Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33130) Maki88


Maki88
csendes tag

Sziasztok.
A segítségeteket kérném egy igen összetett hiba megoldására. Minap feltuningoltam a gépemet a következő konfigra:
Gigabyte GA-P55_USB3 rev2.0
Intel i5-760 (4mag 2,8Ghz)
Kingston DDR3 1333MHz 2x2GB
A régi alkatrészek: Cooler master Real 450W, Galaxy 8600GTS, Samsung 500GB winyo, Sound Blaster 7.1, LG DVD-RW

A hiba a következő: Csináltam 1 clean-installt w7 Pro 64bittel, driverek szépen fel is mentek, kisebb progik közül is jó pár. Ezután kezdődött a baj: Nagyobb progik telepítésénél(nero, nod ss 64bit, codemasters f1 2010...) megáll az installer, az egér mozog, még egy darabig használhatónak tűnik a rendszer(start menü megnyílik, de programot már nem lehet elindítani), majd teljesen leáll, egérkurzor továbbra is megy. 6x újrahúztam, próbáltam BIOSban az AHCI/IDE-vel próbálkozni, manuálisan megadni az órajeleket, kikapcsolni a takarékossági ill. tuning részeket, de mindhiába. :O Megvolt a w7 updatelése is, még az sp1bétát is felraktam. Másodszori-harmadszori reset után pl.:a nod felment, de az f1 mindig kifagy install közben.

32bites w7 Pro alatt hibátlanul megy minden 2napja túlpörgetve is akár, terhelés alatt. Segítsetek légyszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.