Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99151) cyberkind válasza djculture (#99150) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem ugyan nem zavarna ha ilyen tartalmas a játék, meg szerintem így is szép, de tegyük fel a kérdést, mi a jobb, ha szép de üres(új SW), vagy átlagos néz ki de iszonyat sok tartalommal?

(#99152) eami
Bőven 100 óra felett van a játékidő, úgyhogy simán megéri az árát, tudom sokaknak először a grafika kell utána jöhet csak a játék.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#99152) eami válasza cyberkind (#99149) üzenetére


eami
addikt

az hogy jól áll neki a távolság (nézd pl jobb oldalon azt a robotot). amint közelebb mész valamihez mint valami időgép. 5-10 éves textúrák. Nálam ez kevés egy €60 játékét.

(#99151) cyberkind: 2015-ben €60-ért igenis nézzen ki jobban. Gyakorlatilag sok éve ugyanazt a motort használják és meg is látszik rajta.

[ Szerkesztve ]

(#99153) djculture válasza cyberkind (#99151) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos hogy tartalmas de az AI is valami szörnyű.. Ellenfelek teljesen buták, a kutya aki velünk van (robot lehet jobb még nem próbáltam) valami szúnyog agyát örökölte. Folyton átmegy aktivál minden sz@ros csapdát, odaszalad az ellenfelekhez és csak nyüszit ahogy lövik harapják ütik (kész rémálom mert persze fel idegeli csak őket azok meg minket támadnak) és még az a szerencse hogy nem lehet megölni.

[ Szerkesztve ]

(#99154) ZsZso válasza vitaro (#99143) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igen, aktiválható. Aktiválásnál nincs trükközés, mert túl nagy ahhoz a Steam library, hogy hazárdírozzak vele.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99155) FollowTheORI válasza Csapoati (#99138) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az már csak copy-paste sale lesz... tavaly legalábbis az volt. :)

Max, ha lesz valami elárazás. Netán 1-2 még ünnepibb ajánlat... de ritka lesz úgyérzem.

A következő nagy dobás majd tavasszal lesz.

(A pénztárcám is reméli most nem lesz hónapokig semmi csábító ajánlat már... :DDD)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99156) cyberkind válasza eami (#99152) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem nem zavar, nekem bőven elég szép ez a játék is, meg ha annyira szépségre vágyom betolom a SW-ot és kész, vagy Crysis 3-at, esetleg még a Gta-t, ami lehet hogy rohadt szép de a sztorija buta és egyszerű mint egy bot.
102 centis tv a monitorom kb 1m-ről, és jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#99157) eami válasza cyberkind (#99156) üzenetére


eami
addikt

witcher 3? az se 2 perces, van content rendesen aztán mégsem 10 évvel ezelőttinek néz ki.

(#99158) kriszpontaz válasza eami (#99157) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Szerintem a Witcher 2 sem csúnya, nemrég kezdtem el a GOG verziót.

Azon most meglepődtem hogy Refundoltad a Fallout 4-et és az Evil Within-t is :D.
Amennyire rá van mindenki buzulva a Fallout4-re, ez kicsit elsőre furcsa volt, de érthető is, aszerint amit leírtál.
Sokan emiatt fikázták/fikázzák a R.A.G.E-et is annak idején. Az Evil Within is ilyen az IDTech motor miatt?

[ Szerkesztve ]

(#99159) ZsZso válasza eami (#99157) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Az jó példa? Ott is komoly felháborodás volt a grafika miatt (hiszen a több éves bemutatókon klasszisokkal jobban nézett ki a játék).

(Fontos tudni, hogy nekem egyik játék sincs meg, egyikkel se játszottam)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99160) i2k válasza ZsZso (#99159) üzenetére


i2k
senior tag

Ahhoz a grafikához, amit anno PC-n promóztak, az aktuális konzolok hozzá se tudnának szagolni - ezért kellett butítani. Fejlesztők el is mondták.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#99161) eami válasza ZsZso (#99159) üzenetére


eami
addikt

ja, jobban nézett ki, de bemutatók alatt el is mondták párszor hogy gridből fut, mert nincs olyan hw ami egymaga elvinné maxon.

De mindegy is, mert megjelenéskor és most is köröket ver a fallout 4-re. (nekem megvan)

[ Szerkesztve ]

(#99162) reelc válasza tomsolo (#99136) üzenetére


reelc
veterán

Fallout: New Vegas Ultimate. Ennyi, így fizetés előtt.

Terv: remélem hasonló (vagy jobb) áron visszajönnek az ajánlatok év végén, és akkor még valószínűleg a Dishonored GOTY, Assassin's Creed IV Black Flag+Season Pass, Life is Strange, Shadow of Mordor GOTY még esélyes vásárlásra, ezekből választok majd.

Utána jövő Fekete Péntekig kb. a bundlik jöhetnek csak. :)

(#99163) micafighter válasza reelc (#99162) üzenetére


micafighter
nagyúr

AC4 gold steames amzonon BF alatt 15$ volt, az SP 5$ (de a goldban benne van az SP + bonuszok amugy), hátha megkapja majd HSben is ezt az árat :)

[ Szerkesztve ]

(#99164) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak nálam ír 2-es hibakódot a Bioshock Infinite? :U
Már vagy harmadszorra teszem fel, de csak azért se megy.

Paranormal Cocktivity

(#99165) Csapoati válasza cyberkind (#99164) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudom mi van nálad, de a LA Noire se ment, ha jól emlékszem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99166) tomsolo válasza eami (#99148) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez volt az első amit én is észrevételeztem F4 kapcsán. :)

Ráadásul minél több screenshotot nézek nekem ez egy felturbózott F3-nak tűnik.

Viszont Witcher 3-at már ne hogy bevédjük, mert az meg a múlt év másik bénasága. Ha nem orosz giftet vettem volna 3000-ért rögtön ment volna rá a refund, mert azok az idióta rángatozó "növények" már hogy a pékbe néznek ki?! :D

Remélem vki kimoddolja a szelet alóluk és akkor előveszem játszani, de addig pihen.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99167) cyberkind válasza Csapoati (#99165) üzenetére


cyberkind
félisten

Az barátnőmnél volt, csak egyszerűbb volt úgy írni hogy nálam. :P

És elindult valamiért és valahogyan, komolyan mondom, ez már Skynet. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#99168) csaba951 válasza reelc (#99162) üzenetére


csaba951
veterán

Ebből a Life is Strange még biztosan nem lesz olcsón. A többiből bármelyik jó választás. Ha van türelmed, várd ki amíg megkapja valamelyik a -75%-ot! ;)

#99152 eami
>2015-ben €60-ért igenis nézzen ki jobban.

Teljes mértékben egyetértek veled! Ez bizony manapság már kifejezetten gyengének számít.

Ezt esetleg valamennyire feledtetné, ha az évtized legjobb történetével/játékmenetével rendelkezne, de nem úgy néz ki, hogy ez sikerül nekik. :(

[ Szerkesztve ]

(#99169) micafighter válasza cyberkind (#99167) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor tudom mi a gond. A barátnőd rontotta el :DDD Nálad is >:)

(#99170) arty válasza i2k (#99160) üzenetére


arty
veterán

meg a pecek se, és a játék amúgy se azzal a részletességgel keszult... ordas kamu volt, eladasmaximalizalas. meg utána némi damage control, aminek max a veresszaju pecesek dolnek be:)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99171) arty válasza tomsolo (#99166) üzenetére


arty
veterán

felturbozott??
bezzeg mashol minden jatek minden reszehez 0rol ujrairnak mindent? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99172) tomsolo válasza arty (#99171) üzenetére


tomsolo
őstag

azok is kapják érte az ívet, ne félj :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99173) warcat


warcat
veterán

De egyébként még Fallout 4 motorra visszatérve,én teljesen elégedett vagyok vele,nem lóg ki a lóláb, Angry Joe féle véleménnyel tudok egyetérteni:most elfogadjuk ilyennek,de legközelebb hozzatok újat.

Én úgy vagyok vele,hogy Bethesdánál is így gondolták,a fejlesztés legalább két év volt és akkor még csak nagyon homályos alapjai voltak Dx12-nek.A Dx11 éra végén egy új motort kihozni mennyire reális elvárás?

EA: It's in the crate!

(#99174) micafighter válasza warcat (#99173) üzenetére


micafighter
nagyúr

Főleg ha még 1 évet csúszott volna így a kiadás, és akkor már DX12 játékokhoz lenne hasonlítgatva.

(#99175) Dilikutya válasza eami (#99148) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kicsit túlspilázod szerintem. Akkor nem is játszol velük emiatt?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99176) tomsolo válasza Dilikutya (#99175) üzenetére


tomsolo
őstag

Miért spilázta volna túl?

Semmi különbség nincs közte meg a között aki inkább kivár és reális áron húzza be.
Megvette nem tetszett neki - ezért az árért többet várt ment a refund. Ha 2 euró lett volna lehet ott pihenne még a polcon.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99177) csaba951 válasza warcat (#99173) üzenetére


csaba951
veterán

Jó-jó, de már a 2011-es Skyrim-nál is hatalmas csalódás volt, hogy nem kapott új motort, hanem a régi lett csak egy kicsit leporolva. Most meg már 2015 van. Szóval inkább színtiszta profitmaximalizálás. Szerintem.

(#99178) Dilikutya válasza tomsolo (#99176) üzenetére


Dilikutya
félisten

Előrendelés szépségei. Ki lepődik meg ilyenen?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99179) eami válasza Dilikutya (#99175) üzenetére


eami
addikt

Mint írtam mind a kettőre ment a refund. Szóval nincs ez túl pörögve, csak leírtam hogy én nem adok 60 eurót 5-10 évvel ezelőtti grafikáért.

(#99180) reelc válasza micafighter (#99163) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, amikor ránéztem már nem $15-be került, de igen, hátha visszajön. :)

(#99168) csaba951: köszi, türelmem az van.
Megnéztem eddig milyen árak voltak (Steamen), és arra jutottam, hogy egynémelyiknél még a -66% is nagy szám, ez volt eddig a maximum. :)

(#99181) Hunbeast87 válasza eami (#99179) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezek szerint grafika-orientált világban élünk kocka körökben? :DDD
Igazat adok, valóban jól áll neki a távolság. Ha 60 euróért csak a grafika számít, akkor nem való neked ez a játék és valóban jól tetted, hogy refundot nyomtál rá.
Ennél az eddig beleölt 92 óra alatt az csak a leges legelején zavart a játéknak, pedig kb így kutatok át mindent: [link] :DDD Így kb. minden pixelt megnézek...

Szerk.: Most néztem meg néhány F3-as képet, ahol a karakterek még kb jobban ki vannak dolgozva mint itt.
Amúgy a modderek rendesen dobálják ki a grafikai modokat a játék megjelenése óta.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99182) warcat válasza csaba951 (#99177) üzenetére


warcat
veterán

Na ez pl szimpatikus,amikor valaki véleményt hoz elő de nem az élet nagy általános igazságának állítja be,ahol hülye aki nem így gondolja ;)

Így lehet róla beszélgetni: én ennek kapcsán azt gondolom,hogy nagyon speciális motorról van ám szó - lehet,hogy gyengének érzitek ha csak fps, vagy csak rpg motorként néztek rá,azonban jóval több ennél: irgalmatlan mennyiségű mozgatható tárgyat is tartalmaz,amik valósan meg is jelennek a nyitott világban,a megölt ellenfelek kezéből kiesik a fegyver,konkrétan róluk szeded le a ruhát és nem csak ott van egy virtuális zsák,amibe belenézel.kiszeded a dolgokat,és csak akkor kapnak tényleges modellt ha magadra aggatod őket.
Ott az ezerféle limlom amit össze/szétszedhetsz, valós időben építkezhetsz amitől megváltozik a világ kinézete.

És még csak ekkor érkezünk a modok eléggé páratlan támogatottságához külön nekik (moddereknek) kiadott kittel.
Nem egy modnál konkrétan át tudják emelni a másik játékhoz elkészült ruhákat,frizurákat stb, amit korábban ott megtanultak, nagyrészt egyből tudják alkalmazni itt is.
Egy ténylegesen alapokról létrehozott motornál ezek a dolgok is nullázódnak ám,és ha meg is tudják ismételni a modbarát végterméket,évekig tart majd míg újra kitanulják a lelkesebbek az egészet.

EA: It's in the crate!

(#99183) eami válasza Hunbeast87 (#99181) üzenetére


eami
addikt

nyilván nem csak a grafika számít (legalábbis nálam), de hogy legyen pofája egy nagy kiadónak így kihozni egy játékot... kb egy év múlva lesz valami jó kis modpack, akkor majd talán megveszem. Ráér, van még mivel játszani :) Evil Within helyett most a SOMA sokkal jobbnak tűnik összességében.

[ Szerkesztve ]

(#99184) eami válasza eami (#99183) üzenetére


eami
addikt

Amúgy ez a kép jól tükrözi a véleményem :DDD

(#99185) ZsZso válasza i2k (#99160) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Persze, lerágott csont, de engem PC -set pont egy picit se izgat, hogy miért csúnyább, ha csúnyább. (ami egyébként messze nem a csúnya kategória, csak pont emiatt gondoltam, hogy a példa nem feltétlen a legjobb - hiszen a gyenge konzolok akár az F4 -nél is lentebb húzhatták a PC grafikáját)

(#99183) eami:
Pontosan. Majd feleennyiért berántjuk, ha lesz szép grafika. Most az alap + SP kész vagyon, azért kapjon már az ember olyat amitől leesik az álla (minden téren).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99186) Hunbeast87 válasza eami (#99183) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Annak ellenére, hogy olyan lett a grafika amilyen, ott van a Top3-ban most is.
Bele sem szagoltál igazán a játékba és eldöntötted róla, hogy milyen. :(
Elég sok dolgot nem láthattál: kraftolás, bázis építés és ahogy wwarcat is írta, a világ elég komplex.
Adsz neki egy kis időt és beszippant minden negatívuma ellenére, mert igen is van mit fejleszteni, patchelni.

Hozzáteszem, úgy védem a játékot, hogy találkoztam már nem egy-két olyan buggal, hogy nálam is WTF? volt: 45 fokos szögben futó vagy hasalva kúszó és lövő ellenfelek, epilepsziás villanyvezetékek stb.
Egyetlen dolog szóljon a mentségedre (csak mert nem akarok többet kötekedni meg amúgy is ilyen rendes vagyok :DDD ) : van még mit végigjátszanod.
Szóval most az egyszer megkegyelmezek... ;]

;)

(#99184) eami : A játék elején párás az a tükör...később meg piszkos vagy össze van törve az összes többi... :DDD Ami nem piszkos és nincs összetörve, az meg párás. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99187) csaba951 válasza warcat (#99182) üzenetére


csaba951
veterán

Tök jó dolgokat írtál, egyet is értek vele. De májusban láttam The Witcher 3-at. A lengyelek igenis állejtő grafikát, játékmenetet tudtak csinálni, szintén open word-ben. Maximum ödöd ekkora költségvetésből. Gondoltam is rá, hogy milyen rossz, hogy már a fejlesztési szakasz végén jár a F4, így már nincs rá mód, hogy egy csomó hasznos dolgot átvegyenek a F4 készítői.

A modderek kiemelkedő támogatása meg megbecsülendő manapság. Viszont (Bethesda) játékről játékra azt látom, hogy a kiadó egyre kevésbé dolgozza ki az alapjátékot, egyre jobban számítanak arra, hogy a hiányzó/zavaró dolgokat majd úgyis elkészítik a modderek. >150 millió dolláros költségvetésű játékoknál ezt azért vércikinek érzem.

Összefoglalva. Még mindig sokkal jobb munkát végzett a Bethesda, mint sok más kiadó manapság. De egyre kevésbé érzem úgy, hogy kiemelkedő/prémium minőséget kapok a pénzemért. Nem látom, hogy pénz ölnének a fejlesztésbe. A játékoknál meg a hiányzó/zavaró részeket amúgy is megoldják a modderek. Egyedül a pénz besöprése megy rendesen. :(

#99184 eami
lol Jól emlékszem, hogy kb. tavaly (Steam) Holiday Sale-ben lépted át a 2000-et?

[ Szerkesztve ]

(#99188) eami válasza csaba951 (#99187) üzenetére


eami
addikt

tudom hogy még csak a felszínt sem lehet megkapargatni az alatt a két óra alatt, de nem éreztem azt a bizsergést amit amúgy €60 játék vásárlása után, első nekiugrásra érezni szoktam :P Ez volt az első idén ami ilyen drága volt és refund ment rá.

(#99187) csaba951: januárban volt (tavalyi holiday sale végén) igen :P

[ Szerkesztve ]

(#99189) Crytek


Crytek
veterán

Ded Island Redux? :R

Next PC Upgrade: 2022

(#99190) Csapoati válasza Crytek (#99189) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én majd azt várom, amikor ezeket a Redux változatokat fogják remasterelni PS5-re és Xbox2(?)-re. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99191) eami válasza Crytek (#99189) üzenetére


eami
addikt

techland nélkül... tuti 'siker' xD

(#99192) cyberkind válasza Crytek (#99189) üzenetére


cyberkind
félisten

De ennek mi értelme van?
Sz egész játék amellett hogy szép még gördülékeny is, ellenben a régi Metro-val, aminek jót tett az újrakiadás.

Paranormal Cocktivity

(#99193) Crytek válasza cyberkind (#99192) üzenetére


Crytek
veterán

A te munkádnak mi értelme van? Ezt kb olyan kérdés volt.

Next genre eladnak ebből is sok sok millió db-ot pc-n is eladnak majd pár db-ot és minimális munkával sok sok bevétel.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99194) Dilikutya válasza Crytek (#99189) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak az első rész, vagy a Riptide is benne lesz? Akinek megvan az első GOTY, az megkapja ingyen? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99195) Crytek válasza Dilikutya (#99194) üzenetére


Crytek
veterán

Ez még elég találgatás szagú ,meg kell várni a hivatalos bejelentést.
Nekem mindegy melyik lesz benne ezresért berántom majd!

Next PC Upgrade: 2022

(#99196) reelc válasza Csapoati (#99190) üzenetére


reelc
veterán

Igen. El lehet adni újra minimális befektetéssel. :)
Ráadásul olvasták a Bethesdások ennek a topicnak az előző 50hsz-ét, telesírták a zsepijüket, hogy milyen elmaradt grafikával adták ki a Fallout 4-et, így jövő nyárra jön a Fallout 4 Redux. :) Természetesen tartalmazza a Season Passt, és csak Cryteknek egy ezresért. :D
Izgatottan várom, hogy a Pongból mikor lesz redux? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#99197) Crytek válasza reelc (#99196) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem az álmom Stranglehold Redux/HD Remastered a legújabb UE4-el ej :Y
Gothic 1-2 is frankó lenne valami frankó engine-el.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99198) reelc válasza Crytek (#99197) üzenetére


reelc
veterán

Ezzel egyetértek, van pár régi játék, ami megérdemelné, hogy modernebb köntösben kiadják újra. Régieket, nem 2-5 éves játékokat, hanem akár 10+ éves klasszikusokat.

(#99199) csaba951 válasza cyberkind (#99192) üzenetére


csaba951
veterán

A DI (1)-et fejlesztők leléptek. A név maradt a kiadónál. Felvettek egy csapatot, és elkezdték fejleszteni a második részt. Egy idő után a kiadó kirúgta a csapatot. Nem lehet tudni miért. Túlköltekeztek és/vagy nem volt megfelelő minőségű a produktum.

Szóval ott ált a vezetőség egy halom lové és új játék nélkül. Na, most mi legyen?! Megvan, adjuk ki a DI Redux-ot! Elrontani nem lehet, és minimális pénzbe/munkaidőbe kerül legyártani. Így legalább bejön valami pénz, lesz év végi bónusz a vezetőknek! Hát ezért! ;)

(#99200) Crytek


Crytek
veterán

Kukázzák a DI2-öt aztán teljes erővel a Hellraid-re koncentráljanak!

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.