Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99201) Dilikutya válasza Crytek (#99200) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kettő hogy függ össze? A Dead Island 2-őt a Deep Silver készítteti/nem készítteti, a Hellraid-et pedig a Techland csinálja/nem csinálja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99202) Crytek


Crytek
veterán

Ausztrál store-ban valami fain kedvezménnyel ROW Shadow of Mordor 5-os pack 3.6$/game!
Hm.

Next PC Upgrade: 2022

(#99203) eami válasza Crytek (#99202) üzenetére


eami
addikt

milyen storeban?

(#99204) Crytek válasza eami (#99203) üzenetére


Crytek
veterán

Ha jól látom dobozos és csak "foglalni lehet"? most 2 hét múlva lenne nem értem.
Négyes pakk esetében 2.9$ /game!

Ez az

Indiegalás vásárlom kérdezte érdekel-e.

Next PC Upgrade: 2022

(#99205) eami válasza Crytek (#99204) üzenetére


eami
addikt

ez most így hirtelen nekem sem tiszta. Ha nincs meg neked akkor próbáld be vegyél attól a vásárlódtól. Én biztos nem állnék ennek neki magamtól.

más... végül ez a badge is megvan :)

(#99206) tomsolo válasza eami (#99205) üzenetére


tomsolo
őstag

[link]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99207) Csapoati válasza eami (#99205) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hány százalékukkal játszottal 5 percnél többet? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99208) eami válasza Csapoati (#99207) üzenetére


eami
addikt

nooormááális? játszani?!?!!?!?! miért tenném? ;]
amúgy 16%-a ki is van tolva. Sok pedig el van kezdve :) általában olyan 100 játék van fel is telepítve, amivel tologatom.

(#99209) #92888064 válasza eami (#99205) üzenetére


#92888064
törölt tag

248,6 óra 2 hét alatt?
~10,36 nap 14 nap alatt?
ezt nem tudom összerakni fejben, mert a különbözetnél többet alszok 2 hét alatt.

(#99210) NyMRooD
így már érthető.

[ Szerkesztve ]

(#99210) NyMRooD válasza eami (#99208) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nálam majdnem elszállt a chrome (egy pillanatra meg is fagyot), amikor megnyitottam a játékaid listáját :D.

Ad-m: Mert amikor nem játszik kártyákat farmol.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#99211) Źşë' válasza eami (#99205) üzenetére


Źşë'
addikt

virtuális bélyeggyűjtés :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#99212) eami válasza Źşë' (#99211) üzenetére


eami
addikt

amúgy az :DDD

(#99209) Ad-m: az 6.24 óra alvás lenne per nap. ami mondjuk nem áll túl messze az igazságtól :) pl ma 7kor már fent kell lennem és még nem alszok ;)

[ Szerkesztve ]

(#99213) Agyzuzo válasza eami (#99205) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Széééép, üdv a 3k+-osok klubjában. :D

Nekem sajnos még messze van a 4k, de legalább a felénél már túlvagyok. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#99214) maross válasza eami (#99205) üzenetére


maross
veterán

[link]

3000-nel ketszer nagyobb fordulatszamon porognek mint 1500-nal :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99215) ruti


ruti
Közösségépítő

mégittisoff:

tudna valaki küldeni egy ArtsCow kuponkódot egérpadhoz?
köszi előre is

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#99216) ruti válasza ruti (#99215) üzenetére


ruti
Közösségépítő

tárgytalan, már találtam

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#99217) vorosmarti válasza Crytek (#99197) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Gothic 1-2 esetében már az is jó lenne, ha elindulna win 8.1 alatt :D

(#99218) Crytek válasza vorosmarti (#99217) üzenetére


Crytek
veterán

1. Gog
2. Win 8-at el kell felejteni már
3. Nekem win 7-en simán ment.
4. Nem is értem akinél a jogom vannak hogy nem veszi észre a HD /Redux/Remaster örületet és cselekszik végre.

Next PC Upgrade: 2022

(#99219) Vertigo18 válasza Crytek (#99218) üzenetére


Vertigo18
addikt

Miért kellene elfelejteni a win8-at, Cry?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#99220) Csapoati válasza Vertigo18 (#99219) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert a 10 sokkal jobb (magánvélemény).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99221) vorosmarti válasza Crytek (#99218) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A GOG felvetés teljesen jogos. Ami a win10-et illeti, arrol viszont (a kevés jó mellett) sok rosszat olvasok...

(#99222) djculture válasza vorosmarti (#99221) üzenetére


djculture
félisten

Pedig nincs is jobb mint amikor frissítés után kiírja hogy ezt meg azt a programot ő letiltotta mert ezen a verzión nem elérhető.. Ritka egy gányolásos majd ők megoldják az életedet program ez a win10, de már visszaváltani nincs kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#99223) arty válasza eami (#99179) üzenetére


arty
veterán

"5-10 évvel ezelőtti grafikáért"

ja, meg ps2 grafikás.

még valakitől hasonló marhaságot? vagy zárható a "téma"? :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99224) eami válasza arty (#99223) üzenetére


eami
addikt

jogos, néhol még azt a szintet sem éri el ;]

amúgy te feszegeted tovább a dolgokat, azt hittem ezt már tegnap átbeszélgettük itt a topikban :U

(#99225) Dilikutya válasza djculture (#99222) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pontosan mit is tilt le frissítés után? A gagyi DRM-ekről tudok csak, de az orvosolható kis gányolással. Nyilván nincs így jól, de megoldható. A SecuROM meg az aktiválási korlátok miatt egyébként sem őket kéne agyonverni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99226) warcat válasza Dilikutya (#99225) üzenetére


warcat
veterán

Pár nem kompatibilis programot letiltott és átrakott a windows.old mappába a w10 őszi frissítés a felhasználó megkérdezése nélkül.Telepítés után simán vissza lehetett rakni őket ha ezt akarta a user,gondolom erről van szó.

EA: It's in the crate!

(#99227) djculture válasza Dilikutya (#99225) üzenetére


djculture
félisten

Ma éppen a cccleaner-re írta ki a legújabb verzióra frissítés után hogy ez a szoftver nem használható ezen a verzión ezért letiltotta a rendszer..

[ Szerkesztve ]

(#99228) Dilikutya válasza djculture (#99227) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Ccleaner-t én is száműzném egy régi Windows-ról is, nem csak egy frissről. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99229) MrTwister válasza Dilikutya (#99225) üzenetére


MrTwister
őstag

Most a legutóbbi treshold frissítéskor letiltotta például a cpuid-t, kompatibilitási okokra hivatkozva. Egyébként a nyárvégi start óta használom és semmi nagyobb gondom nem volt még vele, szinte nem is vettem észre, hogy átálltam 8.1-ről, minden ugyanolyan olajozottan megy mint win 7 vagy 8.1 alatt. Netezek, filmezek, játszok a gépen, igaz munkára nem használom, lehet, hogy ott sok probléma előjöhet vele. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99230) tomsolo


tomsolo
őstag

na akkor egy kis ízelítő, mindenféle indiekről - mert kálcsör kollégánk szereti az ilyeneket: :)

Star Horizon
Indie space rail shooter. Az ötlet jó sajnos a megvalósítás kevésbé.

Az egyik legidegesítőbb dolog hogy lényegében nincs mire célozni mivel bár a tér 3D-s, a hitbox egy az adott kamera szögnek megfelelő 2D-s vászonra képeződik le, így sűrűn fogjuk nyomogatni a rakétákat - auto aim - és a torpedót. A többi meg vagy sikerül vagy nem. Kár, mert van upgrade meg különböző döntési faktorok(pl. mentsük meg a barátainkat vagy fejezzük be a küldit) amik kellenek egy ilyen játékba. A szörnyű hibái ellenére eléggé játszatja magát, de nem tudom ajánlani hacsak nem vagy indie lover akkor is inkább a g2a párszázas ajánlatai közül válassz. :)

Noct
Ayo is ajánlotta a játéknaplón, a trailer alapján nekem is tetszett ez a Coverfield hangulatú minimál grafikás cucc.
Kezdjük a legszomorúbb dologgal: ez annyira early jelenleg, hogy éppen hogy csak működik(konkrétan nincs még cél, illetve van vmi tutorial szerű quest list de az elég harmatos).
A másik rettenetesen szomorú dolog, hogy ez egy random generált szerver(sajátot is lehet indítani) függő túlélő barangolás ami egyedül - a pozitívumok ellenére hosszú távon nem valami nagy élmény. Párosban, többen már egy fokkal jobb, de jelenleg nem sok vizet zavar.

Maga a hangulat a minimál grafika ellenére csillagos ötös, a sötétben barangolva - marha sokat kell gyalogolni a jó ég tudja hol néha - fegyvert és kaját/vizet, különböző alkatrészeket keresgélve hirtelen belefutni a 2-3 ház méretű szörnyekbe elég parás pláne ha mindenből kezdünk kifogyni, illetve kedvencem mikor bemész vhova ahol az ajtó mögött ott lapul egy ilyen rohadék akitől elég egy érintés és vége. (Shit, shit, shit... faktor). Szóval nagyon igéretes, egyedi cucc, de a jelenlegi formáját tekintve (ez egy jó túlélő sztorival, rpg-szerűen király egyjátékos cucc lehetne) nem merem ajánlani illetve aki mégis kedvet kap rá az kb 250 Ft-nál többet ne szánjon rá a szürkeboltokban se.

Nova-111
Egy jópofa lépegetős - tbs és mégse - űrhajós játék, ahol különféle tudósokat kell felszedni több galaxisban, eközben fejlesztheted a hajódat, és megküzdhetsz mindenféle szörnnyel - mindegyik más taktikát igényel. Az első tutorialnak beillő gyermeteg galaxis után elég hamar fogunk komplexebb feladványokba belefutni, a monoton lépegetést viszont feldobják a vicces üzenetek. Aki szereti a stílust annak ajánlom.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99231) djculture válasza Dilikutya (#99228) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon is jó cucc pedig annak aki ért hozzá..

(#99232) djculture válasza tomsolo (#99230) üzenetére


djculture
félisten

Röhögni fogsz ezt a leírásnak még örültem is..

Más: Hogy a drótos k anyáért nem tud egy játék hiba nélkül mostanában kijönni(lásd just cause3).
De már nem is valami kis hibákkal jelennek meg a játékok hanem brutális grafikai hibákkal. Médiában kivolt állítva a ps4-es gépen van hogy 10 fps van... Csávónak a feje ahogy repült ívbe ott marad darabokban, a játék meg ki is fagyott. Mindezt konzolon.. Az ilyen fszom pöcsömöcse programozók menjenek el kapálni, nem értenek ezek semmihez csak a kókányoláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#99233) Csapoati válasza djculture (#99232) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A gamespotos tesztben azt írták, hogy ezúttal (is, lásd még Fallout 4) a konzolosok szívnak, PC-n szebb, jobban fut és bugból is kevesebb jutott. Nem lett jó ez a mostani generáció, na.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99234) djculture válasza Csapoati (#99233) üzenetére


djculture
félisten

ps4-en konkrétan kifagy a fenébe a játék de ahogy olvasom pc-n is villognak a felhők meg minden van

[ Szerkesztve ]

(#99235) tomsolo válasza djculture (#99234) üzenetére


tomsolo
őstag

kár hogy nem robbanak fel a konzolok alatta

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99236) djculture válasza tomsolo (#99235) üzenetére


djculture
félisten

pc-n se jobb:

5 minutes to load the menu screen. Minutes more for a controller or mouse to work on it. Logging in online... for a single player game.

Ridiculous frame slowdowns from 30 to 2 every few seconds. Absolutely unplayable on a rig that can run GTA 5 perfectly fine. Refunding... sorry. I love Just Cause but you've had 5 years to make a game that works well on computer, this is absolutely unacceptable.

(#99237) Dilikutya válasza djculture (#99231) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy 4-5 hónapos Windows 10-re minek? A lassan 3 éves 8.1 telepítésem sem döglődik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99238) djculture válasza Dilikutya (#99237) üzenetére


djculture
félisten

Mert a feltelepitett majd eltávolitott szoftverek és hardverek (driverek) regisztrációs bejegyzéseit képtelen mai napig letörölni a Windows. Ez csak hízik feleslegesen....

[ Szerkesztve ]

(#99239) Dilikutya válasza djculture (#99238) üzenetére


Dilikutya
félisten

3 év alatt igen sok program megfordult a gépemen, és semmi gond vele. Hardver kevesebb, csak egy alaplapcserét élt át ez a telepítés, de hardvert nem is sűrűn cserélünk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99240) kriszpontaz válasza tomsolo (#99235) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Feature: Walk In Slow Motion (10 FPS) - programozó = pipa :D

(#99241) djculture válasza kriszpontaz (#99240) üzenetére


djculture
félisten

szuper a cucc: [link]

(#99242) cyberkind válasza djculture (#99241) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez most konzol?
Én azért megveszem szerintem karikor pc-re. :))

Paranormal Cocktivity

(#99243) djculture válasza cyberkind (#99242) üzenetére


djculture
félisten

pc

(#99244) cyberkind válasza djculture (#99243) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor nem a Steam-en veszem meg. :D

Paranormal Cocktivity

(#99245) kriszpontaz válasza djculture (#99241) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez egy PC gameplay szerintem, de lehet tényleg valami konzol cucc.

Sajnos AMD VGA-n sikerült elintézni hogy jó legyen :D.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#99246) djculture válasza kriszpontaz (#99245) üzenetére


djculture
félisten

Nvidián is szr, pcguru hírben is megjelent hogy az nvidia is dolgozik új driveren..
Addig is egy beállítási útmutatót tettek ki: [link]

[ Szerkesztve ]

(#99247) kriszpontaz válasza djculture (#99246) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak egy valamit nem értek (a R.A.G.E. idejében sem értettem) hogy milyen driverrel tesztelnek, hogy ráfogják: "fasza lesz ez srácok, nincs ezzel semmi baj, mehet aranylemezre", aztán miután kiadják, minden platformon döglődik? F@sza egy quality checker csapat van ott is, mit ne mondjak.

(#99248) Csapoati : a normálisabbja ilyenkor inkább csúsztat még pár hónapot, amit az emberek nagy része szerintem simán megért. A GTA5 is csúszott mennyit....

[ Szerkesztve ]

(#99248) Csapoati válasza kriszpontaz (#99247) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy megy, hogy eljön X hónap Y. napja és akkor megy is aranylemezre, no matter what.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99249) Crytek válasza kriszpontaz (#99245) üzenetére


Crytek
veterán

Most már szinte 100%-ra kijelenthető, hogy minőségellenőrzés nem hogy mint csilált dologt ,de mint fogalom is ismeretlen kezd lenne az AAAAAAA gyártóknál.

Minek azt kitér érdekel csak a pénzt tudják számolni azt ha kevés sírni mint a fürdős.
Jól döntöttem mikor eldöntöttem, hogy nem költök ilyenekre!

Next PC Upgrade: 2022

(#99250) bullseye


bullseye
addikt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.