Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16351) Iron Funeral válasza RaZroX (#16346) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Persze, hogy van amikor lepattan, egyszer én is lepattantam róla Jagdtigerrel. Egyszer.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16352) ollie válasza Snooker (#16347) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még csak azt kéne, hogy mai tankokat tegyenek bele. Lenne vagy 20 tier...

***

(#16353) RaZroX válasza Iron Funeral (#16351) üzenetére


RaZroX
addikt

A lényeg igazából az, hogy hamarabb lő ki engem a Tigris, mint én őt ha ketten szemtől szemben harcolunk.. szóval, hogy a "leggyengébb" tankjukat sem tudom egyedül kilőni az nekem igen problémás. Jó persze lehet ügyeskedni, hogy kilövöm a tornyát aztán mögé megyek és hátulról lövöm folyamatosan, de elég kicsi az esélye, hogy ez sikerülne..

This is the way

(#16354) jahrn


jahrn
senior tag

Nah ez vicces volt, az Su-85tel 11(!!!!) lovesbe kerult h kilojek egy Tigrist. Egy sem pattant le es melle se lottem, a lovesek fele 0dmg-s crit hit volt....

(#16355) Fel válasza RaZroX (#16349) üzenetére


Fel
addikt

A 7.0 patchben egy darab tank nem fog jönni... A franciák a 7.1-ben jönnek, decemberben (lehet akkor jön az M103 is). A franciákból is "csak" 18 tank lesz elérhető, két ág, egy közepes és egy heavy toppal.
A többi, techtree-t érintő változás, pedig 2012 első negyedében lesz (amcsi, ruszki heavy ág módosítás; új ruszki és német TD ág).

Bővebben: [link]

(#16356) Paul119 válasza Snooker (#16347) üzenetére


Paul119
addikt

én egy leopard 2a6nak jobban örülnék :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16357) Iron Funeral válasza RaZroX (#16353) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha kisebb vagy akkor nem feltétlen okos dolog rámenni egy nagyobbra még akkor is ha egy Tiger az, előtte lőj bele 2-3at azzal a 122essel, lövés után mindig menj fedezékbe, nyílt terepen nem érdemes ezekkel az ágyúkkal lövöldözni, már csak a lassú reload miatt sem. Utána easy job lesz lerakni a cicust :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16358) bullseye válasza Iron Funeral (#16335) üzenetére


bullseye
addikt

+ egy ki***tt lopakodó ahogy nézem... (valami kell is előnynek, a konkurencia 250-300 frontja után). Sigfried-en ma utsónak egy ilyen apróság maradt + 1 arty, két arty ellenében. Azt hittem elmegy vadászni, de nem, beállt foglalni. Mondom ez hülye... erre a végén jön egy GWpanther, és elmegy mellette 10 méterrel, aztán veszi csak észre (és nem tudta kifordulni, amíg 100 lett a foglalás :) )

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16359) Iron Funeral válasza bullseye (#16358) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért nem olyan erős a konkurencia, Kivéve a T95 de az meg a sebességével fizet. A Jagdtiger gyakorlatilag csak akkor lesz kemény dió ha hulldown be tud állni(ilyenkor élvezetes ha a lövegpajzs belepattintja a hull tetejébe a lövést :C ), egyébként meg nem nagy eresztés a hull armor rajta, gyengébb mint a KT pedig papíron ugyan az a kettő...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16360) bozont


bozont
veterán

Hmm :U

(#16361) Paul119 válasza Iron Funeral (#16359) üzenetére


Paul119
addikt

akkor ferdi után köpködni fogom a jagdtigert?:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16362) OgreImre


OgreImre
senior tag

Lehet a Type59 oldalában valami :) 1301 dmg azaz kill Tiger-el 300 méterről. Gondolom ammorack. Mára ennyi, megint elszaporodtak az artyk.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16363) gainwardgs válasza Paul119 (#16361) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ha el tudod dugni az alját akkor jó, ha nem akkor majdnem minden átlövi alulról, objectel 2 lövés ha jól találom el :DDD

Rejtőzködni is nehéz vele mivel nagy 1 dög én 3 kör után eladtam

[ Szerkesztve ]

(#16364) emre válasza person (#16333) üzenetére


emre
veterán

Az ISU frontja elég kevés azokhoz ahova jobbára betesz a játék, eléggé óvatosnak kell lenni.
Az Objekté meg szerencse függő, volt hogy IS4 lepattan, de volt hogy valami szutyok mediumtól kaptam üza tank találatot szemből. Van hogy 60 méterre levő E100 nem lát meg, máskor meg sorban kapom a találatokat, és nem látom az ellenséget. Prémium nélkül szerencsés esetben nullára ki lehet hozni az objekt fenntartását.

gainwardgs
Lehet béna vagyok, de nekem jó ha kettő összejön átlagban. Mondjuk én 300hp alatt nem nagyon lövök rá ellenségre, kivéve ha veszélyesnek ítélem a szituációt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16365) grunge válasza vbbb (#16301) üzenetére


grunge
addikt

Asszem akko lesz egy JP-m :D

By the way, megvan az E-75, egyelőre hasytok vele. remélem marad ez a jó átlag. Platoonban supporttal eléggé brutál a kicsike.

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#16366) Nőcsábász217 válasza vbbb (#16301) üzenetére


Nőcsábász217
csendes tag

ez elég mókás.. :D

Nőcsábász217

(#16367) gainwardgs válasza emre (#16364) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nekem nagyon tetszik az isuhoz képest elég pattogós, tegnap is 7 tankot löttem ki vele, átlagba a 3 mindig megvan.

Mediumokra kell vigyázni nagyon :)

Lehet fekszik nekem a TD, su 100-al is már alkottam elég jól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16368) #94969088


#94969088
törölt tag

Hello

Mi a különbség az IS-en használható 122 mm D-25T és 122 mm D-2-5T között? Hisz az alsóbb szintűt hoztam kv-3ról és ugyan az....ergó nem is kéne fegyóra költeni:)

(#16369) diegho válasza #94969088 (#16368) üzenetére


diegho
nagyúr

Gyorsabb

(#16370) L-e-f-i-e válasza #94969088 (#16368) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Megéri kifejleszteni a gyorsabb ágyút mivel 1. nagy hasznát veszed, hogy gyorsabban tölt újra, 2. később szükséged lesz rá a következő tankon így nem kérdés :)

=^-^=

(#16371) KaLeun


KaLeun
senior tag

Úgy szeretem a lemmingeket.....

Abbey, egy KT és én (T-34-85) egyedül maradunk a kanyonban, persze megnyertük az ellen fő erőit. Közben a lemming force a másik oldalon előre tört, persze 2 td feltartóztatta őket és az apátságból is lőtték őket.

Persze minket egy pillanat alatt kilőttek, frankó kis 170 xp-t kaptam.

Cila

(#16372) Paul119 válasza grunge (#16365) üzenetére


Paul119
addikt

én az e100 al vagyok igy,platoonban másik e75el vagy is7 el , de mlg m46 patonnal szoktunk csunya darákat csinálni, mondjuk elég nehéz el rejteni az alját de ha sikerül akkor elég morcosakat tud pofozni, multkor is3 one shoot :D,picit olyan mintha a 152mmeres kvval játszana az ember

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16373) đe$|re


đe$|re
senior tag

Lehet velem van a baj, de az IS3 után jobban élvezem a játékot a Királytigrissel. (Pedig a ruszkival is szerettem menni...) :)

(#16374) -vitya- válasza đe$|re (#16373) üzenetére


-vitya-
őstag

szerintem mind a kettő nagyon jó tank - mindkettőt szerettem/szeretem
sőt! a T32-vel is jó menni

-=Витя=-

(#16375) đe$|re válasza -vitya- (#16374) üzenetére


đe$|re
senior tag

Az IS3-t a sebessége, meg a BL9 miatt szerettem. A Királytigrisnél a sebesség annyira nem zavaró, páncélban szerintem jobb. Mondjuk van olyan, hogy szinte semmit nem tudok távolról átlőni a 88-as pisztollyal, engem meg szemből átlő a ?Vk3601(H)?...T32-t majd valamikor kipróbálom. :DDD

(#16376) -vitya- válasza đe$|re (#16375) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, nekem már a 105 L/68 van a tigrisen, és az azért veszélyes bárkire nézve.... (na jó, azért van feljebb olyan ami simán kivégzi)

-=Витя=-

(#16377) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Az összes birka játszik ma. 3 mecsből 2x a csapat 90% egy oldalon nyomul.
Persze csúfos vereség a vége. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#16378) đe$|re válasza -vitya- (#16376) üzenetére


đe$|re
senior tag

Bocs, elírtam, nekem is az van... :B Na, azzal pattogtam Löwe-ről (oldalról, nem a toronyról), KV-ról, M6-ról... Persze, feljebb van olyan tank, ami simán elintézi, de megnézném az ellenfél arcát, mikor az IS4-IS7-T34-T30-E100 pattog rólam xD E75 kifog rajtam, Ferdi szokott még pattogni.

[ Szerkesztve ]

(#16379) -vitya- válasza đe$|re (#16378) üzenetére


-vitya-
őstag

a tier8-ra rakható ágyúk szigorúan szvsz sorrendje:
(nem meglepő módon a TD-k vezetnek itt)
152mm BL-10 (ISU)
120mm T53 (T28)
128mm L/55 (Ferdi)
122mm BL-9 (IS3)
105mm L/70 (Löwe)
105mm L/68 (TigerII)
105mm L/52 (vk4502aA, tigerII)
105mm T5E1 (T32)
105mm T5E1E (M6A2E1)

a továbbiak meg már a futottak még kategória, kétségkívül szeretem pl. a panther2-n a 88L71-et, de az ezen a szinten kevés kissé (mint ahogy a 90mm is kevés a pershingen - de ezek igazából nem is arra vannak, hogy egyedül oldják meg a világ problémáit...). Viszont ha a T-44 megkapja majd az LB-1-et hamarosan, az fel fog erre a listára ugrani valahova a a TigerII L/68 alá kb.

A Löwe ágyújában nem vagyok biztos, olyanom nincs, lehet, hogy az kicsivel jobb mint a BL-9... sosem próbáltam, nem is fogom.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#16380) diegho válasza -vitya- (#16379) üzenetére


diegho
nagyúr

BL-9S ne maradjon le, az is jó ágyú, csak senki nem használja, mert van BL-10.

(#16381) Paul119 válasza -vitya- (#16379) üzenetére


Paul119
addikt

lövve ágyuja kb ugyan olyan jó mint a tigris 2. nagyobbik 105öse

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16382) -vitya- válasza diegho (#16380) üzenetére


-vitya-
őstag

ezt látod nem is értem, miért lehet felrakni a BL-10-et az ISU-ra, mikor a másik két nemzet TD-jére nem a tier9 top ágyúja megy, hanem csak egy gyengébb... Itt meg megvan a gyengébb is, de mellette (nem is abból származtatva) lehet a BL-10-et használni. Na persze, ki is használná a BL-9S-t?

Szerintem egyébként itt egy hatalmas hiba van a recerben;-) És igazad van, a BL-9S jobb mint a BL-9, szóval oda fog kerülni a sorba, az fölé, de akár ki is hagyhatjuk, mivel senki sem használja...

-=Витя=-

(#16383) -vitya- válasza Paul119 (#16381) üzenetére


-vitya-
őstag

1-el jobb acc (0.29/0.3) és 7mm-el nagyobb átütés (232 vs 225) éppen egy icipiceivel jobb annál, épp annyival, hogy egy sorral fentebb írhassam

azok a rohadt milliméterek itt nagyon sokat számítanak... ezen a szinten...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#16384) diegho válasza -vitya- (#16382) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem azért van BL-10, mert az isu-n nincs armor, annyira nincs, hogy tényleg nincs. Ott a ferdi és a t28 mindegyik nagyon jól védett szemből, ezzel szemben az isu egy pz4 szintű páncélzattal van megáldva (többször pattanok pz4-ről, mint isu-ról), ha nem lenne rajta valami bődületes ágyú, használhatatlan lenne, hiszen szinte mindig nagyok közé kerül.

(#16385) -vitya- válasza diegho (#16384) üzenetére


-vitya-
őstag

a páncélozásról ne beszéljünk, mert ha így gondolkodnánk, akkor a T32 megérdemelné a T34 120mm-ét, mivel azt is boldog-boldogtalan átlövi (kivéve a tornyot - de nem lehetsz mindíg hull-down-ban) - csak akkor már T-34-nek hívnák...

-=Витя=-

(#16386) diegho válasza -vitya- (#16385) üzenetére


diegho
nagyúr

Próbáld meg vele azt, hogy odaállsz egy IS-4 elé közvetlen közelre. A T32 többször fog nyerni. Ezért nem kap jobb ágyút, a T32 egy facehug monster, állj bele a pofájába annak, amivel harcolsz és nyersz, ha ez párosulna a T34 ágyújával esélytelen lenne megölni.

(#16387) -vitya- válasza diegho (#16386) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem van ilyenem, neked nincs :P én tudom használni - mondtam, hogy kedvelem ezt is...

de mire odaérsz az orrába, hát bedarál azaz IS-4 lazán;-)

sokszor érzem úgy, hogy a legszarabb tier8-as HVY ágyú pont elég rá;-), főleg ha ki tudom használni azt a piszok nagy szöget, amivel az ágyúját le lehet hajlítani...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#16388) diegho válasza -vitya- (#16387) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem is lesz olyanom sose, de a tény az tény, odaállsz valami elé és annak vége. Az már csak rajtad áll, hogy oda tudsz állni elé, vagy nem.

(#16389) joergie válasza person (#16333) üzenetére


joergie
őstag

Ne várj tőle túl sokat. Sokkal inkább a csapaton múlik a dolog, mint más tankoknál. A frontja elég hektikus, van mikor a ferdi is lepattan, van mikor az IS is átlövi(2szer egymás után). Jellemzően első lövések mind átmennek, a vége felé jobban pattog, de ha befordulsz, hogy pattogjanak, garantáltan nem fog pattogni, hanem átmegy, főleg ha mozogsz. ha szemben állsz, és nem mozdulsz, több esélyed van mint ferdén beállva.
A stukker pedig gyalázatos, multkor totál telibe lőttem 30 m-ről lefelé egy királytigrist 780hp-ról, becsilingelt 0 damage-el. Meg azt birom amikor lánctalpat lő, LEPATTAN, vagy csak simán mellémegy 300m-ről. GYALÁZAT. persze ha segít a csapat, akkor lehet vele kaszálni, ha hátulról puffogtatsz, van időd célozni, és nem vesznek észre. cw-n többet ér mint random csatában.

De megvan a T54 kifullozva, és most értem oda vele, hogy jobban tudom élvezni, mint a t44-et fullosan. bár valamiért az(T44) jobban hozzánőtt a szívemhez. valszeg a tierbeosztás miatt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#16390) Iron Funeral válasza -vitya- (#16383) üzenetére


Iron Funeral
őstag

234mm*
Magyarul, ha a KT nem lövi át akkor a Löwével is kitörölheted a segged :D
E-100 ágyúja 235mm ami nagyon sweet spot a nagyobb tankok átlövéséhez, bár lehet, ha pontosabb lenne akkor könnyebb lenne dolgozni vele. Csak az összehasonlítás miatt írtam a százaskát :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16391) Nőcsábász217


Nőcsábász217
csendes tag

nagyon rossz árban van az SMS befizetés bakker :S

Nőcsábász217

(#16392) vhw válasza diegho (#16386) üzenetére


vhw
addikt

Én még abban az időszakban játszottam vele, mikor elvették tőle a gun depression-t, hát ne tudjátok meg milyen volt kifarmolni a T34-et :D azóta lehet jobb lett, de már rég nincs meg nekem. (anno hiába próbáltam az amcsik joker-ét, a facehug-ot, rámentem egy IS4re, és nem tudtam lefordítani az ágyút még a tornya aljáig se, nemhogy a vezető nyílásáig, szal kb. az IS4 facehugolt engem... akkoriban kicsit irónikus volt :U de mivel akkor is simán szét tudott lőni szemtől szembe az IS4, így most is, vissza tudsz lőni te is, csak neki több a HP)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16393) -vitya- válasza vhw (#16392) üzenetére


-vitya-
őstag

igazából azt hiszem nagyjából jól össze van itt foglalva a dolog, de pontokba szedve:
1.: nem akkora aduász az a facehug, mint lehetne, és az ágyú lehajthatósága sem olyan jelentős, hogy jelentősen feljavítsa szegény tankot
2.: csak akkor tudod ezt úgy megcsinálni, hogy nyerj, ha az IS-4 sofőrje béna - de akkor meg szinte bármilyen tankkal lehetsz ellene nyerő

továbbra is a leggyengébb tier 8 (a premium vacakokat nem számolom) karöltve a VK4502ausf A-val

-=Витя=-

(#16394) Zeratul


Zeratul
addikt


:D

(#16395) -vitya- válasza Zeratul (#16394) üzenetére


-vitya-
őstag

nem láttál még ilyet?

ha valaki túl sokat sebez saját csapattársára akkor ilyen lesz belőle, mindenféle retorzió nélkül lehet lőni rá.

-=Витя=-

(#16396) Zeratul válasza -vitya- (#16395) üzenetére


Zeratul
addikt

A Kill Me feliratot még nem láttam. Egyből az Aliens jelenet ugrott be. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16397) serafhun


serafhun
csendes tag

Ez sem az én napom...... m10-essel, valahogy semmi sem megy ma, főleg, hogy az idióta scout látja hogy lövöm az ellent, erre beál elém, amikor pont lövök, és őt nyírom ki, az ellen helyett, és még neki ál feljebb. Eszem faszom megál már.... Zsinorban 4 ilyen meccs.

(#16398) Cooper911 válasza Zeratul (#16394) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem lehet, hogy a HP kiiró mod rakja be ezt a szöveget?
Mellesleg azt honnan lehet leszedni? Meg ez a célzóka is jó.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#16399) ollie válasza serafhun (#16397) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ma rendszeresen van olyan, hogy egyik csapatban 3 scout, a másikban egy sem, és persze ilyenkor többnyire artyk sincsenek...

***

(#16400) person


person
senior tag

Mi van ma ezzel a szarral? Mi az, hogy SU-152 HE 152mm-el 120HP-t sebez egy shermanon meg pz3/4 két lövés oldalból, KV3-ról a lánc esik le nem sebez ??? Folyamatosan 100-200HP között röpköd. Komolyan már megnéztem jó fegyver van e ezen a szaron.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.