Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99801) tomsolo


tomsolo
őstag

AC Unityben - ami egész jól néz ki és jól is fut immár imho - az zseniális azért hogy:

- a ruhamozgás triggereli a kamera sebessége, rángatod az egeret, ugrálnak a ruhák
- a grafika skálázása egy vicc. előkellett ásnom egy fhd monitort mert 16:9 az egyetlen res amit támogat, minden mást széthúz vagy összenyom

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99802) djculture válasza W.Wilson (#99796) üzenetére


djculture
félisten

Lényeg az hogy Európában van egy olyan jog hogy a vásárlástól el lehet állni és már a digitális tartalomra is vonatkozik

Ezenfelül az ún. elállási jog is megilleti Önt, amellyel az online digitális tartalmak esetében a szerződéskötéstől számítva 14 napon át élhet. Azt követően azonban, hogy megkezdi a kérdéses tartalom letöltését, illetve folyamatos továbbítását, már nem állhat el a vásárlástól, ha a kereskedő teljesítette szerződéses kötelezettségeit. Ezért a kereskedőnek először az Ön kifejezett beleegyezését kell kérnie ahhoz, hogy az anyag azonnali letöltését, illetve továbbítását lehetővé tegye az Ön számára, Önnek pedig ki kell jelentenie: tudomásul vette, hogy a letöltés, illetve a folyamatos továbbítás megkezdésével elveszti az elálláshoz való jogot.

[ Szerkesztve ]

(#99803) bullseye


bullseye
addikt

Én inkább eladom/ajándékozom a dolgokat (és a fogyasztóvédelmi erőmet a Microsofttal való csatára tartogatom, mert szerintem megsértették az adataimat kissé), de azért elég bunkó dolog volt az Life ep1 encore, és az előfizetős FF is. Viszonta XIII nem rossz pl.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#99804) Urguru válasza reelc (#99800) üzenetére


Urguru
tag

Sajnos nem keresek olyan sokat , hogy be merjek rendelni vakra bukó zsákbamacskát amit nem merek bevállalni ( utólag) , (kifizetni sikerül...) de ha berendelted akkor fizess .. Np

(#99805) Csapoati válasza Urguru (#99804) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dögöljön meg a szomszéd tehene is...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99806) Rendo84 válasza W.Wilson (#99796) üzenetére


Rendo84
senior tag

+ 1
Elnézve a játékokat és azt hogy mennyiért adják összesen, teljesen reális ár értük.

[ Szerkesztve ]

(#99807) Urguru válasza Csapoati (#99805) üzenetére


Urguru
tag

Béláim gondolkozzunk..

(#99808) W.Wilson válasza djculture (#99802) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Jó, de ennek a csomagnak a lényege pont az, hogy nem tudod, hogy mit veszel. Kvázi szerencsejáték. Nem olyan, hogy megvettem, szar, és kérem vissza a pénzem.
Legközelebb akkor refundot kérek a lottószelvényemre is, ha online veszem, és nem nyerek a végén.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#99809) Urguru válasza W.Wilson (#99808) üzenetére


Urguru
tag

:C

(#99810) reelc válasza Urguru (#99804) üzenetére


reelc
veterán

Ja, persze, kövezzetek meg, hogy életemben másodjára csináltam refundot. Éltem a törvény adta joggal, mi is a probléma? Azt én hadd döntsem el, mire mennyit költök, és ha számomra nem jön be a dolog, hadd ne könyveljem el buktaként, ha van rá lehetőségem. Ha bejött volna legalább 2 játék belőle, akkor jó vétel lett volna, és nem lenne semmi gond.

Nektek biztos soha nem volt semmilyen bolttal, céggel problémátok, soha nem reklamáltatok. Ha mégis, akkor megérthetnétek a dolgot.
Szerintem itt fejezzük is be. Írtam előzőleg, hogy ahány ember annyi nézőpont.

(#99806) Rendo84: Nem feltétlenül az ismétlődésről van szó, pedig megvan a 2 Humbléjuk BTA szinten.
(Látom közben szerkesztetted).
Lara Croft and the Temple of Osiris - nem érdekel
Thief - megvan
Final Fantasy XIII - nem érdekel
Life is Strange Episode 1 - ebből a komplettet fogom megvenni
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - nem érdekel, ráadásul MMO

+ még azt is mondhatnám, hogy a tavaly karácsonyi Surprise csomagban a Thief: Master Thief Edition volt, nem a sima kiadás, mint most.
Húsvétkor a Surprise csomagban benne volt a Life is Strange Episode 1 és a többi részre 20%-s kupon volt, nem 10%, mint most.
Szóval még amit ismételtek, az is kevesebb, mint előző alkalommal.

Ennek fényében sem lehetek csalódott?

[ Szerkesztve ]

(#99811) Urguru válasza reelc (#99810) üzenetére


Urguru
tag

Nem kövezés , és nem bántás , "de kövezz meg ha nem ettél még olyan hamburgert (ételt) ami nem ízlett , visszavitted miután elfogyasztottad ?"

További szép estét

Üdv

(#99812) tomsolo válasza Urguru (#99811) üzenetére


tomsolo
őstag

de még nem ette meg, megvett vmit amit felhasználatlanul visszaad cserébe a pénzéért :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99813) Urguru válasza tomsolo (#99812) üzenetére


Urguru
tag

Ez is igaz :) Jó étvágyat :)

Ui: reelc bocsi nem volt semmi személyes ellentét irányodban

:N

[ Szerkesztve ]

(#99814) reelc válasza Urguru (#99813) üzenetére


reelc
veterán

Nem haragszom, és W.Wilsonra sem. :)
Kifejtettük az álláspontunkat valamiben, amiben 2 szögesen ellentétes oldalt képviselünk.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#99815) Urguru válasza tomsolo (#99812) üzenetére


Urguru
tag

Akár megette, akár nem , kikérte ... (megkóstolta amikor meglátta mi van benne) .

De nekem nem fáj , és nem zavar.

És nem személyeskedés , csak vélemény.

Üdv

(#99816) BasketWink


BasketWink
csendes tag

az első aki itt a fórumban(nem privátban) válaszol erre a kommentre kap egy kulcsot Rainbow six siege-hez (UPLAY) aktiválásra!!! cserébe csak monja meg hogy jeleze bármiféle időkorlátot aktiválás után :) (nem tudom hogy csak hétvégén játszhatnak a kulcsokkal [igen van több de most csak 1-et adok ki] vagy csak hétvégén aktiválhatóak)

[ Szerkesztve ]

(#99817) cyberkind válasza BasketWink (#99816) üzenetére


cyberkind
félisten

Én válaszolok, de csak azért mert fent vagyok, a játékot meg utálom. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#99818) BasketWink válasza cyberkind (#99817) üzenetére


BasketWink
csendes tag

ha nem szereted akkor gondolom a kulcsra nem tartasz igényt (ha mégis akkor szólj) :DDD

(#99819) cskamacska válasza Urguru (#99815) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez egyébként valamilyen szinten a Square-Enix hibája is. :U

Ha szélek nem is "cheapen your intellectual property" direktben, de az ismételt és tartós erős leárazások azért beállítanak egy fajta elvárást a játékkal szemben, ami a bundliszökevények körébe bekerült szerencsétleneknél gyakran az 1 dollárt sem éri el. :(
Emellett a fillérkefélkében érdekelt játékgyűjtő fanatikusok egyébként is összelegózzák szép lassan a kiadói portfóliót, így mutathatnak nekik bármit, gyakorlatilag nem lesz olyan zsákbamacska bundli ami teljesen ki tudná őket elégíteni, mindenképp lesz a meglévő drágaszágokkal átfedés.

A nevezett bundli pedig 6,5 euróért olyan játékokból áll amelyek:

- bár friss megjelenés, és az all time low ára is majdnem a teljes bundlit kiteszi, de a relatíve rossz fogadtatás miatt kapásból értéktelen bundliszökevénynek van elkönyvelve, és mivel itt kvázi oda is került, várható hogy máshova is bebundlizzák esetleg jobb körítéssel vagy olcsóbban
- viszonylag új játék ami megosztotta a sorozat kedvelőit, emellett szinte állandóan erősen le van árazva, bundliban is megfordult már, játékgyüjtők szemében ezért értéktelen
- viszonylag új játék ami ugyan nem volt bebundlizva és komoly leárazást sem kapott, de JRPG rétegjáték volta miatt sokaknak nem tetszhet
- friss megjelenés és igen kedvelt is, de korlátozott tartalma és egy nagyobb játékból kikanyarított bemutató volta miatt fizetős demónak is van csúfolva, és bár a legalacsonyabb ára majdnem ezen bundliéval vetekedik már volt bundlizva korábban
- viszonylag új játék és az S-E lagújabb MMO-ja ami se bundlizva nem volt, sem rendesen leárazva(all time low duplája a bundlinak), de JRPG gyökerei, havidíjassága, és Steam függetlensége miatt sokaknak nem tetszhet
- pár gyengébb S-E saját boltos kupon

Szóval forintra számolva bőven megéri, mint bármelyik eddigi Humble Monthy Scambli is, de a topiklakóknak, és a GabeN egyház Gamedeals szekta tagjainak már kevésbé.

De képzeljük el hogy pl az Activision, vagy a Slitherine csinál akár ennél sokkal gyengébb bundlit:
Nemrég 2 darab 10-11 éves CoD játék és egy kiegészítő Best Buy-nak lett titulálva.. 10 euróért. :DDD Ugyanakkor 25€-ért(ami majdnem 8000 forint!) "Call of Duty World War II Bundle sem rossz, ott picivel 6€ fölé jönnek ki, benne van a World at War is." ;] A nyári 10 dolláros Humble Slitherine Bundlinál pedig én magam lelkedeztem 1-2 ill 10 éves rétegjátékok felett: "Erősen tudom ajánlani minden stratégia kedvelőnek, no meg a seftereknek is, mert nagyon valószínű ezek a játékok soha többet nem lesznek ilyen zakciósak." És igazam is volt.. :))

tl;dr: Jah kérem, nem tetszik szaré-húgyé dobálni a játékokat, hanem 20 éve múlva is nagy kegyesen -50% kedvezményt nyújtani az 50 dolláros nyitóárból aztán nem lesz pofázás, meg refundhullám egy -95% százalékos bundlinál..

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#99820) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

Az orosz régiós BF Hardline-ba előfordulhat, hogy csak orosz nyelv van, angol nincs? Köszi!

(#99821) echterion válasza cskamacska (#99819) üzenetére


echterion
nagyúr

Amiért én refund-olok:

Lara Croft and the Temple of Osiris - sose érdekelt a sorozat, most sem, de nem ez a fő indok, elpasszolható lenne, ha a többi rendben lenne
Thief - Lásd fentebb
Final Fantasy XIII - megvan PS3-ra
Life is Strange Episode 1 - megvan PS3-ra
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - PS3-on eleget játszottam vele

Ha ez utóbbi három közül csak az egyik olyan lenne, ami érdekel is meg nem is játszottam vele (mondjuk teljes LiS, vagy Type 0), akkor boldogan hirdetem a SE nagyságát. Igy csak tolok egy refund-ot és ez a macsek volt az első és egyben utolsó röpke földi pályafutásom során.

Uguru: Nem kell mindenben egyetértenünk. A hambis példád nem állja meg a helyét, mert látom, mi van benne, nem kell megkóstolni hozzá, hogy tudjam, kell-e vagy nem. De szerintem nincs probléma, nem kel mindenkinek mindenben egyetérteni.

**********

(#99822) maross válasza echterion (#99821) üzenetére


maross
veterán

Azt nem ertem, hogy lehet ugy refundolni, hogy automatikusan elkuldtek a kulcsokat emailben? Veszik majd a faradsagot, es mindegyiket letiltatjak?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99823) echterion válasza maross (#99822) üzenetére


echterion
nagyúr

Még nem kaptam kulcsokat.

**********

(#99824) BasketWink


BasketWink
csendes tag

(#99825) tomsolo válasza BasketWink (#99816) üzenetére


tomsolo
őstag

You can request free keys here: https://rainbow6keys.ubi.com/en-US

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99826) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

borderlands 1-2 bundle +2 meglepi játék @HRK 12,99

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99827) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#99826) üzenetére


tomsolo
őstag

ilyeneket én is tudok:

Age of Wonders III - Deluxe Edition - 4,99€ :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99828) BasketWink válasza tomsolo (#99825) üzenetére


BasketWink
csendes tag

ha jól értem itt csak azok kapnak 4 kódot akiknek már megvan a játék és meghívhatják a barátaikat de akkor ezek szerint véglegesek a kódok amiket kaptam :)

nekem ubi küldött 4et emailban ^^

[ Szerkesztve ]

(#99829) tomsolo válasza BasketWink (#99828) üzenetére


tomsolo
őstag

akkor kérem a kódot mivel én válaszoltam előszőr :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99830) BasketWink válasza tomsolo (#99829) üzenetére


BasketWink
csendes tag

elküldve priviben a kód próbáld ki :)

szerk:
szívesen ^^

[ Szerkesztve ]

(#99831) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#99827) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

HRK nem nyerő?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99832) tomsolo válasza BasketWink (#99830) üzenetére


tomsolo
őstag

Tyű basszameg, köszi!

Ez tényleg fullos :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99833) Lackki válasza BasketWink (#99828) üzenetére


Lackki
senior tag

Ha van még kulcsod kérhetek egyet? :B

Privátot hamarabb észreveszem

(#99834) BasketWink válasza Lackki (#99833) üzenetére


BasketWink
csendes tag

szívesen :)

(#99835) csaba951 válasza BasketWink (#99828) üzenetére


csaba951
veterán

Baromira NEM!

Free access for new players begins Friday, December 18th at 6:01pm EST through Monday, December 21st, at 12:01 PM EST.

[ Szerkesztve ]

(#99836) Lackki válasza BasketWink (#99834) üzenetére


Lackki
senior tag

köszönöm itt is! :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#99837) BasketWink válasza csaba951 (#99835) üzenetére


BasketWink
csendes tag

"Tom Clancy's Rainbow Six® Siege PC players,
We have a mission for you!"

ezért gondoltam hogy meg kell lenni a játéknak de amúgy ott a "get the four free code" gomb próbáld ki és kiderül

(#99838) tomsolo válasza BasketWink (#99834) üzenetére


tomsolo
őstag

Még se full :(

"Sorry, you don’t own Tom Clancy's Rainbow Six® Siege on PC, so you can’t send any codes to your friends… "

Ezek szerint ezek csak a free weekendes kulcsok.

Azért köszi, bevallom lelkiismeret fordulásom is volt mert amúgy se játszanák vele :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99839) BasketWink válasza tomsolo (#99838) üzenetére


BasketWink
csendes tag

hm... kár :( bár megcsinálhatták hogy ami serialt oda adnak azzal ne kérhess kulcsot de kétlem hogy ennyire előkészültek volna rá

ez viszont akkor bizonyítja hogy igazam volt és csak már meglévő játékosok hívhatnak meg

[ Szerkesztve ]

(#99840) csaba951 válasza GoZoL (#99820) üzenetére


csaba951
veterán

Ennek az esélye kb. 100%!

Korábbi játékoknál meg lehetett oldani, hogy netről letöltött fájlokkal utólag belehackelte az ember (pl. az angol nyelvű változatot). Viszont minden egyes patch/letöltés után visszaáll a gyári oroszra és kezdheted megint az új verziónak megfelelő nyelvi fájlok vadászását a neten...

Meg ugye ez az egész tevékenység eleve nem jogtiszta... :(

(#99841) tomsolo válasza BasketWink (#99839) üzenetére


tomsolo
őstag

hát hétfőn kiderül :) Egyébként az accon sehol nem látszik semmilyen korlát se béta, se free címke sehol, se időkorlát

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99842) BasketWink válasza tomsolo (#99841) üzenetére


BasketWink
csendes tag

egy kis google után arra jutottam, hogy mindenhol úgy értelmezték hogy csak hétvégén játszhatnak a meghívottak és cserébe kapnak 25%-os árengedményt az uplayshopban ha megakarják venni a játékot. de hátha megmarad :D

minden esetre van még 2 kulcsom akinek kell :)

[ Szerkesztve ]

(#99843) FollowTheORI válasza GoZoL (#99820) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99844) djculture válasza BasketWink (#99842) üzenetére


djculture
félisten

Így van ez csak arra való hogy meghívd a haverokat egy hétvére játszani, utána lejár a kód.

(#99845) tomsolo


tomsolo
őstag

Most nézem hogy nuveemen az akció nem fix, vannak flash akciók is :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99846) EnDaN válasza BasketWink (#99842) üzenetére


EnDaN
tag

Ha még van egy kulcsod akkor szívesen elhasználnám :) :R

(#99847) BasketWink válasza EnDaN (#99846) üzenetére


BasketWink
csendes tag

szívesen :)

még 1 kód maradt de most kb 18-ig nem leszek elérhető

(#99848) EnDaN válasza BasketWink (#99847) üzenetére


EnDaN
tag

Köszönöm szépen itt is! :R

(#99849) arty válasza reelc (#99800) üzenetére


arty
veterán

eh, mindegy

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99850) maddionmax válasza tomsolo (#99841) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Érdekes lesz hétfőn...nekem megvan a Season Pass, vicces lenne ha megmaradna az alapjáték :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.