Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44851) gzozo72


gzozo72
csendes tag

Sziasztok
Wd Element merevlemezem miért nem csatlakozik a tv USB portjához (Samsung)?

Nem ismeri fel.Formáztam kétféle módba. Egyiket sem.
ilyen a tv:[link]

pendrive működik benne

Ma elvittem öcsémhez, neki van Toshiba. tehát az ő tévéje támogatja. Nos...azon sem jön be.
Nem talál forrást, viszont érdekes hogy mikor kihúzom a tévéből kiírja hogy USB eltávolítva.. ??
DVD lejátszóba is próbáltuk ott megtalálja de a tartalmat nem...
Puff neki..

[ Szerkesztve ]

(#44852) junior11 válasza gzozo72 (#44851) üzenetére


junior11
veterán

A merevlemez S.M.A.R.T. állapotba mint mutat? Ránéztél HD Sentinellel? [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#44853) gzozo72 válasza junior11 (#44852) üzenetére


gzozo72
csendes tag

Külső merevlemez
[link]

Új, most vettem

[ Szerkesztve ]

(#44854) liksoft válasza gzozo72 (#44853) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link]
Lehet, rossz leírást néztem, de nem értem, az USB-t miért csak Clone funkcióra írja? Pendrive-ról tudtál filmet nézni? Ha nem, akkor az USB csak szerviz funkcióra lehet ott.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#44855) gzozo72 válasza liksoft (#44854) üzenetére


gzozo72
csendes tag

Persze. Irtam is . Pendrive-al semmi gond.
Egyszerűen nem értem a dolgot...
A számítógép felismeri minden gond nélkül. Rajta van a film..pörög,világít.......

(#44856) King Unique válasza gzozo72 (#44851) üzenetére


King Unique
titán

Ez eleve gyári külső merevlemez, gyárilag NTFS-re formázva, így felesleges újraformázni. A TV gondolom tudja kezelni ezt a fájlrendszert, vagy nem? Illetve még a GPT-nél szoktak elhasalni: [link], [link]. De az Elements MBR lehet, így nem valószínű, hogy ez lenne a gond.
Maga a merevlemez felpörög benne rendesen? Mert a legtöbb TV-n lévő 0,5 A-es USB-portok nem biztos, hogy rendesen meghajtják. Jobb készülékeken eleve megnövelt áramerősségű portok vannak egy 2,5" külső HDD használatához: [link], [link].

Amúgy meg jó, hogy PC + desktop OS kombónál működik, hiszen elsődlegesen azokhoz lettek tervezve, nem pedig TV és társai eszközökhöz. :) Azon se lennék meglepődve, ha valami miatt alapból nem lenne kompatibilis a készülékkel, mert volt már ilyenre is példa...

[ Szerkesztve ]

(#44857) gzozo72 válasza King Unique (#44856) üzenetére


gzozo72
csendes tag

Furcsa hogy öcsém Toshiba merevlemezét a "gagyi" Hyundai TV felismeri........
Még elhozom majd az övét hogy megy-e a tévémen.
Összességben akkor tárolásra jó csak........?
:O :( :O :(( :O :((( :(((

(#44858) gzozo72 válasza King Unique (#44856) üzenetére


gzozo72
csendes tag

Ezt a GPT-t nem értem. Mit tehetek? Lehet az a gond,

(#44859) ddanger válasza King Unique (#44845) üzenetére


ddanger
aktív tag

Szia, köszönöm a segítséget sikerült megoldanom. Egy kb. egy hete kijött windows frissítés okozza a hibát.

A következő lépéseket kell megtenni, természetesen csak 1x.
- nyisson meg egy parancssort ha lehetséges adminisztrátori jogkörrel. (cmd)
- a következőket írja be természetesen idézőjelek nélkül és mindegyiket ENTER billenyűvel nyugtázza:
- "diskpart"
- "list volume"
- "select volume N" - ahol N a list volume parancs utan kiírt partíció sorszáma, pl select disk 1
- "attributes volume clear hidden" - ezen parancs kiadása után elméletileg a partíciónak automatikusan fel kell csatolódnia.
- "exit"
- "exit"

a parancsok bevitele után, a parancssor ablak bezáródik. Egy újraindítással ellenőrizze, hogy mostmár felcsatolja a partíciót a windows.

Üdv. ddanger

(#44860) King Unique válasza gzozo72 (#44857) üzenetére


King Unique
titán

Ezek adathordozásra és adattárolásra valók elsődlegesen és a dobozukon is rendszerint asztali operációs rendszerekkel való kompatibilitás van megemlítve, ami nyilván PC-n, notebookon értendő. Persze vannak direkt TV-hez készült modellek is, mint pl. az ADATA HC500. De még annál sem garantált teljes mértékben, hogy mindenféle készüléken működni fog.

Amúgy jogos a fórumtárs felvétése is, de akkor ezek szerint mégsem ilyen portra csatlakoztattad? Ha csak simán formáztad, akkor a partícióstílus nem változott, mert egyébként inicializálásnál lehet MBR / GPT között választani. Ha lemezkezelőben az adott lemez bal szélén jobb klikkelsz, akkor inaktívan mutatja, hogy mire lehetne konvertálni, tehát jelenleg annak az ellenkezőjén van. Vagyis a screenshottal megegyezőt kell neked is látnod, ha MBR.

[ Szerkesztve ]

(#44861) gzozo72 válasza King Unique (#44860) üzenetére


gzozo72
csendes tag

Rendben, meg fogom nézni :) (csak most nincs nálam, öcsémnél hagytam hagy ügyeskedjen...)
Talán van remény
Köszi mindenkinek

(#44862) King Unique válasza ddanger (#44859) üzenetére


King Unique
titán

Használok Win10-et, aszem a legújabb 10586.494 Threshold 2 build van fent, de ilyen hibát nem tapasztaltam. Illetve másoknál a fentebb említett automount általában megoldotta. Igaz, nálam rendszerint csak 1 db partíció szokott lenni az adattárként használt 2,5" külső vinyókon. Bár most bekerült külső házba egy laptopból kivett rendszerlemez is, amin eleve több partíció van. Viszont, amikor csatlakoztattam volt mindegyiknek betűjele Win10 alatt is.

Mindenesetre köszönöm, hogy megosztottad, legalább már ezt is tudjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#44863) ddanger válasza King Unique (#44862) üzenetére


ddanger
aktív tag

A win frissítés után particionált és formázott HDD-knél jelentkezik ez a hiba. A korábban létrehozottaknál nem. Nekem is csak az újonnan vásároltnál jött elő. A régi HDD-k mentek szépen mindkét rendszerrel (Win7 és 10). (a legbosszantóbb, hogy a Win7 pont a HDD kipróblásának reggelén frissítette magát, és már azzal sem tudtam rendbe hozni, csak a fenti megoldással)

(#44864) King Unique válasza ddanger (#44863) üzenetére


King Unique
titán

Pontosan melyik frissítés okoz ilyet, mert én eddig nem tapasztaltam :F
De majd lecsekkolom jobban. Igaz én általában nem is a beépített hulladék lemezkezelővel partícionálok, hanem eleve külső programokat használok. :D

[ Szerkesztve ]

(#44865) ddanger válasza King Unique (#44864) üzenetére


ddanger
aktív tag

Sajnos, azt nem tudom.

(#44866) deva


deva
tag

Sziasztok,

Van egy 2 terás WD külső vinyóm, NTFS-re formázva, amit egy RPI2-re dugtam rá, amin raspbian fut. Ezt az RPI2-t mint egy otthoni mini szerver használom, dyndns, remote desktop, transmission torrent kliens fut rajta, ezen felül sambával meg van osztva otthoni hálózatra a WD külső vinyó, szóval akár több helyről is el lehet érni.

Azt vettem észre, hogy néha baromira belassul valami, tipikusan akkor, amikor relatíve kevés szabad hely maradt a külső vinyón (2 terából 200 giga, vagy annál kevesebb), és egy nagyobb (15+ giga) torrentet töltök. A tipikus tünetek:
- amit max 1-2 óra alatt le kéne tudnia tölteni, az akár napokig is elhúzódhat
- torrent kliens webes felülete 1-2 másodperc helyett percekig is töltődik, ha egyáltalán betölt
- torrent kliens nem nagyon reagál, pause/resume/delete torrent csak sokadjára működik, ha egyáltalán történik valami

Mindezek mellett:
- ugyanazon a hálózaton, bármelyik más gépen rendes a letöltési sebesség, szóval nem a net lassul be
- RPI2 procija max 30-40% terhelésen fut, szóval valószínűleg nem itt van a hiba

A tippem az lenne, hogy a fájlrendszerrel, vagy magával a vinyóval nem ok valami. NTFS esetén ha 10% alá esik a szabad terület, az okozhat ilyen szintű belassulást? Valami tipp, hogy merre induljak el, mit csináljak, mi lehet a probléma? :)

Előre is köszi!

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#44867) Doky586 válasza deva (#44866) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Először-is egy defregmentálás nem ártana..

(#44868) krealon válasza deva (#44866) üzenetére


krealon
veterán

"Van egy 2 terás WD külső vinyóm, NTFS-re formázva, amit egy RPI2-re dugtam rá, amin raspbian fut. Ezt az RPI2-t mint egy otthoni mini szerver használom, dyndns, remote desktop, transmission torrent kliens fut rajta, ezen felül sambával meg van osztva otthoni hálózatra a WD külső vinyó, szóval akár több helyről is el lehet érni.

Azt vettem észre, hogy néha baromira belassul valami, tipikusan akkor, amikor relatíve kevés szabad hely maradt a külső vinyón (2 terából 200 giga, vagy annál kevesebb), és egy nagyobb (15+ giga) torrentet töltök. A tipikus tünetek:
- amit max 1-2 óra alatt le kéne tudnia tölteni, az akár napokig is elhúzódhat
- torrent kliens webes felülete 1-2 másodperc helyett percekig is töltődik, ha egyáltalán betölt
- torrent kliens nem nagyon reagál, pause/resume/delete torrent csak sokadjára működik, ha egyáltalán történik valami

Mindezek mellett:
- ugyanazon a hálózaton, bármelyik más gépen rendes a letöltési sebesség, szóval nem a net lassul be
"

Problemaforrasok lehetnek:
- rpi2 nem tud eleg aramot adni a 2.5 colos, sajat tapcsatlakozo nelkuli vinyonak.
- 90% foglaltsag felett minden naplozo fajlrendszer elkezd toredezette valni (NTFS, ext2,3,4, stb)
- a toredezett fajlrendszer nagy mennyisegu fejmozgatast kivan a HDD-n, ami jelentos aramfelvetel novekedessel jarhat, innen lasd elso pont
- ha a transmission-ben a pre-allocation be van kapcsolava, akkor a torrentek indulaskor elofordulhat nagy kesleltetes, amig a lemezen letrehozza az ures fajlokat
- tulzott elvarasaid vannak egy ilyen energiatakarekossagra kihegyezett rendszertol.

(#44869) deva válasza krealon (#44868) üzenetére


deva
tag

Azt elfelejtettem írni, hogy 3.5", külső tápról megy a vinyó. Igazából teljesítmény terén nincs túl sok elvárásom RPI2-től, egy 20 gigás torrentet max 2 órán belül simán letölt. Na, amikor ez megugrik napokra, akkor lesz érdekes a téma. :) Valószínűleg tényleg a 90% feletti foglaltság okozza a problémát, a megoldás már folyamatban van.

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#44870) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok srácok!

Adott egy 1 Terrás WD Blue winyó, amivel az lenne a problémám, hogy Malwarebytes Anti-Malware lefuttatása és a talált károkozók törlése után nem töltött be a Windows, fekete kép, villogó kis kurzorral. Telepíteni se tudok rá semmit, mert mikor kiválasztanám, hogy hova telepítsen, akkor kéri, hogy tallózak be neki valamit, de feladtam, nem jutottam semmire.

Hálás lennék, ha nem menne a levesbe a winchesterem! Köszönöm a segítségeteket előre is!

(#44871) pjen válasza Mukucs (#44870) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudod esetleg másik gépben megnézni,leformázni.Esetleg leszedni egy live linuxot,azzal ránézni.

(#44872) Vertigo18 válasza Mukucs (#44870) üzenetére


Vertigo18
addikt

Formázni tudod azért?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44873) Mukucs válasza pjen (#44871) üzenetére


Mukucs
senior tag

De, beraktam a gépembe, leformáztam, de utána se tudok rá telepíteni...

Live linux: Sajnos ehhez nem értek! :(

(#44874) pjen válasza Mukucs (#44873) üzenetére


pjen
félisten

Ha berakod a gépbe és a haladót választod ahol újra particionálod,formázod akkor sem megy?Egyébként letöltex egy live linuxot,kiírod lemezre és arrol indítod a gépet.Még telepíteni sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#44875) Mukucs válasza pjen (#44874) üzenetére


Mukucs
senior tag

Addig jutok el vele pont, akkor kéri, hogy tallózzak be neki valamit. Sose láttam hasonlót..

Ha jól emlékszem akkor valami olyasmit ír, hogy nem található eszközillesztő.. de ez nem 100%!

[ Szerkesztve ]

(#44876) pjen válasza Mukucs (#44875) üzenetére


pjen
félisten

A bios látja?Mondjuk biztos ha Tudtad formázni.Hát passz majd remélem jönnek nálam okosabbak.

(#44877) Mukucs válasza pjen (#44876) üzenetére


Mukucs
senior tag

Mikor ki kéne választani, hogy hova kívánom telepíteni a rendszert, ott nincs egy meghajtó se, viszont újat se tudok létrehozni, szürke az ikonja.

(#44878) Vertigo18 válasza Mukucs (#44875) üzenetére


Vertigo18
addikt

Figyelj csak...

Húzz le minden winchestert a gépedről, majd tedd bele ezt az egyet. Végy egy Windows telepítőt, majd indítsd el, ott próbáld meg formázni, ha nem értesz a Linuxhoz (egyébként teljesen egyszerű, kiírod lemezre a Linux disztribúciót, majd indításnál azt választod, hogy "live mode"...).

Ha a rendszer telepítésénél írja ki, hogy hiányzik egy driver, akkor lehet, hogy ACHI módra van állítva a Biosod, azt a drivert keresi. Esetleg a Sata driver nem megfelelő a telepítő dvd-den. Azokat keresi a telepítésnél. De egy fényképet, ha tolsz és leírod, melyik az a folyamat, ahol a hibaüzenetet kapod, akkor sokat segítesz, ráadásul lehet, hogy több segítséget is kapsz.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44879) Mukucs válasza Vertigo18 (#44878) üzenetére


Mukucs
senior tag

Természetesen úgy próbáltam, hogy csak azt tettem bele.

Átváltom az ACHI módot, meglesem úgy.

(#44880) Mukucs


Mukucs
senior tag

Egyébként nem tudok ott formázni, mert nem lát egy partíciót se. És újat se tudok létrehozni.

(#44881) Vertigo18 válasza Mukucs (#44879) üzenetére


Vertigo18
addikt

A másik, amihez pl. szintén driver kell és az alaplapi cd-lemezen szokott rajta lenni (ha van ilyened), az a RAID-driver, de ahhoz ha jól tudom, több vinyó kellene.

Igen, tudom már. Amikor a rendszer installálásnál az elején akarod formázni, ott kiírja, hogy egy bizonyos driver hiányzik. Ha jól emlékszem, akkor nincs egyetlen vinyó sem a listádon és nem aktív az "Új" (létrehozás) gomb...

Esetleg valami ilyesmi az az üzenet? Mert akkor régebbi a windows rendszered, mint a géped és azon még nincs a gépednek megfelelő raid/sata/Achi driver.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44882) Mukucs válasza Vertigo18 (#44881) üzenetére


Mukucs
senior tag

Csináltam képeket! :U

(#44883) Vertigo18 válasza Mukucs (#44882) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, ahogy a videón is van... Hiányzik egy driver, ami kellene az alaplapodhoz, hogy lássa a merevlemezt.

Félve kérdezem meg, hogy eredeti-e a Windowsod? Nem is, inkább meg sem kérdezem!

Javaslom valahonnan egy újabb telepítő lemez beszerzését, vagy kideríteni, melyik drivert hiányolja és azt kiírni egy adathordozóra, majd itt betallózni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44884) Doky586 válasza Vertigo18 (#44881) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet hogy csak a pendriveot nem találja..
Usb2 pen és usb2 aljzat javasolt ha van..

[ Szerkesztve ]

(#44885) King Unique válasza Mukucs (#44882) üzenetére


King Unique
titán

Ez lehet a tipikus Win7-nél előforduló USB (pendrive) telepítési hiba is, mivel olyan "régi", hogy még az USB 3.0-át sem támogatja natívan... —► USB 2.0 port (& USB 2.0 pendrive) használata javasolt. Meg persze lehet szórakozni ilyen + ilyen megoldásokkal is.
Win8.1/10 esetén szerencsére ez már nem okoz problémát. :N

[ Szerkesztve ]

(#44886) Mukucs válasza King Unique (#44885) üzenetére


Mukucs
senior tag

CD ről próbálom telepíteni. Kötben talán megvan a megoldás, miszerint kell az alaplapi sata driver. Csak melózok, így még nem jártam utána. Nem tudom, hogy mi az és hol fogom megtalálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#44887) Kovesz82 válasza Mukucs (#44870) üzenetére


Kovesz82
tag

Mély formázást vagy más néven low level format-ot próbáltad? Egyszer nekem vissza hozott egy 80 GBos vinyót, azóta is jól megy.
Nem biztos hogy driver gond ez. Ez előtt hogy ment fel rá a rendszer?
Bios látja a winyót?

[ Szerkesztve ]

(#44889) King Unique válasza Mukucs (#44886) üzenetére


King Unique
titán

Ja, mondjuk ezt nem tudtuk eddig...illetve gondolom az ISO eredeti és nem valami mókolt? Ha tehát nem pendrive-ról történik a telepítés, akkor vsz az lesz, amit fentebb mondtak, illetve ami a videóban van.
Amúgy a live Linux használata sem bonyolult annyira.

(#44890) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

az elmúlt hónapban 2 darab WD My Passport Ultra járt nálam. Az elsőnél se kép, se hang nem volt, gariba ki is cserélték, a másikat ha rádugom a gépre, akkor megjelenik hogy eltávolítható eszköz ugyan (és látja is, hogy egy "My Passport Ultra", de se TC, se Intéző, se Speedfan, se Eszközkezelő nem látja, hogy lenne egyáltalán bedugott vinyó, még formázatlan meghajtóként sem. Gondolom akkor ez is kuka?
Különben vicces, mert most akartam új tárolós vinyót venni, WD és Hitachi 7k3000 között filóztam, de kicsit sok volt az elhullott WD most a környékemen (tudom, abból adják el a legtöbbet is)...

(#44891) Vertigo18 válasza Orgi (#44890) üzenetére


Vertigo18
addikt

Másik gépben is kipróbáltad? Ott is ugyanez a helyzet?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44892) Orgi válasza Vertigo18 (#44891) üzenetére


Orgi
őstag

Macbookon tudtam megnézni, ez a tulaj gépe, ott se látja semmi...

(#44893) adamcadmon


adamcadmon
csendes tag

Sziasztok,

Van egy 3TB-os külső winchesterem, a HD Sentinel képeket csatolom.
A kondíciója mostanában sokat romlott, jelenleg 22%-on áll. Igazából már mindent lementettem róla, ami fontos.
Az lenne a kérdésem, hgoy merjem-e még használni, vagy már nagyon kockázatos? Működés közben sokszor kattog, de a chkdisk például nem talált hibát.

Köszi
Adam

FX8320, 8 GB DDR3; Sapphire R9 390 8G, Asus Sabertooth 990FX R2.0; Samsung 850 EVO SSD 250GB, CHIEFTEC CTG-750C 750W;Benq G2222HDL

(#44894) King Unique válasza Orgi (#44890) üzenetére


King Unique
titán

Azt azért kicsit fura, hogy két db (zsír új) külső HDD meg se nyekken, ha a gépre van csatlakoztatva. Persze a selejt előfordulásának esélye (manapság) nem zárható ki egyik gyártónál sem.
Az viszont érdekes, hogy a Windows tálca értesítési területén megjelenik, de az eszközkezelő nem mutatja...lemezkezelőben látszik, illetve másik USB-portban (hátlapi) / kábellel próbáltad, tápellátás ok?

"Macbookon tudtam megnézni, ez a tulaj gépe, ott se látja semmi..."

Vagyis nem a tied a külső meghajtó, hanem úgy adták oda, hogy "javítsd meg"? Akkor a tulaj ki tudja mit csinált vele, mert gyanítom, hogy nem feltétlenül figyelt oda ezekre... Egyébként a normál My Passport modellek gyárilag NTFS-re vannak formázva, de azt az OS X is tudja natívan olvasni, szóval jó esetben fel kellett volna ismernie.

[ Szerkesztve ]

(#44895) Orgi válasza King Unique (#44894) üzenetére


Orgi
őstag

Szia,
nem írtam, hogy újak voltak és két különböző tulaj ugyanolyan külső vinyója volt, teljesen függetlenek egymástól. Ami közös a típuson kívül az az, hogy mindkettő biztonsági mentésnek volt használva, nem mindennapos használatban, hanem kb 2 hetente csak rámentettek új fényképeket, fontosabb dolgokat és utána ment vissza a fiókba. Az elsőt az edigital már ki is cserélte gariban, a másik külföldi, szóval az megy RMA-ban.
Értesítésként megjelent, de lemezkezelőben nem, másik kábellel sem, másik usb porton sem. Viszont most kiadott egy nyekkenő hangot és el is tűnt, mostantól ez is full halott.

(#44896) King Unique válasza Orgi (#44895) üzenetére


King Unique
titán

Akkor vagy eleve gyári hibásak voltak, vagy a nem megfelelő használat miatt mentek tönkre. Utóbbihoz már elég akár egy kis esés, illetve az elégtelen USB tápellátás is odavághat nekik. Valamint, ha már nem pörög fel benne a merevlemez, akkor lehet letapadt az olvasófej.

[ Szerkesztve ]

(#44897) Vertigo18 válasza Orgi (#44895) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyéb, merevlemez kezelő program sem látta?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44898) Orgi válasza Vertigo18 (#44897) üzenetére


Orgi
őstag

Esetleg tudnál javasolni vmi konkrétat és akkor megnézném azzal, hátha...? De mivel a lemezkezelőben sem látszódott és a WD saját programja, a Data Lifeguard Diagnostics Tool se látta, ezért azt hiszem ez a 2. példány is kuka (illetve mivel még gyári gari van rá, már megnyitottam az RMA ticketet a WD support oldalán).

(#44899) bb0t


bb0t
senior tag

Sziasztok. Van két 640-es caviar black-em ami régen egy szervergépben ment, és tükrözve voltak. Gondoltam, ha leformázom meg átnevezem őket akkor látja majd a gép őket, de az a helyzet, hogy szimplán bedugva mindkettőt csak az egyiket látta a másikra azt írta lemezkezelőben, hogy offline, meg, hogy aláírás ütközés. Kihúztam azt ami aktív volt, ekkor látta az offline-t is a gép. Leformáztam és kapott egy másik betűjelet. Bedugtam egyszerre mind a kettőt az aktívra azt írta idegen lemez a másikra továbbra is azt az ütközéses izét. Lehúztam az offline-t, importáltam az idegen lemezt, azt mostmár látja, de gyanítom egyszerre még mindig nem látná a kettőt. Szóval mit csináljak, hogy ketteskére ne írja ezt az aláírás ütközéses dolgot. Bocsi ha zavaros volt de én sem értem. :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#44900) Doky586 válasza bb0t (#44899) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem formázni hanem újra-partícionálni kéne..

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.