Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99101) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

A Gamersgate-en vásárolt játékok és maga az oldal, mennyire biztonságos? Van valamilyen probléma, vagy esetleg itt mire kell figyelni?
Illetve van ide most valamilyen kupon, vagy kód, amivel olcsóbban lehet vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#99102) Crytek válasza Corsair90 (#99101) üzenetére


Crytek
veterán

Teljesen megbízható oldal.
Kupon nem igen szokott ott lenni.

Next PC Upgrade: 2022

(#99103) cyberkind


cyberkind
félisten

Segítene valaki hogy a 4 féle Shadow Warrior között mi a különbség?
[link]

Paranormal Cocktivity

(#99104) Crytek válasza cyberkind (#99103) üzenetére


Crytek
veterán

Diohéjban

Shadow Warrior vásárlása - új sima
Shadow Warrior: Special Edition - 1-2 plussz dolog van benne
Shadow Warrior: Special Edition Upgrade - ha a simát vetted ezzel csinálhatsz belőle Specialt
Shadow Warrior Classic Redux - ezer éves régi game

Next PC Upgrade: 2022

(#99105) cyberkind válasza Crytek (#99104) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, akkor special edition lesz! :R

Paranormal Cocktivity

(#99106) Crytek


Crytek
veterán

Song of Horror kickstarter

Next PC Upgrade: 2022

(#99107) Heavyrain válasza cyberkind (#99105) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ugye van hozzá 75%-os kuponod amivel 0,87€ a Special Edition? (Ha nem,akkor küldök)

[ Szerkesztve ]

(#99108) Crytek


Crytek
veterán

A 4A Games egy új Metro játékon dolgozik

"várhatóan lesz inventory, crafting rendszer, lootolás, kereskedés, fegyvertervezés és hasonló jóságok"

:C :R

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99109) cyberkind válasza Heavyrain (#99107) üzenetére


cyberkind
félisten

Már mind1, megvettem ennyiért, azt se tudom hogy ti honnan szerzitek ezt be.

Paranormal Cocktivity

(#99110) ZsZso válasza MoVieFaN (#99093) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Leért. Gond nélkül működik (Windows 7 x64).

(#99103) cyberkind:
Alienware Arena -n volt elérhető -75% -os kupon.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99111) Crytek


Crytek
veterán

Nuuvemes Metro LL Redux-ot nézze meg valaki nálunk aktiválható lenne-e!
Group Buysban találtam brazil srácot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99112) MoVieFaN válasza ZsZso (#99110) üzenetére


MoVieFaN
tag

Közben rájöttem, hogy nálam valószínűleg a CIS verzió megléte okozza a gondot. Meg is kértem a törlését a Steam Supporttól.
Úgy tűnik, hogy a ROW (appID 22380) és a CIS (appID 22490) nem fér meg egymás melett. Külön soron is hozza. Ha az alap Steam könyvtárba teszem, akkor letölti a ROW-t, majd indításkor a CIS-t is, és végül a CIS fut (DLC-k nélkül). Ha másik meghajtóra teszem, akkor jön a hibaüzenet.
Egyetlen megoldásnak a CIS töröltetését láttam. Bízom benne, hogy ezután nálam is jó lesz (Win8.1 64bit).

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#99113) Dilikutya válasza Crytek (#99104) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt ugye tudod, hogy az SE egy fillér felárat sem ér úgy igazán? :)

The Shadow Warrior Special Edition includes Shadow Warrior, the Serious Sam 3 sledgehammer and Hotline Miami katana in-game weapons, the Shadow Warrior digital art book, and the official Shadow Warrior soundtrack.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99114) eami válasza Crytek (#99106) üzenetére


eami
addikt

2017 június.... muhaha. Addig inkább megduplázom azt a €12 piroson vagy feketén. rotfl :DD

(#99115) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#99113) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viscera?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99116) FollowTheORI válasza ZsZso (#99091) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondandóm második felére gondolsz?

Nagyon egyszerű, ha egy játékot be tudsz aktiválni akkor futtatni is tudod... (99,99%).
Ha futtatási korlát van rajta, akkor az esetek 99,99%-ában már aktiválni sem tudod.

Ritkán a megjelenéstől számított relative rövid időn belül volt már olyan hogy be tudtál aktiválni egy játékot, és futott is... majd utólag rátettek egy futtatási korlátot. Ilyen lehet, de ezis ritka 0.01% esélyes.
Régi több éve piacon lévő játéknál meg semmi, mivel azokkal utólag nem foglalkoznak évek után ilyen zárakkal meg stb. Sőt inkább levenni szokták, ha van is módosulás.

Szóval annyi mondtam mint érvelés, ha be tudod aktiválni akkor futni is fog.

A New Vegas Ultimate-t más szempontból speciális... mégpedig azért mert a "sima" régiómentes változatát letiltották keleteurópára... Tehát amit meg tudsz venni németeknél, angoloknál, amerikaiaknál stb. Azt ők be tudják aktiválni, az oroszok és kelet európa meg nem. Ezért van a német boltban is a figyelmeztetés, hogy nálunk nem fog menni. Angoloknál, németeknél stb menni fog. Ezért New Vegas Ultimate-et csak Steam-en illetve a magyar boltokban célszerű megvenni. :)
Ez a változat elég ritka... talán ez az egyik még még van 2-3 eset ilyen max... de ritka mint a fehér holló.

A Dishonored GOTY esetén a fenti régiómentes "ROW" változat nincs aktiválási korláttal ellátva (mint ahogy az esetek 99%-ban sosem a ROW). Tehát ha megveszed brazíliában, angliában, stb akárhol azt be tudod aktiválni nálunk is és menni is fog.

Dishonorednél nálunk egy spéci keleteurópai változatot árulnak, ami viszont csak nálunk/régiónkban aktiválható.
A plussz csavar a dologban, hogy ebből is kétféle van... van a dobozos bolti... ezen futtatási korlát is van. Tehát megveszed a magyart, beaktiválod és fut is... de máshol nem fut (pl németeknél, angoloknál).
És van az amit a Steam árul a saját boltjában. Ez szintén csak nálunk vehető meg, de nincs rajta más korlát. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99117) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Sziasztok

Dying Light SP érdekelne. Láttam a Nuuvem-en jó árban van , de nem tudom megvenni. Ha van valami ötletetek kérlek jelezzétek. Köszi.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#99118) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#99115) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt kapod alapból a simához. Az SE-hez csak lópáncél jár. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99119) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#99116) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Külföldi vásárlásnál pár dolgot kell előtte megnézni.

1. Van e az adott országra/régióra készült lokális változata, ott ahol vennéd.
Ha amerikából veszed, van e NA - North America... ha braziliából van e BR, vagy SA (South America) stb változata. Ha németeknél akkor van e DE változata, és így tovább.
2. Ha van, meg kell nézni van e rajta aktiválási korlát (általában lesz, 99%), vagy + futtatási korlát is nyilván. Felejtős.
3. Ha nincs, akkor valószínűleg a régiómentes (jelölésmentes), vagy ROW változatot árulják.
4. Meg kell keresni ezeket a jelölés nélküli vagy ROW változatokat és meg kell nézni ugyanúgy van e rajtuk aktiválási vagy futtatási korlát.
5. Ha van... (lásd New Vegas Ultimate), akkor felejtős megintcsak. De ez ritka, mint előbb írtam - általában nincs, de jobb az óvatosság - ellenőrizni kell mindent!
6. Ha nincs, nyert ügyünk van simán vehető, aktiválható és játszhatunk vele.

Kb tömören ennyi a "process" vársárlás előtt más régiókból.

Annyi a nehezítés az utóbbi időben, hogy a Steam nem mindig jelöli már meg név szerint a régiós változatokat. Erről is volt korábban szó itt valahol. Hanem csak egy "sub id" szám van (lásd pl Black Ops 3... ilyenkor azokat is mind át kell nézni korlátozások után. Ha találsz olyan ahol az adott országok vannak csak jóváhagyva (tehát csak BR, NA stb országokból vehető/aktiválható), akkor azt fogják nagy valószínűséggel árulni, tehát nem veheted meg... ha nem találsz ilyet és magyarország sincs kizárva sehol. Akkor meg lehet venni.

Szóval, ha valaki spórolni akar, az kénytelen ezen a macerán átmenni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99120) arty válasza Crytek (#99108) üzenetére


arty
veterán

ezt a "szériát" is lezüllesztik tehát a "kraftolós-grindelős repetitiv mocskok" közé :((

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99121) Crytek válasza Crytek (#99111) üzenetére


Crytek
veterán

Valaki?

arty: Dehogy! Végre valami open world metro lesz remélem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99122) i2k válasza arty (#99120) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, úgy tűnik... :(((

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#99123) arty válasza Crytek (#99121) üzenetére


arty
veterán

ha neked tenni-venni van kedved, irány a konyha mosogass, takaríts, főzzél valamit

de játékban botot hámozni, meg töltényt bereszelni biztos baromi élvezetes.
janem, próbáltuk má' ezerszer. ilyenek a fulligénytelen dayzbe és a többi mmoba valók, erre szinglibe is erőltetik, mert olcsón lehet "tartalmat" (=kéccázórás szintezés a semmiért) gyártani hozzá.

játszani persze szar, de mivel erre is van kereslet...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99124) ZsZso válasza FollowTheORI (#99116) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Sajnos nem elég nagy a szókincsem ahhoz, hogy kellően meg tudjam köszönni a részletes válaszod. Ezer hála és köszönet! :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99125) Csapoati válasza arty (#99123) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Fallout 3-4-et ismered-e?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99126) arty válasza Csapoati (#99125) üzenetére


arty
veterán

igen, hallottam róla - egy rpg-ben ez gondolom oké is (bár hallottam szörnyűségeket a falloutos bázisépítésről, a hátizsák telitődéséről, hogy a logisztika iszonyat macera/repetitiv)

de egy metró játék (akció-fps) ne k*rvuljon már el ... engem nem érdekel a fallout, ellenben a metrókat végigjátszottam, most pedig ez az ip sincs többé (számomra).

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99127) vorosmarti válasza djculture (#99086) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Mondj már lsz egyetlen játékot amivel elégedett vagy! Olyan kíváncsi lennék rá :D

(#99128) djculture válasza arty (#99126) üzenetére


djculture
félisten

Majd feléled a Metro is mint ahogy a wolfenstein-t is elég jó rebootolták..

(#99129) cskamacska válasza arty (#99126) üzenetére


cskamacska
addikt

Valójában attól hogy valami open world, nem azt jelenti, hogy egyből Survival ZombieCraft Z lesz belőle. Már az is "open world", hogy a helyszínek között lehetett oda-vissza mászkálni az eddigi Metrókban, így nagyon elkurvulni sem tud. :P

A szabadon mászkákban egy fokkal nehezebb összehozni a "narrative experience"-t, többe is kerül, de alapvetően a nyitottság felé halad minden játék már a kezdetektől, a "csőjátékok" tipikusan random korlátok miatt születtek, aztán megszoktuk.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#99130) cyberkind válasza arty (#99126) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem qrvul, csak Stalker 2 lesz belőle.

Paranormal Cocktivity

(#99131) Mr.Csizmás válasza Csapoati (#99125) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3-ban egy dekát nem craftoltam, mégis a végén járok már :K

metróból meg akár valami gyalogGTA-t is össze lehetne hozni, ha már a 4-ben is működött a metróalagútban mászkálás :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99132) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Írta valaki hogy a South Park-hoz rakható magyarítás, egy linket dobna valaki hogy honnét?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#99133) ZsZso válasza DrTechnoid (#99132) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én a magyaritasok.hu -n ezt találtam (bár nincs meg a játék). Ott érdemes mindig körülnézni, ha hasonló kérdésed van. Tapasztalatom szerint ha ott nincs, akkor sehol sincs :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99134) tomsolo válasza vorosmarti (#99127) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezt már kérdeztem én is tőle. L4D-nél meg is álltunk :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99135) genndy válasza ZsZso (#99133) üzenetére


genndy
addikt

:K
Ezt raktam föl, tökéletesen megy.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#99136) tomsolo


tomsolo
őstag

Na ki mit vett végül a sale alatt? :D

Nekem steamen összesen sikerült 3-at vennem:
- Satellite Reign
- Monkey Island Special Bundle (najó ez kettő de vásárlásként egy)
- Nova -111

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99137) KubanitoS válasza tomsolo (#99136) üzenetére


KubanitoS
veterán

Volt egy kis wallettes pénzem, de végül többet költöttem, mint akartam.

Life is Strange, Talos Principle fullos pakk, Wolf New Order, Blues and Bullets, Mordor GOTY, This War of Mine és néhány apróbb hiányzó Civ 5 dlc

Azt hiszem jövő karácsonyig rendben leszek. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#99138) Csapoati válasza tomsolo (#99136) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Semmit. :D Vége a hörcsögözésnek, meg itt az X360 is most már.

KubanitoS: Aha, azt te csak hiszed. Jön a winter sale is ám. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99139) ZsZso válasza tomsolo (#99136) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem tudom, hogy csak Steam forrásra gondoltál -e, de itt vannak a black friday -es sale alatt vásárolt cuccaim:
- Gat out of Hell (Steam)
- Assassin's Creed Rogue Deluxe (Nuuvem)
- Fallout: New Vegas Ultimate (Nuuvem)
- Dishonored GOTY (Nuuvem)

Nem szoktam ennyit költeni, de most elszaladt velem a paci.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99140) Crytek


Crytek
veterán

Nekem semmi.
Nuuvemen sajnos nem tudom hogy kell kideríteni melyik game aktiválható nálunk így semmit nem vettem.(Ezt mondjuk valaki leírhatná hogy kell kideríteni pl a párszáz ftos Metro Reduxok érdekelnek aktiválható- e nálunk)
Ryse se kapta meg a -75%-ot :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99141) warcat válasza tomsolo (#99136) üzenetére


warcat
veterán

Satellite Reign-el én jót játszottam, orosz barátaink csencsbizniszének egyik utolsó gyümölcseként volt meg early accessből.
Megjelenéskor nekem pont kellően nehéz volt (lopakodós,low profile ügymenetre buzdítva, de nyugodtan lehetett váltani a "na lebuktunk,akkor most szétlőjjük a fél negyedet"-stílusra, pont mint a Syndicate régen :)
A végére kicsit túlfarmoltam magam, a sztori meg azért annyira nem volt érdekes,így végül kimaradt az utolsó városnegyed.

Részemről nem vettem egyetlen játékot sem,viszont elkezdtem pénzt tolni Star Citizenbe, ami egy veszélyes ösvény ;]

Mostani megjelenések közül a Hard West-el szemezek,de abszolút ráér.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#99142) djculture válasza vorosmarti (#99127) üzenetére


djculture
félisten

GTAV
Mafia II
Dirt 1-2 -3
sniper elite v 2-v3
Zombie army trilogy
wolfenstein new order
van még sok

(#99143) vitaro válasza ZsZso (#99139) üzenetére


vitaro
senior tag

A New Vegas gond nélkül aktiválható steam-en? Kosárba helyezés után azt írja, hogy a tétel nem elérhető az országunkban.

Szerk.: Most nézem, hogy bármit enged kosárba rakni, régen ezt nem csinálta, gondolom akkor trükközni kell...

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#99144) eami válasza tomsolo (#99136) üzenetére


eami
addikt

steamről (pár +1 soros tucat kacaton kívül) csak SOMA vettem. Illetve The Evil Within bundlet, de arra ment is egy refund. Nuuvemről azért sikerült pár címet behúzni.

(#99140) Crytek: Metro Reduxot simán amúgy sem engedte venni, de ránéztem neked és mivel vak kifejezetten BR verzió ezért elég nagy eséllyel nem tudnád használni a kulcsot még ha sikerülne is beszerezni.

A hogyannézdmeget meg nem sokkal korábban írta le (#99119) NetTom. Mit szeretnék még tudni ezen kívül?

[ Szerkesztve ]

(#99145) djculture válasza eami (#99144) üzenetére


djculture
félisten

"The Evil Within bundlet, de arra ment is egy refund"

Nem tán megtapasztaltad hogy pc verzió mekkora gánymunka?

(#99146) bullseye


bullseye
addikt

Rainbow Six 3: Gold
Dungeon of the Endless
Massive Chalice
The Beginner's Guide
Fingered (ez mondjuk lehet, hogy megy is vissza)
+ AW-ben egy prémium tank :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#99147) cyberkind válasza djculture (#99145) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz nálam fullom, vsync 60fps-sel megy, de a kártyát hajtja rendesen, amíg a SW ultra-n kb mindenre köröket ver, úgy néz ki, és még a gépet se eszi meg, úgyhogy nem rossz az annyira de nem is jó.

Paranormal Cocktivity

(#99148) eami válasza djculture (#99145) üzenetére


eami
addikt

csak megerősítést nyert hogy még a fallout 4-nél is gányabbul néz ki. Értem én hogy ők nem grafikát hanem "játékélményt" árulnak, de fallout 4 és evil within refunddal én egy kis grafikára is szavazok. Fallout 4 megjelenés olvastam valahol egy commentet, hogy a moddereknek 2 műszakban kell nyomniuk hogy jövő karácsonyra nézzen is ki valahogy és kb igaza is volt.

(#99149) cyberkind válasza eami (#99148) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom mi bajotok van a Fallout 4 grafikájával...

Paranormal Cocktivity

(#99150) djculture válasza cyberkind (#99149) üzenetére


djculture
félisten

Hát ahogy beharangozták, mindenféle képek jöttek amibe úgy nézett ki mint valami modern hd-s textúrákkal lett volna megpakolva a játék. Igazi etetés volt mert gyakorlatilag közel mész ilyen doom 3-as textúrák vannak rengeteg helyen a játékban. Még pc-n azt mondom elmegy szódával konzolon tényleg nagyon durván ps2 szitű a cucc. Sajnálták a pénzt egy normális játékmotor megvásárlására, ilyen call of duty effektus... Tele nyomják effekttel hogy ne tűnjön fel a grafika ósdi szintje, cserébe a gépigénye értelmetlen szintre szökik

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.