Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17051) Rém


Rém
tag

Nem tudja valaki, nem lesz véletlenül mostanában valami akció, amivel féláron lehet hozzájutni mondjuk a Ferdihez? Így nem gazdaságosan rohadt drága, rámenne az összes nehezen összegyűjtött lóvém!

(#17052) emre válasza belaazallat (#17050) üzenetére


emre
veterán

Mióta van fenn a BL10?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17053) diegho válasza Iron Funeral (#17049) üzenetére


diegho
nagyúr

T-44 a legjobb tier8 med szerintem már most is.

(#17054) Paul119 válasza Rém (#17051) üzenetére


Paul119
addikt

typal hamar meglesz rá a cash ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17055) belaazallat válasza emre (#17052) üzenetére


belaazallat
addikt

Szombaton lett meg.

Szerk: Eddig két szituáció volt, ahol visszasírtam a BL 9-et. Mind a kettőben utsó maradtam a csapatból, a többit nem kell ecsetelnem... Kellett volna egy gyorsabb ágyú. 300-400Hp-ket kellett leszedegetni, lassú a BL10 ehhez. Egyébként jobban keresek vele, mint a BL9-cel.
Az az élmény, amikor a T50-2 meglát, és csinál egy hátraarcot, ahelyett, hogy bepróbálkozna... Megfizethetetlen. 1 Meccs alatt 3-at szedtem ki egy lövéssel.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17056) smisa válasza diegho (#17053) üzenetére


smisa
őstag

Ezt azért sokkan vitatnák köztük én is :DDD nicns oylan mecs ahol nem lőnnek ki 2-3 modulomat :W

(#17057) diegho válasza smisa (#17056) üzenetére


diegho
nagyúr

64% win ratiom van vele, szerintem egész jó kis tank.

(#17058) person


person
senior tag

Hihetetlen, hogy az összes heavy meg TD képes irányt váltani, elindulni és a T-50-em kergetni ENSK-n a házak között. Vagy aki még nem annak a csőve már rám szegezve vár a ház mögött. Mintha Én lennék a fő ellenség. :DDD Közben meg fogy a csapat az nem tűnik fel nekik mert mindenkinek hátat fordítanak fedezékből kirohannak az 1k-s lövegeket meg csak úgy durrogtatják össze vissza míg valamelyik mázliból el nem talál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17059) hemaka válasza person (#17058) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én már megvettem a T-50-2-őt, hát még ettől hogy félnek, mint a tűztől. Mondjuk van is rá okuk... 3 T7-es arty szidott rendesen... :D

(#17060) Paul119


Paul119
addikt

valakinek esetleg volna kedve eus accountot usa accountra cserélni?:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17061) person válasza hemaka (#17059) üzenetére


person
senior tag

El is hiszem. Már alig várom. :DD Én is épp most nyírtam ki 3 artyt azok sem voltak apróságok de nem néztem mik voltak konkrétan (4.-et kiszedték előlem :(( )de utolsónak ahogy nekicsúsztam leszakadt a láncom :F gondoltam nem javítok úgyis nyerünk már de az utolsó T29-nek nem volt jelentősebb célpontja úgy látszik pedig ott volt a fél csapatom na mindegy... engem lőtt szét. Én voltam első killje a csata végére, gondolta legalább az aránya nem romlik ha már balfék volt végig.

[ Szerkesztve ]

(#17062) virkir válasza Paul119 (#17060) üzenetére


virkir
veterán

Hiányzunk neked? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17063) Gyuri27 válasza Paul119 (#17060) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ááá. Vacak tankjaid kinek kellenek? Most komolyan. :DDD ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#17064) jahrn válasza virkir (#17062) üzenetére


jahrn
senior tag

Nah ma talalkoztam egy "rettentoen profi" Lowe tulajjal. Eppen a T1 Hvy jelzesu iskolabuszommal caplattam Fisherman's Bay-on amikor meglattam egy Lowe-t aki hattal allt nekem. Relottem 3-at - mind bement es kigyulladt, amikor ramnezett akkor elbujtam. Ezt meg eljatszottuk 2-3x es megpusztult, de annyi agya nem volt h beforditsa az alvazat h ne a segget lojjem. Majdhogynem free kill kategoria volt :D

(#17065) Paul119 válasza virkir (#17062) üzenetére


Paul119
addikt

nagyon :DDD
Gyuri27: ,,I,, ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17066) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap is volt pár idegesítő csatám, de ma...

-Prokhorovka, bozótos oldal, kis idióta stug felszalad és magával rántja a többséget amikor at ellenségek van 3 scoutja is. Eredmény: az egész oldal úgy elhullott, hogy nem is láttuk senkit sem. 81xp.

-Magic forest: a fő csapást 3-4 tartjuk mi medek (t-43) a másik csapat főerői ellen. Erre a csapatunk többségét lealázza pár tank a mágikus erdőben. Annak ellenére, hogy ledaráltam egy kv1s-t, egy kv-t, m3 lee-t és egy vk-t és ezekből kettőt ki is lőttem a végén 300 xp-t kaptam. Utóbbi időben gyakran előfordul, hogy egy csomó jó csatában ahol sokat sebzek és van pár kilövésem is végén rohadt kevés xp-t kapok. Pedig általában simán kaptam ezekre 800 xp körül. Komarinon pl. az egész csapat kapásból elrohant foglalni, nyertünk is de nem csináltam semmit a foglaláson kívül = 400xp.

-Mountain Pass: frankó sorsolás nekünk 2 heavy, 1 td, 5 t7 és t6 med. Nekik 8 t8 heavy zömében kt. Vízesés felőli oldalon megyek (déli oldal, t-43) az egyik nehezünkkel (t8 VK), plusz type 59 és egy pz4. Én elmegyek a kiszögellésig, ezek meg megállnak hátrébb úgy, hogy a másik oldalról tiszta célpontok. Jön egy t29, a fülén keresztül egyedül leépítem, a killt persze elviszi a heavy. Érkezik egy kt, stug és egy m4, stugot kilövi valaki az m4 rejtve marad de jön a kt. Beleeresztek párat az oldalába, közben persze a többieknek annyi esze sincs, hogy a frontját legalább HE-vel lőnék, kilő. Kt persze kilövi a balfasz nehezünket, a type-nak ezalatt annyi esze se volt, hogy legalább megkerülje. Ezután se kapott észbe, leállt szembe 1 az 1-re.... 350xp

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y :Y :Y :((( :((( :((( :( :( :(

Cila

(#17067) Dictator^


Dictator^
veterán

Damage per round for 8,8 cm KwK 43 L/71 and 8,8 cm PaK 43 L/71 guns will be increased to 240 (test value, will be proven at supertest and public test).

Overlord blogján az új infó, de összefoglalva:

Nem lesz duda , nem jönnek a franciák csak az új 7.1-be, a 8,8 cm L/71 240dmg fog ütni (átlagba), és a public teszt jövö héten indul, ha minden oké.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17068) KaLeun


KaLeun
senior tag

Összegezve... még a duplázó köreimet sem tudtam megcsinálni....

Cila

(#17069) -vitya- válasza diegho (#17057) üzenetére


-vitya-
őstag

a t44 jó, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy a panther 2 a jobb-e vagy ez. melyik maradjon... nagy kérdés....

-=Витя=-

(#17070) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Nem tudom hogy írta e már valaki de megint lesz egy Kill the Courier event,
November 11-13-ig, 14:00-22:00 UTC.

Most 2 WG's acc fog játszani és Patton al nyomulnak majd!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17071) Rém válasza -vitya- (#17069) üzenetére


Rém
tag

A T-44-es Nekem nagyon bejön, főleg mióta kiszenvedtem a 100-as ágyút. Addig vicces, mert volt, hogy 18 lövésből volt 15 találat és nem sebeztem konkrétan semmit. Lövöldöztem E75-öt, KV-5 öt meg ilyenekt sebzés nélkül. Visznot a mesterlövész achi befigyelt. A stock ágyúval nem nagyon lehet plusz kredites köröket menni.
Szerintem azt tarsd meg, amelyik ágnak a végét jobbnak tartod, e-50 vs T-54.

(#17072) ollie válasza KaLeun (#17066) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hehe, nekem is van dögivel.

Hárman foglaljuk az ellenség bázisát, kb egyszerre kezdtük el az ellenséges csapattal, aki ugyancsak foglalja a miénket. Náluk is hárman foglalhatják, mert tök ugyanolyan mértékben emelkednek a csíkok, alig pár pont különbséggel (vagyis már látszik, hogy döntetlen). Erre az egyik töketlen csapattárs mit csinál? Meglát egy ellenfelet, aminek alig van hp-ja (az ki sem meri dugni az orrát valami szikla mögül), és elkezdi kergetni. Persze, hogy az ellenfél nyert, mert ugye a mi foglalásunk e miatt lelassult...

Másik emlékezetes, amikor nálunk egy Matilda és egy Hummel marad, az ellenfélnél egy KV-3. Valamelyik városi pálya volt, így a Hummel nem sok vizet zavart (bár ügyes volt, mert így is volt 3 killje). A Matilda elbújik az ellenfél bázisán egy roncs mögé és foglal. Több roncs is volt ott, így nem tudott mögéjük lőni a KV3. KV3 feltűnik, de elég messze volt ahhoz, hogy ne érjen a Matildához, amíg 100 nem lesz a foglalás. Viszont a hülye Matilda mit csinál? Kibújik a fedezékből (kb 200 HP-val), és elkezd lövöldözni. Persze, hogy a KV3 kapásból kilövi...

A legtöbb csata amúgy olyan volt, hogy vagy az ellenfél darált le minket pár percen belül úgy, hogy alig volt a csapatomnak 1-2 killje, vagy fordítva, de a fordított volt a nagyon ritka, inkább az előző volt a jellemző. Élvezetes csata, amikor néhány kill különbséggel nyer az egyik csapat, alig fordul elő.

Én most nagyon szenvedek az IS-sel. Volt egy olyan csata is, ahol 15 lövésből csak 4(!) talált, pedig mindig pontosan céloztam (álltam), és mindig megvártam, hogy teljesen beszűküljön a célzókör. Szóval hihetetlen, de mintha nálam direkt bekapcsolták volna a cumifaktort.

[ Szerkesztve ]

***

(#17073) Fel


Fel
addikt

Tegnap este azon gondolkodtam, hogy eladom a Chaffee-t...
Aztán most futottam vele egy kört, ami "megmentette":

Eddig ezért kaptam a legtöbb xp-t, 2448-at.. Járt mellé egy Orlik kitüntetés is.

(#17074) BloodRay válasza ollie (#17072) üzenetére


BloodRay
veterán

Tegnap mentünk párat marked one94-al eleinte ketten, majd 3-an platoonban. Az összes csatát nyertük. :)
Persze a 3 KV és a 3 VK3002DB-s platoon-os csaták voltak a legmókásabbak. :)

(#17073) Fel -> Ez azért nem lehetett gyenge kör. :K

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17075) joker1220 válasza Fel (#17073) üzenetére


joker1220
őstag

Nagyon szép kör!

Nem is gondoltam volna hogy ilyen jó kis tank a Chaffe:)

A TP sem semmi meg a kredit is szép;)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17076) Rém válasza ollie (#17072) üzenetére


Rém
tag

Az IS márcsak ilyen, akkor sem jobb, ha talál, nagy eséllyel lepattan. Főleg a type-ról, volt hogy közvetlen közelről 5x eltaláltam (nem a világ legjobb játékosa ült benne :D ) és ebből 3x lepattant. Az addig hihető, hogy lapos és távolról esetleg lepattan de ez közelharc volt, a legmesszebb kb 30 méter volt. Nehogy már He-vel kelljen lövöldözni egy medet.

(#17077) hemaka válasza Rém (#17076) üzenetére


hemaka
nagyúr

typ az pattogós, csak oldalról érdemes szórakozni vele az IS-el.

(#17078) Fel válasza Rém (#17076) üzenetére


Fel
addikt

A 175-ös átlag pen elég arra, hogy kilőjj egy Type 59-et szemből... Csak egyszerűen rossz helyre lőttél. Nem kell a toronyra és a front felső részére pazarolni a lőszert :N .

(#17079) joergie válasza BloodRay (#16993) üzenetére


joergie
őstag

Nem, rosszul tudod, a t1 heavy KV-nak 3 lövés, és 107-essel egyszer se lőttek 300hp fölött, se su85 se KV. Szóval mire rámfordítja, kap kettőt, és legrosszabb esetben is csak kettőt tud adni, ha nincs fedezékben, de akkor nem megyek neki. trollcanonnal mégjobb, garantáltan csak egyet tud lőni, ami 300hp körül van(t1-et ahogy néztem minden ágyú a nominális sebzésérték alatt sebzi).
De már meg is vette M6-ot, első csatám 2100xp duplával, 13ból 11 nyert csata, így elsőre :DDD Nemtudom miért, de nagyon bejön :C

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#17080) ollie válasza Fel (#17073) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok, élvezetes menet lehetett!

más: Nektek most megy az EU oldalon a my profile?

***

(#17081) diegho válasza Fel (#17078) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap pont ellened volt egy csatánk Zsoltival (marked_one), ahol full utolsó tankok voltunk 2db KV-3al (Te TigerP-vel voltál), már nyerésre álltunk, amikor egy Type felbukkant mellettem/mögöttem max hp-val, nekem volt kb 400 mert egy IS lőtt már rám és azt a Type-ot én a 400hp-val KV-3ban 300hp-ra szedtem le egyedül úgy, hogy szemből lőttem. Zsolti már röhögött, ha full hp-n vagyok megölöm, mint a huzat. Simán át lehet lőni azt 175pen-el, ahogy mondod, csak tudni kell, hol kell lőni.

(#17082) Fel válasza ollie (#17080) üzenetére


Fel
addikt

Cserélik az EU site-ot, ezért most leállás van. Olyan lesz, mint az US.
[link]

diegho: Lehet, nem rémlik :) Tegnap elég sok meccset mentem a Tiger p-vel, és végre letudtam. Volt este jónéhány felejthető csata vele...

[ Szerkesztve ]

(#17083) ollie válasza diegho (#17081) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És hol kell lőni?

(#17082) Fel: köszi!

[ Szerkesztve ]

***

(#17084) joker1220 válasza ollie (#17080) üzenetére


joker1220
őstag

New Community Portal Release Details

Due to the release of the new community portal some World of Tanks services will be temporarily unavailable.

Valószínű hogy ezért nem tudsz felmenni, engem sem enged be.. ( 404 error )

Úgylátom már beelőztek:D

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17085) joergie válasza Rém (#17071) üzenetére


joergie
őstag

Várd meg a patch-et, kihozzák rá a bl-1-et, ami gyorsabban lő, és gyorsabban céloz(menet közben pontosabb). Na azzal már veri a p2-t is 1v1-be. Én imádtam a t44-et.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#17086) diegho válasza ollie (#17083) üzenetére


diegho
nagyúr

a hullámtörő alatt

(#17087) joker1220


joker1220
őstag

Valaki meg tudja nekem mondani hogy 30k free xp beváltása mennyi aranyba kerül!?

Előre is köszi:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17088) ollie válasza diegho (#17086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor jól gondoltam, köszi!

***

(#17089) Eagle16 válasza joker1220 (#17087) üzenetére


Eagle16
addikt

1200

25 free xp = 1 gold

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#17090) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#17091) joker1220 válasza Eagle16 (#17089) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi szépen:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17092) BloodRay


BloodRay
veterán

Újfent jó első napi csata a VK3002DB-vel. :)
Victory!

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17093) smisa válasza ollie (#17090) üzenetére


smisa
őstag

Az király hogy alegtöbb xp loltraktorral szerezte még a Löwevel se tudott annyit összeszedni 656xp :DDD

(#17094) xedos válasza ollie (#17090) üzenetére


xedos
addikt

Érdekes, hogy a kisebb páncélosokkal én is eredményesebb vagyok!
Stug-85-el 6kilőtt ellenfél max. mondjuk 35 csatából 50 kilőtt...
A Vk3601-el meg max 2!

(#17095) hemaka válasza ollie (#17090) üzenetére


hemaka
nagyúr

tipikus élőhús. :)

(#17096) diegho válasza xedos (#17094) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért, mert ha berak top tanknak, akkor a kicsiket akár 1 lövésből is lőheted. Nekem is van KV-val 11 killem, igaz bukott csatában, el lehet képzelni mit csinált a csapat többi tagja, a végéni 1v8 volt és 2 tank maradt, mire kilőttek.

(#17097) vbbb válasza ollie (#17090) üzenetére


vbbb
őstag

Vérprofi...:)

(#17098) -vitya-


-vitya-
őstag

tegnap (ma) hajnalban, cső részegen mentem a T32-vel, totál meggondolatlan, őrült módon... duplázott xp 3890 lett;-) és túléltem. Néha bejön...

-=Витя=-

(#17099) joergie válasza -vitya- (#17098) üzenetére


joergie
őstag

Na igen, de ha profik akarunk lenni, az se mindegy hogy vagy berúgva :DDD
Van olyan berúgás, amivel ha leülsz játszani, lefekszel, majd felkelsz másnaposan, és látod hogy egy balta van a gépben, monitor, billentyűzet darabokban :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#17100) Zeratul válasza -vitya- (#17098) üzenetére


Zeratul
addikt

Oroszoknál ez bevált módszer volt a csatákban. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.