Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99601) Crytek


Crytek
veterán

Vicces emberek vagytok tudjátok-e?
Ha valaki a 100Ft-os cuccot 5 ezerért rakja ki apróba már máglyára rakjátok. De ha a drágábban eladható cuccok "szaré-hugyé" adja valaki akkor is. Nektek semmi nem jó.Nem mellesleg a külföldi csoportba magyar vitte el aki ide is szokott járni olvasni és 0.5$-ért :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#99602) Agyzuzo válasza Crytek (#99601) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A munkának van egy értéke - az, hogy te foglalkozol vele, szervezed, adminisztrálod, az időbe kerül. A munkára fordított időért szokás fizetni, pénzt kérni. Ez a "felár", ha okosan van meghatározva, az ember szívesen kifizeti, mert úgy van vele hogy időt spórol a termék beszerzésén felül és ez a hozzáadott érték neki megér ennyi pénzt.

Amit te írsz, mikor Gipsz Jakab 2 perc munkáért akar kérni 4500 Ft-os felárat az a kategória amit kiröhögünk. A másik véglet meg ha felebaráti szeretetből akarsz eljárni és 0 Ft-ra degradálod a munkádat. Egyik se jó. Vagy kihasználnak, vagy kiröhögnek. A kettő között pedig megbecsülnek.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#99603) tomsolo válasza Crytek (#99601) üzenetére


tomsolo
őstag

nálam ott siklik félre ez a felebaráti szeretet, hogy konkrétan megvett cuccaid vannak, de amik ellenére nagy örömmel kattingatsz a steamgiftsen - és bezony ez a patkányság - nem pedig, hogy utána a lelkiismereted könnyítése céljából eljátszod a rendes srác vagyok nem szakítok nagyot című műsort

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99604) Crytek válasza tomsolo (#99603) üzenetére


Crytek
veterán

Patkányság?

Érdekes fogalmaid vannak a kiadás csökkentéséről,de ha te így látod ez van.
Az én lelkiismeretemet nem kell nyugtatgatni ,semmi olyat nem teszek ami miatt ezt kéne tennem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99605) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#99600) üzenetére


Dilikutya
félisten

De csak spar-os S-Budget, a Pick Nosztalgia Borjúpárizsihoz még valamit nyernie kell a Steamgifts-en. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99606) tomsolo válasza Crytek (#99604) üzenetére


tomsolo
őstag

Mindenképpen magyarázd meg nekem ezt te, aki nem véletlen van pl az itten Bluegift és társai kezdeményezésekből kitiltva, mert olyan nemes ez a fajta hozzállásod. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99607) djculture


djculture
félisten

Ha már munka meg pénz.. nem lett meg úgy látszik a bevételük a szemétládáknak ( Crystal Dynamics ), csak jó lesz a pc-sek pénze is minél hamarabb . Már januárba jönni fog pc-re a játék. Azért ez se kis arcoskodás előzte meg, exclusive játék nyilatkozták először majd pc-re a felülnézetetes fosadék jön megnyugtatásúl. Utána csak azt nyilatkozták érkezik a játék de csak majd jövő év végén. Utána már tavasszal jön szöveg volt addig is Xboxon tarolnak. Most már jön januárba is mert kell a lé.. A vezetők arcbőre meg nem ég le mert fabulonnal van kezelve..

Nagyobb fillérbszók is vannak cyteknél :D

[ Szerkesztve ]

(#99608) BasketWink válasza Crytek (#99604) üzenetére


BasketWink
csendes tag

igen patkányság mert lehet valaki olyan elől vetted el aki mondjuk nem tudja megvenni és így megszerezhette volna de te 60 sz******* forintért elvetted előle :W amennyi időt belefeccöltél hogy mások elől elnyerd és eladhasdd lényegében semmiért már rég kijátszhattad volna de ahelyett hogy élveznéd amid van inkább elásod és megpróbálod mástól elvenni hogy aztán össze kaparj még két fillért... :W

(#99609) Dilikutya válasza BasketWink (#99608) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sajog a fillérek ánusza rendesen... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99610) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Jaj, hagyjátok már békén.
Nem értitek ,hogy óssze kell spórolnia a pénzt a következő VGA-ra :F
Igaz,arra van még 10 éve, és valszeg az már a DX16 éra lesz :P

Hunbeast87:
ha ismernéd Crytek "előéletét" tudnád miért ugranak rá emiatt. Sztem most nem a 60 Ft-ról van leginkább szó.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#99611) Hunbeast87 válasza BasketWink (#99608) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

60 forintért más is megveheti nyugodt szívvel, nem csak Crytek. 60 forint miatt vitát indítani, na ez már valami...
Ha valakinek legközelebb nem telne 60 forintos játékra és azt pont Crytek halássza el előle Steamgifts-en, az szóljon nekem és megveszem neki!!!
Ez az egész túlságosan is elment már a személyeskedés irányába és még most kellene befejezni. Nem mindegyikünk fizetése ugyanakkora, van aki minimálbérből és van aki mérnöki fizetésből kénytelen megélni. Van, akit spórolásra neveltek és van, aki szórhatja a pénzt.
Fillérb*szásról irogat mindenki, de mindenki várná egy dolcsiért a HB CoD/BF/Blizzard stb. pakkot... :DDD Ugyan már!
Simán befejezhette volna már az IndieGala HH-k leszervezését is azért, ami itt kap.

Egy dologban tudok teljes mértékben igazat adni az előző hsz-ek közül: Agyzúzónak tökéletesen igaza van, a HH-kba feccölt munkáért azt a pár cent felárat bőven el lehetne kérni, senki nem problémázna érte.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99612) tomsolo válasza Hunbeast87 (#99611) üzenetére


tomsolo
őstag

Milyen jól lement a dollár ára, hogy fél dollár már csak 60 Ft :DDD

Vennék tőled egy raklappal akkor.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99613) Crytek válasza Hunbeast87 (#99611) üzenetére


Crytek
veterán

"Simán befejezhette volna már az IndieGala HH-k leszervezését is azért, ami itt kap."

LOL ebből élek. Ha ez nem lenne nem vennék 1 db bundle játékot se soha. Annaál nagyobb rajság nem létezik,hogy minden bundle game ingyen van.Szóval ezt max a halál vagy a vakság tudja velem befejeztetni :DDD :DDD

És igen valóban aki arra se kéeps hogy körülnézzem maga körül a világban azoktól naná hogy elszedem steamgiftsen a 100ft-os játékokat ,mivel az nem rátermett meg sem érdemli az.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99614) cyberkind válasza djculture (#99607) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez van ha kevés emberhez jut el egy konzol, én ennek örülök is mert fényévekkel minőségibb játékot kapunk mint ők. :)

-----------------------

Krájtek meg :DDD :DDD :DDD
Nem is tudom, a sok ökörségei miatt tán a 980Ti topikból is kirakták őt anno. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#99615) Hunbeast87 válasza tomsolo (#99612) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Basketwink hozzászólására válaszoltam, aki nem fél dollárt, hanem 60 forintot említett. :U
Elég jól láthatóan azt írta...

(#99610) mcwolf79: 2013 szeptembere óta vagyok itt, ez idő alatt azt láttam, hogy (majdnem) mindenki (majdnem) mindenkibe beleköt a legkisebb nem tetsző dolog után. Persze enélkül unalmas is lenne a topikok egy része, de a mostani nem szimpla hsz-csatának tűnik...
Nem "előélet" alapján ítélik, hanem az alapján, amit én tapasztalok az adott emberrel kapcsolatban. Az összes, vele váltott privát üzenetemet be lehetne szúrni ide és szerintem nem velem kivételez. Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt vele kapcsolatban ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99616) tomsolo válasza Hunbeast87 (#99615) üzenetére


tomsolo
őstag

Szóval úgy érzed megérte megvenni fél dolcsért a Lichdomot? :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99617) NyMRooD válasza Hunbeast87 (#99615) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez a szokásos szóljunk be Crytek-nek sztori, már régen volt ilyen, de hát jönnek az ünnepek ilyenkor mindenki átszellemül :D .

Egyébként a Cryteknek (és bárki másnak) való beszólogatás oldalakon keresztül még mindig uncsi, minket akiket nem érdekel kíméljetek meg légyszi (csináljatok külön topicot vagy tudom is én). Egyébként erre van a steamgift, az, hogy ki, hogy használja, az csak is az ő dolga.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#99618) micafighter válasza tomsolo (#99616) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#99619) Dilikutya válasza NyMRooD (#99617) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem pont erre való, ezért van az, hogy már meglévő, fiókra regisztrált játékra nem is pályázhatsz. Szóval elejét vennék ők az ilyesminek, csak a kulcsként, gift-ként meglévőt nem tudják kiszűrni. Ha lenne rá mód, biztos megtennék, mert azért lássuk be, elég nevetséges, amikor van egy játékod, amit nem regisztrálsz abban a reményben, hogy nyersz egyet belőle, aztán elpasszolod 30 centért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99620) Hunbeast87 válasza tomsolo (#99616) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Látom még mindig nem érted, csak muszáj volt visszaválaszolni rá valamit. Nem a 60 forinton vagy fél dolláron van a szó, hanem ne ezen kezdjünk el sírni. Ennyit csak megengedhet mindenki magának.

Egyébként már előtte megvolt, az akkori árát is megérte, ami drágább is volt mint az a bundle, amiben most meg lehet venni. Nekem tetszik a játék, de lehet, hogy másnak nem. ;) Ízlések és pofonok.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99621) micafighter válasza NyMRooD (#99617) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,csináljatok külön topicot"

Már megtörtént. EZ az a topic ;]

(#99622) tomsolo válasza Hunbeast87 (#99620) üzenetére


tomsolo
őstag

A legviccesebb az egészben - csak te nem vagy képes megérteni - hogy nem a fél dolláron van a hangsúly hanem tök máson.

De örülök a nemes kezdeményezésednek, remélem sok ember olvassa a topikot akik majd vetetnek veled fél dolláros bundli játékokat mert nem telik rá nekik. Vagy telik, de költségcsökkentés címén úgy mégis olcsóbb.
Sőt, ha már megvan nekik és úgy vetetnek veled és steamgifteznek is és mindhárom bejön akkor:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99623) Hunbeast87 válasza tomsolo (#99622) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nekem sem tetszik, hogy valaki úgy jelentkezik valaki egy játékra, hogy meg van neki az. Értem a hozzáállásotokat, csak teljesen felesleges ezt hsz-k tucatjain keresztül taglalni és PH lincselést tartani. ;)
Azon jobban kiakadok, hogy: jaj elvette az esélyt, hogy megnyerjek egy 60Ft-os (vagy fél dolcsis, még mindig mindegy :DDD) játékot.

A "felajánlásomra" visszatérve pedig ezt írtam: ha Crytek viszi el előle. ;)
Részemről téma lezárva, mindketten kifejtettük a saját álláspontunkat. Ha mindegyikünk ugyanazt gondolná, a topik már kihalt volna. :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99624) bullseye válasza NyMRooD (#99617) üzenetére


bullseye
addikt

Mondjuk az tényleg jó lenne, ha Crytek nem írogatna be ide csak és kizárólag azért, hogy magát fényezze a 100 forintos rajságaival és fellőjje mások agyát, mások meg nem írogatnák be oldalakon keresztül, hogy fel lett lőve az agyuk. Én meg ezt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#99625) Mr.Csizmás válasza Hunbeast87 (#99620) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én felajánlom mindenkinek, főleg neked és Cryteknek egy-egy tálca S-Budget párizsit :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99626) BasketWink


BasketWink
csendes tag

látom át ment a lényeg...
itt nem arról van szó hogy előlem elvette de pl egy tizenévesnek nem biztos hogy van kártyája/pénze hogy megvegyen minden játékot amit szeretne és a szülei se fognak neki mindent megvenni... nekik meg pont így lehetne meg 1-1 játék...
amúgy ilyen stemgifts és társain már vagy 1 éve nem voltam fenn mert nem izgat. dolgozok amit akarok megveszek day0 vagy amikor kedvem vagy pénzem van rá.
de crynak a nonstop fillérbaszó faszsága meg már egy idő után unalmas és idegesítő de sajnos itt nem lehet kikapcsolni a hozzászólásait (ha mégis szóljatok)

[ Szerkesztve ]

(#99627) Hunbeast87 válasza Mr.Csizmás (#99625) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Köszönöm a nagylelkű felajánlást, de ezt most kihagynám :DDD
1. Az S-Budget párizsi nem igazán az én ízvilágom (már ha íznek nevezhető az, ami van neki :DDD )
2. Mit ártottam én neked?
3. Csak is abban az esetben fogadom el, ha lehet Steamre regisztrálni...

Legyen egy kis normális ON is már :DDD :
DL Gamer oldalról kérhetnék némi információt? Vásárolt már ott valaki az itteni tagok közül?
A Wolfenstein: The New Order és az Evil Within 10 euróba kerül csak náluk, de én még nem vásároltam az oldalról.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99628) micafighter válasza Hunbeast87 (#99627) üzenetére


micafighter
nagyúr

3. Csak is abban az esetben fogadom el, ha lehet Steamre regisztrálni...

De fogadjunk úgy is csak akkor ha acsis meg kártyás :D

(#99629) Mr.Csizmás válasza Hunbeast87 (#99627) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2. te felajánlottad a 0,3$ game megvételét mindenkinek :DDD illik viszonozni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99630) genndy válasza BasketWink (#99626) üzenetére


genndy
addikt

SGiftsre meg a feltétel egy 100$-s Steam acc. Azt meg nehéz bundlikból összeszedni, szóval ott sem olyanok jelentkeznek akik nem engedhetnének meg maguknak egy fél dolláros játékot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#99631) tomsolo válasza genndy (#99630) üzenetére


tomsolo
őstag

ez a mai cuccok mellet jelenthet kb max 2-3 szülinapra vásárolt 0 day játékot -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99632) cskamacska


cskamacska
addikt

Totally relevant.rovat

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#99633) ZS3NI válasza cskamacska (#99632) üzenetére


ZS3NI
őstag

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#99634) Crytek


Crytek
veterán

The Climb (VR) - By Crytek

Next PC Upgrade: 2022

(#99635) Dilikutya válasza Crytek (#99634) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ingyenes lesz?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99636) ZS3NI válasza Crytek (#99634) üzenetére


ZS3NI
őstag

Egy pillanatra megijedtem, hogy a te saját fejlesztésed. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#99637) Crytek válasza ZS3NI (#99636) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos már el kell határolódnom a Crytek névtől,mert semmit nem tesznek lesz az asztalra Crysis fronton.
Nem veszik észre ,hogy mindenhol tökmindegy mit mutogatnak be mindenki egyből egy új Crysis-ért sír.
De nem :W

Dilikutya: 0.3$ vagy 60 ft ,de állítólag mások elől is el lehet majd lopni stemgifsten is :K :K

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99638) tomsolo válasza Crytek (#99637) üzenetére


tomsolo
őstag

Kár, hogy nem pénzváltóban dolgozol, járnék hozzád váltani 24/7!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99639) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#99638) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gazdasági csoda, 200 ft-os USD, és 0,3$ szintű bevételekből megél :DDD rezsicsökkentés minek ide ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99640) Urguru


Urguru
tag

Upss kihagyok fél napot és mik nem történnek :)

Jobb mint egy szappanopera :) Crytek vs all :)

:R

(#99641) micafighter válasza Urguru (#99640) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ja, tiszta Crysis feeling :D

(#99642) Vertigo18 válasza Urguru (#99640) üzenetére


Vertigo18
addikt

Whiiij, és ez már nem az első ilyen... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#99643) tomsolo


tomsolo
őstag

A norvég steam store-ban a teljes Telltale Collection csak 162,99 kr ~ 19 USD

(Biztos sok ott migráns :D)

Tradelhető, meg minden. :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99644) #92888064


#92888064
törölt tag

hol érdemes most dirt3-at venni?
egyik rokon nyaggatott, hogy a kölöknek pont ez kell. persze bundli után szóltak.
lehetőleg megbízható helyről venném (g2a kizárva), pp-t nem használok.

illetve minek köszönhető, hogy nem tudom felrakni a crysis warhead-et?
amazonon vettem régebben, és a securom részen hasal el a dolog, talán valami dátumra panaszkodott, de már késő volt. az alapjáték simán települt, egyszerre vettem a kettőt évekkel ezelőtt.

(#99645) Rendo84
köszönöm:R
komplett bundli árért kínáló hiénákat nem gazdagítok.
amúgy ez ennyire jó játék? az utolsó előtti akcióban én is megvettem, de nem nagyon foglalkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#99645) Rendo84


Rendo84
senior tag

Nem néztem át minden hirdetést, de aprón talán itt a legolcsóbb most: [link]
Bundleban volt már a játék 2-3x egyébként, de mivel most nincs sehol, így az kilőve.
Illetve GamesRocket-en most akciós: [link]

(#99646) MrTwister


MrTwister
őstag

Most 12€ a Uplayen az AC: Unity [link], ennyit megér vagy lesz ez még olcsóbb is steam salen, illetve máshol közvetlenül karácsony előtt?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99647) Rendo84 válasza #92888064 (#99644) üzenetére


Rendo84
senior tag

Rally-s-ok között az egyik legjobb, elég ha csak megnézed az értékeléseket steamen, jó nagy aránnyal vezet a pozitív. :)
Nemrégiben a steam kiadta a Comlete Edition-t, mellyel felélesztették a multit, Achievement-et kapott, illetve ranglistán megőrzik a legjobb eredményeidet, így a többi felhasználóival is összevetheted. Mentéseidet is a steam tárolja.

(#99648) FollowTheORI válasza MrTwister (#99646) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ami valójában 16 EUR... szokásos bug. :)

Szerencsére már megvan máshonnan olcsóbban.

Ennél amúgy nem hinném lesz olcsóbban mostanában (főleg ha van -20% kuponod is)... max Amazonon amerikában vagy a braziloknál (Nuuvem), ahonnan nehéz megvenni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99649) szami777 válasza MrTwister (#99646) üzenetére


szami777
addikt

16€, szerintem várj vele, winter sale-n steamen olcsóbb lesz szerintem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#99650) tomsolo válasza MrTwister (#99646) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezért egyszer rájuk gyújtanám a HQ-t. Egy kurva webshopot nem tudnak normálisan üzemeltetni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.