Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99651) kriszpontaz válasza tomsolo (#99650) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezt képesek voltak eljátszani a FC4-el is.

Ami egyébként 24€.

(#99652) tomsolo válasza tomsolo (#99650) üzenetére


tomsolo
őstag

Meg is van miért ilyen. Ezek a nyomorékok alapból fonttatl szoltatnak valahol. Az angol shopban kerek 12 GBP.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99653) KisApám válasza kriszpontaz (#99651) üzenetére


KisApám
addikt

Meg az Assassin"s Creed-el is... meg szinte mindegyikkel... és ezért 5x akkora a fizetést kap(nak) az illető(k) aki(k) ezt csinálja(ák), mint én.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99654) MrTwister válasza tomsolo (#99650) üzenetére


MrTwister
őstag

Valahogy így? :D
:O
Néha tényleg borzalmas, hogy mennyire fakezűek dolgoznak ilyen felelős pozícióban, bár néha azért jól esik amikor javunkra áraznak el valamit, olyan kor nagyon "szeressük" :P őket!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99655) tomsolo


tomsolo
őstag

A Groupess HH bundlihoz a mystery game Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today lett.

A Gunheimre meg erre talán érdemes elnyomni a 3 dollárt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99656) maross válasza tomsolo (#99655) üzenetére


maross
veterán

gunnheimra, deadsynchre, es a +1 dollarra ami visszajar :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99657) tomsolo válasza maross (#99656) üzenetére


tomsolo
őstag

arra azt hittem, hogy vmi grupi badge :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99658) eami válasza maross (#99656) üzenetére


eami
addikt

mondjuk az az $1 pont nem fix $1, szóval érdemes lehet tartani :D

(#99659) maross válasza eami (#99658) üzenetére


maross
veterán

tartani fogom. a 3$-on elvert coinok is 3.75-nel jarnak (ami azert szivas, mert 0.25-ot csak ugy tudsz kipotolni paypallel, hogy rafizetsz valamennyi fee-t - meg kell varni hogy elerje a 4$-t es elverni :) ).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99660) cskamacska válasza maross (#99656) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem jár. Eleve ott kezdünk, hogy az egész bundliban a két épkézláb választható 1-1 dolláros játék a Gunheim, meg Spirits of Xanadu, a többi alja Groupees töltelék, 1 dollár így kapásból kidobásra kerül.
Másrészt a coin hiába megy felfele, hova költöd, előrendelni nem lehet vele hogy ingyé legyen, ha már amúgy is ZS kat zsákbamacskát kapsz, feloldás után pedig lehet fizetni vele a padding puddingért. A BM14 3 dolláros Johnny Antimatter érme 8,75 dollárt ér most, de a Groupeesnak az életben nem lesz többet 3-5 dollár feletti bundlija, pláne olyan ami ennek a negyedét megérné. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#99661) maross válasza cskamacska (#99660) üzenetére


maross
veterán

Van amikor nem rendelek elo, mert a botok gyenge jatekokat sejtetnek, es mégs lesz benne par jo, vagy ugy mint most - bonuszkent jon valami utos cucc, na erre kell :). A johnny anitmattert en is sajnalom, remelem kesobb lesz ra valami elkoltesi mod. Ha ugy nezed, a mostani 1$ is fel fog ertekelodni annyira, hogy a 2$ preorder helyett 4$-os mar megjelent bundlet megvedd (legalabbis remelem).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99662) eami válasza cskamacska (#99660) üzenetére


eami
addikt

BM14 coinok amúgy még külön speciálisak mert "részvényként" is funkcionálnak.

(#99663) xuser


xuser
tag

úgy emlékszem itt olvastam valahol valamikor hogy uplayen volt akinek régiós problémái voltak dlc-kkel, most belefutottam én is ebbe, ac4 gold-om van(volna), írtam a supportnak is, erre az a válasz hogy a dlc-k nem elérhetőek itt, mindezt fél évvel a vásárlás után találták ki persze, akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban megoszthatná
köszi

(#99664) FollowTheORI válasza xuser (#99663) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hol vetted és pontosan mi a probléma?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99665) xuser válasza FollowTheORI (#99664) üzenetére


xuser
tag

g2a-n, de nem ez a fő gondjuk hanem hogy gold edition és az csak az usa-ban van ezért átalakult standardá fél év után (semmi dlc)

(#99666) MrTwister válasza xuser (#99665) üzenetére


MrTwister
őstag

Nálam ugyanez a helyzet(nekem itteni tagtól van), egyébként a többi AC-hez nuuvemen vett season passjaimnak is pápá. Ekkora féregséget is rég láttam már! Gratulálok Uplay fordulj fel! :( Mástól nem vette el az Uplay csak tőlünk? Itteni tagok, valaki? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99667) djculture válasza MrTwister (#99666) üzenetére


djculture
félisten

Á sokan megírták már ilyen nem is létezik hogy visszaveszik. De sajnos létezik van rá elég példa. crew sp se tünt el senkinél csak egy 2000 fős komplett klánt ismerek akinek eltünt minden tagjának mert amcsiból olcsón próbálta okoskodni. Uplay a leggenyóbb ilyen téren...

[ Szerkesztve ]

(#99668) tomsolo válasza djculture (#99667) üzenetére


tomsolo
őstag

AC4 Gold - ph - check: ok
Crew + SP - nuveem - check: ok
FC4 Gold - nuveem - check: ok

Mondjuk nekem a rendesen a ubi shopból vett Ghost Recon Raven DLC bár ott a pipa, hogy megvan a játékban már nem jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99669) Crytek válasza tomsolo (#99668) üzenetére


Crytek
veterán

Ez egy dolog , nem vigasz azoknak akiknek meg elvették.
Akkor inkább várok majd steam-es áresőre Watch Dogs esetében is és nem nuuvemről okolom majd.

Next PC Upgrade: 2022

(#99670) FollowTheORI válasza xuser (#99665) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor az ázsiai lesz az a baja... szívás.

Ázsiai kiadásokon van/lehet régiózár.

(#99667) djculture

Sokszor elmondtuk már hogy azokat veszik vissza amik lopottak... mit nem lehet ezen felfogni (tökmindegy hol vetted, akár magától az ubitól is vehetted, ha lopott kártyával vetted elveszik)? :U

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99671) MrTwister válasza FollowTheORI (#99670) üzenetére


MrTwister
őstag

nekem black flag sp gold biztos nem ázsiai bár akitől vettem nem tudom pontosan honnan szerzi be, a többi sp a nuuvemről volt meg, most néztem elvették a temple of osiris sp-m is, szóval vittek mindent, nuuvemes ac4 goldom egyelőre nekem is ok, crewet(szintén nuuvemről van tavaly karácsonyi akcióból) fiam accountján még nem néztem, akkor innentől amazonról vett crew wild runt is elvehetik az is amcsis dlc nem? :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99672) djculture válasza FollowTheORI (#99670) üzenetére


djculture
félisten

Jó istenem mert szerinted a gamersgate orosz verzió vagy a nuveem lopottat árul. Egyszerűen más régió ezt meg egy idő után szépen elveszik, nem lehet ezt felfogni? Van akinek még megvan viszont bármikor elvehetik. Steam ezerszer korrekt az nem is enged aktiválni, itt meg ha rákerül a sor ha te is szarakodtál pl a nuveem-en a tiedet is elveszik.

[ Szerkesztve ]

(#99673) FollowTheORI válasza djculture (#99672) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor én meg még sokan mások biztos kivételek... mert semmit nem vettek még el.
(Pedig szinte az összes ubi játékom Amazonos vagy Nuuvemes.)

Én még senkitől nem hallottam aki hivatalos boltból vett ubi játékot hogy elvették... G2A meg ki tudja honnan olyat már igen. Ennyi...

Most is kinek van problémája fentebb? Naná hogy G2A-n vette, meg itt a mutyiaprón...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99674) djculture válasza FollowTheORI (#99673) üzenetére


djculture
félisten

Hány éves vagy batman hogy olvasni se tudsz: " többi sp a nuuvemről volt meg"
Tudom ez most a szomszéd tehene dögöljön meg mert az enyém jól van akkor nincs is baj előadás. Csak ez már régi nóta mást is fújhatnál végre.

[ Szerkesztve ]

(#99675) FollowTheORI válasza djculture (#99674) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jólvan akkor nyissatok redditen egy threadet és sírjátok tele a világot ezzel. Gonosz ubi kapja be.

Mellesleg hogy jön ide a korom és a szomszéd tehene? És hol írtam hogy dögöljön meg bárki is (vagy ilyesmit)?

(#99676) MrTwister

Értem. Akkor lehet a különbőző régiós dolgok keverése problémás (eu alap pl és délamerikai sp), meg hasonlók. De egyelőre ezt is nehezen hiszem. De legyen. Max egy helyről vegyél ezentúl mindent. Amíg más ki nem derül. De igazából akkor sem vehetnék el. Support erre mit mond? Kérdezd meg miért vették el, vagy hovalett. Melyik AC melyik SP-jét vették el?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99676) MrTwister válasza FollowTheORI (#99673) üzenetére


MrTwister
őstag

Ok de Nuuvem meg itteni megbízható ph-s tag az nem egyenlő g2a! és még is tőlem is elvették a senkiháziak majd az összes sp-m! :( Fiam tavalyi nuuvemes crew goldja is ok most néztem. Viszont az összes AC sp-m pápá. :((

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99677) xuser válasza FollowTheORI (#99670) üzenetére


xuser
tag

azt a support irta hogy usa és ez a gondjuk, bár g2a nál ezt nem tudom honnan származik...

ezt írja a support:

Thanks for the update.
The Gold Edition was only sold in the USA and codes that are used for this region are not valid in Europe and this is the issue that you are facing.
If you look at our store page, you will not see any reference to the Gold Edition and I have added a link below for you to look at: http://shop.ubi.com/
The game showed as being the Gold Edition as that is what you bought however due to the DLC codes being locked to the USA region, the game has reverted to the Standard Edition.
Due to there being no Gold Edition content available, this is also why the game has now reverted back to the Standard Edition.
I appreciate that this is disappointing news for which I apologise however G2A have sold a game that was not available for you to purchase and are therefore liable to replace the CD Key.
If there is anything else that I can help you with please let me know.

[ Szerkesztve ]

(#99678) MrTwister válasza FollowTheORI (#99675) üzenetére


MrTwister
őstag

Black Flag Gold, goldtalanítva lett egy az egyben, ez itteni megbízható fórumtagtól van, aztán AC Revelations és AC III összes DLC-je(ez utóbbiak nuuvemesek). :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99679) FollowTheORI válasza djculture (#99674) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nagyon egyszerű... felütöm a google-t és erről semmi hír... reddit dettó.

Ha ez úgy lenne ahogy te/ti suggalljátok tele lenne sírva a netes világ. (Mint ahogy a G2A és stb esetekkel teli is van... )

Szóval mást fújnék, ha más is lenne... mint hogy "Ubisoft has said it is actively deactivating keys it believes were "fraudulently" obtained and resold via third-party websites."

Vagy hogy "In reply to customer complaints, Ubisoft has been advising customers to contact the sellers, indicating that these sellers may have either sold stolen keys or had their banks reverse the charge for the keys in the first place."

Nos ez egyik sem hivatalos boltban kifizetett és általad személyesen közvetlenül vett eset. :)

Majd ha lesz más is, mást fújok és megkövetem magam.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99680) FollowTheORI válasza MrTwister (#99678) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

AC3 és Revelations sosem volt olyan ha máshol vetted hogy le tudod tölteni uplayen belül. :)
Azt a nuveemen tudod letölteni.

A Gold lehet... hát ez szívás...

(#99677) xuser

Köszi a tisztázást, így már értem.
Kíváncsi leszek mitszólnak, ha ez tömeges lesz... mert ez új dolog.
Tehát akkor nem a komplett játékot vették el... csak nem gold innentől. :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99681) MrTwister válasza FollowTheORI (#99680) üzenetére


MrTwister
őstag

A nuuvemes kódokat akkor játékon belül kell beütni és ott aktiválódnak ha feltelepítem a játékot, tehát uplay kliensen belül nem látom? :Y AC: BF Gold viszont tuti bukta egyelőre. :o

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99682) tomsolo


tomsolo
őstag

origines AC3-nál van olyan, hogy a kontón nem látszik a Deluxe, viszont a játékon belül kellet aktiválni.

A hozzájuk tartozó DLC-ket viszont az originről kellet leszedni - na és akkor ment.

Ritka elbaszott egy rendszer ez, az tény :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99683) FollowTheORI válasza MrTwister (#99681) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Azt neked kell telepíteni (mint ahogy a játékot is ugye, az a telepítő is lehet akárhonnan).

(#99684) tomsolo

Valószínűleg menne (mármint nem törve, csak onnan telepítve), mert ha jól értem csak a letölthető változatot változtatták meg (vették el). Ha úgy van mint AC3 esetén, akkor játékon belül elérhető kell legyen a tartalom továbbra is, csak letölteni nem tudja.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99684) tomsolo válasza MrTwister (#99681) üzenetére


tomsolo
őstag

Fel kéne telepíteni egy warezt, mi van akkor :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99685) xuser


xuser
tag

ha már warezt telepítek nem fogok egy fillért sem költeni, ubisoft úgy látom szeretné az embereket a warez felé terelni...

(#99686) tomsolo válasza FollowTheORI (#99683) üzenetére


tomsolo
őstag

Aztán olyan is van hogy WatchDog Deluxe Edition - ez van nekem - amiben nincs meg minden ami season passban van. Viszont a season passban nincs meg minden mint ami a Deluxe Editionbe benne van.

Az accon az látszik, hogy sima WatchDog van a fiókon. De a játék libraryban meg, hogy Deluxe edition.
Elindítom a játékot és benne vannak a DE tartalmak :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99687) FollowTheORI válasza tomsolo (#99686) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak az a White Hat pack... de az mi amugy? :)

Jah közben megtaláltam:

"Four exclusive missions as DedSec enlists the aid of Aiden Pearce in getting revenge against the Umeni Corporation.

CTRL

ALT

DELETE

SHUT DOWN

White Hat Hacker - An exclusive outfit.

An extra battery slot for hacking, similar to that of The DedSec Shadow Single Player Pack, once the four exclusive missions are completed. "

Hát ezért talán nem kár.. bár fene tudja mekkora küldik. :D

Még én sem vittem ki... ingyen volt GMG kreditből a játék + SP.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99688) tomsolo válasza FollowTheORI (#99687) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tudom, fél órát játszottam a WD-vel és töröltem. :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99689) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Mindenesetre sajnálom ezt az AC4 mizériát... eléggé egyedi ubi szívatós fiaskónak tűnik ez a gold downgrade simára (félig elvétel).

Még "szerencse", hogy fillérekért megkapható az extra tartalom, ha valaki nem tudna élni nélküle.

Akkor, ha valamiből gold-ot vesz az ember, meg kell nézni európában is van e belőle gold. Csodálatos logika... :U

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99690) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nekem AC3 alól húzták ki a Season Pass-t - ezer éve vettem Nuuvem-en.

Részemről mostantól Uplay OFF. Vagy Steam vagy virágbolt, ennyit róluk.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#99691) FollowTheORI válasza Agyzuzo (#99690) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Külön kódok vagy egy kód?

Azért kérdem mert én most néztem meg és a nuuvemes külön DLC kódjaimat megette uplay... és "owned" lett minden (Deluxe volt, csak mindent külön kellett csinálni) - eddig nem ette meg.

Szóval próbáld meg újra aktiválni a kódokat.

+

Már nem installert szed le, hanem úgy mint az új AC-k, egyből a játékot!

Wáá... ez kellemes meglepetés... végre nem kell a patchekkel szarakodni meg külön installálgatni semmit.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99692) tomsolo


tomsolo
őstag

GMG is szépen megásta a sírját év végére:

"So I bought just cause 3 with a 25% off coupon, it came to $45, yet on my credit card it states they charged $62.92. They say it was because of currency conversion, yet that was never told to me and I have NEVER been charged conversion rates with gmg before, and now they are refusing to refund it. So, be warned, GMG isn't legit anymore. Fuck GMG."

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99693) maross válasza tomsolo (#99692) üzenetére


maross
veterán

you're from Canada. A quick conversion of 62.92CAD came out at 45.70USD (azaz 45usd + kb masfel szazalek konverzios dij, amit a bankja huzott le rola, nem a gmg. plusz persze gyoker, mert neki minden dollar egyforma. gmg az emailjeben a curency conversion alatt az usd->cad kulonbsegre gondol, nem a valtas dijara).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99694) tomsolo válasza maross (#99693) üzenetére


tomsolo
őstag

jaj ezt benéztem, igaz akkor még nem is derült ki ez :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99695) FollowTheORI válasza tomsolo (#99694) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nézd már meg neked az Origines AC3 kódjaid megeszi e az uplay (vagy hogy vannak a Deluxe cuccok ott? anno kellett kapj külön kódokat, vagy most is valahol látszódnia kell)... csak szúrópróbaszerűen most ránéztem emiatt a mizéria miatt és már nem kell külön töltögetni meg telepítgetni semmit. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99696) Mr.Csizmás válasza maross (#99693) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99697) eami válasza maross (#99693) üzenetére


eami
addikt

na... szegény tomsolo ma sem temethette el a GMG-t ;]

(#99698) tomsolo válasza FollowTheORI (#99695) üzenetére


tomsolo
őstag

annál nincs változás - de AC3 speciális eset, mert:

van retail deluxe verzió ezt árulta az origin.
itt a játék kódját ami - a uplay kontó szerint a sima - kell a játéknál a DLCknél újra megadni és akkor ha letöltötted a szükséges tartalmakat aktiválta őket játékon belül - ez most is ilyen

van a uplay digital deluxe verzió ami most már változott

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99699) tomsolo válasza eami (#99697) üzenetére


tomsolo
őstag

Üssetek! ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99700) FollowTheORI válasza tomsolo (#99698) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tehát a DLC-nél azt mutatja neked most is hogy nincs meg és meg kéne venned?

És ha újraaktiválod a kódot?
És csak egy kódot adott anno (a megerősítő order levélben sincs több kód)?

Mert nuuvem úgy árulta a Deluxe-ot anno hogy minden DLC külön kód és külön installer (ez a rész akkor originen is megvolt) és nekem is csak játékon belül ette meg a kódot anno. Most viszont megette maga az uplay kliens is és minden DLC "owned" lett.

Plussz azért vicces ez, mert mint írtam mostmár nem telepítőkkel operál az uplay AC3 esetén sem.
Ez úgy meglepett (pozitívan), azért kérdezem ezeket...
Ki tudja milyen verziót szed most le és arra enged e DLCt külön installálni még. :D

Be is került szépen minden a listába... na akkor várom mikor veszik el. :P :D

(#99701) tomsolo

Értem. Akkor az megint más változat... gondoltam egy próbát megér. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.