony?

(#16810) diegho válasza Rém (#16809) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem, de miért nem számoljátok ki?

(#16811) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#16808) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kinek?
Mai csatákat 15:5-10 arányba buktuk. Nem a t1 tehet róla, de el van átkozva.
Ha farmra kéne tank ott a kv. Párja nincs.
Ez a hulladék meg a 3600-s tankokat nem lövi át, az a20-ról szemből képes pattanni. A td-ről nem is beszélek. Ez ugyanakkora hulladék mint a pz3/4.
A kv-nak 0.99-s a kredit szorzója, a t1-nek 0,9.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16812) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#16811) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Majdnem ugyanannyi kört mentem mindkét tankkal. 139 vs. 130

Állítólag a T1-HT páncélja gyér, mégis van vele 7 steel wallom, KV-val csak 2. Valamint 8 battle hero kitüntetés a T1-nek, KV-nak csak 3.

A statok döntő többsége majdnem azonos nálam a két tankkal. Átlag XP, átlag sebzés/csata stb. szinte mind ugyanaz. Ergo kijelenthetjük, hogy nálam egyformán teljesít a két tank. Pontos kredit mennyiséget nem tudok mondani, de nagyságrendileg hasonló lóvét hoznak.


KV-t kezdtem jóval később vezetni, mint a T1-HT -t.

A VK3001, 3600 tankok meg más tészta, az a KV-val is komoly probléma. KV sem tud akkora sebzést okozni, hogy elintézze őket, ha visszalőnek, akkor meg gáz van.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16813) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#16812) üzenetére


Gyuri27
félisten

Legyen neked igazad. De a kv-t nem cserélném el erre a vacakra. Akkor se egyből 3-t adnának belőle.
Kv-l simán lehet supportálni a nagyokat magas tierü csatába. Ezzel meg bujkálni kell.
Nem tetszik. Sajnálom. Ha nem akarnám a fülest nem szenvednék ezzel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16814) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na most oneshotolt a type-ban egy VK36H. Olyan 80-90% életem volt, szóval csak ammo rack lehetett. Ez kb az 50. csatám volt, és először fordult elő.

***

(#16815) marked one94


marked one94
őstag

imádom ezt a kis vk 2801et:
[link]

ha viszek javító cuccost akkor simán megöltem volna mind2 artyt :) Sajnos nagyon sokszor kilövik az ágyúját.

You'll Never Walk Alone

(#16816) Iron Funeral válasza CPT.Pirk (#16812) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Valójában jobb a T1 páncélja mint a KV páncélja, csak fegyverekben gyengébb de azon a szinten szerintem teljesen használható a választék, plusz néha arty lövéseket is elnyel a lánctalp ( Illetve maga a szoknya ami a környékén van), 'á la E-100 :)
(Annyi különbséggel, hogy emez sokkal gyakrabban csinálja mint az E-100 zzz)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16817) pepe419


pepe419
csendes tag

Sziasztok HAC ból ki van itt?

(#16818) Fel


Fel
addikt

Akinek van IS-4/IS-7, azoktól kérdezném, hogy az S-70 hogy adja a sebzést AP lőszerrel? Nálam valahogy nem százas a dolog, mert nem egyszer előfordul vele, hogy a minimum alatt okoz sérülést. A 130-as AP sebzése 368-613, viszont a legutóbbi csatában is megesett, legalább kétszer, hogy 340 körüli sebzést "sikerült" osztani egy IS-4-nek... A hasát lőttem, a pót lánctalp daraboknál. Azért ez így elég kellemetlen, nehéz vele letudni néha az ellenfeleket :(((

A T34-en a 120-as viszont szépen hasít. 400 az átlaga az AP-nek, de igen ritkán látok vele 400 alatti sebzést.

És akkor vetítek is egy kicsit :DDD

Mai T34-es dupla, és az eddigi legjobb köröm vele:

Az utolsó kill a 3001P volt. A bázisuknál kempelt, de azt hittem kicsinál. Nagyon jó cucc lenne ez a T34, de hogy egy T6 bármitől is rettegnem kell, azért nem semmi... Alig várom az M103-at.

[ Szerkesztve ]

(#16819) GrooveHero válasza Fel (#16818) üzenetére


GrooveHero
addikt

Érdekes, ilyen már nekem is volt IS-7-tel, jöttek a T-54-ek és oldalba lőve csak 300 körüli sebzést kapott mindegyik, zsinórban 3 jött, 3at szedtem oldalba, mindegyiket úgy, hogy csak 300-at sebeztem. Gusztustalan amit az IS-7-tel csinálnak, elismerem néha azért pattognak rólam a nagyok is, de ez eléggé ritka. A sebességét, ami előnye lenne, nem lehet kihasználni, ha Maus, E-100 kicsit szögben áll, nem lehet sebezni, ráadásul ez az EGYETLEN 10-es tank, amit szemből egy lövéssel ammo rack-en lehet lőni, tapasztaltam is, engem is lőttek ki kb 80-90%-ról, és én is lőttem ki IS-7-et 100%-ról CW-n.
A T30 megjátszotta, hogy az egész támadó IS7-es flottát szedett ki CW-n mindegyiket egy lövéssel szemből. Szóval ennyit a nagy orosz csodáról.
Amúgy félreértés ne essék, nem olyan rosz kis gép ez ám:)

Tudjátok ez olyan mint egy jó kurva: Viszi a pénzt, de imádom:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16820) bfrks válasza GrooveHero (#16819) üzenetére


bfrks
csendes tag

sziasztok.. őőő.., nincs kedve valakinek eladni az accountját vagy elcserélni valamire?o.o Vagy bármi olyan dolgot csinálni, amivel kihúzna engem a dagonyámból? Őszintén, srácok, amióta indult a játék, azóta játszunk az egyik haverommal, csak sajnos van egy betegségünk..: eltervezünk a techtree alapján egy sorozatot, hogy most ezt végigcsináljuk, de nem megy. Most éppen az IS tankokat szemeltük ki, de nagy lendülettel egy nap alatt eljutottunk a T-28-ig, de már most megmondhatom, hogy soha a büdös életbe nem lesz KV-nk :O ... de azt hozzáteszem, hogy tier 4-5-ös tankig az összes nemzetségtől megvannak a tankok, de a többihez annyit kellene a gép előtt ülni, hogy inkább elmegyek iszogatni a haverokkal a szomszéd kocsmába. Viszont a játék betegesen vonz, és ezért erre a csúnya dologra vetemedek, hogy a telefonomat, vagy a telefonomból származó pénzem belefektetném a játékba.

Valaki esetleg?o.o :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16821) vhw válasza GrooveHero (#16819) üzenetére


vhw
addikt

Ja ha hagytatok annyi időt egy T30nak, hogy egy IS7 csordát szépen egyesével kilőjjön... :DD (ami ráadásul az EGYETLEN 10es heavy amit egy sz*r 5ös tank is át tud lyuggatni :DDD)

mezenguz43: no offense, de ha nincs türelmetek/időtök/kedvetek/tudom is én kifejleszteni legalább egy 7es tankot, akkor hogy fogtok elég tapasztalatot szerezni 8-9-10esek hatékony és élvezetes játszásához?
Másrészt mi olyan írtó vonzó a high tier tankokban-csatákban? kisebbek között is lehet élvezetes, ha nem élvezetesebb csatákat menni mint a nagy dögökkel.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16822) marked one94 válasza bfrks (#16820) üzenetére


marked one94
őstag

Így szerintem gyorsabb, kv13 sokan dicsérik meg a t34-85 is egy szuper tank.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16823) bfrks válasza marked one94 (#16822) üzenetére


bfrks
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom :DD

(#16824) vhw válasza marked one94 (#16822) üzenetére


vhw
addikt

Már bocs, de te mered ajánlani bárkinek is jószívvel az A20 és T-34 útvonalat gyorsabb előrejutás reményében?:D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16825) ollie válasza bfrks (#16823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ehhez akkor is türelem kell. Valószínűleg hónapokba fog telni prémium account nélkül, hogy elérjétek a top tankot.

***

(#16826) diegho válasza Fel (#16818) üzenetére


diegho
nagyúr

Néha előfordul igen, de az is bosszantó, hogy 367-et sokkal többször ad, mint 612-t, sőt 400 alatt sokkal többször sebez, mint 500 felett. Ez nagyon nem kóser egy 490 átlagos ágyútól, de ez van, már megszoktam.

(#16827) Dictator^ válasza marked one94 (#16822) üzenetére


Dictator^
veterán

Legutobbi csapatotokba, azért volt egy két idióta :D Csodálkozom, hogy nem hozzám adta be őket!

IS3-motok, meg Tiger 1 jön felém, simán szét is szedtek volna, erre a Tiger megkerül, és foglal, ahelyett, hogy rámjönnének ketten. 1v1-be IS3-mat meg is ettem, majd jött a Tiger :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16828) marked one94 válasza vhw (#16824) üzenetére


marked one94
őstag

A20 gyorsan meglehet csinálni csak kell egy kis kitartás hozzá :D t-34 nem annyira szenvedős tank szerintem, mondjuk utoljára beta-ba játszottam vele, akkor jó kis tank volt :)

Dictator^: Az volt a szerencséd hogy nemjöttél a hegyhez :DD Ott megedtem egy ferdit meg egy is3at plus egy tigrist is elég szépen megszedtem. Szerencsére segítetek az artyk. Ja és a végén majdnem meglett a két fogalaló tank csak kiszedtek az artyk :(((

You'll Never Walk Alone

(#16829) GrooveHero válasza vhw (#16821) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem, ez nem velünk fordult elő, akkor én lőttem volna ki mindannyiunkat inkább:DD
Ezt wot fórumon olvastam, ahol egy srác panaszkodott, hogy milyen szép, milyen jó gép, bla bla bla, de:

IS-7 vs. Maus--->gondolom nem kell ecsetelni
IS-7 vs. E-100--->szintén
IS-7 vs. T30 megint csak bukó.
És még leírta, hogy az IS-7 az egyetlen 10-es tank. bla bla:D
És írta, hogy ő ment a klánnal és végigment rajtuk egy T30:DD
Levarta őket sorban:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16830) Iron Funeral válasza vhw (#16821) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-100at is át lehet lőni ötös tankkal, nem junikk a T30ad :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16831) Mewryck válasza Gyuri27 (#16800) üzenetére


Mewryck
tag

kell a lánc
(amcsi tankok nagyrészénél kell a lánc a nagyobb toronyhoz,ágyuhoz)
T1 és M6:ezzel a két tankommal szereztem a legtöbb kitüntetést és persze ezekkel lehet a legjobban farmolni(nemértem,mit "szenvedtek" vele,alapon nem nagy szám,mint minden más tank,de elitként már böven überel sok tankot-2 hete egy type 59est szedtem ki a T1-el,full életröl)

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#16832) jahrn válasza Mewryck (#16831) üzenetére


jahrn
senior tag

Leirom en mi az en bajom vele.
Nagyon szep papiron a torony front pancel - 102mm. A PzIVnek meg 120. Mindemelle egy PzIV tud hull down-t jatszani, de probald meg ezt egy T1 hvy-vel...
A "jobbik" agyu sem tulzottan pontos (0.38, a KV 107-se 0.39) de cserebe legalabb szarul sebez (papiron nem sebez rosszul, de nalam ha a sebzes 100 feletti akkor a szemelyzet pezsgot bont). Persze a RoF egesz jo, de inkabb ritkabban ussek nagyot (es toltes kozben meg fedezekben vagyok)
Mindemelle az alvaz akkora h egy horda M4 elbujhat mogotte, es emelle meg a pancelzata sem elegseges.
Szep dolog h mozgekony egy hvy-hez kepest, de ami a dolga kellene hogy legyen (sebzest felfog es sebzest oszt) abban gagyi. Ha mozgekony US T5 kell akkor M4, arra legalabb felmegy a 105mm - amit nem ertek h a T1 miert nem kaphat meg (ok, ez nem a T1 hibaja).
Ne jojjon senki azzal h hatul kell vele maradni, egy hvynek nem az a dolga.

Es nem hinnem h olyan nagyszeru farmolo egy KVhoz ,Su85hoz vagy Stug-hoz kepest...

[ Szerkesztve ]

(#16833) KaLeun


KaLeun
senior tag

Micsoda kis f@szfejek játszanak...

Leelőztem egy IS-3-at, erre 2x belém lő és elkezd ugatni. Mivel épp türelmes voltam elmagyaráztam neki a valós helyzetet, ugatott megint, hát erre elküldtem...

Megkeresett privát csatornán, összevissza fröcsögött, hogy milyen szar a T29 statom (ami persze nem igaz). Kis majom nem bírja a kritikát, gyorsan le is tiltott, hogy ne is tudjak válaszolni.

Megnéztem a statját: 53% vesztés, 309 átlag xp, 42% találati arány, az IS-3-mal még csak pár csatája van, de az IS statja magáért beszél: 133 csata, 58 kilövés, 462 átlag sebzés 55% találat...

Cila

(#16834) jahrn válasza KaLeun (#16833) üzenetére


jahrn
senior tag

T29rol jut eszembe, mostanaban rengeteg idiotat latok fules torony+76mm komboval. Neha ugy rajuk irnek h tegyenek egy szivesseget es uninstallaljak a jatekot...

(#16835) KaLeun


KaLeun
senior tag

Végre megszülték a "Design your Porsce vehicle" eredményét. Sajnos nem nyertem, de ha jól látom 2 magyar is van a nyertesek között: Buflák bácsi és hunpanther. Gratulálok nekik!

[ Szerkesztve ]

Cila

(#16836) marked one94


marked one94
őstag

Ha van itt valaki a magyar BE-SE klánból, kérem szépen mondja meg skazy klántársának, hogy vissza vehetne a képéből :((( köszönöm :R ennyi játékbeli tapasztalattal meg ne ugason nekem ha még számolni sem tud [link]

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16837) KaLeun válasza jahrn (#16834) üzenetére


KaLeun
senior tag

Füles tornyot használom, 160 csatából 2x lőtték a fület, szóval nekem megéri.

Cila

(#16838) jahrn válasza KaLeun (#16837) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem a fules torony a problemam hanem az h 76mm-es agyut hasznal hozza...

(#16839) vhw válasza Iron Funeral (#16830) üzenetére


vhw
addikt

Ja gondolom szemből is, beforgatva, akárhogy...
(most hagyjuk ezt a weakspot gerendát a tetején, az csak ügyeskedés, nem ugyanaz mintha csak ráviszi a célkeresztet a tank elejére és tunkol)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16840) Lucifer6280 válasza jahrn (#16838) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Tudod a több élet :DDD Na mind 1 is.. Az lenne a kérdésem ,hogy most ezekkel az új Amcsi csodákkal(M103,T110) nincs-e valami béta? Mert kiváncsi lennék rájuk.

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#16841) Iron Funeral válasza vhw (#16839) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig a gerenda ott van, ha akarod ha nem :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16842) bandiras2


bandiras2
senior tag

T34 kifarmolva. Az update-ig eláll, egy kört mentem vele hogy legyen egy kis használat látszatja, kapásból kilőtték, így customban egy fos. Még néhányszor megyek vele, de nem költök rá egy vasat se, mert ugyis cserélik.
Érdemes most nekiesni a KV2 kifarmolásának? T46 megvan, abból csináltam T50.
Be bírom fejezni a buditoronyig ha most nekiesek?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16843) Dictator^ válasza Lucifer6280 (#16840) üzenetére


Dictator^
veterán

hogy pont ezzel az passz , de van tesztszerver, ahol pont a kovetkezo patchben levo dolgokat probalhatod ki

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16844) jahrn válasza Lucifer6280 (#16840) üzenetére


jahrn
senior tag

ITT tudod megnezni a teszt szerver statuszt, de majd ha online lessz ugyis bejelentik.

bandiras2: Kv2 toronyig gyorsan el lehet jutni, ocsem 2 nappal ezelott kezdte MS-1tol es mar megvan neki a KV (nah, raer a mocsok)

(#16845) Timyyy válasza Gyuri27 (#16811) üzenetére


Timyyy
őstag

Meg lehet valahol nézni az összes tank kredit szorzóját? Mert az érdekelne.

(#16846) bullseye válasza bandiras2 (#16842) üzenetére


bullseye
addikt

izé, T34 vagy T-34
mert ha az USA nehéztankot sikerült, akkor a KV bakfitty. De ha a ruszki mediumra gondoltál... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16847) bandiras2 válasza bullseye (#16846) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ruszki medre amit cserélnek, és garázshely jár érte. Akkor neki is állok a KV-nak.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16848) bullseye válasza bandiras2 (#16847) üzenetére


bullseye
addikt

hát akkor akad egy rossz hírem... az az USA nehéztank T34 és T30.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16849) bandiras2 válasza bullseye (#16848) üzenetére


bandiras2
senior tag

??? Nem a t34 lesz prémium? De a KV mindenképpen az lesz a buditoronnyal nem?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16850) BloodRay válasza ollie (#16807) üzenetére


BloodRay
veterán

Szemtől szemben természetesen nem. Én speciel a 2 Type esetén lerohantam őket és a sebességem meg az ő gyenge pontjaikat(és bénaságukat) használtam ki közelharcban.
IS-3-at is szedtem már ki vele egyedül közelharcban, minden csak taktika kérdése. A tank nagyon jól kezelhető, az eleje meg igen pattogós tud lenni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.