Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16751) tgulyas


tgulyas
senior tag

Bocs , az off ért Van egy IS7 -em 300 000 ezüsttel és 1 hónap prémiummal ha valakit érdekel várok ajánlatot. :R

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#16752) vbbb válasza tgulyas (#16751) üzenetére


vbbb
őstag

Ez a te profilod vagy egy kód amivel megkapod? :U

(#16753) marked one94


marked one94
őstag

Valaki használ VK3002DB-t? Milyen tank? érdemes megvenni? Mert ha igen akkor még gyorsan megcsinálom amíg van prémiumom.

You'll Never Walk Alone

(#16754) bullseye válasza marked one94 (#16753) üzenetére


bullseye
addikt

Én kedvelem, elég gyors, néha pattanós is, de az ágyúja nem a legjobb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16755) tgulyas válasza vbbb (#16752) üzenetére


tgulyas
senior tag

az én profilom , végig mentem a Bétán , most meg a teljes játékon , csak orosz tankkal mentem ,

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#16756) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Napi első csatának nem is kell jobb... (lassan tele lesz a hócipőm, bár még talán kibírom és csak a fizetős camonál hagyom abba)
[link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16757) CactuS válasza CactuS (#16756) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

2. napi első: [link] Dőlt az XP érte...

Azt még értem, hogy betesz az MM az IS/Tigerrel platoonban a 10es csatába, de ha már én vagyok az egyetlen T6os, akkor a mi a ráknak tesz be még egy T5ös VKt is platoon nélkül hozzánk?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16758) ollie válasza CactuS (#16756) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

6-6 arty? :Y

***

(#16759) CactuS válasza ollie (#16758) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát nem engedtem el a "gázpedált" egy percre sem :D. Ha lőtt egy tank, akkor kb, mint a filmekben, jött a szőnyegbombázás az artyktól... Inkább ezen dolgozának a fizetős camo helyett.

De ez legalább még tűrhető - 3k körüli - XP volt nekem.

Kövi napi első: [link] Már javul az arty arány.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16760) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Brutális ez a SU152:)

A csúcs sebzés eddig sima Tigris P-t csaptam
oldalba, 1100 körüli sebzést kapott robbanóval,
nézett is egyet, aztán kamikáze lett belőle
mert megindult felém úgy hogy melettem volt
még vagy 6 csapattárs neki meg alig maradt
valami élete:D

Lőni tényleg nagyot lehet vele de szemből is
minden az ég világon átlövi.

Ma reggel is mentem egyet vele 1 perces menet volt.

Kempinovkán berongyolt egy T-50-2 es, azonnal kaptam
a 3 arty tól hiába próbáltam elmenekülni, végem is lett..

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#16761) person


person
senior tag

Na nem bírtam tovább eladtam KV3-at csak, hogy legyen helyem T-50-nek imádott artykáim örömére. ;] Nagyon állat kis kép. Most is 3kill pedig scout voltam. Remélem jobbik motor dob még rajt. De a T-50-2-ért nyomhatom egy darabig a gázt. :(((

joker1220 Ja lehet vele szépeket osztani ha betalál, de ha szembe állnak veled nem ér többet mint a 122-es vagy még annyit se. Azzal 400+ sebzek általában és lényegesen hamarabb tölt és pontosabb is. Nekem az jobban bejön csak sokba kerül a puffogatás.

(#16762) CactuS válasza person (#16761) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

T-50-2 megéri a szenvedést. Bár elég húzós a javítása, és nehezen nyereséges, akkor is jókat lehet vele zúzni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16763) Dictator^


Dictator^
veterán

10 tankot tartottam fel, volt panther2, 2x type 59 meg jópár kicsit, ESNK és senki nem jött segíteni, közbe lerendelztem a 2 typenak a hpjának a felét, panther 2 be 800-at, pz4 be 400-at, és vesztettünk.
shot recieved?
is3 ofc.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16764) person válasza CactuS (#16762) üzenetére


person
senior tag

Nem baj ha mínuszos az tényleg csak a szórakozás miatt kell, kicsit szemétkedni. :D

(#16765) Rém válasza marked one94 (#16753) üzenetére


Rém
tag

A VK3002DB szerintem a játék egyik legjobban játszható tankja. Sokat pattan róla, viszonylag gyors és bár az ágyúja nem a legjobb azért néha meglepő, hogy miket lehet vele sebezni. A Phanter utána rossz vicc hozzá képest.
Egyetlen hátránya van, a fejlesztések hozzá rohadt sok XP-be kerülnek és mivel sehol máshol nem tudod használni sem a motort, sem a többit, így utána ha továbbmész akkor sok XP megy a kukába vele.

(#16766) marked one94 válasza Rém (#16765) üzenetére


marked one94
őstag

Hát eddig még csak pocsék köreim voltak vele :D De nemsoká meglesz rá a jobb lánctalp utána elkezdek gyűjteni a motorra és végül a torony. Én eddgi nem vettem észre hogy lepattant volna valami róla, szinte minden átlőtt :) Még van 5 nap prémiumom annyi idő alatt kitudom maxolni és utána hátha használható lesz.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16767) vhw válasza CactuS (#16757) üzenetére


vhw
addikt

Mert az a T5ös VK egy a legújabb 5ös könnyű tankok közül, ilyenek a 'normál' csatái.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16769) ollie


ollie
MODERÁTOR

Karelia, a velünk levő Tigris (top tank velem, aki IS-el volt), megindul 2-3 meddel középen. 1 perc után sehol nem voltak. Pedig ketten is kiabáltuk neki, hogy ne menjen arra. Hogy ment el a Tigrisig?

***

(#16771) CactuS válasza tgulyas (#16770) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az első még oké volt, de nem kéne 20 hsz/óránként itt hirdetni. :(((
Erre van megfelelő hely: [link]

Már ha az EULA nem tiltja az account átadását/eladását (alapelvek)...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16772) tgulyas válasza CactuS (#16771) üzenetére


tgulyas
senior tag

:R

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#16773) ollie válasza tgulyas (#16772) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem volt oké a hirdetés. Tilos a fórumban hirdetni, erről már emailt is kaptál. Az accountok adás-vételét pedig külön tiltjuk.

***

(#16774) tgulyas válasza ollie (#16773) üzenetére


tgulyas
senior tag

:Y :R :C :K

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#16775) Dictator^


Dictator^
veterán

Balance:
saját team:
3db T30, E75, IS4, T34, 2dbJagDtiger, Obj7404, 4xT54 többi nem érdekes.
enemy team:
2db E100, T30, 8db E75, 2db E50, JagdTiger..

Nehéz kitalálni ki nyert..matchmaking zsír :)
Kár, hogy forditva nem kapok ilyet..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#16776) Gyuri27 válasza Dictator^ (#16775) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én se szoktam.
Igaz szoktunk néha nyerni. Akkor ha a csapat beássa magát és védekezik. Persze ehhez kell az ellen is aki nagy mellényel jön, mert ők az erősebbek.
Persze ez a kevesebb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16777) Blom


Blom
aktív tag

hogy lehet eltüntetni a tankot?
100%-os a tankban mindenki csak a vezető nem ez a gáz igaz?

(#16778) CPT.Pirk válasza Blom (#16777) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Beállsz egy bokor mögé, és ha nem mozog a tank teste ill. tornya, akkor 6mp múlva már takar a bokor, ami addig tart, amíg vagy megmozdulsz, vagy lősz egyet. Persze a tankot bokor mögött is megláthatják, aminek esélyét csökkenti a megvehető álcaháló.
100%-os legénységet tovább tudod képezni álcázásra.

Részletek a WOT WIKI [link] oldalán.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16779) Blom válasza CPT.Pirk (#16778) üzenetére


Blom
aktív tag

köszönöm az infót.
tovább képeztem őket aranyért, de nem tűnik el a tankom, vagy csak én gondolom, hogy látszik.

honnan tudom, hogy nem látnak?

orosz SU-85

[ Szerkesztve ]

(#16780) CPT.Pirk válasza Blom (#16779) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Milyen tank? Pl. az amerikai tankok magasak, azokat nehéz álcázni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16781) Chris0321 válasza Blom (#16779) üzenetére


Chris0321
addikt

Onnan tudod, hogy nem látnak, hogy nem lőnek rád. Egyébként néha a pályától is függ meglátnak vagy sem. Ki kell használni a köveket és egyéb fedezékeket is ha vannak és szerintem ne pazarold az aranyat a legényégre mert fejlődnek ők a nélkül is. Inkább válasz megfelelő taktikát, maradj hátul, stb.

(#16782) Blom válasza Chris0321 (#16781) üzenetére


Blom
aktív tag

rendben értem, én kis naiv azt gondoltam, hogy láthatatlan lesz a tankom mint másoknak.
hogy a fenébe csinálják, hogy nem lehet őket látni percekig?
becélzom SU-85-tel és eltűnik.

(#16783) Chris0321 válasza Blom (#16782) üzenetére


Chris0321
addikt

Valószínűleg messze van és azért nem látod mert nincs csapattársad a környéken a TD-k pedig nagyon jól rejtőzködnek. Egy olyan pályán mint pl. Prokhorovka pedig a sok bokor miatt(és állítólag tele van buggal a pálya) elég nehéz néha észrevenni egy tankot. Érdemes feltenni az álcahálót és mivel TD-d van hátul maradnod minél jobban a fedezékek mögé húzódva. Úgy tudom egyébként az orosz TD-k nagyon jól rejtőzködnek.

(#16784) diegho válasza Dictator^ (#16775) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon sok pályán ez default win a felső csapatnak, azonos képességeket és minden oldalon elit tankokat feltételezve.

(#16785) CPT.Pirk válasza Blom (#16782) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A gond az SU85 minimális látótávolsága miatt van. Tegyél rá periszkópot, így legalább álló helyzetben kicsit tovább lát.

Nézd meg ezt az esetet: [link] - de telle van ilyennel a wot fórum. Egyik kolléga itt összeütközött egy Tigrissel, mert egyik tank sem látta meg a másikat.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16786) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ez a stock T1 valami bün rossz. Büntetés vele a játék. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#16787) Blom válasza Chris0321 (#16783) üzenetére


Blom
aktív tag

oké, de a sivatagban is eltűnnek a piszkok, láthatatlanok mintha nem is lettek volna ott.
van aki 3-4mp múlva előjön ugyan ott van aki máshol és csak 30-40mp múlva.
ez nem hiszem, hogy bug mert nagyon sokan csinálják, kb 70%-uk.

CPT.Pirk
ezt már olvastam, nagyon érdekes jelenség ez biztosan valami hiba a játékban.
veszek hálót.

[ Szerkesztve ]

(#16788) Chris0321 válasza Blom (#16787) üzenetére


Chris0321
addikt

A periszkóp tényleg segít nekem is van a TD-n egy álcahálóval. Plusz lehet kihasználják a dűnéket takarásnak és azért látod őket eltünedezni. De a periszkópot jó ha megveszed már ha van rá kereted.

(#16789) Blom válasza Chris0321 (#16788) üzenetére


Blom
aktív tag

oké meg is veszem, kíváncsi vagyok, remélem jó cucc.
köszönöm a segítségeteket :R

(#16790) Chris0321 válasza Blom (#16789) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen, remélem hasznosat is írtam.

(#16791) jahrn válasza Gyuri27 (#16786) üzenetére


jahrn
senior tag

En is most azzal szenvedek. Mondjuk mar csak a jobbik motor meg a radio fejlesztes van hatra aztan johet az hosszu meneteles az M6ig..
Amugy rohej, de a stock tankok kozott T5-on a T1 talan a legjobb, a problema h a fejlesztesekkel nemigen tart lepest a tobbiekkel.

M3 Lee: ma sikeresen kinyirtam az eggyik csataban 2 JagdPanther-t (mondjuk nem ertem miert tesz be T7-ek ellen ) vhogy engem nem vettek komolyan es massal alltak le hepajkodni en meg persze ezt kihasznaltam. Teny h eleg sok lovesbe kerultek, de a ROF egeszen jo ezzel a hulladekkal.
Tovabbra is azt gondolom h a tier spreadot csokkentenie kellene a WGnek. Nomeg az MM tovabbra is kritikan aluli, amiota megbutykoltek azota raadasul neha 1 percnel is tobbet kell varnom...

[ Szerkesztve ]

(#16792) Chris0321


Chris0321
addikt

Ezt nem hiszem el. El Halluf-on megyek felfele a hegyre és egyszer csak nekimentem egy másik PzIV-nek. Semmi nem volt sehol, mégis csak akkor vettük észre egymást mikor összeütköztünk. És ha jól tudom(videón láttam) időjárást is bonyolultabbá akarják tenni, köd, havazás ilyesmi. Fényes nappal teljesen nyílt terepen nem vesszük egymást észre bonyolult időjárásban mi lesz? Döntetlen csaták ahol úgy megy végig a játék, hogy a tankok bejárják az egész terepet de nem találnak ellenséget? :DD

(#16793) Gyuri27 válasza jahrn (#16791) üzenetére


Gyuri27
félisten

Berak a lee-vel t8 csatába is. :K
Ahogy nézem a t1-ből full fejlesztéssel se lehet tankot csinálni. Hol van a kv-hoz, a pz4-hez.
Az M6-t remélem jobb lesz.

T1-re kell a lánc vagy mehet rá a torony és ágyú egyből?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16794) Blom


Blom
aktív tag

szerintetek mi a fontosabb a páncélátütés vagy a sebzés?

(#16795) jahrn válasza Gyuri27 (#16793) üzenetére


jahrn
senior tag

Ahogy irtam, stock T1 jobb mint stock KV vagy stock PzIV. Amiert egy kalap sz@r h a fejlesztesei a mozgekonysagon kivul semmire nem jok. Agyu alig javul, torony pancelzat meg pl semmit.
Asszem fel kellett tenni a lancot. De amugy is jobb feltenni, a mozgekonysag az egyeduli ami kihuzhat a sz@rbol, merthogy a tuzerod meg a pancelzatod nem fog :D
Lee-vel meg T7 volt nekem legnagyobb, de szerintem az is sok.

Amugy nem tudom mas eszrevette-e, de rengeteg az AFK-er. Majd minden csataban van 2-4, persze egy reszuk amint sebzest kap egybol felebred.

(#16796) CactuS válasza Gyuri27 (#16793) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A feje az pattogós a T1Hnek, csak az a baj, hogy akkora a "homloka", mint egy ház. KV szintű sebzésre ne számíts, cserébe jobban gyorsul - fordulni szintén tetű lassan fordul -, illetve gyorsabban lő.

M6 még nincs teljesen kifejlesztve nekem (majdnem stock), de kb ua. mint a T1, csak az ellennél a KV3 még vastagabb - viszont ha fejjel veszed le a golyót, akkor az jó eséllyel pattan -.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16797) Chris0321 válasza Blom (#16794) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez attól függ mire lősz mivel. A kisebb tankoknak vékonyabb a páncélja és ezért hozzájuk kisebb cáncélátütés is elég, a nagyobb tankokat viszont az ilyen ágyúval megkarcolni sem nagyon tudod. Ha nem ütöd át a páncélt akkor sebezni sem fogsz. Én inkább a nagy páncélátütésű ágyúkat használom, de van olyan aki a nagy sebzést tartja előnyösnek. Szerintem próbáld ki mindkettőt és majd rájössz melyik neked a jobb.

(#16798) vhw válasza Blom (#16794) üzenetére


vhw
addikt

Ez körülményektől függő, úgy értem vannak bizonyos magas sebzésű ágyúk amik elérik a "kritikus" szintet és olyan tankok közé kerülsz velük, ahol viszonylag elégséges az átütés, így megéri a nagyobb sebzés. A másik oldalon vannak azok az ágyúk, amik ugyan nagy átütéssel bírnak, de annyira gyenge a sebzésük, hogy nincs az ellenségre semmi stophatása.

Röviden; próbáld ki az ágyúkat és tapasztalat alapján dönts, hogy a te játékstílusodnak melyik felel meg jobban. Az általad említett két tényező szinte mindig kapcsolódik egy harmadikhoz, a tűzgyorsasághoz; nagy sebzés(kisebb átütés) > lassú, nagy átütés(kisebb sebzés) > gyors, szóval ezt is figyelembe kell venni. (negyedik tényező meg a lőszerár, magasabb szinteken már szempont lehet ez is)

Általánosságban én jobban szeretem a nagyobb átütésű ágyúkat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16799) BloodRay válasza marked one94 (#16766) üzenetére


BloodRay
veterán

Nagyon jó tank, szerintem megéri kimaxolni. Nekem már réges rég elit második skilles legénységgel és még T9-esek elleni csatákban is jól lehet vele szórakozni általában. Aláztam már vele egyszerre 2 Type59-et. :)
Panther tényleg egy kalap sz@r ehhez képest. De bármely másik 7-es tankot szét lehet vele szedni egyedül.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16800) Gyuri27 válasza CactuS (#16796) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rá megy a torony vagy kell neki a lánc előbb (t1)?

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.