Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16851) Iron Funeral válasza bandiras2 (#16842) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha most "nekiesel" akkor az IS-4 is meglesz.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16852) Gyuri27 válasza Timyyy (#16845) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] tankra jobb klikk, more info.
Nem mindegyik tanknál van ott.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16853) Lucifer6280 válasza bandiras2 (#16849) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Az Amerikai T34 tier9-es tank lesz prémium. Nem az Orosz.

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#16854) bullseye válasza bandiras2 (#16849) üzenetére


bullseye
addikt

KV a nagy toronnyal szétesik 2 T5 tankra (+hely)
KV3 feljebb megy egy szintet, és helyette kapsz egy T6 tankot (+hely)
IS4 feljebb megy egy szinten (egy másik ágon...) és kapsz helyette egy T9 tankot (+hely)
T34 prémium lesz, és helyette jön egy másik T9 tank (+hely, ha jól sejtem)
T30 átmegy TD mezőnybe és jön helyette egy másik T10 tank (+hely)

asszem kb ennyi ami várható (német oldalon a Panther/Panther II/E50 csere már megvolt)
mindegyik tanknak a garázsban kell állnia, nem elég, ha kifejleszted!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16855) Gyuri27 válasza bullseye (#16854) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kv-nál a nagytoronynak is meg kell lenni. Nem elég a stock!

Amd - Radeon - Ryzen

(#16856) bullseye válasza Gyuri27 (#16855) üzenetére


bullseye
addikt

"KV a nagy toronnyal"

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16857) joergie


joergie
őstag

Én azt csinálom, most van 4,7millióm, t1 heavy-m, meg 40k is4ig, és egyik bonuszos tank sincs a garázsban(se T-34, se is4, se kv se kv3).
IS4et kifejlesztem, eladom is3-at, ha ügyes vagyok, eljutok T-34-ig, megveszem, premium lesz, és kifarmolom vele az is4, kv3, kv árát, elvileg T-34 premiummá válása és is4/kv/kv3 csere közt lesz egy hónap.
Ugye overlord blogon azt írták elvileg 3 hétig lesz 0.7 tesztszerver, és még az sem indult el, aztán 0.7.1be jönnek a francia tankok. aztán jön a T-34 prémiummá válása, m103 meg m110, és aztán is4 tier10essé válása, tehát elég soká lesz, február március felé.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#16858) bullseye válasza joergie (#16857) üzenetére


bullseye
addikt

ez jó hír, akkor talán még nekem is belefér... bár én még a T29 fejlesztésénél tartok. Nem tudom, lesz-e lelkierőm feljebb menni. T5-7 csatákban remek tank, de feljebb mindenki tudja hol kell lőni, és jó nagyot bele is rúg. Történelmi hitelesség ide vagy oda, nem ártana kicsit buffolni a vázakat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16859) Flatron710 válasza KaLeun (#16833) üzenetére


Flatron710
tag

Hülyékkel nincs értelme vitatkozni, magyarázni. Tiltólistára rakod aztán kész. Egyre jobban hígul fel amúgy a WoT társadalom. :( A statisztika pedig csak felületes képet ad egy adott játékosról...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#16860) vbbb


vbbb
őstag

Hömm...nem tudom néha mi van meg ti mit tapasztaltok, de hogy SU-85-el 18lövésből 4talál csak be...háááát...elég kiábrándító...és nem hiszem, hogy 300m körül az messze lenne... Meg ez a köcsög játék állítom, hogy nem ad meg minden kill-t... :(((

(#16861) joergie válasza Flatron710 (#16859) üzenetére


joergie
őstag

Tegnap elborult az agyam, t1heavyvel top voltam egy KV mellett, senki nem jött velem, KV afk. kilőttem a KV-t, és bekékültem. Következő csatában nem tudták mi az a kék, leírtam, nem bántottak, kilőttem 4 tankot, bár elvesztettük. Aztán bementem t54-el városos pályára, egy patton már az elején írta, hogy ne lőjenek rám, de azért egy pöcs kétszer rámlőtt. visszaírtam, hogy ha kilőnek az az ő veszteségük. békénhagytak, sőt, még egy is4 a segítségemre is sietett, nagyon büszke volt magára :)) Végül 3at lőttem, jelentékeny részem volt abban, hogy nyertünk xD
Szóval ha valaki kékként jön a csatába nem azt jelenti, hogy ki kell lőni, csak fenntartásokkal kell kezelni. :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#16862) Fel válasza joergie (#16857) üzenetére


Fel
addikt

Valószínű november végéig elhúzzák a 7.0 kiadását.

Az amcsi váltásról pedig úgy rémlik, hogy nem egyszerre lesz megoldva. A T34 --> M103 még idén meglenne (7.1-ben valsz.), a T30 -->T110 pedig jövőre.
Ez mondjuk eléggé logikátlannak tűnik, de én jobban örülnék ennek a verziónak.

Itt is van a forrás:

"New Tanks in 2011
There is an update regarding the introduction of new tanks in 2011, see here. So the details:

-German and Soviet TDs won't make it this year, both lines are rescheduled for 2012
-Initial package of French tanks will come in Q4 2011 (18 vehicles)
-M103 and the revision of T34 is to be performed this year
-A few premium tanks will also arrive later this year (the exact vehicles to be specified)

That's it for 2011 in terms of new tanks."

És hogy miért nem egyszerre jön a két amcsi heavy:
"Yes, T110 will come later, since we need to introduce secondary path of US TDs to complete the revision."

(#16863) ollie


ollie
MODERÁTOR

Komolyan mondom, a sok retardált minek játszik? Azért lőttek ki a type-ban, mert mögém ált az idióta KV5-ös, és nem engedett visszatolatni fedezékbe. Amúgy sem értem mi a francnak ment fel a dombra Karelian.

Tegnap meg az M6-ban lőttek ki ugyanezért, ott egy Pz4 állt be közvetlen mögém.

[ Szerkesztve ]

***

(#16864) OgreImre válasza vbbb (#16860) üzenetére


OgreImre
senior tag

Ugyanez, most volt csata himmelsdorf, tehát max 200m távolság, 15 lövés 5 találat. SU-85 107-es löveg.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#16865) Timyyy válasza Gyuri27 (#16852) üzenetére


Timyyy
őstag

Oh köszi, ezt nem tudtam. BTW csak az oroszoknak van 1-es szorzó feletti tankjuk, németeknek ugye nincs. Khm khm miért is... :U

(#16866) Levin01


Levin01
őstag

Ki van találva rendesen ez a pénzlehúzós rendszer.
T6-7felett a játék teljességgel alkalmatlan a játékra premium nélkül.
A mai MM-ről meg annyit, hogy a fejlesztők tehetnek egy szívességet.
Magas tier-ben nem éri meg játszani, alacsonyban meg olyan meccsekbe rak, hogy nagyon gyorsan rászoktassanak a rendszeres prémium vásárlásra.
Hányinger az egész rendszer úgy ahogy van.

(#16867) person


person
senior tag

Vááá a sok idióta nem jött még rá arra, hogy amíg izomból tolat az oldalamba addig én nem tudok elmenni és kölcsönösen blokkoljuk egymást? De azért csak tolat 10 másodpercen keresztül szünet nélkül és néz, hogy én idióta miért nem megyek már el. Mert nem tudok b@ssza meg és meg is érdemli, hogy szétkapják.

(#16868) Fel válasza Timyyy (#16865) üzenetére


Fel
addikt

Nézd át azt a táblázatot újra, jobban...
A kredit faktor minden sziten változik (szinten belül is csak hasonló). A legjobban kereső tankok T5 szinten vannak, mind német, mind szovjet, mind amcsi oldalon. Egyébként a legjobban keresők az M4, M41.. Mindkettő amcsi.

A prémium tankokat ne keverjük ide.

(#16869) person válasza joergie (#16861) üzenetére


person
senior tag

Ma nálunk volt egy kék Churchill nem foglalkoztam vele mentem a dolgomra egyedül voltam szembe jöttek négyen egyet kikaptam aztán leépítettek. Rákliktelkem a Churchillre és hátulról lövöldözött mindenkire!!! Egy T-50 kapcsolt mikor már 3x szóltam és szegény próbálta körbetáncolni. Artykat is lőtte a Churchill meg mindenkit randomba de senkit nem ölt meg. Én többször szóltam szedjék már ki erre a csapat okostojása aki ebből semmit nem látott még ugatott, hogy legyek csendben. Oké ahogy akarod. Engem minap egy KV kapott szét hátulról. Kaptam egy nagyot hátranézek senki jó mondom biztos házak között van valaki, kerestem másik fedezéket erre megint csatt, meg is haltam és lám a csapattársam volt. Lövés után meg még vissza is húzódott a szikla mögé mint aki jól végezte dolgát. Tényleg egyre több a böszme ebbe játékba.

[ Szerkesztve ]

(#16870) L-e-f-i-e válasza joergie (#16861) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nagyon "okos" dolog volt kilőni, levont tőled pontot, hülyének is néznek és tfh arra megy egy ellenséges tank, amig ott van addig se tudják a bázist foglalni..grat.

=^-^=

(#16871) jahrn válasza OgreImre (#16864) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat nemtudom, az az agyu ugyan nem egy nemet sniper cucc, de a talalati aranya ettol fuggetlenul eleg jo. Ugyanakkor az Object mellett az SU-85nel fordul elo leggyakrabban a ghost shell.

(#16872) psycroptic


psycroptic
őstag

Eléggé vicces ez a GW Tiger. Ha van kedve talál ha nincs akkor meg nem és hiába b@szok neki bármit is. Komolyan mondom, hogy álló tankra lőni vele a legnehezebb, mozgót hamarabb eltalálom.

PSNID: Tomy83PS

(#16873) Chris0321 válasza L-e-f-i-e (#16870) üzenetére


Chris0321
addikt

Mikor akció volt a PzIV-re én is megvettem újra, megérte rengeteg nyersit hozott és meg is fogom tartani. Én is sokszor tapasztaltam, hogy a KV-sok bár top tankok voltak a csatában, hátul maradtak a bázison. Az elején engem is nagyon idegesített, mert mégiscsak a legerősebb tankok voltak és a bázison maradtak, de később már nem zavart miután párat szétkaptam és rájöttem, hogy mennyire sérülékenyek. :D Plusz addig is védik a bázist. Már ha eltalálnak valamit. :)

(#16874) L-e-f-i-e válasza Chris0321 (#16873) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Persze a KV-nak is megvannak a maga gyengéi, és ha tudod hol kell lőni állhat akárhogy átlövöd szemből is.

=^-^=

(#16875) Chris0321 válasza L-e-f-i-e (#16874) üzenetére


Chris0321
addikt

Örülök is neki, ha szembejön egy. :D Persze volt már nem egyszer, hogy kilőttek de nem egy KV-t lőttem én is már ki és ha ki is lőttek általában megfizették érte az árat. :)
Ezt a PzIV-emmel való találkozásra értem.
Persze nem olyan rossz tank, de nagyon sérülékeny.

[ Szerkesztve ]

(#16876) Gyuri27 válasza Chris0321 (#16875) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is kell vele előre menni.
Support tank. Viszont annak kiválló. Arra kell használni.
Vagy védeni kell vele szűk helyeket.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16877) bfrks válasza XenHai (#1) üzenetére


bfrks
csendes tag

Szerintetek ha veszek aranyat (mert úgy is fogok, túl zsidó vagyok a csóró játékhoz :DDD ), akkor KV-5-öt megéri venni? Vagy ti mit vennétek? Löwe? o_o

(#16878) bandiras2 válasza bfrks (#16877) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hát igen jól megy neked ha van 20kHUF pénzed Lövére...
Én csak garázst bővítettem aranyból. Tankot vegyen aranyér akinek rotschild az apja.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16879) marked one94 válasza bfrks (#16877) üzenetére


marked one94
őstag

Ha van időd játszani akkor prémiumot, ha nincs sok pl. munka vagy iskola akkor meg egy prémium tankot, löwe vagy type59 ;)

You'll Never Walk Alone

(#16880) bfrks válasza bandiras2 (#16878) üzenetére


bfrks
csendes tag

de nemááár! :S ... ma is játszottam három órát, és egy BT-7-et sikerült összehoznom... soha a ***** életbe nem fogok eljutni tier 10-ig :DDD

(#16881) Paul119 válasza bfrks (#16880) üzenetére


Paul119
addikt

megsugom neked hogy en kiraly tigrisig premium nelkul jatszottam csak nagy ritkan vettem ha volt valami akcio max akkor e75,ferdi,e100viszont kemenyen konyorog a premium accountert,de ha premium tankot akarsz akkor.type59 kemeby kis tank multkor szembol gyujtottam fwl 2x vele egy lovvet,ha van meg egy vagy ketto ertelmes type vagy mas med akkor.barmit szetragtok ,csak okosan kell vele menni nem agyatlanul menni 55el es ha nem csinalsz semmit akkor is lesz 15k, tiszta hasznod

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16882) Gyuri27 válasza bfrks (#16880) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha egy irányba haladsz okosan akkor elfogsz.
Az a helyzet, hogy vehetsz prem tankot. De ettől xp-d a megfelelő helyen nem lesz.
A legjobban kereső tank most a type59.
A másik megoldás. Megcsinálod a kv-t. Pk-t goldért feltolod 100%-ra. Nyomatod vele, veszel rá ventit, töltés gyórsitót meg még valamit. Mikor megvan előfizetsz premre.
Aztán egy csata kv egy csata amit éppen fejleszteni akarsz. Jön a kredit és a free xp. Meg arra a tankra az xp ahol haladni akarsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16883) bullseye válasza bfrks (#16877) üzenetére


bullseye
addikt

"you keep using that word I do not think it means what you think it means"

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16884) virkir válasza bfrks (#16880) üzenetére


virkir
veterán

Ez esetben minden játékos jobban járna ha te nem erőltetnéd.
Még azon a szinten is siralmas ha nem tudsz 2,5k xp-nél többet összeszedni három óra alatt.
Nekem ez a szint Loltraki-PzIII Ausf.A 22 kör volt összesen cirka 1 órányi játékkal és nem tartom magam különösen jó játékosnak.
Attól ha megveszel egy prémium tankot még tudásod nem lesz. Tessék végigjárni a fejlődést megtanulni a pályákat, kitapasztalni milyen stílus megy neked és akkor 2-3k csata után már hasznos tagja lehetsz egy csapatnak.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16885) bfrks válasza virkir (#16884) üzenetére


bfrks
csendes tag

:'( ... ebbe bele fogok őrülni, de mivel ti profik vagytok, hallgatok rátok... de még egy utolsó kérdés: hol induljak el? USSR, Germany v. USA? Mert ha már egyszer elérem a tier 10-es tankot 1000 év múlva, akkor már ne én legyek a legszarabb o.o... az E-100 az olyan naon erős? :P

(#16886) Gyuri27 válasza bfrks (#16885) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem egyszerű. Nem ennyire.
A játék top heavy tankja ebben a pillanatban is7.
Mondanám, hogy indulj arra. Viszont kérdés mit szeretnél, mire van affinitásod.

Én most haladok az is7 felé heavy ágon. Bár a t29-t szeretném.
Német ágon az e50 a cél. Meg a vk2801.

Szóval én nem a t10-re hajtok. Vannak tankok amik szimpatikusak. Próbálom azokat összegyűjteni és kimaxolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16887) bullseye válasza bfrks (#16885) üzenetére


bullseye
addikt

16877 alapján csakis USA... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16888) bfrks válasza bullseye (#16887) üzenetére


bfrks
csendes tag

xD.. most azért is USA lesz.. a probléma az, hogyha ussr-el játszok, akkor mindig iszunk haverokkal ennek örömére vodkanarancsot, a náci tankoknál pedig mindig betegesen tisztelgek a monitor előtt.. x'DD .., az usa-hoz nem köt semmi, pedig az M-sorozat faxa lehet :O :Y

(#16889) virkir válasza bfrks (#16885) üzenetére


virkir
veterán

:D
Na akkor kezdjük.
Első és legfontosabb, hogy ha nem akarsz kláncsatába menni akkor teljesen felesleges a T10 mert random csatákban jelenleg az arty-k miatt élvezhetetlen és prémium nélkül nem igazán fenntartható de még azzal is csak "jó játékosoknak" nullás legalább.
Merre indulj.
Ez teljesen szubjektív kinek mi tetszik. Minden ágon vannak jó tankok meg szivatós jobb elfelejteni típusok ezzel együtt kell élni sajnos nem tudod kikerülni.
A nemzetek közötti különbség.
Német- elfogadható páncélzat, egy-két kiemelkedőtől eltekintve, pontos de relatív keveset sebző ágyúk, aránylag lassú tankok.
Orosz- átlag igen jó páncélzat, tier-ben igen nagy sebzésű de botrányosan pontatlan ágyúk ( KV-SU-85 107-es, KV 152-es, ISU-Object BL-10 )
Amerikai- A kettő keveréke leginkább a papír testpáncél és a sokszor gyenge ágyú ami jellemzi őket, viszont a tornyaikat igen nehéz átlőni.
Mint látod teljesen más játékstílust kívánnak de akár nemzet/tanktípuson belül is más és másképp kell játszani velük.
Ha most kezded akkor mindenképp az orosz heavy vonalon érdemes elindulni mert a KV-KV-3-ért majd kaphatsz + tankot meg tank helyet és ez a két tank nagyon könnyen elérhető a KV meg kreditfarmolásra is jó lehet ha ráérzel és bejön neked.
Ne akarj mindent azonnal.
Vagyunk itt nem kevesen akik már másfél-két éve játszunk még a béta óta és nem késtünk el semmiről.
Türelemmel indulj el max 2 ágon, heavy-med, orosz-német, tank-TD/arty és majd meglátod melyik fog jobban tetszeni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16890) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mountain pass alulról indulva.
A 4 erős medünk felmászik a hegyre, hiába magyarázom hogy lefelé onnan. T28-cal egyedül végigzúzok a bázisig, közben 5 kill, és hiába osztom a birkákat hogy jöjjenek már. Persze kilőnek, majd végre kezdenek szállingózni utánam EGYENKÉNT mikor a bázist 4en védik...
egyedül nem tudom megnyerni a szaros pályát egy félig felhúzott meddel...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16891) kriso válasza bandiras2 (#16878) üzenetére


kriso
tag

Ha beadom az aranyerem kapok garázst? :DDD

(#16892) bfrks válasza virkir (#16889) üzenetére


bfrks
csendes tag

Köszönöm ezt a bölcs leírást. Most komolyan úgy érzem magam, mintha nem céltalan céljaim lennének, mint eddig, hanem látom értelmét a dolognak. Még egyszer köszönöm a tanácsokat! :))

(#16893) Iron Funeral válasza virkir (#16889) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Arty playertől olvasni azt, hogy egy tank élvezhetetlen az arty miatt

Várj, valójában több tank, mivel nem egy tizesről beszéltél :Y

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16894) bandiras2 válasza bfrks (#16888) üzenetére


bandiras2
senior tag

Német oldalon ajánlom a PZ35t-38t-38nA ágat, mert PZ38nA után elérésed lesz mindkét heavy ágra, a jobbféle páncélvadászokra, és a nehéz medekre is. TD vonalon a StuG már kiválóan használható, 75% legénységgel és ventillátorral álcával kell megvenni, a 75mm hosszúcsövűvel vadállat, relatíve gyorsan lesz belőle Jagdpanzer :D szintén PZ38nA- ból lesz PZ4, ami az egyik legjobb farmtankká válik a StuG mellett miután a legénység 100as lett. Szintén venti, álca, min75% legénységgel kell venni. később mehet rá töltésgyorsító is, KV-kkal is össze merek akaszkodni vele, mert amilyen gyorsan tüzel felhúzva, hármat is adok neki mire egyszer visszalő, a javítása bagó, a lőszer szintén. innen pedig bármelyik heavy és med ágra lehet specializálódni. Én a TD és a VK(p) irányban fejlődök párhuzamosan.
Most felfügesztettem, mert feltétlen kell csinálnom egy KV-t nagytoronnyal az ingyenes garázshelyért. PZ4 után viszont erősen lassul a haladás, mert a javíttatás miatt egy kör kkönnyen lesz gazdasági csőd, és rendesen kell járatni a PZ4-StuGot hogy legyen pénz.

Ágyúkhoz. Figyeld az ágyú átütőerejét. Ha magas, akkor páncéltörő lőszerrel használd. Ha alacsony, és a löveg rövid, akkor robbanóval használd. Hetzer 105-öse pl csak robbanóval használható az alacsony torkolati sebesség miatt. Ha medként 2 tierrel nehezebb tankokat lősz, akkor mindenképpen robbanóra kell tárazni, mert a páncéltörő úgyis lepattan, a robbanó viszont jó eséllyel sebzi, és levered róla a moduljait, láncát stb.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16895) bfrks válasza bandiras2 (#16894) üzenetére


bfrks
csendes tag

én mind szép és jó, de szerintem holnap kell egy alapos játékmegismerést tartanom :DDD ... mert most játszok, ügyes vagyok, meg minden, de nein elég jó... amúgy a Sutg 3-at már néztem, és tetszik... ^^

(#16896) virkir válasza Iron Funeral (#16893) üzenetére


virkir
veterán

Az azért igen nagy túlzás, hogy arty player lennék mivel csak egy Hummel van meg farmolásra a GW-t eladtam mikor megszűntem klántag lenni.
A másik, hogy attól mert engem különösebben nem zavarnak az arty-k még igaz amit írtam, hogy T10-es csata nem egy nagy élvezet a sok T8-as arty-tól.
Az egér is csak porosodik a garázsba tán egy kört nem mentem vele a klántalanság óta.
A dagileo-t meg igencsak élvezni fogom ha berak sok arty közé amikor meglesz :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16897) Paul119 válasza bfrks (#16895) üzenetére


Paul119
addikt

stug3,su85,kv,pz4 .sherman ezek mind piszok jo tankok a sajat kategoriajukban,e100rol tudok nyilatkozni hogy random csataban szinte remnytelen mavas doboz tank alcazaaa kb 0 artyk rogton ram cuppannak sok weak spot(nemet tankok altalanos betegsege )viszont arra imadom hasznalni hogy ki duhongjem magam es par800-850es fulest ki osszak vele:DDD,akkor mar elvezetes ha varosi csataban vagy es nem mernek jonni mert nem latjak hogy a 128as vagy a 150mmeres loveg van rajtad 0,33as acc ellenere pontosnak erzem,ha nemet agon indulsz el tigrisig vert fogsz pisalni ,onnantol elvezetes e75meg nekem alom jo tank helybe forgasnal piszok jol fordul medeket meg.is lehet vele lepni rendesen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16898) Timyyy


Timyyy
őstag

Valaki játszik már olyan régóta, hogy a tavalyi karácsonyi eventen részt vett? Az érdekelne hogy mik voltak az akciók, mert drága tankok vásárlása előtt állok, és pl ha Tiger II, Panther II, 4502A árából spórolhatnék mert féláron lesznek, akkor megvárom velük a karácsonyt, addigra összeszedem az elődeiken az xp-t de majd csak akkor veszem meg. Vagy nem ilyen jellegű volt a dolog?

(#16899) Paul119 válasza Timyyy (#16898) üzenetére


Paul119
addikt

tigris 2akcionak en is orulnek vissza huppannek a vezeto ulesbe kicsit!)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16900) Iron Funeral válasza Paul119 (#16897) üzenetére


Iron Funeral
őstag

0,37 a 150es ágyú.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.