Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33501) iwu válasza Sanya595 (#33500) üzenetére


iwu
addikt

nekem megy a daemon is, de volt olyan, hogy nekem sem ment, akkor a power iso-t használtam.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#33502) Fire/SOUL/CD válasza Sanya595 (#33500) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#33503) polonic válasza Sanya595 (#33500) üzenetére


polonic
félisten

Melyik verziót akarod telepíteni? Ugye nem valami régit?

(#33504) Sub-ZeRo válasza Sanya595 (#33500) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Virtual Clone Drive

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33505) whYz


whYz
addikt

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy ramot cseréltem a gépemben, és amikor újra bekapcsoltam, akkor már nem fogadott el egy tanúsítványt se a windows? Újratelepítettem, hátha elrontottam valamit, de semmi változás, visszatettem a ramokat, de ugyanúgy rossz. Egy https oldal se jön be, és több program nem tud frissülni :(

Most rakom fel ubuntut hátha azon működik, de kérlek segítsetek ha tudtok!

[ Szerkesztve ]

(#33506) qwertly válasza iwu (#33499) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Nekem ez van az intézőben:kép nincsen saját név.

(#33507) iwu válasza qwertly (#33506) üzenetére


iwu
addikt

mert azok a gyors linkek.
úgy menj, hogy :
számítógép-helyi lemez (c:)-felhasználók

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#33508) Воланд válasza qwertly (#33506) üzenetére


Воланд
titán

W7 alatt a dokumentum mappa nem úgy műkődik, mint xp-nél. Itt minden felhasználó kap egy, a nevével ellátott mappát és oda kerülnek a különböző doksik. C:\Felhasználok és ott van a neveddel ellátott mappa.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33509) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

A windows beépített biztonsági mentése ezt üzente:
A biztonsági mentési művelet hibába ütközött a(z) C:\Windows\System32\config\systemprofile\Programok fájl biztonsági mentése közben. A hiba a következő: A rendszer nem találja a megadott fájlt. (0x80070002)

Ez azért érdekes, mert User fiókomba tényleg létrehoztam egy Programok mappát. De elméletileg itt van: C:\Users\usernevem\Programok

Pakoljam át a Dokumentumok alá, vagy hogyan lehetne rendbehozni, és menteni is?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33510) Weaver


Weaver
senior tag

mikorra várható kb a végleges SP1 ?

(#33511) cettlee


cettlee
őstag

üdw. Érdekelne hogy lehet-e pendrive rol wint installálni?az uj lapomon nincsen ide csati, szowal dvd meghajtom kuka.

(#33512) Psychonaut válasza Weaver (#33510) üzenetére


Psychonaut
addikt

2011 első negyedév.

SZERK: cettlee: igen, lehet. Billentyűzeteden nincs v betű?

[ Szerkesztve ]

(#33513) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sziasztok! Következő lenne a problémám:
Volt egy rendszerleállításom tegnap este, aztán ma amikor bekapcsolom a gépet, neki állt szöszmötölni a hdd-vel a rendszer. Valami system permission is volt benne, futólag pillantottam rá... lényeg, hogy lecsekkolt pár(száz) fájlt. Mindegy, nem ez a problémám, hanem:
Indul a rendszer, bejelentkezek, erre meg pár alkalmazás nem megy! (Dropbox - nem találja a beállításokat; uTorrent - nincs bent egy torrent se, meg indításnál folyton nyelvválasztó jön be; Windows Live Messenger - bejelentkezés közben error, troubleshoot wizardes; iTunes: -50-es hibakóddal indít, utána nem is megy; Skype: [link] - ezeket vettem észre, eddig)
Viszont, ha a Start menüben rákattintok a Music-Pictures-Documents pontra, nem irányít át a folderbe. Explorer-be (fájlkezelő) meg az oldalt lévő Libaries link mellett lévő legördülő gombra rákattintva nem jön ki a szokványos Pictures-Documents-Music link. Ha meg csak rákattintok (tehát nem a "legördítőre") akkor egy üres mappát hoz be. Ha meg benézek a C-n lévő Users/nevem mappába, akkor ez fogad: [link]. Nincs köztük a Pictures/Music, ezt vettem észre. Pedig, TotalCMD alatt látszódik...
Rendszer: Windows 7 Ultimate UK (eredeti)
Tudnátok segíteni? Fontos lenne... :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33514) Psychonaut válasza tDr1v3r (#33513) üzenetére


Psychonaut
addikt

DVD-ről bootolj és nyomj egy Startup Repairt, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#33515) Okoschka


Okoschka
csendes tag

Gondom: 2,5éves netbookomba SSD-t tettem. (A HDD külső USB-s lett.)
MSI Wind U100 1GB, XP SP3.
Már az AHCI sem jött be az XP miatt, nem is beszélve az alignálásról.

Úgy tűnik +1MB RAM kell a gépbe és Win 7(32) Home Prémium.
(Újabb kiadások...)

Na a gond ott kezdődik, hogy nincs DVD olvasóm, de még USB-s külsőm sem.

Nem tudom van valami mód a Win 7 telepítésére így?

Köszönet.

(#33516) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok
hogy lehet átvinni a win7-et egy másik meghajtora ugy hogy ne sérüljön?

(#33517) Psychonaut válasza Okoschka (#33515) üzenetére


Psychonaut
addikt

+1MB? :DDD

Igen, lehet USB-ről Windows 7-et installálni (de ha kb. 5 hsz-t visszaolvastál volna, megtaláltad volna, mert pont ezt írtam). Katt

SZERK: szucsinka: Ghostolás topic.

[ Szerkesztve ]

(#33518) Fire/SOUL/CD válasza Okoschka (#33515) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Ha majd telepíted a W7-et, akkor 1 darab partíciót hozz csak létre az SSD-n(USB-s külső addig ne legyen rádugva), majd ha a W7 felment, akkor feloszthatod több részre (kötet zsugorítása). Erre azért lehet szükség, mert SSD-k esetén néha előjön, a már XP-nél megszokott HAL.DLL hiba a telepítéskor, ha több partíció van az SSD-n.

2. Ezzel a progival lehet USB-s W7 telepítőt előállítani, kell hozzá egy 4G vagy nagyobb kapacitású pendrive
(Ha DVD-n van a W7, akkor először sajnos le kell szedni ISO-ba. Azért sajnos, mert ez a progi ilyenkor nem mindig találja eredetinek az ISO-t.)

Itt a topic-ban valaki linkelt korábban egy programocskát, ami ezt a problémát is megoldja, megpróbálom megkeresni

Szerk
Megtaláltam

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#33519) qwertly válasza iwu (#33507) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi a válaszaidat :C itt van a kép.

(#33520) qwertly válasza szucsinka (#33516) üzenetére


qwertly
addikt

(#33521) Fire/SOUL/CD válasza qwertly (#33520) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

3 gond van ezzel a progival ;]

1. Fizetős
2. Nem tud partíciót klónozni, csak komplett vinyót minden partícióval együtt
3. Trial változatban még ezt sem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#33522) Sub-ZeRo válasza tDr1v3r (#33513) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csinálj egy rendszer visszaállítást. Ha kikapcsoltad, akkor tanultál belőle, de egy win7 lemez be, majd nyomj egy repairt. Ha ezek után sem jó, akkor vagy újra telepíted a progikat amik nem jók, vagy újra húzod a rendszert.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33523) qwertly válasza Fire/SOUL/CD (#33521) üzenetére


qwertly
addikt

Nem arról volt szó,hogy nem lehet fizetős :P,és arról sem,hogy mennyi partíció van a winyón. :DDD

(#33524) Воланд válasza qwertly (#33523) üzenetére


Воланд
titán

Mindig abból kell kiindulni, hogy vagy egy partíció van a vinyon vagy csak egy partíciót akar átmozgatni a user rendszer esetén és senki nem fog 50 dollárt fizetni csak azért, mert egyszer kell használnia egy programot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33525) qwertly válasza Воланд (#33524) üzenetére


qwertly
addikt

Anyira nem értek a windowshoz,hogy tudjam ezeket a dolgokat de itt van ez a program.Talán megfelel a célnak. :U

(#33526) Okoschka válasza Fire/SOUL/CD (#33518) üzenetére


Okoschka
csendes tag

Köszönöm.

Veszek RAM-ot, bepattintom és a régi HDD-ről (80GB) fogok USB-n
telepíteni. Ha kész, majd beteszem a Windows élményindex fórumba.

Had lássa az asszony mire kellett a sok guba...

(#33527) cettlee


cettlee
őstag

kéne 1 gyors help.firefox böngészöm van, és nem tudok loginolni a ph oldalra. Beirom a felhaszn és jelszót, okézás után megjelenik a szöveg hogy sikeres belépés... De nem lép be mégsem.

(#33528) Воланд válasza cettlee (#33527) üzenetére


Воланд
titán

Mozilla Firefox vagy Bugok a RIOS R5 PH! motorban, de nem w7, szerintem.

Szerk.: De ha nem tudsz belépni, akkor, hogy szóltál hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33529) iwu válasza qwertly (#33519) üzenetére


iwu
addikt

igen, csak előtte nézd meg, nehogy legyen benne valamid.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#33530) TRob1 válasza cettlee (#33527) üzenetére


TRob1
veterán

Valakinek ilyesmi problémája volt az ie topicban is, úgyhogy akkor valszeg nem böngésző, hanem ph bug.

¤ R'n'R ¤

(#33531) cettlee válasza TRob1 (#33530) üzenetére


cettlee
őstag

köszi

(#33532) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Légyszi segítsetek!

windows 7-et szeretnék feltenni a gépre, de úgy, hogy lcdtv-re van kötve a gép. nem tudom a telepítést befejezni, mert elmegy a kép:(
van, hogy már a bios-ban elmegy a jel. próbáltam hdmi és vga kábellel is, de nem megy. tanácstalan vagyok.

kell vennem egy tft-t, vagy crt-t? :(

(#33533) Psychonaut válasza qpakcovboy (#33532) üzenetére


Psychonaut
addikt

Próbáld meg VGA outputra kötni, ha lehet, és ne DVI-re.

(#33534) Morden24 válasza qpakcovboy (#33532) üzenetére


Morden24
nagyúr

Csak egy megjelenítő van rákötve a gépre?

Sectumsempra - For Enemies

(#33535) MasterDeeJay

Hali Mindenkinek!

Pár egyforma gépre szerettem volna felrakni a windows7-et de a DVD egyszerűen nem bootol be egyiken sem. Próbáltam többféle telepítőt is. A virágbolti (x86-x64 ultimate) angol verzió elindul, de az eredetiekből (32bit magyar prof) egyik se megy. (csak eredeti lehet fent)
A gép paraméterei:
P4 2,4ghz
Soltek SL-85DR3 lap 2x512 DDR333
120-as Seagate
Gef2 Mx400
A DVD meghajtókat már cserélgettem többfélét is, XP, Ubuntu bebootol. Bios legfrissebb, USB boot sincs pedig raktam össze pendriveos telepítőt is.
A Win7 DVDje biztosan hibátlan mert nagyon sok gépre raktam már fel. Csak valahogy ezt a soltek lapot nem szereti.

Ötletek?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#33536) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Lenne 2 problémám is.
A kezdetektől (beta verzió) használom a win7et.
jelenleg egy 64bites ultimate van fent a laptopon.
A következő hibákat vettem észre:
1, A tálca értesítési területén eltűnnek a programok ikonjai, vagy el sem indulnak(pedig elkéne), eltűnik az akku jelző, vagy épp a hálózat jelző ikonja.
Mindig más tűnik el, van amikor minden tökéletes, de ez a ritkább eset.

2, Nem tudom telepíteni az sp1-et.MS update-tel, sem pedig manuálisan (letöltöttem)
Természetesen eredeti verzió, megvolt az ellenőrzés.
MS updaten keresztül eljut 31%ig, majd ezt a hibakódot írja ki: 80073701

[ Szerkesztve ]

(#33537) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Hello!

Felraktam a Win7 64 bites verzióját.
Egyből alapbeállítások után akartam volna törölni és más HDD kiosztást is adni, majd újrainstall. Viszont a Partition Magics Pro azt írja ki az elején, hogy hibás fiilesystem és hogy javítsa? Ez miért van vajon? Miért nem látja?

Köszi

(#33538) Fire/SOUL/CD válasza MasterDeeJay (#33535) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vannak olyan lapok, amelyek nem várják meg, amíg a DVD olvasó kész állapotba kerül, azaz amíg be nem olvasta az olvasó a lemezt. Ilyenkor, mintha nem is lenne lemez a dvd olvasóban átmegy rajta, hiába van beállítva hogy aCD/DVD -ről bootoljon a deszka.
Szóval azt kellene kipróbálni, hogy berakod a lemezt, belépsz a BIOS boot menüjébe és vársz, amíg a dvd olvasó be nem olvasta teljesen a lemezt, csak ezután mész tovább...
(Ha meg véletlenül nem lenne a deszkának boot menüje, akkor amikor indul a gép nyomsz egy pause-t, majd megvárni a beolvasást, utána meg bármely billentyűvel tovább mehetsz.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#33539) cigam válasza cettlee (#33527) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nem használsz vmi "trükkös" kiegészítőt? AD/cookie filter?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33540) MasterDeeJay válasza Fire/SOUL/CD (#33538) üzenetére

Na valami haladást értem el.
Bootmenü van, most lehúztam a vincsit is hogy a lap kénytelen legyen csak dvdről bootolni. Így nem ugrik tovább a vincsire, viszont most ezt írja ki:
Cannot boot from CD - Code: 5
Rákerestem google-ba, és mintha valami olyasmi lenne a baj hogy a win7-ben elcseszték a bootolást és emiatt nem megy bizonyos lapokon. Sokféle megoldás van rá, kísérletezem.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#33541) bobsys válasza dpetiba (#33537) üzenetére


bobsys
addikt

es a particionalashoz miert kell a partition magic? ott van a telepitomediaban

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33542) Morden24 válasza Drughi (#33536) üzenetére


Morden24
nagyúr

1. Ikon adatbázis újraépítése asszem ezt a gondot is orvosolja.

2. Ha minden más update jól működik, akkor hagyd a francba az SP1-et, előnnyel amúgy sem járna.

Sectumsempra - For Enemies

(#33543) Drughi válasza Morden24 (#33542) üzenetére


Drughi
addikt

Köszi,

1, Ezt az ikon adatbázis dolgot részleteznéd?
Ilyenről még nem hallottam.

2, Eddig minden frissítés ment, ez az egy amivel már 2 hete küszködik a gép, most untam rá, de akkor hagyom.

(#33544) Morden24 válasza Drughi (#33543) üzenetére


Morden24
nagyúr

Így.

Gondolom te is nyomtál keresést a hibakódra, ez lehet hardveres kompatibilitási hiba is, és tekintve az SP1 nem végleges voltát, előfordulhat, hogy hiányzik belőle még ez-az :)

Sectumsempra - For Enemies

(#33545) dudasj válasza Drughi (#33536) üzenetére


dudasj
tag

Start menü - jobb click - tulajdonságok
Tálca fülön Értesítési terület - testreszabás
Itt állíthatod melyik mikor, milyen esetekben legyen látható.
Ha a mindig jelenjen meg... -et választod akkor mindegyiket felhozza majd.

(#33546) dudasj válasza Drughi (#33536) üzenetére


dudasj
tag

A másodikra talán segít:
http://support.microsoft.com/kb/971058/en-us

(#33547) polonic válasza Morden24 (#33544) üzenetére


polonic
félisten

Ez jó! Így jött vissza az aida64 ikonja.

(#33548) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Haló!
Lenne kis problémám,szeretnék képet lopni néhány játékból a print scrn gombbal,mikor megnyitom a paint progit nyomok 1 ctrl+v-t,nincs kép csak 1 nagy fekete semmi,ha nyitva hagyom játék alatt akkor fekete és benne 1 nagy fehér kocka lesz!Valakinek van valami ötlete?????Link küldéssel kapcsolatban,mikor kijelölöm az oldalat erre azt írja valamilyen alkalmazzással kell megnyitni.Ilyenkor mi a fene van?Kell hozzá outlook express vagy mi???????????
/WIN7/32

(#33549) polonic válasza Medvelászló (#33548) üzenetére


polonic
félisten

Print screennel nem fog menni. Nem tud 3d alkalmazásból képet lopni, ezért van az a jelenség, amit leírtál.
Külső program kell hozzá, fraps. Ezzel tudsz képet menteni.
A linkes dolgot nem értem. :U

(#33550) Sub-ZeRo válasza polonic (#33549) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem mindíg. Nekem pl van egy jó pár játék, amiből lehet prnt csr-el csinálni képet. Pl ilyen a css, meg a cod2. Amelyikből nem lehet, oda viszont kell egy külső progi ahogy írod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.