Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99251) ZsZso válasza kriszpontaz (#99247) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Lassan meg fogjuk szokni, hogy kijönnek nagy címek, aztán lekerülnek a virtuális polcokról pár hónapra és újra feltűnnek. Nem értem hogy merészelik ezt megcsinálni a refundok világában :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99252) Źşë' válasza Agyzuzo (#99213) üzenetére


Źşë'
addikt

egyáltalán mennyi játék van steamen?! lassan véget ér ez a vásár, és főoldalon írja, hogy 8976 játék akciós, gondolom itt dlck is lehetnek

hemm :Y
tyűű :C

// ez utóbbi után már esélyes a 8976 játék :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#99253) tomsolo válasza ZsZso (#99251) üzenetére


tomsolo
őstag

én már megszoktam -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99254) reelc válasza Crytek (#99249) üzenetére


reelc
veterán

Cél minőségben a volt City Interactive szint? :)

(#99255) Crytek válasza reelc (#99254) üzenetére


Crytek
veterán

Nem tudom. Szerencsére mire ezekkel az új game-ekkel játszom majd már ezresért utánam dobják a GOTY verziót ami már már hibamentes lesz.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#99256) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Best buy topikba nem akartam belinkelni, de CoD Ghosts 6 dollár, szürke boltból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99257) Dilikutya válasza kriszpontaz (#99247) üzenetére


Dilikutya
félisten

No igen, a GTA V-nek sem sok kára származott a csúszásból, lazán elment belőle 3,5 millió (Steamspy statisztika alapján) eddig. Mennyivel járt jobban a Warner, amikor előbb kiadta az Arkham Knight-ot, és utána csúsztatta?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99258) Niczo


Niczo
senior tag

[FREE] JADE EMPIRE™: SPECIAL EDITION (ORIGIN ON THE HOUSE SPECIAL)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#99259) alratar válasza Niczo (#99258) üzenetére


alratar
addikt

Köszi, be is húztam! :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#99260) tomsolo


tomsolo
őstag

láttátok az új humblit?

vérlázító :(

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99261) NyMRooD válasza tomsolo (#99260) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mostanában volt pár rossz lépésük (monthly-ra tett ígéretek be nem tartása, heti weekly bta ár fixálása mert valószínűleg túl alacsony volt), de ez a 25 dolláros csomag annyira nem durva, ez csak jótékonyságra megy ahogy nézem és ha emlékem nem csal már volt ilyen.

szerk: Bár lehet, hogy ez a vég kezdete. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#99262) eami válasza tomsolo (#99260) üzenetére


eami
addikt

az! jótékonysági akció, pfejj pfejj...

"Forget eggnog -- treat yourself to some Yog! The Yogscast Jingle Jam is back, and once again, all proceeds go to charity, so treat yourself to some games and more while treating these worthy causes to some much appreciated funds."

(#99263) tomsolo válasza eami (#99262) üzenetére


tomsolo
őstag

charity persze,

azért adnak 25 dollárért ilyen lenőtt szarokat, mert fontos a charity :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99264) eami válasza tomsolo (#99263) üzenetére


eami
addikt

??? ha kutyaszar lenne kirakva attól még adományozhatnál, hogy nem fogod utána megenni.

(#99265) Frod válasza kriszpontaz (#99245) üzenetére


Frod
addikt

Erre a képre szerintem simán megmondják, hogy nem bug, csak feature - megtetszett nekik a Quantum Break :D

Egyébként akárhogy nézem az egész játék egy explosion simulator, tud ez érdekes lenni még 20 perc után is?
Viszont akkor érdekelne, hogy a videók min futottak, ha egyaránt szar pc-n, és konzolon is :D Vagy csak a devkit-en fusson, és ez a lényeg náluk? Kicsit csalódás a studiótól, mert a Mad Max startját meg tudták oldani ilyen technikai balhé nélkül.

Do you see the white shadow?

(#99266) csaba951 válasza tomsolo (#99263) üzenetére


csaba951
veterán

Pedig de!: 100% goes to charity :)

Itt teljes mértékben az a lényeg, hogy adakozz. Mellékesen kapsz pár játékot/ingame itemet.

(#99267) arty válasza eami (#99224) üzenetére


arty
veterán

tegnap másfelé ment el a téma, miszerint nemár a graf számítson ... (pedig nyilván számít)

engem csak a túlzás zavar, amit a rövid emlékezet okoz ... :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99268) Dilikutya válasza tomsolo (#99260) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a baj vele? 3,59€-ért olyanokat kapok, mint:
GRID
GRID2
GRID Autosport
Overlord
Overlord 2
Overlord: Raising Hell
Operation: Flashpoint Complete
Colin McRae Rally
Rise of the Argonauts
+DLC-k a GRID részelkhez.

Vérlázító.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99269) NyMRooD válasza Dilikutya (#99268) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ő erre gondolt, nem a Codemasters bundle-re.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#99270) tomsolo válasza eami (#99264) üzenetére


tomsolo
őstag

pont ez az hogy nem fogok venni kutyaszart mert adományra megy

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99271) Dilikutya válasza NyMRooD (#99269) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez meg jótékonyság, mint a Humble általában. Csak egyesek elfelejtik, hogy nem nekik jótékonykodik, hanem rászorulóknak. Még mindig jobb, mint egy 0690-es adományvonal a Valóvilág 23 kiszavazósója közben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#99272) eami válasza arty (#99267) üzenetére


eami
addikt

--- hagyjuk... örülök hogy örömödet leled benne és megérte a pénzed ;)

(#99270) tomsolo: akkor ez nem neked való bundli. mindenesetre azért viszik és úgy néz ki el is éri a célját. Eddig tized annyi eladásból már majdnem ott tart mint a weekly :D

[ Szerkesztve ]

(#99273) tomsolo válasza Dilikutya (#99271) üzenetére


tomsolo
őstag

Jótékonykodtam én már nekik eleget a Monthlyban :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99274) arty válasza tomsolo (#99270) üzenetére


arty
veterán

tehát úgyérted: nem adományozol, ha nem kapsz érte semmit

:U
ok.

(#99272) eami - sose vennék falloutot, nincs kéccázórám dögunalmas kraftolós, itempakolgatós, openworld játékokra ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99275) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Gyors kerdes a mesterekhez : ha kaptam ajandekba egy haveromtol 1$ humble bundle akarmit, azt en kitudom e egesziteni nagyobb tier-re sajat accountrol ? :) valaszokat elore is koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#99276) tomsolo válasza eami (#99272) üzenetére


tomsolo
őstag

helyes, teljék benne öröme másoknak és épüljön belőle a világbéke :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Más:

Behúztam a sale vége előtt 2 perccel a Cryptark-ot.

Nos kérem, ez egy akkor jóság, hogy nem találok szavakat.

Early access létére teljesen kidolgozott kampánnyal rendelkezik, hangulat, látvány, hangok, zene csillagos ötös és a rouge ljátékmenet sem lett gáz(de igen itt is permanens halál van, mármint lehet elölről kezdeni a kampányt). A játék lényege egyébként annyi, hogy különféle roncsokat kell kipucolni, többféle bonus opcióval karöltve(no alarm, ne lőjünk szét mindent etc) ezért pénzt kapunk amiből nemcsak fejleszthetünk hanem pl. lőszert illetve felszerelést is vehetünk. Óriási az újra játszási faktora ez miatt és marha nagy móka tolni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99277) bullseye válasza tomsolo (#99260) üzenetére


bullseye
addikt

Hát, jobb lett volna, ha a TF2 vicikek 1 dolcsi, és 2-3 ilyen többnyire fölös és vótmár játékot beraknak 5 dollárba. Mert annyi még megért volna, hogy jótékonyság.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#99278) arty válasza djculture (#99232) üzenetére


arty
veterán

just cause 3 frameráta elemzés

nincs ezzel nagy gond, kezdem azt hinni, hogy az árjapécések nem képesek lenyelni, hogy EDDIG volt elég a 970-980 maxgrafikához (pláne a gémwörksz effektekhez)...

+oké, amdn kell egy driverupdate, valszeg geforcen se árt a gameready, de ez pécé, ott ez "természetes" azt gondolom - mármint a driverfrissítgetés. sajnos.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99279) eami válasza arty (#99278) üzenetére


eami
addikt

és még én beszélek marhaságokat...lol :DD

(#99274) arty: szóval nincs is meg de úgy osztod az ívet... nájsz.

(#99280) Mr.Csizmás válasza arty (#99278) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wtf??? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99281) arty válasza eami (#99279) üzenetére


arty
veterán

Úgy osztom az ívet, hogy láttam fo4 videokat, képeket, és ÉN(!!!!) emlékszem milyenek voltak a hasonlított 10 évvel ezelőtti ill. ps2 játékok.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#99282) eami válasza arty (#99281) üzenetére


eami
addikt

én meg játszottam vele ultra beállításokkal...

(#99283) Dani182


Dani182
csendes tag

Új adventi naptáros, napi játék nyitogatós, zsákbakandúros bundle:

[Katt]

Szerintetek? Én a Quest for Infamy miatt lehet behúzom, de félek, hogy a többi ilyen bottal sem piszkálós lesz.
Napi 0.25 usd-vel emelkedik az ára.

Szerk.: Most látom, hogy a 3usd alapárra még rádob 0.81usd VAT-ot is :( Így már erősen kétséges

[ Szerkesztve ]

(#99284) Lackki válasza Dani182 (#99283) üzenetére


Lackki
senior tag

tényleg, uplayen szokott ilyen lenni :D
ott is lassan indulhatna...

Privátot hamarabb észreveszem

(#99285) Crytek válasza Lackki (#99284) üzenetére


Crytek
veterán

Nem uplayen közel sem ilyen szokott lenni ott fos hátterek meg egyéb semmirekellő nyomorultságok vannak.

Next PC Upgrade: 2022

(#99286) Hunbeast87 válasza Crytek (#99285) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Plusz in-game tartalmak--->Ingyen!!! :U

(#99282) eami: Én is, de kicsit többet, mint ami alapján meg lehet ítélni rendesen egy játékot ;) Jól van, a grafika szódával elmegy, nagy területeknél csodás a látvány, közelebbről már hagy némi kivetni valót maga után.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#99287) ZsZso válasza Dani182 (#99283) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem ha lenne benne nagy húzónév (és feltételezem, hogy nem a Quest of Infamy - ami volt már jópár bundliban) akkor azt megszellőztették volna. Így ez nekem szkippelős. Ha belegondolok, hogy a WinGameStore -on $4 (épp csak egy picit hosszabb mint ez) The Book of Unwritten Tales Collection -t vettem, vagy a Nuuvemen New Vegas Ultimate -et, akkor azt kell mondanom, hogy 12 cím ide - 12 cím oda, inkább célirányosan arra költöm a pénzt, amiről tudom is, hogy micsoda. :)

Független ettől szívből kívánom, hogy a zsákbacicázásra beugrott embereknek jöjjön be a hazárdírozás és én maradjak hoppon, hogy kihagytam a remek ajánlatot!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99288) Lackki válasza Crytek (#99285) üzenetére


Lackki
senior tag

csodálkoztam volna, ha te nem fröcsögsz be vmi ilyesmit, hogy minden szar :D

nálad ez vhogy így néz ki:
ingyen van = szar
szar 1-5euroért = jó

Privátot hamarabb észreveszem

(#99289) genndy válasza Lackki (#99288) üzenetére


genndy
addikt

Kieg.:
Nem Steames = szar
Steames de nem achis = szar

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#99290) ZsZso válasza Lackki (#99288) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Úgy érzem kezd olyan irányt venni a beszélgetés folyama, amerre nem kellene elmenni. Crytek is és Lackki is: gyertek vissza a sötét oldalról! Még nem késő! :K

Szerk:
@genndy:
Bár nem szorul rá, mégis meg kell védenem Cryteket. A nem steames = szar állítás nem lehet egy olyan emberre igaz, aki ilyet posztol egy Originre ingyen behúzható játékra. :P

Szerk2:
Elgondolkoztató, hogy a Steames de nem achis = szar premisszával és azzal, hogy az adott játék nem achis Steamen még mindig megállja helyét a kéretlen védelmem :).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99291) tomsolo


tomsolo
őstag

Tegnap este hatkor vettem g2an egy játékot shield nélkül ofc, és rossz(más játék) kulcsot kaptam.

Este 10-kor ott volt a ppn a refundolt pénz.

Steamen support mikor lesz ilyen gyors?:)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99292) Crytek válasza tomsolo (#99291) üzenetére


Crytek
veterán

Hogy ha ugyanolyan csira jelentéktelen fos bázisa lenne mint g2a-nak.

Steam supportra szerinted másopderces szinten hány levelet kapnak?

Next PC Upgrade: 2022

(#99297) Crytek


Crytek
veterán

Az ausztrál "ismerős" meg is kapta a Shadow of Mordor kulcsokat. ~3$ volt. (4AUD)

Next PC Upgrade: 2022

(#99298) i2k válasza Crytek (#99297) üzenetére


i2k
senior tag

Gondolom, "sima" változat és nem az Év Játéka.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#99299) tomsolo


tomsolo
őstag

@eami: ez Valhalla Hills megér 1700 Ft-ot?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#99300) Crytek válasza i2k (#99298) üzenetére


Crytek
veterán

Természetesen a sima.A Gotyot majd megvesszük ha hasonlóan fillérekért lesz.
Nekem csak VGA tesztre kellett. Amióta eredeti winem van a warez már nem trendi.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.