Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99751) tomsolo válasza Highground (#99750) üzenetére


tomsolo
őstag

Napközbe kéne mennie a live chatnek is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99752) csaba951 válasza echterion (#99749) üzenetére


csaba951
veterán

Marad egy kazalnyi Final Fantasy (III-VIII). De ezekből -75%-ben is sokkal többe kerül 5 db.

De én is Life Is Strange Complete Season-t várok! :)

(#99753) echterion válasza csaba951 (#99752) üzenetére


echterion
nagyúr

Azok nem izgatnak különösebben, de a legújabb remastert szívesen kipróbálnám. :))

Közben leesett, hogy ps3-ra meg se jelent a LiS. :B

[ Szerkesztve ]

**********

(#99755) Crytek


Crytek
veterán

Nyalókás Láncfűrész PC-re?

Next PC Upgrade: 2022

(#99756) Expendable


Expendable
aktív tag

Sejtem hogy senki nem jós, de tippre szerintetek a winter sale alatt a Project Cars mekkora leárazást kaphat?
Isthere szerint 24.99Euro volt a legalacsonyabb, de most a francia Gamesplaneten 19.99Euro.
Vegyem meg innen vagy várható valami megagiga leárazás? :)

(#99757) Crytek válasza Expendable (#99756) üzenetére


Crytek
veterán

19,99-ért vedd meg ha nagyon kell. Alapár csökkentés + nagyobb mértékű leárazás akkor lesz ha már kint lesz a második rész ami nem ma lesz! Én se vagyok jós csak mondom a hülyeségeimet.
19,99 nem rossz vétel én azt mondom. Én majd csak 1500 körül szerzem be azt is kártyapénzből :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#99758) Dilikutya válasza Crytek (#99755) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hurrá! :)
Jó mókának tűnik, bár lehet, hogy hamar megunható. Nem bánnám, ha ilyen címeket áthoznának PC-re, akár régebbieket is. Rogue Squadron és SW Racer folytatásokat nem bánnám... bár egyelőre egy működő Racer első rész is jó lenne, mert a régi sajnos nem megy Windows 8.1 alatt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99759) Crytek válasza Dilikutya (#99758) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem ami kéne pc-re xbox 360-ról: Amy , Fable 2

Igaz van xbox 360-am amiket már toltam ezeket ,de pc-n is szívesen játszanék velük.

Next PC Upgrade: 2022

(#99760) FollowTheORI válasza Expendable (#99756) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem 60-66% várható max... szóval kb 3 eurót lehetne spórolni, HA bejön. :)

Sokkal jobb árra ne számíts.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99761) Expendable


Expendable
aktív tag

Már megvettem tőlük, köszi a tippeket :)

(#99762) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nem venne valaki nekem FC4-et nuuvemről? :)

(#99763) Lackki válasza Ateszpapa (#99762) üzenetére


Lackki
senior tag

nem lehet :) paypal zár

Privátot hamarabb észreveszem

(#99764) Ateszpapa válasza Lackki (#99763) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mit jelent a PayPal zár? A kártyád ellenőrzi?

(#99765) Lackki válasza Ateszpapa (#99764) üzenetére


Lackki
senior tag

azt jelenti hogy csak Brazilok tudják megvenni BRL-el fizetve, mert addresst és kártyát checkel

Privátot hamarabb észreveszem

(#99766) DrTechnoid válasza Lackki (#99765) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Esküszöm már nem egyszer felötlött bennem hogy kéne egy brazil borderlinx-et alapítanom :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#99767) genndy válasza DrTechnoid (#99766) üzenetére


genndy
addikt

Akkor rögtön jó párat kéne ha seftelni akarsz, mert egy Nuuvem fiókra csak egy játék vehető...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#99768) tipuka válasza Crytek (#99755) üzenetére


tipuka
addikt

köszi a CIV5 Complete akciós is, szuper :D :R

gondolom ez jó win-re is ?! nem csak mac-re van?

[ Szerkesztve ]

(#99769) tomsolo válasza Lackki (#99765) üzenetére


tomsolo
őstag

Saját felelősségre:

for Hardlock games/paypal lock, Dying light for example

Make new paypal acc with Chile as country, verify your acc for $2 ($2 will be added to the new acc after your acc is verified, you can just buy some DLC for it) and thats it, tried and bought myself

EDIT: If you are getting this "We're sorry. That credit card is already linked to the maximum allowable number of PayPal accounts. Please link a different credit card." just remove your card from the old acc

VPN hola/tunnelbear végig kell majd hozzá

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99770) Crytek válasza tomsolo (#99769) üzenetére


Crytek
veterán

Ennél jóval egyszerűbb brazil ember keresni :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#99771) eami


eami
addikt

SE zsákbamacsek eredmény:

Lara Croft and the Temple of Osiris
Thief
Final Fantasy XIII
Life is Strange Episode 1
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

FF kivételével, jöhetnek az ajánlatok :DDD

(#99772) echterion válasza eami (#99771) üzenetére


echterion
nagyúr

Csesszék meg az első epizódjukat. Nekem csak az FF 14 az, ami maradni fog (a 13 megvan PS3-on), ha valakinek kell valamelyik, dobhat nekem is egy ajánlatot.

Mod: Mondjuk érdekes, hogy most ránéztem, de még nekem nem mutatja, mi van benne.

[ Szerkesztve ]

**********

(#99773) eami válasza echterion (#99772) üzenetére


eami
addikt

még nekem sem látszik, de toltak egy postot.

FF14 viszont nem steames :'(

[ Szerkesztve ]

(#99774) W.Wilson válasza eami (#99773) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

-10% a Life Is Strange többi részére? Ne már, azért egy 50%-os kupont adhattak volna. Na mindegy, nem panaszkodom, nekem egyik játék sem volt meg eddig, szóval rosszul nem jártam.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#99775) reelc válasza eami (#99771) üzenetére


reelc
veterán

Ezt bebuktam.
Thief megvan, a többi nem érdekel. Life is Strange kompletten kellett volna.
4,49 EUR-ért vihető az egész, ahogy megjelennek a serialok.

[ Szerkesztve ]

(#99776) tomsolo válasza eami (#99773) üzenetére


tomsolo
őstag

fú, mekkora surprise :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99777) djculture válasza eami (#99771) üzenetére


djculture
félisten

mondtam hogy az első rész lesz csak, ezzel a játékkal még pénzt akarnak keresni egy új kiadással :)

(#99778) csaba951 válasza eami (#99771) üzenetére


csaba951
veterán

Már toltam is rá a refund-ot! :D
Innen lehet elérni: ONLINE CANCELLATION FORM

Egyébként életem első refund ügye! ;)

(#99779) echterion válasza csaba951 (#99778) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezt vajon meddig lehet refund-olni?

**********

(#99780) tomsolo válasza csaba951 (#99778) üzenetére


tomsolo
őstag

Egyik legjobb dolog.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99781) csaba951 válasza echterion (#99779) üzenetére


csaba951
veterán

Passz. Szerintem dobd rá most! :DDD
Fórumban kapják az ívet rendesen (megérdemelten)! Meg páran be is linkelték a rendelés lemondást. Én is erre bíztatok mindenkit aki elégedetlen! Majd ebből tanulnak! ;]

(#99782) Urguru


Urguru
tag

Szerintem ha valaki kockáztat annak be lehetne vállalni a bukást is ! Ha jó lett volna a SE akkor nem írtak/irtatok volna köszönő leveleket, és nem lenne buzdítás , hogy írjál és stb..

Amit választasz az a tied .

Üdv ;]

[ Szerkesztve ]

(#99783) reelc válasza csaba951 (#99778) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, az infót, én is élek vele.
Descriptionhoz a Bundle neve kell, vagy micsoda?

(#99782) Urguru: Csak az a baj, hogy 2 játék már volt hasonló csomagjukban, ill. egy másik játék előfizetéses.

[ Szerkesztve ]

(#99784) echterion válasza csaba951 (#99781) üzenetére


echterion
nagyúr

Toltam egyet nekik. Igazad van, mire várjak még...első és szerintem utolsó zsákbamacsekom volt ez.

(#99782) Urguru: Tudod, ezzel csak az a gond, hogy egyoldalú volt a "kockázat", így azzal, hogy ők nem a várt játékokat tolták, nyugodjanak bele abba, hogy visszaadják a pénzt. Ha már karácsony címén meglepit akarnak csinálni, akkor azt úgy tegyék, hogy valamivel járjon jól a vásárló is, ne csak ők.

[ Szerkesztve ]

**********

(#99785) Urguru válasza reelc (#99783) üzenetére


Urguru
tag

Persze , de ez zsákbamacska vagy be jön vagy nem. (Én pl nem vállaltam be) (( De ha berendeltem volna akkor, IJ kategória lenne ) .

Üdv :DD

(#99786) csaba951 válasza reelc (#99783) üzenetére


csaba951
veterán

Én ideges voltam és beírtam, hogy "The 2015 Holiday Surprise Box". De egyébként ide azt kell írni, hogy miért akar refund-ot az ember, mi a gondja. Ha tanácstalan vagy, akkor legyen ez a savazós írás! :DDD

Are you kidding us? Are you selling us the same game than the last year, Thief and a MMO that requires a subscription in order to play? Really? And an episodic game?

Final Fantasy XIII is pretty good deal (I already have it, but I'll give it as a gift to a friend) Lara Croft if you like the game style, is acceptable, but there's no ******* excuse for the rest!

Even the discount vouchers are disappointing! 20% for what games? The conditions remove the majority of those that can't be purchased by a small amount of money through Steam.

Last year's was very good for the price. But this one it just s*cks.

(#99787) csaba951 válasza Urguru (#99785) üzenetére


csaba951
veterán

US Store-ban ki lehet játszani a IJ kártyát, de pechjükre az EU-ban kötelező refund van! Ők megvicceltek minket ezzel a csomaggal, most meg mi vicceljük meg őket azzal, hogy visszakérjük a pénzünket.

Ui: Baromira nem arról volt szó, hogy ez egy encore csomag lesz, meg egy havidíjas játék. Korábban mindig tudtak új dolgokat rakni a csomagba (ami nem volt még korábbi csomagban), most meg nem. :(

(#99788) Urguru válasza echterion (#99784) üzenetére


Urguru
tag

Sajnos minden ilyen típusúban egyoldalú a kockázat ,a 2 félen múlik az üzlet (hiszékeny , hinni akarok , "na most nagyot szakítok stb ) , és a bukta is benne van.

Nem a házat kaszinóztad el :)

IJ

Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#99789) Crytek


Crytek
veterán

A franciák megint perbe fogják a Valvet.

Next PC Upgrade: 2022

(#99790) reelc válasza csaba951 (#99786) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm a támpontot, nyomokban felhasználtam az első 3 sort, udvarias voltam. :R

Ez volt az első Surprise csomagom tőlük. Az előzőek listája, ill. a 2 Humbléjük alapján előfizettem, mert gondoltam nem fogok csalódni. Tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#99791) echterion válasza Urguru (#99788) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, de ők sem a házukat vesztik el. Mi kivetnivalót látsz te ebben? Szerencsére itt, az eu-ban még az eladó van a vevőért és nem fordítva. Tolják csak vissza a pénzemet a számlámra.

**********

(#99792) Urguru válasza echterion (#99791) üzenetére


Urguru
tag

Szerintem mindenki kérje vissza pénzét , és akkor rájönnek , hogy mekkora hiba volt kiadni ilyen csomagot. (Erre márt pártot is lehetne alapítani :)

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#99793) Csapoati válasza Urguru (#99782) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem igazán értek veled egyet (amiatt, amit eami is írt), de nem refundolok. Két játékot elpasszoltam fórumtársnak ("anyagárban"), egyet aktiválok, a maradékot meg felajánlom majd valahol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99794) djculture válasza csaba951 (#99787) üzenetére


djculture
félisten

Simán gondoltam hogy semmi újdonság nem lesz benne mert just cause 3-at biztos nem fognak adni vagy Life Is Strange teljeset mikor még januárban pénzt akarnak vele keresni... Más újdonság nem is nagyon jelent meg tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#99795) tomsolo


tomsolo
őstag

uplayen akciós a Tembo The Badass Elephant - kuponnal 2.6 euro volt

(ez ilyen vicces sonic szerű cucc) steam kulcsot ad

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99796) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Nem igazán értem, hogy milyen alapon akartok refundot. Egyetlen ígéretet tettek, hogy 5 fontért legalább 50 fontot érő játék lesz benne. Senki nem mondta, hogy nem lehet átfedés a korábbi boxokkal.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#99797) Crytek válasza W.Wilson (#99796) üzenetére


Crytek
veterán

Sokan azt hiszik hogy a bundlek a játékosokért vannak. Hát nagyon nem!

Next PC Upgrade: 2022

(#99798) Urguru válasza W.Wilson (#99796) üzenetére


Urguru
tag

Már ketten vagyunk , akik hasonlón látják a helyzetet.

Üdv

(#99799) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Ingyen Alien Breed Impact Steam kulcs a GMG aktuális hírlevelében.

Ez jólesett, a 2-3 megvolt valami bundliból, már csak ez hiányzott. :)

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#99800) reelc válasza W.Wilson (#99796) üzenetére


reelc
veterán

&(#99798) Urguru: Sajnos nem keresek olyan sokat, hogy ezt benyeljem, vagy hogy értetlenkedjek, hogy miért refundolják egyesek?

- Másképp látja az, akinek egyik játék sem volt meg belőle, és érdekli legalább 2 játék a pakkból.
- Másképp látja az, akinek egyik játék sem volt meg belőle, és ezek nem is érdeklik.
- Másképp látja, akinek már megvan ami érdekli, és a többivel nem tud mit kezdeni.
- Az is másképp látja, aki be sem rendelte, és értetlenkedik, hogy miért akarja más vissza a pénzét?
A refund egy lehetőség, indokolt esetben hadd éljek már vele.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.